Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [A]
Indeks alfabetyczny [A]
614
1
Abramowicz Aleksander
*około 1849 Siestrzanki
†14-05-1917 Burzyn /Burzyn/
2
Abramowicz Aleksander
*około 1805 Puławy
†
3
Abramowicz Aleksandra z d. Kossakowska
*około 1884 Bartki
†
4
Abramowicz Elżbieta z d. Pruszko
*około 1796
†22-09-1847
5
Abramowicz Eugeniusz
*około 1910 Burzyn
†25-08-1930 Burzyn /Burzyn/
6
Abramowicz Jakub
†
7
Abramowicz Jan
*około 1797 Jedwabne
†1855
8
Abramowicz Józef
*około 1834 Wierciszewo
†
9
Abramowicz Justyna z d. Karwowska
†po 19-05-1917
10
Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk
*około 1832 Bronowo
†
11
Abramowicz Katarzyna z d. N
†
12
Abramowicz Regina z d. Żebrowska
†po 25-11-1821
13
Abramowicz Rozalia z d. N
*około 1806
†08-03-1856 Kubra /Przytuły/
14
Abramowicz Rozalia z d. Milewska
*około 1818 Bzury
†
15
Abramowicz Stanisław
*1879 Burzyn
†
16
Abramowicz Stefan
†przed 25-11-1821
17
Adamczuk Halina z d. Nikonowicz [0¬]
18
Adamczuk Helena z d. Kuczma
†
19
Adamczuk Tomasz
†
20
Adamczuk Tomasz Bogdan [0¬]
21
Adamczyk Czesław
†
22
Adamczyk Marianna z d. Zawadzka
*26-10-1898 Mścichy
†10-12-1974 Żebry /Wąsosz/
23
Adamczyk N
†przed 10-12-1974
24
Adamczyk Wanda z d. N [0¬]
25
Adamkowska Anna z d. Niecikowska
*około 1871 Niećkowo
†23-04-1945 Niećkowo
26
Adamkowska Marianna z d. Kupiecka
*około 1826 Niećkowo
†od 15-11-1886 do 04-08-1891
27
Adamkowska Marianna z d. Piwko
†od 23-11-1851 do 28-03-1869
28
Adamkowska Rozalia z d. Zyskowska
*około 1816 Skaje
†po 28-03-1869
29
Adamkowski Franciszek
*około 1870 Rakowo
†11-02-1935 Niećkowo /Wąsosz/
30
Adamkowski Jan
*około 1828 Skaje
†po 16-10-1893
31
Adamkowski Maciej
*około 1826 Skaje
†28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
32
Adamkowski Michał
†przed 26-01-1851
33
Adamowicz Antonina z d. Sołoniewicz
†
34
Adamowicz Otton
†
35
Adamowska Janina z d. Kamińska [0¬]
36
Adamowska Janina z d. Rabionka
†
37
Adamowski Czesław [0¬]
38
Adamowski Czesław
†
39
Adamska Aleksandra z d. Wąsecka
†
40
Adamska Aleksandra z d. Rafałko [0¬]
41
Adamska Anna
*1849 Racibory
†1861 Brodowo /Radziłów/
42
Adamska Antonina z d. Kraińska
*około 1815 Racibory
†
43
Adamska Barbara z d. Janczewska
*około 1832 Kubra
†od 22-02-1892 do 25-10-1904
44
Adamska Genowefa z d. Cwalińska
*18-03-1922 Rogale par. Stawiski
†
45
Adamska Helena z d. Samluk
†po 09-08-1944
46
Adamska Henryka z d. Łoś [0¬]
47
Adamska Jadwiga z d. Ołdakowska [0¬]
48
Adamska Józefata z d. Jeżewska
*około 1866 Pluty
†po 24-09-1911
49
Adamska Katarzyna z d. Mikulska
†po 07-02-1921
50
Adamska Leokadia z d. Łempicka [0¬]
51
Adamska Lowiza z d. Ewert
†przed 18-02-1844
52
Adamska Magdalena z d. Karczewska
†od 17-11-1851 do 09-02-1858
53
Adamska Marianna z d. N
†po 20-11-1827
54
Adamska Marianna z d. Polakowska
*około 1901
†
55
Adamska Marianna z d. N
†
56
Adamska Marianna z d. Baranowska
†
57
Adamska Marianna z d. Wiśniewska
*około 1841 Radziłów
†
58
Adamska Romualda z d. Poniatowska
†
59
Adamska Teofila z d. Pałaszewicz
*około 1865 Karwowo
†
60
Adamska Władysława z d. Mścichowska
*około 1903 Gackie
†
61
Adamski Adam
*około 1897
†
62
Adamski Adam
†
63
Adamski Antoni
†
64
Adamski Franciszek
*około 1894 Szymany
†
65
Adamski Henryk [0¬]
66
Adamski Izydor [0¬]
67
Adamski Jakub
†po 20-11-1827
68
Adamski Jan
*21-04-1914 Kubra
†09-08-1944 Kubra /Przytuły/
69
Adamski Jan
*około 1814 Kucze Małe
†
70
Adamski Jerzy [0¬]
71
Adamski Kazimierz [0¬]
72
Adamski Leon
†
73
Adamski Michał
†po 04-02-1862
74
Adamski Mikołaj
*07-12-1829 Racibory
†od 22-02-1892 do 25-10-1904
75
Adamski Mikołaj
*około 1865 Kubra
†24-09-1911 Kubra
76
Adamski Paweł
†przed 18-02-1844
77
Adamski Piotr
†
78
Adamski Stanisław
†po 07-02-1921
79
Adamski Stanisław
*1842 Racibory
†
80
Adamski Stanisław
*około 1864 Radziłów
†
81
Adamski Wawrzyniec
†
82
Adasiewicz Agnieszka z d. Niedźwiedzka
†od 27-02-1832 do 16-01-1848
83
Adasiewicz Aleksander
*około 1895 Osowiec
†
84
Adasiewicz Aleksander
*28-12-1920 Osowiec
†
85
Adasiewicz Aniela Kunegunda z d. Kania
*05-11-1793 Osowiec
†przed 18-11-1855
86
Adasiewicz Anna z d. Gawedzka [0¬]
87
Adasiewicz Anna z d. Zawadzka
*około 1801 Sośnia
†19-05-1853
88
Adasiewicz Antoni
*około 1853 Osowiec
†przed 12-02-1909
89
Adasiewicz Antoni
†przed 09-09-1853
90
Adasiewicz Bolesław
*około 1883 Białaszewo
†
91
Adasiewicz Bronisława z d. Maciorowska
*około 1888 Białogrądy
†
92
Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska
†26-01-1859
93
Adasiewicz Ewa z d. Jeglińska
†przed 23-02-1868
94
Adasiewicz Ewa z d. N
†
95
Adasiewicz Ewa z d. Trojanowska
†przed 09-09-1853
96
Adasiewicz Franciszka z d. Mikulska
†po 23-02-1862
97
Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska
*około 1837 Kapice
†
98
Adasiewicz Franciszka z d. Sypytkowska
†po 24-02-1879
99
Adasiewicz Helena z d. Zarzecka
*18-11-1920 Żebry
†
100
Adasiewicz Jacenty
†od 27-02-1832 do 16-01-1848
101
Adasiewicz Jan
†po 23-02-1862
102
Adasiewicz Jan
†po 24-01-1921
103
Adasiewicz Jan
*około 1815 Osowiec
†
104
Adasiewicz Józef
†przed 23-02-1868
105
Adasiewicz Karol
*około 1791 Osowiec
†19-10-1853
106
Adasiewicz Karol
†przed 21-02-1854
107
Adasiewicz Katarzyna z d. Pachucka
†
108
Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska
*około 1849 Osowiec
†po 12-02-1909
109
Adasiewicz Klara z d. Bałdyga
*około 1777
†
110
Adasiewicz Lucjan [0¬]
111
Adasiewicz Maciej
†
112
Adasiewicz Marianna z d. Waśkiewicz
†
113
Adasiewicz Marianna z d. Stankiewicz
†po 24-01-1921
114
Adasiewicz Mateusz
†
115
Adasiewicz Michał
†
116
Adasiewicz Paweł
*21-01-1779 Osowiec
†przed 18-11-1855
117
Adasiewicz Petronella z d. Cimoch
*około 08-1823 Jaki
†
118
Adasiewicz Piotr
*około 1800 Osowiec
†
119
Adasiewicz Stanisław
†przed 24-02-1879
120
Adasiewicz Teofila z d. Kosmaczewska
*około 1823 Radziłów
†po 19-02-1871
121
Adasiewicz Teresa z d. Łapińska
†przed 21-02-1854
122
Adasiewicz Tomasz
*około 1824 Osowiec
†02-02-1866
123
Adasiewicz Wincenty
*około 1771
†przed 23-05-1841
124
Adasiewicz Witold
*04-01-1905 Osowiec
†21-11-1966 Grajewo
125
Adasiewicz Władysława z d. Zyskowska
*około 1896 Kapice
†
126
Adasiewicz Wojciech
*około 1811 Osowiec
†przed 12-05-1872
127
Adasiewicz Zofia z d. Topczewska
†
128
Aderek Edward
*około 1849 Glinki
†
129
Aderek Franciszka z d. Ruchaczewska
*około 1850 Szczuczyn
†przed 09-1904
130
Aderek Mikołaj
†przed 09-11-1874
131
Aderek Rozalia z d. Gontowska
†po 09-11-1874
132
Aderek Teofila z d. Cybulska
*około 1862 Barany
†29-03-1942 Szczuczyn /Szczuczyn/
133
Adlejman Gotliba z d. Mazanek
†po 14-11-1852
134
Adlejman Karol
†przed 14-11-1852
135
Agaciak Aleksandra z d. Polakowska [0¬]
136
Agaciak Ryszard [0¬]
137
Aitken Gregory [0¬]
138
Aitken Hilda [0¬]
139
Aitken Katarzyna z d. Zarzecka-Zwierewicz [0¬]
140
Aitken Victoria [0¬]
141
Ajduk Anastazja z d. Nietupek
†przed 16-05-1838
142
Ajduk Franciszek
*około 1798 Dzierzbia
†
143
Ajduk Marianna z d. Komosa
*około 1794
†24-12-1837 Ławsk
144
Ajduk Marianna z d. Orłowska
*około 1812 Modzele
†
145
Ajduk Walenty
†przed 16-05-1838
146
Akacka Anna z d. Mściwujewska
*około 1883 Guty
†po 21-11-1940
147
Akacka Barbara
*11-01-1960 Kramarzewo
†19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/
148
Akacka Bogumiła z d. Chrubin [0¬]
149
Akacka Elżbieta z d. Maciorowska
*25-06-1902 Sojczyn Grądowy
†02-04-1961 Grajewo /Wąsosz/
150
Akacka Emilia z d. Wszeborowska
*około 1836 Popowo
†po 09-11-1896
151
Akacka Helena z d. Bielska
*13-10-1885 Mścichy
†05-05-1964 Grozimy /Wąsosz/
152
Akacka Henryka z d. Kotarska
*około 1929
†przed 19-05-2000
153
Akacka Janina z d. Wesołowska
*15-03-1921 Kramarzewo
†16-11-1999 Kramarzewo /Wąsosz/
154
Akacka Józefa z d. Milewska
*około 1879 Danowo
†po 07-02-1951
155
Akacka Julianna z d. Danowska
†po 04-02-1889
156
Akacka Karolina z d. Kadłubowska
*około 1807 Bzury
†24-07-1836 Danowo /Wąsosz/
157
Akacka Katarzyna z d. Bagińska
*około 1814 Bagienice
†
158
Akacka Katarzyna z d. Sikorska
†
159
Akacka Katarzyna z d. Makowska
*około 1868 Marki
†
160
Akacka Krystyna z d. Wiśniewska [0¬]
161
Akacka Leokadia z d. Dębowska
*około 1911 Łojki
†
162
Akacka Małgorzata Anna [0¬]
163
Akacka Marianna z d. Karczewska
*około 1874 Kownatki
†16-02-1932 Kownatki
164
Akacka Marianna
*około 1876 Grozimy
†24-02-1879 Grozimy /Wąsosz/
165
Akacka Marianna z d. Maciorowska [0¬]
166
Akacka Marianna z d. Barczewska
†przed 13-02-1831
167
Akacka Serafina z d. Myszkielewicz
†po 16-12-1951
168
Akacka Wiktoria z d. Świgońska
*około 1857 Grozimy
†10-04-1946 Grozimy
169
Akacka Zofia z d. Narewska
†
170
Akacka Zofia z d. Hibner [0¬]
171
Akacka Zofia z d. Gryszkiewicz [0¬]
172
Akacka Zofia Wiesława z d. Świderska [0¬]
173
Akacki Antoni
*około 1865 Adamowo
†05-09-1944 Kownatki /Wąsosz/
174
Akacki Baltazar
†przed 04-02-1889
175
Akacki Bolesław
†
176
Akacki Dominik
*około 1917
†11-12-1942 Adamowo /Szczuczyn/
177
Akacki Feliks
*około 1863 Golanki
†
178
Akacki Feliks [0¬]
179
Akacki Franciszek [0¬]
180
Akacki Franciszek
†przed 13-02-1831
181
Akacki Grzegorz
†
182
Akacki Henryk
*około 1909 Grozimy
†
183
Akacki Jan
*01-01-1922
†19-05-2000 Grajewo /Wąsosz/
184
Akacki Jan
*około 1881 Grozimy
†13-09-1956 Grozimy /Wąsosz/
185
Akacki Jan
*około 1941 Kownatki
†01-09-1943 Kownatki
186
Akacki Józef
*około 1849 Bzury
†16-11-1936 Grozimy
187
Akacki Józef
*14-01-1916 Kownatki
†15-12-1995 /Wąsosz/
188
Akacki Józef
*około 1868 Adamowo
†21-11-1940 Adamowo /Szczuczyn/
189
Akacki Józef
*około 1827 Przyborowo
†przed 09-11-1896
190
Akacki Józef
*10-04-1909 Adamowo
†16-12-1951 Szczuczyn /Szczuczyn/
191
Akacki Kazimierz [0¬]
192
Akacki Leon
*około 1803 Borki
†
193
Akacki Ludwik
†19-12-1890
194
Akacki Sławek [0¬]
195
Akacki Stanisław
*10-08-1840 Guty
†
196
Akacki Tadeusz [0¬]
197
Akacki Tadeusz
*28-06-1955 Grozimy
†21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/
198
Akacki Wiktor
*około 1870 Adamowo
†07-02-1951 Adamowo /Szczuczyn/
199
Akacki Władysław
*18-01-1901 Kownatki
†22-05-1970 Kownatki /Wąsosz/
200
Akacki Władysław
*około 1859 Adamowo
†24-04-1874 Adamowo /Wąsosz/
201
Akacki Władysław [0¬]
202
Akacki Zygmunt
*05-01-1938 Kownatki
†09-05-1938 Kownatki
203
Akierman Anna z d. Gilewska
*około 1802 Szczuczyn
†
204
Akierman Bogumiła z d. Lewkowska
*około 1850 Budne
†
205
Akierman Daniel
*około 1808 Prusy
†
206
Akierman Dawid
*około 1810
†
207
Akierman Jan
†przed 10-08-1835
208
Akierman Jolanta Ewa z d. Lenda [0¬]
209
Akierman Karol Józef Rudolf
*około 1813 Wrocław
†
210
Akierman Krystyna z d. Dziedczyk [0¬]
211
Akierman Ludwik
*około 1840 Szczuczyn
†
212
Akierman Marek [0¬]
213
Akierman Marianna z d. Wasilewska
*około 1814 Szczuczyn
†
214
Akierman Mirosław [0¬]
215
Akierman Regina z d. Oncik
†po 10-08-1835
216
Akus (Hakus) Jakub z d. Akus
*około 1807 Jeziorko par. Ryn
†po 25-01-1863
217
Akus Albrecht
†przed 30-04-1837
218
Akus Aleksander
*13-12-1908
†
219
Akus Emilia z d. Moczul
†23-03-1863
220
Akus Franciszek
†po 30-01-1899
221
Akus Helena z d. Siemion [0¬]
222
Akus Irena z d. Wiszowata [0¬]
223
Akus Jadwiga z d. Olszewska [0¬]
224
Akus Jakub
*około 1821 Jeziorko par. Ryn
†07-03-1865 Chojnowo
225
Akus Jan
†po 15-02-1904
226
Akus Jan
*14-08-1920 Grabowo
†
227
Akus Janina z d. Mroczkowska
†przed 01-1949
228
Akus Józef
*10-01-1884 Siwki par. Romany
†
229
Akus Józef Andrzej
*1865 Chojnowo
†
230
Akus Józefa z d. Makowska
†po 15-02-1904
231
Akus Karol
†po 20-11-1860
232
Akus Katarzyna z d. Błasek
†po 20-11-1860
233
Akus Leontyna z d. Niedźwiedzka [0¬]
234
Akus Ludwika z d. Mejer
†od 30-04-1837 do 05-07-1863
235
Akus Marianna z d. Purp (Purwin)
*około 1816
†przed 25-01-1863
236
Akus Marianna z d. Skoczek
†06-08-1906 Barany
237
Akus Marianna z d. Banachowska
†przed 30-01-1899
238
Akus Stanisława z d. Pawłowska
*około 1886 Kurki
†
239
Akus Stefania z d. Mroczkowska
*20-06-1899 Nieciki
†
240
Akus Tadeusz [0¬]
241
Akus Władysława z d. Wicik
†01-06-1913 Wilamowo
242
Akus Zygmunt [0¬]
243
Albarus Jan
†
244
Albarus Józef Julian
*około 1885 Prusy
†
245
Albarus Marcella z d. Kotowska
*około 1891 Rutkowskie
†
246
Albarus Wilhelmina
†
247
Albińska Anna z d. Sulewska [0¬]
248
Albińska Anna
*10-11-1940 Żebry
†01-10-1942 Żebry /Wąsosz/
249
Albińska Anna z d. Zaręba
†po 20-01-1896
250
Albińska Anna z d. Królikowska
*1846 Wola Zambrowska
†
251
Albińska Antonina
*06-06-1789 Wąsosz
†
252
Albińska Barbara z d. Węcek
*02-11-1900 Żebry
†13-07-1978 Żebry /Wąsosz/
253
Albińska Ewa z d. Troks
*około 1855 Siwki par. Romany
†
254
Albińska Franciszka z d. Andrusiewicz [0¬]
255
Albińska Helena Hieronima z d. Rogalska
*około 1924 Bukowo
†
256
Albińska Iwona z d. Grela [0¬]
257
Albińska Jadwiga z d. Galanty [0¬]
258
Albińska Jadwiga z d. Truszkowska [0¬]
259
Albińska Józefa z d. Chojnowska (Chojnacka)
†
260
Albińska Józefa z d. Malinowska
†przed 28-10-1883
261
Albińska Julianna Franciszka z d. Kozłowska
*30-07-1903 Świdry
†29-07-1982 /Wąsosz/
262
Albińska Kazimiera z d. Siedlecka
*27-10-1906 Siestrzanki
†12-04-1982 /Wąsosz/
263
Albińska Kazimiera z d. Dobrzeniowska
*około 1886 Lipnik
†
264
Albińska Konstancja z d. Kowalewska
*około 1791 Kurki
†29-10-1848
265
Albińska Magdalena z d. Szczepankowska (Kamalska)
†przed 23-11-1808
266
Albińska Marianna Małgorzata z d. Cichocka
*12-07-1787
†23-11-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
267
Albińska Regina z d. Locman
*około 1922 Żebry
†
268
Albińska Rozalia z d. Rydzewska
*26-01-1901 Rydzewo Szlacheckie
†21-02-1965 Żebry /Wąsosz/
269
Albińska Wanda z d. Siedlecka
*10-03-1890 Siestrzanki
†23-10-1925 Siankowizna
270
Albińska Wiktoria z d. Milewska
*około 1822 Milewo
†przed 20-02-1878
271
Albińska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1864 Ławsk
†od 13-11-1911 do 28-01-1918
272
Albińska Władysława z d. Nerkowska
†
273
Albiński Adam
†
274
Albiński Adam
†po 28-10-1883
275
Albiński Aleksander
*25-06-1921 Siankowizna
†28-11-1992 Żebry /Wąsosz/
276
Albiński Aleksander
*1886 Bogusze
†10-04-1956 Siankowizna /Wąsosz/
277
Albiński Aleksander
*13-03-1924
†21-11-1984 Świdry /Wąsosz/
278
Albiński Aleksander
*31-08-1902 Ławsk
†
279
Albiński Andrzej
*28-12-1968 Szczuczyn
†13-01-1969 Szczuczyn
280
Albiński Andrzej
*25-11-1781
†
281
Albiński Andrzej
*około 1855 Niedźwiadna
†
282
Albiński Andrzej
†po 20-01-1896
283
Albiński Andrzej
*około 01-1844 Wąsosz
†
284
Albiński Błażej
*02-02-1862 Wąsosz
†
285
Albiński Czesław [0¬]
286
Albiński Czesław
*około 1920 Żebry
†
287
Albiński Edward
*około 1919 Siankowizna
†
288
Albiński Feliks
*1894 Ławsk
†12-06-1954 Żebry /Wąsosz/
289
Albiński Henryk
*10-05-1898 Świdry
†14-02-1954 Świdry /Wąsosz/
290
Albiński Henryk Aleksander
*04-09-1913 USA
†15-06-1995 Rydzewo Szlacheckie /Wąsosz/
291
Albiński Ignacy
*30-07-1783 Wąsosz
†13-09-1784 Wąsosz
292
Albiński Ireneusz [0¬]
293
Albiński Jan [0¬]
294
Albiński Jan
*17-08-1952 Bukowo
†31-10-1958 Żebry /Wąsosz/
295
Albiński Jan
†po 23-11-1808
296
Albiński Jan
*26-05-1791 Wąsosz
†
297
Albiński Jan
*około 1882 Grajewo
†
298
Albiński Jarosław [0¬]
299
Albiński Józef
*05-02-1931 Świdry
†19-11-2003 Świdry /Wąsosz/
300
Albiński Józef
*około 1812 Wąsosz
†21-07-1870
301
Albiński Józef
*około 1861 Pasichy
†po 28-01-1918
302
Albiński Józef
†31-01-1906 Świdry
303
Albiński Stanisław
*1885 Chrzanowo
†1887 Ławsk /Wąsosz/
304
Albiński Stanisław
*31-10-1847 Wąsosz
†
305
Albiński Stefan [0¬]
306
Albiński Teofil
*około 1890 Świdry
†03-04-1919 Świdry
307
Albiński Wawrzyniec
*11-08-1786 Wąsosz
†przed 20-02-1878
308
Albiński Witold
*około 08-08-1951 Siankowizna
†22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/
309
Albiński Wojciech (Robert) Jan
*07-06-1813 Wąsosz
†
310
Albiński Zdzisław
*06-05-1956 Siankowizna
†08-08-1957 Żebry /Wąsosz/
311
Albrecht Anna
*07-07-1867 Kędziorowo
†
312
Albrecht Bronisława z d. Sulewska
*około 1892 Boczki
†09-10-1919 Szczuczyn
313
Albrecht Feliks
*około 1863 Kędziorowo
†przed 17-01-1910
314
Albrecht Franciszek
*około 1838 Niećkowo
†25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/
315
Albrecht Frydrych
†przed 22-02-1857
316
Albrecht Gotlib
*około 1827 Świętajny
†10-03-1855
317
Albrecht Józef
*około 1890 Kędziorowo
†
318
Albrecht Konstanty
*około 1858 Kędziorowo
†18-04-1882
319
Albrecht Stefania z d. Gąsiewska
†
320
Albrecht Szarlota z d. Myszka
†po 25-02-1879
321
Albrecht Teofila z d. Szelągowska
*około 1832 Rajgród
†po 22-11-1897
322
Albrecht Teofila z d. Zajkowska
*około 1862 Wąsosz
†po 17-01-1910
323
Albrecht Władysława z d. Sadowska
*około 1899 Romany
†07-10-1985 Szczuczyn
324
Albrecht Władysława z d. Górska
†
325
Albrecht Zygmunt
*25-07-1896 Kędziorowo
†
326
Aleksander Julian
*30-10-1873 Modzele
†
327
Aleksander Michał
*około 1818
†przed 13-11-1893
328
Aleksander Regina z d. Guziewska
*około 1828
†przed 13-11-1893
329
Aleksander Władysława z d. Męczkowska
*około 1875 Nowa Wieś par. Jedwabne
†
330
Aleksandrowicz Aleksander
†15-12-1919 Łomża
331
Aleksandrowicz Jan
†po 31-07-1967
332
Aleksandrowicz Marianna z d. Zakaszewska
*24-07-1900
†31-07-1967 Białaszewo
333
Aleksiejczuk Paweł
†
334
Aleksiejczuk Stanisława z d. Włodkowska
*26-10-1910 Sokoły
†29-09-1977 Białystok
335
Alencewicz Julian
*około 1893 Skaje
†
336
Alencewicz Marianna z d. Sitek
*około 1896 Topolnica
†
337
Alencewicz Marianna z d. Konopka
†od 09-02-1920 do 28-01-1942
338
Alencewicz Wawrzyniec
†przed 25-11-1918
339
Alenkiewicz Dorota z d. Dębowska
†po 29-10-1861
340
Alenkiewicz Eleonora z d. Syperek
†po 18-11-1838
341
Alenkiewicz Wawrzyniec
†przed 29-10-1861
342
Alenkiewicz Wawrzyniec
†po 18-11-1838
343
Alert Adam
†po 03-11-1863
344
Alert Anna z d. Downar
*około 1821
†08-09-1854 Czarnówek /Niedźwiadna/
345
Alert Jan
*około 1829 Wąsosz
†09-08-1857
346
Alert Julianna
†po 24-11-1817
347
Alert Katarzyna z d. Wyłucka
*02-04-1781
†06-05-1829 Wąsosz
348
Alert Katarzyna z d. Mierzejewska
†od 06-02-1850 do 03-11-1863
349
Alert Marcin
*31-10-1797
†po 20-11-1838
350
Alert Marcin
†po 24-11-1817
351
Alert Zamel
†po 08-09-1854
352
And...ewska Ludwika z d. Orłowska
*około 1866 Wojewodzin
†
353
And...ewska Rozalia z d. Dawidowska
†
354
And...ewski Stanisław
*około 1868 Wojewodzin
†
355
And...ewski Stanisław
†
356
Andrej Anna z d. Płochocka
*08-05-1904 Szczuczyn
†
357
Andrej Augusta z d. Plaga
†
358
Andrej Hugo
†
359
Andrej Ludwika z d. Enik
*około 1858 Świdry
†17-02-1924 Świdry
360
Andrej Otton Edward
*około 1870 Kumelsk
†
361
Andrews Austin [0¬]
362
Andrews Danny [0¬]
363
Andrews Kandra? [0¬]
364
Andrews Kelsee [0¬]
365
Andrews Lynette z d. Foster [0¬]
366
Andrukiewicz Barbara z d. Jabłońska [0¬]
367
Andrukiewicz Henryk [0¬]
368
Andrukiewicz Leokadia z d. Staworko [0¬]
369
Andrukiewicz Wacław [0¬]
370
Andrusiewicz Aleksandra z d. Perkowska
*około 1901 Rydzewo
†01-03-1936 Kędziorowo
371
Andrusiewicz Anna z d. Lebiedzińska
*14-01-1914 Wierzbowo
†29-12-1954 Szczuczyn /Wąsosz/
372
Andrusiewicz Emilia z d. Gwiazdowska
*około 1868 Radziłów
†po 26-01-1914
373
Andrusiewicz Feliksa z d. Zdancewicz [0¬]
374
Andrusiewicz Franciszek
*10-09-1910 Kędziorowo
†19-10-1974 Kędziorowo /Wąsosz/
375
Andrusiewicz Franciszka z d. Wysocka [0¬]
376
Andrusiewicz Henryk [0¬]
377
Andrusiewicz Ignacy
†
378
Andrusiewicz Jakub
*około 1839 Kędziorowo
†
379
Andrusiewicz Jan
*31-10-1896 Kędziorowo
†19-03-1985 Kędziorowo /Wąsosz/
380
Andrusiewicz Józef
*około 1863 Kędziorowo
†13-11-1929 Kędziorowo
381
Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala
*około 1843 Rakowo
†
382
Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska
*około 1837 Skaje
†24-12-1879 Kędziorowo
383
Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka
*około 1830 Brzeźnio
†
384
Andrusiewicz Piotr
*około 1878
†04-01-1893 Kędziorowo /Wąsosz/
385
Andrusiewicz Szymon
*około 1838 Kędziorowo
†po 25-02-1889
386
Andrusiewicz Teofila z d. Perkowska
*04-05-1879 Miecze
†18-05-1956 Kędziorowo /Wąsosz/
387
Andrusiewicz Walenty
†17-06-1852
388
Andrychowska Marianna z d. Chwast
†
389
Andrychowska Rozalia z d. Heltwich
†przed 24-11-1833
390
Andrychowska Scholastyka z d. Kuczewska
*około 1810 Konopki par. Grabowo
†przed 05-09-1869
391
Andrychowska Teofila z d. Wasilewska
*około 1849 Miecze
†
392
Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska
*około 1833 Surały
†
393
Andrychowski Franciszek
†przed 24-11-1833
394
Andrychowski Franciszek
†
395
Andrychowski Michał
*około 1812 Sulimy
†po 22-02-1886
396
Andrychowski Zygmunt
*około 1842 Konopki-Białystok
†
397
Andryszewska Bolesława z d. Odachowska
*około 1906 Romany
†
398
Andryszewska Rozalia z d. Karulska
†
399
Andryszewski Bolesław
*około 1899 Konopki par. Grajewo
†
400
Andryszewski Konstanty
†
401
Andryszkiewicz Kazimierz Marian [0¬]
402
Andryszkiewicz Łucja z d. Dziekońska [0¬]
403
Andryszkiewicz Szczepan
†
404
Andryszkiewicz Zuzanna z d. Kwiatkowska
†
405
Andrzejczyk Grzegorz [0¬]
406
Andrzejczyk Izabella Beata [0¬]
407
Andrzejczyk Karolina Dominika [0¬]
408
Andrzejczyk Rozalia z d. N
†przed 16-06-1862
409
Andrzejczyk Walenty
†przed 16-06-1862
410
Andrzejewska Aleksandra z d. Dudzin
†
411
Andrzejewska Helena z d. Rachubek
*15-01-1911
†16-10-1992 Niećkowo /Wąsosz/
412
Andrzejewska Marianna z d. Jaśkowska [0¬]
413
Andrzejewski Hieronim
†
414
Andrzejewski Ignacy
†przed 16-10-1992
415
Andrzejewski Kazimierz [0¬]
416
Andrzejkiewicz Antonina z d. Chojnowska
†
417
Andrzejkiewicz Franciszek
†
418
Anik Gotlib (Bogumił)
†przed 11-06-1867
419
Anik Justyna z d. Szymańczyk
†przed 11-06-1867
420
Aniśko Aleksander [0¬]
421
Aniśko Bożena z d. Pawłowska [0¬]
422
Aniśko Maria z d. Zarecka [0¬]
423
Aniśko Wiktor [0¬]
424
Antoniak Anna z d. Żach
†
425
Antoniak Daniel
*około 1820 Korzeniste
†
426
Antoniak Jadwiga z d. Leszak
†
427
Antoniak Jan
†
428
Antoniak Józefa z d. Mocarska
*około 1844 Kokoszki
†
429
Antoniak Marcin
†
430
Antosiewicz Adam
*około 1856
†od 27-01-1919 do 05-10-1933
431
Antosiewicz Adam
*około 1891 Wierzbowo
†12-03-1893 Wierzbowo /Grajewo/
432
Antosiewicz Anna z d. Falkowska
†przed 09-02-1920
433
Antosiewicz Anna z d. Chrzanowska
*18-10-1907 Zalesie
†
434
Antosiewicz Franciszka z d. Toczyłowska
†przed 27-01-1919
435
Antosiewicz Jan
*około 1883 Bzury
†
436
Antosiewicz Jan
†przed 09-02-1920
437
Antosiewicz Józef
*około 1889
†15-08-1895 Wierzbowo /Grajewo/
438
Antosiewicz Józefa z d. Kalinowska
*około 1891 Ławsk
†14-06-1918
439
Antosiewicz Katarzyna z d. Zawistowska
†
440
Antosiewicz Kazimierz
*13-03-1894 Wierzbowo
†
441
Antosiewicz Marianna
*około 1882 Wierzbowo
†20-11-1893 Wierzbowo /Grajewo/
442
Antosiewicz Marianna z d. Stefanowicz
*około 1889 Mścichy
†
443
Antosiewicz Paweł
†przed 25-11-1860
444
Antosiewicz Władysława z d. Danksz
*około 1891 Wierzbowo
†przed 09-1933
445
Antoszewicz Józef
*około 1891 Łomża
†
446
Antoszewicz Józefa z d. Dąbrowska
*około 1894 Szczuczyn
†
447
Antoszewicz Władysław
†przed 03-07-1912
448
Antoszewicz Zofia z d. Kapraszewska
†po 03-07-1912
449
Antys Zofia z d. Bacewicz [0¬]
450
Anuszkiewicz Anna z d. Kierznowska
†przed 04-06-1924
451
Anuszkiewicz Leokadia z d. Jakubczyk
*24-08-1907 Szczuczyn
†po 12-09-1945
452
Anuszkiewicz Mateusz
†przed 04-06-1924
453
Anuszkiewicz Stanisław
*20-10-1896 Wąsosz
†przed 12-09-1945
454
Anzel Kazimierz
†po 03-07-1937
455
Anzel Paulina z d. Doskocz
†po 03-07-1937
456
Apner Brygida z d. Cichucka
†
457
Apner Jakub
*około 1859 Dubowo
†
458
Apner Karolina z d. Leosiewska
*około 1852 Mocarze
†
459
Apner Piotr
†
460
Apner Weronika z d. N
†12-02-1917 Suwałki
461
Apoń Jakub
†po 08-09-1924
462
Apoń Piotr
*około 1899 Zalesie par. Trzcianne
†
463
Apoń Stefania z d. Kulesza
†po 08-09-1924
464
Apoń Stefania z d. Chojnowska
*około 1898 Klimaszewnica
†
465
Arbsiajtyz Jan
†09-1870
466
Arbsjajtys Adam
*około 1861 Doliwy
†przed 30-01-1905
467
Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska
*1837 Przytuły
†od 30-01-1888 do 03-03-1911
468
Arbsjajtys Dorota z d. Wejs
†od 08-11-1875 do 27-10-1890
469
Arbsjajtys Franciszek
†przed 19-01-1862
470
Arbsjajtys Katarzyna z d. Budzińska
*około 1867 Przytuły
†przed 30-01-1905
471
Arbsjajtys Ludwik
*około 1840 Szlasy
†03-03-1911 Doliwy
472
Arbsjajtys Seweryna z d. Grabowska
*około 1845 Kubra
†27-02-1890 Supy /Przytuły/
473
Arbsjajtys Stanisław
*około 1846 Szlasy
†05-11-1909
474
Archacka Anna z d. Zalewska
*około 1830 Ruda
†przed 07-03-1886
475
Archacka Anna z d. Chorosz
†po 11-02-1855
476
Archacka Bolesława z d. Wszeborowska
*około 1894 Guty Podleśne
†
477
Archacka Dominika z d. Wiśniewska [0¬]
478
Archacka Franciszka z d. Rogińska
*około 1861 Brzozowa Wólka
†po 31-01-1927
479
Archacka Józefa z d. Sakowska
*24-03-1901 Brzozowa Wólka
†23-09-1969 Brzozowa Wólka
480
Archacka Karolina z d. Gałecka
*około 1843 Załuski
†
481
Archacka Katarzyna z d. Kozikowska
*po 04-01-1861
†
482
Archacka Marianna z d. Rogińska
†od 11-11-1839 do 28-01-1845
483
Archacka Petronela
†przed 17-06-1928
484
Archacka Petronela z d. Rogińska
*około 1803 Brzozowa Wólka
†
485
Archacka Rozalia z d. Rogińska
*około 1785
†10-04-1828 Brzozowa Wólka
486
Archacka Urszula z d. Masłowska
*około 1860 Sośnia
†po 02-02-1913
487
Archacki Antoni
*około 1816 Brzozowa Wólka
†przed 04-1871
488
Archacki Grzegorz
*po 04-01-1861
†
489
Archacki Jakub
†przed 11-11-1839
490
Archacki Jan
*około 1821 Ruda
†po 07-03-1886
491
Archacki Józef
*około 1793
†07-06-1846 Ruda
492
Archacki Józef
*około 1861 Ruda
†po 02-02-1913
493
Archacki Leon
†przed 17-06-1928
494
Archacki Marcel
*około 1854 Brzozowa Wólka
†po 31-01-1927
495
Archacki Piotr
*około 1788 Ciemnoszyje
†po 12-02-1833
496
Archacki Tomasz
*około 1814 Brzozowa Wólka
†przed 16-11-1858
497
Archacki Tomasz
*03-01-1920 Ruda
†
498
Archacki Wacław
*1899 Brzozowa Wólka
†03-11-1947 Brzozowa Wólka
499
Archacki Władysław
*około 1888 Ruda
†
500
Archacki Wojciech
*około 1830 Pieniążki
†
501
Arciszewska Aleksandra z d. Gryczewska
*około 1875 Orlikowo
†
502
Arciszewska Anna z d. Ołdakowska
*około 1848 Wąsosz
†16-09-1873
503
Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz
*około 1832
†14-01-1868 Żebry /Wąsosz/
504
Arciszewska Antonina z d. Kolankowska
†
505
Arciszewska Apolonia z d. Chrzanowska
*około 1905 Kaimy
†29-04-1992 Brzeg Dolny
506
Arciszewska Bronisława z d. Karwowska
*około 1866 Konopki
†po 09-02-1929
507
Arciszewska Bronisława z d. Bagińska
*1911 Żebry
†27-10-1931 Kudłaczewo /Wąsosz/
508
Arciszewska Elżbieta z d. Kozikowska
†po 13-07-1903
509
Arciszewska Franciszka z d. Konopka
†po 12-02-1895
510
Arciszewska Franciszka z d. Ciszewska
†
511
Arciszewska Genowefa z d. Siedlecka [0¬]
512
Arciszewska Genowefa z d. Mroczkowska
*około 1915 Kossaki
†07-02-1997
513
Arciszewska Genowefa z d. Laszczkowska
*29-07-1926 Wąsosz
†17-04-2003 Biała Piska /Wąsosz/
514
Arciszewska Halina z d. Olszewska [0¬]
515
Arciszewska Halina
*około 1940 Wąsosz
†16-02-1948 Wąsosz
516
Arciszewska Iwona z d. Wysocka [0¬]
517
Arciszewska Julianna z d. Ochocińska
*około 1883 Niwkowo
†
518
Arciszewska Karolina z d. Zielińska
*około 1830 Orzysz
†po 29-08-1859
519
Arciszewska Katarzyna z d. Czerwińska
*około 1801
†po 09-12-1868
520
Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska
*około 1837 Ławsk
†30-03-1872 Wąsosz
521
Arciszewska Kazimiera z d. Nikonowicz
*31-08-1907 Wąsosz
†16-07-1998 Grajewo /Wąsosz/
522
Arciszewska Kunegunda z d. Niebrzydowska
*około 1766
†29-07-1826
523
Arciszewska Leokadia z d. Kraińska
*około 1905 Orlikowo
†
524
Arciszewska Ludwika z d. Gołębiewska
*około 1857 Przytuły
†25-07-1941 Przytuły /Przytuły/
525
Arciszewska Małgorzata z d. Sadowska
†od 20-02-1827 do 11-11-1839
526
Arciszewska Marianna z d. Markowska
*około 1880 Wąsosz
†01-12-1957 Guty /Wąsosz/
527
Arciszewska Marianna z d. Moczydłowska [0¬]
528
Arciszewska Marianna z d. Sarnacka
*około 1836 Kucze
†po 06-03-1905
529
Arciszewska Marianna z d. Owsianko
*około 1811 Koniecki
†przed 07-1868
530
Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka
*około 1840 Kapice
†przed 21-09-1896
531
Arciszewska Marianna z d. Siemion
*około 1882 Tajno Stare
†09-10-1937 Wąsosz /Wąsosz/
532
Arciszewska Marianna z d. Wieczorek
*około 1825 Wąsosz
†przed 05-12-1874
533
Arciszewska Marianna z d. Walewska
*około 1807
†18-02-1837 Wąsosz
534
Arciszewska Marianna
*około 1914 Wąsosz
†11-07-1916 Wąsosz /Wąsosz/
535
Arciszewska Marianna z d. Wronkowska
†po 17-02-1890
536
Arciszewska Marianna z d. Jurska
*około 1795 Chrostowo
†
537
Arciszewska Monika z d. Zdrękoska
*około 1809 Ciemianka
†20-11-1856
538
Arciszewska Stanisława z d. Jakońska
*około 1868 Chrzanowo
†po 19-02-1926
539
Arciszewska Stefania z d. Śmiarowska
†
540
Arciszewska Władysława z d. Lipińska
†06-11-1931 Orlikowo
541
Arciszewska Zofia z d. Walewska
†
542
Arciszewski Adam
*około 1872 Orlikowo
†
543
Arciszewski Aleksander
†przed 12-02-1895
544
Arciszewski Antoni [0¬]
545
Arciszewski Antoni
*około 1765 Kownatki
†przed 14-10-1832
546
Arciszewski Antoni
*1854 Karwowo
†od 26-10-1910 do 25-07-1941
547
Arciszewski Antoni
*około 1839 Wąsosz
†24-02-1885
548
Arciszewski Antoni
*około 1867 Wąsosz
†02-01-1888 Wąsosz
549
Arciszewski Antoni
*około 1875 Orlikowo
†
550
Arciszewski Antoni
†
551
Arciszewski Bronisław
†
552
Arciszewski Franciszek
*około 1899 Orlikowo
†15-07-1992 Brzeg Dolny
553
Arciszewski Franciszek
*około 1909 Wąsosz
†24-05-1941 Wąsosz
554
Arciszewski Henryk
*19-01-1920 Wąsosz
†26-11-1974 Guty Rożyńskie /Wąsosz/
555
Arciszewski Jacenty
*około 1807 Kownatki
†05-12-1874 Wąsosz /Wąsosz/
556
Arciszewski Jan [0¬]
557
Arciszewski Jan
*około 1881 Wąsosz
†23-03-1932 Wąsosz /Wąsosz/
558
Arciszewski Jan
*około 1897 Orlikowo
†
559
Arciszewski Jan
†po 13-07-1903
560
Arciszewski Jan Leszek [0¬]
561
Arciszewski Józef
*około 1866 Żebry
†przed 09-02-1929
562
Arciszewski Józef
*około 1840 Karwowo
†po 21-09-1896
563
Arciszewski Maciej
*około 1827 Żebry
†09-12-1868 Żebry /Wąsosz/
564
Arciszewski Maciej
†
565
Arciszewski Michał
†po 17-02-1890
566
Arciszewski Mikołaj
†
567
Arciszewski Paweł
*około 1832
†10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/
568
Arciszewski Piotr
*10-03-1907 Plains, PA
†17-02-1975 Wąsosz /Wąsosz/
569
Arciszewski Piotr
*około 1830 Wąsosz
†01-01-1869
570
Arciszewski Piotr
†przed 14-11-1922
571
Arciszewski Stanisław
*około 1905 Orlikowo
†29-06-1996
572
Arciszewski Stanisław
*około 1866 Orlikowo
†przed 26-06-1923
573
Arciszewski Stanisław
†od 20-02-1827 do 11-11-1839
574
Arciszewski Stefan [0¬]
575
Arciszewski Szymon
*około 1825 Wąsosz
†20-08-1859 Wąsosz
576
Arciszewski Tadeusz
*01-10-1957 Szczuczyn
†23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/
577
Arciszewski Tomasz
*18-12-1796
†przed 23-02-1857
578
Ardzińska Marcjanna z d. Turowska
*około 1867 Lipnik
†
579
Ardzińska Rozalia z d. Zyskowska
†
580
Ardziński Florian Stanisław
*około 1863 Bęćkowo
†
581
Ardziński Wawrzyniec
†
582
Armatowska Franciszka z d. N
†po 06-02-1837
583
Armatowski Antoni
†po 06-02-1837
584
Arych Józef
†po 02-02-1864
585
Arych Marianna z d. Łapińska
†po 02-02-1864
586
Ashkenazie (Kraśko) Barbara z d. Doliwa
*02-11-1956 Kruszewo
†12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/
587
Augustowska Anna z d. Dankowska
†po 02-05-1921
588
Augustowska Antonina z d. Brzostowska
*około 1863
†przed 02-02-1910
589
Augustowska Elżbieta z d. Potrzebka
†po 18-02-1879
590
Augustowska Helena z d. Sierakowska
*około 1908 Brzozowa par. Białaszwewo
†
591
Augustowska Józefa z d. Taczanowska
†
592
Augustowska Władysława z d. Mioduszewska
*08-04-1904 Glinki
†22-08-1926
593
Augustowski Bogumił
†przed 18-02-1879
594
Augustowski Ignacy
†po 02-05-1921
595
Augustowski Jan
*29-08-1887 Szczuczyn
†
596
Augustowski Konstanty
*około 1854
†po 17-08-1921
597
Augustowski Paweł
†
598
Augustowski Zygmunt
*21-12-1904 Augustów
†
599
Augustyn Barbara z d. Danowska [0¬]
600
Augustyn Henryk Czesław [0¬]
601
Augustynowicz Adam
†przed 28-08-1860
602
Augustynowicz Antonina z d. Guzowska
*około 1839 Białaszewo
†po 19-11-1900
603
Augustynowicz Bolesław
†
604
Augustynowicz Jadwiga z d. Śliżewska [0¬]
605
Augustynowicz Jan
*około 1836 Grajewo
†przed 19-11-1900
606
Augustynowicz Józef
*około 1910 Bzury
†
607
Augustynowicz Marianna z d. Kudrycka
†przed 28-08-1860
608
Augustynowicz Marianna z d. Jabłońska
*1922 Bzury
†
609
Awienik Julianna z d. Downar
†
610
Awienik Wincenty
†
611
Azarczyk Czesław
*około 1919 Janczewo
†
612
Azarczyk Jan
†
613
Azarczyk Stanisława z d. Siedlecka [0¬]
614
Azarczyk Władysława z d. Prusin
†
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl