Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [G]
Indeks alfabetyczny [G]
825
1
Gabriel Bagiński
*około 1794 Bagińskie
†po 19-02-1849
2
Gabriel Bagiński
†przed 31-01-1853
3
Gabriel Bagiński
†od 03-02-1897 do 24-05-1921
4
Gabriel Błyszczeński
†przed 17-07-1867
5
Gabriel Bogusławski
†
6
Gabriel Dobrzycki
†
7
Gabriel Grabowski
*około 09-1823 Grabowskie
†przed 24-10-1876
8
Gabriel Gutowski
*około 1879 Białaszewo
†
9
Gabriel Janczewski
†przed 05-02-1840
10
Gabriel Klimaszewski
†
11
Gabriel Kosmaczewski
*około 1820
†17-12-1906 Radziłów
12
Gabriel Koszykowski
†
13
Gabriel Łuczyński
*około 1817 Kołaki
†po 08-10-1883
14
Gabriel Matejkowski
†po 31-07-1832
15
Gabriel Mieczkowski
†przed 15-04-1850
16
Gabriel Mocarski
†przed 15-11-1836
17
Gabriel Najda
*około 1825 Czarnowo
†24-01-1870
18
Gabriel Niebrzydowski
*około 1808 Niebrzydy
†po 03-02-1875
19
Gabriel Sulewski
*31-03-1782 Zaborowo
†06-05-1852 Zaborowo
20
Gabriel Taraszewski
†przed 26-10-1862
21
Gabriel Wiśniewski
*około 1888 Szwelczyn
†po 03-05-1926
22
Gabriel Zakrzewski
†
23
Gabriela Bieńkowska z d. Pusz
*24-01-1918
†18-03-2004 Sopot
24
Gabriela Byzdra z d. Petkowska [0¬]
25
Gabriela Dębińska z d. Niedźwiedzka [0¬]
26
Gabriela Godlewska z d. Szczesik [0¬]
27
Gabriela Górska z d. Grzymkowska [0¬]
28
Gabriela Hinc z d. Myszkowska [0¬]
29
Gabriela Jadwiga Zaborowska z d. Chojnowska
*18-03-1919 Lipnik
†
30
Gabriela Janina Nikonowicz z d. Janowska
*22-04-1919
†01-11-1982 Wąsosz /Wąsosz/
31
Gabriela Karczewska [0¬]
32
Gabriela Koniecko z d. Godlewska [0¬]
33
Gabriela Mazur z d. Jakubowska [0¬]
34
Gabriela Miklaszewska [0¬]
35
Gabriela Modzelewska [0¬]
36
Gabriela Niecikowska z d. Grygo [0¬]
37
Gabriela Opońska [0¬]
38
Gabriela Puźniak z d. Trochim [0¬]
39
Gabriela Rogalska z d. Rogowska [0¬]
40
Gabriela Sulewska [0¬]
41
Gabriela Szymalak [0¬]
42
Gabriela Świtulska z d. Nikonowicz [0¬]
43
Gabriela Teresa Skrodzka z d. Grabowska [0¬]
44
Gabriela Witkowska z d. Laszczkowska [0¬]
45
Gabriella Kalinowski [0¬]
46
Gaspar Paweł Zarzecki
*09-01-1797 Wąsosz
†
47
Gear McFarlane
†
48
Genevieve Slesinski z d. Kotyńska [0¬]
49
Genowefa (Lucyna) Żbikowska
*około 1914 Gackie
†
50
Genowefa Adamska z d. Cwalińska
*18-03-1922 Rogale par. Stawiski
†
51
Genowefa Antonina Bóbr z d. Łempicka
*17-01-1883 Koniecki
†przed 21-02-1922
52
Genowefa Arciszewska z d. Siedlecka [0¬]
53
Genowefa Arciszewska z d. Mroczkowska
*około 1915 Kossaki
†07-02-1997
54
Genowefa Arciszewska z d. Laszczkowska
*29-07-1926 Wąsosz
†17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/
55
Genowefa Baczewska z d. Borawska [0¬]
56
Genowefa Bagińska
*30-09-1919 Łempice
†08-02-2001 Łempice
57
Genowefa Bagińska
*około 1901 Kieljany
†29-01-1909 Kieljany /Wąsosz/
58
Genowefa Bagińska z d. Karwowska
*około 1909 Karwowo-Wszebory
†
59
Genowefa Banachowska z d. Grądzka
*26-09-1910 Philadelphia, PA
†
60
Genowefa Baranowska z d. Szleter [0¬]
61
Genowefa Barszczewska
*około 1936 Wąsosz
†02-10-1940 Wąsosz /Wąsosz/
62
Genowefa Bazydło z d. Świderska [0¬]
63
Genowefa Berć z d. Tyszkiewicz
*około 1911 Sośnia
†przed 09-1934
64
Genowefa Biedrzycka z d. Zaniewska
*około 1919 USA
†17-08-1949 Słucz /Słucz/
65
Genowefa Bieńkowska z d. Zalewska
*około 1907 Okrasin
†
66
Genowefa Bogdańska z d. Trzonkowska [0¬]
67
Genowefa Borawska [0¬]
68
Genowefa Borawska z d. Malinowska [0¬]
69
Genowefa Borawska z d. Godlewska
*1932 Wagi
†
70
Genowefa Bucoń z d. Czyżewska [0¬]
71
Genowefa Bukowska z d. Górska
*14-03-1903 Kramarzewo
†
72
Genowefa Chmielewska z d. Cimoch [0¬]
73
Genowefa Chodnicka z d. Łoś [0¬]
74
Genowefa Chodnicka
*06-01-1941 Łempice
†03-02-1941 Łempice
75
Genowefa Chorosz z d. Żuryńska
*06-09-1932 Wąsosz
†12-08-2011
76
Genowefa Chorosz z d. Gardocka
*14-07-1906 Sulewo Prusy
†03-11-1977 Wąsosz /Wąsosz/
77
Genowefa Chrostowska z d. Dzięgielewska
*24-01-1908 Szwelczyn
†10-09-1998 Komosewo /Wąsosz/
78
Genowefa Chrzanowska
*11-11-1911 Zalesie
†26-07-1969 Szczuczyn /Wąsosz/
79
Genowefa Chrzanowska z d. Mroczkowska
*17-04-1915 Radziłów
†
80
Genowefa Chylińska z d. Kulikowska
*24-02-1906 Zalesie
†
81
Genowefa Ciecierska z d. Modzelewska [0¬]
82
Genowefa Cimoch z d. Wesołowska [0¬]
83
Genowefa Cimoch z d. Tyszka
*około 1905 Grabowskie
†
84
Genowefa Ciszewska z d. Świderska [0¬]
85
Genowefa Czarnecka z d. Ekstowicz [0¬]
86
Genowefa Czarnecka z d. Ramotowska [0¬]
87
Genowefa Czarnecka z d. Kowalewska
*17-03-1906 Świdry
†27-03-1959 Szczuczyn /Wąsosz/
88
Genowefa Danowska z d. Zamirowska
*około 1921 Klimaszewnica
†
89
Genowefa Darwicka z d. Marciszewska
*około 1900
†
90
Genowefa Dąbrowska z d. Świderska [0¬]
91
Genowefa Dębińska z d. Mieczkowska [0¬]
92
Genowefa Długozima z d. Zajkowska [0¬]
93
Genowefa Dobrzycka
*około 1931 Wąsosz
†20-03-1936 Wąsosz
94
Genowefa Dobrzycka z d. Borawska
*07-03-1906 Borawskie
†
95
Genowefa Dołęga z d. Łempicka [0¬]
96
Genowefa Domaradzka z d. Chrzanowska
*07-04-1912 Koniecki Małe
†
97
Genowefa Domisiewicz z d. Jaśniewska [0¬]
98
Genowefa Downarska z d. Rogalska
*około 1892 Barwiki
†
99
Genowefa Dubanowicz z d. Wierciszewska [0¬]
100
Genowefa Dudek z d. Gajek
†
101
Genowefa Dziarnowska z d. Grunwald [0¬]
102
Genowefa Dziękiewicz z d. Orłowska
*około 1907 Witynie
†
103
Genowefa Dzwilewska z d. Orzechowska
*około 1922 Racibory
†
104
Genowefa Ekstowicz
*około 11-1924
†31-05-1927 Radziłów /Radziłów/
105
Genowefa Falkowska z d. Bobrowska [0¬]
106
Genowefa Fiedorowicz z d. Mrówka
*15-10-1905 Sośnia
†11-07-1997 Wieliczka
107
Genowefa Fiedorowicz z d. Gwiazdowska
*około 1906 Ostrowik
†
108
Genowefa Filipkowska z d. Mścichowska
*30-05-1897 Sulewo Kownaty
†
109
Genowefa Franciszka Koniecko z d. Dębkowska
*około 1909 Brooklyn, NY
†11-08-1976 Łosewo
110
Genowefa Frąckiewicz z d. Marczykowska [0¬]
111
Genowefa Gajus z d. Koperczak [0¬]
112
Genowefa Gardocka z d. Niecikowska
*02-01-1901 Nieciki
†14-01-1986 Nieciki
113
Genowefa Gardocka z d. Zelkowska [0¬]
114
Genowefa Gardocka z d. Krajewska
*około 1897 Grądy Małe
†
115
Genowefa Gazowska z d. Wysocka [0¬]
116
Genowefa Godlewska
*03-10-1946 Godlewo
†04-10-1946 Godlewo
117
Genowefa Godlewska z d. Glińska [0¬]
118
Genowefa Golińska z d. Gałecka
*31-03-1902 Glinki
†11-1941
119
Genowefa Gosiewska z d. Zielińska [0¬]
120
Genowefa Górska z d. Duda [0¬]
121
Genowefa Grabowska
*około 1920
†23-02-1928 Ławsk
122
Genowefa Grądzka z d. Konopka
*około 1910 Karwowo-Wszebory
†
123
Genowefa Grejcz z d. Gosiewska [0¬]
124
Genowefa Gromadzka z d. Potrzebka [0¬]
125
Genowefa Gryczan z d. Zalewska [0¬]
126
Genowefa Grześko
*około 1937 Grozimy
†23-05-1941 Grozimy
127
Genowefa Grzymkowska z d. Żebrowska [0¬]
128
Genowefa Grzymkowska z d. Jaczyńska [0¬]
129
Genowefa Gutowska z d. Dzięgielewska
*12-09-1909 Stary Gromadzyn
†27-03-1983 Możdżenie /Wąsosz/
130
Genowefa Gutowska z d. Dębińska [0¬]
131
Genowefa Hermanowska z d. Ekstowicz [0¬]
132
Genowefa Horubała z d. Rudnicka
†
133
Genowefa Jabłońska
*01-08-1940 Żebry
†19-11-1942 Żebry /Wąsosz/
134
Genowefa Jadwiga Daniłowicz z d. Ołdakowska [0¬]
135
Genowefa Jadwiga Szleszyńska z d. Kowalewska
*około 1901 Orlikowo
†29-05-1927 Orlikowo /Jedwabne/
136
Genowefa Jakubowska z d. Laszczkowska
*około 1921 Ławsk
†
137
Genowefa Janina Dorf z d. Obrycka [0¬]
138
Genowefa Jankowska z d. Leszczyńska
*około 1910
†
139
Genowefa Jasińska z d. Mieńkowska [0¬]
140
Genowefa Jaśkowska z d. Paszkowska
*1902 Racibory
†16-07-1943 Wąsosz /Wąsosz/
141
Genowefa Jeżewska z d. Puczydłowska
*18-05-1913 Ławsk
†03-08-2002 Ławsk /Wąsosz/
142
Genowefa Jurska z d. Zawadzka
*04-01-1931 Radziłów
†
143
Genowefa Kacmajor z d. Korzeniowska
†
144
Genowefa Kacprowska z d. Chrostowska [0¬]
145
Genowefa Kadłubowska z d. Czarnecka [0¬]
146
Genowefa Kalinowska z d. Grudzińska
*około 1888 Ciemianka
†03-02-1924 Bzury
147
Genowefa Kalinowska z d. Olsztyńska
*około 1899 Dołęgi
†
148
Genowefa Kalinowska z d. Sokołowska [0¬]
149
Genowefa Kamińska z d. Chojnowska
†
150
Genowefa Kanicka z d. Cimochowska [0¬]
151
Genowefa Karolik z d. Łozewska
†po 24-06-1941
152
Genowefa Karpicz z d. Grzymkowska [0¬]
153
Genowefa Karwowska z d. Danowska
*26-04-1928 Wąsosz
†17-05-2003 Łomża /Wąsosz/
154
Genowefa Karwowska z d. Malinowska [0¬]
155
Genowefa Karwowska z d. Kuszelewska
*około 1900 Pawełki
†07-03-1926 Pawełki /Jedwabne/
156
Genowefa Karwowska [0¬]
157
Genowefa Kikel z d. Podworna [0¬]
158
Genowefa Kochanowska z d. Nietupska
*10-10-1910 Przechody
†09-04-1995 Grajewo /Wąsosz/
159
Genowefa Komosińska [0¬]
160
Genowefa Koniecko z d. Bałdyga [0¬]
161
Genowefa Koniecko z d. Czarnecka [0¬]
162
Genowefa Koniecko z d. Glińska
*17-12-1910 Słucz
†
163
Genowefa Konopka z d. Jurska [0¬]
164
Genowefa Kosińska z d. Tyszka
*06-04-1919 Rydzewo Szlacheckie
†przed 01-1959
165
Genowefa Kostecka z d. Mońkowska [0¬]
166
Genowefa Kotowska z d. Chmielewska
*około 1920 Słucz
†
167
Genowefa Kowalewska z d. Grzymkowska
*05-10-1907 Wąsosz
†22-02-1991 Wąsosz /Wąsosz/
168
Genowefa Kowalewska z d. Szmitka
*około 1907 Stryjaki
†16-07-1981 Stryjaki
169
Genowefa Kowalewska z d. Lawendowska
*13-02-1904 Kucze Małe
†
170
Genowefa Kowalewska z d. Ołdakowska
*03-03-1922 Wąsosz
†
171
Genowefa Kowalska z d. Pietrzykowska [0¬]
172
Genowefa Kowalska z d. Olszewska [0¬]
173
Genowefa Kozdroń z d. Sulewska
*1931 Zaborowo
†
174
Genowefa Kozikowska z d. Chylińska
*14-06-1909 Zalesie
†04-04-1998 Nieciki
175
Genowefa Kozłowska z d. Bajkowska [0¬]
176
Genowefa Koźlik z d. Bogusławska [0¬]
177
Genowefa Krzyżanowska
*13-03-1931 Wąsosz
†26-01-1933 Wąsosz
178
Genowefa Kuczyńska z d. Kowalewska
*około 1907 Romany
†
179
Genowefa Kulesza z d. Ramotowska [0¬]
180
Genowefa Kulikowska z d. Dębowska
*03-04-1904 Kędziorowo
†23-06-1979 Kędziorowo /Wąsosz/
181
Genowefa Ladzińska z d. Filipkowska
*24-11-1914 Koziki
†25-06-2000 Wąsosz /Wąsosz/
182
Genowefa Ladzińska z d. Komosińska
*10-01-1920 Wąsosz
†26-12-1999 Pisz /Wąsosz/
183
Genowefa Ladzińska z d. Zawadzka
*08-02-1905 Mścichy
†30-04-1934 Kownatki /Wąsosz/
184
Genowefa Laszczkowska z d. Ciecierska
*13-01-1914 Ławsk
†02-08-1987 Ławsk /Wąsosz/
185
Genowefa Laszczkowska z d. Olszewska
*02-02-1929 Ławsk
†10-04-1956 Grajewo /Wąsosz/
186
Genowefa Laszczkowska
*18-06-1941 Ławsk
†03-08-1941 Ławsk /Wąsosz/
187
Genowefa Lewicka z d. Zachowska
†po 21-11-1945
188
Genowefa Lewińska z d. Kosicka
*1920
†1942 Ostrybór /Porzecze Marianskie/
189
Genowefa Liszewska z d. Kojro
*23-02-1907 Rutkowskie
†26-11-1984 Nadbory
190
Genowefa Łempicka z d. Wiśniewska [0¬]
191
Genowefa Łempicka z d. Sulewska
*27-06-1911 Zalesie
†30-12-1984 Zalesie /Wąsosz/
192
Genowefa Łempicka
*02-01-1945 Bagienice
†17-04-1977 Bagienice
193
Genowefa Łempicka
*19-09-1882 Klimaszewnica
†22-01-1887 Klimaszewnica /Białaszewo/
194
Genowefa Łempicka
*około 10-1921 Bagienice
†19-02-1922 Bagienice /Wąsosz/
195
Genowefa Łempicka
*01-11-1921 Jaki
†14-11-1921 Jaki /Słucz/
196
Genowefa Łęgowska z d. Obrycka
*około 1922 Olszewo
†
197
Genowefa Łojewska z d. Duda
†
198
Genowefa Łojewska z d. Świderska
*05-10-1907 Zaborowo
†
199
Genowefa Łojewska z d. Figiel
†
200
Genowefa Łuba z d. Podbielska [0¬]
201
Genowefa Łukasiak z d. Trzonkowska
*około 1917 Ławsk
†
202
Genowefa Malinowska z d. Gardocka
*1911
†
203
Genowefa Malinowska z d. Chełmińska
*01-11-1921 Niećkowo
†
204
Genowefa Maria Bednarowicz z d. Perkowska
*20-11-1910 Bzury
†14-06-1991 Szczuczyn
205
Genowefa Marianna Szelągowska z d. Karwowska
*15-09-1912 Nadbory
†
206
Genowefa Michałowska z d. Rogalska [0¬]
207
Genowefa Miciak z d. Orłowska [0¬]
208
Genowefa Mieczkowska
*1915
†22-07-1972
209
Genowefa Mieczkowska z d. Rogińska
*około 1909
†
210
Genowefa Mieczkowska z d. Danowska
†
211
Genowefa Mieczkowska z d. Kalinowska
*23-09-1917 Łempice
†
212
Genowefa Mierzejewska
*około 1925 Niećkowo
†07-07-1938 Niećkowo
213
Genowefa Mierzejewska z d. Dzierżanowska
†
214
Genowefa Mierzejewska z d. Chrostowska
†
215
Genowefa Mikucka z d. Dąbrowska [0¬]
216
Genowefa Milewska z d. Łempicka [0¬]
217
Genowefa Mizińska z d. Kuberska [0¬]
218
Genowefa Moczydłowska z d. Ochendurska [0¬]
219
Genowefa Modzelewska z d. Zalewska
*około 1911 Sienickie
†06-11-1993 Grajewo
220
Genowefa Modzelewska
*około 1909 Modzele
†09-08-1930 Zaborowo
221
Genowefa Modzelewska z d. Bar
*15-11-1910 Milewo
†
222
Genowefa Modzelewska z d. Sypytkowska
*około 1913 Lipińskie
†
223
Genowefa Modzelewska z d. Orłowska [0¬]
224
Genowefa Moniuszko z d. Szleszyńska
*około 1918 Bukowo
†
225
Genowefa Mościcka z d. Bronakowska
*około 1907 Grądy Małe
†
226
Genowefa Mrozowicz z d. Ramotowska
*około 1902 Grądy Wielkie
†
227
Genowefa Musiał z d. Karwowska
*około 1896 Święcienin
†
228
Genowefa Niecikowska z d. Sitek [0¬]
229
Genowefa Niedźwiedzka z d. Ruszczyk
*około 1910 Sojczynek
†
230
Genowefa Nieradko z d. Michałowska
*około 1919 Ostrowik
†
231
Genowefa Niewodowska z d. Modzelewska
*08-11-1916 Bagienice
†
232
Genowefa Nikodema Łempicka
*12-12-1951 Zdedy
†14-06-2015 Międzylesie /Otwock/
233
Genowefa Nikonowicz z d. Niebrzydowska
*17-07-1909 Sokoły
†
234
Genowefa Nowacka z d. Dybikowska [0¬]
235
Genowefa Obrycka z d. Frąckiewicz
*22-04-1899 Taraskowo
†
236
Genowefa Olejniczak z d. Baczewska
*28-12-1928 Świdry
†
237
Genowefa Olszewska z d. Kalinowska [0¬]
238
Genowefa Ołdakowska z d. Czyżewska
*20-08-1923 Wąsosz
†10-04-2002 Łazy /Wąsosz/
239
Genowefa Ołdakowska z d. Lenczewska
*09-02-1922 Zacieczki
†09-11-1952 Rogale Wielkie /Szczuczyn/
240
Genowefa Owsianko z d. Wysocka [0¬]
241
Genowefa Paulina Giże z d. Karwowska
†po 05-11-1975
242
Genowefa Pawłowska
*09-03-1930 Godlewo
†15-04-1931 Godlewo
243
Genowefa Piechowska z d. Suszyńska
*około 1899 Jedwabne
†
244
Genowefa Pieniążek z d. Chrostowska
*około 1910 Karwowo-Wszebory
†
245
Genowefa Pieńkowska z d. Cwalina
*19-05-1904 Kucze Małe
†18-02-1979 Kotówek
246
Genowefa Pochylińska z d. Marczykowska
*08-06-1936 Wąsosz
†28-11-1990 /Wąsosz/
247
Genowefa Podbielska z d. Modzelewska [0¬]
248
Genowefa Polakowska z d. Klik
*02-06-1914 Utica, NY
†
249
Genowefa Polkowska z d. Tyszka
*około 1901 Grądy Wielkie
†17-01-1973
250
Genowefa Polkowska z d. Klimaszewska [0¬]
251
Genowefa Popowska z d. Konopka [0¬]
252
Genowefa Popowska z d. Zalewska
*03-04-1895 Zalesie
†04-08-1966 Klimaszewnica /Białaszewo/
253
Genowefa Potocka z d. Klimaszewska
*około 1906 Klimaszewnica
†09-02-1992 Wójtostwo
254
Genowefa Przestrzelska z d. Albińska [0¬]
255
Genowefa Przestrzelska [0¬]
256
Genowefa Puczydłowska z d. Orłowska
*około 1924 Białaszewo
†
257
Genowefa Pytel z d. Wileńska [0¬]
258
Genowefa Radkowska z d. Wróblewska
*18-12-1904 Białystok
†11-05-1976 Grędy /Wąsosz/
259
Genowefa Radkowska
*25-05-1940 Grędy
†19-04-1941 Grędy
260
Genowefa Radzio z d. Zyskowska [0¬]
261
Genowefa Ramotowska z d. Obrycka
*17-02-1904 Nieciki
†
262
Genowefa Rogalska z d. Mroczkowska
*około 1911 Wojsławy
†
263
Genowefa Rogińska z d. Danowska [0¬]
264
Genowefa Rogowska z d. Dąbrowska
*około 1910 Klimaszewnica
†
265
Genowefa Rozmysłowicz z d. Gurzęda [0¬]
266
Genowefa Rudnicka z d. Klimek [0¬]
267
Genowefa Rudzka z d. Laszczkowska
*20-04-1931 Ławsk
†10-03-1966 Warszawa /Wąsosz/
268
Genowefa Ruszczyk z d. Chorosz
*07-04-1913
†22-10-1976 Sojczynek
269
Genowefa Rutkowska z d. Brzostowska
*około 1909 Burzyn
†
270
Genowefa Rykaczewska z d. Rynkiewicz [0¬]
271
Genowefa Sadecka z d. Gosiewska [0¬]
272
Genowefa Sadowska z d. Godlewska [0¬]
273
Genowefa Samełko z d. Karwowska [0¬]
274
Genowefa Sarnacka z d. Komosa [0¬]
275
Genowefa Sielawa z d. Świderska
*30-11-1924 Szczuczyn
†
276
Genowefa Siostra Karola Godlewska [0¬]
277
Genowefa Smolińska z d. Janczewska
*1906
†
278
Genowefa Sobolewska
*około 01-1944 Mścichy
†07-04-1945 Grozimy /Wąsosz/
279
Genowefa Socha z d. Orłowska [0¬]
280
Genowefa Stefańska z d. Kopeć [0¬]
281
Genowefa Strzyżewska z d. Koniecko
*15-10-1924 Grozimy
†25-10-1998 Świdnica /Wąsosz/
282
Genowefa Sulewska z d. Makuszewska [0¬]
283
Genowefa Surawska z d. Sierakowska (Orkrasińska)
*około 1910 Sienickie
†po 21-10-1980
284
Genowefa Szlejter z d. Chałustowska
*18-12-1915 Mścichy
†
285
Genowefa Szlejter z d. Gąsiewska
*02-01-1923 Racibory
†
286
Genowefa Szulc z d. Dmochowska
†
287
Genowefa Szwałek z d. Kępa
†
288
Genowefa Szymanowska
*około 1922 Chojnowo
†13-12-1941 Milewo /Wąsosz/
289
Genowefa Świderska z d. Żebrowska [0¬]
290
Genowefa Świderska z d. Malinowska
*28-09-1913 Sokoły
†28-09-1970 Zaborowo /Wąsosz/
291
Genowefa Świderska
*24-03-1956 Sulewo Kownaty
†01-01-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
292
Genowefa Świerzyńska z d. Skrodzka
*24-03-1906 Zalesie
†
293
Genowefa Święcińska z d. Zaborowska
†
294
Genowefa Święćkowska z d. Narewska
†
295
Genowefa Święszkowska z d. Gocłowska [0¬]
296
Genowefa Święszkowska z d. Ruchała [0¬]
297
Genowefa Tarnacka z d. Szymanowska [0¬]
298
Genowefa Trendel z d. Grabowska [0¬]
299
Genowefa Trepanowska [0¬]
300
Genowefa Walendzik z d. Godlewska
*około 1919 Wąsosz
†
301
Genowefa Waleria Wądołowska z d. Chrzanowska
*16-12-1906 Kieljany
†20-03-1995 Bronaki-Olki
302
Genowefa Waszkuć z d. Łempicka [0¬]
303
Genowefa Wądołowska
*około 1904 Bronaki-Pietrasze
†17-01-1990 Łomża
304
Genowefa Wilamowska z d. Dziekońska [0¬]
305
Genowefa Wileńska z d. Komosińska [0¬]
306
Genowefa Wileńska z d. Łempicka
*19-07-1920 Bagienice
†
307
Genowefa Wiszowata z d. Milewska [0¬]
308
Genowefa Wiśniewska z d. Dziekońska [0¬]
309
Genowefa Wiśniewska z d. Szczech
*05-08-1931 Pasichy
†12-08-1998 Grajewo /Wąsosz/
310
Genowefa Witkowska z d. Cichocka
*11-03-1902 Glinki
†
311
Genowefa Wojsław z d. Godlewska [0¬]
312
Genowefa Wojsław z d. Klimaszewska
*05-11-1913 Wąsosz
†
313
Genowefa Wójcicka z d. Grabowska [0¬]
314
Genowefa Wysocka z d. Rogowska [0¬]
315
Genowefa Wysocka z d. Mścichowska [0¬]
316
Genowefa Zaborowska z d. Karwowska
*27-01-1906 Sokoły
†18-03-1947 Sulewo Kownaty
317
Genowefa Zaborowska
*około 1901 Zaborowo
†25-01-1910 Zaborowo /Wąsosz/
318
Genowefa Zajczewska z d. Bielska
†po 26-11-1940
319
Genowefa Zajkowska z d. Kossakowska
*około 1916 Giełczyn
†
320
Genowefa Zajkowska z d. Kacperska
*około 1904 Poryte
†
321
Genowefa Zakrzewska z d. Szczesik
*około 1911 Niedźwiedzkie
†
322
Genowefa Zalewska z d. Pieniążek
*13-04-1905 USA
†
323
Genowefa Zalewska z d. Karwowska
*około 1898 Przestrzele
†
324
Genowefa Zalewska z d. Iwanczewska [0¬]
325
Genowefa Załuska z d. Modzelewska
*06-04-1907 Godlewo
†przed 02-10-1973
326
Genowefa Zambrowska z d. Rydzewska [0¬]
327
Genowefa Zambrowska z d. Dąbrowska
*11-04-1914 Świdry
†23-08-1975 Grajewo /Wąsosz/
328
Genowefa Zamojska z d. Brzostowska
*29-06-1921 Rydzewo Szlacheckie
†
329
Genowefa Zarzecka z d. Stefanowicz
*09-06-1921 Żebry
†10-08-1990 Grajewo /Wąsosz/
330
Genowefa Zielińska z d. Nieszała [0¬]
331
Genowefa Zielińska z d. Komosińska [0¬]
332
Genowefa Zielona z d. Prusińska [0¬]
333
Genowefa Zofia Kotlewska z d. Sztejno [0¬]
334
Genowefa Zyskowska
*około 1931 Wąsosz
†23-07-1936 Wąsosz /Wąsosz/
335
Genowefa Żakowska z d. Jałoszewska [0¬]
336
Genowefa Żbikowska z d. Wierciszewska
*około 1910 Pieniążki
†2003 Prostki /Prostki/
337
Genowefa Żebrowska z d. Mikucka
*07-08-1922 Ramoty
†
338
George Yates
†
339
Gerard Lewandowski [0¬]
340
Gerard Maryak [0¬]
341
Gerard Michał Kruszyński
*około 1844 Sokoły
†
342
Gerard Piekarski [0¬]
343
Germania Bagińska z d. Dzięgielewska
*1849 Jaki
†
344
Gertruda Alfreda Milczunas z d. Kimont [0¬]
345
Gertruda Biedrzycka z d. Zalewska [0¬]
346
Gertruda Bogdańska z d. Baczewska
*13-04-1936 Kossaki
†01-2015 Ville d`Anjou, QC /Montreal, QC/
347
Gertruda Górska z d. Kiełczewska
†przed 28-02-1832
348
Gertruda Górska z d. Czerwionka
†
349
Gertruda Karwowska z d. Supińska
†po 30-05-1830
350
Gertruda Krokosz z d. Byda
†przed 01-1828
351
Gertruda Malinowska z d. Lewkowicz
*około 1833 Kramkowo
†1892 Sieburczyn
352
Gertruda Mocarska z d. Makowska
†przed 04-02-1827
353
Gertruda Organek z d. Wróbel [0¬]
354
Gertruda Orłowska z d. Grzymek
†przed 23-11-1834
355
Gertruda Piszczatowska z d. Jakubecka [0¬]
356
Gertruda Polakowska z d. Kasówka [0¬]
357
Gertruda Ramotowska z d. Obrycka
†po 29-05-1827
358
Gertruda Rogaczewska z d. Zolc
†
359
Gertruda Rutkiewicz z d. Jagodzińska
*07-03-1797 Wąsosz
†09-02-1874 Wąsosz /Wąsosz/
360
Gertruda Wawrzyńczyk z d. Zawadzka [0¬]
361
Gertruda Załoga z d. Kostuch [0¬]
362
Gerwazy Dziekoński
*około 1864 Dziewięcin
†przed 10-02-1926
363
Gienia Krynicka [0¬]
364
Gienia Łochowska
†
365
Godfryd Cieciora
†przed 15-07-1866
366
Godfryd Littof
†
367
Godfryd Nejman
†po 13-02-1888
368
Godfryd Witkowski
†przed 29-09-1851
369
Gotlib (Bogumił) Anik
†przed 11-06-1867
370
Gotlib (Bogumił) Braczko
*około 1779
†29-01-1834
371
Gotlib (Bogumił) Karwowski vel Karaś
*około 1843 Prusy
†15-04-1879 Załuski /Niedźwiadna/
372
Gotlib (Jan) Sztrom
†od 10-11-1879 do 02-05-1887
373
Gotlib (Piotr) Szulc
†przed 21-01-1849
374
Gotlib Albrecht
*około 1827 Świętajny
†10-03-1855
375
Gotlib Blok
†
376
Gotlib Borek
*około 1788 Prusy
†
377
Gotlib Cawalina
†przed 19-10-1862
378
Gotlib Cichocki
†przed 08-05-1861
379
Gotlib Czech
†
380
Gotlib Czerpakowski
*około 1857 Dybowo
†po 16-01-1899
381
Gotlib Dębowski
†przed 13-11-1893
382
Gotlib Dłużniewski
†po 17-11-1835
383
Gotlib Erfort
†przed 14-11-1809
384
Gotlib Hempel
†11-11-1827
385
Gotlib Heruch
†przed 17-11-1835
386
Gotlib Kierślan
*około 1801 Ryn
†01-10-1871 Czarnówek /Niedźwiadna/
387
Gotlib Kopka
†od 23-11-1836 do 23-11-1856
388
Gotlib Kordaś
†
389
Gotlib Koss
*około 1827 Świętajny
†
390
Gotlib Krysz
*około 1815 Ełk
†
391
Gotlib Kudrzycki
†przed 30-09-1857
392
Gotlib Lipiński
†przed 13-05-1849
393
Gotlib Maksym
†przed 08-11-1832
394
Gotlib Mikucki
†06-03-1865
395
Gotlib Murza
*około 1775
†po 17-02-1825
396
Gotlib Nowak
*około 1801 Koziny par. Drygały
†
397
Gotlib Orzechowski
†
398
Gotlib Potapski
†po 26-11-1843
399
Gotlib Randzio
†przed 24-11-1884
400
Gotlib Sobiech
†od 27-10-1830 do 03-11-1835
401
Gotlib Sztejn
†po 11-02-1839
402
Gotlib Szwarc
†
403
Gotlib Troks
†
404
Gotlib Troks
†po 21-11-1870
405
Gotlib Warda
*około 1798 Szczuczyn
†
406
Gotlib Wec
†po 18-02-1889
407
Gotlib Wiśniewski
†przed 14-11-1841
408
Gotlib Zieliński
†
409
Gotliba Adlejman z d. Mazanek
†po 14-11-1852
410
Gracjan Biedrzycki
*około 1813 Biodry
†
411
Gracjan Bóbr
†przed 07-02-1853
412
Gracjan Brzóska
†przed 30-09-1942
413
Gracjan Bzura
*około 1755
†05-06-1825 Bzury
414
Gracjan Chojnowski
*30-12-1781 Guty
†06-06-1844 Kownatki
415
Gracjan Czerwonka
*20-11-1859 Czerwonki
†
416
Gracjan Gardocki
*około 1806 Gardoty
†31-03-1869
417
Gracjan Ignacy Dąbrowski
†po 22-02-1909
418
Gracjan Jankowski
*około 1845 Słucz
†przed 18-05-1922
419
Gracjan Karczewski
†19-10-1840
420
Gracjan Karwowski
*około 1853 Nieciki
†po 16-02-1914
421
Gracjan Malinowski
†przed 25-11-1839
422
Gracjan Milewski
*około 1806 Bzury
†15-12-1865
423
Gracjan Milewski
†po 19-02-1931
424
Gracjan Mocarski
*około 1800 Nadbory
†21-04-1861
425
Gracjan Pisowacki
†od 04-02-1862 do 08-02-1875
426
Gracjan Przyborowski
*około 1850 Gałązki
†23-01-1910 Gałązki
427
Gracjan Sokołowski
†po 25-02-1908
428
Gracjan Stankiewicz
*25-12-1894 Kramarzewo
†28-01-1965 Kramarzewo /Wąsosz/
429
Gracjan Wojsław
*07-11-1830 Gałązki
†31-01-1894 Gałązki /Niedźwiadna/
430
Gracjan Wszeborowski
*około 1839 Guty Stare
†po 22-11-1897
431
Gracjan Wszeborowski
†po 22-11-1897
432
Gracjan Zaborowski
*15-04-1802 Sulewo Kownaty
†
433
Gracjan Żelechowski
*około 1793 Olszewo par. Romany
†
434
Grażyna Bikowska z d. Czarnecka [0¬]
435
Grażyna Borawska z d. Barżykowska [0¬]
436
Grażyna Burba z d. Arciszewska [0¬]
437
Grażyna Chrostowska z d. Dzięgielewska [0¬]
438
Grażyna Cimochowska
*26-06-1961 Wąsosz
†27-05-1979 Łomża /Wąsosz/
439
Grażyna Czerwińska z d. Wiśniewska [0¬]
440
Grażyna Dąbrowska z d. Oleksiej [0¬]
441
Grażyna Dąbrowska z d. Danowska [0¬]
442
Grażyna Dorota Pytlińska z d. Koniecko [0¬]
443
Grażyna Drozdowska z d. Szumowska [0¬]
444
Grażyna Duda z d. Brzozowska [0¬]
445
Grażyna Golubiewska z d. Drobińska [0¬]
446
Grażyna Gosiewska z d. Jamiołkowska [0¬]
447
Grażyna Górska z d. Słociak [0¬]
448
Grażyna Grzymkowska [0¬]
449
Grażyna Jadwiga Bomba z d. Wiśniewska [0¬]
450
Grażyna Jadwiga Solińska z d. Błażokiewicz [0¬]
451
Grażyna Jarosz z d. Pasierb [0¬]
452
Grażyna Kaczorowska z d. Karwowska [0¬]
453
Grażyna Kamińska z d. Oskierko [0¬]
454
Grażyna Karpińska z d. Mitros [0¬]
455
Grażyna Komosa z d. Pabich [0¬]
456
Grażyna Korycka z d. Łempicka [0¬]
457
Grażyna Litwiejko [0¬]
458
Grażyna Łaguna z d. N [0¬]
459
Grażyna Łempicka z d. Godlewska [0¬]
460
Grażyna Małolepszy z d. Zakrzewska [0¬]
461
Grażyna Maria Kalinowska z d. Łaguna [0¬]
462
Grażyna Maria Surawska z d. Żórawska [0¬]
463
Grażyna Maria Śmiarowska z d. Rydzewska [0¬]
464
Grażyna Marianna Kacprowska z d. Stankiewicz [0¬]
465
Grażyna Merchelska z d. Wonsewicz [0¬]
466
Grażyna Motus z d. Perkowska [0¬]
467
Grażyna Musialik z d. Nietupska
*1955
†1988 Gdynia
468
Grażyna Nitkowska z d. Koniecko [0¬]
469
Grażyna Pacholczyk z d. Olszewska [0¬]
470
Grażyna Pietrzykowska z d. Zarzecka [0¬]
471
Grażyna Popławska z d. Borawska [0¬]
472
Grażyna Rapkiewicz z d. Modzelewska [0¬]
473
Grażyna Rogowska z d. Gałązka [0¬]
474
Grażyna Sierbińska z d. Danowska [0¬]
475
Grażyna Sierbińska z d. Tomaszewska [0¬]
476
Grażyna Szkaradzińska z d. Zamojska [0¬]
477
Grażyna Szmit z d. Żbikowska [0¬]
478
Grażyna Świderska z d. Łempicka [0¬]
479
Grażyna Truchan z d. Letkiewicz [0¬]
480
Grażyna Tyszkiewicz [0¬]
481
Grażyna Wilamowska z d. Chylińska [0¬]
482
Grażyna Wołowicz z d. Walendzik [0¬]
483
Grażyna Wróblewska [0¬]
484
Grażyna Zapert z d. Wiktorowicz [0¬]
485
Grażyna Zarzecka z d. Kiełczewska [0¬]
486
Grażyna Zielińska z d. Saniewska [0¬]
487
Gregory Aitken [0¬]
488
Grzegorz (Jerzy) Wędrzycki
†przed 31-10-1841
489
Grzegorz Adam Osiecki [0¬]
490
Grzegorz Akacki
†
491
Grzegorz Andrzejczyk [0¬]
492
Grzegorz Antoni Ławski
†po 11-02-1896
493
Grzegorz Archacki
*po 04-01-1861
†
494
Grzegorz Baranowski
†
495
Grzegorz Barczewski
†
496
Grzegorz Bąk
†po 31-12-1924
497
Grzegorz Bernecki [0¬]
498
Grzegorz Bogdański
*około 1903 Włochówka
†
499
Grzegorz Bogusławski
*około 1837 Klimaszewnica
†przed 09-05-1887
500
Grzegorz Borawski
*09-03-1777 Rakowo
†19-09-1854 Rakowo /Wąsosz/
501
Grzegorz Borawski
*około 1817 Rakowo
†27-11-1877 Niećkowo
502
Grzegorz Borawski
*około 1851 Olszewo par. Romany
†18-08-1910 Kucze Wielkie
503
Grzegorz Borawski
†przed 05-02-1815
504
Grzegorz Borawski
*około 1813 Barzykowo
†
505
Grzegorz Borkowski [0¬]
506
Grzegorz Borusiewicz
*1897
†
507
Grzegorz Borzymowski
†przed 07-02-1893
508
Grzegorz Borzymowski
†przed 24-01-1859
509
Grzegorz Braciszewski
†po 04-11-1829
510
Grzegorz Brodowski
†przed 01-10-1854
511
Grzegorz Brzostowski
*około 1793 Rutki Nory
†po 27-05-1861
512
Grzegorz Brzuchalski
*około 01-1859 Kędziorowo
†08-09-1926 Kędziorowo
513
Grzegorz Brzuchalski
†przed 18-11-1815
514
Grzegorz Bujnarowski
†po 08-02-1857
515
Grzegorz Bujwidys
*około 1820 Wąsosz
†19-11-1857
516
Grzegorz Bukowski
*11-03-1816 Kędziorowo
†po 07-02-1864
517
Grzegorz Bzura
*około 1805 Kokoszki
†po 09-06-1873
518
Grzegorz Chmielewski
*około 1827 Przechody
†12-03-1850
519
Grzegorz Chmielewski
*około 1870 Niewodowo par. Drozdowo
†
520
Grzegorz Chodnicki
†po 07-10-1850
521
Grzegorz Chodnicki
†od 24-01-1848 do 24-01-1859
522
Grzegorz Chodnicki
†przed 23-11-1858
523
Grzegorz Chrapowicki
†od 19-05-1870 do 28-10-1887
524
Grzegorz Chrostowski
*około 1812 Wagi
†przed 17-02-1862
525
Grzegorz Chrzanowski [0¬]
526
Grzegorz Chyliński
†przed 17-10-1882
527
Grzegorz Cichocki [0¬]
528
Grzegorz Cichocki
*1976
†05-06-1997 Ełk /Ełk/
529
Grzegorz Ciecierski
†po 03-03-1930
530
Grzegorz Ciesielski
*około 1860 Niećkowo
†
531
Grzegorz Ciesielski
†przed 22-01-1843
532
Grzegorz Cudnik
*około 1793 Doliwy
†
533
Grzegorz Cudnik
†przed 28-11-1899
534
Grzegorz Cwaliński
†po 04-08-1851
535
Grzegorz Cybula
*około 1818 Przechody
†po 09-02-1874
536
Grzegorz Cybulski
*1853 Przytuły
†26-11-1880
537
Grzegorz Czerkieski
†przed 15-11-1846
538
Grzegorz Danowski
*12-01-1803 Sulewo Kownaty
†23-12-1878 Sulewo Kownaty
539
Grzegorz Danowski
*14-03-1830 Sulewo Kownaty
†08-05-1831 Sulewo Kownaty
540
Grzegorz Danowski
* Budne
†
541
Grzegorz Danowski
†przed 18-09-1827
542
Grzegorz Danowski
†przed 10-1839
543
Grzegorz Danowski
†od 26-10-1852 do 06-06-1865
544
Grzegorz Danowski [0¬]
545
Grzegorz Danowski
*12-03-1820 Sulewo Prusy
†
546
Grzegorz Dąbrowski [0¬]
547
Grzegorz Dłużniewski
†
548
Grzegorz Dubowski
†od 03-01-1847 do 21-02-1859
549
Grzegorz Dudkowski
*12-03-1801 Skaje
†przed 24-11-1867
550
Grzegorz Dworakowski
*około 1811 Świdry par. Grabowo
†przed 19-11-1855
551
Grzegorz Esik z d. Jasik
†przed 17-01-1853
552
Grzegorz Eupsychiusz Jakub Kleszczewski
†po 14-06-1870
553
Grzegorz Filipkowski
†przed 25-10-1921
554
Grzegorz Filipkowski
†od 21-11-1843 do 10-02-1852
555
Grzegorz Gardocki
*około 1799 Szostaki
†przed 1849
556
Grzegorz Gardocki
*około 1855
†15-01-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
557
Grzegorz Gardocki
†
558
Grzegorz Gardocki
†przed 31-05-1853
559
Grzegorz Gardocki
†przed 07-05-1865
560
Grzegorz Gładkowski
*około 1836 Boczki
†09-11-1883
561
Grzegorz Godlewski
*08-03-1788 Lipińskie
†po 04-11-1856
562
Grzegorz Godlewski
*około 1902 Gardoty
†
563
Grzegorz Gołębiewski
†przed 24-06-1851
564
Grzegorz Gorzekowski
†1908 Łomża
565
Grzegorz Górski
*około 1789 Rutki
†
566
Grzegorz Grabowski
†po 17-11-1839
567
Grzegorz Grądzki [0¬]
568
Grzegorz Grądzki
†przed 20-10-1852
569
Grzegorz Gregorowicz
†
570
Grzegorz Grygo
*około 1827 Cyprki
†
571
Grzegorz Grykszak
†
572
Grzegorz Grzybowski
†od 28-01-1846 do 24-11-1862
573
Grzegorz Grzymkowski
*31-05-1790 Kędziorowo
†16-04-1845
574
Grzegorz Gumowski
†
575
Grzegorz Gurzęda
*około 1788 Siestrzanki
†po 06-02-1842
576
Grzegorz Gwiazdowski
†po 20-02-1865
577
Grzegorz Heliński [0¬]
578
Grzegorz Herbaczewski [0¬]
579
Grzegorz Hinc
†przed 22-06-1830
580
Grzegorz Iwanowski
†przed 07-09-1834
581
Grzegorz Jakowlew
*20-01-1876
†06-02-1961 Klimaszewnica
582
Grzegorz Jakub Kownacki
*około 1863 Bagienice
†29-12-1928 Bagienice
583
Grzegorz Jan Bartoszek [0¬]
584
Grzegorz Jan Mocarski
*około 1907 Kąty
†16-10-1914 Kąty /Bubele/
585
Grzegorz Janiszewski
†przed 22-07-1888
586
Grzegorz Janowski
*około 1801 Kleszczele
†po 09-02-1862
587
Grzegorz Janowski
†po 01-10-1848
588
Grzegorz Januszewski
*około 1801 Barany
†25-12-1858
589
Grzegorz Józef Chrostowski
*17-11-1859 Sulewo Prusy
†
590
Grzegorz Józef Szleszyński
*12-03-1870 Bukowo
†24-07-1939 Bukowo /Słucz/
591
Grzegorz Jurski
*około 1800 Konopki Chude
†przed 04-02-1856
592
Grzegorz Jurski
*około 1791 Doliwy
†
593
Grzegorz Kalinowski
*1779
†08-02-1848 Wąsosz
594
Grzegorz Kalinowski
*około 1856 Grędy
†przed 22-01-1912
595
Grzegorz Kalinowski
†po 13-11-1832
596
Grzegorz Kalinowski
†przed 14-01-1844
597
Grzegorz Kalinowski
†przed 07-10-1849
598
Grzegorz Kamiński
*11-03-1818 Obrytki
†31-01-1879 Obrytki /Wąsosz/
599
Grzegorz Karwowski
*około 1784 Karwowo-Polki
†19-07-1840
600
Grzegorz Karwowski
*około 1816 Męczki
†
601
Grzegorz Karwowski
*około 1808 Kąty
†
602
Grzegorz Karwowski
†przed 07-11-1841
603
Grzegorz Karwowski
†przed 16-07-1855
604
Grzegorz Karwowski
†
605
Grzegorz Karwowski
†przed 20-02-1843
606
Grzegorz Kierznowski
*około 1857 Borzymy
†
607
Grzegorz Klimaszewski
†12-03-1828
608
Grzegorz Kobryński
*około 1797 Obiedzino
†
609
Grzegorz Kolator [0¬]
610
Grzegorz Komrat
†po 09-11-1828
611
Grzegorz Konert
*około 1878 Ostrowik
†17-01-1924 Ostrowik
612
Grzegorz Konopka
*około 1768 Konopki
†11-08-1774 Konopki
613
Grzegorz Konopka
†przed 10-02-1846
614
Grzegorz Konopka
†przed 21-02-1843
615
Grzegorz Konopka
†od 24-08-1841 do 11-05-1864
616
Grzegorz Konopka
†od 21-02-1911 do 07-02-1923
617
Grzegorz Konopka
†
618
Grzegorz Konopko
*około 1868 Konopki Monety
†
619
Grzegorz Kordaś
†przed 13-02-1849
620
Grzegorz Kossakowski
*około 1856 Karwowo par. Jedwabne
†06-01-1919
621
Grzegorz Kowalewski
†przed 04-05-1831
622
Grzegorz Kozioł [0¬]
623
Grzegorz Krajewski
†przed 29-01-1883
624
Grzegorz Krajewski
*około 1815 Wizna
†
625
Grzegorz Krasnoborski
†
626
Grzegorz Krasnoborski
†przed 07-02-1819
627
Grzegorz Krupiński
*około 1823 Sojczyn Grądowy
†po 09-02-1874
628
Grzegorz Krysiewicz
*około 1784 Bronowo
†14-07-1831
629
Grzegorz Krzywiński
†
630
Grzegorz Kuczewski
*około 1763
†14-03-1833 Szwelczyn
631
Grzegorz Kuczyński
*około 1821 Kamińskie
†przed 27-11-1894
632
Grzegorz Kuczyński
†przed 18-11-1845
633
Grzegorz Kuczyński
†
634
Grzegorz Kulawczyk
*około 1818 Bronowo
†
635
Grzegorz Kulikowski
†po 30-01-1937
636
Grzegorz Kulikowski [0¬]
637
Grzegorz Kurzątkowski
†przed 19-01-1909
638
Grzegorz Kwiatkowski [0¬]
639
Grzegorz Lenda
†przed 18-09-1855
640
Grzegorz Lepieszka
†przed 25-02-1908
641
Grzegorz Leszczyński
†
642
Grzegorz Lewiński [0¬]
643
Grzegorz Lewkowicz
†przed 23-11-1863
644
Grzegorz Łaguna [0¬]
645
Grzegorz Łazowski
†przed 19-11-1867
646
Grzegorz Łempicki
†
647
Grzegorz Łepkowski
*około 1799
†od 05-02-1854 do 19-10-1862
648
Grzegorz Łosewski
†
649
Grzegorz Machina
*około 1802 Przechody
†przed 18-01-1882
650
Grzegorz Machina
*około 1838 Przechody
†
651
Grzegorz Maciorowski
*około 1874 Sojczyn Grądowy
†
652
Grzegorz Makowski
†03-08-1851
653
Grzegorz Makowski
†przed 27-11-1832
654
Grzegorz Malinowski
†przed 14-05-1837
655
Grzegorz Malinowski
*16-03-1798 Surały
†
656
Grzegorz Małachowski
*około 1867 Wiszowate
†
657
Grzegorz Marchelewski
*około 1820 Bronowo
†15-07-1855
658
Grzegorz Marek Walkowiak [0¬]
659
Grzegorz Markowski
*około 1820 Milewo
†
660
Grzegorz Maszczyk
*około 1793 Kamianki
†po 06-11-1854
661
Grzegorz Mateuszczyk
†po 10-02-1814
662
Grzegorz Merchelski [0¬]
663
Grzegorz Metelski
*około 1837 Pasichy
†21-01-1861 Świdry /Wąsosz/
664
Grzegorz Mieczkowski
†przed 09-11-1851
665
Grzegorz Mieczkowski
†po 10-02-1920
666
Grzegorz Mieczkowski
†po 31-01-1859
667
Grzegorz Mikucki
*15-05-1836 Obrytki
†
668
Grzegorz Milewski
†po 20-06-1849
669
Grzegorz Mioduszewski
*12-05-1778
†od 12-08-1837 do 07-02-1847
670
Grzegorz Mitrofan
*06-05-1890 Perma
†
671
Grzegorz Mocarski
*około 1793 Bartki
†22-06-1829 Bartki
672
Grzegorz Mocarski
†przed 19-11-1833
673
Grzegorz Mocarski
†przed 14-11-1831
674
Grzegorz Modzelewski
*08-11-1785 Modzele
†przed 24-11-1845
675
Grzegorz Mogielnicki
*około 1830 Brzostowo
†od 13-02-1882 do 21-11-1887
676
Grzegorz Mogielnicki
†po 22-11-1836
677
Grzegorz Morawski [0¬]
678
Grzegorz Mordasiewicz
*około 1826 Radziłów
†przed 24-11-1873
679
Grzegorz Mroczkowski
*12-03-1797 Wojsławy
†od 28-02-1843 do 09-02-1847
680
Grzegorz Myśliński
* Rutki Nory
†
681
Grzegorz Najda [0¬]
682
Grzegorz Nerecki
†przed 12-07-1857
683
Grzegorz Niebrzydowski
*11-03-1849 Obrytki
†03-11-1935 Wojsławy /Wąsosz/
684
Grzegorz Niedźwiedziński
*około 1806 Boczki
†
685
Grzegorz Niedźwiedzki
*około 1802 Boczki
†
686
Grzegorz Nitkiewicz
†po 28-02-1848
687
Grzegorz Nowicki
†przed 16-02-1851
688
Grzegorz Nowicki
†
689
Grzegorz Obrycki
†przed 27-10-1844
690
Grzegorz Opoński
*26-11-1969
†05-08-1993 Popowo /Wąsosz/
691
Grzegorz Orłowski
*około 02-1817 Modzele
†po 18-09-1882
692
Grzegorz Orłowski
†od 09-11-1856 do 25-11-1867
693
Grzegorz Orzechowski
†przed 01-1817
694
Grzegorz Orzechowski
†
695
Grzegorz Osowski
*około 1824 Wysokie Mazowieckie
†przed 19-11-1901
696
Grzegorz Ostrowski
*około 1794 Grabowo
†
697
Grzegorz Pachucki
†przed 19-11-1854
698
Grzegorz Paszkowski
†od 06-02-1837 do 06-09-1857
699
Grzegorz Pawełkowski
*około 1781 Przechody
†13-01-1844
700
Grzegorz Petkowski
†
701
Grzegorz Petkowski
†
702
Grzegorz Piekarski
†przed 14-10-1822
703
Grzegorz Pieńkowski
†po 18-02-1828
704
Grzegorz Pieńkowski [0¬]
705
Grzegorz Piotr Miklaszewski [0¬]
706
Grzegorz Piotrowski [0¬]
707
Grzegorz Płoskiewicz
†od 29-01-1827 do 27-06-1832
708
Grzegorz Potrzebka
*około 1818 Słucz
†
709
Grzegorz Pruszko
*około 1786 Wizna
†
710
Grzegorz Przestrzelski
*około 1845 Borawskie
†24-07-1924 Mścichy
711
Grzegorz Przestrzelski
†
712
Grzegorz Przyborowski
*około 1861 Zalesie
†15-02-1937 Wąsosz
713
Grzegorz Ramotowski
*około 1806 Orlikowo
†26-05-1832 Danowo
714
Grzegorz Rogalski [0¬]
715
Grzegorz Rogiński
†
716
Grzegorz Rogowski
*około 1844 Bartki
†21-03-1896 Łoje Awissa
717
Grzegorz Rogowski
* Pluty
†przed 09-02-1831
718
Grzegorz Roman
*około 1808 Chełchy
†
719
Grzegorz Ruszczyk
*1847 Sojczynek
†po 19-02-1900 Wąsosz
720
Grzegorz Ruszczyk
†przed 10-02-1896
721
Grzegorz Sakowski
*około 1799
†
722
Grzegorz Sarnacki
†po 17-01-1831
723
Grzegorz Sawicki
*około 1775
†18-03-1835 Marki /Grabowo/
724
Grzegorz Serba
*około 1842 Słucz
†przed 23-02-1897
725
Grzegorz Siedlecki
*około 1818 Wizna
†po 23-02-1868
726
Grzegorz Sielawa
†przed 11-05-1909
727
Grzegorz Sielawa
†po 30-01-1888
728
Grzegorz Skiba
†
729
Grzegorz Skrodzki
*1848
†
730
Grzegorz Sokołowski
†
731
Grzegorz Sokołowski
†przed 20-02-1900
732
Grzegorz Stanisław Bagiński
*14-05-1852 Koniecki
†
733
Grzegorz Stanisław Niedźwiedzki
†
734
Grzegorz Staniszewski
*około 1831 Romany
†przed 13-01-1896
735
Grzegorz Staniszewski [0¬]
736
Grzegorz Stankiewicz
*około 1824 Otole
†przed 18-11-1872
737
Grzegorz Stankiewicz
†przed 23-11-1874
738
Grzegorz Starzyński
*około 1787 Słucz
†
739
Grzegorz Strumiłowski
*około 1800 Rutki
†27-05-1837
740
Grzegorz Strzelczyk
*około 1852 Wizna
†
741
Grzegorz Sulewski
*około 1734
†23-02-1816 Sulewo Prusy
742
Grzegorz Sulewski
*około 1779
†po 25-11-1829
743
Grzegorz Sulewski
*15-03-1779 Zaborowo
†
744
Grzegorz Sulewski
†przed 04-1819
745
Grzegorz Sulewski
†przed 08-07-1855
746
Grzegorz Supiński
†po 15-09-1877
747
Grzegorz Surawski
*około 1859 Szczuczyn
†przed 03-02-1924
748
Grzegorz Sylwester Brzozowski [0¬]
749
Grzegorz Szostak [0¬]
750
Grzegorz Szumowski
*około 1806 Janczewo
†
751
Grzegorz Szwarc
*29-11-1913 Budy Stawiskie
†
752
Grzegorz Szymanowicz
* Chyliny
†przed 31-10-1827
753
Grzegorz Szymański
*około 1795 Bronowo
†
754
Grzegorz Śmiarowski
*około 1858 Mieczki
†
755
Grzegorz Timoszewicz
*02-08-1904 Вулька-Аброўская
†
756
Grzegorz Tołczyk
*około 1831
†
757
Grzegorz Trzaska
*około 1807 Kąty
†
758
Grzegorz Tuzinowski
*około 1851 Możdżenie
†przed 27-10-1913
759
Grzegorz Wacław Mikucki
*około 1838 Górki-Sypniewo
†
760
Grzegorz Wakulewski
*około 1778
†01-10-1838 Lipnik
761
Grzegorz Wargulewski
*około 1817 Rupin
†22-10-1848
762
Grzegorz Wasilewski
*około 1835 Andrychy
†1873
763
Grzegorz Waszkuć [0¬]
764
Grzegorz Waśkiewicz
†przed 02-06-1857
765
Grzegorz Widniczuk
†
766
Grzegorz Wiszowaty [0¬]
767
Grzegorz Wiśniewski
*około 1784 Milewo
†przed 29-01-1850
768
Grzegorz Wiśniewski
*około 1863 Niedźwiadna
†po 19-01-1920
769
Grzegorz Wiśniewski
†po 27-11-1849
770
Grzegorz Wiśniewski
†przed 30-08-1868
771
Grzegorz Witkowski
†przed 21-11-1830
772
Grzegorz Włoszczyński
*około 1808
†01-09-1846 Opartowo /Rajgród/
773
Grzegorz Wojsław
*13-03-1803 Wojsławy
†
774
Grzegorz Woszczak [0¬]
775
Grzegorz Wróblewski
*około 1813 Wierciszewo
†16-03-1884 Wierciszewo
776
Grzegorz Wróblewski
*około 1776 Grabowo
†
777
Grzegorz Zabielski
*około 1845 Zabiele
†
778
Grzegorz Zajkowski
†po 07-02-1898
779
Grzegorz Zajkowski
†przed 22-11-1852
780
Grzegorz Zajkowski
†
781
Grzegorz Zalewski
*około 1832 Zalesie
†od 28-05-1895 do 29-11-1902
782
Grzegorz Zalewski
*około 1776
†przed 13-02-1838
783
Grzegorz Zalewski
*06-04-1889 Bęćkowo
†po 26-12-1943
784
Grzegorz Zalewski
*15-03-1882 Kotowo Plac
†
785
Grzegorz Załęski
*około 1861 Wiszowate
†
786
Grzegorz Załoga [0¬]
787
Grzegorz Zawadzki
†przed 29-03-1828
788
Grzegorz Zdzisław Korycki [0¬]
789
Grzegorz Zieliński
*około 1781
†03-10-1855 Skaje
790
Grzegorz Zieliński
*około 1815 Wilamowo
†
791
Grzegorz Zienkiewicz
†
792
Grzegorz Zubrycki
*1895 Dobrzyniewo Duże
†1979 Dobrzyniewo Duże /Dobrzyniewo Kościelne/
793
Grzegorz Zyskowski
*około 1850 Kapice
†
794
Grzegorz Zyskowski
*około 1804 Skaje
†
795
Grzegorz Żebrowski
*około 1858 Wiszowate
†po 18-01-1918
796
Grzegorz Żebrowski
*około 1891 Kumelsk
†
797
Grzegorz Żurawski
*około 1818 Wąsosz
†05-01-1858
798
Grzegorz Żyliński
†
799
Gumpert Jankowski [0¬]
800
Günter Sontag
*1930
†09-2012 Niemcy
801
Gustaw Chojnowski
†przed 01-10-1917
802
Gustaw Cydzinski
*1890 Łubiane
†
803
Gustaw Czerwonka [0¬]
804
Gustaw Danowski
*około 1898 Surały
†
805
Gustaw Holeman [0¬]
806
Gustaw Jan Wojsław
*15-05-1895 Sokoły
†26-12-1954 Sokoły /Wąsosz/
807
Gustaw Kacperski [0¬]
808
Gustaw Kaszubski
†
809
Gustaw Kozicki
*28-12-1888 Surały
†
810
Gustaw Łempicki
*12-09-1908 Bagienice
†12-06-1984 Szczuczyn /Wąsosz/
811
Gustaw Łempicki [0¬]
812
Gustaw Łoniewski
*1913 Klimaszewnica
†18-09-1993 Klusy /Klusy/
813
Gustaw Mroczkowski
*10-08-1924 Borawskie
†18-10-1973 Grajewo /Wąsosz/
814
Gustaw Narewski
*11-03-1896 Jadłówek
†
815
Gustaw Niebrzydowski
*06-10-1913 Świdry
†06-04-2001 Świdry /Wąsosz/
816
Gustaw Piotr Lisowski [0¬]
817
Gustaw Skłodowski
*około 1896 Radziłów
†przed 1928
818
Gustaw Skrodzki [0¬]
819
Gustaw Szymanowski [0¬]
820
Gustaw Wszeborowski
*26-01-1896 Guty-Poddenki
†04-03-1976 Białaszewo
821
Gustaw Wszeborowski
†po 18-10-1942
822
Gustaw Zaborowski
*około 02-1919 Sulewo Kownaty
†27-08-1920 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
823
Gustaw Zakrzewski
*około 1884 Grajewo
†06-04-1969 Kacprowo
824
Gustaw Zarzecki [0¬]
825
Gustawa Klimaszewska z d. Dąbrowska [0¬]
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl