Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Osoby zmarłe -
Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]
86621
>> Strona 2
1
...ańska Anna z d. Buzow
†
2
...ańska Marianna z d. Miklas
*około 1864 Sokoły
†
3
...ański Joachim
*około 1857 Żabiniec
†
4
...ański Józef
†
5
...licki Aleksander
†
6
Abramowicz Aleksander
*około 1849 Siestrzanki
†14-05-1917 Burzyn /Burzyn/
7
Abramowicz Aleksander
*około 1805 Puławy
†
8
Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska
*około 1884 Bartki
†
9
Abramowicz Elżbieta z d. Pruszko
*około 1796
†22-09-1847
10
Abramowicz Eugeniusz
*około 1910 Burzyn
†25-08-1930 Burzyn /Burzyn/
11
Abramowicz Jakub
†
12
Abramowicz Jan
*około 1797 Jedwabne
†1855
13
Abramowicz Józef
*około 1834 Wierciszewo
†
14
Abramowicz Justyna z d. Karwowska
†po 19-05-1917
15
Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk
*około 1832 Bronowo
†
16
Abramowicz Katarzyna z d. N
†
17
Abramowicz Regina z d. Żebrowska
†po 25-11-1821
18
Abramowicz Rozalia z d. N
*około 1806
†08-03-1856 Kubra /Przytuły/
19
Abramowicz Rozalia z d. Milewska
*około 1818 Bzury
†
20
Abramowicz Stanisław
*1879 Burzyn
†
21
Abramowicz Stefan
†przed 25-11-1821
22
Adamczuk Helena z d. Kuczma
†
23
Adamczuk Tomasz
†
24
Adamczyk Czesław
†
25
Adamczyk Marianna z d. Zawadzka
*26-10-1898 Mścichy
†10-12-1974 Żebry /Wąsosz/
26
Adamczyk N
†przed 10-12-1974
27
Adamkowska Anna z d. Niecikowska
*około 1871 Niećkowo
†23-04-1945 Niećkowo
28
Adamkowska Marianna z d. Kupiecka
*około 1826 Niećkowo
†od 15-11-1886 do 04-08-1891
29
Adamkowska Marianna z d. Piwko
†od 23-11-1851 do 28-03-1869
30
Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska
*około 1816 Skaje
†po 28-03-1869
31
Adamkowski Franciszek
*około 1870 Rakowo
†11-02-1935 Niećkowo /Wąsosz/
32
Adamkowski Jan
*około 1828 Skaje
†po 16-10-1893
33
Adamkowski Maciej
*około 1826 Skaje
†28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
34
Adamkowski Michał
†przed 26-01-1851
35
Adamowicz Antonina z d. Sołoniewicz
†
36
Adamowicz Otton
†
37
Adamowska Janina z d. Rabionka
†
38
Adamowski Czesław
†
39
Adamska Aleksandra z d. Wąsecka
†
40
Adamska Anna
*1849 Racibory
†1861 Brodowo /Radziłów/
41
Adamska Antonina z d. Kraińska
*około 1815 Racibory
†
42
Adamska Barbara z d. Janczewska
*około 1832 Kubra
†od 22-02-1892 do 25-10-1904
43
Adamska Genowefa z d. Cwalińska
*18-03-1922 Rogale par. Stawiski
†
44
Adamska Helena z d. Samluk
†po 09-08-1944
45
Adamska Józefata z d. Jeżewska
*około 1866 Pluty
†po 24-09-1911
46
Adamska Katarzyna z d. Mikulska
†po 07-02-1921
47
Adamska Lowiza z d. Ewert
†przed 18-02-1844
48
Adamska Magdalena z d. Karczewska
†od 17-11-1851 do 09-02-1858
49
Adamska Marianna z d. N
†po 20-11-1827
50
Adamska Marianna z d. Polakowska
*około 1901
†
51
Adamska Marianna z d. N
†
52
Adamska Marianna z d. Baranowska
†
53
Adamska Marianna z d. Wiśniewska
*około 1841 Radziłów
†
54
Adamska Romualda z d. Poniatowska
†
55
Adamska Teofila z d. Pałaszewicz
*około 1865 Karwowo
†
56
Adamska Władysława z d. Mścichowska
*około 1903 Gackie
†
57
Adamski Adam
*około 1897
†
58
Adamski Adam
†
59
Adamski Antoni
†
60
Adamski Franciszek
*około 1894 Szymany
†
61
Adamski Jakub
†po 20-11-1827
62
Adamski Jan
*21-04-1914 Kubra
†09-08-1944 Kubra /Przytuły/
63
Adamski Jan
*około 1814 Kucze Małe
†
64
Adamski Leon
†
65
Adamski Michał
†po 04-02-1862
66
Adamski Mikołaj
*07-12-1829 Racibory
†od 22-02-1892 do 25-10-1904
67
Adamski Mikołaj
*około 1865 Kubra
†24-09-1911 Kubra
68
Adamski Paweł
†przed 18-02-1844
69
Adamski Piotr
†
70
Adamski Stanisław
†po 07-02-1921
71
Adamski Stanisław
*1842 Racibory
†
72
Adamski Stanisław
*około 1864 Radziłów
†
73
Adamski Wawrzyniec
†
74
Adasiewicz Agnieszka z d. Niedźwiedzka
†od 27-02-1832 do 16-01-1848
75
Adasiewicz Aleksander
*około 1895 Osowiec
†
76
Adasiewicz Aleksander
*28-12-1920 Osowiec
†
77
Adasiewicz Aniela Kunegunda z d. Kania
*05-11-1793 Osowiec
†przed 18-11-1855
78
Adasiewicz Anna z d. Zawadzka
*około 1801 Sośnia
†19-05-1853
79
Adasiewicz Antoni
*około 1853 Osowiec
†przed 12-02-1909
80
Adasiewicz Antoni
†przed 09-09-1853
81
Adasiewicz Bolesław
*około 1883 Białaszewo
†
82
Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska
*około 1888 Białogrądy
†
83
Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska
†26-01-1859
84
Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska
†przed 23-02-1868
85
Adasiewicz Ewa z d. N
†
86
Adasiewicz Ewa z d. Trojanowska
†przed 09-09-1853
87
Adasiewicz Franciszka z d. Mikulska
†po 23-02-1862
88
Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska
*około 1837 Kapice
†
89
Adasiewicz Franciszka z d. Sypytkowska
†po 24-02-1879
90
Adasiewicz Helena z d. Zarzecka
*18-11-1920 Żebry
†
91
Adasiewicz Jacenty
†od 27-02-1832 do 16-01-1848
92
Adasiewicz Jan
†po 23-02-1862
93
Adasiewicz Jan
†po 24-01-1921
94
Adasiewicz Jan
*około 1815 Osowiec
†
95
Adasiewicz Józef
†przed 23-02-1868
96
Adasiewicz Karol
*około 1791 Osowiec
†19-10-1853
97
Adasiewicz Karol
†przed 21-02-1854
98
Adasiewicz Katarzyna z d. Pachucka
†
99
Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska
*około 1849 Osowiec
†po 12-02-1909
100
Adasiewicz Klara z d. Bałdyga
*około 1777
†
101
Adasiewicz Maciej
†
102
Adasiewicz Marianna z d. Waśkiewicz
†
103
Adasiewicz Marianna z d. Stankiewicz
†po 24-01-1921
104
Adasiewicz Mateusz
†
105
Adasiewicz Michał
†
106
Adasiewicz Paweł
*21-01-1779 Osowiec
†przed 18-11-1855
107
Adasiewicz Petronella z d. Cimoch
*około 08-1823 Jaki
†
108
Adasiewicz Piotr
*około 1800 Osowiec
†
109
Adasiewicz Stanisław
†przed 24-02-1879
110
Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska
*około 1823 Radziłów
†po 19-02-1871
111
Adasiewicz Teresa z d. Łapińska
†przed 21-02-1854
112
Adasiewicz Tomasz
*około 1824 Osowiec
†02-02-1866
113
Adasiewicz Wincenty
*około 1771
†przed 23-05-1841
114
Adasiewicz Witold
*04-01-1905 Osowiec
†21-11-1966 Grajewo
115
Adasiewicz Władysława z d. Zyskowska
*około 1896 Kapice
†
116
Adasiewicz Wojciech
*około 1811 Osowiec
†przed 12-05-1872
117
Adasiewicz Zofia z d. Topczewska
†
118
Aderek Edward
*około 1849 Glinki
†
119
Aderek Franciszka z d. Ruchaczewska
*około 1850 Szczuczyn
†przed 09-1904
120
Aderek Mikołaj
†przed 09-11-1874
121
Aderek Rozalia z d. Gontowska
†po 09-11-1874
122
Aderek Teofila z d. Cybulska
*około 1862 Barany
†29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/
123
Adlejman Gotliba z d. Mazanek
†po 14-11-1852
124
Adlejman Karol
†przed 14-11-1852
125
Ajduk Anastazja z d. Nietupek
†przed 16-05-1838
126
Ajduk Franciszek
*około 1798 Dzierzbia
†
127
Ajduk Marianna z d. Komosa
*około 1794
†24-12-1837 Ławsk
128
Ajduk Marianna z d. Orłowska
*około 1812 Modzele
†
129
Ajduk Walenty
†przed 16-05-1838
130
Akacka Anna z d. Mściwujewska
*około 1883 Guty
†po 21-11-1940
131
Akacka Barbara
*11-01-1960 Kramarzewo
†19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/
132
Akacka Elżbieta z d. Maciorowska
*25-06-1902 Sojczyn Grądowy
†02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/
133
Akacka Emilia z d. Wszeborowska
*około 1836 Popowo
†po 09-11-1896
134
Akacka Helena z d. Bielska
*13-10-1885 Mścichy
†05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/
135
Akacka Henryka z d. Kotarska
*około 1929
†przed 19-05-2000
136
Akacka Janina z d. Wesołowska
*15-03-1921 Kramarzewo
†16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/
137
Akacka Józefa z d. Milewska
*około 1879 Danowo
†po 07-02-1951
138
Akacka Julianna z d. Danowska
†po 04-02-1889
139
Akacka Karolina z d. Kadłubowska
*około 1807 Bzury
†24-07-1836 Danowo /Wąsosz/
140
Akacka Katarzyna z d. Bagińska
*około 1814 Bagienice
†
141
Akacka Katarzyna z d. Sikorska
†
142
Akacka Katarzyna z d. Makowska
*około 1868 Marki
†
143
Akacka Leokadia z d. Dębowska
*około 1911 Łojki
†
144
Akacka Marianna z d. Karczewska
*około 1874 Kownatki
†16-02-1932 Kownatki
145
Akacka Marianna
*około 1876 Grozimy
†24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/
146
Akacka Marianna z d. Barczewska
†przed 13-02-1831
147
Akacka Serafina z d. Myszkielewicz
†po 16-12-1951
148
Akacka Wiktoria z d. Świgońska
*około 1857 Grozimy
†10-04-1946 Grozimy
149
Akacka Zofia z d. Narewska
†
150
Akacki Antoni
*około 1865 Adamowo
†05-09-1944 Kownatki /Wąsosz/
151
Akacki Baltazar
†przed 04-02-1889
152
Akacki Bolesław
†
153
Akacki Dominik
*około 1917
†11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/
154
Akacki Feliks
*około 1863 Golanki
†
155
Akacki Franciszek
†przed 13-02-1831
156
Akacki Grzegorz
†
157
Akacki Henryk
*około 1909 Grozimy
†
158
Akacki Jan
*01-01-1922
†19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/
159
Akacki Jan
*około 1881 Grozimy
†13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/
160
Akacki Jan
*około 1941 Kownatki
†01-09-1943 Kownatki
161
Akacki Józef
*około 1849 Bzury
†16-11-1936 Grozimy
162
Akacki Józef
*14-01-1916 Kownatki
†15-12-1995 /Wąsosz/
163
Akacki Józef
*około 1868 Adamowo
†21-11-1940 Adamowo /Szczuczyn/
164
Akacki Józef
*około 1827 Przyborowo
†przed 09-11-1896
165
Akacki Józef
*10-04-1909 Adamowo
†16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/
166
Akacki Leon
*około 1803 Borki
†
167
Akacki Ludwik
†19-12-1890
168
Akacki Stanisław
*10-08-1840 Guty
†
169
Akacki Tadeusz
*28-06-1955 Grozimy
†21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/
170
Akacki Wiktor
*około 1870 Adamowo
†07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/
171
Akacki Władysław
*18-01-1901 Kownatki
†22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/
172
Akacki Władysław
*około 1859 Adamowo
†24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/
173
Akacki Zygmunt
*05-01-1938 Kownatki
†09-05-1938 Kownatki
174
Akierman Anna z d. Gilewska
*około 1802 Szczuczyn
†
175
Akierman Bogumiła z d. Lewkowska
*około 1850 Budne
†
176
Akierman Daniel
*około 1808 Prusy
†
177
Akierman Dawid
*około 1810
†
178
Akierman Jan
†przed 10-08-1835
179
Akierman Karol Józef Rudolf
*około 1813 Wrocław
†
180
Akierman Ludwik
*około 1840 Szczuczyn
†
181
Akierman Marianna z d. Wasilewska
*około 1814 Szczuczyn
†
182
Akierman Regina z d. Oncik
†po 10-08-1835
183
Akus (Hakus) Jakub z d. Akus
*około 1807 Jeziorko par. Ryn
†po 25-01-1863
184
Akus Albrecht
†przed 30-04-1837
185
Akus Aleksander
*13-12-1908
†
186
Akus Emilia z d. Moczul
†23-03-1863
187
Akus Franciszek
†po 30-01-1899
188
Akus Jakub
*około 1821 Jeziorko par. Ryn
†07-03-1865 Chojnowo
189
Akus Jan
†po 15-02-1904
190
Akus Jan
*14-08-1920 Grabowo
†
191
Akus Janina z d. Mroczkowska
†przed 01-1949
192
Akus Józef
*10-01-1884 Siwki par. Romany
†
193
Akus Józef Andrzej
*1865 Chojnowo
†
194
Akus Józefa z d. Makowska
†po 15-02-1904
195
Akus Karol
†po 20-11-1860
196
Akus Katarzyna z d. Błasek
†po 20-11-1860
197
Akus Ludwika z d. Mejer
†od 30-04-1837 do 05-07-1863
198
Akus Marianna z d. Purp (Purwin)
*około 1816
†przed 25-01-1863
199
Akus Marianna z d. Skoczek
†06-08-1906 Barany
200
Akus Marianna z d. Banachowska
†przed 30-01-1899
201
Akus Stanisława z d. Pawłowska
*około 1886 Kurki
†
202
Akus Stefania z d. Mroczkowska
*20-06-1899 Nieciki
†
203
Akus Władysława z d. Wicik
†01-06-1913 Wilamowo
204
Albarus Jan
†
205
Albarus Józef Julian
*około 1885 Prusy
†
206
Albarus Marcella z d. Kotowska
*około 1891 Rutkowskie
†
207
Albarus Wilhelmina
†
208
Albińska Anna
*10-11-1940 Żebry
†01-10-1942 Żebry /Wąsosz/
209
Albińska Anna z d. Zaręba
†po 20-01-1896
210
Albińska Anna z d. Królikowska
*1846 Wola Zambrowska
†
211
Albińska Antonina
*06-06-1789 Wąsosz
†
212
Albińska Barbara z d. Węcek
*02-11-1900 Żebry
†13-07-1978 Żebry /Wąsosz/
213
Albińska Ewa z d. Troks
*około 1855 Siwki par. Romany
†
214
Albińska Helena Hieronima z d. Rogalska
*około 1924 Bukowo
†
215
Albińska Józefa z d. Chojnowska (Chojnacka)
†
216
Albińska Józefa z d. Malinowska
†przed 28-10-1883
217
Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska
*30-07-1903 Świdry
†29-07-1982 /Wąsosz/
218
Albińska Kazimiera z d. Siedlecka
*27-10-1906 Siestrzanki
†12-04-1982 /Wąsosz/
219
Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska
*około 1886 Lipnik
†
220
Albińska Konstancja z d. Kowalewska
*około 1791 Kurki
†29-10-1848
221
Albińska Magdalena z d. Szczepankowska (Kamalska)
†przed 23-11-1808
222
Albińska Marianna Małgorzata z d. Cichocka
*12-07-1787
†23-11-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
223
Albińska Regina z d. Locman
*około 1922 Żebry
†
224
Albińska Rozalia z d. Rydzewska
*26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie
†21-02-1965 Żebry /Wąsosz/
225
Albińska Wanda z d. Siedlecka
*10-03-1890 Siestrzanki
†23-10-1925 Siankowizna
226
Albińska Wiktoria z d. Milewska
*około 1822 Milewo
†przed 20-02-1878
227
Albińska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1864 Ławsk
†od 13-11-1911 do 28-01-1918
228
Albińska Władysława z d. Nerkowska
†
229
Albiński Adam
†
230
Albiński Adam
†po 28-10-1883
231
Albiński Aleksander
*25-06-1921 Siankowizna
†28-11-1992 Żebry /Wąsosz/
232
Albiński Aleksander
*1886 Bogusze
†10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/
233
Albiński Aleksander
*13-03-1924
†21-11-1984 Świdry /Wąsosz/
234
Albiński Aleksander
*31-08-1902 Ławsk
†
235
Albiński Andrzej
*28-12-1968 Szczuczyn
†13-01-1969 Szczuczyn
236
Albiński Andrzej
*25-11-1781
†
237
Albiński Andrzej
*około 1855 Niedźwiadna
†
238
Albiński Andrzej
†po 20-01-1896
239
Albiński Andrzej
*około 01-1844 Wąsosz
†
240
Albiński Błażej
*02-02-1862 Wąsosz
†
241
Albiński Czesław
*około 1920 Żebry
†
242
Albiński Edward
*około 1919 Siankowizna
†
243
Albiński Feliks
*1894 Ławsk
†12-06-1954 Żebry /Wąsosz/
244
Albiński Henryk
*10-05-1898 Świdry
†14-02-1954 Świdry /Wąsosz/
245
Albiński Henryk Aleksander
*04-09-1913 USA
†15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/
246
Albiński Ignacy
*30-07-1783 Wąsosz
†13-09-1784 Wąsosz
247
Albiński Jan
*17-08-1952 Bukowo
†31-10-1958 Żebry /Wąsosz/
248
Albiński Jan
†po 23-11-1808
249
Albiński Jan
*26-05-1791 Wąsosz
†
250
Albiński Jan
*około 1882 Grajewo
†
251
Albiński Józef
*05-02-1931 Świdry
†19-11-2003 Świdry /Wąsosz/
252
Albiński Józef
*około 1812 Wąsosz
†21-07-1870
253
Albiński Józef
*około 1861 Pasichy
†po 28-01-1918
254
Albiński Józef
†31-01-1906 Świdry
255
Albiński Stanisław
*1885 Chrzanowo
†1887 Ławsk /Wąsosz/
256
Albiński Stanisław
*31-10-1847 Wąsosz
†
257
Albiński Teofil
*około 1890 Świdry
†03-04-1919 Świdry
258
Albiński Wawrzyniec
*11-08-1786 Wąsosz
†przed 20-02-1878
259
Albiński Witold
*około 08-08-1951 Siankowizna
†22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/
260
Albiński Wojciech (Robert) Jan
*07-06-1813 Wąsosz
†
261
Albiński Zdzisław
*06-05-1956 Siankowizna
†08-08-1957 Żebry /Wąsosz/
262
Albrecht Anna
*07-07-1867 Kędziorowo
†
263
Albrecht Bronisława z d. Sulewska
*około 1892 Boczki
†09-10-1919 Szczuczyn
264
Albrecht Feliks
*około 1863 Kędziorowo
†przed 17-01-1910
265
Albrecht Franciszek
*około 1838 Niećkowo
†25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/
266
Albrecht Frydrych
†przed 22-02-1857
267
Albrecht Gotlib
*około 1827 Świętajny
†10-03-1855
268
Albrecht Józef
*około 1890 Kędziorowo
†
269
Albrecht Konstanty
*około 1858 Kędziorowo
†18-04-1882
270
Albrecht Stefania z d. Gąsiewska
†
271
Albrecht Szarlota z d. Myszka
†po 25-02-1879
272
Albrecht Teofila z d. Szelągowska
*około 1832 Rajgród
†po 22-11-1897
273
Albrecht Teofila z d. Zajkowska
*około 1862 Wąsosz
†po 17-01-1910
274
Albrecht Władysława z d. Sadowska
*około 1899 Romany
†07-10-1985 Szczuczyn
275
Albrecht Władysława z d. Górska
†
276
Albrecht Zygmunt
*25-07-1896 Kędziorowo
†
277
Aleksander Julian
*30-10-1873 Modzele
†
278
Aleksander Michał
*około 1818
†przed 13-11-1893
279
Aleksander Regina z d. Guziewska
*około 1828
†przed 13-11-1893
280
Aleksander Władysława z d. Męczkowska
*około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne
†
281
Aleksandrowicz Aleksander
†15-12-1919 Łomża
282
Aleksandrowicz Jan
†po 31-07-1967
283
Aleksandrowicz Marianna z d. Zakaszewska
*24-07-1900
†31-07-1967 Białaszewo
284
Aleksiejczuk Paweł
†
285
Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska
*26-10-1910 Sokoły
†29-09-1977 Białystok
286
Alencewicz Julian
*około 1893 Skaje
†
287
Alencewicz Marianna z d. Sitek
*około 1896 Topolnica
†
288
Alencewicz Marianna z d. Konopka
†od 09-02-1920 do 28-01-1942
289
Alencewicz Wawrzyniec
†przed 25-11-1918
290
Alenkiewicz Dorota z d. Dębowska
†po 29-10-1861
291
Alenkiewicz Eleonora z d. Syperek
†po 18-11-1838
292
Alenkiewicz Wawrzyniec
†przed 29-10-1861
293
Alenkiewicz Wawrzyniec
†po 18-11-1838
294
Alert Adam
†po 03-11-1863
295
Alert Anna z d. Downar
*około 1821
†08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/
296
Alert Jan
*około 1829 Wąsosz
†09-08-1857
297
Alert Julianna
†po 24-11-1817
298
Alert Katarzyna z d. Wyłucka
*02-04-1781
†06-05-1829 Wąsosz
299
Alert Katarzyna z d. Mierzejewska
†od 06-02-1850 do 03-11-1863
300
Alert Marcin
*31-10-1797
†po 20-11-1838
301
Alert Marcin
†po 24-11-1817
302
Alert Zamel
†po 08-09-1854
303
And...ewska Ludwika z d. Orłowska
*około 1866 Wojewodzin
†
304
And...ewska Rozalia z d. Dawidowska
†
305
And...ewski Stanisław
*około 1868 Wojewodzin
†
306
And...ewski Stanisław
†
307
Andrej Anna z d. Płochocka
*08-05-1904 Szczuczyn
†
308
Andrej Augusta z d. Plaga
†
309
Andrej Hugo
†
310
Andrej Ludwika z d. Enik
*około 1858 Świdry
†17-02-1924 Świdry
311
Andrej Otton Edward
*około 1870 Kumelsk
†
312
Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska
*około 1901 Rydzewo
†01-03-1936 Kędziorowo
313
Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska
*14-01-1914 Wierzbowo
†29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/
314
Andrusiewicz Emilia z d. Gwiazdowska
*około 1868 Radziłów
†po 26-01-1914
315
Andrusiewicz Franciszek
*10-09-1910 Kędziorowo
†19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/
316
Andrusiewicz Ignacy
†
317
Andrusiewicz Jakub
*około 1839 Kędziorowo
†
318
Andrusiewicz Jan
*31-10-1896 Kędziorowo
†19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/
319
Andrusiewicz Józef
*około 1863 Kędziorowo
†13-11-1929 Kędziorowo
320
Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala
*około 1843 Rakowo
†
321
Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska
*około 1837 Skaje
†24-12-1879 Kędziorowo
322
Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka
*około 1830 Brzeźnio
†
323
Andrusiewicz Piotr
*około 1878
†04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/
324
Andrusiewicz Szymon
*około 1838 Kędziorowo
†po 25-02-1889
325
Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska
*04-05-1879 Miecze
†18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/
326
Andrusiewicz Walenty
†17-06-1852
327
Andrychowska Marianna z d. Chwast
†
328
Andrychowska Rozalia z d. Heltwich
†przed 24-11-1833
329
Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska
*około 1810 Konopki par. Grabowo
†przed 05-09-1869
330
Andrychowska Teofila z d. Wasilewska
*około 1849 Miecze
†
331
Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska
*około 1833 Surały
†
332
Andrychowski Franciszek
†przed 24-11-1833
333
Andrychowski Franciszek
†
334
Andrychowski Michał
*około 1812 Sulimy
†po 22-02-1886
335
Andrychowski Zygmunt
*około 1842 Konopki-Białystok
†
336
Andryszewska Bolesława z d. Odachowska
*około 1906 Romany
†
337
Andryszewska Rozalia z d. Karulska
†
338
Andryszewski Bolesław
*około 1899 Konopki par. Grajewo
†
339
Andryszewski Konstanty
†
340
Andryszkiewicz Szczepan
†
341
Andryszkiewicz Zuzanna z d. Kwiatkowska
†
342
Andrzejczyk Rozalia z d. N
†przed 16-06-1862
343
Andrzejczyk Walenty
†przed 16-06-1862
344
Andrzejewska Aleksandra z d. Dudzin
†
345
Andrzejewska Helena z d. Rachubek
*15-01-1911
†16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/
346
Andrzejewski Hieronim
†
347
Andrzejewski Ignacy
†przed 16-10-1992
348
Andrzejkiewicz Antonina z d. Chojnowska
†
349
Andrzejkiewicz Franciszek
†
350
Anik Gotlib (Bogumił)
†przed 11-06-1867
351
Anik Justyna z d. Szymańczyk
†przed 11-06-1867
352
Antoniak Anna z d. Żach
†
353
Antoniak Daniel
*około 1820 Korzeniste
†
354
Antoniak Jadwiga z d. Leszak
†
355
Antoniak Jan
†
356
Antoniak Józefa z d. Mocarska
*około 1844 Kokoszki
†
357
Antoniak Marcin
†
358
Antosiewicz Adam
*około 1856
†od 27-01-1919 do 05-10-1933
359
Antosiewicz Adam
*około 1891 Wierzbowo
†12-03-1893 Wierzbowo /Grajewo/
360
Antosiewicz Anna z d. Falkowska
†przed 09-02-1920
361
Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska
*18-10-1907 Zalesie
†
362
Antosiewicz Franciszka z d. Toczyłowska
†przed 27-01-1919
363
Antosiewicz Jan
*około 1883 Bzury
†
364
Antosiewicz Jan
†przed 09-02-1920
365
Antosiewicz Józef
*około 1889
†15-08-1895 Wierzbowo /Grajewo/
366
Antosiewicz Józefa z d. Kalinowska
*około 1891 Ławsk
†14-06-1918
367
Antosiewicz Katarzyna z d. Zawistowska
†
368
Antosiewicz Kazimierz
*13-03-1894 Wierzbowo
†
369
Antosiewicz Marianna
*około 1882 Wierzbowo
†20-11-1893 Wierzbowo /Grajewo/
370
Antosiewicz Marianna z d. Stefanowicz
*około 1889 Mścichy
†
371
Antosiewicz Paweł
†przed 25-11-1860
372
Antosiewicz Władysława z d. Danksz
*około 1891 Wierzbowo
†przed 09-1933
373
Antoszewicz Józef
*około 1891 Łomża
†
374
Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska
*około 1894 Szczuczyn
†
375
Antoszewicz Władysław
†przed 03-07-1912
376
Antoszewicz Zofia z d. Kapraszewska
†po 03-07-1912
377
Anuszkiewicz Anna z d. Kierznowska
†przed 04-06-1924
378
Anuszkiewicz Leokadia z d. Jakubczyk
*24-08-1907 Szczuczyn
†po 12-09-1945
379
Anuszkiewicz Mateusz
†przed 04-06-1924
380
Anuszkiewicz Stanisław
*20-10-1896 Wąsosz
†przed 12-09-1945
381
Anzel Kazimierz
†po 03-07-1937
382
Anzel Paulina z d. Doskocz
†po 03-07-1937
383
Apner Brygida z d. Cichucka
†
384
Apner Jakub
*około 1859 Dubowo
†
385
Apner Karolina z d. Leosiewska
*około 1852 Mocarze
†
386
Apner Piotr
†
387
Apner Weronika z d. N
†12-02-1917 Suwałki
388
Apoń Jakub
†po 08-09-1924
389
Apoń Piotr
*około 1899 Zalesie par. Trzcianne
†
390
Apoń Stefania z d. Kulesza
†po 08-09-1924
391
Apoń Stefania z d. Chojnowska
*około 1898 Klimaszewnica
†
392
Arbsiajtyz Jan
†09-1870
393
Arbsjajtys Adam
*około 1861 Doliwy
†przed 30-01-1905
394
Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska
*1837 Przytuły
†od 30-01-1888 do 03-03-1911
395
Arbsjajtys Dorota z d. Wejs
†od 08-11-1875 do 27-10-1890
396
Arbsjajtys Franciszek
†przed 19-01-1862
397
Arbsjajtys Katarzyna z d. Budzińska
*około 1867 Przytuły
†przed 30-01-1905
398
Arbsjajtys Ludwik
*około 1840 Szlasy
†03-03-1911 Doliwy
399
Arbsjajtys Seweryna z d. Grabowska
*około 1845 Kubra
†27-02-1890 Supy /Przytuły/
400
Arbsjajtys Stanisław
*około 1846 Szlasy
†05-11-1909
401
Archacka Anna z d. Zalewska
*około 1830 Ruda
†przed 07-03-1886
402
Archacka Anna z d. Chorosz
†po 11-02-1855
403
Archacka Bolesława z d. Wszeborowska
*około 1894 Guty Podleśne
†
404
Archacka Franciszka z d. Rogińska
*około 1861 Brzozowa Wólka
†po 31-01-1927
405
Archacka Józefa z d. Sakowska
*24-03-1901 Brzozowa Wólka
†23-09-1969 Brzozowa Wólka
406
Archacka Karolina z d. Gałecka
*około 1843 Załuski
†
407
Archacka Katarzyna z d. Kozikowska
*po 04-01-1861
†
408
Archacka Marianna z d. Rogińska
†od 11-11-1839 do 28-01-1845
409
Archacka Petronela
†przed 17-06-1928
410
Archacka Petronela z d. Rogińska
*około 1803 Brzozowa Wólka
†
411
Archacka Rozalia z d. Rogińska
*około 1785
†10-04-1828 Brzozowa Wólka
412
Archacka Urszula z d. Masłowska
*około 1860 Sośnia
†po 02-02-1913
413
Archacki Antoni
*około 1816 Brzozowa Wólka
†przed 04-1871
414
Archacki Grzegorz
*po 04-01-1861
†
415
Archacki Jakub
†przed 11-11-1839
416
Archacki Jan
*około 1821 Ruda
†po 07-03-1886
417
Archacki Józef
*około 1793
†07-06-1846 Ruda
418
Archacki Józef
*około 1861 Ruda
†po 02-02-1913
419
Archacki Leon
†przed 17-06-1928
420
Archacki Marcel
*około 1854 Brzozowa Wólka
†po 31-01-1927
421
Archacki Piotr
*około 1788 Ciemnoszyje
†po 12-02-1833
422
Archacki Tomasz
*około 1814 Brzozowa Wólka
†przed 16-11-1858
423
Archacki Tomasz
*03-01-1920 Ruda
†
424
Archacki Wacław
*1899 Brzozowa Wólka
†03-11-1947 Brzozowa Wólka
425
Archacki Władysław
*około 1888 Ruda
†
426
Archacki Wojciech
*około 1830 Pieniążki
†
427
Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska
*około 1875 Orlikowo
†
428
Arciszewska Anna z d. Ołdakowska
*około 1848 Wąsosz
†16-09-1873
429
Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz
*około 1832
†14-01-1868 Żebry /Wąsosz/
430
Arciszewska Antonina z d. Kolankowska
†
431
Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska
*około 1905 Kaimy
†29-04-1992 Brzeg Dolny
432
Arciszewska Bronisława z d. Karwowska
*około 1866 Konopki
†po 09-02-1929
433
Arciszewska Bronisława z d. Bagińska
*1911 Żebry
†27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/
434
Arciszewska Elżbieta z d. Kozikowska
†po 13-07-1903
435
Arciszewska Franciszka z d. Konopka
†po 12-02-1895
436
Arciszewska Franciszka z d. Ciszewska
†
437
Arciszewska Genowefa z d. Mroczkowska
*około 1915 Kossaki
†07-02-1997
438
Arciszewska Genowefa z d. Laszczkowska
*29-07-1926 Wąsosz
†17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/
439
Arciszewska Halina
*około 1940 Wąsosz
†16-02-1948 Wąsosz
440
Arciszewska Julianna z d. Ochocińska
*około 1883 Niwkowo
†
441
Arciszewska Karolina z d. Zielińska
*około 1830 Orzysz
†po 29-08-1859
442
Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska
*około 1801
†po 09-12-1868
443
Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska
*około 1837 Ławsk
†30-03-1872 Wąsosz
444
Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz
*31-08-1907 Wąsosz
†16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/
445
Arciszewska Kunegunda z d. Niebrzydowska
*około 1766
†29-07-1826
446
Arciszewska Leokadia z d. Kraińska
*około 1905 Orlikowo
†
447
Arciszewska Ludwika z d. Gołębiewska
*około 1857 Przytuły
†25-07-1941 Przytuły /Przytuły/
448
Arciszewska Małgorzata z d. Sadowska
†od 20-02-1827 do 11-11-1839
449
Arciszewska Marianna z d. Markowska
*około 1880 Wąsosz
†01-12-1957 Guty /Wąsosz/
450
Arciszewska Marianna z d. Sarnacka
*około 1836 Kucze
†po 06-03-1905
451
Arciszewska Marianna z d. Owsianko
*około 1811 Koniecki
†przed 07-1868
452
Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka
*około 1840 Kapice
†przed 21-09-1896
453
Arciszewska Marianna z d. Siemion
*około 1882 Tajno Stare
†09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/
454
Arciszewska Marianna z d. Wieczorek
*około 1825 Wąsosz
†przed 05-12-1874
455
Arciszewska Marianna z d. Walewska
*około 1807
†18-02-1837 Wąsosz
456
Arciszewska Marianna
*około 1914 Wąsosz
†11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/
457
Arciszewska Marianna z d. Wronkowska
†po 17-02-1890
458
Arciszewska Marianna z d. Jurska
*około 1795 Chrostowo
†
459
Arciszewska Monika z d. Zdrękoska
*około 1809 Ciemianka
†20-11-1856
460
Arciszewska Stanisława z d. Jakońska
*około 1868 Chrzanowo
†po 19-02-1926
461
Arciszewska Stefania z d. Śmiarowska
†
462
Arciszewska Władysława z d. Lipińska
†06-11-1931 Orlikowo
463
Arciszewska Zofia z d. Walewska
†
464
Arciszewski Adam
*około 1872 Orlikowo
†
465
Arciszewski Aleksander
†przed 12-02-1895
466
Arciszewski Antoni
*około 1765 Kownatki
†przed 14-10-1832
467
Arciszewski Antoni
*1854 Karwowo
†od 26-10-1910 do 25-07-1941
468
Arciszewski Antoni
*około 1839 Wąsosz
†24-02-1885
469
Arciszewski Antoni
*około 1867 Wąsosz
†02-01-1888 Wąsosz
470
Arciszewski Antoni
*około 1875 Orlikowo
†
471
Arciszewski Antoni
†
472
Arciszewski Bronisław
†
473
Arciszewski Franciszek
*około 1899 Orlikowo
†15-07-1992 Brzeg Dolny
474
Arciszewski Franciszek
*około 1909 Wąsosz
†24-05-1941 Wąsosz
475
Arciszewski Henryk
*19-01-1920 Wąsosz
†26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/
476
Arciszewski Jacenty
*około 1807 Kownatki
†05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/
477
Arciszewski Jan
*około 1881 Wąsosz
†23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/
478
Arciszewski Jan
*około 1897 Orlikowo
†
479
Arciszewski Jan
†po 13-07-1903
480
Arciszewski Józef
*około 1866 Żebry
†przed 09-02-1929
481
Arciszewski Józef
*około 1840 Karwowo
†po 21-09-1896
482
Arciszewski Maciej
*około 1827 Żebry
†09-12-1868 Żebry /Wąsosz/
483
Arciszewski Maciej
†
484
Arciszewski Michał
†po 17-02-1890
485
Arciszewski Mikołaj
†
486
Arciszewski Paweł
*około 1832
†10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/
487
Arciszewski Piotr
*10-03-1907 Plains, PA
†17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/
488
Arciszewski Piotr
*około 1830 Wąsosz
†01-01-1869
489
Arciszewski Piotr
†przed 14-11-1922
490
Arciszewski Stanisław
*około 1905 Orlikowo
†29-06-1996
491
Arciszewski Stanisław
*około 1866 Orlikowo
†przed 26-06-1923
492
Arciszewski Stanisław
†od 20-02-1827 do 11-11-1839
493
Arciszewski Szymon
*około 1825 Wąsosz
†20-08-1859 Wąsosz
494
Arciszewski Tadeusz
*01-10-1957 Szczuczyn
†23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/
495
Arciszewski Tomasz
*18-12-1796
†przed 23-02-1857
496
Ardzińska Marcjanna z d. Turowska
*około 1867 Lipnik
†
497
Ardzińska Rozalia z d. Zyskowska
†
498
Ardziński Florian Stanisław
*około 1863 Bęćkowo
†
499
Ardziński Wawrzyniec
†
500
Armatowska Franciszka z d. N
†po 06-02-1837
501
Armatowski Antoni
†po 06-02-1837
502
Arych Józef
†po 02-02-1864
503
Arych Marianna z d. Łapińska
†po 02-02-1864
504
Ashkenazie (Kraśko) Barbara z d. Doliwa
*02-11-1956 Kruszewo
†12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/
505
Augustowska Anna z d. Dankowska
†po 02-05-1921
506
Augustowska Antonina z d. Brzostowska
*około 1863
†przed 02-02-1910
507
Augustowska Elżbieta z d. Potrzebka
†po 18-02-1879
508
Augustowska Helena z d. Sierakowska
*około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo
†
509
Augustowska Józefa z d. Taczanowska
†
510
Augustowska Władysława z d. Mioduszewska
*08-04-1904 Glinki
†22-08-1926
511
Augustowski Bogumił
†przed 18-02-1879
512
Augustowski Ignacy
†po 02-05-1921
513
Augustowski Jan
*29-08-1887 Szczuczyn
†
514
Augustowski Konstanty
*około 1854
†po 17-08-1921
515
Augustowski Paweł
†
516
Augustowski Zygmunt
*21-12-1904 Augustów
†
517
Augustynowicz Adam
†przed 28-08-1860
518
Augustynowicz Antonina z d. Guzowska
*około 1839 Białaszewo
†po 19-11-1900
519
Augustynowicz Bolesław
†
520
Augustynowicz Jan
*około 1836 Grajewo
†przed 19-11-1900
521
Augustynowicz Józef
*około 1910 Bzury
†
522
Augustynowicz Marianna z d. Kudrycka
†przed 28-08-1860
523
Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska
*1922 Bzury
†
524
Awienik Julianna z d. Downar
†
525
Awienik Wincenty
†
526
Azarczyk Czesław
*około 1919 Janczewo
†
527
Azarczyk Jan
†
528
Azarczyk Władysława z d. Prusin
†
529
Babiej Eugeniusz
*25-01-1942
†07-11-1997
530
Babiej Ewa z d. Zysk
*26-08-1965
†11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/
531
Babowicz Antonina z d. Barzykowska
†
532
Babowicz Franciszek
*około 1857 Krasny Borek par. Nowogród
†
533
Babowicz Katarzyna z d. Gawrychowska
†
534
Babowicz Katarzyna z d. Barwikowska
*1865 Chełchy
†
535
Babowicz Marian
*22-03-1900
†
536
Babowicz Stanisław
†
537
Babowicz Weronika z d. Chojnicka
*13-01-1898 Słucz
†27-07-1961 Mrzezino
538
Backiel Anna z d. Drozdowska
*około 1878 Niedźwiedzkie
†
539
Backiel Anna z d. Kaliszczyk
†przed 31-10-1901
540
Backiel Franciszek
*około 1881 Mężynin
†
541
Backiel Franciszek
†przed 31-10-1901
542
Baczewska Aniela z d. Jankowska
†przed 16-02-1909
543
Baczewska Anna z d. Malinowska
†po 31-05-1930
544
Baczewska Helena z d. Gosiewska
*około 1900 Lipińskie
†
545
Baczewska Jadwiga z d. Syłak
*28-12-1911 Grozimy
†
546
Baczewska Józefa z d. Maszczyk
†
547
Baczewska Leokadia z d. Bukowska
*około 1907 Bełda
†
548
Baczewska Marianna z d. Matyszewska
†11-11-1907
549
Baczewska Waleria z d. Szmitka
*około 1881 Kossaki par. Jedwabne
†
550
Baczewski Jakub
†
551
Baczewski Jan
*18-06-1903 Boczki
†
552
Baczewski Józef
†przed 16-02-1909
553
Baczewski Józef
*około 1879 Sulki
†
554
Baczewski Konstanty
*około 1896 Boczki
†18-09-1930 Świdry
555
Baczewski Stanisław
†przed 31-05-1930
556
Baczewski Władysław
*około 1900 Boczki
†
557
Baćkowska Katarzyna z d. Kulągowska
†
558
Baćkowski Onufry
†
559
Bagińska Adela z d. Rutkowska
*około 1874 Kamianki
†
560
Bagińska Agnieszka z d. Konopka
*około 1861 Świdry-Dobrzyce
†
561
Bagińska Agnieszka z d. Mroczkowska
†przed 04-1817
562
Bagińska Agnieszka z d. Niebrzydowska
†przed 01-02-1863
563
Bagińska Agnieszka
*18-01-1840 Bzury
†
564
Bagińska Agnieszka
*09-01-1775 Bagienice
†
565
Bagińska Agnieszka z d. Borkowska
*około 1843 Bronowo
†
566
Bagińska Aleksandra z d. Puchalska
*około 1864 Glinki
†03-02-1947 Glinki /Słucz/
567
Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska
*około 1859 Świdry-Dobrzyce
†29-03-1921 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
568
Bagińska Aleksandra z d. Dobrzycka
*około 1866 Zabiele
†po 01-12-1920
569
Bagińska Aleksandra z d. Rogowska
*około 1888 Brychy
†po 20-02-1939
570
Bagińska Aleksandra z d. Przyborowska
*około 1887 Gnatowo
†po 10-02-1931
571
Bagińska Aleksandra z d. Olender
*04-02-1897 Okrasin
†26-11-1938 /Radziłów/
572
Bagińska Aleksandra z d. Rutkowska
*03-08-1867 Rutkowskie
†30-01-1908 Małachowo
573
Bagińska Aleksandra
*około 1879 Bagienice
†06-07-1883 Bagienice
574
Bagińska Aleksandra
*około 07-1891
†13-01-1893 Bagienice /Wąsosz/
575
Bagińska Aleksandra
*1870 Grzymki
†1872 Grzymki /Romany/
576
Bagińska Aleksandra z d. Górska
*27-06-1903 Skroda Mała
†
577
Bagińska Aleksandra z d. Borawska
†po 20-09-1927
578
Bagińska Aleksandra z d. Górska
*około 1868 Konopki-Białystok
†
579
Bagińska Aleksandra z d. Chylińska
†04-03-1893
580
Bagińska Aleksandra z d. Pisowacka
†po 08-08-1931
581
Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka
*około 1844 Górskie
†
582
Bagińska Anastazja
*09-04-1830 Sulewo Prusy
†26-08-1838 Sulewo Prusy
583
Bagińska Anastazja z d. Dzięgielewska
†po 11-02-1839
584
Bagińska Anastazja (Antonina) z d. Brodowska
*około 1819 Modzele
†przed 23-11-1885
585
Bagińska Aniela z d. Sokołek
*około 08-1856 Wąsosz
†12-09-1926 Wąsosz
586
Bagińska Aniela z d. Chojnowska
*około 09-1834 Karwowo-Polki
†po 26-11-1901
587
Bagińska Aniela z d. Karwowska
†
588
Bagińska Aniela z d. Skrodzka
†
589
Bagińska Aniela z d. Gołębiewska
†przed 08-11-1837
590
Bagińska Anna
*06-04-1927 Łempice
†09-02-2002 Grajewo
591
Bagińska Anna z d. Rutkowska
*26-06-1796 Sulewo Prusy
†od 01-10-1854 do 12-02-1865
592
Bagińska Anna z d. Grabowska
*25-08-1782 Kędziorowo
†02-11-1838 Bagienice /Wąsosz/
593
Bagińska Anna z d. Ciplińska
*około 1824 Surały
†po 20-04-1880
594
Bagińska Anna z d. Konopka
*29-08-1909
†19-03-1966 Łebki Małe /Grabowo/
595
Bagińska Anna z d. Dobrzycka
*około 1831 Rosochate
†przed 02-03-1886
596
Bagińska Anna z d. Zajczewska
*około 1891 Okrasin
†1940 Ostrowik
597
Bagińska Anna z d. Mścichowska
*06-05-1845 Sulewo Kownaty
†11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/
598
Bagińska Anna z d. Markowska
*około 1849 Wąsosz
†12-07-1893
599
Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz
*około 06-1843 Flesze
†przed 10-1884
600
Bagińska Anna z d. Chrzanowska
*około 1890 Kaimy
†24-01-1925 Kaimy
601
Bagińska Anna z d. Dąbkowska
*22-07-1887 Szczuczyn
†11-01-1922 Szczuczyn
602
Bagińska Anna z d. Łempicka
*17-09-1799 Bagienice
†28-01-1828 Sulewo Prusy
603
Bagińska Anna z d. Rogalska
*około 1826 Rogale par. Romany
†
604
Bagińska Anna z d. Mieczkowska
*około 1871 Mieczki
†
605
Bagińska Anna z d. Golińska
†od 13-11-1900 do 22-01-1907
606
Bagińska Anna z d. Płońska
*około 1902 Płonka-Kozły
†
607
Bagińska Anna z d. Grajewska
*około 1895 Bęćkowo
†
608
Bagińska Anna z d. Kurzętkowska
†przed 26-06-1821
609
Bagińska Anna z d. Obrycka
†po 24-05-1921
610
Bagińska Anna z d. Szczech
*około 1919 Pasichy
†
611
Bagińska Anna z d. Rogalska
†po 03-05-1922
612
Bagińska Anna z d. Sulkowska
*około 1851 Konopki-Białystok
†
613
Bagińska Anna
†przed 21-02-1832
614
Bagińska Anna z d. Kozikowska
†po 12-01-1904
615
Bagińska Anna z d. Zielińska
*13-11-1918 Radziłów
†
616
Bagińska Anna Rozalia
*04-07-1851 Sulewo Prusy
†
617
Bagińska Antonina z d. Zalewska
*około 1829
†po 09-02-1897
618
Bagińska Antonina z d. Wicik
*około 1830 Słucz
†przed 05-02-1872
619
Bagińska Antonina z d. Rogowska
*około 1905 Białaszewo
†19-08-1944 Białaszewo
620
Bagińska Antonina z d. Kiełczewska
†po 30-09-1845
621
Bagińska Antonina
*26-04-1791 Bagienice
†
622
Bagińska Apolonia z d. Włodkowska
*około 1797 Guty
†przed 19-02-1849
623
Bagińska Apolonia z d. Borawska
*około 1896 Supy
†30-10-1918 Wypychy
624
Bagińska Apolonia z d. Krajewska
†
625
Bagińska Apolonia z d. Mocarska
*około 1796 Rutki Nory
†
626
Bagińska Aurelia z d. Karwowska
†przed 03-07-1929
627
Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska)
*około 1833 Guty
†po 30-01-1899
628
Bagińska Balbina z d. Wiszowata
*około 1821 Guty
†1869
629
Bagińska Balbina z d. Skrodzka
*około 1822 Skroda Wielka
†przed 05-07-1869
630
Bagińska Balbina z d. Świderska
†przed 24-01-1894
631
Bagińska Balbina z d. Wiszowata
*około 1850 Guty-Poddenki
†
632
Bagińska Balbina z d. Jaczyńska
†po 19-02-1865
633
Bagińska Barbara z d. Świderska
*około 1830 Golanki
†po 10-07-1882
634
Bagińska Barbara z d. Przyborowska
†przed 13-02-1820
635
Bagińska Barbara z d. Dąbrowska
†po 14-02-1899
636
Bagińska Barbara z d. Sulewska
*04-12-1803 Sulewo Prusy
†
637
Bagińska Barbara z d. Pieńkowska
*około 1816 Pieńki
†
638
Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska
*około 1848 Makowskie
†1894
639
Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska
*08-10-1832 Kieljany
†od 12-02-1890 do 21-02-1898
640
Bagińska Bolesława z d. Szleszyńska
*około 1913 Kurkowo
†09-04-1998 Gnatowo
641
Bagińska Bolesława z d. Małachowska
*około 1890 Milewo par. Niedźwiadna
†
642
Bagińska Bronisława
*03-1919
†12-11-1939 Konopki par. Radziłów /Radziłów/
643
Bagińska Bronisława
*około 1915
†04-03-1921 Glinki /Słubice/
644
Bagińska Bronisława z d. Owsianko
*28-02-1910 Łempice
†
645
Bagińska Bronisława z d. Myślińska
*około 1904 Burzyn
†
646
Bagińska Brygida z d. N
†
647
Bagińska Brygida
*07-10-1785 Bagienice
†
648
Bagińska Cecylia z d. Konopka
†
649
Bagińska Dominika z d. Dobrzycka
*około 1901 Brzeźnio
†
650
Bagińska Elena z d. N
†
651
Bagińska Elżbieta z d. N
†
652
Bagińska Elżbieta z d. Polkowska
†
653
Bagińska Elżbieta z d. Chmielewska
†
654
Bagińska Emilia (Aniela, Amelia) z d. Obrycka
*około 1911 Gackie
†14-09-2015 Koniecki Małe
655
Bagińska Eugenia z d. Śmiarowska
*01-01-1920 Mieczki
†
656
Bagińska Ewa z d. Sokołowska
*około 1863 Godlewo
†15-01-1944 Grozimy
657
Bagińska Ewa z d. Borawska
*około 1823 Konopki
†19-07-1888 Wąsosz
658
Bagińska Ewa z d. Downar
*około 1823 Bęćkowo
†16-02-1878
659
Bagińska Ewa z d. Filipkowska
*około 1797 Skroda
†przed 12-02-1844
660
Bagińska Ewa z d. Szczepankowska
*około 1841 Dybła
†07-08-1884 Modzele /Białaszewo/
661
Bagińska Ewa z d. Załuska
*około 1819 Niedźwiedzkie
†13-06-1852 Bzury /Wąsosz/
662
Bagińska Ewa
*26-04-1791 Bagienice
†przed 1797
663
Bagińska Ewa
*31-01-1797 Bagienice
†07-07-1802 Bagienice
664
Bagińska Ewa z d. Zielińska
†po 23-05-1870
665
Bagińska Ewa
*24-12-1848 Bzury
†
666
Bagińska Felicja z d. Drozdowska
*około 1879 Surały
†
667
Bagińska Felicja z d. Sokołowska
*około 1881 Sokoły
†
668
Bagińska Feliksa z d. Danowska
*około 1868 Klimaszewnica
†16-09-1927 Kieljany
669
Bagińska Feliksa z d. Filipkowska
*około 1884 Truszki-Patory
†po 11-02-1923
670
Bagińska Feliksa z d. Filipkowska
*około 1873 Świdry Podleśne
†przed 01-1893
671
Bagińska Franciszka z d. Kowalewska
*około 1873 Kolno
†18-06-1940 Zaborowo
672
Bagińska Franciszka z d. Zaborowska
*około 1821 Zaborowo
†przed 24-11-1879
673
Bagińska Franciszka z d. Świderska
*około 1840 Golanki
†05-02-1883 Surały /Grabowo/
674
Bagińska Franciszka z d. Świgońska
*około 01-1852 Żebry
†15-02-1893
675
Bagińska Franciszka
†
676
Bagińska Franciszka z d. Włodkowska
*około 1881 Bagienice par. Romany
†
677
Bagińska Franciszka z d. Rożeńska
†po 28-02-1859
678
Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska
*1840 Niebrzydy
†
679
Bagińska Franciszka z d. Mieczkowska
*około 1886 Bagienice par. Romany
†
680
Bagińska Franciszka
*24-08-1847 Danowo
†
681
Bagińska Franciszka
*01-10-1847 Wąsosz
†
682
Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska
†przed 28-02-1897
683
Bagińska Franciszka z d. Lejtkowska
†przed 11-11-1901
684
Bagińska Franciszka z d. Szleszyńska
†przed 05-11-1895
685
Bagińska Franciszka z d. Śmiarowska
†po 27-01-1902
686
Bagińska Genowefa
*30-09-1919 Łempice
†08-02-2001 Łempice
687
Bagińska Genowefa
*około 1901 Kieljany
†29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/
688
Bagińska Genowefa z d. Karwowska
*około 1909 Karwowo-Wszebory
†
689
Bagińska Germania z d. Dzięgielewska
*1849 Jaki
†
690
Bagińska Helena z d. Łochowska
*około 1762 Wąsosz
†03-12-1838 Bagienice
691
Bagińska Helena z d. Wiśniewska
*25-07-1917 Kudłaczewo
†18-12-1993 Grajewo /Wąsosz/
692
Bagińska Helena
*29-06-1899 Białystok
†29-09-1967 Szczuczyn /Wąsosz/
693
Bagińska Helena z d. Muczyńska
*22-02-1908 Świdry
†po 09-06-1944
694
Bagińska Helena z d. Tafiłowska
*około 1882 Brodowo
†01-06-1917 Kurkowo
695
Bagińska Helena z d. Uszyńska
†21-09-1909 Łomża
696
Bagińska Helena z d. N
†przed 25-08-1817
697
Bagińska Helena z d. N
†
698
Bagińska Helena z d. Janczewska
*około 1898 Korytki
†
699
Bagińska Helena z d. Kapla
†
700
Bagińska Hilaria z d. Rogowska
*około 1889 Ciemianka
†po 18-05-1943
701
Bagińska Izabela z d. Kiełczewska
*około 1807 Guty
†od 23-11-1868 do 18-07-1887
702
Bagińska Jadwiga z d. Darwicka
*16-04-1930 Kownatki
†31-12-2003 Grajewo /Wąsosz/
703
Bagińska Jadwiga z d. Solińska
*1919 Wąsosz
†po 16-08-1989
704
Bagińska Jadwiga z d. Wołkońska
*02-06-1913 Słucz
†
705
Bagińska Jadwiga z d. Dobrzycka
*07-02-1922 Możdżenie
†
706
Bagińska Jadwiga z d. Górska
*22-02-1928 Sulewo Kownaty
†
707
Bagińska Janina z d. Borawska
*około 1896 Konopki
†po 27-01-1942
708
Bagińska Janina
*07-01-1947 Łempice
†14-03-1947 Łempice
709
Bagińska Janina z d. Szleszyńska
*1920
†
710
Bagińska Joanna z d. Skubiszewska
*13-06-1967 Wierzbica
†
711
Bagińska Joanna
*23-06-1843 Guty
†
712
Bagińska Joanna z d. Świderska
†po 10-02-1857
713
Bagińska Joanna Ewa z d. Filipkowska
*około 1887 Borawskie
†
714
Bagińska Józefa z d. Niewiarowska
*około 1910 Okół
†01-02-1996 Grajewo
715
Bagińska Józefa z d. Łaguna
*08-02-1834 Stawiane
†po 07-05-1894
716
Bagińska Józefa z d. Modzelewska
*około 1836 Stawiane
†przed 12-11-1894
717
Bagińska Józefa z d. Mocarska
*około 1866 Rutkowskie
†24-08-1914 Makowskie /Burzyn/
718
Bagińska Józefa z d. Jakubowska
*około 1828 Ławsk
†01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/
719
Bagińska Józefa z d. Pieńczykowska
*około 1824 Pieńczykówek
†28-12-1854 Sokoły
720
Bagińska Józefa z d. Sulkowska
*około 1825 Skroda Mała
†11-05-1850
721
Bagińska Józefa
*16-03-1854 Koniecki Małe
†19-12-1856 Koniecki
722
Bagińska Józefa z d. Czaplicka
†15-02-1893
723
Bagińska Józefa z d. Sokołowska
*około 1872 Dzięgiele
†
724
Bagińska Józefa z d. Płońska
*około 1900 Płonka-Kozły
†
725
Bagińska Józefa z d. Grabowska
*około 1902 Bartki
†
726
Bagińska Józefa z d. Karwowska
*około 1915
†
727
Bagińska Józefa
*10-05-1850 Bagienice
†
728
Bagińska Józefa z d. Niecikowska
*21-03-1895 Szymany
†
729
Bagińska Józefa z d. Dołęga
*około 1903 Makowskie
†
730
Bagińska Józefa z d. Filipkowska
†
731
Bagińska Józefa z d. Kozikowska
†po 04-02-1931
732
Bagińska Józefa z d. Kozikowska
†od 23-11-1874 do 31-12-1885
733
Bagińska Józefata z d. Dzięgielewska
*około 1799 Kurkowo
†17-09-1859 Jaki /Słucz/
734
Bagińska Józefata z d. Sikorska
*około 1814 Przyborowo
†po 01-07-1862
735
Bagińska Józefata z d. Kozikowska
*około 1823 Cedry
†przed 01-1861
736
Bagińska Józefata
*około 1836 Skroda Mała
†14-01-1870
737
Bagińska Józefata z d. Karwowska
†po 23-11-1856
738
Bagińska Józefata z d. Sulewska
*16-07-1849 Sulewo Prusy
†
739
Bagińska Józefata
*27-09-1851 Zaborowo
†
740
Bagińska Józefata z d. Gutowska
†przed 27-11-1876
741
Bagińska Józefata Franciszka z d. Gutowska
*około 1819 Guty
†
742
Bagińska Juliana z d. Borawska
*1850 Pieńki
†
743
Bagińska Juliana z d. Konopka
*około 1878 Bronaki-Pietrasze
†
744
Bagińska Julianna z d. Statkiewicz
*około 1866 Łempice
†po 26-12-1929
745
Bagińska Julianna z d. Wierciszewska
*około 1887 Mroczki
†23-08-1941 Łempice
746
Bagińska Julianna z d. Mieczkowska
*około 1822 Mieczki
†po 19-01-1873
747
Bagińska Julianna z d. Ożarowska
*1883 Szostaki
†28-11-1924 Kotówek
748
Bagińska Julianna
*1865 Grzymki
†18-05-1905 Grzymki
749
Bagińska Julianna
*około 1888 Kotówek
†
750
Bagińska Julianna z d. Rogowska
†po 24-11-1840
751
Bagińska Julianna z d. Filipkowska
*około 1856 Filipki Duże
†
752
Bagińska Julianna z d. Makowska
*około 1873 Marki
†
753
Bagińska Julianna z d. Podsiad
†przed 21-02-1887
754
Bagińska Julianna
*15-02-1855 Bagienice
†
755
Bagińska Julianna z d. Rydzewska
†po 19-07-1888
756
Bagińska Julianna Teofila
*około 02-1873 Bagienice
†24-05-1873 Bagienice
757
Bagińska Kamila z d. Truszkowska
*1876 Truszki
†13-11-1965 Koniecki /Wąsosz/
758
Bagińska Kamila z d. Dzięgielewska
*około 1899 Dzięgiele
†
759
Bagińska Kamilla z d. Zalewska
*około 1873 Łojki
†
760
Bagińska Karolina z d. Godlewska
*20-01-1817 Zalesie
†16-04-1887 Bzury
761
Bagińska Karolina z d. Dołęga
*około 1851 Makowskie
†13-05-1876
762
Bagińska Karolina
*31-10-1796 Koniecki
†03-09-1808 Koniecki
763
Bagińska Karolina z d. Szepietowska
†przed 17-10-1832
764
Bagińska Karolina z d. Mikucka
†przed 06-03-1905
765
Bagińska Karolina z d. Zielińska
*około 1851 Żebry
†
766
Bagińska Karolina z d. Kotlewska
†przed 26-02-1889
767
Bagińska Karolina z d. Jurska
†po 15-02-1897
768
Bagińska Karolina z d. Modzelewska
*02-12-1913 Koniecki-Rostroszewo
†
769
Bagińska Katarzyna z d. Adamska
*około 1867 Radziłów
†12-04-1942 Żebry
770
Bagińska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1766
†09-02-1832 Bagienice
771
Bagińska Katarzyna z d. Chlęch
*około 1841 Obrytki
†po 06-03-1905
772
Bagińska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1841 Karwowo par. Jedwabne
†przed 20-02-1900
773
Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska
*około 1822 Mieczki
†po 23-07-1866
774
Bagińska Katarzyna z d. Cwalina
*około 1879 Wyrzyki
†27-07-1907 Wyrzyki
775
Bagińska Katarzyna z d. Orłowska
*około 1827 Modzele
†26-04-1855 Wąsosz
776
Bagińska Katarzyna
*około 1866 Barany
†24-03-1869 Bęćkowo /Wąsosz/
777
Bagińska Katarzyna z d. Górska
*28-04-1911 Konopki-Białystok
†
778
Bagińska Katarzyna z d. Kossakowska
†przed 26-11-1844
779
Bagińska Katarzyna z d. Wróblewska
†od 10-02-1839 do 16-08-1864
780
Bagińska Katarzyna z d. Milewska
†po 14-02-1839
781
Bagińska Katarzyna z d. Sokołowska
*około 1884
†
782
Bagińska Katarzyna z d. Karwowska
†po 03-02-1852
783
Bagińska Katarzyna z d. Głębocka
*około 1873 Wierzbowo
†
784
Bagińska Katarzyna z d. Tafiłowska
†po 26-02-1900
785
Bagińska Katarzyna z d. Wojsław
*około 1860 Gałązki
†
786
Bagińska Katarzyna z d. Kuczyńska
*15-02-1795 Sulewo Kownaty
†
787
Bagińska Katarzyna z d. Skrodzka
†po 09-02-1880
788
Bagińska Katarzyna z d. Koźlik
*15-04-1907 Żebry
†
789
Bagińska Katarzyna z d. Konopka
†
790
Bagińska Katarzyna z d. Mieczkowska
†
791
Bagińska Katarzyna Anna z d. Dobrzycka
*około 1829 Przyborowo
†
792
Bagińska Klara z d. Szemborowska
†przed 16-06-1872
793
Bagińska Konstancja
*21-10-1867 Czerwonki
†
794
Bagińska Konstancja z d. Jagodzińska
*około 1862 Grajewo
†
795
Bagińska Kornelia z d. Szleszyńska
*około 1876 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
796
Bagińska Krystyna z d. Konopka
*około 1759
†14-02-1835 Sulewo Kownaty
797
Bagińska Krystyna z d. Czyżewska
*około 1757
†24-09-1807 Wąsosz /Wąsosz/
798
Bagińska Krystyna z d. Sulewska
†
799
Bagińska Kunegunda z d. Wojsław
†przed 18-11-1812
800
Bagińska Leokadia
*26-05-1907 Kieljany
†26-04-1995 Grajewo
801
Bagińska Leokadia
*około 05-1883 Bagienice
†16-11-1886 Bzury
802
Bagińska Leokadia z d. Zalewska
†
803
Bagińska Leokadia z d. Borawska
*około 1923 Zalesie
†
804
Bagińska Leonora z d. Łempicka
*1923 Bagienice
†15-09-2009
805
Bagińska Ludwika z d. Mroczkowska
*około 1856 Wypychy
†po 02-02-1925
806
Bagińska Ludwika
*około 03-04-1874 Bagienice
†17-04-1874 Bagienice
807
Bagińska Ludwika z d. Podbielska
*około 1833
†
808
Bagińska Łucja z d. Sokołowska
*około 1808 Godlewo
†15-05-1848 Rydzewo Szlacheckie
809
Bagińska Łucja z d. Danowska
*około 1747
†08-10-1785 Bagienice /Wąsosz/
810
Bagińska Łucja z d. Skrodzka
†przed 27-11-1838
811
Bagińska Magdalena z d. Karwowska
*około 1759
†26-01-1839 Koniecki Małe
812
Bagińska Magdalena z d. Karwowska
*około 1833 Zaborowo
†15-03-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/
813
Bagińska Magdalena z d. Szymanowska
*około 1799
†25-04-1863 Lipnik /Wąsosz/
814
Bagińska Magdalena z d. Zelkowska
†po 06-02-1811
815
Bagińska Magdalena z d. Modzelewska
†przed 15-06-1841
816
Bagińska Magdalena (Barbara) z d. Czaplicka
†przed 02-05-1830
817
Bagińska Małgorzata z d. Godlewska
†
818
Bagińska Małgorzata z d. Dobrońska
†od 11-02-1839 do 20-02-1844
819
Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska
*około 1846 Mocarze
†po 12-11-1906
820
Bagińska Marcjanna z d. Niebrzydowska
*około 1824 Niebrzydy
†16-01-1880 Guty Stare /Grabowo/
821
Bagińska Marcjanna
*05-03-1837 Sulewo Kownaty
†
822
Bagińska Marcjanna
*12-05-1803 Bagienice
†
823
Bagińska Marcjanna (Marianna) z d. Danowska
*12-11-1810 Sulewo Kownaty
†11-08-1841 Sulewo Prusy
824
Bagińska Maria Jadwiga z d. Zawistowska
†
825
Bagińska Marianna z d. Karwowska
*około 1840 Sokoły
†22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/
826
Bagińska Marianna z d. Kamińska
*1863 Radziłów
†przed 11-01-1939
827
Bagińska Marianna z d. Gardocka
*około 1871 Koniecki Małe
†po 28-05-1941
828
Bagińska Marianna z d. Kulesza
*13-03-1787 Wąsosz
†28-09-1856 Wąsosz /Wąsosz/
829
Bagińska Marianna z d. Potrzebka
*około 1850 Słucz
†po 20-12-1918
830
Bagińska Marianna z d. Mordasiewicz
*10-09-1890 Radziłów
†06-07-1958 Grajewo /Wąsosz/
831
Bagińska Marianna z d. Konopka
*około 1809 Konopki par. Grabowo
†po 29-04-1872
832
Bagińska Marianna z d. Szleszyńska
*około 1802 Przyborowo
†od 24-11-1862 do 10-04-1872
833
Bagińska Marianna z d. Górska
*około 1868
†po 02-02-1926
834
Bagińska Marianna z d. Skrodzka
*około 1840 Skroda Wielka
†po 23-01-1894
835
Bagińska Marianna z d. Wojciechowska
*około 1838 Sulewo Prusy
†po 30-01-1888
836
Bagińska Marianna z d. Rybińska
*około 1802
†przed 02-03-1851
837
Bagińska Marianna z d. Niećkowska
*około 1810 Nieciki
†17-05-1855 Bagienice
838
Bagińska Marianna z d. Butkiewicz
*około 1842
†po 23-11-1885
839
Bagińska Marianna z d. Lipińska
*1848 Surały
†16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/
840
Bagińska Marianna z d. Przedborska
*około 1827 Radziłów
†01-09-1868 Bęćkowo
841
Bagińska Marianna z d. Grabowska
*06-01-1819 Czerwonki
†23-11-1859 Lipnik /Wąsosz/
842
Bagińska Marianna z d. Mroczkowska
*około 1857 Mroczki
†22-11-1897 Mroczki /Przytuły/
843
Bagińska Marianna z d. Supińska
*25-05-1797 Sulewo Prusy
†05-03-1837 Sulewo Kownaty
844
Bagińska Marianna z d. Wróblewska
*około 1845 Kurki
†06-09-1881
845
Bagińska Marianna z d. Jankowska
*1881 Szostaki
†05-02-1914 Szostaki /Burzyn/
846
Bagińska Marianna z d. Sulewska
*22-08-1787 Sulewo Prusy
†18-02-1813 Sulewo Prusy
847
Bagińska Marianna z d. Borawska
*około 1875 Olszewo par. Romany
†07-03-1898 Olszewo par. Romany
848
Bagińska Marianna
*10-02-1927 Bagienice
†02-08-1937 Zaborowo /Wąsosz/
849
Bagińska Marianna
*około 1831
†16-07-1835 Sulewo Prusy
850
Bagińska Marianna
*około 1853
†31-01-1856 Kurki /Niedźwiadna/
851
Bagińska Marianna
*17-06-1840 Sulewo Prusy
†29-04-1843 Sulewo Prusy
852
Bagińska Marianna z d. Napiórkowska
†przed 20-11-1853
853
Bagińska Marianna
*około 1829 Przyborowo
†
854
Bagińska Marianna z d. Zasimowicz
*29-01-1915 Jedwabne
†
855
Bagińska Marianna
*około 1863 Surały
†
856
Bagińska Marianna z d. Galińska
†1864
857
Bagińska Marianna z d. Konopka
*około 1866 Konopki-Białystok
†
858
Bagińska Marianna z d. Gutowska
†po 06-02-1893
859
Bagińska Marianna z d. Mikulska
†po 28-07-1861
860
Bagińska Marianna z d. Kiełczewska
*około 1864 Obiedzino
†
861
Bagińska Marianna
†po 09-02-1846
862
Bagińska Marianna z d. Wasilewska
*około 1851
†
863
Bagińska Marianna z d. Śmiarowska
†
864
Bagińska Marianna z d. Święszkowska
†przed 15-01-1866
865
Bagińska Marianna
*26-12-1856 Sulewo Prusy
†
866
Bagińska Marianna z d. Łojewska
*około 1873 Łoje
†
867
Bagińska Marianna z d. Brochocka
†przed 26-02-1816
868
Bagińska Marianna
*15-11-1845 Bagienice
†
869
Bagińska Marianna z d. Szymanowska
†od 22-02-1927 do 30-12-1941
870
Bagińska Marianna z d. Cwalińska
*około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo
†
871
Bagińska Marianna z d. Borawska
*około 1895 Kucze Wielkie
†
872
Bagińska Marianna z d. Mieczkowska
†
873
Bagińska Marianna z d. Ramotowska
†po 14-02-1870
874
Bagińska Marianna z d. Dobrzycka
†od 24-11-1868 do 10-04-1894
875
Bagińska Marianna z d. Wądołowska
†
876
Bagińska Marianna z d. N
†
877
Bagińska Marianna z d. Ramotowska
†
878
Bagińska Marianna
*21-09-1777 Bagienice
†
879
Bagińska Marianna z d. Rutkowska
*około 1832 Sulewo Prusy
†
880
Bagińska Marianna z d. Trzaska
†przed 20-02-1939
881
Bagińska Marianna z d. Downar
*07-01-1890 Dzięgiele
†
882
Bagińska Marianna Aniela
*18-10-1809 Bagienice
†21-11-1812 Bagienice /Wąsosz/
883
Bagińska Michalina z d. Wiśniewska
*około 1838 Szczuczyn
†
884
Bagińska Michalina z d. Zakrzewska
*09-08-1865 Wojsławy
†
885
Bagińska Mirosława
†
886
Bagińska N z d. N
†przed 02-1943
887
Bagińska N z d. N
†przed 10-1812
888
Bagińska N z d. N
†przed 01-1939
889
Bagińska Natalia z d. Mościcka
*około 1900 Karwowo-Wszebory
†15-01-1990 Pieńki Borowe
890
Bagińska Natalia z d. Łempicka
*31-12-1906 Bagienice
†13-11-1983 Siwki par. Romany
891
Bagińska Natalia z d. Mikucka
*20-01-1904 Glinki
†25-10-1978 /Wąsosz/
892
Bagińska Paulina z d. Mikucka
*około 1881 Romany
†po 28-01-1931
893
Bagińska Paulina z d. Mościcka
*około 1884 Karwowo par. Jedwabne
†10-09-1928 Michny
894
Bagińska Paulina
*1870 Barzykowo
†1873 Barzykowo /Romany/
895
Bagińska Paulina
*1871 Skroda Mała
†1873 Skroda Mała /Grabowo/
896
Bagińska Paulina z d. Tyszka
†przed 03-02-1891
897
Bagińska Paulina
*24-06-1838 Bagienice
†
898
Bagińska Paulina z d. Grabowska
†
899
Bagińska Paulina z d. Dąbrowska
†
900
Bagińska Paulina
*około 1869 Przyborowo
†
901
Bagińska Paulina z d. Wszeborowska
†po 1924
902
Bagińska Paulina Marianna z d. Święcińska
*około 02-1858 Guty
†
903
Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko)
*około 1845
†po 26-11-1907
904
Bagińska Petronela z d. Roman
*około 1856 Chełchy
†od 08-11-1904 do 14-06-1921
905
Bagińska Petronela z d. Chrzanowska
†przed 07-06-1853
906
Bagińska Petronela
*04-07-1783 Bagienice
†
907
Bagińska Petronela z d. Korytkowska
†po 03-02-1869
908
Bagińska Rozalia z d. Wojsław
*około 1768
†18-08-1831 Koniecki
909
Bagińska Rozalia z d. Skrodzka
*około 1828 Szymany
†po 12-02-1890
910
Bagińska Rozalia z d. Ekstowicz
*około 1789
†po 20-11-1831
911
Bagińska Rozalia z d. Rutkowska
*około 1848 Mieczki
†przed 06-1887
912
Bagińska Rozalia
*około 1850 Bagienice
†08-12-1855 Bagienice /Wąsosz/
913
Bagińska Rozalia z d. Konopka
†po 07-02-1875
914
Bagińska Rozalia z d. Sawicka
†po 17-11-1863
915
Bagińska Rozalia z d. Mikucka
†przed 23-04-1893
916
Bagińska Rozalia z d. Milewska
*około 1810 Bzury
†
917
Bagińska Rozalia
*25-03-1863 Koniecki
†
918
Bagińska Rozalia z d. Świderska
*około 1815 Przyborowo
†
919
Bagińska Rozalia
*17-09-1857 Bagienice
†
920
Bagińska Rozalia z d. Żmijewska
†od 07-08-1859 do 21-11-1881
921
Bagińska Rozalia z d. Maszczyk
*około 1899 Rutkowskie
†
922
Bagińska Rozalia z d. Napiórkowska
†przed 11-02-1873
923
Bagińska Rozalia z d. Konopka
†po 30-01-1859
924
Bagińska Rozalia
*02-07-1820 Kędziorowo
†
925
Bagińska Salomea
*26-08-1837 Sulewo Prusy
†16-07-1843 Sulewo Kownaty
926
Bagińska Salomea
*około 09-1818
†13-03-1820 Lipnik
927
Bagińska Salomea z d. Grądzka
†przed 26-11-1817
928
Bagińska Scholastyka z d. Skrodzka
*około 1832 Konopki-Białystok
†po 10-02-1874
929
Bagińska Scholastyka z d. Borawska
†
930
Bagińska Scholastyka Małgorzata z d. Rudzka
*około 1829 Rostki par. Romany
†przed 21-02-1887
931
Bagińska Stanisława z d. Ciecierska
*19-11-1888 Kudłaczewo
†16-01-1973 Kudłaczewo /Wąsosz/
932
Bagińska Stanisława z d. Albińska
*20-02-1915 Świdry
†06-12-1999 Świdry /Wąsosz/
933
Bagińska Stanisława z d. Borawska
*około 1881 Witynie
†po 17-01-1942
934
Bagińska Stanisława z d. Wądołowska
*około 1854 Sambory
†od 23-11-1909 do 21-02-1925
935
Bagińska Stanisława z d. Mieczkowska
*około 1865 Łoje Awissa
†05-11-1898
936
Bagińska Stanisława
*około 06-1859 Kurki
†21-09-1862 Kurki /Niedźwiadna/
937
Bagińska Stanisława z d. Skrodzka
*około 1884
†
938
Bagińska Stanisława z d. Filipkowska
*05-02-1897 Słucz
†
939
Bagińska Stanisława z d. Chrzanowska
†przed 12-02-1920
940
Bagińska Stanisława z d. Chrostowska
*1912
†
941
Bagińska Stanisława z d. Przyborowska
†
942
Bagińska Stanisława z d. Czarnecka
*1920 Słucz
†
943
Bagińska Stanisława z d. Barwikowska
*około 1901 Chełchy
†
944
Bagińska Stefania z d. Łaguna
*03-05-1901 Pasichy
†04-11-1986 Chełchy
945
Bagińska Stefania z d. Górska
*około 1898 Górskie
†
946
Bagińska Stefania z d. Rogińska
†
947
Bagińska Tekla z d. Załęcka
†po 12-04-1822
948
Bagińska Tekla z d. Załęcka
†po 26-11-1844
949
Bagińska Tekla z d. Filipkowska
†po 06-02-1816
950
Bagińska Teodora z d. Przyborowska
†po 26-02-1927
951
Bagińska Teofila z d. Biedrzycka
†przed 23-11-1909
952
Bagińska Teofila z d. Czaplicka
†przed 07-06-1904
953
Bagińska Teofila z d. Konopka
*około 1821 Konopki Monety
†
954
Bagińska Teofila z d. Rydzewska
*około 1873 Żelazki
†
955
Bagińska Teofila z d. Cwalińska
*1871 Rostki
†
956
Bagińska Teofila z d. Jankowska
*około 1888 Szostaki
†
957
Bagińska Teofila z d. Wroczyńska
†po 01-10-1878
958
Bagińska Teofila z d. Łempicka
*01-04-1854 Bagienice
†
959
Bagińska Teofila z d. Brzostowska
*około 1899 Karwowo-Polki
†
960
Bagińska Teresa z d. Konopka
*około 1799 Konopki par. Grabowo
†po 07-07-1863
961
Bagińska Teresa z d. Gołąbek
*około 1810 Bęćkowo
†09-11-1867 Bzury /Wąsosz/
962
Bagińska Teresa
†po 21-01-1889
963
Bagińska Teresa z d. Łempicka
* Bagienice
†po 26-04-1837
964
Bagińska Teresa z d. Gardocka
†03-02-1813 Koniecki-Rostroszewo
965
Bagińska Teresa z d. Skrodzka
†po 01-03-1824
966
Bagińska Urszula z d. Wojsław
*około 1792 Marki
†23-02-1857 Danowo /Wąsosz/
967
Bagińska Urszula z d. Sikorska
*około 1825 Wąsosz
†02-05-1847
968
Bagińska Weronika z d. Leszczewska
*około 1886 Radziłów
†25-02-1947 Glinki /Słucz/
969
Bagińska Weronika z d. Łaguna
*około 1871 Kurki
†
970
Bagińska Weronika z d. Ciszewska
*około 1875 Klimaszewnica
†
971
Bagińska Weronika z d. Zakrzewska
*około 1877 Wojsławy
†
972
Bagińska Weronika z d. Świderska
†27-09-1941 Wiszowate
973
Bagińska Wiktoria z d. Tomaszewska
*około 1863 Rydzewo-Pieniążek
†25-09-1941 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/
974
Bagińska Wiktoria z d. Liszewska
*około 1834
†04-02-1901 Barzykowo /Romany/
975
Bagińska Wiktoria z d. Wojsław
*około 1809 Obrytki
†07-08-1842 Koniecki
976
Bagińska Wiktoria z d. Trzaska
†po 01-03-1897
977
Bagińska Wiktoria z d. Żebrowska
†
978
Bagińska Wiktoria
*02-09-1805 Bagienice
†
979
Bagińska Wiktoria z d. Wierciszewska
†po 23-02-1914
980
Bagińska Wiktoria z d. Kurkowska
†przed 26-06-1894
981
Bagińska Wiktoria z d. Lipińska
†po 19-02-1935
982
Bagińska Władysława z d. Modzelewska
*24-02-1899 Świdry
†10-01-1985 Sulewo Prusy /Wąsosz/
983
Bagińska Władysława z d. Modzelewska
*około 1903 Zaborowo
†17-07-1930 Sulewo Prusy
984
Bagińska Władysława z d. Mikucka
*18-06-1878 Racibory
†
985
Bagińska Władysława z d. Tyszka
*około 1897 Rogale
†
986
Bagińska Władysława z d. Janczewska
* Bronaki-Olki
†12-11-1918 Bronaki
987
Bagińska Władysława z d. Jankowska
*około 1872 Jankowo-Młodzianowo
†
988
Bagińska Władysława z d. Szurno
*około 1898 Chojnowo
†
989
Bagińska Zofia z d. N
†
990
Bagińska Zofia z d. Białowąs
*około 1906 Ławsk
†
991
Bagińska Zofia z d. Wojno
*03-05-1901 Aleksandrowo par. Przytuły
†
992
Bagińska Zofia z d. Wesołowska
†przed 11-11-1941
993
Bagińska Zofia Marianna z d. Grądzka
*około 1822 Kotówek
†
994
Bagiński Adam
*21-07-1907 Koniecki Małe
†14-10-1984 Grajewo
995
Bagiński Adam
*około 1859 Bagińskie
†po 08-02-1915
996
Bagiński Adam
*około 1802
†03-01-1845 Konopki Tłuste /Jedwabne/
997
Bagiński Adam
*około 1834 Przyborowo
†31-12-1872
998
Bagiński Adam
†
999
Bagiński Adam
†po 20-09-1927
1000
Bagiński Adam
*około 1848 Dzięgiele
†
1001
Bagiński Adam
†przed 11-11-1941
1002
Bagiński Adolf
*około 1840 Pace
†
1003
Bagiński Adolf
†
1004
Bagiński Adolf
*08-03-1869 Bagienice
†
1005
Bagiński Adolf
*27-09-1850 Lipnik
†
1006
Bagiński Aleksander
*24-03-1911 Niedźwiadna
†13-04-1995 Świdry
1007
Bagiński Aleksander
*około 1860 Bagińskie
†03-07-1930 Wąsosz
1008
Bagiński Aleksander
*23-02-1852 Kieljany
†po 26-08-1918
1009
Bagiński Aleksander
*07-10-1912 Koniecki
†16-01-1959 Kraków /Wąsosz/
1010
Bagiński Aleksander
*około 1861 Skroda Mała
†07-01-1900
1011
Bagiński Aleksander
*27-01-1856 Koniecki Małe
†14-02-1860 Koniecki
1012
Bagiński Aleksander
*około 09-1900
†23-01-1901 Koniecki Małe /Wąsosz/
1013
Bagiński Aleksander
†przed 23-11-1909
1014
Bagiński Aleksander
*około 1880 Mieszołki
†
1015
Bagiński Aleksander
*27-07-1868 Koniecki Małe
†
1016
Bagiński Aleksander
*18-08-1861 Lipnik
†
1017
Bagiński Aleksander
*około 1904 Przyborowo
†
1018
Bagiński Aleksander
*około 1895 Pieńki
†
1019
Bagiński Aleksander
*około 1891 Dobrzyjałowo
†
1020
Bagiński Aleksander
*około 1884 Brzeźnio
†
1021
Bagiński Aleksander
*około 1902 Karwowo-Polki
†
1022
Bagiński Ambroży
*około 1897 Bagienice
†po 17-07-1930
1023
Bagiński Anastazy
*16-04-1837 Sulewo Prusy
†
1024
Bagiński Andrzej
*około 1758
†29-10-1836 Koniecki
1025
Bagiński Andrzej
*około 1845 Sokoły par. Romany
†po 24-08-1914
1026
Bagiński Andrzej
*około 1858 Olszewo
†po 02-02-1925
1027
Bagiński Andrzej
*około 1866 Niedźwiadna
†22-02-1928 Modzele
1028
Bagiński Andrzej
*około 1824 Wąsosz
†06-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/
1029
Bagiński Andrzej
†przed 13-02-1820
1030
Bagiński Andrzej
†przed 28-07-1861
1031
Bagiński Andrzej
*około 1836 Mieczki
†
1032
Bagiński Andrzej Grzegorz
*około 11-1820 Przyborowo
†11-05-1846
1033
Bagiński Antoni
*około 1858 Rydzewo Szlacheckie
†27-01-1946 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/
1034
Bagiński Antoni
*około 1851 Bagienice par. Romany
†06-03-1924 Konopki Tłuste /Jedwabne/
1035
Bagiński Antoni
*około 1866 Tafiły
†po 29-09-1925
1036
Bagiński Antoni
*około 1849 Golanki
†od 08-11-1904 do 14-06-1921
1037
Bagiński Antoni
*około 1881 Kurkowo
†08-10-1914 Kurkowo
1038
Bagiński Antoni
*około 1917
†04-03-1921 Glinki /Słucz/
1039
Bagiński Antoni
*około 1915 Sulewo Kownaty
†
1040
Bagiński Antoni
†
1041
Bagiński Antoni
†po 16-08-1864
1042
Bagiński Antoni
†przed 25-08-1817
1043
Bagiński Antoni
*około 1849
†
1044
Bagiński Antoni
†01-01-1864 Mścichy
1045
Bagiński Antoni
*około 1824 Skroda Mała
†
1046
Bagiński Antoni
†przed 03-02-1852
1047
Bagiński Antoni
*10-06-1921 Sulewo Prusy
†
1048
Bagiński Antoni
*około 1850 Niebrzydy
†
1049
Bagiński Antoni
*około 1920 Kieljany
†
1050
Bagiński Antoni
*około 1892 Chełchy
†
1051
Bagiński Antoni
* Bagińskie
†
1052
Bagiński Antoni
*około 1903 Siwki par. Romany
†
1053
Bagiński Antoni
*19-05-1910 Brychy
†
1054
Bagiński Antoni
*około 1872 Modzele
†
1055
Bagiński Antoni
†przed 19-07-1888
1056
Bagiński Antoni
†po 08-11-1837
1057
Bagiński Apolinary
*1871 Kotówek
†27-07-1897 Łomża
1058
Bagiński Augustyn
*około 1791 Przyborowo
†od 24-11-1862 do 10-04-1872
1059
Bagiński Augustyn
*około 1790
†
1060
Bagiński Baltazar
*około 1836 Mieczki
†po 06-03-1905
1061
Bagiński Baltazar
†przed 23-05-1870
1062
Bagiński Bartłomiej
†przed 07-06-1853
1063
Bagiński Bernard
*około 1840 Nieciki
†po 30-01-1888
1064
Bagiński Bolesław
*około 1877 Kieljany
†29-01-1880 Kieljany
1065
Bagiński Bolesław
*około 1895 Stawiane
†
1066
Bagiński Bolesław
*około 1907 Pieńki Borowe
†
1067
Bagiński Bolesław Jan
*07-09-1897 Kieljany
†03-01-1983 Grajewo
1068
Bagiński Bonawentura
†po 12-04-1822
1069
Bagiński Bonifacy
*około 1790
†
1070
Bagiński Bonifacy
†przed 17-05-1855
1071
Bagiński Bonifacy (Bonawentura)
†po 26-11-1844
1072
Bagiński Czesław
*około 1911 Bagińskie
†
1073
Bagiński Eugeniusz
*10-10-1954 Szczuczyn
†05-02-1955 Łempice /Wąsosz/
1074
Bagiński Fabian
*około 1874 Kołaki Strumienie
†
1075
Bagiński Fabian Baltazar
*05-01-1841 Sulewo Prusy
†
1076
Bagiński Feliks
*18-05-1866 Koniecki
†22-09-1939 Koniecki Małe /Wąsosz/
1077
Bagiński Feliks
*około 1828 Modzele
†od 11-06-1888 do 15-05-1894
1078
Bagiński Feliks
†po 09-02-1846
1079
Bagiński Feliks
*około 1825 Bzury
†
1080
Bagiński Feliks
†przed 11-11-1901
1081
Bagiński Feliks
*25-01-1867 Stawiane
†
1082
Bagiński Feliks
*02-1909 Okurowo
†
1083
Bagiński Franciszek
*30-03-1902
†25-05-1987 Kieljany /Wąsosz/
1084
Bagiński Franciszek
*26-09-1793 Bagienice
†15-11-1856 Bagienice
1085
Bagiński Franciszek
*około 1877 Kotówek
†przed 20-02-1939
1086
Bagiński Franciszek
*około 1829 Lipnik
†od 12-02-1890 do 21-02-1898
1087
Bagiński Franciszek
*około 1889 Konopki
†po 23-11-1940
1088
Bagiński Franciszek
*około 1833 Golanki
†przed 10-07-1882
1089
Bagiński Franciszek
*17-07-1930 Sulewo Prusy
†27-07-1970 Sulewo Prusy
1090
Bagiński Franciszek
*około 1886 Wypychy
†po 30-10-1918
1091
Bagiński Franciszek
*około 07-1877 Stawiane
†13-01-1879 Stawiane
1092
Bagiński Franciszek
*około 04-1922
†29-11-1922 Glinki /Słucz/
1093
Bagiński Franciszek
†16-09-1900
1094
Bagiński Franciszek
*około 1891 Kołaki
†
1095
Bagiński Franciszek
*20-12-1903 Borawskie
†
1096
Bagiński Franciszek
†przed 28-02-1859
1097
Bagiński Franciszek
†po 07-06-1904
1098
Bagiński Franciszek
*około 1866
†
1099
Bagiński Franciszek
*około 1865 Świdry Podleśne
†
1100
Bagiński Franciszek
*około 1805 Bzury
†
1101
Bagiński Franciszek
†przed 12-1814
1102
Bagiński Franciszek
†od 24-02-1897 do 23-02-1914
1103
Bagiński Franciszek
*05-11-1904 Stawiski
†
1104
Bagiński Franciszek
†przed 05-11-1895
1105
Bagiński Franciszek
*około 1845 Bełda
†
1106
Bagiński Franciszek
†
1107
Bagiński Franciszek
†przed 01-03-1824
1108
Bagiński Franciszek
*14-03-1903 Makowskie
†
1109
Bagiński Franciszek
*31-03-1784 Bagienice
†
1110
Bagiński Franciszek
†od 17-02-1819 do 26-01-1839
1111
Bagiński Franciszek
†od 23-11-1874 do 31-12-1885
1112
Bagiński Gabriel
*około 1794 Bagińskie
†po 19-02-1849
1113
Bagiński Gabriel
†przed 31-01-1853
1114
Bagiński Gabriel
†od 03-02-1897 do 24-05-1921
1115
Bagiński Grzegorz Stanisław
*14-05-1852 Koniecki
†
1116
Bagiński Henryk
*18-01-1942 Zalesie
†28-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/
1117
Bagiński Henryk
*około 08-1923
†02-01-1929 Łempice /Wąsosz/
1118
Bagiński Hieronim
*1860 Golanki
†
1119
Bagiński Hipolit
*07-02-1924 Sulewo Prusy
†31-03-1938 Sulewo Prusy
1120
Bagiński Hipolit
†przed 28-02-1897
1121
Bagiński Idzi
*około 1788
†05-12-1838 Bagienice par. Romany /Romany/
1122
Bagiński Ignacy
*około 1856 Modzele
†24-05-1928 Opartowo
1123
Bagiński Ignacy
†od 24-11-1868 do 10-04-1894
1124
Bagiński Jacenty
†przed 26-02-1816
1125
Bagiński Jakub
*około 1793 Skroda
†po 20-11-1855
1126
Bagiński Jakub
*około 1804 Konopki par. Grabowo
†przed 06-02-1865
1127
Bagiński Jakub
*około 1808 Sokoły par. Romany
†przed 24-09-1866
1128
Bagiński Jakub
†
1129
Bagiński Jakub
*około 1819 Bagińskie
†
1130
Bagiński Jakub
*25-07-1858 Koniecki
†
1131
Bagiński Jakub
*około 1789
†
1132
Bagiński Jakub
†po 21-02-1832
1133
Bagiński Jakub
†
1134
Bagiński Jakub
†
1135
Bagiński Jan
*05-11-1854 Sulewo Prusy
†28-06-1936 Sulewo Prusy
1136
Bagiński Jan
*około 1769 Bagienice
†17-01-1845 Sulewo Prusy /Wąsosz/
1137
Bagiński Jan
*02-02-1907 Koniecki Małe
†08-03-1978 Grajewo /Wąsosz/
1138
Bagiński Jan
*około 1831
†po 09-02-1897
1139
Bagiński Jan
*10-02-1827 Sulewo Prusy
†od 06-02-1893 do 07-02-1899
1140
Bagiński Jan
*około 1814 Dmusy
†przed 05-02-1872
1141
Bagiński Jan
*30-08-1816 Bzury
†od 09-11-1867 do 21-11-1870
1142
Bagiński Jan
*około 1891 Rogale
†przed 10-02-1931
1143
Bagiński Jan
*30-12-1832 Koniecki
†po 05-02-1870
1144
Bagiński Jan
*18-12-1931 Świdry
†01-05-1966 Pomiany /Wąsosz/
1145
Bagiński Jan
†
1146
Bagiński Jan
†
1147
Bagiński Jan
†po 03-02-1891
1148
Bagiński Jan
*około 1865 Skroda
†
1149
Bagiński Jan
†16-01-1850
1150
Bagiński Jan
†27-11-1843
1151
Bagiński Jan
†
1152
Bagiński Jan
*około 1904 Suwałki
†
1153
Bagiński Jan
†przed 28-07-1878
1154
Bagiński Jan
*około 1896 Michny
†
1155
Bagiński Jan
†po 03-07-1929
1156
Bagiński Jan
†po 16-06-1872
1157
Bagiński Jan
†przed 28-02-1843
1158
Bagiński Jan
†
1159
Bagiński Jan
*około 1879 Kotówek
†
1160
Bagiński Jan
*07-02-1868 Kotówek
†
1161
Bagiński Jan
*około 1850 Przyborowo
†
1162
Bagiński Jan
†
1163
Bagiński Jan
†
1164
Bagiński Jan
†przed 30-01-1859
1165
Bagiński Jan
†przed 10-02-1857
1166
Bagiński Jan
*około 1833 Sulewo Kownaty
†
1167
Bagiński Jan
†przed 11-02-1861
1168
Bagiński Jan Paweł
*około 1841 Przyborowo
†po 09-06-1896
1169
Bagiński Jan Pius
*05-05-1921 Ramoty
†
1170
Bagiński Jerzy
*02-01-1932 Chełchy
†19-08-2012 Ostróda
1171
Bagiński Jerzy
*16-01-1950 Świdry
†14-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/
1172
Bagiński Joachim
†przed 15-01-1866
1173
Bagiński Józef
*08-12-1858 Barzykowo
†przed 11-01-1939
1174
Bagiński Józef
*11-02-1916 Godlewo
†31-08-1987 Kudłaczewo /Wąsosz/
1175
Bagiński Józef
*około 1784 Lipnik
†02-01-1854 Lipnik /Wąsosz/
1176
Bagiński Józef
*około 1828 Mieczki
†24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/
1177
Bagiński Józef
*19-03-1862 Koniecki Małe
†przed 15-11-1927
1178
Bagiński Józef
*około 1821 Guty
†po 16-01-1880
1179
Bagiński Józef
*około 1868
†1924 Truszki-Zalesie /Lachowo/
1180
Bagiński Józef
*około 1787 Bagienice
†od 1843 do 01-10-1854
1181
Bagiński Józef
*około 1815 Przyborowo
†19-02-1865 Kurkowo /Romany/
1182
Bagiński Józef
*19-03-1838 Lipnik
†14-12-1866 Lipnik
1183
Bagiński Józef
*24-03-1943 Kieljany
†23-07-1967 Pyskowice /Wąsosz/
1184
Bagiński Józef
*09-10-1814 Bagienice
†19-02-1820 Bagienice
1185
Bagiński Józef
†od 07-02-1853 do 27-02-1865
1186
Bagiński Józef
*około 1892 Grzymki
†
1187
Bagiński Józef
†przed 21-01-1889
1188
Bagiński Józef
*05-02-1907 Ciemianka
†
1189
Bagiński Józef
†przed 17-11-1863
1190
Bagiński Józef
*około 1874 Przyborowo
†
1191
Bagiński Józef
†po 06-02-1893
1192
Bagiński Józef
*około 1873 Surały
†
1193
Bagiński Józef
*około 1876 Przyborowo
†
1194
Bagiński Józef
*około 1870 Olszewo par. Romany
†
1195
Bagiński Józef
*około 1804 Bzury
†
1196
Bagiński Józef
*około 1885 Modzele
†
1197
Bagiński Józef
*około 1890 Radziłów
†
1198
Bagiński Józef
*14-03-1848 Bagienice
†
1199
Bagiński Józef
*13-08-1869 Sulewo Prusy
†
1200
Bagiński Józef
†przed 26-02-1927
1201
Bagiński Józef
†przed 22-02-1927
1202
Bagiński Józef
†po 14-02-1870
1203
Bagiński Józef
†
1204
Bagiński Józef
†po 19-03-1966
1205
Bagiński Józef
*około 1913 Tafiły
†
1206
Bagiński Józef
†
1207
Bagiński Józef
*około 1865 Kotówek
†
1208
Bagiński Józef
†po 27-11-1876
1209
Bagiński Józef
*około 1890 Przyborowo
†
1210
Bagiński Józef
*około 1810 Bagińskie
†
1211
Bagiński Józef
†przed 19-02-1935
1212
Bagiński Józef
*około 1865 Rydzewo Szlacheckie
†
1213
Bagiński Józef
*03-01-1891 Glinki
†
1214
Bagiński Julian
*około 1873 Kotówek
†przed 17-01-1942
1215
Bagiński Julian
*27-02-1859 Bagienice
†09-01-1872 Bagienice
1216
Bagiński Julian
*około 1856 Przyborowo
†
1217
Bagiński Kacper
†przed 12-02-1890
1218
Bagiński Kacper
*21-06-1851 Wąsosz
†
1219
Bagiński Kacper
*około 1790
†
1220
Bagiński Kajetan
*około 1823 Lipnik
†13-07-1862 Lipnik
1221
Bagiński Kajetan
*1853
†1871 Guty Stare /Grabowo/
1222
Bagiński Karol
*około 1831
†20-07-1901 Barzykowo /Romany/
1223
Bagiński Karol
*01-11-1803 Koniecki
†14-09-1808 Koniecki
1224
Bagiński Kazimierz
*05-09-1928 Kieljany
†przed 09-1979
1225
Bagiński Kazimierz
*około 1817 Mieczki
†po 23-07-1866
1226
Bagiński Kazimierz
*około 1844 Bagienice
†od 12-02-1884 do 22-01-1918
1227
Bagiński Konstanty
*około 1835 Bagińskie
†po 21-08-1916
1228
Bagiński Konstanty
*około 1837 Golanki
†po 23-01-1894
1229
Bagiński Konstanty
*około 1879 Bagińskie
†po 28-01-1931
1230
Bagiński Konstanty
*około 1884 Bagińskie
†
1231
Bagiński Konstanty
*16-04-1840 Sulewo Prusy
†
1232
Bagiński Konstanty
*około 1859 Pieńki par. Dobrzyjałowo
†
1233
Bagiński Ksawery
*około 1820 Modzele
†po 23-11-1885
1234
Bagiński Ksawery
†po 24-01-1894
1235
Bagiński Ksawery
*około 1843 Bagińskie
†
1236
Bagiński Ksawery
*30-11-1859 Bagienice
†
1237
Bagiński Ksawery
*około 1817 Bagińskie
†
1238
Bagiński Leon
*1841
†1916
1239
Bagiński Leon
*około 1852 Kotówek
†od 18-02-1908 do 23-11-1909
1240
Bagiński Leon
*około 1811 Golanki
†po 07-07-1863
1241
Bagiński Leon
*16-04-1780
†przed 10-1821
1242
Bagiński Leon
†po 01-03-1897
1243
Bagiński Leon
*20-09-1917 Ciemianka
†
1244
Bagiński Leon
*około 1830
†
1245
Bagiński Leopold
*18-11-1855 Kieljany
†po 20-09-1927
1246
Bagiński Leopold
*około 1883 Wypychy
†
1247
Bagiński Leopold
*około 1881 Mroczki
†
1248
Bagiński Ludwik
*około 1865 Bagińskie
†
1249
Bagiński Ludwik
*około 1882 Mieszołki
†
1250
Bagiński Ludwik
*26-08-1783 Dzięgiele
†
1251
Bagiński Ludwik
*20-02-1811 Sulewo Prusy
†
1252
Bagiński Ludwik Bartłomiej
*około 1834 Bagińskie
†od 11-06-1891 do 26-10-1908
1253
Bagiński Łukasz
*15-10-1783 Wąsosz
†28-04-1860 Wąsosz /Wąsosz/
1254
Bagiński Łukasz
†po 14-02-1839
1255
Bagiński Łukasz
†przed 26-06-1821
1256
Bagiński Maciej
*około 1785 Skroda Mała
†po 20-11-1831
1257
Bagiński Maciej
*około 1841
†26-12-1880 Szyjki /Przytuły/
1258
Bagiński Maciej
†przed 23-11-1856
1259
Bagiński Maciej
*około 1816 Przyborowo
†
1260
Bagiński Maciej Stanisław
*23-02-1817 Lipnik
†10-04-1820 Lipnik
1261
Bagiński Marcin
*16-11-1861 Sulewo Prusy
†04-12-1886 Sulewo Prusy
1262
Bagiński Marcin
*12-11-1800 Koniecki
†08-09-1808 Koniecki
1263
Bagiński Marcin
†przed 14-02-1899
1264
Bagiński Marian
*09-03-1960 Kudłaczewo
†17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/
1265
Bagiński Marian
*około 1878 Pieńki
†
1266
Bagiński Mateusz
†przed 20-11-1844
1267
Bagiński Mateusz
* Bzury
†przed 24-09-1833
1268
Bagiński Mateusz
†po 21-10-1827
1269
Bagiński Mateusz
†od 07-08-1859 do 21-11-1881
1270
Bagiński Mateusz
†przed 03-05-1922
1271
Bagiński Mateusz
*około 1870 Pieńki Borowe
†
1272
Bagiński Michał
*około 1813 Bagienice par. Romany
†przed 26-06-1855
1273
Bagiński Michał
†przed 18-11-1812
1274
Bagiński Michał
†po 03-02-1869
1275
Bagiński Mieczysław
*07-04-1911 Konopki-Białystok
†
1276
Bagiński Mieczysław
*1905
†
1277
Bagiński Mikołaj
*około 1831 Sokoły par. Romany
†od 02-03-1886 do 21-10-1899
1278
Bagiński Mikołaj
†przed 26-11-1844
1279
Bagiński Mikołaj
†po 02-05-1830
1280
Bagiński Mikołaj
†
1281
Bagiński Mikołaj
†przed 04-02-1931
1282
Bagiński Napoleon Andrzej
*około 1825 Sokoły par. Romany
†od 11-06-1894 do 26-11-1901
1283
Bagiński Paweł
*23-01-1791 Koniecki
†02-02-1870 Koniecki
1284
Bagiński Paweł
*25-01-1858 Koniecki
†12-02-1860 Koniecki
1285
Bagiński Paweł
†
1286
Bagiński Paweł
†po 25-02-1895
1287
Bagiński Paweł
†
1288
Bagiński Paweł
* Bagienice
†przed 11-02-1809
1289
Bagiński Paweł
†przed 19-09-1832
1290
Bagiński Paweł
†
1291
Bagiński Paweł
†przed 09-02-1880
1292
Bagiński Paweł
†
1293
Bagiński Paweł Bartłomiej
*24-08-1846 Koniecki
†
1294
Bagiński Piotr
*około 1801 Golanki
†30-09-1878 Golanki /Grabowo/
1295
Bagiński Piotr
*około 1764
†04-02-1832 Bagienice
1296
Bagiński Piotr
*około 1823
†po 12-02-1890
1297
Bagiński Piotr
*około 1791
†1856
1298
Bagiński Piotr
*08-04-1799 Bagienice
†13-03-1860 Bagienice
1299
Bagiński Piotr
*około 1805 Przyborowo
†przed 01-07-1862
1300
Bagiński Piotr
*około 1885 Chełchy
†07-01-1926 Chełchy /Niedźwiadna/
1301
Bagiński Piotr
*26-11-1912 Niedźwiadna
†09-06-1944 Świdry
1302
Bagiński Piotr
*około 1843 Mieczki
†02-09-1870
1303
Bagiński Piotr
*1884 Golanki
†
1304
Bagiński Piotr
*05-03-1921 Pieńki par. Dobrzyjałowo
†
1305
Bagiński Piotr
*około 1873 Bagińskie
†
1306
Bagiński Piotr
*około 1867 Golanki
†
1307
Bagiński Piotr
*około 1849 Wąsosz
†
1308
Bagiński Piotr
†po 11-02-1873
1309
Bagiński Piotr
†po 12-01-1904
1310
Bagiński Piotr
*22-06-1848 Sulewo Prusy
†
1311
Bagiński Piotr
*1879 Przyborowo
†
1312
Bagiński Rajmund
†
1313
Bagiński Roch
†po 27-11-1838
1314
Bagiński Romuald
*około 1887 Kieljany
†po 27-01-1942
1315
Bagiński Sebastian
†przed 17-10-1832
1316
Bagiński Stanisław
*07-05-1910 Koniecki Małe
†16-08-1989 Koniecki Małe /Wąsosz/
1317
Bagiński Stanisław
*około 12-1843 Flesze
†08-10-1917 Żebry
1318
Bagiński Stanisław
*około 1845 Wiązownica
†20-12-1918 Słucz /Słucz/
1319
Bagiński Stanisław
*1803 Przyborowo
†przed 12-02-1867
1320
Bagiński Stanisław
*09-08-1866 Sulewo Prusy
†przed 26-12-1929
1321
Bagiński Stanisław
*około 1887 Sulewo Prusy
†30-01-1945 Sulewo Prusy
1322
Bagiński Stanisław
*14-12-1877 Żebry
†17-01-1934 Kudłaczewo
1323
Bagiński Stanisław
*około 1873 Modzele
†19-09-1915 Kownatki
1324
Bagiński Stanisław
*około 1832 Bagińskie
†przed 10-02-1874
1325
Bagiński Stanisław
*około 08-1877 Niećkowo
†01-08-1878 Niećkowo
1326
Bagiński Stanisław
†przed 20-11-1853
1327
Bagiński Stanisław
*około 1779
†
1328
Bagiński Stanisław
*około 1826 Przyborowo
†
1329
Bagiński Stanisław
†przed 06-03-1905
1330
Bagiński Stanisław
†przed 23-04-1893
1331
Bagiński Stanisław
*około 1873 Mieszołki
†
1332
Bagiński Stanisław
†
1333
Bagiński Stanisław
*około 1903 Przyborowo
†
1334
Bagiński Stanisław
*13-05-1837 Bzury
†
1335
Bagiński Stanisław
†
1336
Bagiński Stanisław
†
1337
Bagiński Stanisław
*27-09-1899 Makowskie
†
1338
Bagiński Stanisław
*około 1879 Kurkowo
†
1339
Bagiński Stanisław
†przed 01-10-1878
1340
Bagiński Stanisław
†przed 15-06-1841
1341
Bagiński Stanisław
*1904 Żebry
†
1342
Bagiński Stanisław
†przed 15-02-1897
1343
Bagiński Stanisław
†po 08-08-1931
1344
Bagiński Stanisław Dominik
*około 1844 Kotówek
†po 12-11-1906
1345
Bagiński Stanisław Marcin
*około 1834 Cedry
†przed 21-02-1887
1346
Bagiński Stanisław Zygmunt
*1902
†
1347
Bagiński Stefan (Szczepan)
*około 1818 Skroda Mała
†po 05-07-1869
1348
Bagiński Sylwester
†po 22-01-1907
1349
Bagiński Szczepan
*26-12-1908
†09-07-1990 Łempice /Wąsosz/
1350
Bagiński Szczepan
*26-12-1852 Wąsosz
†24-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/
1351
Bagiński Szczepan
†przed 08-11-1922
1352
Bagiński Szczepan
†po 26-02-1889
1353
Bagiński Szymon
*22-01-1888 Łempice
†26-02-1964 Łempice /Wąsosz/
1354
Bagiński Szymon
*około 1841
†po 26-11-1907
1355
Bagiński Szymon
*około 1837 Bagińskie
†przed 04-02-1889
1356
Bagiński Szymon
*30-10-1793 Koniecki
†
1357
Bagiński Szymon
†
1358
Bagiński Szymon
*02-05-1838 Koniecki Małe
†
1359
Bagiński Szymon
†przed 10-04-1899
1360
Bagiński Tadeusz Antoni
*03-03-1930 Chełchy
†
1361
Bagiński Telesfor Edmund
*około 1865
†po 02-02-1926
1362
Bagiński Teodor
*21-04-1820 Wąsosz
†od 26-04-1855 do 14-10-1878
1363
Bagiński Teodor
†przed 26-11-1817
1364
Bagiński Teodor
†
1365
Bagiński Teofil
*około 1897 Wypychy
†po 19-08-1944
1366
Bagiński Teofil
*31-10-1893 Radziłów
†
1367
Bagiński Teofil
*około 1859 Cedry
†
1368
Bagiński Teofil
†po 30-07-1901
1369
Bagiński Teofil
†przed 20-02-1939
1370
Bagiński Tomasz
*około 1745
†29-11-1795 Wąsosz /Wąsosz/
1371
Bagiński Tomasz
*około 1822 Witkowo
†
1372
Bagiński Tomasz
*około 1832 Mieczki
†
1373
Bagiński Wacław
*około 1905 Okół
†
1374
Bagiński Wawrzyniec
†od 05-03-1832 do 24-11-1840
1375
Bagiński Wawrzyniec
†przed 06-02-1816
1376
Bagiński Wawrzyniec
†
1377
Bagiński Wawrzyniec
*11-08-1802 Bagienice
†
1378
Bagiński Wiktor
*około 1801
†11-01-1865 Bagienice
1379
Bagiński Wiktor
*15-10-1887 Słucz
†przed 06-07-1941
1380
Bagiński Wiktor
*1867 Barzykowo
†
1381
Bagiński Wincenty
*05-04-1863 Stawiane
†01-12-1920 Stawiane
1382
Bagiński Wincenty Ryszard
*21-03-1952 Koniecki
†08-06-1968 Łomża /Wąsosz/
1383
Bagiński Witold
*około 1915 Sokółka
†
1384
Bagiński Władysław
*18-01-1878 Bagienice
†11-06-1961 Erie, PA
1385
Bagiński Władysław
*około 1843 Konopki-Białystok
†
1386
Bagiński Władysław
*około 1887 Stawiane
†
1387
Bagiński Władysław
*około 1919
†
1388
Bagiński Władysław
*27-02-1907 Cedry
†
1389
Bagiński Władysław
†
1390
Bagiński Władysław Franciszek
*26-04-1892 Kurkowo
†
1391
Bagiński Władysław Kalikst
*21-10-1858 Kieljany
†po 03-06-1913
1392
Bagiński Władysław Wojciech
*około 1873 Karwowo-Polki
†
1393
Bagiński Wojciech
*16-01-1869 Sulewo Prusy
†22-12-1929 Sulewo Prusy
1394
Bagiński Wojciech
*około 1845 Cedry
†przed 20-02-1900
1395
Bagiński Wojciech
*około 1803
†przed 02-03-1851
1396
Bagiński Wojciech
*około 05-1886 Bzury
†23-11-1886 Bzury
1397
Bagiński Wojciech
*około 1814 Przyborowo
†
1398
Bagiński Wojciech
*około 1840 Golanki
†
1399
Bagiński Wojciech
*30-04-1780 Bagienice
†
1400
Bagiński Wojciech
*około 1858 Tafiły
†
1401
Bagrejewska Marianna z d. Bagińska
†
1402
Bagrejewska Urszula z d. Wszeborowska
*około 1781 Guty Stare
†po 11-02-1833
1403
Bagrejewski Jan
†po 10-11-1822
1404
Bagrejewski Piotr
*około 1796
†
1405
Bahlo Agnieszka z d. Kołomyjska
*około 1802
†po 23-02-1846
1406
Bahlo Andrzej
*około 1791
†
1407
Bahlo Anna z d. Kelmer
†przed 20-01-1835
1408
Bahlo Daniel
†przed 20-01-1835
1409
Bajkiewicz Anna z d. Bagińska
*około 1887 Grozimy
†22-11-1958 Kędziorowo /Wąsosz/
1410
Bajkiewicz Bartłomiej
†
1411
Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska
*około 1843 Łojki
†po 15-02-1904
1412
Bajkiewicz Franciszka z d. N
†
1413
Bajkiewicz Helena z d. Gacka
*28-02-1907 Wąsosz
†10-10-1987 Wąsosz /Wąsosz/
1414
Bajkiewicz Jadwiga z d. Kowalewska
*02-07-1919 Żebry
†20-07-2002 Grajewo /Wąsosz/
1415
Bajkiewicz Józef
†
1416
Bajkiewicz Józefa z d. Orłowska
*około 1871 Modzele
†przed 04-1910
1417
Bajkiewicz Julia z d. Bogusz
*19-05-1906 Bukowo
†
1418
Bajkiewicz Julianna z d. Markowska
*około 1867 Wąsosz
†od 17-02-1919 do 24-07-1933
1419
Bajkiewicz Leon
*09-10-1907 Grozimy
†14-10-1990 Żebry /Wąsosz/
1420
Bajkiewicz Lucjan
*około 1842 Glinki
†po 15-02-1904
1421
Bajkiewicz Marianna z d. N
†
1422
Bajkiewicz Marianna z d. Pacuska
* Łojki
†po 13-11-1864
1423
Bajkiewicz Paweł
†przed 13-11-1864
1424
Bajkiewicz Regina z d. Łuba
*07-05-1916 Siankowizna
†12-04-1972 Grajewo /Wąsosz/
1425
Bajkiewicz Stanisław
*30-08-1907 Grozimy
†09-12-1971 Siankowizna /Wąsosz/
1426
Bajkiewicz Stanisław
*około 1867 Białaszewo
†03-09-1910 Grozimy /Wąsosz/
1427
Bajkiewicz Stefan
*04-09-1897 Grozimy
†
1428
Bajkiewicz Władysław
*około 1881 Grozimy
†14-04-1935 Kędziorowo /Wąsosz/
1429
Bajkiewicz Władysław
*02-12-1905 Grozimy
†21-09-1960 Komosewo /Wąsosz/
1430
Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka
*około 1827 Jedwabne
†
1431
Bajkowska Antonina z d. Stefanowicz
*24-02-1869 Kędziorowo
†
1432
Bajkowska Bronisława z d. Zielińska
*około 1909 Niećkowo
†
1433
Bajkowska Bronisława z d. Grzybowska
†
1434
Bajkowska Bronisława z d. Borkowska
*25-02-1922 Niećkowo
†
1435
Bajkowska Elżbieta z d. Rutkowska
†
1436
Bajkowska Helena z d. Gacka
†
1437
Bajkowska Józefa z d. Łepkowska
†
1438
Bajkowska Leokadia z d. Nizińska
*około 1894 Kotowo
†
1439
Bajkowska Marcjanna z d. Matejkowska
†przed 09-11-1903
1440
Bajkowska Marianna z d. Sulewska
*06-11-1928
†06-08-1996 /Wąsosz/
1441
Bajkowska Marianna z d. Leszczyńska
*około 1880 Kędziorowo
†przed 02-1905
1442
Bajkowska Marianna z d. Borawska ?
†po 27-10-1846
1443
Bajkowska Marianna z d. N
†
1444
Bajkowska Rozalia z d. Janulewicz
†po 26-01-1903
1445
Bajkowska Scholastyka z d. Rutkowska
*1869 Grądy Wielkie
†po 26-11-1912
1446
Bajkowska Władysława z d. Mariak
*około 1884 Kucze Wielkie
†
1447
Bajkowski Bronisław
*około 1905 Grozimy
†
1448
Bajkowski Cyprian
†
1449
Bajkowski Franciszek
†
1450
Bajkowski Ignacy
†po 26-01-1903
1451
Bajkowski Jan
*około 1818 Pawełki
†
1452
Bajkowski Jan
*około 1874 Grozimy
†
1453
Bajkowski Jan
†
1454
Bajkowski Józef
*02-06-1926 Kędziorowo
†12-05-1938 Kędziorowo
1455
Bajkowski Józef
*około 1896 Pieńki par. Dobrzyjałowo
†
1456
Bajkowski Marcel
†
1457
Bajkowski Marian
*04-01-1932 Wąsosz
†27-10-2002 Wąsosz /Wąsosz/
1458
Bajkowski Piotr
*około 1880 Rakowo-Czachy
†
1459
Bajkowski Stanisław
†przed 27-10-1846
1460
Bajkowski Stanisław
†po 09-11-1903
1461
Bajkowski Władysław
*około 1875 Motyka
†
1462
Bajkowski Władysław
†
1463
Bajor Cecylia z d. Berdys
†
1464
Bajor Józef
†
1465
Bajor Michał
*około 1885 Krasice
†
1466
Balasz Anna
* Krosta
†po 13-09-1840
1467
Balasz Frydryk
†przed 13-09-1840
1468
Balasz Karol
*około 1815 Rożogi
†
1469
Balasz Magdalena z d. Drozdowska
*około 1823 Kędziorowo
†
1470
Balcer Franciszka z d. Zalewska
*około 1849 Ruda
†16-04-1879
1471
Balcer Franciszka z d. Filochowska
*około 1833 Siwki par. Romany
†
1472
Balcer Jan
†od 27-02-1829 do 16-07-1846
1473
Balcer Józefa z d. Modzelewska
*około 1854 Modzele
†
1474
Balcer Kazimiera z d. Berć
*około 1876 Szczuczyn
†
1475
Balcer Ludwik
*około 1831 Siwki par. Romany
†
1476
Balcer Ludwika z d. Szymańczyk
†przed 21-01-1855
1477
Balcer Maciej
*około 1827 Płociczno
†przed 30-01-1899
1478
Balcer Marianna z d. Maliszewska
†
1479
Balcer Marianna z d. Lendzian
†od 27-02-1829 do 16-07-1846
1480
Balcer Michał
†przed 21-01-1855
1481
Balcer Stanisław
*około 1875 Grabowo
†
1482
Balcer Tomasz
†
1483
Baldachowska Agnieszka z d. Domitr
*16-01-1844 Kucze Małe
†
1484
Baldachowska Bronisława z d. Lawendowska
*około 1904 Kucze Małe
†
1485
Baldachowska Katarzyna z d. Galińska
*około 1801 Zanklewo
†przed 14-11-1859
1486
Baldachowska Kazimiera z d. Domitr
*około 1893 Przestrzele
†
1487
Baldachowska Kazimiera z d. Wysocka
†po 22-11-1927
1488
Baldachowska Kunegunda z d. Orzechowska
†przed 22-09-1828
1489
Baldachowska Marianna z d. Jurska
*około 1837 Kucze Wielkie
†przed 14-05-1894
1490
Baldachowska Marianna z d. Zajączkowska
*około 1798
†04-08-1828 Stryjaki /Jedwabne/
1491
Baldachowska Marianna z d. Maszkowska
†po 09-07-1912
1492
Baldachowska Marianna z d. Krukner
†
1493
Baldachowska N z d. Ptaszyńska
†
1494
Baldachowski Adam
†po 09-07-1912
1495
Baldachowski Aleksander
*około 1891 Kucze Wielkie
†
1496
Baldachowski Franciszek
*około 1840 Stryjaki
†
1497
Baldachowski Jakub
†przed 22-09-1828
1498
Baldachowski Karol
*około 1791 Zabłudów
†przed 14-11-1859
1499
Baldachowski Mateusz
*około 1836 Stryjaki
†przed 14-05-1894
1500
Baldachowski Paweł
*około 1866 Kucze Wielkie
†08-02-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/
1501
Baldachowski Piotr
*około 1786
†
1502
Baldachowski Władysław
*około 1904 Kucze Wielkie
†
1503
Balejko Adam
*około 1873
†27-01-1919 Sieburczyn /Burzyn/
1504
Balejko Aleksandra z d. Kuć
†po 27-01-1919
1505
Balejko Antoni
*około 1904 Pokrzywy
†
1506
Balejko Franciszek
†
1507
Balejko Franciszka z d. Mściwujewska
*około 1863 Zabiele
†
1508
Balejko Honorata z d. Sulewska
*03-01-1929 Sulewo Kownaty
†30-05-2002 /Wąsosz/
1509
Balejko Ignacy
†10-05-1908 Guty
1510
Balejko Ignacy Adam
* Zalesie
†
1511
Balejko Jan
*około 1824 Szczuczyn
†
1512
Balejko Janina
*około 1914
†19-06-1920 Sieburczyn /Burzyn/
1513
Balejko Józef
†przed 20-05-1885
1514
Balejko Katarzyna z d. N
†
1515
Balejko Klementyna z d. Wierciszewska
*około 1854 Mroczki
†
1516
Balejko Marianna z d. Kocielska
†przed 26-02-1840
1517
Balejko Marianna z d. Szwarc
*około 1836 Okół
†
1518
Balejko Mateusz
†przed 26-02-1840
1519
Balejko Piotr
*około 1860 Szczuczyn
†
1520
Balejko Rozalia z d. Śmiarowska
†przed 20-05-1885
1521
Balejko Stanisława z d. Kozłowska
*około 1909 Sieburczyn
†
1522
Balejko Władysław
*około 1899 Guty
†03-06-1926
1523
Balewicz Adam
†przed 29-05-1859
1524
Balewicz Anna
*około 1864 Ławsk
†29-08-1874 Wąsosz
1525
Balewicz Ewa z d. Jastrzębska
†przed 29-05-1859
1526
Balewicz Jerzy
*około 1838 Sejny
†po 07-11-1899
1527
Balewicz Katarzyna z d. Olszewska
*około 1840 Słucz
†po 07-11-1899
1528
Balewicz Marianna z d. Paszkowska
*około 1827
†18-09-1867 Ławsk
1529
Balewska Anna z d. Zyskowska
*14-04-1901 Żebry
†03-12-1934 Żebry
1530
Balewska Apolonia z d. Cimoch
†przed 20-11-1853
1531
Balewska Barbara z d. Ostaszewska
*około 1827 Modzele
†13-12-1877
1532
Balewska Celina
*01-01-1941 Żebry
†03-05-1941 Żebry
1533
Balewska Ewa z d. Gwiazdowska
*24-12-1910 Klimaszewnica
†
1534
Balewska Helena z d. Mioduszewska
*15-04-1908 Glinki
†
1535
Balewska Janina z d. Dmochowska
*28-02-1907 Wąsosz
†
1536
Balewska Julianna z d. Wróblewska
*około 1833 Niedźwiadna
†
1537
Balewska Michalina z d. Śliwka
*około 1867 Słucz
†07-10-1930 Czaple /Słucz/
1538
Balewska Rozalia
†po 17-11-1931
1539
Balewski Bolesław
*15-11-1941 Wąsosz
†01-09-1942 Wąsosz /Wąsosz/
1540
Balewski Bolesław
*14-05-1907 Czaple
†
1541
Balewski Jan
*około 1826 Słucz
†po 28-10-1889
1542
Balewski Jan
*około 1841 Słucz
†29-11-1865 Słucz
1543
Balewski Józef
*23-10-1911 Możdżenie
†
1544
Balewski Michał
*około 1863 Możdżenie
†07-04-1929 Czaple /Słucz/
1545
Balewski Stanisław
*16-07-1904 Czaple
†
1546
Balewski Tomasz
†przed 20-11-1853
1547
Balicka Anna Agata z d. Ladzińska
*17-01-1864 Wąsosz
†21-01-1932 Wąsosz
1548
Balicka Antonina z d. Mroczkowska
*24-01-1901 Nieciki
†
1549
Balicka Franciszka z d. Laszczkowska
*22-08-1799 Żebry
†od 08-02-1842 do 14-11-1843
1550
Balicka Halina z d. N
†przed 08-1995
1551
Balicka Irena
*01-09-1946 Wąsosz
†12-02-1947 Wąsosz
1552
Balicka Józefa z d. Karwowska
*23-02-1893 Wąsosz
†18-04-1973 Kossaki par. Jedwabne /Wąsosz/
1553
Balicka Katarzyna z d. Samełko
*około 1827 Ławsk
†po 08-02-1891
1554
Balicka Klara z d. Szemborowska
*około 1821 Wąsosz
†22-03-1856
1555
Balicka Małgorzata z d. N
†
1556
Balicka Marianna z d. Wysocka
*09-10-1926 Szczuczyn
†15-12-1997 /Wąsosz/
1557
Balicka Rozalia z d. Gałecka
*około 1852 Załuski
†po 01-01-1929
1558
Balicka Rozalia z d. Niebrzydowska
†przed 05-11-1839
1559
Balicka Waleria z d. Mroczkowska
*około 1874 Milewo par. Niedźwiadna
†przed 27-01-1925
1560
Balicki Antoni
*06-06-1922 Wąsosz
†09-09-1989 Wąsosz /Wąsosz/
1561
Balicki Antoni
*02-04-1901 Czarnowo
†
1562
Balicki Jan
*około 1851 Glinki
†01-01-1929 Czarnowo /Niedźwiadna/
1563
Balicki Jan
*11-03-1773
†08-02-1842 Wąsosz /Wąsosz/
1564
Balicki Jan
*około 09-1825 Łubiane
†przed 11-02-1889
1565
Balicki Jan
*około 1859 Wąsosz
†11-02-1901 Wąsosz /Wąsosz/
1566
Balicki Jan
†po 05-11-1839
1567
Balicki Kazimierz
*około 1871 Czarnowo
†po 27-01-1925
1568
Balicki Michał
*około 1893 Wąsosz
†28-11-1895 Wąsosz /Wąsosz/
1569
Balicki Piotr
†
1570
Balicki Tomasz
*około 1816 Modzele
†25-11-1855
1571
Balicki Tomasz
*około 1816
†
1572
Balicki Wacław
*24-01-1927 Wąsosz
†02-03-1998 /Wąsosz/
1573
Balicki Władysław
*około 1891 Wąsosz
†29-01-1951 Wąsosz
1574
Ballo Agnieszka z d. Kołomyjska
†przed 19-01-1869
1575
Ballo Andrzej
†przed 19-01-1869
1576
Ballo Jakub
*około 1841 Orlikowo
†
1577
Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska
*około 1844 Orlikowo
†
1578
Bałdyga Adam
*05-08-1871 Zalesie
†09-01-1952 Zalesie /Białaszewo/
1579
Bałdyga Agnieszka z d. Wróbel
*18-01-1799 Przechody
†
1580
Bałdyga Aleksander
*około 1899 Białaszewo
†przed 11-03-1991
1581
Bałdyga Aleksander
†
1582
Bałdyga Aleksander
*1917 Zalesie pow. Ostrołęka
†
1583
Bałdyga Aleksandra z d. Garder
*10-11-1878 Bzury
†03-10-1969 Białaszewo
1584
Bałdyga Anna z d. Zyskowska
*około 1821 Osowiec
†23-05-1855
1585
Bałdyga Anna z d. Borkowska
†
1586
Bałdyga Anna z d. Popowska
*około 1844 Kapice
†
1587
Bałdyga Antoni
*1862 Białaszewo
†26-02-1947 Białaszewo
1588
Bałdyga Antoni
*13-11-1901
†10-12-1959 Sośnia /Białaszewo/
1589
Bałdyga Antoni
* Białogrądy
†przed 14-02-1841
1590
Bałdyga Antoni
*07-06-1796 Białogrądy
†
1591
Bałdyga Antonina z d. Dzięgielewska
*08-06-1900 Białaszewo
†11-03-1991 Białaszewo
1592
Bałdyga Bolesław
†
1593
Bałdyga Bronisław
†
1594
Bałdyga Bronisława z d. Duzik
*1922 Obrytki
†
1595
Bałdyga Czesław
*około 1903 Białogrądy
†
1596
Bałdyga Eleonora z d. Kuczewska
*02-08-1911 Kramarzewo
†23-01-1988 Czarnówek
1597
Bałdyga Feliks
†po 15-02-1928
1598
Bałdyga Feliksa z d. Maciorowska
*około 1877 Białogrądy
†
1599
Bałdyga Franciszek
*około 1824 Białogrądy
†przed 15-02-1892
1600
Bałdyga Franciszek
*około 1855 Białogrądy
†06-01-1892
1601
Bałdyga Franciszek
*około 1856 Poryte
†przed 06-1888
1602
Bałdyga Franciszek
†przed 28-01-1889
1603
Bałdyga Franciszka z d. Kadłubowska
*1864 Karwowo
†13-01-1947 Białaszewo
1604
Bałdyga Franciszka z d. Wojtkielewicz
*około 1876 Sośnia
†po 18-11-1930
1605
Bałdyga Helena z d. Glińska (Kotowska, Tyszka)
†przed 23-07-1888
1606
Bałdyga Jadwiga z d. Grądzka
†20-02-1991 Białaszewo
1607
Bałdyga Jadwiga z d. Kamińska
*22-03-1922 Radziłów
†
1608
Bałdyga Jadwiga z d. Wójcicka
* Kapice
†od 20-02-1819 do 03-11-1829
1609
Bałdyga Jan
*około 1907 Białaszewo
†19-02-1988 Białaszewo
1610
Bałdyga Jan
*około 1866 Białaszewo
†od 02-02-1920 do 08-02-1937
1611
Bałdyga Jan
*24-06-1903 Ruda
†01-01-1953 Wąsosz /Wąsosz/
1612
Bałdyga Jan
*około 1818 Osowiec
†16-03-1864
1613
Bałdyga Jan
†30-05-1838
1614
Bałdyga Jan
*około 1829 Białogrądy
†
1615
Bałdyga Jan
*około 1853 Danowo
†
1616
Bałdyga Józef
*około 1859 Bzury
†07-08-1885 Bzury /Wąsosz/
1617
Bałdyga Józef
*około 1866 Białogrądy
†
1618
Bałdyga Józef
†07-09-1898
1619
Bałdyga Józef
*21-11-1905 Białogrądy
†
1620
Bałdyga Julian
*około 1870 Białogrądy
†przed 15-09-1930
1621
Bałdyga Julianna z d. N
†
1622
Bałdyga Justyna z d. Zielińska
*około 1821 Kurki
†18-01-1891 Bzury /Wąsosz/
1623
Bałdyga Katarzyna z d. Pachucka
*około 1797 Brzozowa Wólka
†przed 30-01-1848
1624
Bałdyga Katarzyna z d. Janiszewska
*około 1820 Ruda
†03-10-1859
1625
Bałdyga Katarzyna z d. Kopka
†09-06-1858
1626
Bałdyga Katarzyna z d. Maciora
* Przechody
†przed 04-1795
1627
Bałdyga Katarzyna z d. N
†po 11-02-1822
1628
Bałdyga Kazimiera z d. Kacprowska
*15-11-1901 Wąsosz
†09-02-1961 Wąsosz
1629
Bałdyga Kazimierz
*około 1814 Białogrądy
†21-02-1849
1630
Bałdyga Kazimierz
†po 06-02-1820
1631
Bałdyga Klara z d. Pietras
* Osowiec
†od 14-02-1841 do 15-08-1855
1632
Bałdyga Ludwik
†przed 23-11-1846
1633
Bałdyga Maciej
†po 28-01-1840
1634
Bałdyga Maciej
*około 1827 Białogrądy
†
1635
Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska
*około 1834 Klimaszewnica
†przed 15-02-1892
1636
Bałdyga Marian
*26-08-1928 Słupsk
†27-07-1966 /Białaszewo/
1637
Bałdyga Marianna z d. Błażejewska
*około 1834 Osowiec
†07-11-1863
1638
Bałdyga Marianna z d. Walendzik
†po 23-11-1846
1639
Bałdyga Marianna z d. Galińska
*około 1912 Sośnia
†
1640
Bałdyga Marianna z d. Adasiewicz
†po 28-01-1840
1641
Bałdyga Marianna z d. Iwanicka
*około 1841 Pomiany
†
1642
Bałdyga Marianna z d. Dawidczyk
†
1643
Bałdyga Marianna z d. Pachucka
†przed 30-01-1853
1644
Bałdyga Michał
*około 1789 Białogrądy
†przed 30-01-1848
1645
Bałdyga Michał
†przed 30-01-1853
1646
Bałdyga N z d. N
†przed 08-1905
1647
Bałdyga Paulina z d. Bukowska
*1871 Białaszewo
†po 08-02-1937
1648
Bałdyga Rozalia z d. Murach
†
1649
Bałdyga Salomea z d. Patalian
†przed 01-1886
1650
Bałdyga Stanisław
*około 1841 Białogrądy
†
1651
Bałdyga Stanisława z d. Jasińska
†po 15-02-1928
1652
Bałdyga Stefania z d. Okrasińska
†po 10-12-1959
1653
Bałdyga Tomasz
*około 1868 Białogrądy
†przed 25-11-1931
1654
Bałdyga Tomasz
†przed 23-07-1888
1655
Bałdyga Wacław
*30-09-1915 Razań
†
1656
Bałdyga Wawrzyniec
* Białogrądy
†od 03-11-1829 do 17-05-1834
1657
Bałdyga Wiktoria z d. Kalinowska
†przed 10-1902
1658
Bałdyga Wiktoria z d. Gwiazdowska
*około 1830 Wólka Piaseczna
†
1659
Bałdyga Władysława z d. Skubich
*około 1881 Białogrądy
†przed 25-11-1931
1660
Bałdyga Wojciech
*około 1837 Białogrądy
†03-12-1893
1661
Bałdyga Wojciech
†przed 11-02-1822
1662
Banach Antoni
*03-03-1911 Popiołki
†
1663
Banach Czesława z d. Bądzio
*05-04-1913
†
1664
Banach Jan
†przed 22-11-1933
1665
Banach Katarzyna z d. Parzych
†przed 22-11-1933
1666
Banach N
†przed 31-03-1998
1667
Banach Natalia z d. Sulewska
*25-11-1905 Bagienice
†31-03-1998 Szczuczyn /Wąsosz/
1668
Banach Stanisław
†przed 17-01-1922
1669
Banach Teofila z d. Chylińska
†przed 17-01-1922
1670
Banachowska Agata z d. Kuczewska
†przed 12-11-1848
1671
Banachowska Barbara z d. Łepkowska
*około 1827 Modzele
†
1672
Banachowska Emilia z d. Ptaszyńska
†po 03-02-1897
1673
Banachowska Franciszka z d. Baldachowska
†po 21-01-1930
1674
Banachowska Genowefa z d. Grądzka
*26-09-1910 Philadelphia, PA
†
1675
Banachowska Józefa z d. Szymanowska
*około 1897 Supy
†
1676
Banachowska Julianna z d. Szymanowska
†po 14-11-1892
1677
Banachowska Julianna z d. Kuczewska
†po 24-01-1853
1678
Banachowska Karolina z d. Kerchner
*około 1874 Kucze Małe
†
1679
Banachowska Ludwika z d. Baldachowska
*około 1876 Kucze Wielkie
†po 14-02-1939
1680
Banachowska Magdalena z d. Janczewska
†
1681
Banachowska Marcjanna z d. Czerkies
*około 1864 Modzele
†14-09-1942 Niećkowo /Wąsosz/
1682
Banachowska Marianna z d. Orłowska
*22-05-1900 Modzele
†
1683
Banachowska Paulina z d. Malinowska
*około 1873 Łubiane
†po 07-10-1918
1684
Banachowska Weronika z d. Narewska
*około 1833 Siwki par. Romany
†od 22-06-1880 do 14-05-1894
1685
Banachowska Władysława z d. Kozikowska
*około 1898 Ciemnoszyje
†
1686
Banachowski Adam
†po 24-01-1853
1687
Banachowski Aleksander
†
1688
Banachowski Antoni
*około 1898 Grabowskie
†
1689
Banachowski Antoni
*17-03-1902 Siwki par. Romany
†
1690
Banachowski Jakub
*około 1827 Gnatowo
†
1691
Banachowski Jan
*około 1864 Orlikowo
†po 14-02-1939
1692
Banachowski Jan
*około 1834 Konopki par. Grabowo
†po 14-05-1894
1693
Banachowski Jan
*około 1869 Grądy-Możdżenie
†po 07-10-1918
1694
Banachowski Józef
*1895 Siwki par. Romany
†21-07-1966 Włosty
1695
Banachowski Józef
*około 1871 Siwki par. Romany
†
1696
Banachowski Konstanty
*około 1865 Grądy-Możdżenie
†08-11-1920 Modzele
1697
Banachowski Konstanty
†od 06-02-1917 do 24-01-1922
1698
Banachowski Marcel
†po 03-02-1897
1699
Banachowski Piotr
*1895 Siwki par. Romany
†
1700
Banachowski Piotr
†po 14-11-1892
1701
Banachowski Tomasz
†przed 12-11-1848
1702
Banaś Jan
†
1703
Banaś Maria z d. Krejnart
†
1704
Bandach Franciszek
†po 16-02-1892
1705
Bandach Franciszka z d. Drawińska
†przed 16-02-1892
1706
Bandach Jan
†przed 28-05-1854
1707
Bandach Katarzyna z d. Pachucka
†po 28-05-1854
1708
Bandasik Franciszka z d. Brzozowska
†od 29-01-1854 do 23-09-1860
1709
Bandasik Jakub
†od 03-05-1852 do 29-01-1854
1710
Bandasik Józef
*około 1858 Kramkowo
†
1711
Bandasik Ludwik
*około 1827 Kramkowo
†przed 26-01-1885
1712
Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz
*około 1830 Kramkowo
†po 26-01-1885
1713
Bandasik Natalia z d. Piotrowska
*około 1867 Wizna
†
1714
Bandurska Bronisława z d. Przestrzelska
*około 1898 Mścichy
†
1715
Bandurski Jan
*około 1892 Dąbrówno
†
1716
Bandusik Anastazja z d. N
†
1717
Bandusik Andrzej
†przed 22-11-1825
1718
Bańkowska Teofila z d. Chylińska
†
1719
Bańkowski Franciszek
†
1720
Bar Alojzy
†
1721
Bar Andrzej
*około 1859 Danowo
†05-12-1925 Milewo
1722
Bar Antoni
*29-03-1880 Milewo
†po 27-02-1933
1723
Bar Antoni
*27-12-1935 Milewo
†22-09-1937 Milewo /Wąsosz/
1724
Bar Czesław
*około 1914 Milewo
†08-01-1930 Milewo
1725
Bar Ewa z d. N
†
1726
Bar Julianna z d. Sulimowicz
*około 1822 Wąsosz
†03-02-1879 Milewo /Wąsosz/
1727
Bar Katarzyna z d. N
†
1728
Bar Marianna z d. Wasilewska
*około 12-1859 Skaje
†29-10-1930 Milewo
1729
Bar Michał
*około 1813 Skaje
†po 14-05-1879
1730
Bar Michał
†
1731
Bar Rozalia z d. Dąbkowska
*około 1883 Cwaliny Duże
†
1732
Bar Stanisława z d. Kozłowska
†około 07-1932
1733
Bar Tadeusz
*około 1841 Lejpuny
†
1734
Bar Tomasz
†od 20-11-1831 do 19-11-1843
1735
Bar Wacław
*03-10-1903 Milewo
†
1736
Bar Wanda z d. Cimochowska
*25-02-1903 Zaborowo
†
1737
Bar Wanda z d. Gutowska
*15-12-1908 Kudłaczewo
†
1738
Bar Wiktoria z d. Szczechowska
*23-02-1889 Pasichy
†przed 27-02-1933
1739
Bar Zofia z d. Leszczyńska
†przed 25-10-1824
1740
Bar Zygmunt
*14-03-1912 Milewo
†
1741
Barankiewicz Aleksandra z d. Kierznowska
*około 1920 Łojki
†
1742
Barankiewicz Anna z d. Orłowska
*około 1879 Chojnówek
†18-01-1940 Łojki
1743
Barankiewicz Antoni Fabian
*około 1841 Borawskie
†po 12-02-1906
1744
Barankiewicz Franciszek
*około 1877 Łojki
†11-10-1941 Łojki
1745
Barankiewicz Franciszek
†przed 23-11-1862
1746
Barankiewicz Helena z d. Zamirowska
†
1747
Barankiewicz Henryk
*około 1915 Łojki
†
1748
Barankiewicz Jan
*około 1879 Łojki
†przed 18-01-1940
1749
Barankiewicz Jan
*30-05-1907 Łojki
†12-12-1947 Łojki
1750
Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska
*1841 Łojki
†przed 12-02-1906
1751
Barankiewicz Ludwika z d. Malinowska
*około 1860 Ciemnoszyje
†1916
1752
Barankiewicz Paulina z d. Żanio
†23-07-1900
1753
Barankiewicz Rozalia z d. Kordasz
*około 1886 Klimaszewnica
†po 11-10-1941
1754
Barankiewicz Teofila z d. Zegarowicz
†przed 23-11-1862
1755
Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska
*około 1846 Wojewodzin
†od 06-02-1899 do 27-08-1917
1756
Baranowska Aleksandra z d. Gromadzka
*około 1872 Janczewko
†po 04-02-1923
1757
Baranowska Aleksandra z d. Wądołowska
*około 1901
†
1758
Baranowska Alfreda z d. Kruszewicz
*17-04-1915 New York, NY
†
1759
Baranowska Alina
*02-02-1957 Pisz
†24-01-1958 Szczuczyn /Wąsosz/
1760
Baranowska Anastazja z d. Skrodzka
*około 1899 Skroda Wielka
†
1761
Baranowska Anna z d. Żurawska
*około 1867 Wąsosz
†26-10-1943 Wąsosz
1762
Baranowska Anna z d. Chojnowska
*około 1817 Jambrzyki
†od 05-02-1877 do 12-05-1884
1763
Baranowska Anna z d. Sokołowska
†po 10-09-1894
1764
Baranowska Anna z d. Żelazko ?
†przed 21-11-1841
1765
Baranowska Anna z d. N
†od 21-01-1818 do 17-11-1830
1766
Baranowska Anna z d. Modzelewska
*16-03-1905 Modzele
†
1767
Baranowska Anna z d. Olszewska
†po 12-11-1836
1768
Baranowska Anna (Marianna) z d. Myszkowska
*około 1824 Wąsosz
†29-11-1865 Wąsosz
1769
Baranowska Antonina z d. Gardocka
*około 1874 Koniecki Małe
†przed 31-01-1950
1770
Baranowska Antonina z d. Koniecko
*około 1850 Przeszkoda
†przed 27-07-1906
1771
Baranowska Antonina z d. Laskowska
*około 1904 Orlikowo
†
1772
Baranowska Apolonia z d. Konopka
*1920
†
1773
Baranowska Apolonia z d. Proszyńska (Troszyńska)
†od 07-11-1831 do 01-1836
1774
Baranowska Brygida z d. N
*około 1784
†
1775
Baranowska Celina
*około 1945 Wąsosz
†18-09-1946 Wąsosz
1776
Baranowska Eleonora z d. Pieńczykowska
*27-06-1900 Niedźwiedzkie
†12-04-1963 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
1777
Baranowska Franciszka z d. Pieńczykowska
*około 1875 Niedźwiedzkie
†przed 04-02-1948
1778
Baranowska Franciszka z d. Bendzel
†po 22-06-1909
1779
Baranowska Franciszka z d. Magerska
†
1780
Baranowska Helena z d. Rostkowska
*1913
†
1781
Baranowska Jadwiga
*02-07-1939 Wąsosz
†17-08-1940 Wąsosz
1782
Baranowska Janina z d. Pełna
*07-11-1891 Niedźwiadna
†
1783
Baranowska Józefa z d. Siedlecka
*około 1880 Siestrzanki
†
1784
Baranowska Julianna z d. Karwowska
*około 1875 Zaborowo
†15-01-1926 Świdry
1785
Baranowska Julianna z d. Puchalska
*około 1819
†po 21-11-1864
1786
Baranowska Julianna z d. Szulc
*około 1812 Szczuczyn
†
1787
Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1829 Ławsk
†27-01-1868
1788
Baranowska Katarzyna z d. Narewska
*około 1838 Przestrzele
†
1789
Baranowska Katarzyna z d. Boryszewska
†po 28-10-1828
1790
Baranowska Katarzyna z d. Lachowicz
†
1791
Baranowska Kazimiera z d. Łepkowska
*23-09-1905 Bukowo Duże
†11-05-1973 Grajewo /Wąsosz/
1792
Baranowska Kornela z d. Domitr
*około 1851 Przestrzele
†
1793
Baranowska Kunegunda z d. Wasilewska
*01-01-1795
†od 15-02-1844 do 17-11-1861
1794
Baranowska Łucja z d. Jodkucka ?
†po 25-11-1839
1795
Baranowska Małgorzata z d. Panczewska
*około 1811 Ruś
†po 19-02-1867
1796
Baranowska Marianna z d. Dąbrowska
*28-01-1903 Wąsosz
†30-01-1983 Białystok /Wąsosz/
1797
Baranowska Marianna z d. Golińska
*około 1792
†przed 20-11-1848
1798
Baranowska Marianna z d. Chmielewska
*około 1859 Szczuczyn
†od 24-01-1910 do 24-05-1920
1799
Baranowska Marianna z d. Komosińska
*około 1893 Wąsosz
†19-07-1943 Szczuczyn
1800
Baranowska Marianna z d. Chrzanowska
*około 1865 Nowa Wieś par. Jedwabne
†
1801
Baranowska Marianna z d. N
†
1802
Baranowska Marianna z d. Domeło
†od 21-11-1827 do 21-11-1835
1803
Baranowska Paulina z d. Dąbrowska
†23-03-1893 Szczuczyn
1804
Baranowska Regina z d. Sadek
†po 16-11-1836
1805
Baranowska Rozalia z d. Rutkowska
†po 04-01-1904
1806
Baranowska Salomea z d. Glińska
*około 1819 Konopki par. Jedwabne
†
1807
Baranowska Scholastyka z d. Warakomska (Barakomska)
†po 08-02-1932
1808
Baranowska Stanisława z d. Mieczkowska
*około 1868 Sokoły par. Romany
†
1809
Baranowska Stanisława z d. Bazydło
†
1810
Baranowska Stanisława z d. Arciszewska
†
1811
Baranowska Stefania z d. Wenckowska
*około 1881 Jedwabne
†
1812
Baranowska Teresa
*05-04-1941 Wąsosz
†22-08-1942 Wąsosz /Wąsosz/
1813
Baranowska Weronika z d. Wileńska
*około 1876 Romany
†po 21-11-1918
1814
Baranowska Zofia z d. Kluska
†przed 28-07-1826
1815
Baranowski Aleksander
*około 1872 Wąsosz
†04-02-1948 Wąsosz
1816
Baranowski Aleksander
*1877 Orlikowo
†
1817
Baranowski Antoni
*około 1861 Wąsosz
†05-03-1920 Wąsosz /Wąsosz/
1818
Baranowski Antoni
*około 1884 Szczuczyn
†
1819
Baranowski Bartłomiej
†po 12-11-1836
1820
Baranowski Bolesław
*18-12-1886 Wąsosz
†20-04-1962 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
1821
Baranowski Bolesław
*około 1895 Szczuczyn
†po 19-07-1943
1822
Baranowski Czesław
†
1823
Baranowski Ezechiel
*10-04-1905 Leszczewek
†
1824
Baranowski Franciszek
*około 1818 Surały
†po 12-05-1884
1825
Baranowski Franciszek
*około 1877 Orlikowo
†21-11-1918 Przytuły
1826
Baranowski Franciszek
*około 1861 Wąsosz
†19-07-1863 Wąsosz /Wąsosz/
1827
Baranowski Franciszek
*około 1843 Wizna
†
1828
Baranowski Franciszek
†po 16-11-1836
1829
Baranowski Franciszek
†
1830
Baranowski Franciszek
*około 1905 Orlikowo
†
1831
Baranowski Grzegorz
†
1832
Baranowski Henryk
*około 1916 Świdry
†
1833
Baranowski Ignacy Błażej
*około 1879 Szczuczyn
†31-01-1950 Szczuczyn /Szczuczyn/
1834
Baranowski Jakub
*około 1816 Orlikowo
†po 21-11-1864
1835
Baranowski Jakub
*około 1805
†
1836
Baranowski Jakub
†przed 21-11-1841
1837
Baranowski Jakub
*30-07-1887 Szczuczyn
†
1838
Baranowski Jakub
†przed 25-11-1839
1839
Baranowski Jakub
†przed 28-07-1826
1840
Baranowski Jan
*około 1849 Szczuczyn
†przed 27-07-1906
1841
Baranowski Jan
*około 1866 Jedwabne
†19-10-1912 Jedwabne /Jedwabne/
1842
Baranowski Jan
†przed 10-09-1894
1843
Baranowski Jan
†od 21-01-1818 do 17-11-1830
1844
Baranowski Jan
*10-03-1889 Szczuczyn
†
1845
Baranowski Jan
†przed 04-01-1904
1846
Baranowski Józef
*około 1853 Szczuczyn
†przed 24-01-1910
1847
Baranowski Józef
*około 1868 Dzięgiele
†po 04-02-1923
1848
Baranowski Józef
*08-01-1905 Wąsosz
†04-07-1956 Wąsosz
1849
Baranowski Kazimierz
*około 1864 Świdry
†
1850
Baranowski Mateusz
*około 1791 Grądy Małe
†od 27-11-1849 do 19-02-1867
1851
Baranowski Michał
†po 22-06-1909
1852
Baranowski Michał
*około 1891 Szczuczyn
†
1853
Baranowski Mieczysław
*20-10-1929 Świdry
†08-08-2003 Świdry /Wąsosz/
1854
Baranowski Paweł
*około 1825 Świdry
†29-05-1889
1855
Baranowski Paweł
*około 1841 Kucze
†po 11-11-1902
1856
Baranowski Paweł
†przed 28-10-1828
1857
Baranowski Piotr
*około 1875 Świdry
†23-06-1932 Świdry
1858
Baranowski Piotr
†
1859
Baranowski Samuel
*17-11-1790 Orzysz
†od 15-02-1844 do 17-11-1861
1860
Baranowski Stanisław
*około 1820 Danowo
†przed 03-02-1891
1861
Baranowski Stanisław
*02-05-1773
†05-02-1833 Świdry
1862
Baranowski Stanisław
*1909
†
1863
Baranowski Stanisław
*około 1869 Orlikowo
†
1864
Baranowski Stanisław
*około 1882 Szczuczyn
†
1865
Baranowski Stanisław
†od 21-11-1827 do 21-11-1835
1866
Baranowski Stanisław Dominik
*17-04-1929 Niedźwiedzkie
†10-12-1984 Grajewo /Wąsosz/
1867
Baranowski Stefan
*około 1905
†
1868
Baranowski Walenty
*około 1796
†przed 20-11-1848
1869
Baranowski Wawrzyniec
*około 05-1821 Kossaki
†
1870
Baranowski Wincenty
†przed 08-02-1932
1871
Baranowski Wincenty
*1906
†
1872
Baranowski Wincenty
*około 1786
†
1873
Baranowski Witold
*19-02-1907 Świdry
†26-11-1976 Szczuczyn /Wąsosz/
1874
Baranowski Witold
*około 1939 Świdry
†12-05-1949 Świdry /Wąsosz/
1875
Baranowski Władysław
*10-07-1880 Wąsosz
†21-06-1950 Wąsosz
1876
Baranowski Zenon Wiesław
*22-01-1948 Wąsosz
†05-08-1985 Wąsosz /Wąsosz/
1877
Barańska Seweryna z d. Wierzbowska
†po 21-11-1881
1878
Barańska Władysława z d. Kobryńska
*około 1913
†
1879
Barańska Zofia z d. Świerczewska
†
1880
Barański Edmund Szymon
*około 1911
†
1881
Barański Tomasz
†po 21-11-1881
1882
Barański Wincenty
†
1883
Baraszkiewicz Andrzej
*04-01-1962
†22-03-1995 Koniecki Duże /Wąsosz/
1884
Baraszkiewicz Antoni
†
1885
Baraszkiewicz Barbara
*03-12-1960 Szczuczyn
†21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/
1886
Baraszkiewicz Bogdan
*08-02-1974 Szczuczyn
†07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/
1887
Baraszkiewicz Bolesław
*około 1895 Jeziorko
†
1888
Baraszkiewicz Janusz
*23-09-1965 Wąsosz
†01-04-2003 Guty /Wąsosz/
1889
Baraszkiewicz Magdalena z d. Krasińska
*około 1892 Kownacinek
†
1890
Baraszkiewicz Rozalia z d. Pieniążek
†
1891
Baraszkiewicz Wincenty
*05-04-1927 Kownacinek
†16-01-1985 Obrytki /Wąsosz/
1892
Barczewska Aleksandra z d. Kupiecka
*około 1856 Niećkowo
†
1893
Barczewska Anna z d. Domańska
†26-02-1897 Jedwabne
1894
Barczewska Hanna z d. Kalicka
*1962 Łomża
†13-12-1989 Piątnica /Piątnica/
1895
Barczewska Katarzyna z d. Szczepańska (Szczepankowska)
†
1896
Barczewska Katarzyna z d. Rudnicka
†14-04-1900 Jedwabne
1897
Barczewska Rozalia z d. Filipkowska
*około 1840 Dobki par. Lubotyń
†
1898
Barczewski Grzegorz
†
1899
Barczewski Stanisław
*około 1844 Rogienice
†
1900
Bardłowska Marianna
*około 10-1942 Żebry
†30-06-1943 Żebry /Wąsosz/
1901
Bardłowska Marta z d. Zielińska
*około 1907 Skaje
†04-11-1950 Szczuczyn
1902
Bardłowska Teresa
*22-04-1938 Żebry
†13-10-1940 Żebry /Wąsosz/
1903
Bardłowski Franciszek
*23-03-1902 Żebry
†14-05-1953 Żebry /Wąsosz/
1904
Bardłowski Henryk
*18-05-1946
†28-03-1990 Białystok /Wąsosz/
1905
Bardzikowska Anna z d. Malinowska
*około 1793
†07-07-1833 Czarnówek /Niedźwiadna/
1906
Bardzikowska Eleonora z d. Brzuchalska
*około 03-1858 Kędziorowo
†po 13-01-1902
1907
Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka
*około 1845 Kowalewo par. Lachowo
†
1908
Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska
*około 1830 Kurki
†przed 22-11-1881
1909
Bardzikowska Marcjanna z d. Wiśniewska
†przed 31-01-1848
1910
Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska
*około 1840 Szczuczyn
†przed 12-1883
1911
Bardzikowska Marianna z d. Brzóska
†przed 06-07-1829
1912
Bardzikowska Marianna z d. Brzóska
†przed 22-11-1815
1913
Bardzikowska Salomea z d. Balcer
†przed 28-11-1876
1914
Bardzikowska Zofia z d. Ostrowska
†
1915
Bardzikowski (Barwikowski) Jakub
*około 1817 Chełchy
†
1916
Bardzikowski (Barwikowski) Józef
*około 1825 Chełchy
†od 26-11-1890 do 14-02-1898
1917
Bardzikowski (Barwikowski) Szymon
*około 1849 Brzeźnio
†od 15-02-1909 do 06-05-1919
1918
Bardzikowski Franciszek
†przed 22-11-1815
1919
Bardzikowski Jerzy
†
1920
Bardzikowski Julian
*około 1830 Chełchy
†
1921
Bardzikowski Michał
*29-09-1791
†od 31-10-1847 do 27-11-1848
1922
Bardzikowski Tadeusz
†przed 28-11-1876
1923
Bardzikowski Tomasz
*około 1789
†21-12-1839 Chełchy /Niedźwiadna/
1924
Bardzikowski Wawrzyniec
*około 1783
†
1925
Bardzikowski Wawrzyniec
†przed 06-07-1829
1926
Bardzińska Aleksandra z d. Mogielnicka
*około 1872 Brzostowo
†po 18-01-1913
1927
Bardzińska Józefa z d. Mocarska
*około 1813 Biodry
†od 24-02-1868 do 24-02-1879
1928
Bardzińska Józefa z d. Karwowska
†przed 27-02-1854
1929
Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska
*około 1839 Biodry
†16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/
1930
Bardzińska Marianna z d. Mieczkowska
†1853
1931
Bardziński Jan
*około 1814 Górki par. Jedwabne
†przed 24-02-1879
1932
Bardziński Mateusz
†przed 27-02-1854
1933
Bardziński Stanisław
*około 1855 Nadbory
†około 18-01-1913 Brzostowo /Burzyn/
1934
Bargłowska Adela
*1876 Okrasin
†
1935
Bargłowska Agata z d. N
†
1936
Bargłowska Agnieszka z d. Zając
†przed 27-02-1854
1937
Bargłowska Aleksandra z d. Stefanowicz
*około 1876 Żebry
†04-03-1944 Żebry
1938
Bargłowska Aleksandra z d. Mrówka
*około 1889 Radziłów
†
1939
Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska
*1841 Okrasin
†po 21-02-1905
1940
Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska
*około 1832 Okrasin
†po 25-11-1889
1941
Bargłowska Aniela z d. Kraińska
*około 1869 Okrasin
†przed 05-12-1922
1942
Bargłowska Aniela
*1837 Okrasin
†1887 Okrasin /Radziłów/
1943
Bargłowska Aniela z d. Masłowska
*około 1828 Kubra
†
1944
Bargłowska Aniela z d. Maciorowska
*około 1846 Przechody
†
1945
Bargłowska Anna z d. Malinowska
*około 1818 Okrasin
†28-06-1888 Okrasin /Radziłów/
1946
Bargłowska Anna z d. Lawendowska
*17-10-1856 Kucze
†01-03-1925 Radziłów /Radziłów/
1947
Bargłowska Anna
*około 1832
†14-05-1846 Okrasin /Radziłów/
1948
Bargłowska Anna z d. Zalewska
*21-11-1921 Okrasin
†
1949
Bargłowska Anna z d. Kalinowska
*około 1888 Ławsk
†
1950
Bargłowska Anna z d. Rutkowska
*około 1873 Okrasin
†
1951
Bargłowska Anna z d. Makarewicz
*16-12-1920 Wąsosz
†
1952
Bargłowska Balbina
*02-12-1898 Radziłów
†
1953
Bargłowska Barbara z d. Ptaszyńska
*około 1861 Jeziorko par. Dobrzyjałowo
†07-02-1897
1954
Bargłowska Cecylia
*1864 Okrasin
†1866 Okrasin /Radziłów/
1955
Bargłowska Donata z d. Bieńkowska
*około 1906 Okrasin
†
1956
Bargłowska Emilia z d. Kraińska
*około 1854 Okrasin
†po 05-02-1912
1957
Bargłowska Emilia z d. Chmielewska
*18-01-1847 Żebry
†od 16-01-1898 do 10-09-1918
1958
Bargłowska Emilia z d. Pachucka
*około 1861 Brzozowa Wólka
†
1959
Bargłowska Ewa z d. Renkiewicz
*1866 Mścichy
†
1960
Bargłowska Ewa z d. Gardocka
†przed 21-11-1841
1961
Bargłowska Helena
*około 1930 Ławsk
†15-04-1937 Ławsk /Wąsosz/
1962
Bargłowska Helena z d. Karpińska
†od 29-01-1839 do 28-11-1848
1963
Bargłowska Helena z d. Zielińska
*1912
†
1964
Bargłowska Irena Aniela z d. Sokołowska
*18-04-1919 Grabowo
†
1965
Bargłowska Janina z d. Leszczewska
*1912
†
1966
Bargłowska Józefa z d. Kozikowska
*około 1869 Ciemnoszyje
†po 18-02-1928
1967
Bargłowska Józefa z d. Malinowska
*około 1872 Chrzanowo-Cyprki
†14-02-1905 Kubra /Przytuły/
1968
Bargłowska Julianna z d. Alicka
*około 1872
†po 18-11-1941
1969
Bargłowska Julianna
*31-03-1895 Radziłów
†
1970
Bargłowska Karolina z d. Lesoch
†po 29-07-1907
1971
Bargłowska Katarzyna z d. Kupiecka
*około 1850 Niećkowo
†po 17-01-1910
1972
Bargłowska Katarzyna z d. Grądzka
*około 1817 Klimaszewnica
†od 03-02-1875 do 21-02-1881
1973
Bargłowska Katarzyna z d. Sielawa
†1855
1974
Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska
*około 1829 Niećkowo
†
1975
Bargłowska Kazimiera z d. Kadłubowska
*14-08-1908 Słucz
†
1976
Bargłowska Klara z d. Kraińska
*około 1847 Okrasin
†po 12-02-1900
1977
Bargłowska Leokadia z d. Szlejter
*04-11-1919 Szlasy
†
1978
Bargłowska Małgorzata z d. Zegarowicz
†od 14-11-1848 do 07-02-1877
1979
Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka
*około 1829 Radziłów
†od 08-02-1880 do 30-01-1882
1980
Bargłowska Marcjanna z d. Szlejter
*01-01-1921 Szlasy
†
1981
Bargłowska Maria
*06-06-1963 Wąsosz
†17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/
1982
Bargłowska Marianna z d. Walewska
*około 1899 Radziłów
†17-06-1977
1983
Bargłowska Marianna z d. Nowicka
*około 1823
†22-12-1890 Niećkowo /Wąsosz/
1984
Bargłowska Marianna z d. Ekstowicz
*około 1863 Radziłów
†po 08-11-1921
1985
Bargłowska Marianna z d. Walewska
*około 1816 Żebry
†po 06-02-1872
1986
Bargłowska Marianna z d. Bieńkowska
*około 1799
†07-12-1854 Okrasin /Radziłów/
1987
Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska
*około 1836 Okrasin
†po 25-11-1890
1988
Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska
*około 1849 Radziłów
†27-05-1890
1989
Bargłowska Marianna z d. Hermanowska
*około 1860 Mścichy
†13-11-1900
1990
Bargłowska Marianna z d. Markowska
*około 1819 Smolniki
†18-06-1859 Okrasin
1991
Bargłowska Marianna z d. Walewska
*około 1822
†16-11-1855 Radziłów /Radziłów/
1992
Bargłowska Marianna
*1878 Okrasin
†1882 Okrasin /Radziłów/
1993
Bargłowska Marianna
*1851 Okrasin
†1854 Okrasin /Radziłów/
1994
Bargłowska Marianna z d. Kacperska
†przed 22-11-1824
1995
Bargłowska Marianna z d. Karwowska
*17-09-1891 Burzyn
†
1996
Bargłowska Marianna
*23-07-1899 Okrasin
†
1997
Bargłowska Marianna z d. Nieradko
*około 1874 Okrasin
†
1998
Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska
*około 1831 Brychy
†przed 03-03-1895
1999
Bargłowska Michalina z d. Karwowska
*około 1869 Wypychy
†26-10-1952 Racibory /Radziłów/
2000
Bargłowska Michalina z d. Jaroszyńska
*09-07-1937 Okrasin
†
2001
Bargłowska Rozalia z d. Renkiewicz
*około 1809
†19-04-1869 Okrasin /Radziłów/
2002
Bargłowska Rozalia
*1850 Radziłów
†16-09-1870 Radziłów /Radziłów/
2003
Bargłowska Rozalia z d. Gardocka
*około 1878 Gardoty
†
2004
Bargłowska Salomea z d. Borawska
*około 1812 Trzaski
†po 11-11-1878
2005
Bargłowska Scholastyka
*1890 Okrasin
†1893 Okrasin /Radziłów/
2006
Bargłowska Stanisława z d. Chałustowska
*10-10-1908 Okrasin
†18-12-1939 Okrasin /Radziłów/
2007
Bargłowska Stefania z d. Maciorowska
†
2008
Bargłowska Stefania z d. Zalewska
*około 1888 Radziłów
†
2009
Bargłowska Weronika z d. Chorzelska
*07-02-1895 Grozimy
†05-06-1961 Grajewo /Wąsosz/
2010
Bargłowska Weronika z d. Kraińska
*około 1884 Okrasin
†
2011
Bargłowska Wiktoria z d. Jurska
*około 1833 Radziłów
†30-01-1852
2012
Bargłowska Władysława z d. Mordasiewicz
*około 1903 Radziłów
†
2013
Bargłowska Zofia z d. Kosmowska
*08-04-1901 Radziłów
†30-04-1985 Zduńska Wola
2014
Bargłowska Zofia
*około 1917
†10-04-1924 Racibory /Radziłów/
2015
Bargłowska Zofia z d. Janczewska
*1915
†
2016
Bargłowska Zofia z d. Zalewska
*17-12-1911 Ławsk
†
2017
Bargłowska Zofia z d. Ptak
†po 06-09-1941
2018
Bargłowska Zofia Marianna z d. Zaniewska
*około 1907 Okrasin
†
2019
Bargłowski Adam
*około 1833 Okrasin
†po 25-11-1889
2020
Bargłowski Adam
*około 1828 Okrasin
†1879 Okrasin /Radziłów/
2021
Bargłowski Adolf
†
2022
Bargłowski Adolf
*01-08-1898 Okrasin
†
2023
Bargłowski Aleksander
*około 07-1922
†04-03-1925 Okrasin /Radziłów/
2024
Bargłowski Aleksander
*01-11-1912 Okrasin
†
2025
Bargłowski Aleksander
*28-12-1911 Racibory
†
2026
Bargłowski Aleksander
*1837 Okrasin
†
2027
Bargłowski Andrzej
*1848
†1858 Okrasin /Radziłów/
2028
Bargłowski Antoni
*23-10-1898 Radziłów
†1974
2029
Bargłowski Antoni
*około 1806
†20-01-1876 Okrasin /Radziłów/
2030
Bargłowski Antoni
*około 1819 Okrasin
†1882 Okrasin /Radziłów/
2031
Bargłowski Antoni
*około 1858 Okrasin
†
2032
Bargłowski Antoni
*25-01-1932 Okrasin
†
2033
Bargłowski Antoni
*1888 Okrasin
†
2034
Bargłowski Bartłomiej
†po 28-11-1848
2035
Bargłowski Bolesław
*około 1905 USA
†
2036
Bargłowski Felicjan (Feliks)
*około 1831 Okrasin
†1871 Radziłów /Radziłów/
2037
Bargłowski Feliks
*około 1888 Niećkowo
†
2038
Bargłowski Franciszek
*około 1852 Okrasin
†przed 06-02-1921
2039
Bargłowski Franciszek
*około 1845 Słucz
†po 17-01-1910
2040
Bargłowski Franciszek
*około 1869 Okrasin
†24-07-1899
2041
Bargłowski Franciszek
*26-05-1854 Radziłów
†03-07-1856 Radziłów /Radziłów/
2042
Bargłowski Franciszek
†przed 21-11-1841
2043
Bargłowski Franciszek
*1904 Okrasin
†
2044
Bargłowski Franciszek
*08-04-1926 Radziłów
†
2045
Bargłowski Franciszek
*1905
†
2046
Bargłowski Franciszek
†przed 06-09-1941
2047
Bargłowski Jakub
*23-07-1847 Radziłów
†po 01-03-1925
2048
Bargłowski Jakub
*około 1790
†22-12-1845 Okrasin /Radziłów/
2049
Bargłowski Jan
*około 1867
†po 18-11-1941
2050
Bargłowski Jan
*około 1823
†1892 Okrasin /Radziłów/
2051
Bargłowski Jan
*około 1869 Żebry
†19-02-1933 Żebry
2052
Bargłowski Jan
*około 1842 Okrasin
†przed 21-11-1898
2053
Bargłowski Jan
*1840 Okrasin
†1892 Okrasin /Radziłów/
2054
Bargłowski Jan
*około 1817 Okrasin
†przed 26-02-1865
2055
Bargłowski Jan
†po 28-06-1888
2056
Bargłowski Jan
*około 1825 Przytuły
†
2057
Bargłowski Jan
*około 1860 Kubra
†
2058
Bargłowski Jan
*1901 Okrasin
†
2059
Bargłowski Jan
*09-06-1907 Grozimy
†
2060
Bargłowski Jan
*około 1856 Klimaszewnica
†
2061
Bargłowski Jan
*1909
†
2062
Bargłowski Joachim
*około 1823 Okrasin
†po 11-02-1901
2063
Bargłowski Józef
*14-01-1897 Okrasin
†przed 03-1941
2064
Bargłowski Józef
*1888 Radziłów
†
2065
Bargłowski Józef
†przed 29-07-1907
2066
Bargłowski Józef
*20-09-1911 Grozimy
†
2067
Bargłowski Józef
*22-09-1914 Żebry
†
2068
Bargłowski Ludwik
*02-12-1898 Radziłów
†
2069
Bargłowski Maciej
†przed 22-11-1824
2070
Bargłowski Maksymilian
*około 1870 Okrasin
†
2071
Bargłowski Marcel
*około 1864 Okrasin
†przed 18-02-1928
2072
Bargłowski Marcel
*około 1875 Okrasin
†
2073
Bargłowski Marcin
*około 1825 Radziłów
†
2074
Bargłowski Michał
*22-01-1896 Radziłów
†
2075
Bargłowski Michał
†od 14-11-1848 do 07-02-1877
2076
Bargłowski Michał
*około 1844 Okrasin
†
2077
Bargłowski Mikołaj
*1869 Okrasin
†1889 Okrasin /Radziłów/
2078
Bargłowski Mikołaj
†przed 27-02-1854
2079
Bargłowski Paweł
*około 1871 Radziłów
†przed 26-10-1952
2080
Bargłowski Piotr
*1910
†
2081
Bargłowski Serafin
*około 1826 Okrasin
†19-11-1910
2082
Bargłowski Serafin
*około 1858 Okrasin
†po 05-02-1912
2083
Bargłowski Serafin
*około 1892 Okrasin
†
2084
Bargłowski Stanisław
*1843 Okrasin
†10-09-1918 Żebry /Wąsosz/
2085
Bargłowski Stanisław
*około 1900 Niećkowo
†po 05-06-1961
2086
Bargłowski Stanisław
*około 1834 Okrasin
†po 25-11-1890
2087
Bargłowski Stanisław
*20-11-1920 Ławsk
†
2088
Bargłowski Stanisław Gabriel
*23-03-1895 Okrasin
†
2089
Bargłowski Szymon
†
2090
Bargłowski Tomasz
*około 1883 Klimaszewnica
†przed 19-04-1932
2091
Bargłowski Tomasz
*około 1816 Radziłów
†
2092
Bargłowski Wacław
*około 1866 Okrasin
†05-12-1922 Okrasin /Radziłów/
2093
Bargłowski Wincenty
*20-07-1884 Radziłów
†
2094
Bargłowski Władysław
*1871 Okrasin
†
2095
Bargłowski Władysław
*20-02-1922 Kubra
†
2096
Bargłowski Wojciech
*1783 Okrasin
†1786 /Radziłów/
2097
Bargłowski Wojciech
*03-02-1886 Żebry
†
2098
Barłowska Julianna z d. Rozwadowska
*około 1869 Siestrzanki
†
2099
Barłowska Karolina z d. Leś ?
†po 30-04-1893
2100
Barłowska Rozalia z d. Duchnowska
†przed 03-05-1896
2101
Barłowski Bartłomiej
†przed 03-05-1896
2102
Barłowski Józef
*około 1843
†po 30-04-1893
2103
Barłowski Władysław
*około 1874 Jedwabne
†
2104
Baroszewicz Salomea z d. Sosnowska
†po 07-07-1923
2105
Barszczewska Anna z d. Taradynko
†
2106
Barszczewska Genowefa
*około 1936 Wąsosz
†02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/
2107
Barszczewska Jadwiga
*20-12-1938 Wąsosz
†13-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/
2108
Barszczewska Janina z d. Jaczyńska
*26-01-1912 Szwelczyn
†14-01-1990 Suwałki
2109
Barszczewska Marianna z d. Gleba
*około 1872 Koniecki
†przed 19-02-1935
2110
Barszczewska Marianna z d. Krasińska
†przed 26-07-1890
2111
Barszczewska Stefania z d. Grabowska
*około 1911 Ciemnoszyje
†20-07-1990 Grajewo
2112
Barszczewski Adam
†przed 26-07-1890
2113
Barszczewski Antoni
*około 1864 Mierucie
†przed 19-02-1935
2114
Barszczewski Czesław
*około 1909 Mierucie
†07-04-1973 Grajewo
2115
Barszczewski Włodzimierz
†
2116
Barszczewski Zygmunt
*05-01-1905 Mierucie
†
2117
Bartkiewicz Aleksandra z d. Dąbrowska
*około 1900 Sieburczyn
†
2118
Bartkiewicz Franciszka z d. Czaja
†
2119
Bartkiewicz Józef
*około 1898 Skarżyn
†
2120
Bartkiewicz Kazimierz
†
2121
Bartkowska Agata
†od 03-03-1867 do 14-08-1870
2122
Bartkowska Barbara z d. Gwiazdowska
†przed 07-1870
2123
Bartkowska Cecylia z d. Grzymkowska
*około 1901 Okrasin
†
2124
Bartkowska Józefata z d. Duchnowska
*około 1887 Okrasin
†po 02-02-1933
2125
Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk
*około 1847 Sojczynek
†przed 25-01-1904
2126
Bartkowska Marianna z d. Ćmielewska
*około 1863 Radziłów
†
2127
Bartkowska Stanisława z d. Księżakowska
*10-02-1909 Wąsosz
†27-01-1946 Ostrowik /Radziłów/
2128
Bartkowski Franciszek
*około 1837 Okrasin
†od 02-03-1886 do 25-01-1904
2129
Bartkowski Franciszek
†przed 03-03-1867
2130
Bartkowski Franciszek
*około 1896 Ostrowik
†
2131
Bartkowski Piotr
*około 1859 Okrasin
†
2132
Bartkowski Stanisław
*około 1880 Ostrowik
†przed 02-02-1933
2133
Bartkowski Stanisław
*23-10-1909 Ostrowik
†
2134
Bartlińska Dorota z d. Skitowska
†po 16-09-1850
2135
Bartlińska Franciszka z d. Słonicka
*około 1786 Bożejewo
†przed 12-1834
2136
Bartlińska Janina z d. Orłowska
*około 1899 Radziłów
†
2137
Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska
*około 1844 Przytuły
†
2138
Bartlińska Katarzyna z d. N
†po 29-01-1826
2139
Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska
*około 1829 Szumowo
†przed 05-1871
2140
Bartlińska Marianna z d. Nowakowska
*około 1861 Radziłów
†przed 16-05-1921
2141
Bartlińska Marianna z d. Piwko
*1840 Kucze Wielkie
†przed 10-1866
2142
Bartlińska Marianna z d. Malinowska
*około 1817 Bronowo
†
2143
Bartlińska Salomea z d. Ostrowska
*około 1842 Cedry
†
2144
Bartlińska Stanisława z d. Chodorowska
*1877 Sieburczyn
†
2145
Bartlińska Teofila z d. Polkowska
*około 1826 Szlasy
†po 23-01-1883
2146
Bartlińska Teresa z d. Wiśniewska
†16-08-1850
2147
Bartlińska Teresa z d. Nieradko
†po 09-07-1871
2148
Bartliński Andrzej
*około 1835 Kubra
†
2149
Bartliński Antoni
*około 1903 Radziłów
†
2150
Bartliński Hilary
†po 29-01-1826
2151
Bartliński Jan
*około 1861 Radziłów
†po 16-05-1921
2152
Bartliński Jan
*około 1804 Bronowo
†przed 22-11-1857
2153
Bartliński Józef
†przed 16-09-1850
2154
Bartliński Mateusz
*około 1871 Burzyn
†
2155
Bartliński Tomasz
†przed 01-09-1861
2156
Bartliński Walenty
*około 1819 Radziłów
†od 27-01-1862 do 23-01-1883
2157
Bartliński Walenty
*około 1842 Kubra
†
2158
Bartnicka Franciszka z d. Gryczan
*około 1825 Niećkowo
†
2159
Bartnicka Marcjanna z d. Bielawska
*około 1861 Przytuły
†
2160
Bartnicka Marianna z d. Dziejko (Zdziejkowska)
†od 21-01-1855 do 29-09-1857
2161
Bartnicka Stefania z d. Bagińska
*około 1891 Wąsosz
†po 25-08-1948
2162
Bartnicka Wiktoria z d. Osiecka
*13-03-1858 Bęćkowo
†07-03-1885 Bęćkowo
2163
Bartnicki Franciszek
*około 1831 Łojki
†
2164
Bartnicki Jan
*około 1859 Guty
†
2165
Bartnicki Jan
†od 17-11-1839 do 15-11-1852
2166
Bartnicki Stanisław
*18-05-1883 Bęćkowo
†przed 25-08-1948
2167
Bartosiewicz Agnieszka z d. Leszczewska
*około 1823 Kucze Wielkie
†
2168
Bartosiewicz Aleksander
†
2169
Bartosiewicz Aleksandra z d. Murawska
†
2170
Bartosiewicz Antoni
*około 1787
†od 31-10-1841 do 30-01-1849
2171
Bartosiewicz Franciszek
*około 1886 Kownaty
†
2172
Bartosiewicz Jakub Filip
*około 1823 Pawełki
†
2173
Bartosiewicz Jan
*około 1908 Sieburczyn
†08-11-1910 Sieburczyn /Burzyn/
2174
Bartosiewicz Jan
†od 05-11-1843 do 18-11-1856
2175
Bartosiewicz Józefa z d. Rutkowska
†
2176
Bartosiewicz Józefata z d. Zdankiewicz
*około 1800 Dołęgi
†od 12-07-1853 do 08-02-1857
2177
Bartosiewicz Julianna z d. Milewska
*około 1836 Ożary
†
2178
Bartosiewicz Katarzyna z d. Ostrowska
*1887 Siestrzanki
†
2179
Bartosiewicz Marcjanna z d. Domitr
†od 18-11-1856 do 17-11-1867
2180
Bartosiewicz N z d. N
†przed 12-1922
2181
Bartosiewicz Rozalia z d. Jachimska
*16-06-1898 Koniecki-Rostroszewo
†18-12-1951 Szczuczyn /Grabowo/
2182
Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska
*około 1835
†
2183
Bartosiewicz Stanisław
*około 1824 Kubrzany
†
2184
Bartosiewicz Stefan
*około 1835
†
2185
Bartosiewicz Wiktor
*około 1895 Szczepankowo
†
2186
Bartosiewicz Witalis
†
2187
Bartoszek Bronisław
†
2188
Bartoszewicz Czesława z d. Chrzanowska
*około 1904 Kieljany
†
2189
Bartoszewicz Jan
†przed 07-07-1923
2190
Bartoszewicz Mikołaj
*około 1897 Rogowo k. Choroszczy
†
2191
Bartoszewska Apolonia z d. Tyl
†
2192
Bartoszewski Franciszek
†przed 17-11-1821
2193
Barwikowska Adella
*około 20-01-1896
†27-01-1896 Chełchy /Niedźwiadna/
2194
Barwikowska Agnieszka z d. Świderska
*około 1796 Chełchy
†
2195
Barwikowska Agnieszka (Marianna) z d. Ostaszewicz
*około 1824 Krambówka
†przed 07-05-1894
2196
Barwikowska Anastazja z d. Bargłowska
*około 1787 Barwiki
†20-02-1846
2197
Barwikowska Anna z d. Romanowska
*20-05-1888 Koniecki
†14-11-1971 Koniecki /Wąsosz/
2198
Barwikowska Anna z d. Sulewska
*1761
†04-06-1826 Wąsosz
2199
Barwikowska Anna z d. Murawska
*około 1889 Wąsosz
†przed 19-08-1952
2200
Barwikowska Anna z d. Karwowska
*około 1825 Szlasy
†20-10-1860
2201
Barwikowska Anna z d. Siedlecka
*05-01-1903 Kędziorowo
†08-09-1931 Kędziorowo
2202
Barwikowska Anna z d. N
†
2203
Barwikowska Antonina z d. Kalinowska
*około 1886 Skaje
†po 20-01-1950
2204
Barwikowska Apolonia z d. Bazydło
†
2205
Barwikowska Bolesława
*24-11-1891 Chełchy
†05-04-1991 Wierzbowo
2206
Barwikowska Eufemia z d. Kulikowska
* Sienickie
†przed 17-07-1832
2207
Barwikowska Ewa z d. Bitner
*14-05-1827 Niećkowo
†przed 23-11-1875
2208
Barwikowska Franciszka z d. Dąbrowska
†
2209
Barwikowska Franciszka z d. Szleszyńska
†przed 19-11-1838
2210
Barwikowska Franciszka z d. Jabłońska
†przed 24-10-1837
2211
Barwikowska Franciszka z d. Siedlecka
†przed 05-1902
2212
Barwikowska Helena z d. Dmochowska
*około 1805 Gnatowo
†po 10-11-1861
2213
Barwikowska Janina z d. Kalinowska
*25-09-1912 Grędy
†
2214
Barwikowska Joanna
*27-01-1843 Wąsosz
†
2215
Barwikowska Józefa z d. Czyżewska
*06-07-1896 Wąsosz
†24-01-1969 Wąsosz /Wąsosz/
2216
Barwikowska Józefa z d. Owsianko
*około 1876 Bzury
†28-03-1903 Bzury
2217
Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska
*około 1849 Truszki
†11-02-1929 Chełchy /Niedźwiadna/
2218
Barwikowska Katarzyna z d. Wróblewska
†
2219
Barwikowska Katarzyna z d. Borycka
*około 1837 Flesze
†
2220
Barwikowska Katarzyna
*1865 Chełchy
†
2221
Barwikowska Katarzyna
†przed 14-08-1848
2222
Barwikowska Kazimiera z d. Rogalska
*01-12-1895 Sokoły
†24-02-1923 Sokoły /Wąsosz/
2223
Barwikowska Konstancja
*1870 Chełchy
†
2224
Barwikowska Kornela z d. Karczewska
*około 1863 Świdry Podleśne
†przed 10-1890
2225
Barwikowska Ludwika z d. Kowalewska
*25-08-1855 Wojsławy
†22-09-1935 Sokoły
2226
Barwikowska Marianna z d. Kalinowska
*około 1790
†06-01-1868 Żebry
2227
Barwikowska Marianna z d. Sulewska
*około 03-1845 Toczyłowo
†od 01-08-1910 do 23-02-1925
2228
Barwikowska Marianna z d. Danowska
*21-03-1818 Koniecki
†10-03-1870 Koniecki
2229
Barwikowska Marianna z d. Karczewska
*około 1792
†od 25-11-1840 do 26-11-1860
2230
Barwikowska Marianna
*około 1936 Kędziorowo
†10-06-1952 Wojny /Wąsosz/
2231
Barwikowska Marianna z d. Borzymowska
*około 1828 Marki
†
2232
Barwikowska Marianna z d. N
†
2233
Barwikowska Marianna z d. Gutowska
†
2234
Barwikowska Marianna z d. Potrzebka
*14-04-1907 Zakrzewo
†
2235
Barwikowska Paulina z d. Wszeborowska
*około 1866 Wszebory
†16-05-1941 Glinki /Słucz/
2236
Barwikowska Paulina z d. Zalewska
*około 1864 Zalesie
†
2237
Barwikowska Romualda z d. Dzięgielewska
*05-03-1898 Konopki
†
2238
Barwikowska Rozalia z d. Konopka
*około 1841 Janów
†
2239
Barwikowska Rozalia z d. Błocka
†przed 04-02-1851
2240
Barwikowska Salomea z d. Balcer
*około 1813 Kownacin
†po 10-11-1861
2241
Barwikowska Stanisława z d. Andrusiewicz
*1891 Kędziorowo
†29-08-1957 Kędziorowo /Wąsosz/
2242
Barwikowska Stanisława z d. Bogusławska
*około 1866 Żebry
†
2243
Barwikowska Stanisława
*1874 Chełchy
†
2244
Barwikowska Wiktoria z d. Kowalewska
*około 1863 Grędy
†06-04-1924 Grędy
2245
Barwikowska Wiktoria z d. Benedyczek
†po 17-02-1903
2246
Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska
*około 1840 Grędy
†
2247
Barwikowski Aleksander
*około 1839 Wojsławy
†od 01-08-1910 do 23-02-1925
2248
Barwikowski Aleksander
*około 1894 Kędziorowo
†02-12-1920 Wąsosz
2249
Barwikowski Aleksander
†
2250
Barwikowski Aleksander
†
2251
Barwikowski Bartłomiej
* Godlewo
†przed 17-07-1832
2252
Barwikowski Edward
*28-02-1920 Wąsosz
†06-05-1981 Wąsosz /Wąsosz/
2253
Barwikowski Filip Jakub
*około 1855 Wąsosz
†20-01-1950 Grędy
2254
Barwikowski Franciszek
*około 1852 Niećkowo
†30-09-1886
2255
Barwikowski Franciszek
*25-06-1930 Kędziorowo
†29-12-1930 Kędziorowo
2256
Barwikowski Jacenty
*1759
†04-06-1833 Wąsosz
2257
Barwikowski Jan
*26-02-1899 Grędy
†06-04-1957 Wojny /Wąsosz/
2258
Barwikowski Jan
*04-09-1817 Barwiki
†1870
2259
Barwikowski Jan
*13-01-1905 Glinki
†
2260
Barwikowski Józef
*18-09-1915 Kędziorowo
†12-09-2003 Grajewo /Wąsosz/
2261
Barwikowski Józef
*31-01-1885 Koniecki Małe
†19-08-1952 Bęćkowo /Szczuczyn/
2262
Barwikowski Józef
*około 1887 Kędziorowo
†14-10-1948 Kędziorowo
2263
Barwikowski Józef
*około 1822 Załuski
†przed 23-11-1875
2264
Barwikowski Józef
*około 1791
†od 25-11-1840 do 26-11-1860
2265
Barwikowski Józef
*około 1869 Grędy
†28-08-1903 Przeszkoda
2266
Barwikowski Józef
†
2267
Barwikowski Józef
*około 1867 Żebry
†
2268
Barwikowski Kazimierz
*1867 Chełchy
†14-02-1934 Glinki /Słucz/
2269
Barwikowski Leopold
*1898 Sokoły
†12-06-1949 Sokoły
2270
Barwikowski Maciej (Wojciech)
†przed 26-10-1862
2271
Barwikowski Mateusz
†przed 19-11-1838
2272
Barwikowski Mateusz
*około 1836 Jambrzyki
†
2273
Barwikowski Paweł
†przed 14-08-1848
2274
Barwikowski Piotr
*około 1753
†14-05-1814 Wąsosz
2275
Barwikowski Piotr
†
2276
Barwikowski Piotr
†
2277
Barwikowski Roch
*15-08-1783 Wąsosz
†23-07-1856 Wąsosz /Wąsosz/
2278
Barwikowski Stanisław
*03-11-1921 Sokoły
†16-02-1990 Szczuczyn /Wąsosz/
2279
Barwikowski Stanisław
*około 1786 Barwiki
†19-09-1852
2280
Barwikowski Stanisław
*12-07-1796
†12-05-1834 Wąsosz
2281
Barwikowski Tadeusz
*około 1813 Załuski
†
2282
Barwikowski Teofil
†od 18-11-1907 do 11-02-1929
2283
Barwikowski Tomasz
*około 1859 Koniecki Małe
†21-01-1945 Sokoły /Wąsosz/
2284
Barwikowski Tomasz
*około 1784 Godlewo
†05-04-1834
2285
Barwikowski Tomasz Adam
*około 1817 Wąsosz
†
2286
Barwikowski Wacław
*09-02-1922 Glinki
†przed 11-1968
2287
Barwikowski Wacław
*15-01-1905 Grędy
†
2288
Barwikowski Walerian
*1951 Wąsosz
†30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/
2289
Barwikowski Wawrzyniec
*około 1829 Wąsosz
†po 10-06-1903
2290
Barwikowski Wawrzyniec (Ignacy)
†przed 24-10-1837
2291
Barwikowski Wiktor
*około 1862 Chełchy
†
2292
Barwikowski Władysław
*02-09-1890 Grędy
†przed 14-11-1971
2293
Barwikowski Wojciech
†po 17-02-1903
2294
Barwikowski Wojciech
*około 1826 Dołęgi
†
2295
Barwikowski Wojciech
†
2296
Baryła Andrzej
†
2297
Baryła Katarzyna z d. Hernik
†po 09-07-1939
2298
Baryła Marianna z d. Kurzyna
*około 1919 Pieniążki
†
2299
Baryła Stanisław
†po 09-07-1939
2300
Baryła Stefan
*około 1914 Jawór Solecki
†
2301
Baryła Władysława z d. Nieznańska
†
2302
Barzykowska Ewa z d. Ekstowicz
†przed 19-02-1906
2303
Barzykowska Feliksa z d. Bagińska
*około 1876 Sokoły
†po 25-10-1922
2304
Barzykowska Magdalena z d. Mikucka
†
2305
Barzykowska Wiktoria z d. Zawadzka
†
2306
Barzykowski Bartłomiej
†przed 19-02-1906
2307
Barzykowski Jan
†
2308
Barzykowski Paweł
*około 1876 Kuczyny
†
2309
Barzykowski Wojciech
†
2310
Bauer Bolesław
*03-02-1886 Stawiski
†
2311
Bauer Feliks
†po 23-07-1894
2312
Bauer Marianna z d. Zalewska
†po 23-07-1894
2313
Bauer Romualda z d. Dobkowska
*17-02-1900
†
2314
Bauman Katarzyna z d. Zarzecka
*około 1836 Bęćkowo
†
2315
Bauman Maciej
†po 20-11-1864
2316
Bauman Marianna z d. Jaszewicz
†przed 20-11-1864
2317
Bauman Wiktor
*około 1837 Klimaszewnica
†
2318
Bazydło Adam
*około 1837 Szablaki
†01-01-1906 Ławsk
2319
Bazydło Adela z d. Kozłowska
*10-08-1924 Kubra
†
2320
Bazydło Aleksander
*około 1895 Klimaszewnica
†przed 26-04-1948
2321
Bazydło Aleksander
†po 27-12-1942
2322
Bazydło Aleksander
*06-07-1918 Grozimy
†
2323
Bazydło Anna z d. Łomotowska
*29-12-1918 Przytuły
†
2324
Bazydło Anna z d. Metelska
*około 1870 Klimaszewnica
†
2325
Bazydło Antoni
*około 1891 Piątnica
†
2326
Bazydło Antonina z d. Wiśniewska
*około 1871 Niećkowo
†po 05-04-1925
2327
Bazydło Balbina
†1812 Czernice
2328
Bazydło Bronisława z d. Bagińska
*około 1894 Godlewo
†26-04-1948 Szczuczyn
2329
Bazydło Bronisława z d. Danowska
*11-03-1872 Sulewo Kownaty
†przed 01-1909
2330
Bazydło Czesław
*14-07-1907 Ławsk
†
2331
Bazydło Dorota z d. Waśkiewicz
†
2332
Bazydło Ewa z d. Olszewska
*około 1874 Ławsk
†
2333
Bazydło Franciszek
*około 1867 Klimaszewnica
†05-04-1925 Białaszewo
2334
Bazydło Franciszka z d. Banach
†po 27-02-1922
2335
Bazydło Helena z d. Lipińska
*18-05-1907 Mocarze
†
2336
Bazydło Jakub
*około 1842 Szablaki
†
2337
Bazydło Jakub
†przed 27-02-1922
2338
Bazydło Jan
*16-05-1865 Ławsk
†25-08-1957 Ławsk /Wąsosz/
2339
Bazydło Jan
†
2340
Bazydło Jan
†przed 20-11-1836
2341
Bazydło Jan
*około 1910
†
2342
Bazydło Józef
*28-03-1904 Ławsk
†15-05-1936 Ławsk /Wąsosz/
2343
Bazydło Józef
*około 1873 Ławsk
†
2344
Bazydło Józefa z d. Zielińska
*około 1914
†
2345
Bazydło Józefa z d. Makowska
*około 1885 Konopki Tłuste
†
2346
Bazydło Józefata z d. Gutowska
*około 1839 Ławsk
†
2347
Bazydło Julia Stefania
*około 1900 Ławsk
†10-10-1933 Ławsk /Wąsosz/
2348
Bazydło Kacper
†
2349
Bazydło Karolina z d. Łosiewicz
*około 1830 Białaszewo
†przed 29-01-1894
2350
Bazydło Karolina z d. Szutkowska
*około 1872 Międzyrzec Podlaski
†20-11-1920 Ławsk
2351
Bazydło Katarzyna z d. Wróblewska
†przed 20-11-1836
2352
Bazydło Konstanty
*około 1829 Stary Gromadzyn
†po 27-01-1896
2353
Bazydło Maciej
†po 13-11-1864
2354
Bazydło Małgorzata z d. Parda
†po 13-11-1864
2355
Bazydło Marianna z d. Zorczykowska
*około 1843 Ławsk
†19-06-1883 Ławsk
2356
Bazydło Stanisława z d. Modzelewska
*14-02-1911 Ławsk
†20-01-1945 Ławsk
2357
Bazydło Stanisława z d. Dąbkowska
†po 27-12-1942
2358
Bazydło Stefania z d. Niecikowska
*26-11-1915 Żebrki
†
2359
Bazydło Władysław
*około 1873 Klimaszewnica
†
2360
Bączkowska Adela Stanisława z d. Kowalewska
*około 1853 Sambory
†
2361
Bączkowska Czesława z d. Barcikowska
†
2362
Bączkowska Marianna z d. Laskowska
†po 17-11-1874
2363
Bączkowski Feliks
*około 1852 Guty
†
2364
Bączkowski Jan
†po 17-11-1874
2365
Bączkowski Józef
†
2366
Bądzio Anna z d. Dąbrowska
*10-02-1891 Bagińskie
†po 14-02-1939
2367
Bądzio Józef
*około 1923 Bzury
†29-10-1946 Bzury
2368
Bądzio Marcin
†
2369
Bądzio Stanisław
*19-04-1892 Lachowo
†po 14-02-1939
2370
Bądzio Urszula z d. Zielińska
†
2371
Bądzio Władysław
*24-10-1927 Bzury
†13-06-1965 Lubiąż /Wąsosz/
2372
Bąk Grzegorz
†po 31-12-1924
2373
Bąk Helena z d. Bryszkowska
*około 1908 Kotowo Plac
†
2374
Bąk Marianna z d. Kazimierczyk
†po 31-12-1924
2375
Bąkowska Apolonia z d. Grądzka
*około 1901 Kotowo Plac
†
2376
Bąkowska Jadwiga z d. Rosińska
†
2377
Bąkowska Janina z d. Szumowska
† Podgórze /Łomża/
2378
Bąkowski Aleksander
*około 1895 Łochów
†
2379
Bąkowski Franciszek
†
2380
Bebłowska Anna z d. Walewska
*07-02-1912 Radziłów
†
2381
Bebłowska Anna z d. Mocarska
* Radziłów
†
2382
Bebłowska Modesta (Zofia) z d. Mordasiewicz
†po 16-11-1859
2383
Bebłowska Rozalia z d. Pełna
*około 1843
†po 03-02-1902
2384
Bebłowska Stanisława z d. Danowska
*06-07-1882 Sulewo Kownaty
†
2385
Bebłowski Antoni
*około 1827 Radziłów
†po 03-02-1902
2386
Bebłowski Antoni
*około 1864 Radziłów
†
2387
Bebłowski Józef
*13-07-1911 Radziłów
†
2388
Bebłowski Paweł
†przed 16-11-1859
2389
Bebłowski Władysław
*około 1873 Radziłów
†
2390
Bednarczyk Anna z d. Kędzierska
†po 16-02-1942
2391
Bednarczyk Balbina z d. Milewska
*około 1864 Grędy
†przed 13-02-1890
2392
Bednarczyk Hieronima z d. Zamojska
*około 1921 Modzele
†
2393
Bednarczyk Julianna z d. Dębowska
†po 22-10-1886
2394
Bednarczyk Konstanty
*około 1846 Brzesko
†po 05-02-1900
2395
Bednarczyk Konstanty
†po 08-11-1927
2396
Bednarczyk Łucjan
†po 16-02-1942
2397
Bednarczyk Marianna z d. Barwikowska
†przed 09-1886
2398
Bednarczyk Marianna z d. Zawadzka
†po 08-11-1927
2399
Bednarczyk Paweł
†przed 22-10-1886
2400
Bednarczyk Wacław
*około 1911 Brzeźnio
†
2401
Bednarowicz Adolf
*około 1879 Barany
†
2402
Bednarowicz Aleksander
* Barany
†
2403
Bednarowicz Anna z d. Sulewska
*01-10-1853 Sulewo Prusy
†12-10-1923 Wąsosz
2404
Bednarowicz Anna z d. Ciecierska
*około 1873 Wąsosz
†od 17-02-1919 do 30-11-1933
2405
Bednarowicz Anna z d. Kalicka
†
2406
Bednarowicz Antoni
*14-04-1919 Wąsosz
†27-12-1984 Borzymy /Wąsosz/
2407
Bednarowicz Antoni
*28-11-1830 Świdry
†13-11-1843 Świdry
2408
Bednarowicz Czesław
*26-09-1904 Wąsosz
†24-10-1962 Szczuczyn /Wąsosz/
2409
Bednarowicz Ewa z d. Sulima
*około 1796 Grozimy
†po 03-02-1861
2410
Bednarowicz Feliks
*około 1898 Wąsosz
†od 17-11-1941 do 10-01-1989
2411
Bednarowicz Franciszek
*około 1832 Bełda
†1889
2412
Bednarowicz Franciszek
†od 10-11-1873 do 26-04-1920
2413
Bednarowicz Franciszek
†
2414
Bednarowicz Franciszek Konstanty
*około 1866 Wąsosz
†przed 17-02-1919
2415
Bednarowicz Genowefa Maria z d. Perkowska
*20-11-1910 Bzury
†14-06-1991 Szczuczyn
2416
Bednarowicz Jadwiga z d. Kruszyńska
*15-05-1929 Żebry
†04-04-2004 Grajewo /Wąsosz/
2417
Bednarowicz Jakub
*24-07-1793 Świdry
†od 18-07-1856 do 26-11-1877
2418
Bednarowicz Jan
*1850 Pieńczykowo
†
2419
Bednarowicz Józef
*1828 Świdry
†31-10-1846 Świdry
2420
Bednarowicz Józef Feliks
*01-06-1886 Wąsosz
†28-03-1954
2421
Bednarowicz Karolina z d. Zawadzka
*28-10-1800 Wąsosz
†30-05-1845
2422
Bednarowicz Katarzyna z d. Jurkowska (Jurska)
†przed 11-11-1815
2423
Bednarowicz Kazimiera z d. Tarnacka
*około 1920 Łempice
†po 24-10-1962
2424
Bednarowicz Kazimierz
*około 1923 Wąsosz
†
2425
Bednarowicz Konstancja z d. Czyżewska
*około 12-1833 Wąsosz
†15-05-1877
2426
Bednarowicz Konstancja z d. Rągowska
*około 1858 Szczuczyn
†
2427
Bednarowicz Lucyna
*11-02-1928 Wąsosz
†31-03-1929 Wąsosz
2428
Bednarowicz Łucja z d. Branicka
†21-03-1876
2429
Bednarowicz Maciej
*1754
†29-10-1827 Świdry
2430
Bednarowicz Marianna z d. Filipkowska
*08-01-1900 Chojnowo
†30-10-1986 Ełk /Wąsosz/
2431
Bednarowicz Marianna z d. Szemborowska
*10-01-1794 Ławsk
†24-11-1835 Świdry
2432
Bednarowicz Marianna z d. Sokołowska
*25-09-1896 Wąsosz
†10-02-1924 Wąsosz
2433
Bednarowicz Marianna
*02-01-1943 Wąsosz
†28-08-1943 Wąsosz
2434
Bednarowicz Marianna z d. Krzyżanowska
*około 1871 Zacieczki
†
2435
Bednarowicz Marianna z d. N
†
2436
Bednarowicz Marianna Bronisława
*10-11-1867 Wąsosz
†
2437
Bednarowicz Mieczysław
*01-08-1922 Wąsosz
†05-04-1994 Wąsosz /Wąsosz/
2438
Bednarowicz Rozalia z d. Gilewska
†przed 10-11-1873
2439
Bednarowicz Stanisława z d. Kuczewska
*17-04-1897
†10-01-1989 Wąsosz /Wąsosz/
2440
Bednarowicz Stanisława z d. Siedlecka
*06-01-1920 Wąsosz
†21-04-1978 Ełk /Wąsosz/
2441
Bednarowicz Teofila z d. Zyskowska
*około 1845 Załuski
†07-01-1920 Szczuczyn
2442
Bednarowicz Władysław
*11-02-1928 Wąsosz
†23-02-1996 /Wąsosz/
2443
Bednarowicz Wojciech
†
2444
Bednarowicz Wojciech Feliks
*około 1840 Wąsosz
†od 29-01-1894 do 09-10-1912
2445
Bednarska Katarzyna z d. Podchul (Woźniak)
*około 1799 Guty
†07-01-1837 Dobrzyce /Grabowo/
2446
Bednarska Katarzyna z d. N
†
2447
Bednarska Marcjanna z d. Rutkowska
†
2448
Bednarska Marianna z d. Malinowska
*około 1800 Golanki
†przed 13-02-1849
2449
Bednarska Rozalia z d. Zielińska
†
2450
Bednarski Karol
†
2451
Bednarski Mateusz
†08-03-1901 Wilamowo
2452
Bednarski Michał
†przed 29-06-1829
2453
Bednarski Michał
*około 1798 Guty
†
2454
Bednarski Piotr
†
2455
Bedzkowska Leokadia z d. Kotyńska
*około 1917 Michigan, IL
†05-12-2009 Michigan, IL
2456
Bejgier Czesława z d. Mitrofan
*05-03-1921 Glinki
†11-09-1944
2457
Bejgier Franciszek
†przed 13-10-1939
2458
Bejgier Marianna z d. Cieszmielewska (Ciesielska)
*około 1899 Mocarze
†13-10-1939 Ławsk
2459
Bejgier Stanisław
*22-01-1919 Mocarze
†13-04-1994 Ławsk /Wąsosz/
2460
Bejgier Stanisława z d. Petkowska
*21-08-1921 Ławsk
†25-07-1989 Ławsk /Wąsosz/
2461
Beker Franciszek
†przed 27-04-1874
2462
Beker Konstancja z d. Waszkiewicz
†29-01-1874
2463
Beker Marianna z d. Doliwa
†po 27-04-1874
2464
Beker Marianna z d. Łepkowska
*około 02-1855 Bęćkowo
†
2465
Beker Wincenty
*około 1841 Kurejwa
†
2466
Bekielewska Ewa z d. Bućko
†
2467
Bekielewska Karolina z d. Daniś
†po 09-10-1899
2468
Bekielewski Andrzej
†
2469
Bekielewski Józef
†
2470
Bekielewski Paweł
†przed 09-10-1899
2471
Bekor ? Antonina z d. Przedworska
*15-06-1878 Bzury
†
2472
Bekor Józef
†
2473
Bekurs Andrzej
†przed 10-05-1850
2474
Bekurs Krzysztof
*około 1817
†10-05-1850 Jedwabne
2475
Bekurs Marianna
†po 10-05-1850
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl