Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks chronologiczny
1625-1649
1650-1674
1675-1699
1700-1724
1725-1749
1750-1774
1775-1799
1800-1824
1825-1849
1850-1874
1875-1899
1900-1924
1925-1949
1950-1974
1975-1999
2000-2024
Inne
Lista osób urodzonych pomiędzy 1950 a 1974
Indeks chronologiczny [1950 - 1974]
- 3005
1
Adamska Henryka z d. Łoś [0¬]
2
Agaciak Aleksandra z d. Polakowska [0¬]
3
Aitken Gregory [0¬]
4
Aitken Katarzyna z d. Zarzecka-Zwierewicz [0¬]
5
Akacka Barbara
*11-01-1960 Kramarzewo
†19-01-1960 Kramarzewo /Wąsosz/
6
Akacka Małgorzata Anna [0¬]
7
Akacki Sławek [0¬]
8
Akacki Tadeusz
*28-06-1955 Grozimy
†21-04-1956 Grozimy /Wąsosz/
9
Akierman Jolanta Ewa z d. Lenda [0¬]
10
Akierman Marek [0¬]
11
Akus Jadwiga z d. Olszewska [0¬]
12
Akus Tadeusz [0¬]
13
Albińska Iwona z d. Grela [0¬]
14
Albińska Jadwiga z d. Truszkowska [0¬]
15
Albiński Andrzej
*28-12-1968 Szczuczyn
†13-01-1969 Szczuczyn
16
Albiński Jan
*17-08-1952 Bukowo
†31-10-1958 Żebry /Wąsosz/
17
Albiński Jarosław [0¬]
18
Albiński Witold
*około 08-08-1951 Siankowizna
†22-08-1951 Siankowizna /Wąsosz/
19
Albiński Zdzisław
*06-05-1956 Siankowizna
†08-08-1957 Żebry /Wąsosz/
20
Andrews Lynette z d. Foster [0¬]
21
Andrukiewicz Barbara z d. Jabłońska [0¬]
22
Andrukiewicz Wacław [0¬]
23
Aniśko Aleksander [0¬]
24
Aniśko Bożena z d. Pawłowska [0¬]
25
Arciszewska Iwona z d. Wysocka [0¬]
26
Arciszewski Jan Leszek [0¬]
27
Arciszewski Tadeusz
*01-10-1957 Szczuczyn
†23-03-1958 Szczuczyn /Wąsosz/
28
Ashkenazie (Kraśko) Barbara z d. Doliwa
*02-11-1956 Kruszewo
†12-12-2003 New York, NY /Wąsosz/
29
Babiej Ewa z d. Zysk
*26-08-1965
†11-05-2000 Warszawa /Jonkowo/
30
Bagilcz Andrzej Szczepan [0¬]
31
Bagilcz Władysława z d. Borusiewicz [0¬]
32
Bagińska Elżbieta z d. Chylińska [0¬]
33
Bagińska Elżbieta Maria z d. Mikucka [0¬]
34
Bagińska Ewa z d. Łaguna [0¬]
35
Bagińska Halina z d. Łempicka [0¬]
36
Bagińska Honorata z d. Wileńska [0¬]
37
Bagińska Joanna z d. Skubiszewska
*13-06-1967 Wierzbica
†
38
Bagińska Krystyna z d. Szleszyńska [0¬]
39
Bagińska Marianna z d. Kruszyńska [0¬]
40
Bagińska Marzena Ewa z d. Konopka [0¬]
41
Bagińska Ryszarda z d. Niewiadomska [0¬]
42
Bagińska Sabina z d. Gutowska [0¬]
43
Bagiński Dariusz [0¬]
44
Bagiński Dominik [0¬]
45
Bagiński Eugeniusz
*10-10-1954 Szczuczyn
†05-02-1955 Łempice /Wąsosz/
46
Bagiński Jan [0¬]
47
Bagiński Jerzy
*16-01-1950 Świdry
†14-12-2001 Wąsosz /Wąsosz/
48
Bagiński Leszek [0¬]
49
Bagiński Leszek [0¬]
50
Bagiński Marian
*09-03-1960 Kudłaczewo
†17-07-1978 Grajewo /Wąsosz/
51
Bagiński Ryszard Jan [0¬]
52
Bagiński Stanisław Adam [0¬]
53
Bagiński Sylwester [0¬]
54
Bagiński Tadeusz [0¬]
55
Bagiński Wincenty Ryszard
*21-03-1952 Koniecki
†08-06-1968 Łomża /Wąsosz/
56
Bagiński Witold [0¬]
57
Bajkiewicz Małgorzata z d. Żbikowska [0¬]
58
Bajkiewicz Marek [0¬]
59
Balicka Barbara z d. Gutowska [0¬]
60
Balicki Stanisław Zenon [0¬]
61
Bałdyga Alina z d. Ciszewska [0¬]
62
Bałdyga Irena z d. Sobotka [0¬]
63
Bałdyga Wioletta [0¬]
64
Banach Danuta Daniela z d. Godlewska [0¬]
65
Baranowska Alina
*02-02-1957 Pisz
†24-01-1958 Szczuczyn /Wąsosz/
66
Baranowska Celina [0¬]
67
Baranowska Krystyna z d. Olszewska [0¬]
68
Baranowski Tadeusz [0¬]
69
Baraszkiewicz Andrzej
*04-01-1962
†22-03-1995 Koniecki Duże /Wąsosz/
70
Baraszkiewicz Barbara
*03-12-1960 Szczuczyn
†21-04-1961 Koniecki /Wąsosz/
71
Baraszkiewicz Bogdan
*08-02-1974 Szczuczyn
†07-07-2002 Stawiski /Wąsosz/
72
Baraszkiewicz Janusz
*23-09-1965 Wąsosz
†01-04-2003 Guty /Wąsosz/
73
Barczak Andrzej Józef [0¬]
74
Barczak Danuta z d. Zalewska [0¬]
75
Barczewska Hanna z d. Kalicka
*1962 Łomża
†13-12-1989 Piątnica /Piątnica/
76
Bargłowska Maria
*06-06-1963 Wąsosz
†17-11-1966 Ławsk /Wąsosz/
77
Bartosiewicz Danuta z d. Jaśkowska [0¬]
78
Bartosiewicz Michał Grzegorz [0¬]
79
Bartoszek Cecylia z d. Polakowska [0¬]
80
Bartoszek Grzegorz Jan [0¬]
81
Barwikowski Walerian
*1951 Wąsosz
†30-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/
82
Barzykowska Regina z d. Kuczyńska [0¬]
83
Bastek Krystyna z d. Kulesza [0¬]
84
Bastian Mariusz Witold [0¬]
85
Bastian Ryszarda Barbara z d. Karwowska [0¬]
86
Bazydło Genowefa z d. Świderska [0¬]
87
Bednarowicz Elżbieta z d. Płochocka [0¬]
88
Bednarowicz Helena z d. Łukasiak [0¬]
89
Bednarowicz Henryk [0¬]
90
Bednarowicz Irena [0¬]
91
Bednarowicz Jan [0¬]
92
Bednarowicz Jerzy [0¬]
93
Bednarowicz Joanna z d. Oskierko [0¬]
94
Bednarowicz Stanisław [0¬]
95
Bednarowicz Teresa z d. Kosmaczewska [0¬]
96
Bednarowicz Waldemar [0¬]
97
Bejgier Irena z d. Skrodzka [0¬]
98
Bejgier Kazimierz [0¬]
99
Bejgier Zofia z d. Bardłowska [0¬]
100
Bernecka Barbara z d. Sarnacka [0¬]
101
Bernecki Jan [0¬]
102
Białasiewicz Beata z d. Stypułkowska [0¬]
103
Białasiewicz Mirosław [0¬]
104
Biedrzycka Danuta z d. Skrodzka [0¬]
105
Biedrzycka Zofia z d. Świderska [0¬]
106
Biedrzycki Tadeusz [0¬]
107
Bielenica Czesław
*13-08-1950 Sopockinie
†01-02-2020 Ełk
108
Bielenica Jan [0¬]
109
Bielenica Janina z d. Łempicka [0¬]
110
Bielenica Małgorzata Anna [0¬]
111
Bielenica Małgorzata Ewa z d. Lewińska [0¬]
112
Bielenica Stanisław [0¬]
113
Bikowska Grażyna z d. Czarnecka [0¬]
114
Bikowski Ignacy [0¬]
115
Blank Leanne z d. Foster [0¬]
116
Blok Henryka z d. Wróblewska [0¬]
117
Blok Tadeusz [0¬]
118
Bobrowska Krystyna z d. Kacperska [0¬]
119
Bobrowska Lucyna z d. Bagińska [0¬]
120
Bobrowska Maria z d. Sulińska [0¬]
121
Bobrowski Czesław [0¬]
122
Bobrowski Mieczysław [0¬]
123
Bobrowski Zygmunt [0¬]
124
Bogdan Barbara z d. Bagińska [0¬]
125
Bogdan Janusz Ryszard [0¬]
126
Bogdan Ludwik [0¬]
127
Bogdan Stanisław [0¬]
128
Bogdan Stefania z d. Siedlecka [0¬]
129
Bogdan Zdzisława z d. Zalewska [0¬]
130
Bogdańska Pamela z d. MacPherson [0¬]
131
Bogdański Zbyszard [0¬]
132
Bogusławska Mieczysława z d. Rogalska [0¬]
133
Bogusz Helena z d. Januszewska [0¬]
134
Boguszewski Kazimierz Władysław [0¬]
135
Bomba Dariusz [0¬]
136
Bomba Grażyna Jadwiga z d. Wiśniewska [0¬]
137
Borawska Barbara Ewa z d. Grzymkowska [0¬]
138
Borawska Danuta z d. Kosmaczewska [0¬]
139
Borawska Elżbieta z d. Fabrycka [0¬]
140
Borawska Ewa z d. Chylińska [0¬]
141
Borawska Genowefa z d. Malinowska [0¬]
142
Borawska Grażyna z d. Barżykowska [0¬]
143
Borawska Hanna z d. Sulewska [0¬]
144
Borawska Henryka
*około 07-05-1951 Niedźwiedzkie
†11-05-1951 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
145
Borawska Irena z d. Zalewska [0¬]
146
Borawska Joanna z d. Danowska [0¬]
147
Borawska Urszula z d. Niebrzydowska
*18-05-1951 Sulewo Prusy
†23-11-1985 Szymany /Wąsosz/
148
Borawska Wioletta z d. Skrodzka [0¬]
149
Borawski Antoni [0¬]
150
Borawski Bogdan [0¬]
151
Borawski Józef
*02-1952 Komosewo
†18-03-1952 Komosewo /Wąsosz/
152
Borawski Krzysztof
*18-04-1957 Grozimy
†03-07-1957 Grozimy /Wąsosz/
153
Borawski Marian
*10-09-1961 Kędziorowo
†26-11-1961 Kędziorowo /Wąsosz/
154
Borawski Robert Ireneusz
*17-04-1955 Ławsk
†27-11-1955 /Wąsosz/
155
Borawski Ryszard [0¬]
156
Borawski Wacław
*około 09-1950 Konopki
†23-03-1951 Konopki
157
Borawski Waldemar [0¬]
158
Borawski Wiesław [0¬]
159
Borawski Zdzisław [0¬]
160
Borawski Zdzisław [0¬]
161
Borawski Zenon [0¬]
162
Borkowska Barbara z d. Komosińska [0¬]
163
Borkowska Małgorzata Jadwiga z d. Chrzanowska [0¬]
164
Borkowski Grzegorz [0¬]
165
Borkowski Ryszard [0¬]
166
Boroń Irena z d. Solińska [0¬]
167
Borowicz Danuta z d. Siedlecka [0¬]
168
Borowicz Ryszard Franciszek [0¬]
169
Borusiewicz Agnieszka z d. Siwanowicz [0¬]
170
Borusiewicz Alicja [0¬]
171
Borusiewicz Alicja [0¬]
172
Borusiewicz Andrzej [0¬]
173
Borusiewicz Andrzej [0¬]
174
Borusiewicz Arkadiusz [0¬]
175
Borusiewicz Arkadiusz [0¬]
176
Borusiewicz Barbara [0¬]
177
Borusiewicz Barbara [0¬]
178
Borusiewicz Bogdan [0¬]
179
Borusiewicz Daniela z d. Łempicka [0¬]
180
Borusiewicz Elżbieta [0¬]
181
Borusiewicz Elżbieta
*29-10-1959 Wąsosz
†19-03-1966 Wąsosz /Wąsosz/
182
Borusiewicz Ewa [0¬]
183
Borusiewicz Ewa [0¬]
184
Borusiewicz Jarosław [0¬]
185
Borusiewicz Jerzy [0¬]
186
Borusiewicz Krzysztof [0¬]
187
Borusiewicz Lech [0¬]
188
Borusiewicz Lidia z d. Deptuła [0¬]
189
Borusiewicz Maria
*02-06-1964 Wąsosz
†17-08-1964 Wąsosz /Wąsosz/
190
Borusiewicz Mariusz [0¬]
191
Borusiewicz Mieczysław [0¬]
192
Borusiewicz Mirosław [0¬]
193
Borusiewicz Teresa z d. Strzelecka [0¬]
194
Borusiewicz Tomasz
*1961
†2002 Szczytno
195
Borusiewicz Waldemar [0¬]
196
Borusiewicz Wojciech [0¬]
197
Borys Janusz
*16-03-1962 Grajewo
†18-03-1962 Grajewo /Wąsosz/
198
Borzymowska Krystyna z d. Jankowska [0¬]
199
Borzymowski Jan [0¬]
200
Bosko Beata z d. Stefańska [0¬]
201
Bosko Marcin [0¬]
202
Brdys Helena z d. Łempicka
*09-09-1956 Ełk
†02-2021 Ełk
203
Brdys Janusz
*1955
†
204
Brdys Lesław
*16-08-1954 Ełk
†27-07-2010 Ełk /Ełk/
205
Brodowska Irena
*28-02-1960 Wąsosz
†20-04-1965 Wąsosz /Wąsosz/
206
Bróździńska Eliza z d. Zalewska [0¬]
207
Bróździński Andrzej [0¬]
208
Bróździński Robert [0¬]
209
Bróździński Wojciech [0¬]
210
Brulińska Barbara z d. Orłowska [0¬]
211
Brulińska Irena [0¬]
212
Bruszewska Jadwiga z d. Kowalewska [0¬]
213
Bruszewski Tadeusz Michał [0¬]
214
Bryk Bogdan Jan [0¬]
215
Bryk Maria Grażyna z d. Rydzewska [0¬]
216
Brzostowski Henryk [0¬]
217
Brzostowski Jarosław
*10-08-1963 Wąsosz
†31-10-1963 Modzele /Wąsosz/
218
Brzozowska Alicja Kazimiera
*około 06-1951 Zalesie
†28-12-1951 Szczuczyn /Wąsosz/
219
Brzozowska Hanna z d. Makuszewska [0¬]
220
Brzozowska Krystyna z d. Węcek [0¬]
221
Brzozowski Janusz [0¬]
222
Brzozowski Wiesław [0¬]
223
Brzóska Andrzej [0¬]
224
Brzóska Czesława z d. Zamojska [0¬]
225
Brzóska Janina z d. Bruch [0¬]
226
Brzóska Krzysztof [0¬]
227
Brzuchalska Barbara z d. Bil [0¬]
228
Brzuchalski Jan [0¬]
229
Buda Ireneusz Jan [0¬]
230
Buda Urszula z d. Jaśkowska [0¬]
231
Budny Jan [0¬]
232
Budzikowska Elżbieta z d. Malinowska
*1965
†2004 USA
233
Budzikowski Dariusz [0¬]
234
Budzińska Katarzyna z d. Dardzińska [0¬]
235
Budziński Tomasz [0¬]
236
Bugnacki Jerzy [0¬]
237
Bukowska Halina Marianna
*24-12-1955 Żebry
†24-06-1956 Żebry /Wąsosz/
238
Bukowska Helena Julianna z d. Skrodzka [0¬]
239
Burba Andrzej [0¬]
240
Burba Grażyna z d. Arciszewska [0¬]
241
Burska Lucyna z d. Górska [0¬]
242
Burski Krzysztof [0¬]
243
Butkiewicz Alicja z d. Niedźwiedzka [0¬]
244
Butkiewicz Irena z d. Ołdakowska
*06-07-1952
†03-04-1986 Głubczyce /Wąsosz/
245
Butkiewicz Marek [0¬]
246
Buźniak Kazimierz Jan [0¬]
247
Byl Barbara z d. Marczykowska [0¬]
248
Byl Leszek Antoni [0¬]
249
Bylica Barbara z d. Werner [0¬]
250
Bylica Wiesław Antoni [0¬]
251
Bylica Zofia z d. Sokołowska [0¬]
252
Bzura Adam [0¬]
253
Bzura Franciszek [0¬]
254
Bzura Michalina z d. Karwowska [0¬]
255
Cadrzyński Marek Wojciech [0¬]
256
Calvani Michel [0¬]
257
Chalecka Marianna z d. Truchan [0¬]
258
Chalecki Lechosław [0¬]
259
Chałaszewski Mirosław [0¬]
260
Chełmińska Helena z d. Brzozowska [0¬]
261
Chełmińska Irena Rozalia z d. Ruszczyk [0¬]
262
Chełmiński Aleksander [0¬]
263
Chełmiński Bogusław
*15-03-1974 Szczuczyn
†22-11-1975 Białystok /Wąsosz/
264
Chludzińska Halina z d. Kulesza [0¬]
265
Chludziński Jan [0¬]
266
Chludziński Paweł [0¬]
267
Chmielewska Anna z d. Zdankowska [0¬]
268
Chmielewska Irena z d. Siejda [0¬]
269
Chmielewski Andrzej [0¬]
270
Chodnicka Danuta z d. Kopeć [0¬]
271
Chodnicka Ewa z d. Pruszyńska [0¬]
272
Chodnicka Krystyna z d. Kaliszewska [0¬]
273
Chodnicka Maria
*08-08-1954 Szczuczyn
†21-08-1954 Łempice /Wąsosz/
274
Chodnicka Marianna Danuta z d. Chrzanowska [0¬]
275
Chodnicka Wanda
*07-03-1960 Żebry
†02-11-1969 Białystok /Wąsosz/
276
Chodnicka Wiesława Krystyna z d. Chrzanowska [0¬]
277
Chodnicki Jan [0¬]
278
Chodnicki Jerzy
*18-12-1952 Rogale
†23-02-2003 Wąsosz /Wąsosz/
279
Chodnicki Józef
*19-09-1962 Wąsosz
†08-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/
280
Chodnicki Julian [0¬]
281
Chodnicki Sławomir [0¬]
282
Chodnicki Walenty [0¬]
283
Chodnicki Wiesław
*24-03-1969 Szczuczyn
†13-02-1970 Szczuczyn /Wąsosz/
284
Chodnicki Zdzisław [0¬]
285
Choińska Jadwiga z d. Wróblewska [0¬]
286
Choiński Józef [0¬]
287
Chojnowska Anna z d. Żbikowska [0¬]
288
Chojnowska Danuta Helena z d. Godlewska [0¬]
289
Chojnowska Halina z d. Bronakowska [0¬]
290
Chojnowska Jadwiga z d. Łempicka [0¬]
291
Chojnowska Janina z d. Chrostowska [0¬]
292
Chojnowski Henryk [0¬]
293
Chojnowski Jędrzej (Marian)
*09-10-1952 Danowo
†
294
Chojnowski Krzysztof [0¬]
295
Chojnowski Leszek Piotr [0¬]
296
Chojnowski Stanisław [0¬]
297
Chojnowski Stanisław
*09-09-1951 Danowo
†26-01-1952 Danowo /Szczuczyn/
298
Chojnowski Wojciech [0¬]
299
Choma Czesław Jerzy [0¬]
300
Choma Wiesława z d. Tarnacka [0¬]
301
Chorosz Barbara z d. Komosińska [0¬]
302
Chorosz Edward [0¬]
303
Chorosz Helena z d. Zamojska [0¬]
304
Chorosz Jan
*08-10-1954 Żebry
†02-02-1955 Żebry /Wąsosz/
305
Chorosz Józef [0¬]
306
Chrostowska Danuta z d. Glińska [0¬]
307
Chrostowska Grażyna z d. Dzięgielewska [0¬]
308
Chrostowska Irena z d. Gocłowska [0¬]
309
Chrostowska Urszula z d. Mikucka [0¬]
310
Chrostowska Zofia
*około 11-1951 Kieljany
†23-01-1952 Kieljany /Wąsosz/
311
Chrostowski Antoni [0¬]
312
Chrostowski Jan [0¬]
313
Chrostowski Zdzisław Mieczysław [0¬]
314
Chrzanowska Barbara z d. Chylińska [0¬]
315
Chrzanowska Bogumiła
*12-06-1972 Białaszewo
†07-12-1972 Szczuczyn /Wąsosz/
316
Chrzanowska Irena
*01-03-1950 Zalesie
†01-03-1950 Zalesie
317
Chrzanowska Jadwiga z d. Godlewska [0¬]
318
Chrzanowska Jadwiga z d. Wróblewska [0¬]
319
Chrzanowska Jadwiga z d. Danowska [0¬]
320
Chrzanowska Janina
*około 09-1950 Kieljany
†01-01-1951 Kieljany
321
Chrzanowska Wiesława
*10-08-1953 Zalesie
†08-09-1954 Zalesie /Wąsosz/
322
Chrzanowski Andrzej
*24-04-1953 Szczuczyn
†27-01-1955 Szczuczyn /Szczuczyn/
323
Chrzanowski Antoni Zdzisław
*14-08-1953 Grajewo
†
324
Chrzanowski Grzegorz [0¬]
325
Chrzanowski Jan
*11-01-1958
†24-08-1995 Grajewo /Wąsosz/
326
Chrzanowski Janusz Antoni [0¬]
327
Chrzanowski Józef [0¬]
328
Chrzanowski Józef
*21-02-1956 Szczuczyn
†10-03-1977 Białystok /Wąsosz/
329
Chrzanowski Marek [0¬]
330
Chrzanowski Mirosław Marian
*18-07-1960 Koniecki
†27-03-1969 Białystok /Wąsosz/
331
Chrzanowski Sylwester
*31-12-1956 Zalesie
†16-04-1995 Zalesie
332
Chrzanowski Tadeusz [0¬]
333
Chrzanowski Wiesław [0¬]
334
Chrzanowski Wojciech [0¬]
335
Chylińska Barbara z d. Hołodyńska [0¬]
336
Chylińska Bożena Anna z d. Styczyńska [0¬]
337
Chylińska Irena [0¬]
338
Chylińska Irena Mirosława z d. Chodnicka [0¬]
339
Chylińska Jadwiga z d. Gardocka [0¬]
340
Chylińska Jadwiga z d. Matyszewska [0¬]
341
Chylińska Jolanta z d. Słodzińska [0¬]
342
Chylińska Jolanta z d. Samełko [0¬]
343
Chylińska Małgorzata z d. Przestrzelska [0¬]
344
Chyliński Edward [0¬]
345
Chyliński Kazimierz
*około 05-1959 Sulewo Prusy
†01-12-1959 Sulewo Prusy
346
Chyliński Marian [0¬]
347
Chyliński Mirosław Józef [0¬]
348
Chyliński Teofil
*22-09-1960 Sulewo Prusy
†15-10-1960 Sulewo Prusy
349
Chyliński Władysław [0¬]
350
Chyliński Zdzisław [0¬]
351
Cichocka Alicja z d. Górska [0¬]
352
Cichocka Zdzisława z d. Albińska
*29-12-1964 Grajewo
†
353
Cichocki Robert [0¬]
354
Cichocki Ryszard [0¬]
355
Ciechanowska Janina z d. Glińska [0¬]
356
Ciecierska Bożena z d. Kamińska [0¬]
357
Ciecierska Maria z d. Siejda [0¬]
358
Ciecierska Marzena z d. Szakalska [0¬]
359
Ciecierska Urszula z d. Ogonowska [0¬]
360
Ciecierski Andrzej [0¬]
361
Ciecierski Janusz [0¬]
362
Ciecierski Krzysztof [0¬]
363
Ciecierski Stanisław [0¬]
364
Ciecierski Stefan [0¬]
365
Ciecierski Waldemar [0¬]
366
Ciecierski Wiesław [0¬]
367
Ciecierski Zygmunt [0¬]
368
Ciemała Jadwiga z d. Danowska [0¬]
369
Cimoch Krystyna z d. Wysocka [0¬]
370
Cimochowska Barbara z d. Malinowska [0¬]
371
Cimochowska Danuta z d. Chorosz [0¬]
372
Cimochowska Grażyna
*26-06-1961 Wąsosz
†27-05-1979 Łomża /Wąsosz/
373
Cimochowska Irena z d. Wysocka [0¬]
374
Cimochowska Irena z d. Dąbrowska [0¬]
375
Cimochowska Jadwiga z d. Marczykowska [0¬]
376
Cimochowska Jadwiga z d. Moczydłowska [0¬]
377
Cimochowska Jolanta z d. Moczydłowska [0¬]
378
Cimochowska Krystyna z d. Kiełczewska [0¬]
379
Cimochowska Marianna z d. Perzanowska [0¬]
380
Cimochowska Ryszarda Jadwiga z d. Modzelewska [0¬]
381
Cimochowska Stanisława z d. Wysocka [0¬]
382
Cimochowska Urszula z d. Zielińska [0¬]
383
Cimochowski Antoni [0¬]
384
Cimochowski Bogdan
*01-11-1956
†31-10-1983 Wąsosz /Wąsosz/
385
Cimochowski Jerzy [0¬]
386
Cimochowski Józef Antoni [0¬]
387
Cimochowski Mieczysław [0¬]
388
Cimochowski Stanisław [0¬]
389
Cimochowski Stanisław Józef [0¬]
390
Cimochowski Szymon [0¬]
391
Cimochowski Zdzisław [0¬]
392
Ciurapiński Marcin [0¬]
393
Collins Elżbieta Wiesława z d. Kozłowska
*15-11-1957 Orzysz
†21-02-2005 Jacksonville, NC /Jacksonville, NC/
394
Cwalina Antoni [0¬]
395
Cwalina Honorata z d. Tarnacka [0¬]
396
Cwalina Jadwiga z d. Wiśniewska [0¬]
397
Cwalina Jerzy
*10-10-1956 Szczuczyn
†10-11-2001 Giżycko
398
Cwalina Leszek Marek
*03-06-1964 Białaszewo
†29-08-1964 Grajewo /Wąsosz/
399
Cwalina Zbigniew
*16-04-1969 Białaszewo
†16-04-1969 Grajewo /Wąsosz/
400
Cwalina Zenobia
*07-11-1962 Białaszewo
†29-11-1962 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
401
Cwalińska Agata z d. Zaborowska [0¬]
402
Cwaliński Marek [0¬]
403
Cybula Jadwiga z d. Roman [0¬]
404
Cybula Mirosław [0¬]
405
Cybulska Elżbieta z d. Sarnacka [0¬]
406
Cybulski Andrzej Wojciech [0¬]
407
Cymkowska Wiesława z d. Wójcicka [0¬]
408
Cymkowski Bogdan [0¬]
409
Cymkowski Lech [0¬]
410
Cymkowski Tadeusz
*08-12-1955 Szczuczyn
†01-02-1956 Dołęgi /Szczuczyn/
411
Czajko Bożena z d. Zaborowska [0¬]
412
Czajko Piotr [0¬]
413
Czaplicka Jolanta Barbara [0¬]
414
Czaplicka Krystyna z d. Markowska [0¬]
415
Czarnecka Barbara z d. Dąbrowska [0¬]
416
Czarnecka Barbara z d. Leśniewska [0¬]
417
Czarnecka Beata z d. Łoś [0¬]
418
Czarnecka Elżbieta z d. Niwińska [0¬]
419
Czarnecka Elżbieta
*19-04-1963 Szczuczyn
†07-08-1963 Świdry /Wąsosz/
420
Czarnecka Helena z d. Mazur [0¬]
421
Czarnecka Irena z d. Łajewska [0¬]
422
Czarnecka Jadwiga z d. Domełło [0¬]
423
Czarnecka Katarzyna z d. Dawidowska [0¬]
424
Czarnecka Krystyna z d. N [0¬]
425
Czarnecki Andrzej [0¬]
426
Czarnecki Marek [0¬]
427
Czarnecki Witold [0¬]
428
Czarnecki Zbigniew [0¬]
429
Czarniawski Wojciech
*01-01-1954 Ełk
†17-06-2013 Marki pod Warszawą
430
Czerech Andrzej [0¬]
431
Czerech Irena [0¬]
432
Czernecka Krystyna z d. Podchul [0¬]
433
Czernecki Wiesław Antoni [0¬]
434
Czerwińska Grażyna z d. Wiśniewska [0¬]
435
Czerwiński Jerzy Wojciech [0¬]
436
Czerwonka Zenona z d. Popiołek [0¬]
437
Czyż Agnieszka z d. Majewska [0¬]
438
Czyżewska Anna z d. Komosińska [0¬]
439
Czyżewska Bogumiła z d. Siedlecka [0¬]
440
Czyżewska Joanna z d. Cichoń [0¬]
441
Czyżewski Jarosław [0¬]
442
Czyżewski Kazimierz [0¬]
443
Czyżewski Mieczysław [0¬]
444
Czyżewski Stefan [0¬]
445
Czyżewski Stefan
*02-09-1960 Wąsosz
†13-12-1968 Grajewo /Wąsosz/
446
Danielewski Maciej [0¬]
447
Danieluk Roman [0¬]
448
Daniłowicz Genowefa Jadwiga z d. Ołdakowska [0¬]
449
Daniłowska Barbara z d. Kulesza [0¬]
450
Dankowska Zofia z d. Chodnicka [0¬]
451
Dankowski Wojciech [0¬]
452
Danowska Alicja z d. Ladzińska [0¬]
453
Danowska Alina [0¬]
454
Danowska Bożena z d. Chylińska
*09-02-1958 Sulewo Prusy
†11-05-1977 Sulewo Prusy /Wąsosz/
455
Danowska Danuta z d. Podchul [0¬]
456
Danowska Danuta z d. Malinowska [0¬]
457
Danowska Elżbieta z d. Łempicka [0¬]
458
Danowska Ewa
*22-08-1974 Szczuczyn
†14-10-1974 Szczuczyn /Wąsosz/
459
Danowska Halina z d. Zaborowska [0¬]
460
Danowska Irena z d. Stankiewicz [0¬]
461
Danowska Irena Natalia z d. Płochocka [0¬]
462
Danowska Jadwiga z d. Klimaszewska [0¬]
463
Danowska Krystyna z d. Dzięgielewska [0¬]
464
Danowska Lidia Monika z d. Baranowska [0¬]
465
Danowska Wincenta z d. Kujałowicz [0¬]
466
Danowski Andrzej
*27-01-1953 Sulewo Kownaty
†23-05-1953 Szczuczyn /Wąsosz/
467
Danowski Edward [0¬]
468
Danowski Jarosław [0¬]
469
Danowski Jarosław
*28-03-1966 Sulewo Kownaty
†20-08-1982 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
470
Danowski Jerzy
*29-09-1950
†18-05-1998 Wrocław /Wąsosz/
471
Danowski Kazimierz [0¬]
472
Danowski Leszek [0¬]
473
Danowski Mieczysław [0¬]
474
Danowski Stanisław [0¬]
475
Danowski Stanisław [0¬]
476
Danowski Tadeusz [0¬]
477
Danowski Wiesław [0¬]
478
Danowski Zygmunt [0¬]
479
Dardzińska Teresa z d. Mścichowska [0¬]
480
Dardziński Henryk [0¬]
481
Darwicki Zbigniew
*20-08-1966 Wąsosz
†14-09-1966 Kownatki /Wąsosz/
482
Dawidowski Edward [0¬]
483
Dawidowski Ryszard [0¬]
484
Dąbrowska Agata z d. Kasztelan [0¬]
485
Dąbrowska Bożena z d. Modzelewska [0¬]
486
Dąbrowska Dorota z d. Kapla [0¬]
487
Dąbrowska Elżbieta z d. Gowgiel [0¬]
488
Dąbrowska Elżbieta [0¬]
489
Dąbrowska Elżbieta z d. Bugnacka [0¬]
490
Dąbrowska Ewa z d. Wawrzyńczyk [0¬]
491
Dąbrowska Ewa z d. Dydzińska [0¬]
492
Dąbrowska Ewa z d. Tyszkiewicz [0¬]
493
Dąbrowska Grażyna z d. Oleksiej [0¬]
494
Dąbrowska Grażyna z d. Danowska [0¬]
495
Dąbrowska Henryka [0¬]
496
Dąbrowska Konstancja Scholastyka
*12-03-1956 Kędziorowo
†19-03-1956 Kędziorowo /Wąsosz/
497
Dąbrowska Wiesława z d. Bagińska [0¬]
498
Dąbrowska Zofia z d. Danowska [0¬]
499
Dąbrowska Zofia z d. Kryspin [0¬]
500
Dąbrowski Adam Michał [0¬]
501
Dąbrowski Andrzej [0¬]
502
Dąbrowski Dariusz [0¬]
503
Dąbrowski Henryk [0¬]
504
Dąbrowski Henryk
*03-09-1958 Rutki
†07-2012 Łomża /Łomża/
505
Dąbrowski Jan [0¬]
506
Dąbrowski Jan Antoni
*09-01-1955 Kownatki
†28-02-1955 Kownatki /Wąsosz/
507
Dąbrowski Jan Kazimierz [0¬]
508
Dąbrowski Janusz [0¬]
509
Dąbrowski Jarosław [0¬]
510
Dąbrowski Józef
*25-09-1953 Kędziorowo
†07-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/
511
Dąbrowski Leszek
*1961 Zambrów
†
512
Dąbrowski Mirosław [0¬]
513
Dąbrowski N [0¬]
514
Dąbrowski Ryszard [0¬]
515
Dąbrowski Wiesław
*09-05-1961 Skomack Wielki
†12-01-2010 Pisz /Ełk/
516
Dąbrowski Wojciech [0¬]
517
Dąbrowski Zbigniew [0¬]
518
Dec Barbara z d. Łempicka [0¬]
519
Dec Dariusz [0¬]
520
Delewska Walentyna z d. Pochylińska [0¬]
521
Delewski Lech Andrzej [0¬]
522
Dębińska Apolonia z d. Laszczkowska [0¬]
523
Dębińska Dorota z d. Tarnacka [0¬]
524
Dębińska Elżbieta z d. Stefanowicz [0¬]
525
Dębińska Teresa z d. Wiśniewska [0¬]
526
Dębiński Arkadiusz [0¬]
527
Dębiński Jan [0¬]
528
Dębiński Jan [0¬]
529
Dębiński Józef
*11-08-1952
†04-06-1981 Łempice /Wąsosz/
530
Dębiński Kazimierz
*08-03-1961 Wąsosz
†11-06-1961 Łempice /Wąsosz/
531
Dębiński Stanisław [0¬]
532
Dębiński Wiesław
*około 02-1950 Łempice
†05-08-1951 Łempice /Wąsosz/
533
Dębska Marianna z d. Łajewska [0¬]
534
Dmochowska Alicja z d. Duda [0¬]
535
Dmochowski Jan
*02-12-1956 Wąsosz
†23-11-1957 Wąsosz /Wąsosz/
536
Dmochowski Mieczysław Aleksander
*01-01-1957 Wąsosz
†04-08-1963 Wąsosz /Wąsosz/
537
Dmochowski Piotr [0¬]
538
Dmochowski Tadeusz [0¬]
539
Dmowska Krystyna z d. Sulewska [0¬]
540
Dobkowska Jadwiga Franciszka z d. Szczesik [0¬]
541
Dobrenko Krystyna z d. N [0¬]
542
Dobrenko Piotr [0¬]
543
Dobrzycka Helena z d. Januszewska [0¬]
544
Dobrzycka Krystyna z d. Chrostowska [0¬]
545
Dobrzycki Jan Ireneusz [0¬]
546
Dobrzycki Waldemar Jan [0¬]
547
Dobrzycki Zdzisław [0¬]
548
Doliwa Jan [0¬]
549
Doliwa Renata z d. Białasiewicz [0¬]
550
Doliwa Renata
*17-09-1972 Grajewo
†06-02-1973 Szczuczyn /Wąsosz/
551
Doliwa Stefan
*10-09-1951 Kruszewo
†06-05-2003 Świdry Kościelne /Wąsosz/
552
Doliwa Wanda z d. Misztal
*17-04-1956 Żebry
†27-10-1986 Grajewo /Wąsosz/
553
Doljasz Stefan [0¬]
554
Doljasz Teresa z d. Dudek [0¬]
555
Dołęga Agnieszka [0¬]
556
Dołęga Irena Zofia z d. Mścichowska [0¬]
557
Domańska Anna z d. Borusiewicz [0¬]
558
Domańska Danuta z d. Gosiewska [0¬]
559
Domański Stanisław [0¬]
560
Domasiewicz Alina z d. Łepkowska [0¬]
561
Domasiewicz Tadeusz [0¬]
562
Domełło Antoni [0¬]
563
Domełło Barbara z d. Kruszyńska [0¬]
564
Domełło Eugene [0¬]
565
Domełło Maria z d. Samełko [0¬]
566
Domełło Stanisław
*18-07-1956 Chełchy
†25-04-1958 Ełk /Wąsosz/
567
Domełło Stanisław
*22-08-1960 Wąsosz
†16-02-1961 Szczuczyn
568
Domełło Wiesław [0¬]
569
Dominiak Elżbieta z d. Chodnicka [0¬]
570
Dominiak Kazimierz [0¬]
571
Domisiewicz Stanisław
*08-05-1953 Niećkowo
†26-11-1955 Szczuczyn /Wąsosz/
572
Domitrz Bożena z d. Karpowicz [0¬]
573
Domitrz Henryk [0¬]
574
Domitrz Jan [0¬]
575
Domitrz Janina z d. N [0¬]
576
Domitrz Kazimierz [0¬]
577
Domitrz Mirosław [0¬]
578
Domitrz Ryszard [0¬]
579
Domitrz Stanisław [0¬]
580
Domitrz Stanisława z d. Rybaczek [0¬]
581
Domitrz Zdzisław [0¬]
582
Domitrz-Fortuna Marzena Renata z d. Domitrz [0¬]
583
Domurat Jolanta z d. Konopka [0¬]
584
Domurat Zbigniew [0¬]
585
Drobińska Bogusława z d. Kojro [0¬]
586
Drobińska Janina z d. Bagińska [0¬]
587
Drobińska Jolanta z d. Rózio [0¬]
588
Drobiński Kazimierz [0¬]
589
Drobiński Przemysław Antoni [0¬]
590
Drozdowska Grażyna z d. Szumowska [0¬]
591
Drozdowski Krzysztof [0¬]
592
Duchnowska Janina z d. Czerwonka [0¬]
593
Duda Jadwiga z d. Wszeborowska [0¬]
594
Duda Jarosław [0¬]
595
Duda Józef [0¬]
596
Dudkowska Danuta z d. Sieczkowska [0¬]
597
Dudkowska Krystyna z d. Słodzińska [0¬]
598
Dudkowski Zdzisław [0¬]
599
Duzikowska Danuta z d. Konopko [0¬]
600
Duzikowska Halina z d. Krzyżanowska [0¬]
601
Duzikowski Sławomir Franciszek [0¬]
602
Duzikowski Waldemar [0¬]
603
Dwilewicz Halina Ktysty z d. Sulińska [0¬]
604
Dwilewicz Hieronim Andrzej [0¬]
605
Dybikowska Urszula
*08-03-1966 Radziłów
†26-01-1969 Kramarzewo /Wąsosz/
606
Dydziński Andrzej [0¬]
607
Dyjach Lucyna z d. Konopka [0¬]
608
Dyjach Marian [0¬]
609
Dymitruk Marianna z d. Kowalewska [0¬]
610
Dziekońska Barbara z d. Majewska [0¬]
611
Dzielnicka Jadwiga z d. Wileńska [0¬]
612
Dzierżyk Stanisław [0¬]
613
Dzierżyk Zdzisława z d. Olszewska [0¬]
614
Dzięgielewska Danuta z d. Kaczyńska [0¬]
615
Dzięgielewska Jadwiga z d. Chylińska [0¬]
616
Dzięgielewska Jadwiga Teresa z d. Turowska [0¬]
617
Dzięgielewska Małgorzata z d. Strzygielska [0¬]
618
Dzięgielewska Małgorzata z d. Klimaszewska [0¬]
619
Dzięgielewska Maria z d. Pawluczyk [0¬]
620
Dzięgielewska Marianna Katarzyna
*30-04-1951 Białaszewo
†23-10-1951 Białaszewo /Białaszewo/
621
Dzięgielewska Teresa Karolina z d. Majchrzak [0¬]
622
Dzięgielewski Adam [0¬]
623
Dzięgielewski Jan
*15-06-1952 Sienickie
†26-11-1952 Sienickie /Białaszewo/
624
Dzięgielewski Marian [0¬]
625
Dzięgielewski Piotr [0¬]
626
Dzięgielewski Ryszard [0¬]
627
Dzięgielewski Ryszard
*07-11-1954 Sulewo Kownaty
†10-12-1994 USA /Wąsosz/
628
Dzięgielewski Waldemar [0¬]
629
Dzięgielewski Wojciech [0¬]
630
Ebner Krystyna
*12-11-1967 Pisz
†15-04-1971 Ruda pow. Pisz /Wąsosz/
631
Efir Zbigniew [0¬]
632
Eksterowicz Krystyna z d. Gowgiel [0¬]
633
Ekstowicz Ryszard (Stanisław) [0¬]
634
Fabian Elżbieta z d. Cimochowska [0¬]
635
Fabian Jarosław [0¬]
636
Falkowska Beata z d. Danowska [0¬]
637
Falkowski Krzysztof [0¬]
638
Feliksiak Janina z d. Petkowska [0¬]
639
Ferenc Jarosław [0¬]
640
Ferenc Wiesława z d. Brzostowska [0¬]
641
Filipkowska Bożena
*26-02-1961 Wąsosz
†17-10-1964 Ławsk /Wąsosz/
642
Filipkowska Elżbieta z d. Chrzanowska [0¬]
643
Filipkowska Eugenia z d. Drobińska
*22-01-1963 Szczuczyn
†
644
Filipkowska Helena z d. Jaczyńska [0¬]
645
Filipkowska Jadwiga z d. Świderska [0¬]
646
Filipkowski Wiesław [0¬]
647
Filipkowski Zygmunt
*08-03-1958 Klarem
†
648
Fiszer Jan Zbigniew [0¬]
649
Fiszer Maria z d. Zamojska [0¬]
650
Foltyńska Barbara z d. Olszewska [0¬]
651
Foltyński Józef Jakub [0¬]
652
Formejster Danuta z d. Grela [0¬]
653
Formejster Jerzy [0¬]
654
Fortuna Krzysztof Jacek [0¬]
655
Foster David
*04-10-1956 Phoenixville, PA
†08-2007
656
Foster Debora z d. Johnson
*04-11-1953
†10-06-2005
657
Foster Heather
*03-05-1973 Phoenixville, PA
†25-09-1981 Pottstown, PA
658
Foster Mark
*01-09-1958 Phoenixville, PA
†2002
659
Foster Michael
*30-12-1959 Phoenixville, PA
†2007
660
Foster William C. [0¬]
661
Frąckiewicz Irena z d. Zaborowska [0¬]
662
Frątczak Stanisław [0¬]
663
Frondczak Alina z d. Szymczak [0¬]
664
Frygier Anna z d. Lewińska
*20-09-1951 Bajtkowo
†05-12-2005 Niemcy /Pruszcz Gdański/
665
Fudali Beata [0¬]
666
Fudali Robert [0¬]
667
Gacka Maria z d. Zalewska [0¬]
668
Gać Mirosława z d. Chrzanowska [0¬]
669
Gać Zdzisław Michał [0¬]
670
Gajek Wiesław [0¬]
671
Gajewska Izabela z d. N [0¬]
672
Gajewski Wojciech [0¬]
673
Gajus Maria z d. Malinowska [0¬]
674
Galanty Henryk [0¬]
675
Galanty Lucyna z d. Waszkiewicz [0¬]
676
Gałecka Jadwiga z d. Koniecko [0¬]
677
Gałecki Tadeusz [0¬]
678
Gardocka Danuta z d. Drobińska [0¬]
679
Gardocka Danuta z d. Gromadzka [0¬]
680
Gardocka Elżbieta z d. Gutowska [0¬]
681
Gardocka Hanna z d. Wiszowata [0¬]
682
Gardocka Irena
*22-06-1955 Stawiane
†13-12-1956 Stawiane /Wąsosz/
683
Gardocka Jadwiga
*około 03-1951 Stawiane
†04-02-1952 Stawiane /Wąsosz/
684
Gardocka Teresa z d. Orłowska [0¬]
685
Gardocka Wiesława Aleksandra z d. Jaśkowska [0¬]
686
Gardocki Antoni [0¬]
687
Gardocki Edward [0¬]
688
Gardocki Henryk
*31-12-1970 Szczuczyn
†17-02-1971 Kramarzewo /Wąsosz/
689
Gardocki Jan [0¬]
690
Gardocki Józef [0¬]
691
Gardocki Krzysztof [0¬]
692
Gardocki Lech Stanisław
*17-09-1950 Szczuczyn
†11-02-2019 Białystok /Szczuczyn/
693
Gardocki Stanisław [0¬]
694
Gardocki Wiesław
*1955 Szczawin
†1984 Białystok /Szczawin/
695
Gawecka Krystyna
*20-03-1954 Żebry
†12-02-1955 Żebry /Wąsosz/
696
Gawecki Henryk [0¬]
697
Gawęcka Janina z d. Darwicka [0¬]
698
Gazowska Genowefa z d. Wysocka [0¬]
699
Gazowska Irena Krystyna z d. Polakowska
*15-06-1965 Szczuczyn
†
700
Gazowska Renata Agnieszka z d. Wysocka [0¬]
701
Gazowski Jerzy [0¬]
702
Gazowski Lech [0¬]
703
Gibas Barbara z d. Rodak [0¬]
704
Gierczyńska Danuta z d. Karwowska [0¬]
705
Gierczyński Janusz Henryk [0¬]
706
Gil Danuta z d. Borawska [0¬]
707
Gil Tadeusz [0¬]
708
Ginyard Rolando [0¬]
709
Glińska Elżbieta z d. Orłowska [0¬]
710
Glińska Jadwiga
*08-01-1963 Wąsosz
†28-03-1963 Szczuczyn /Wąsosz/
711
Gliński Kazimierz [0¬]
712
Gliński Kazimierz
*02-07-1956 Wojtele
†10-04-1958 Guty /Wąsosz/
713
Godlewska Barbara z d. Włodkowska [0¬]
714
Godlewska Celina z d. Koniecko [0¬]
715
Godlewska Danuta z d. Dzięgielewska [0¬]
716
Godlewska Irena z d. Chylińska [0¬]
717
Godlewska Jadwiga z d. Kielian [0¬]
718
Godlewska Mariola [0¬]
719
Godlewska Wiesława z d. Chrzanowska [0¬]
720
Godlewski Andrzej [0¬]
721
Godlewski Jan [0¬]
722
Godlewski Janusz [0¬]
723
Godlewski Kazimierz [0¬]
724
Godlewski Krzysztof [0¬]
725
Godlewski Krzysztof Mirosław [0¬]
726
Godlewski Ryszard [0¬]
727
Godlewski Wacław
*07-05-1951 Zalesie
†17-04-2001 Obrytki /Wąsosz/
728
Godlewski Wiesław [0¬]
729
Godlewski Zdzisław Waldemar [0¬]
730
Gogołowska Wanda z d. Sulewska [0¬]
731
Golubiewska Grażyna z d. Drobińska [0¬]
732
Golubiewski Bolesław
*03-04-1960 Malinówka
†
733
Gordon Anna z d. Bardłowska [0¬]
734
Gordon Jan [0¬]
735
Gosiewska Irena z d. Bagińska [0¬]
736
Gosiewska Zofia
*24-01-1953 Wąsosz
†28-11-1970 Wąsosz /Wąsosz/
737
Gosiewski Donald Edmund [0¬]
738
Gosiewski Fredrick Joseph [0¬]
739
Gosiewski Jan Sławomir
*23-09-1952 Modzele
†15-10-1952 Modzele /Białaszewo/
740
Gosiewski Mirosław [0¬]
741
Goszczyńska Alicja z d. Domitrz [0¬]
742
Goszczyński Wojciech [0¬]
743
Górska Alfreda z d. Chrzanowska [0¬]
744
Górska Anna
*26-09-1954 Grajewo
†30-11-1954 Kramarzewo /Wąsosz/
745
Górska Barbara z d. Kalicka [0¬]
746
Górska Barbara z d. Czopek [0¬]
747
Górska Bernarda z d. Grądzka [0¬]
748
Górska Gabriela z d. Grzymkowska [0¬]
749
Górska Helena
*około 02-1951 Kramarzewo
†16-04-1951 Kramarzewo /Wąsosz/
750
Górska Krystyna z d. Sosnowska [0¬]
751
Górska Teresa z d. Akacka [0¬]
752
Górski Edward [0¬]
753
Górski Franciszek [0¬]
754
Górski Jerzy [0¬]
755
Górski Marian [0¬]
756
Górzan Helena z d. Łempicka [0¬]
757
Grabowiecka Weronika Bogusława z d. Adamska [0¬]
758
Grabowska Bogusława z d. Danowska [0¬]
759
Grabowska Daniela z d. Szczech [0¬]
760
Grabowska Irena z d. Wiśniewska [0¬]
761
Grabowska Maria
*08-09-1973
†25-10-1983 Wąsosz /Wąsosz/
762
Grabowska Teresa z d. Tyszko [0¬]
763
Grabowski Jan Andrzej
*25-01-1960 Grajewo
†11-07-1960 Czerwonki /Wąsosz/
764
Grabowski Jan Mirosław [0¬]
765
Grabowski Janusz [0¬]
766
Grabowski Mieczysław [0¬]
767
Grabowski Sławomir
*21-01-1957 Radziłów
†30-04-1957 Kramarzewo /Wąsosz/
768
Grabowski Stanisław [0¬]
769
Grądzka Jolanta [0¬]
770
Grela Barbara
*1954
†1954
771
Grela Barbara Halina z d. Kaczyńska [0¬]
772
Grela Krystyna [0¬]
773
Grela Marek [0¬]
774
Grela Sławomir
*1953 Ełk
†08-02-1985 Ełk /Ełk/
775
Grela Tadeusz
*1952
†1952
776
Grela Wiesław [0¬]
777
Grela Zdzisław [0¬]
778
Grela Zenon [0¬]
779
Grochowska Krystyna z d. Bagińska [0¬]
780
Grom Halina z d. Kownacka [0¬]
781
Gromadzka Jadwiga
*11-04-1959 Wąsosz
†13-11-1959 Wąsosz /Wąsosz/
782
Gromadzki Bogdan
*04-12-1972 Szczuczyn
†20-03-1998 Józefowo /Wąsosz/
783
Gromadzki Józef
*03-05-1961 Wąsosz
†04-06-1961 Wąsosz /Wąsosz/
784
Grondwald Ewa z d. N [0¬]
785
Grondwald Zdzisław [0¬]
786
Grygo Halina Teresa z d. Olszewska [0¬]
787
Grygo Jerzy [0¬]
788
Grygo Lucyna z d. Wiśniewska [0¬]
789
Grygo Paweł Andrzej [0¬]
790
Grygo Witold [0¬]
791
Gryza Alicja z d. Bogdan [0¬]
792
Gryza Eugeniusz [0¬]
793
Gryżwald Krzysztof
*08-02-1962 Szczuczyn
†30-04-1978 Świdry /Wąsosz/
794
Gryżwald Ryszard
*15-10-1960 Szczuczyn
†29-03-1961 Świdry /Wąsosz/
795
Grzymała Anna [0¬]
796
Grzymała Bogusław [0¬]
797
Grzymała Wiesław [0¬]
798
Grzymkowska Grażyna [0¬]
799
Grzymkowska Urszula [0¬]
800
Grzymkowska Wiesława Mieczysława z d. Niklińska [0¬]
801
Grzymkowski Jan
*26-12-1956 Grajewo
†27-12-1956 Grajewo /Wąsosz/
802
Grzymkowski Józef
*21-02-1952 Okrasin
†
803
Grzymkowski Krzysztof [0¬]
804
Grzymkowski Marian [0¬]
805
Grzymkowski Mirosław [0¬]
806
Grzymkowski Mirosław [0¬]
807
Grzymkowski Tadeusz [0¬]
808
Gudanowska Danuta z d. Obrycka [0¬]
809
Gudanowski Andrzej [0¬]
810
Guligowska Jadwiga Grażyna z d. Niedźwiedzka [0¬]
811
Guligowski Edward [0¬]
812
Gurzęda Antoni
*około 1955
†07-06-2010 /Wąsosz/
813
Gutowska Bożena Lucyna z d. Podworna [0¬]
814
Gutowska Elżbieta z d. Baranowska [0¬]
815
Gutowska Genowefa z d. Dębińska [0¬]
816
Gutowska Helena z d. Kostuch [0¬]
817
Gutowska Helena z d. Danowska [0¬]
818
Gutowska Helena z d. Kotyńska [0¬]
819
Gutowska Irena z d. Jankowska [0¬]
820
Gutowska Maria
*02-02-1966 Wąsosz
†09-04-1967 Łempice /Wąsosz/
821
Gutowski Andrzej Józef [0¬]
822
Gutowski Antoni [0¬]
823
Gutowski Antoni
*04-04-1959 Grajewo
†04-04-1959 Grajewo /Wąsosz/
824
Gutowski Ireneusz [0¬]
825
Gutowski Janusz
*11-12-1973 Kolno
†22-07-2003 Sulewo Prusy /Wąsosz/
826
Gutowski Mirosław [0¬]
827
Gutowski Mirosław Jan [0¬]
828
Gutowski Stanisław [0¬]
829
Guzowska Irena Elżbieta z d. Balewska [0¬]
830
Gwiazdowska Barbara z d. Kiełczewska [0¬]
831
Gwiazdowski Andrzej [0¬]
832
Gwiazdowski Jan Sławek
*około 05-1951 Kownatki
†20-07-1951 Kownatki /Wąsosz/
833
H. Eugenia Klara z d. Mierzejewska [0¬]
834
Habas Eleonora z d. Sulewska [0¬]
835
Hader Jadwiga z d. Kruszyńska [0¬]
836
Hader Tadeusz [0¬]
837
Haenschke Katarzyna z d. Jarząbek [0¬]
838
Helińska Barbara z d. Grondwald [0¬]
839
Heliński Robert z d. Hyliński [0¬]
840
Herbaczewska Beata Małgorzata z d. Czarnecka [0¬]
841
Herbaczewski Grzegorz [0¬]
842
Herczyńska Anna z d. Kozłowska [0¬]
843
Herczyński Jerzy Tadeusz [0¬]
844
Heynar Bożena z d. Jasińska [0¬]
845
Heynar Przemysław [0¬]
846
Himburg Julita z d. Jaszkowska [0¬]
847
Himburg Wiesław [0¬]
848
Holda Dorota z d. Dmochowska [0¬]
849
Hołub Halina z d. Podworna [0¬]
850
Hołub Leszek [0¬]
851
Hryszko Irena Maria z d. Łaguna
*02-02-1963 Szczuczyn
†
852
Hryszko Wiesław [0¬]
853
Hudzik Ewa z d. Bzura [0¬]
854
Hudzik Zbigniew [0¬]
855
Ignaciuk Krystyna z d. Rydzewska [0¬]
856
Ignaciuk Piotr [0¬]
857
Intrys Iwona Grażyna z d. Łempicka [0¬]
858
Intrys Wiesław [0¬]
859
Iwanowski Bogdan
*1959
†1989
860
Izbicka Beata
*02-09-1965 Wąsosz
†23-08-1966 Szczuczyn /Wąsosz/
861
Jabłońska Hanna z d. Wysocka [0¬]
862
Jabłońska Teresa
*04-08-1950 Niećkowo
†04-08-1950 Niećkowo
863
Jabłoński Jarosław
*21-01-1957 Szczuczyn
†26-06-1957 Szczuczyn /Wąsosz/
864
Jabłoński Jerzy Wiesław [0¬]
865
Jachimska Anna z d. Kojro [0¬]
866
Jachimski Janusz [0¬]
867
Jackiewicz Cecylia z d. Najda [0¬]
868
Jackowska Elżbieta Barbara z d. Męczkowska [0¬]
869
Jackowski Ludwik [0¬]
870
Jaczyńska Danuta z d. Męczkowska [0¬]
871
Jaczyńska Jadwiga z d. Kaliszewska [0¬]
872
Jaczyńska Krystyna z d. Męczkowska [0¬]
873
Jaczyński Ludwik [0¬]
874
Jagiełło Anna [0¬]
875
Jagiełło Arkadiusz [0¬]
876
Jagiełło Danuta [0¬]
877
Jagiełło Lucyna z d. Grądzka [0¬]
878
Jakacka Alina z d. Olszewska [0¬]
879
Jakacki Józef [0¬]
880
Jakubczyk Elżbieta z d. Łepkowska [0¬]
881
Jakubczyk Piotr [0¬]
882
Jakubik Janina z d. Łempicka [0¬]
883
Jakubowski Czesław
*12-08-1950 Ławsk
†08-02-1954 Grajewo /Wąsosz/
884
Jakubowski Eugeniusz (Henryk) [0¬]
885
Jakubowski Józef Czesław [0¬]
886
Jamiołkowska Ewa [0¬]
887
Jamiołkowski Eugeniusz [0¬]
888
Jamiołkowski Zbigniew [0¬]
889
Janczewska Irena z d. Kozłowska [0¬]
890
Janczyk Danuta z d. Borawska [0¬]
891
Janczyk Józef [0¬]
892
Janiszewski Wojciech [0¬]
893
Janiuk Teresa z d. Grabowska [0¬]
894
Jankowska Barbara z d. Ołdakowska [0¬]
895
Jankowska Beata z d. Przestrzelska [0¬]
896
Jankowska Bronisława z d. Szostak [0¬]
897
Jankowska Irena z d. Olszewska [0¬]
898
Jankowski Stanisław [0¬]
899
Jankowski Stefan [0¬]
900
Jankowski Tadeusz [0¬]
901
Janowska Halina z d. Supińska [0¬]
902
Janowski Antoni [0¬]
903
Januszewska Barbara z d. Wysocka [0¬]
904
Januszewska Bożena z d. Cimochowska [0¬]
905
Januszewska Hanna z d. Modzelewska [0¬]
906
Januszewska Jadwiga Marianna
*14-03-1956 Komosewo
†29-09-1957 Komosewo /Wąsosz/
907
Januszewska Teresa z d. Domełło [0¬]
908
Januszewski Franciszek [0¬]
909
Januszewski Jan [0¬]
910
Januszewski Józef [0¬]
911
Januszewski Kazimierz [0¬]
912
Januszkiewicz Barbara Franciszka z d. Modzelewska [0¬]
913
Jarosińska Halina z d. Szczech [0¬]
914
Jarząbek Andrzej [0¬]
915
Jarząbek Jadwiga Grażyna z d. Majorkowska [0¬]
916
Jarząbek Janusz [0¬]
917
Jarząbek Krystyna z d. Zakrzewska [0¬]
918
Jarząbek Mieczysław [0¬]
919
Jasińska Anna
*27-12-1964 Wąsosz
†16-07-1965 Szczuczyn /Wąsosz/
920
Jasińska Jadwiga z d. Tyszkiewicz [0¬]
921
Jasiński Stanisław [0¬]
922
Jasiński Stanisław Marek [0¬]
923
Jaszkowska Agnieszka z d. Jabłońska [0¬]
924
Jaszkowska Danuta z d. Wiśniewska [0¬]
925
Jaszkowska Lidia z d. Rusik [0¬]
926
Jaszkowska Maria z d. Jankowska [0¬]
927
Jaszkowski Daniel [0¬]
928
Jaszkowski Dominik [0¬]
929
Jaszkowski Karol [0¬]
930
Jaszkowski Wiesław [0¬]
931
Jaśkowska Barbara [0¬]
932
Jaśkowska Danuta z d. Zamojska [0¬]
933
Jaśkowska Danuta [0¬]
934
Jaśkowska Dorota
*01-02-1970 Szczuczyn
†11-02-1976 Białystok /Wąsosz/
935
Jaśkowska Halina z d. Dębińska [0¬]
936
Jaśkowska Marzena [0¬]
937
Jaśkowski Antoni Tomasz [0¬]
938
Jaśkowski Dariusz [0¬]
939
Jaśkowski Henryk
*około 11-1950 Łempice
†07-02-1951 Łempice
940
Jaśkowski Jan [0¬]
941
Jaśkowski Kazimierz [0¬]
942
Jaśkowski Krzysztof
*03-01-1972 Szczuczyn
†18-11-2002 Ateny /Wąsosz/
943
Jaśkowski Ryszard [0¬]
944
Jaworowska Maria z d. Solińska [0¬]
945
Jaworowski Krzysztof [0¬]
946
Jen Irena z d. Ladzińska [0¬]
947
Jerch Eugenia z d. Płochocka [0¬]
948
Jędzul Bożena z d. Maciorowska [0¬]
949
Jonan Elżbieta z d. Ciecierska [0¬]
950
Jonan Patros [0¬]
951
Jószkowska Teresa z d. Karwowska [0¬]
952
Jóźwik Alina
*27-06-1957 Szczuczyn
†14-09-1957 Rakowo /Szczuczyn/
953
Jurek Cecylia z d. Kopeć [0¬]
954
Jurkun Henryk Franciszek [0¬]
955
Jurkun Krystyna z d. Łempicka [0¬]
956
Kaca Irena Lucyna z d. Gardocka [0¬]
957
Kaca Stanisław [0¬]
958
Kacmajor Barbara Halina z d. Kalinowska [0¬]
959
Kacperska Anna z d. Wiśniewska [0¬]
960
Kacperska Helena
*02-03-1959 Wąsosz
†12-06-1959 Szczuczyn /Wąsosz/
961
Kacperska Irena z d. Ciecierska [0¬]
962
Kacperski Czesław [0¬]
963
Kacperski Jan [0¬]
964
Kacperski Jan Sławomir
*01-12-1951 Wąsosz
†15-03-1955 Wąsosz
965
Kacperski Tadeusz
*10-1951 Wąsosz
†13-11-1951 Szczuczyn /Wąsosz/
966
Kacprowska Marianna z d. Sulimowicz
*23-01-1950 Wąsosz
†07-06-1993 Grajewo /Wąsosz/
967
Kacprowska Zofia z d. Domełło [0¬]
968
Kacprowski Ryszard Jan [0¬]
969
Kaczorowska Grażyna z d. Karwowska [0¬]
970
Kaczorowski Piotr [0¬]
971
Kaczyńska Janina
*25-06-1962 Wąsosz
†26-11-1962 Szczuczyn /Wąsosz/
972
Kaczyńska Janina Augustyna z d. Łucewicz [0¬]
973
Kaczyński Józef [0¬]
974
Kaczyński Stanisław [0¬]
975
Kaczyński Stanisław
*około 12-1950 Bagienice
†25-01-1951 Bagienice
976
Kadłubowska Bożena Zofia z d. Pukilowska [0¬]
977
Kadłubowska Irena z d. Siedlecka [0¬]
978
Kadłubowski Ryszard [0¬]
979
Kadłubowski Stanisław [0¬]
980
Kalfas Małgorzata z d. Rodak [0¬]
981
Kalicki Zdzisław
*1957 Łomża
†1959 Piątnica
982
Kalinowska Cecylia z d. Kulikowska [0¬]
983
Kalinowska Cecylia z d. Mitros [0¬]
984
Kalinowska Danuta z d. Orłowska [0¬]
985
Kalinowska Dorota z d. Konopka [0¬]
986
Kalinowska Elżbieta z d. Łempicka [0¬]
987
Kalinowska Grażyna Maria z d. Łaguna [0¬]
988
Kalinowska Halina z d. Staniszewska [0¬]
989
Kalinowska Halina Zdzisława z d. Komosińska [0¬]
990
Kalinowska Jadwiga z d. Zawistowska [0¬]
991
Kalinowska Janina z d. Januszewska
*15-05-1961 Wąsosz
†
992
Kalinowski Daniel Sebastian
*15-01-1974 Grajewo
†23-08-1997 /Wąsosz/
993
Kalinowski Edward [0¬]
994
Kalinowski Józef [0¬]
995
Kalinowski Marek Janusz [0¬]
996
Kalinowski Sławomir
*19-10-1957 Ławsk
†
997
Kalinowski Stanisław [0¬]
998
Kalinowski Tadeusz [0¬]
999
Kalinowski Tomasz Andrzej [0¬]
1000
Kalinowski Zygmunt [0¬]
1001
Kałużna Halina z d. Malinowska [0¬]
1002
Kałużny Jerzy Andrzej [0¬]
1003
Kamińska Danuta z d. Gutowska [0¬]
1004
Kamińska Ewa z d. Niedźwiedzka [0¬]
1005
Kamińska Grażyna z d. Oskierko [0¬]
1006
Kamińska Halina z d. Skrodzka [0¬]
1007
Kamińska Henryka z d. Bagińska [0¬]
1008
Kamińska Jadwiga z d. Laszczkowska [0¬]
1009
Kamińska Krystyna z d. Zalewska [0¬]
1010
Kamińska Teresa z d. Modzelewska [0¬]
1011
Kamińska Wiesława z d. Chylińska [0¬]
1012
Kamińska Zofia z d. Matyszewska [0¬]
1013
Kamińska Zofia z d. Laszczkowska [0¬]
1014
Kamiński Antoni [0¬]
1015
Kamiński Bogdan [0¬]
1016
Kamiński Józef [0¬]
1017
Kamiński Józef
*11-09-1957 Wąsosz
†25-04-1958 Wąsosz /Wąsosz/
1018
Kamiński Mirosław [0¬]
1019
Kamiński Ryszard
*06-07-1961 Wąsosz
†
1020
Kamiński Sławomir [0¬]
1021
Kania Halina Danuta z d. Modzelewska [0¬]
1022
Kapusta Krystyna z d. Kuczewska [0¬]
1023
Karczewski Jacek z d. Karczewki [0¬]
1024
Karczmarczyk Danuta z d. Komosa [0¬]
1025
Karczmarczyk Jerzy [0¬]
1026
Karpińska Alicja [0¬]
1027
Karpińska Grażyna z d. Mitros [0¬]
1028
Karpiński Stanisław [0¬]
1029
Karwacka Zofia z d. Kosmaczewska [0¬]
1030
Karwowska Alina z d. Borawska [0¬]
1031
Karwowska Anna z d. Kreska [0¬]
1032
Karwowska Barbara z d. Smolińska [0¬]
1033
Karwowska Danuta z d. Sulewska [0¬]
1034
Karwowska Dorota z d. Krzynówek [0¬]
1035
Karwowska Elżbieta z d. Tarnacka [0¬]
1036
Karwowska Genowefa z d. Malinowska [0¬]
1037
Karwowska Halina Urszula z d. Grzymkowska [0¬]
1038
Karwowska Irena z d. Werenc [0¬]
1039
Karwowska Jadwiga z d. Mocarska [0¬]
1040
Karwowska Jadwiga z d. Raciborska [0¬]
1041
Karwowska Janina Eugenia z d. Mroczkowska [0¬]
1042
Karwowska Krystyna Franciszka z d. Sulewska [0¬]
1043
Karwowska Teresa z d. Witkowska [0¬]
1044
Karwowska Zdzisława Marianna
*około 11-1950
†28-01-1951 Żebry /Wąsosz/
1045
Karwowski Andrzej [0¬]
1046
Karwowski Antoni [0¬]
1047
Karwowski Antoni
*25-05-1958 Wąsosz
†14-10-2002 Żebry /Wąsosz/
1048
Karwowski Antoni
*17-04-1956 Szczuczyn
†17-04-1956 Szczuczyn /Wąsosz/
1049
Karwowski Bogdan
*29-05-1959 Wąsosz
†
1050
Karwowski Czesław [0¬]
1051
Karwowski Henryk Franciszek [0¬]
1052
Karwowski Jan
*20-05-1954 Ławsk
†17-07-1955 Ławsk /Wąsosz/
1053
Karwowski Józef [0¬]
1054
Karwowski Kazimierz
*08-10-1968 Grajewo
†07-05-1970 Białystok /Wąsosz/
1055
Karwowski Krzysztof
*29-12-1967 Szczuczyn
†21-01-1968 Szczuczyn /Wąsosz/
1056
Karwowski Lech
*25-03-1965 Wąsosz
†11-01-1966 Białystok /Wąsosz/
1057
Karwowski Marian [0¬]
1058
Karwowski Marian
*08-12-1959
†16-04-1981 Ławsk /Wąsosz/
1059
Karwowski Mieczysław [0¬]
1060
Karwowski Mirosław [0¬]
1061
Karwowski Ryszard Krzysztof [0¬]
1062
Karwowski Sławomir
*22-12-1963 Białaszewo
†28-06-1999 /Wąsosz/
1063
Karwowski Waldemar [0¬]
1064
Kasiak Beata z d. Krzynówek [0¬]
1065
Kasiak Krzysztof [0¬]
1066
Kasprzyk Agnieszka z d. Czarniawska [0¬]
1067
Kaźmierczak Elżbieta z d. Chmielewska [0¬]
1068
Kaźmierczak Ryszard [0¬]
1069
Kaźmierczak Wiesław [0¬]
1070
Kichner Ryszard [0¬]
1071
Kichner Zofia z d. Olszewska [0¬]
1072
Kiełczewska Elżbieta
*03-01-1953 Niećkowo
†23-09-1953 Niećkowo /Wąsosz/
1073
Kiełczewska Irena z d. Rawa [0¬]
1074
Kiełczewska Zofia z d. Jakubowska [0¬]
1075
Kiełczewski Czesław [0¬]
1076
Kiełczewski Waldemar
*około 1952
†06-07-2014 /Grajewo/
1077
Kikel Andrzej Antoni [0¬]
1078
Kikel Genowefa z d. Podworna [0¬]
1079
Kiluk Jadwiga z d. Poniatowska [0¬]
1080
Kiluk Zbigniew [0¬]
1081
Klejszta Andrzej [0¬]
1082
Klejszta Teresa z d. Godlewska [0¬]
1083
Klekner Kazimierz [0¬]
1084
Klekner Urszula z d. Zarzecka [0¬]
1085
Klimaszewska Bogumiła z d. Wysocka [0¬]
1086
Klimaszewska Elżbieta z d. Kulikowska [0¬]
1087
Klimaszewska Jadwiga z d. Mieńkowska [0¬]
1088
Klimaszewska Jadwiga z d. Januszewska [0¬]
1089
Klimaszewska Krystyna Teresa z d. Ziemkiewicz [0¬]
1090
Klimaszewska Regina
*08-09-1952
†01-12-1952 Modzele /Białaszewo/
1091
Klimaszewski Bogdan [0¬]
1092
Klimaszewski Kazimierz [0¬]
1093
Klimaszewski Stanisław [0¬]
1094
Klimaszewski Stanisław Henryk [0¬]
1095
Klimaszewski Stanisław Jan
*23-11-1953 Klimaszewnica
†31-03-2015 Klimaszewnica
1096
Klimczak Bogumił [0¬]
1097
Klimczak Halina z d. Krasińska [0¬]
1098
Klukowska Joanna z d. Bałdyga [0¬]
1099
Klukowska Krystyna z d. Chorosz [0¬]
1100
Klukowski Michał Zdzisław [0¬]
1101
Kłoczko Marianna z d. Danowska [0¬]
1102
Kłoczko Paweł [0¬]
1103
Kłodawska Krystyna z d. Jaszkowska
*30-03-1952
†27-03-1987 Grajewo /Wąsosz/
1104
Kobylińska Urszula z d. Chodnicka [0¬]
1105
Kochanowska Marzena Maria z d. Łempicka [0¬]
1106
Kocnieczka Dorota [0¬]
1107
Kocnieczka Marek [0¬]
1108
Kok Adam Marek [0¬]
1109
Kok Krystyna z d. Świderska [0¬]
1110
Kolbarczyk Jerzy Władysław [0¬]
1111
Kolbarczyk Zdzisława z d. Sosnowska [0¬]
1112
Kolczykiewicz Anna z d. Kreska [0¬]
1113
Kolczykiewicz Krzysztof [0¬]
1114
Kołakowska Alicja z d. Grzenkowicz [0¬]
1115
Kołakowska Anna z d. Zielińska [0¬]
1116
Kołakowska Bożena Alicja z d. Chrzanowska [0¬]
1117
Kołakowska Ewa z d. Rogowska [0¬]
1118
Kołakowska Maria z d. Sowa [0¬]
1119
Kołakowska Stefania Jolanta z d. Czugaj [0¬]
1120
Kołakowski Bogdan [0¬]
1121
Kołakowski Jacek [0¬]
1122
Kołakowski Józef
*05-1953 Kowale Oleckie
†07-06-1969 Zdedy /Ełk/
1123
Kołakowski Lech [0¬]
1124
Kołakowski Paweł [0¬]
1125
Kołakowski Ryszard [0¬]
1126
Kołakowski Ryszard [0¬]
1127
Kołakowski Stanisław [0¬]
1128
Komosa Adam [0¬]
1129
Komosa Andrzej [0¬]
1130
Komosa Dariusz [0¬]
1131
Komosa Grażyna z d. Pabich [0¬]
1132
Komosa Iwona z d. Marcejonis [0¬]
1133
Komosińska Anna z d. Solińska [0¬]
1134
Komosińska Anna z d. Świderska [0¬]
1135
Komosińska Barbara z d. Komosa [0¬]
1136
Komosińska Halina z d. Ciecierska [0¬]
1137
Komosińska Helena z d. Kędzierska [0¬]
1138
Komosińska Irena z d. Jakacka [0¬]
1139
Komosińska Mirosława z d. Rogaczewska [0¬]
1140
Komosiński Andrzej [0¬]
1141
Komosiński Antoni [0¬]
1142
Komosiński Janusz Jarosław [0¬]
1143
Komosiński Jerzy [0¬]
1144
Komosiński Krzysztof [0¬]
1145
Komosiński Leszek [0¬]
1146
Komosiński Mieczysław [0¬]
1147
Komosiński Mirosław [0¬]
1148
Komosiński Sławomir [0¬]
1149
Komosiński Tadeusz [0¬]
1150
Koniecko Andrzej [0¬]
1151
Koniecko Halina
*01-10-1965 Grozimy
†04-11-1965 Grozimy /Wąsosz/
1152
Koniecko Krystyna z d. Zielińska [0¬]
1153
Koniecko Krystyna Jolanta z d. Czarnecka [0¬]
1154
Koniecko Maria Jolanta z d. Zaborowska [0¬]
1155
Koniecko Stanisław
*20-04-1963 Wąsosz
†13-06-1963 Szczuczyn /Wąsosz/
1156
Koniecko Waldemar [0¬]
1157
Koniecko Waldemar
*24-09-1971 Szczuczyn
†14-10-2002 Żebry /Wąsosz/
1158
Koniecko Zdzisław [0¬]
1159
Konopka Aleksander
*01-1951 Świdry
†09-04-1951 Świdry /Wąsosz/
1160
Konopka Alfred [0¬]
1161
Konopka Alina z d. Łempicka [0¬]
1162
Konopka Andrzej Zbigniew
*25-08-1964 Wąsosz
†16-04-1965 Kędziorowo /Wąsosz/
1163
Konopka Barbara z d. Gałązka [0¬]
1164
Konopka Barbara z d. Chrostowska [0¬]
1165
Konopka Bożena Joanna
*19-06-1963 Wąsosz
†26-02-1964 Szczuczyn /Wąsosz/
1166
Konopka Danuta z d. Efir [0¬]
1167
Konopka Danuta z d. Jakubowska [0¬]
1168
Konopka Eugeniusz [0¬]
1169
Konopka Florentyna z d. Tarnacka [0¬]
1170
Konopka Genowefa z d. Jurska [0¬]
1171
Konopka Iwona z d. Łempicka [0¬]
1172
Konopka Jadwiga z d. Grela [0¬]
1173
Konopka Jadwiga z d. Suplicka [0¬]
1174
Konopka Jarosław [0¬]
1175
Konopka Józef [0¬]
1176
Konopka Kazimierz [0¬]
1177
Konopka Kazimierz [0¬]
1178
Konopka Krystyna z d. Chodnicka [0¬]
1179
Konopka Lech [0¬]
1180
Konopka Leszek [0¬]
1181
Konopka Maria z d. Wysocka [0¬]
1182
Konopka Maria Jolanta z d. Malinowska [0¬]
1183
Konopka Mariola z d. Dąbrowska [0¬]
1184
Konopka Piotr [0¬]
1185
Konopka Wiesław
*23-01-1955 Świdry
†22-11-1955 Świdry /Wąsosz/
1186
Konopka Wojciech [0¬]
1187
Konopka Zbigniew [0¬]
1188
Konopka Zdzisław [0¬]
1189
Konopka Zofia z d. Olszewska [0¬]
1190
Konopka Zofia z d. Jankowska [0¬]
1191
Konopko Dariusz [0¬]
1192
Konopko Elżbieta z d. Sulewska [0¬]
1193
Konopko Jan [0¬]
1194
Konopko Jerzy [0¬]
1195
Konopko Wiesława z d. Krasińska [0¬]
1196
Kopeć Józef [0¬]
1197
Kopeć Róża z d. Bystrejewska [0¬]
1198
Kopicka Barbara z d. Bagińska [0¬]
1199
Kopicki Andrzej [0¬]
1200
Koprowska Elżbieta z d. Borawska [0¬]
1201
Koprowski Stefan [0¬]
1202
Kordyjak Barbara Grażyna z d. Pawłowska [0¬]
1203
Kordyjak Zbigniew Marian [0¬]
1204
Korneluk Jadwiga z d. Albińska [0¬]
1205
Korneluk Witold [0¬]
1206
Korycka Grażyna z d. Łempicka [0¬]
1207
Korycki Zdzisław Adam [0¬]
1208
Kosiło Janina z d. Dąbrowska [0¬]
1209
Kosiło Jerzy [0¬]
1210
Kosińska Danuta z d. Bikowska [0¬]
1211
Kosińska Wiesława
*około 06-1951 Świdry
†25-09-1951 Świdry /Wąsosz/
1212
Kosiński Stanisław [0¬]
1213
Kosmaczewski Wiesław [0¬]
1214
Kosmowska Helena z d. Malinowska [0¬]
1215
Kosmowska Jadwiga z d. Ladzińska [0¬]
1216
Kosmowski Ryszard [0¬]
1217
Kosmowski Stanisław
*28-04-1952 Szczuczyn
†03-02-2000 Grajewo /Wąsosz/
1218
Kossakowska Anna Iwona [0¬]
1219
Kossakowska Halina Krystyna
*01-05-1950 Niećkowo
†21-01-1951 Niećkowo /Wąsosz/
1220
Kostecka Dorota z d. N [0¬]
1221
Kostecki Sebastian [0¬]
1222
Kostuch Hanna [0¬]
1223
Kostuch Sybila z d. Śpiewak [0¬]
1224
Kostuch Tadeusz [0¬]
1225
Kotarska Irena z d. Podworna
*11-08-1951 Wąsosz
†13-07-1989 Białystok /Wąsosz/
1226
Kotarski Kazimierz
*około 11-1950 Godlewo
†02-02-1951 Godlewo
1227
Kotarski Tadeusz [0¬]
1228
Kotowska Eugenia Maria z d. Bagińska [0¬]
1229
Kotynski Andrew z d. Kotyński [0¬]
1230
Kotynski Margaret Elizabeth z d. Redden [0¬]
1231
Kotyński Bogdan
*06-01-1967 Jedwabne
†11-11-1967 Sieburczyn /Burzyn/
1232
Kowalczuk Elżbieta z d. Wiśniewska [0¬]
1233
Kowalczuk Wiesław [0¬]
1234
Kowalewska Alina
*15-12-1952 Dmusy
†08-10-1954 Szczuczyn /Szczuczyn/
1235
Kowalewska Ewa z d. Deburska [0¬]
1236
Kowalewska Halina z d. Żurawska [0¬]
1237
Kowalewska Wiesława z d. Domitrz [0¬]
1238
Kowalewski Czesław [0¬]
1239
Kowalewski Eugeniusz [0¬]
1240
Kowalewski Mirosław [0¬]
1241
Kowalewski Wiesław [0¬]
1242
Kowalska Danuta z d. Ladzińska [0¬]
1243
Kowalska Elżbieta z d. Strzyżewska [0¬]
1244
Kowalska Genowefa z d. Pietrzykowska [0¬]
1245
Kowalska Genowefa z d. Olszewska [0¬]
1246
Kowalska Hanna z d. Ladzińska [0¬]
1247
Kowalski Andrzej [0¬]
1248
Kowalski Henryk [0¬]
1249
Kowalski Jan [0¬]
1250
Kownacka Agnieszka z d. Wszeborowska [0¬]
1251
Kownacka Alfreda
*10-03-1953 Kownatki
†14-05-1953 Kownatki /Wąsosz/
1252
Kownacka Celina z d. Gosiewska [0¬]
1253
Kownacka Irena z d. Gąsiewska
*12-08-1953 Wąsosz
†18-08-1977 Biała Piska /Wąsosz/
1254
Kownacka Małgorzata Renata z d. Zielińska [0¬]
1255
Kownacki Andrzej [0¬]
1256
Kownacki Edward [0¬]
1257
Kownacki Józef [0¬]
1258
Kozikowska Anna z d. Zakrzewska [0¬]
1259
Kozikowska Barbara Jadwiga z d. Łempicka [0¬]
1260
Kozikowska Jadwiga
*04-07-1958 Kownatki
†14-07-1959 Kownatki /Wąsosz/
1261
Kozikowska Joanna [0¬]
1262
Kozikowska Kinga z d. Łaguna [0¬]
1263
Kozikowska Zofia z d. Śmiarowska [0¬]
1264
Kozikowski Adam [0¬]
1265
Kozlowski Eileen z d. Capanelli [0¬]
1266
Kozłowska Anna Helena z d. Niebrzydowska [0¬]
1267
Kozłowska Barbara z d. Konieczna [0¬]
1268
Kozłowska Danuta z d. Staniszewska [0¬]
1269
Kozłowska Jadwiga z d. Malinowska [0¬]
1270
Kozłowska Krystyna z d. Dawidowska [0¬]
1271
Kozłowska Marianna z d. Gurzęda [0¬]
1272
Kozłowska Regina z d. Szulc [0¬]
1273
Kozłowska Zofia Elżbieta z d. Fierek [0¬]
1274
Kozłowski Andrzej [0¬]
1275
Kozłowski Eugeniusz [0¬]
1276
Kozłowski Jan [0¬]
1277
Kozłowski Jan
*około 10-1951 Wąsosz
†23-08-1952 Wąsosz /Wąsosz/
1278
Kozłowski Stanisław Franciszek [0¬]
1279
Kozłowski Tadeusz [0¬]
1280
Kozłowski Tadeusz [0¬]
1281
Kozłowski Wacław
*08-12-1961 Szczuczyn
†29-06-1980 Niećkowo /Wąsosz/
1282
Kozłowski Wiesław
*07-06-1957
†07-05-1987 Czekanów /Wąsosz/
1283
Krajewska Teresa z d. Sulewska [0¬]
1284
Krajewski Jerzy [0¬]
1285
Krajewski Marek
*21-02-1972 Grabowo
†25-06-2003 Gdańsk /Wąsosz/
1286
Krasińska Halina z d. Zamojska [0¬]
1287
Krasiński Mieczysław [0¬]
1288
Krasiński Stanisław [0¬]
1289
Kraszewska Agnieszka z d. Dec [0¬]
1290
Kraśko Mirosław [0¬]
1291
Krawczyk Elżbieta z d. Sarnecka [0¬]
1292
Krawczyk Sławomir [0¬]
1293
Krawczyk Władysław [0¬]
1294
Kreska Anna z d. Marcińczyk [0¬]
1295
Kreska Teresa Henryka z d. Bednarowicz [0¬]
1296
Królik Halina z d. Wiśniewska [0¬]
1297
Królik Mieczysław [0¬]
1298
Krukowska Helena z d. Stefanowicz [0¬]
1299
Krupa Andrzej [0¬]
1300
Krupa Halina z d. Flis [0¬]
1301
Krupa Ireneusz [0¬]
1302
Krupa Jolanta z d. Bortnik [0¬]
1303
Kruszyńska Alina z d. Łempicka [0¬]
1304
Kruszyńska Anna
*12-1950 Żebry
†26-01-1951 Żebry
1305
Kruszyńska Halina z d. Czerwonka [0¬]
1306
Kruszyńska Hanna z d. Staniszewska [0¬]
1307
Kruszyńska Marianna z d. Płochocka [0¬]
1308
Kruszyński Antoni
*02-06-1957
†05-08-1990 Choroszcz /Wąsosz/
1309
Kruszyński Jan
*25-01-1950 Żebry
†25-01-1950 Żebry
1310
Kruszyński Józef
*25-02-1955
†23-01-1994 Granne /Wąsosz/
1311
Kruszyński Leszek [0¬]
1312
Kruszyński Mirosław [0¬]
1313
Kruszyński Stanisław [0¬]
1314
Krysiewicz Elżbieta z d. Czarnecka [0¬]
1315
Krysiewicz Kazimierz [0¬]
1316
Kryszczyńska Krystyna Janina z d. Owsianko [0¬]
1317
Kryszpin Józef
*około 10-1950 Wąsosz
†13-08-1951 Wąsosz /Wąsosz/
1318
Krzyżanowska Celina z d. Podchul [0¬]
1319
Krzyżanowska Janina z d. Szulc [0¬]
1320
Krzyżanowski Jan [0¬]
1321
Ksepko Jan [0¬]
1322
Ksepko Krystyna z d. Tomczyk [0¬]
1323
Kucharczyk Waldemar [0¬]
1324
Kucharska Krystyna z d. Zamojska [0¬]
1325
Kucharski Donat Antoni [0¬]
1326
Kuczewski Józef Franciszek [0¬]
1327
Kuczewski Mirosław
*09-10-1962 Wąsosz
†10-12-1962 Wąsosz /Wąsosz/
1328
Kuczyńska Cecylia z d. Kozłowska [0¬]
1329
Kuczyńska Jadwiga z d. Skrodzka [0¬]
1330
Kuczyńska Ryszarda z d. Komosińska [0¬]
1331
Kuczyńska Teresa z d. Baraszkiewicz [0¬]
1332
Kuczyński Antoni
*09-11-1951 Wąsosz
†20-07-1969 Wąsosz /Wąsosz/
1333
Kuczyński Roman Jan [0¬]
1334
Kuczyński Stanisław [0¬]
1335
Kuczyński Stanisław [0¬]
1336
Kuczyński Tadeusz [0¬]
1337
Kudrawiec Andrzej [0¬]
1338
Kudrawiec Bożena z d. Świderska [0¬]
1339
Kukawska Alicja [0¬]
1340
Kukawski Jerzy [0¬]
1341
Kukawski Stanisław [0¬]
1342
Kukowska Eugenia z d. Nerkowska [0¬]
1343
Kukowska Jadwiga z d. Kamińska [0¬]
1344
Kukowski Lech [0¬]
1345
Kukowski Stanisław [0¬]
1346
Kulas Anna z d. Szumowska [0¬]
1347
Kulas Jacek [0¬]
1348
Kulczyńska Anna z d. Domitrz [0¬]
1349
Kulesza Jadwiga [0¬]
1350
Kulesza Krystyna
*1963 Łomża
†1963 Kurpiki /Wizna/
1351
Kulesza Ryszard
*24-05-1972 Zambrów
†08-07-1996 Kurpiki /Wizna/
1352
Kulikowska Janina
*24-07-1951 Żebry
†12-09-1953 Żebry
1353
Kulikowska Krystyna z d. Kalinowska [0¬]
1354
Kulikowska Lucyna z d. Gazowska [0¬]
1355
Kulikowska Teresa z d. Locman [0¬]
1356
Kulikowski Bogdan [0¬]
1357
Kulikowski Jarosław [0¬]
1358
Kulikowski Robert Janusz
*24-06-1973 Grajewo
†22-09-1973 Białystok /Wąsosz/
1359
Kuliś Hanna z d. Siedlecka [0¬]
1360
Kura Danuta z d. Ciecierska [0¬]
1361
Kura Maciej [0¬]
1362
Kura Piotr [0¬]
1363
Kurkowski Henryk [0¬]
1364
Kurowska Krystyna z d. Łempicka [0¬]
1365
Kurowski Krzysztof [0¬]
1366
Kuryło Henryk [0¬]
1367
Kuryło Janina z d. Nitkowska
*18-04-1960 Wąsosz
†
1368
Kurzątkowska Irena z d. Kamińska [0¬]
1369
Kuziak Janina z d. Malinowska [0¬]
1370
Kuziak Stanisław Czesław [0¬]
1371
Kuźmin Zofia z d. Modzelewska [0¬]
1372
Kwapińska Mirosława Alina z d. Balicka [0¬]
1373
Kwiatkowska Danuta z d. Duchan [0¬]
1374
Kwiatkowska Janina z d. Najda [0¬]
1375
Kwiatkowski Krzysztof [0¬]
1376
Kwiećkowska Krystyna z d. Trzonkowska [0¬]
1377
Kwiećkowska Teresa Jadwiga z d. Klimek [0¬]
1378
Kwiećkowski Stanisław [0¬]
1379
Ladzińska Jadwiga z d. Młynarczyk [0¬]
1380
Ladzińska Krystyna z d. Grygo [0¬]
1381
Ladzińska Mariola
*24-04-1972 Grajewo
†16-05-1972 Białystok /Wąsosz/
1382
Ladzińska Wiesława z d. Zielińska [0¬]
1383
Ladziński Marian [0¬]
1384
Ladziński Wiesław [0¬]
1385
Lamko Ireneusz [0¬]
1386
Lamko Jadwiga z d. Dąbrowska [0¬]
1387
Laskowska Zofia z d. Radkowska [0¬]
1388
Laskowski Kazimierz [0¬]
1389
Laskowski Mirosław [0¬]
1390
Laszczkowska Danuta z d. Wiśniewska [0¬]
1391
Laszczkowska Danuta Eugenia z d. Nasalska [0¬]
1392
Laszczkowska Małgorzata z d. Konopka [0¬]
1393
Laszczkowski Andrzej
*26-02-1961 Wąsosz
†14-03-1965 Wąsosz /Wąsosz/
1394
Laszczkowski Antoni
*23-02-1959 Wąsosz
†11-09-1959 Grajewo /Wąsosz/
1395
Laszczkowski Franciszek [0¬]
1396
Laszczkowski Ryszard Edward [0¬]
1397
Laszczkowski Stefan [0¬]
1398
Lebiedzińska Irena
*01-01-1959 Wąsosz
†30-07-1959 Komosewo /Wąsosz/
1399
Lenda Krzysztof
*01-07-1967 Orzysz
†03-11-1967 Szwejkowo /Wąsosz/
1400
Lendo Jadwiga Bożenna z d. Wróblewska [0¬]
1401
Leszczewska Marianna z d. Bagińska [0¬]
1402
Leszczyński Józef [0¬]
1403
Leszek Lucyna z d. Najda [0¬]
1404
Lewandowska Barbara z d. Świderska [0¬]
1405
Lewandowski Kazimierz Marcel [0¬]
1406
Lewińska Ewa z d. Wolczak [0¬]
1407
Lewiński Adam [0¬]
1408
Lewiński Grzegorz [0¬]
1409
Lewiński Jan [0¬]
1410
Lewiński Stanisław [0¬]
1411
Lewko Barbara z d. Zyskowska [0¬]
1412
Lewko Jan [0¬]
1413
Liberacka Marianna z d. Jaczyńska [0¬]
1414
Liberacki Henryk [0¬]
1415
Liberadzka Wiesława z d. Owsianko [0¬]
1416
Liberadzki Leszek Dominik [0¬]
1417
Liewinko Teresa z d. Sienicka [0¬]
1418
Lisicka Sabina z d. Dzięgielewska [0¬]
1419
Lisicki Henryk [0¬]
1420
Lisowska Alicja z d. Grela [0¬]
1421
Lisowski Gustaw Piotr [0¬]
1422
Lisowski Paweł [0¬]
1423
Litwicki Eugeniusz [0¬]
1424
Locman Barbara z d. Polkowska [0¬]
1425
Locman Elżbieta z d. Zdankowska [0¬]
1426
Locman Jerzy [0¬]
1427
Locman Stefan [0¬]
1428
Locman Zdzisław
*07-05-1958 Wąsosz
†
1429
Lombardi Beata z d. Kaczyńska [0¬]
1430
Lombardi Tomasz [0¬]
1431
Lotkowska Regina z d. Siedlecka [0¬]
1432
Lotkowski Roman Tadeusz [0¬]
1433
Lul Irena z d. Dąbrowska [0¬]
1434
Łacińska Wanda z d. Ołdakowska [0¬]
1435
Łaciński Mieczysław [0¬]
1436
Łagodzińska Izabella z d. Podwórna [0¬]
1437
Łagodziński Roni Ryszard [0¬]
1438
Łaguna Andrzej [0¬]
1439
Łaguna Andrzej [0¬]
1440
Łaguna Elżbieta z d. Świderska [0¬]
1441
Łaguna Elżbieta z d. Rawa [0¬]
1442
Łaguna Ewa
*06-08-1961
†05-03-1962
1443
Łaguna Krzysztof [0¬]
1444
Łaguna Marek Sylwester [0¬]
1445
Łaguna Mirosław [0¬]
1446
Łajewska Lidia z d. Prymacka [0¬]
1447
Łapińska Danuta z d. Borusiewicz [0¬]
1448
Łapiński Marian [0¬]
1449
Ławska Zofia z d. Milewska [0¬]
1450
Ławski Jerzy [0¬]
1451
Łazarska Halina z d. Cimochowska [0¬]
1452
Łazarski Edward [0¬]
1453
Łempicka Alicja z d. Godlewska [0¬]
1454
Łempicka Anna
*18-03-1955 Bagienice
†31-03-1955 Szczuczyn /Wąsosz/
1455
Łempicka Barbara z d. Wysocka [0¬]
1456
Łempicka Barbara z d. Zyskowska [0¬]
1457
Łempicka Barbara Marianna
*08-12-1959 Wąsosz
†22-01-1960 Bagienice /Wąsosz/
1458
Łempicka Bożena z d. Konopka [0¬]
1459
Łempicka Cecylia z d. Radziwon [0¬]
1460
Łempicka Danuta
*06-1955 Mostołty
†08-1955 Mostołty /Ełk/
1461
Łempicka Elżbieta z d. Zyskowska [0¬]
1462
Łempicka Elżbieta [0¬]
1463
Łempicka Genowefa Nikodema
*12-12-1951 Zdedy
†14-06-2015 Międzylesie /Otwock/
1464
Łempicka Grażyna z d. Godlewska [0¬]
1465
Łempicka Halina z d. Ordak [0¬]
1466
Łempicka Honorata [0¬]
1467
Łempicka Irena z d. Chrostowska [0¬]
1468
Łempicka Jadwiga z d. Piaścik
*27-04-1952 Dobry Las
†01-01-2022 Bristol, CT
1469
Łempicka Jadwiga Bożena z d. Kowalewska [0¬]
1470
Łempicka Janina
*10-02-1957 Bagienice
†29-04-1957 Bagienice /Wąsosz/
1471
Łempicka Krystyna z d. Krymska [0¬]
1472
Łempicka Krystyna Barbara z d. Czerwonka [0¬]
1473
Łempicka Małgorzata z d. Modzelewska [0¬]
1474
Łempicka Marianna
*09-04-1950 Bagienice
†31-07-1953 Grajewo /Wąsosz/
1475
Łempicka Sabina z d. Świderska [0¬]
1476
Łempicka Sabina [0¬]
1477
Łempicka Teresa z d. Cwalina [0¬]
1478
Łempicka Wiesława z d. Płochocka [0¬]
1479
Łempicki Adam [0¬]
1480
Łempicki Aleksander [0¬]
1481
Łempicki Andrzej
*08-06-1972 Ełk
†04-11-2012 Ełk /Ełk/
1482
Łempicki Antoni [0¬]
1483
Łempicki Czesław [0¬]
1484
Łempicki Czesław [0¬]
1485
Łempicki Czesław
*1951 Sulewo Kownaty
†2003 Mrągowo
1486
Łempicki Eugeniusz
*29-05-1960 Borawskie
†19-09-1973 Borawskie /Radziłów/
1487
Łempicki Eugeniusz
*04-01-1956 Drygały
†22-04-1956 Wąsosz /Wąsosz/
1488
Łempicki Eugeniusz Adam [0¬]
1489
Łempicki Franciszek [0¬]
1490
Łempicki Franciszek
*17-11-1950 Bagienice
†10-05-1974 Skomack Wielki /Wąsosz/
1491
Łempicki Henryk [0¬]
1492
Łempicki Jan [0¬]
1493
Łempicki Jan [0¬]
1494
Łempicki Jan [0¬]
1495
Łempicki Jan (Sławek) [0¬]
1496
Łempicki Jerzy [0¬]
1497
Łempicki Józef [0¬]
1498
Łempicki Kazimierz [0¬]
1499
Łempicki Paweł
*29-06-1974
†1989 Nowa Wieś Ełcka /Ełk/
1500
Łempicki Ryszard [0¬]
1501
Łempicki Ryszard [0¬]
1502
Łempicki Ryszard [0¬]
1503
Łempicki Sławomir
*30-03-1967 Grajewo
†27-07-2000 Jaki /Słucz/
1504
Łempicki Szczepan
*12-01-1951 Klimaszewnica
†15-02-1951 Grajewo /Białaszewo/
1505
Łempicki Tadeusz [0¬]
1506
Łempicki Waldemar [0¬]
1507
Łempicki Waldemar [0¬]
1508
Łempicki Wiesław [0¬]
1509
Łempicki Władysław
*22-03-1955 Bagienice
†22-04-1955 Bagienice /Wąsosz/
1510
Łempicki Wojciech Bolesław [0¬]
1511
Łempicki Zbigniew [0¬]
1512
Łempicki Zdzisław
*21-12-1957 Sojczynek
†17-05-1958 Ełk
1513
Łepkowska Anna z d. Komosińska [0¬]
1514
Łepkowska Henryka
*05-02-1954 Niećkowo
†20-09-1954 Niećkowo /Wąsosz/
1515
Łepkowska Jadwiga z d. Rydzewska [0¬]
1516
Łepkowska Marianna [0¬]
1517
Łepkowska Wioletta z d. Bagińska [0¬]
1518
Łepkowski Henryk [0¬]
1519
Łepkowski Jan
*02-08-1955 Niećkowo
†09-08-1955 Niećkowo /Niećkowo/
1520
Łepkowski Jarosław Andrzej [0¬]
1521
Łepkowski Robert [0¬]
1522
Łepkowski Ryszard
*05-12-1971 Grajewo
†02-04-1972 Szczuczyn /Wąsosz/
1523
Łepkowski Tadeusz
*20-04-1951
†10-08-1991 Ławsk /Wąsosz/
1524
Łobodziec Danuta z d. Święcikowska [0¬]
1525
Łochowska Anna z d. Kownacka
*10-03-1951 Kownatki
†11-02-2009 Grajewo /Białaszewo/
1526
Łochowska Ewa Alina z d. Zakrzewska [0¬]
1527
Łochowska Teresa z d. Żukowska [0¬]
1528
Łochowski Henryk
*15-04-1966 Ełk
†10-12-1994 /Klusy/
1529
Łochowski Wojciech [0¬]
1530
Łomotowska Dominika z d. Wiśniewska [0¬]
1531
Łoniewski Edward
*1953 Ełk
†08-02-2020 Ełk /Klusy/
1532
Łoniewski Jerzy
*1957 Ełk
†03-04-2020
1533
Łopucka Maryna [0¬]
1534
Łosiewicz Andrzej [0¬]
1535
Łosiewicz Dorota z d. Modzelewska [0¬]
1536
Łosiewicz Irena z d. Cichocka [0¬]
1537
Łosiewska Cecylia z d. Karwowska [0¬]
1538
Łosiewska Hieronima z d. Owsianko [0¬]
1539
Łosiewski Jan
*03-04-1953 Bukowo
†15-07-2001 Grajewo /Wąsosz/
1540
Łoś Aleksander
*około 09-1954 Ławsk
†04-03-1957 Ławsk /Wąsosz/
1541
Łoś Anna z d. Orłowska [0¬]
1542
Łoś Barbara
*05-06-1970 Białystok
†15-06-1970 Białystok /Wąsosz/
1543
Łoś Cecylia
*14-12-1968 Szczuczyn
†22-02-1969 Szczuczyn /Wąsosz/
1544
Łoś Kazimierz
*11-04-1952
†13-01-1986 Ławsk /Wąsosz/
1545
Łoś Marek [0¬]
1546
Łoś Ryszard
*26-09-1966 Szczuczyn
†26-10-1966 Wąsosz /Wąsosz/
1547
Łoś Waldemar [0¬]
1548
Łoś Waldemar Czesław [0¬]
1549
Łoś Zbigniew
*12-07-1958 Wąsosz
†18-10-1958 Białystok /Wąsosz/
1550
Łuczko Danuta z d. Łempicka [0¬]
1551
Łuczko Ryszard [0¬]
1552
Łukasiak Telesfor [0¬]
1553
Łukaszewicz Jolanta Helena z d. Zalewska [0¬]
1554
Łukaszewicz Marian Stanisław [0¬]
1555
Łukowska Barbara z d. Ptaszyńska [0¬]
1556
Łukowski Tadeusz [0¬]
1557
Maciorowska Alicja z d. Zaborowska [0¬]
1558
Maciorowska Danuta z d. Duda [0¬]
1559
Maciorowska Elżbieta z d. Chylińska [0¬]
1560
Maciorowski Antoni [0¬]
1561
Maciorowski Bogusław [0¬]
1562
Majewicz Elżbieta z d. Komosa [0¬]
1563
Majewicz Marek [0¬]
1564
Majewska Jadwiga z d. Truchan [0¬]
1565
Majewska Joanna [0¬]
1566
Majewski Andrzej [0¬]
1567
Majewski Antoni
*24-05-1955 Łomża
†24-01-2005 Rutki /Zambrów/
1568
Majewski Jacek [0¬]
1569
Makowska Halina z d. Kalinowska [0¬]
1570
Makowski Jerzy [0¬]
1571
Makuszewska Alicja z d. Kiełczewska [0¬]
1572
Makuszewska Bożena z d. Borusiewicz [0¬]
1573
Makuszewska Elżbieta Maria z d. Cepowska [0¬]
1574
Makuszewski Bogdan Andrzej
*04-02-1965 Wąsosz
†05-08-2004 /Wąsosz/
1575
Makuszewski Henryk [0¬]
1576
Makuszewski Kazimierz [0¬]
1577
Malc Teresa z d. Kalinowska [0¬]
1578
Malc Zenon Stanisław [0¬]
1579
Maleszewska Teresa Maria z d. Kulikowska [0¬]
1580
Maleszewski Stanisław Piotr [0¬]
1581
Malinowska Agnieszka z d. Zorczykowska [0¬]
1582
Malinowska Elżbieta z d. Brdys [0¬]
1583
Malinowska Hanna Barbara z d. Rydzewska [0¬]
1584
Malinowska Jadwiga [0¬]
1585
Malinowska Teresa [0¬]
1586
Malinowska Teresa z d. Trzaska [0¬]
1587
Malinowska Wiesława z d. Słodzińska [0¬]
1588
Malinowski Arkadiusz [0¬]
1589
Malinowski Edward [0¬]
1590
Malinowski Jarosław [0¬]
1591
Malinowski Lech [0¬]
1592
Malinowski Stanisław [0¬]
1593
Maliszewska Helena z d. Zalewska [0¬]
1594
Małecka Barbara z d. Komosa [0¬]
1595
Małecki Marek [0¬]
1596
Małolepszy Grażyna z d. Zakrzewska [0¬]
1597
Małolepszy Jan [0¬]
1598
Małolepszy Stanisław
*05-09-1958
†12-07-1989 Białystok /Wąsosz/
1599
Mankiewicz Teresa z d. Sadkowska [0¬]
1600
Marczykowska Elżbieta z d. Dawidowicz [0¬]
1601
Marczykowska Halina z d. Walendzik [0¬]
1602
Marczykowska Helena z d. Tarnacka [0¬]
1603
Marczykowska Iwona z d. Płochocka [0¬]
1604
Marczykowska Janina z d. Siedlecka [0¬]
1605
Marczykowski Eugeniusz
*23-07-1960 Szczuczyn
†23-07-1960 Szczuczyn /Wąsosz/
1606
Marczykowski Jan [0¬]
1607
Marczykowski Józef
*19-03-1952 Wąsosz
†27-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/
1608
Marczykowski Marek Franciszek [0¬]
1609
Marczykowski Stanisław
*18-10-1956 Wąsosz
†24-11-1956 Wąsosz /Wąsosz/
1610
Marczykowski Wojciech
*13-11-1967
†15-08-1990 Sokoły /Wąsosz/
1611
Markiewicz Bożena z d. Bames [0¬]
1612
Markowska Dorota z d. Radkowska [0¬]
1613
Markowska Irena z d. Sztejno [0¬]
1614
Markowska Marianna z d. Duchnowska [0¬]
1615
Markowski Jan
*06-09-1951 Niekrasze
†12-05-1968 Białystok /Wąsosz/
1616
Markowski Jerzy [0¬]
1617
Markowski Mieczysław Stanisław [0¬]
1618
Markowski Sławomir
*02-01-1958 Niekrasze
†20-02-1999 Gdynia /Wąsosz/
1619
Markowski Wiesław [0¬]
1620
Maryak Gerard [0¬]
1621
Maryak Johnna [0¬]
1622
Marzec Leszek Kazimierz [0¬]
1623
Marzec Magdalena Irena z d. Żydło [0¬]
1624
Marzewski Maciej [0¬]
1625
Masłowska Anna Teresa z d. Danowska [0¬]
1626
Masłowska Czesława z d. Karwowska [0¬]
1627
Masłowski Marek [0¬]
1628
Materak Janusz [0¬]
1629
Matys Danuta z d. Akacka
*09-08-1960 Grajewo
†
1630
Matys Sławomir [0¬]
1631
Matyszewska Maria
*28-04-1953 Niećkowo
†31-08-1953 Niećkowo /Wąsosz/
1632
Matyszewska Teresa z d. Dobrzyń [0¬]
1633
Matyszewski Andrzej [0¬]
1634
Matyszewski Wojciech [0¬]
1635
Mazur Teresa z d. Sieczkowska [0¬]
1636
Mąka Andrzej [0¬]
1637
McMahon Mary K. z d. Foster [0¬]
1638
Merchelska Grażyna z d. Wonsewicz [0¬]
1639
Merchelska Krystyna z d. Wysocka [0¬]
1640
Merchelska Małgorzata
*23-01-1972 Białystok
†23-01-1972 Białystok
1641
Merchelska Wiesława z d. Francuz [0¬]
1642
Merchelski Andrzej [0¬]
1643
Merchelski Bogdan [0¬]
1644
Merchelski Grzegorz [0¬]
1645
Merchelski Jacek [0¬]
1646
Merchelski Janusz
*15-04-1973 Szczuczyn
†16-09-1975 Żebry /Wąsosz/
1647
Merchelski Jerzy
*15-07-1958 Wąsosz
†31-08-1963 Żebry /Wąsosz/
1648
Merchelski Kazimierz [0¬]
1649
Merchelski Mieczysław [0¬]
1650
Merchelski Tadeusz
*około 1953
†18-07-2010 /Wąsosz/
1651
Merchelski Wiesław [0¬]
1652
Męczkowska Jadwiga z d. Dąbrowska [0¬]
1653
Męczkowska Stanisława z d. Wszeborowska [0¬]
1654
Michalska Jadwiga z d. Niebrzydowska [0¬]
1655
Michalski Jan
*28-06-1951 Elbląg
†
1656
Michałowska Teresa Halina z d. Zalewska [0¬]
1657
Michałowski Kazimierz [0¬]
1658
Mieczkowska Jolanta [0¬]
1659
Mieczkowska Maria z d. Mścichowska [0¬]
1660
Mieczkowska Zofia z d. Borawska [0¬]
1661
Mieczkowski Edward [0¬]
1662
Mieczkowski Janusz [0¬]
1663
Mieczkowski Mirosław [0¬]
1664
Mieczkowski Wojciech [0¬]
1665
Mieńkowska Alina [0¬]
1666
Mieńkowska Bronisława [0¬]
1667
Mieńkowski Bogdan [0¬]
1668
Mierzejewska Anna z d. Potrzebka [0¬]
1669
Mierzejewska Elżbieta Maria z d. Komosa [0¬]
1670
Mierzejewska Halina z d. Kopeć [0¬]
1671
Mierzejewska Irena z d. Mocarska [0¬]
1672
Mierzejewski Henryk [0¬]
1673
Mierzejewski Jan [0¬]
1674
Mierzejewski Tadeusz [0¬]
1675
Mierzwicka Marzanna Elżbieta z d. Jarząbek [0¬]
1676
Miklaszewska Beata z d. Kownacka [0¬]
1677
Miklaszewski Adam [0¬]
1678
Miklaszewski Grzegorz Piotr [0¬]
1679
Miklaszewski Marian [0¬]
1680
Miklaszewski Roman [0¬]
1681
Miklaszewski Ryszard [0¬]
1682
Miklaszewski Szymon [0¬]
1683
Mikucka Anastazja z d. Świderska [0¬]
1684
Mikucka Bogusława z d. Łempicka [0¬]
1685
Mikucka Irena z d. Chrzanowska [0¬]
1686
Mikucka Jadwiga z d. Drzazgowska [0¬]
1687
Mikucki Antoni
*18-10-1958 Szczuczyn
†12-05-1960 Kudłaczewo /Wąsosz/
1688
Mikucki Józef [0¬]
1689
Mikucki Lucjan [0¬]
1690
Mikucki Zdzisław [0¬]
1691
Mikulska Teresa Rozalia z d. Jarząbek [0¬]
1692
Milczarek Jarosław [0¬]
1693
Milczarek Lilia z d. Żbikowska [0¬]
1694
Milczunas Bolesław [0¬]
1695
Milczunas Marianna Stefania z d. Smolińska [0¬]
1696
Milewska Celina z d. Drobińska [0¬]
1697
Milewska Celina Zdzisława z d. Mroczkowska [0¬]
1698
Milewska Elżbieta
*16-12-1962 Kalinowo
†21-01-1963 Łempice
1699
Milewska Halina z d. Malinowska [0¬]
1700
Milewska Helena z d. Żukowska [0¬]
1701
Milewska Janina Mieczysława z d. Płochocka [0¬]
1702
Milewska Maria Jolanta
*10-10-1953 Szczuczyn
†05-02-1954 Świdry
1703
Milewska Zofia z d. Merchelska [0¬]
1704
Milewska Zofia z d. Bzura [0¬]
1705
Milewski Edawrd
*03-07-1966
†02-11-1990 Węgorzewo /Wąsosz/
1706
Milewski Jan [0¬]
1707
Milewski Jarosław [0¬]
1708
Milewski Kazimierz [0¬]
1709
Milewski Marek Jarosław [0¬]
1710
Milewski Mirosław [0¬]
1711
Miszczyk Irena z d. Mocarska [0¬]
1712
Misztal Antoni
*05-07-1961 Wąsosz
†26-12-2004 Żebry /Wąsosz/
1713
Miśkiewicz Jadwiga z d. Glińska [0¬]
1714
Miśkiewicz Tomasz [0¬]
1715
Młodzianowska Bożena z d. Olszewska [0¬]
1716
Młodzianowski Piotr [0¬]
1717
Mocarska Alicja
*27-10-1951 Wąsosz
†10-04-1968 Wąsosz /Wąsosz/
1718
Mocarska Anna [0¬]
1719
Mocarska Barbara
*02-11-1958 Wąsosz
†20-11-1958 Wąsosz /Wąsosz/
1720
Mocarska Danuta Józefa z d. Gordon [0¬]
1721
Mocarski Ryszard [0¬]
1722
Moczydłowska Ewa
*22-11-1968 Szczuczyn
†22-10-1969 Wąsosz /Wąsosz/
1723
Moczydłowski Piotr [0¬]
1724
Modrzejewska Lucyna z d. Chludzińska [0¬]
1725
Modzelewska Barbara z d. Brzozowska [0¬]
1726
Modzelewska Barbara z d. Gutowska [0¬]
1727
Modzelewska Beata z d. Górska [0¬]
1728
Modzelewska Danuta z d. Łempicka [0¬]
1729
Modzelewska Irena Czesława z d. Kędzierska [0¬]
1730
Modzelewska Irena Halina z d. Podbielska [0¬]
1731
Modzelewska Janina z d. Kiełczewska [0¬]
1732
Modzelewska Krystyna
*12-08-1953 Szczuczyn
†12-08-1953 Szczuczyn /Wąsosz/
1733
Modzelewska Krystyna Teresa z d. Gurzęda [0¬]
1734
Modzelewska Lucyna z d. Łempicka [0¬]
1735
Modzelewska Małgorzata z d. Szymkiewicz [0¬]
1736
Modzelewska Marianna z d. Nowak [0¬]
1737
Modzelewska Zdzisława z d. Matyszewska [0¬]
1738
Modzelewska Zofia z d. Kuczewska [0¬]
1739
Modzelewski Aleksander
*17-03-1952 Świdry
†18-03-1952 Świdry /Wąsosz/
1740
Modzelewski Andrzej
*21-09-1966 Szczuczyn
†29-10-1966 Milewo
1741
Modzelewski Dariusz [0¬]
1742
Modzelewski Jan [0¬]
1743
Modzelewski Janusz [0¬]
1744
Modzelewski Jarosław [0¬]
1745
Modzelewski Jarosław
*19-12-1972 Niećkowo
†15-07-1973 Szczuczyn /Wąsosz/
1746
Modzelewski Jerzy [0¬]
1747
Modzelewski Józef [0¬]
1748
Modzelewski Kazimierz [0¬]
1749
Modzelewski Krzysztof [0¬]
1750
Modzelewski Leszek [0¬]
1751
Modzelewski Marian [0¬]
1752
Modzelewski Ryszard Józef [0¬]
1753
Modzelewski Sławomir Mirosław [0¬]
1754
Modzelewski Stanisław (January) [0¬]
1755
Modzelewski Stanisław Waldemar [0¬]
1756
Modzelewski Wiesław [0¬]
1757
Modzelewski Witold [0¬]
1758
Modzelewski Zdzisław [0¬]
1759
Moniuszko Bożena z d. Borawska [0¬]
1760
Moniuszko Eugeniusz [0¬]
1761
Mordasiewicz Renata z d. Jaszkowska [0¬]
1762
Mordasiewicz Zbigniew [0¬]
1763
Mościcka Krystyna z d. Łempicka [0¬]
1764
Mościcki Zygmunt
*01-01-1952 Pluty
†
1765
Motus Grażyna z d. Perkowska [0¬]
1766
Motus Wiesław Maciej [0¬]
1767
Mroczkowska Alicja z d. Grądzka [0¬]
1768
Mroczkowska Danuta z d. Borawska [0¬]
1769
Mroczkowska Danuta Jadwiga z d. Mieńkowska [0¬]
1770
Mroczkowska Irena z d. Godlewska [0¬]
1771
Mroczkowska Joanna z d. Wolanowska [0¬]
1772
Mroczkowska Lucyna z d. Bagińska [0¬]
1773
Mroczkowska Maria z d. Staniszewska [0¬]
1774
Mroczkowska Marianna
*05-06-1953 Czerwonki
†11-09-1953 Szczuczyn
1775
Mroczkowski Andrzej [0¬]
1776
Mroczkowski Jacek [0¬]
1777
Mroczkowski Krzysztof [0¬]
1778
Mroczkowski Ryszard
*około 01-1952 Czerwonki
†11-04-1952 Czerwonki /Wąsosz/
1779
Mroczkowski Stanisław [0¬]
1780
Mroczkowski Stefan
*05-11-1954 Czerwonki
†25-03-1976 Wąsosz /Wąsosz/
1781
Mroczkowski Wiesław [0¬]
1782
Mrozowicz Leokadia z d. Olszewska [0¬]
1783
Mrówka Sylwester [0¬]
1784
Mrówka Teresa z d. Wszeborowska [0¬]
1785
Mróź Elżbieta z d. Niecikowska [0¬]
1786
Mścichowska Anna z d. Magusiewicz [0¬]
1787
Mścichowska Barbara z d. Śmiarowska [0¬]
1788
Mścichowska Barbara z d. Dobrzycka [0¬]
1789
Mścichowska Elżbieta z d. Sulewska [0¬]
1790
Mścichowska Janina z d. Sulewska [0¬]
1791
Mścichowska Teresa z d. Zakrzewska [0¬]
1792
Mścichowski Andrzej [0¬]
1793
Mścichowski Aniołek
*24-08-1952 Kownatki
†24-08-1952 Kownatki /Wąsosz/
1794
Mścichowski Jan [0¬]
1795
Mścichowski Kazimierz [0¬]
1796
Mścichowski Krzysztof Mieczysław [0¬]
1797
Mścichowski Piotr Jerzy [0¬]
1798
Mścichowski Tadeusz [0¬]
1799
Mścichowski Wiesław [0¬]
1800
Murawska Irena Jolanta z d. Sokołowska [0¬]
1801
Murawska Maria Janina z d. Ciszewska [0¬]
1802
Musialik Grażyna z d. Nietupska
*1955
†1988 Gdynia
1803
Mycek Andrzej [0¬]
1804
Mycek Wiesława z d. Gryżwald [0¬]
1805
N Czesława z d. Stankiewicz [0¬]
1806
Najda Henryk [0¬]
1807
Najda Józef [0¬]
1808
Najda Teresa z d. Łempicka [0¬]
1809
Narewska Danuta z d. Tarnacka [0¬]
1810
Narewski Witold [0¬]
1811
Naruszewicz Kazimierz Bogdan [0¬]
1812
Naruszewicz Zofia z d. Orłowska [0¬]
1813
Nastarowicz Halina z d. Korycka [0¬]
1814
Nastarowicz Marian [0¬]
1815
Nawrocka Marianna z d. Modzelewska [0¬]
1816
Nawrocki Zbigniew [0¬]
1817
Nerkowska Barbara z d. Solińska [0¬]
1818
Nerkowski Franciszek [0¬]
1819
Niczyporuk Hieronim [0¬]
1820
Niczyporuk Mirosława z d. Modzelewska [0¬]
1821
Niebrzydowska Alicja z d. Modzelewska [0¬]
1822
Niebrzydowska Dorota Teresa z d. Wojsław [0¬]
1823
Niebrzydowska Jadwiga z d. Konopka [0¬]
1824
Niebrzydowska Krystyna
*18-08-1955 Glinki
†26-11-1955 Modzele /Wąsosz/
1825
Niebrzydowska Urszula z d. Płochocka
*25-04-1959 Szczuczyn
†26-01-1999 Białystok /Wąsosz/
1826
Niebrzydowski Janusz [0¬]
1827
Niebrzydowski Wojciech [0¬]
1828
Niebrzydowski Wojciech
*16-05-1966
†04-08-1986 Grajewo /Wąsosz/
1829
Nieciecka Katharine [0¬]
1830
Nieciecki Edward [0¬]
1831
Niecikowska Alicja z d. Doljasz [0¬]
1832
Niecikowska Barbara Teresa z d. Bikowska [0¬]
1833
Niecikowska Celina [0¬]
1834
Niecikowska Danuta Teresa z d. Marcińczyk [0¬]
1835
Niecikowska Gabriela z d. Grygo [0¬]
1836
Niecikowska Hanna z d. Wołyniec [0¬]
1837
Niecikowska Krystyna z d. Jurczykowska [0¬]
1838
Niecikowska Maria Jolanta z d. Saniewska [0¬]
1839
Niecikowska Marianna Jadwiga z d. Kaczyńska [0¬]
1840
Niecikowska Teresa z d. Łempicka
*16-03-1956 Bagienice
†22-07-1987 Gdynia /Wąsosz/
1841
Niecikowska Zofia z d. Łepkowska [0¬]
1842
Niecikowski Antoni [0¬]
1843
Niecikowski Antoni [0¬]
1844
Niecikowski Eugeniusz [0¬]
1845
Niecikowski Jan [0¬]
1846
Niecikowski Jerzy [0¬]
1847
Niecikowski Józef [0¬]
1848
Niecikowski Kazimierz [0¬]
1849
Niecikowski Tadeusz
*07-05-1952 Niećkowo
†15-02-1999 Grajewo /Wąsosz/
1850
Niecikowski Zdzisław Józef [0¬]
1851
Niedbała Krzysztof [0¬]
1852
Niedbała Marzena z d. Arciszewska [0¬]
1853
Niedźwiedzka Janina z d. Jaśkowska [0¬]
1854
Niedźwiedzki Sławomir [0¬]
1855
Niedźwiedzki Wiesław
*01-09-1952
†07-07-1993 Grajewo /Wąsosz/
1856
Nienałtowska Agnieszka [0¬]
1857
Nienałtowski Jan [0¬]
1858
Nienałtowski Józef [0¬]
1859
Nienałtowski Kazimierz [0¬]
1860
Nienałtowski Tadeusz [0¬]
1861
Nienałtowski Zygmunt [0¬]
1862
Nieradko Barbara z d. Niebrzydowska [0¬]
1863
Nietupska Celina z d. Karwowska [0¬]
1864
Niewczas Barbara z d. Sulewska [0¬]
1865
Niewczas Krzysztof [0¬]
1866
Nikonowicz Mieczysław
*01-01-1950 Wąsosz
†16-04-1979 Wąsosz /Wąsosz/
1867
Nitkowska Grażyna z d. Koniecko [0¬]
1868
Nitkowska Lucyna z d. Brzostowska [0¬]
1869
Nitkowski Antoni
*16-06-1952 Grozimy
†21-11-2004 Ełk /Wąsosz/
1870
Nitkowski Jan [0¬]
1871
Nitkowski Stanisław
*24-02-1958 Grozimy
†25-05-1959 Grozimy /Wąsosz/
1872
Nitkowski Wiesław [0¬]
1873
NN Sylwia z d. Kostuch [0¬]
1874
Nowak Iwona z d. Trzonkowska [0¬]
1875
Nowak Janusz [0¬]
1876
Nowakowska Jadwiga z d. Dmochowska [0¬]
1877
Nowakowski Jan [0¬]
1878
Nowicka Teresa z d. Adamska [0¬]
1879
Nowik Bronisław
*06-06-1953 Planteczka
†08-08-2017
1880
Nowik Jadwiga z d. Siejda
*05-07-1956 Szczuczyn
†10-02-2012
1881
Nowikowska Bożena z d. Bielenica [0¬]
1882
Nowikowski Marek [0¬]
1883
Obiedzińska Jadwiga Janina z d. Łajewska [0¬]
1884
Obłoza Anna Bożena z d. Karwowska [0¬]
1885
Obłoza Zbigniew [0¬]
1886
Obrycka Lucyna z d. Stępińska [0¬]
1887
Obrycki Jan
*28-09-1970 Grajewo
†07-10-1970 Szczuczyn /Wąsosz/
1888
Ochman Barbara z d. Wójcicka [0¬]
1889
Ochman Ryszard [0¬]
1890
Ochrymowicz Lucyna z d. Ołdakowska
*15-09-1953 Komosewo
†27-06-2002 Łazy /Wąsosz/
1891
Odachowska Alina Scholastyka z d. Orłowska [0¬]
1892
Odachowski Marian [0¬]
1893
Odziemczyk Andrzej [0¬]
1894
Odziemczyk Elżbieta z d. Danowska [0¬]
1895
Ogonowski Jerzy
*16-06-1970 Szczuczyn
†27-10-2003 /Wąsosz/
1896
Ojrzyńska Małgorzata z d. Łaguna [0¬]
1897
Okołowicz Helena z d. Sykulska [0¬]
1898
Okołowicz Ryszard [0¬]
1899
Okuniewska Henryka z d. Kochanowska [0¬]
1900
Okuniewski Stanisław [0¬]
1901
Olgierd Wiesława Marianna z d. Karwowska [0¬]
1902
Olkowska Elżbieta Marzanna z d. Drobińska [0¬]
1903
Olkowski Andrzej [0¬]
1904
Olszewska Anna
*09-05-1960 Wąsosz
†30-10-1960 Szczuczyn /Wąsosz/
1905
Olszewska Danuta z d. Ciaciek [0¬]
1906
Olszewska Halina [0¬]
1907
Olszewska Jadwiga z d. Rejmontowska [0¬]
1908
Olszewska Marianna z d. Świderska [0¬]
1909
Olszewska Teresa Mirosława z d. Kozłowska [0¬]
1910
Olszewska Teresa Wiesława z d. Komosińska [0¬]
1911
Olszewska Wiesława Maria z d. Niebrzydowska [0¬]
1912
Olszewska Zofia
*09-04-1950 Ławsk
†23-09-1950 Ławsk
1913
Olszewski Antoni [0¬]
1914
Olszewski Antoni [0¬]
1915
Olszewski Antoni [0¬]
1916
Olszewski Kazimierz [0¬]
1917
Olszewski Krzysztof [0¬]
1918
Olszewski Stefan [0¬]
1919
Olszewski Wiesław [0¬]
1920
Olszewski Zbigniew Jan [0¬]
1921
Ołdakowska Barbara z d. Sakowska [0¬]
1922
Ołdakowska Dorota z d. Domitrz [0¬]
1923
Ołdakowska Hanna Maria z d. Solińska [0¬]
1924
Ołdakowska Maria z d. Truszkowska [0¬]
1925
Ołdakowska Teresa z d. Komosa [0¬]
1926
Ołdakowska Urszula z d. Bogusławska [0¬]
1927
Ołdakowski Antoni
*około 04-1950 Komosewo
†16-10-1950 Komosewo
1928
Ołdakowski Czesław [0¬]
1929
Ołdakowski Mieczysław [0¬]
1930
Ołdakowski Sławomir [0¬]
1931
Ołdakowski Stanisław
*około 12-1950 Wąsosz
†22-02-1951 Wąsosz
1932
Ołdakowski Tadeusz [0¬]
1933
Ołdakowski Tadeusz Florian
*05-05-1955 Wąsosz
†15-11-2001 Słupsk /Wąsosz/
1934
Ołdakowski Zygmunt
*01-05-1955 Wąsosz
†12-09-1955 Wąsosz /Wąsosz/
1935
Opoński Grzegorz
*26-11-1969
†05-08-1993 Popowo /Wąsosz/
1936
Opoński Witold [0¬]
1937
Organek Barbara z d. Gardocka [0¬]
1938
Organek Waldemar [0¬]
1939
Orłowska Danuta z d. Godlewska [0¬]
1940
Orłowska Danuta z d. Kowalewska [0¬]
1941
Orłowska Jadwiga
*25-04-1950 Niećkowo
†13-10-1950 Niećkowo
1942
Orłowska Teresa z d. Śmiarowska [0¬]
1943
Orłowski Kazimierz [0¬]
1944
Orłowski Wiesław Eugeniusz [0¬]
1945
Orłowski Zbigniew [0¬]
1946
Orzoł Bożena z d. Gutowska [0¬]
1947
Orzoł Dorota z d. Zapalowska [0¬]
1948
Orzoł Eugeniusz [0¬]
1949
Orzoł Lucyna z d. Radziwon [0¬]
1950
Orzoł Marlena z d. Sikorska [0¬]
1951
Orzoł Mieczysław [0¬]
1952
Orzoł Mieczysław
*01-07-1954
†07-09-2013 Olsztyn /Momajny/
1953
Orzoł Mirosław [0¬]
1954
Orzoł Zbigniew [0¬]
1955
Osiecki Grzegorz Adam [0¬]
1956
Osiecki Sławomir [0¬]
1957
Osowska Maria z d. Małolepsza [0¬]
1958
Ostrowska Barbara Janina z d. Chorosz [0¬]
1959
Ostrowska Cecylia z d. Krymska
*27-04-1952 Kownatki
†
1960
Ostrowska Halina Zofia z d. Janota [0¬]
1961
Ostrowska Iwona z d. Jędrzejewska [0¬]
1962
Ostrowski Andrzej [0¬]
1963
Ostrowski Jarosław
*12-01-1966 Wąsosz
†19-11-1983 Wąsosz /Wąsosz/
1964
Ostrowski Krzysztof [0¬]
1965
Ostrowski Sławomir
*02-01-1958 Wąsosz
†22-04-1958 Wąsosz /Wąsosz/
1966
Ostrowski Waldemar [0¬]
1967
Owsianko Józef [0¬]
1968
Pacholczyk Grażyna z d. Olszewska [0¬]
1969
Pachucka Marianna z d. Gardocka [0¬]
1970
Pachucka Teresa z d. Łepkowska [0¬]
1971
Pachucki Józef [0¬]
1972
Pachucki Michał [0¬]
1973
Pałasiewicz Danuta z d. Godlewska [0¬]
1974
Pałasiewicz Józef [0¬]
1975
Paszka Antonina Barbara z d. Żbikowska [0¬]
1976
Paszkowska Beata z d. Białasiewicz [0¬]
1977
Paszkowska Wiesława Marianna z d. Karulska [0¬]
1978
Paszkowski Marek [0¬]
1979
Pawelec Celina z d. Świderska [0¬]
1980
Pawelec Henryk [0¬]
1981
Pawluczyk Bożena z d. Dzięgielewska [0¬]
1982
Pawluczyk Stanisław [0¬]
1983
Pawłowska Irena z d. Konopko [0¬]
1984
Pawłowski Stanisław [0¬]
1985
Paź Franciszek [0¬]
1986
Paź Teresa z d. Chorosz [0¬]
1987
Pecko Jadwiga z d. Siedlecka [0¬]
1988
Pecko Jerzy [0¬]
1989
Peluszynska Elżbieta z d. Dec [0¬]
1990
Pender Edward [0¬]
1991
Pender Wincenta Maria z d. Wójcicka [0¬]
1992
Perkowska Hanna z d. Łempicka [0¬]
1993
Perkowski Stefan [0¬]
1994
Perlińska Halina Czesława z d. Wójcicka [0¬]
1995
Perzanowski Jerzy
*27-11-1961 Szczuczyn
†21-12-1961 Szczuczyn /Wąsosz/
1996
Petkowska Małgorzata z d. Szumowska [0¬]
1997
Petkowska Marzena [0¬]
1998
Petkowska Renata [0¬]
1999
Petkowska Teresa z d. Kiedrowska [0¬]
2000
Petkowska Urszula (Jadwiga) Teresa z d. Stępińska [0¬]
2001
Petkowski Andrzej [0¬]
2002
Petkowski Andrzej [0¬]
2003
Petkowski Jan
*01-01-1956 Ławsk
†17-01-1956 Ławsk /Wąsosz/
2004
Petkowski Marek [0¬]
2005
Petkowski Ryszard [0¬]
2006
Petkowski Stanisław
*około 01-1952 Ławsk
†19-06-1952 Ławsk
2007
Petkowski Stefan
*06-12-1954 Ławsk
†25-12-1954 Ławsk /Wąsosz/
2008
Pędzich Agnieszka z d. Bałdyga [0¬]
2009
Piasecka Krystyna z d. Kędzierska [0¬]
2010
Piasecki Leszek [0¬]
2011
Piaszczyńska Barbara z d. Bednarowicz [0¬]
2012
Piaszczyński Adolf [0¬]
2013
Piaścik Marianna [0¬]
2014
Piątek Bożena Kryspina z d. Wszeborowska [0¬]
2015
Piątek Józef [0¬]
2016
Piechocińska Danuta z d. Klimaszewska [0¬]
2017
Piechocińska Jadwiga z d. Wołyniec [0¬]
2018
Piechocińska Marianna Teresa z d. Komosińska [0¬]
2019
Piechociński Jan [0¬]
2020
Piechociński Jerzy [0¬]
2021
Piechociński Marian
*około 1950
†02-10-1952 Wąsosz /Wąsosz/
2022
Piekarska Hanna z d. Czarnecka [0¬]
2023
Piekarska Katarzyna z d. Wojtan [0¬]
2024
Piekarski Jerzy
*09-04-1951 Łódź
†15-03-1988 Łódź
2025
Piekarski Rafał Andrzej [0¬]
2026
Pieniążek Jadwiga z d. Jaśkowska [0¬]
2027
Pieńczykowska Danuta z d. Mierzejewska [0¬]
2028
Pieńczykowska Krystyna z d. Zaborowska [0¬]
2029
Pieńczykowski Andrzej [0¬]
2030
Pieńczykowski Jan [0¬]
2031
Pietruchowski Sylwester Sławomir [0¬]
2032
Pietrzykowska Grażyna z d. Zarzecka [0¬]
2033
Pietrzykowski Jerzy Jan [0¬]
2034
Piotrowska Krystyna z d. Olszewska [0¬]
2035
Pisowacka Elżbieta z d. Turowska [0¬]
2036
Pisowacka Krystyna z d. Łoniewska
*1953
†09-04-2021 Ełk
2037
Pisowacki Adam
*25-09-1974 Stare Juchy
†03-06-1989 Lipińskie k. Klus
2038
Pisowacki Andrzej [0¬]
2039
Piwko Krystyna z d. Remiszewska [0¬]
2040
Pliszka Danuta z d. Kowalewska [0¬]
2041
Pliszka Danuta z d. Bejgier [0¬]
2042
Pliszka Halina
*06-04-1955 Ławsk
†06-06-1955 Ławsk /Wąsosz/
2043
Pliszka Janusz [0¬]
2044
Pliszka Jarosław [0¬]
2045
Pluszczewicz Andrzej [0¬]
2046
Pluszczewicz Elżbieta z d. Łaguna [0¬]
2047
Płochocka Alicja z d. Świderska [0¬]
2048
Płochocka Mirosława z d. Kiełczewska [0¬]
2049
Płochocka Teresa z d. Trzonkowska [0¬]
2050
Płochocka Wiesława z d. Sulińska [0¬]
2051
Płochocki Jan
*03-05-1953 Szczuczyn
†26-03-2004 Żebry /Wąsosz/
2052
Płochocki Kazimierz [0¬]
2053
Płochocki Lucjan [0¬]
2054
Płochocki Sławomir [0¬]
2055
Płochocki Witold
*31-05-1958 Obrytki
†24-11-2000 Szczuczyn /Wąsosz/
2056
Podbielska Henryka Barbara
*około 12-1950 Ławsk
†08-10-1951 Ławsk /Wąsosz/
2057
Podbielska Jadwiga z d. Domełło [0¬]
2058
Podbielski Zdzisław [0¬]
2059
Podchul Elżbieta z d. Konopka [0¬]
2060
Podchul Krzysztof [0¬]
2061
Podworny Elżbieta z d. Godlewska [0¬]
2062
Podwórny Andrzej [0¬]
2063
Podwórny Danuta z d. Glińska
*29-10-1959 Wąsosz
†
2064
Pogorzelska Wiesława z d. Kotyńska [0¬]
2065
Pogorzelski Waldemar [0¬]
2066
Polakowska Jadwiga z d. Siedlecka [0¬]
2067
Polakowska Jadwiga
*02-01-1950 Czerwonki
†03-01-1950 Czerwonki
2068
Polakowski Eugeniusz [0¬]
2069
Polakowski Józef [0¬]
2070
Polakowski Ludwik [0¬]
2071
Polewczak Teresa z d. Doljasz [0¬]
2072
Polewczak Waldemar [0¬]
2073
Polkowska Wiesława z d. Gordon [0¬]
2074
Polkowski Ryszard [0¬]
2075
Poniatowska Iwona z d. Adamska [0¬]
2076
Poniatowska Krystyna z d. Klimaszewska [0¬]
2077
Poniatowska Wiesława z d. Komosa [0¬]
2078
Poniatowski Jan [0¬]
2079
Poniatowski Stanisław [0¬]
2080
Popławska Grażyna z d. Borawska [0¬]
2081
Popławska Marianna z d. Chylińska [0¬]
2082
Popławski Andrzej
*04-02-1952 Glinki
†24-03-1952 Glinki /Glinki/
2083
Popławski Jan [0¬]
2084
Popławski Ryszard [0¬]
2085
Popowska Anna Stanisława z d. Borawska [0¬]
2086
Popowska Danuta z d. Zakrzewska [0¬]
2087
Popowski Antoni [0¬]
2088
Popowski Kazimierz [0¬]
2089
Porębska Jadwiga z d. Kownacka [0¬]
2090
Porębski Tadeusz [0¬]
2091
Potęga Henryk [0¬]
2092
Potęga Krystyna z d. Januszewska [0¬]
2093
Potęga Krzysztof
*15-03-1963 Szczuczyn
†06-10-1999 Gliwice /Wąsosz/
2094
Potęga Teresa z d. Łepkowska [0¬]
2095
Potęga Zofia z d. Wesołowska [0¬]
2096
Prachniak Andrzej [0¬]
2097
Prachniak Danuta z d. Drobińska [0¬]
2098
Prasał Jadwiga z d. Łepkowska [0¬]
2099
Prasał Mieczysław [0¬]
2100
Prokop Jan [0¬]
2101
Prokop Lucyna z d. Danowska [0¬]
2102
Prusinowska Maria Jolanta z d. Filipkowska [0¬]
2103
Prusinowski Krzysztof [0¬]
2104
Pruszko Hedlena z d. Nieszczółkowska [0¬]
2105
Pruszyński Ryszard
*31-03-1954 Niećkowo
†20-09-1954 Niećkowo /Wąsosz/
2106
Pruszyński Wojciech
*24-04-1952 Niećkowo
†09-02-1953 Niećkowo /Wąsosz/
2107
Przechocka Urszula z d. Samełko [0¬]
2108
Przechocki Jan [0¬]
2109
Ptak Danuta z d. Dąbrowska [0¬]
2110
Ptak Józef Ryszard
*07-02-1954 Kownatki
†09-02-2012 Siedliska /Ełk/
2111
Puacz Krystyna z d. Świderska [0¬]
2112
Puacz Stefan Andrzej [0¬]
2113
Puchalski Zdzisław [0¬]
2114
Puchnowska Dorota z d. Kłodawska [0¬]
2115
Puchnowski Krzysztof [0¬]
2116
Puczydłowska Marianna z d. Cimochowska [0¬]
2117
Pukilowski Henryk
*12-06-1960 Wąsosz
†06-07-1960 Grajewo /Wąsosz/
2118
Purzeczko Elżbieta z d. Mroczkowska [0¬]
2119
Purzeczko Krzysztof [0¬]
2120
Puźniak Elżbieta z d. Cichocka [0¬]
2121
Puźniak Sylwester [0¬]
2122
Pykało Zuzanna z d. Nienałtowska [0¬]
2123
Pytel Genowefa z d. Wileńska [0¬]
2124
Raciborska Wioletta z d. Walder Gnibba [0¬]
2125
Raciborska Zofia z d. Korwek [0¬]
2126
Raciborski Jerzy
*30-03-1964 Wąsosz
†
2127
Raciborski Krzysztof [0¬]
2128
Raciborski Witold
*17-03-1951
†25-04-1984 Żebry /Wąsosz/
2129
Raczek Urszula z d. Tomaszek [0¬]
2130
Radkowska Katarzyna z d. Konopka [0¬]
2131
Radkowska Małgorzata z d. Zamojska [0¬]
2132
Radkowski Henryk [0¬]
2133
Radkowski Henryk
*20-03-1954 Wąsosz
†23-03-1954 Wąsosz /Wąsosz/
2134
Radzio Ewa z d. Sosnowska [0¬]
2135
Radzio Władysław Józef [0¬]
2136
Radziwon Celina [0¬]
2137
Radziwon Elżbieta z d. Sadowska [0¬]
2138
Radziwon Elżbieta z d. Jamiołkowska [0¬]
2139
Radziwon Fabienne [0¬]
2140
Radziwon Ireneusz [0¬]
2141
Radziwon Jolanta z d. Michalska [0¬]
2142
Radziwon Józef [0¬]
2143
Radziwon Mirosław
*12-1956
†05-02-1957
2144
Radziwon Tadeusz [0¬]
2145
Rakus Mariola z d. Dec [0¬]
2146
Ramotowska Agnieszka z d. Ptak [0¬]
2147
Ramotowska Teresa z d. Stankiewicz [0¬]
2148
Ramotowski Aleksander
*26-02-1955 Kramarzewo
†12-09-1959
2149
Ramotowski Kazimierz [0¬]
2150
Ramotowski Stanisław [0¬]
2151
Rapkiewicz Grażyna z d. Modzelewska [0¬]
2152
Rapkiewicz Jan
*06-06-1956 Olecko
†11-04-1995 Niećkowo /Wąsosz/
2153
Rawa Jan
*23-09-1963 Wąsosz
†12-11-1963 Bagienice /Wąsosz/
2154
Rawa Jarosław
*20-03-1971 Szczuczyn
†09-11-1975 Bagienice /Wąsosz/
2155
Rawa Władysław
*17-11-1972 Grajewo
†03-07-2003 Bagienice /Wąsosz/
2156
Razarenkow-Pawłowska Katarzyna z d. Majewska [0¬]
2157
Razniak Maria z d. Kura [0¬]
2158
Recke Maria z d. Chodnicka [0¬]
2159
Redlich Janina z d. Leszczewska [0¬]
2160
Rejmontowicz Barbara z d. Dąbrowska [0¬]
2161
Rektor Mirosław [0¬]
2162
Rektor Teresa z d. Zarzecka [0¬]
2163
Rodak Adam [0¬]
2164
Rodak Kazimierz [0¬]
2165
Rodak Konstanty [0¬]
2166
Rodak Regina z d. Łempicka [0¬]
2167
Rodzim Mieczysław [0¬]
2168
Rodzim Teresa z d. Mieńkowska [0¬]
2169
Rogaczewska Urszula z d. Komosińska
*05-05-1960 Wąsosz
†
2170
Rogaczewski Kazimierz [0¬]
2171
Rogalski Jan [0¬]
2172
Rogowska Barbara z d. Konopko [0¬]
2173
Rogowska Barbara z d. Danowska [0¬]
2174
Rogowska Bożena z d. Zielińska [0¬]
2175
Rogowska Elżbieta Czesława z d. Jaśkowska [0¬]
2176
Rogowska Grażyna z d. Gałązka [0¬]
2177
Rogowska Renata
*30-05-1974 Możdżenie
†12-06-1974 Możdżenie /Wąsosz/
2178
Rogowski Jan [0¬]
2179
Rogowski Kazimierz [0¬]
2180
Rogowski Sławomir Józef [0¬]
2181
Rogowski Stanisław [0¬]
2182
Roman Jan [0¬]
2183
Romankiewicz Adam [0¬]
2184
Romankiewicz Danuta z d. Bagińska [0¬]
2185
Rostkowska Halina z d. Bazydło [0¬]
2186
Rostkowski Mirosław [0¬]
2187
Rożyńska Teresa z d. Zielińska [0¬]
2188
Rożyński Sławomir [0¬]
2189
Rózio Antoni Andrzej [0¬]
2190
Rózio Waldemar
*10-10-1958 Szczuczyn
†27-02-1959 Niećkowo /Wąsosz/
2191
Ruchała Alicja z d. Zalewska
*05-08-1950 Szczuczyn
†18-09-1993 Białystok /Wąsosz/
2192
Rudnicka Zofia z d. Niebrzydowska [0¬]
2193
Rudnicki Kazimierz [0¬]
2194
Rudzka Irena z d. Sulewska [0¬]
2195
Rudzki Arkadiusz [0¬]
2196
Ruszczyk Ewa z d. Makuszewska [0¬]
2197
Ruszczyk Teresa z d. Bejgier [0¬]
2198
Ruszczyk Wiesław [0¬]
2199
Rutkowska Lucyna z d. Świderska [0¬]
2200
Rutkowska Wiesława z d. Skrodzka [0¬]
2201
Rutkowski Krzysztof
*19-07-1955 Komosewo
†12-08-1955 Komosewo /Wąsosz/
2202
Rutkowski Zdzisław
*19-07-1955 Komosewo
†13-08-1955 Komosewo /Wąsosz/
2203
Rydzewska Maria
*05-08-1953 Wąsosz
†06-08-1953 Wąsosz /Wąsosz/
2204
Rydzewski Mariusz [0¬]
2205
Rydzewski Stanisław Krzysztof
*28-03-1958
†29-06-2000 /Wąsosz/
2206
Rynkiewicz Agata
*01-11-1951 Mścichy
†14-12-1951 Mścichy /Radziłów/
2207
Rynkiewicz Jason Perry [0¬]
2208
Rynkiewicz Maria
*13-04-1966 Mścichy
†01-08-1966 Mścichy /Radziłów/
2209
Rynkiewicz Marianna
*10-06-1958 Mścichy
†18-03-1963 /Radziłów/
2210
Rynkiewicz Mathew John [0¬]
2211
Rzecińska Elżbieta z d. Grela [0¬]
2212
Sadkowska Krystyna z d. Łempicka [0¬]
2213
Sadkowski Henryk [0¬]
2214
Sadkowski Kazimierz [0¬]
2215
Sadkowski Salwian [0¬]
2216
Sadkowski Zbigniew [0¬]
2217
Sadowska Bernarda Aleksandra z d. Gutowska [0¬]
2218
Sadowski Bartłomiej [0¬]
2219
Sadowski Marcin [0¬]
2220
Sagała Czesława z d. Tomaszewska [0¬]
2221
Sagała Stanisław [0¬]
2222
Sakowska Krystyna z d. Rydzewska [0¬]
2223
Sakowski Andrzej [0¬]
2224
Salomońska Magdalena z d. Majewska [0¬]
2225
Samełko Sylwester
*25-05-1957 Ławsk
†27-05-1957 Ławsk
2226
Samełko Waldemar [0¬]
2227
Samełko Zofia z d. Glińska [0¬]
2228
Samełko Zofia
*22-01-1954 Szczuczyn
†21-04-1954 Ławsk
2229
Saniewska Dorota z d. Zalewska [0¬]
2230
Saniewska Urszula
*30-04-1965 Szczuczyn
†05-10-1965 Szczuczyn /Wąsosz/
2231
Saniewski Stanisław Mieczysław [0¬]
2232
Sankowska Alicja Teresa z d. Olszewska [0¬]
2233
Sapielska Barbara z d. Modzelewska [0¬]
2234
Sapielski Jan Tadeusz [0¬]
2235
Sarapuk Zbigniew
*1954
†11-1980
2236
Sarnacka Anna Irena z d. Ptaszyńska [0¬]
2237
Sarnacka Bożena z d. Żurawska [0¬]
2238
Sarnacka Elżbieta z d. Izbicka [0¬]
2239
Sarnacka Jadwiga z d. Krzyżanowska [0¬]
2240
Sarnacka Maria z d. Konopka [0¬]
2241
Sarnacki Józef
*20-06-1955
†27-12-1990 Ławsk /Wąsosz/
2242
Sarnacki Kazimierz [0¬]
2243
Sarnacki Kazimierz [0¬]
2244
Sarnacki Ryszard [0¬]
2245
Sarnacki Stefan [0¬]
2246
Sawicka Teresa z d. Zalewska
*05-04-1950 Zanklewo
†06-05-1997 /Wizna/
2247
Sawicki Franciszek
*około 04-1952 Kędziorowo
†21-08-1952 Kędziorowo
2248
Sawicki Zdzisław
*08-07-1956 Kędziorowo
†16-07-1957 Grajewo /Wąsosz/
2249
Sieczkowska Helena
*01-03-1953 Kędziorowo
†31-08-1953 Szczuczyn /Wąsosz/
2250
Sieczkowski Antoni
*01-01-1956 Kędziorowo
†17-02-2004 Giżycko /Wąsosz/
2251
Siedlecka Barbara z d. Modzelewska [0¬]
2252
Siedlecka Cecylia z d. Tarnacka [0¬]
2253
Siedlecka Danuta
*26-11-1964 Wąsosz
†28-11-1964 Szczuczyn /Wąsosz/
2254
Siedlecka Henryka z d. Wiśniewska [0¬]
2255
Siedlecka Jadwiga z d. Drobińska [0¬]
2256
Siedlecki Antoni
*16-02-1954 Szczuczyn
†25-01-1977 Niećkowo /Wąsosz/
2257
Siedlecki Eugeniusz
*19-01-1954 Wąsosz
†23-01-1999 Grajewo /Wąsosz/
2258
Siedlecki Jerzy
*około 01-1951 Kędziorowo
†24-03-1951 Kędziorowo /Wąsosz/
2259
Siedlecki Mirosław [0¬]
2260
Siedlecki Sławomir [0¬]
2261
Siedlecki Stefan [0¬]
2262
Siedlecki Stefan
*20-01-1952 Wąsosz
†23-03-1953 Wąsosz /Wąsosz/
2263
Siedlecki Zdzisław [0¬]
2264
Siedlecki Zygmunt
*15-10-1971 Szczuczyn
†27-10-1971 Kędziorowo /Wąsosz/
2265
Siejda Danuta z d. Staniszewska [0¬]
2266
Siejda Stanisław
*22-12-1962 Wąsosz
†
2267
Siemionko Zenon [0¬]
2268
Siemionko Zofia z d. Mikucka [0¬]
2269
Sienicka Janina z d. Solińska [0¬]
2270
Sienicki Eugeniusz [0¬]
2271
Sierakowska Barbara z d. Zarzecka [0¬]
2272
Sierakowski Leon Jakub [0¬]
2273
Sierbińska Grażyna z d. Danowska [0¬]
2274
Sierbiński Mieczysław [0¬]
2275
Sierzputowska Renata z d. Konopka [0¬]
2276
Sikorska Hanna Jadwiga z d. Cimochowska [0¬]
2277
Sikorska Maria z d. Dmochowska [0¬]
2278
Sikorski Eugeniusz [0¬]
2279
Sikorski Zdzisław
*13-10-1956 Wąsosz
†27-02-2000 Białystok /Wąsosz/
2280
Sitkowska Marianna z d. Grądzka [0¬]
2281
Skarżyńska Anna Marianna z d. Węcek [0¬]
2282
Skarżyński Dariusz [0¬]
2283
Skibniewska Zofia z d. Konopko [0¬]
2284
Skibniewski Jan [0¬]
2285
Skoniecka Klaudia z d. Zalewska [0¬]
2286
Skrocki Michael [0¬]
2287
Skrodzka Danuta z d. Kalinowska [0¬]
2288
Skrodzka Elżbieta z d. Dobrzycka [0¬]
2289
Skrodzka Krystyna z d. Danowska [0¬]
2290
Skrodzka Wiesława z d. Saniewska [0¬]
2291
Skrodzka Zdzisława Gabriela
*31-03-1952 Szczuczyn
†19-03-1953 Szczuczyn
2292
Skrodzki Adam Tadeusz [0¬]
2293
Skrodzki Jarosław Henryk [0¬]
2294
Skrodzki Kazimierz Bolesław [0¬]
2295
Skrodzki Tadeusz [0¬]
2296
Skrzyniarz Barbara z d. Matyszewska [0¬]
2297
Słodzińska Barbara z d. Dudkowska [0¬]
2298
Słodziński Jan [0¬]
2299
Słodziński Kazimierz [0¬]
2300
Słotwińska Sabina z d. Dąbrowska [0¬]
2301
Słotwiński Marek Walerian [0¬]
2302
Smolińska Eugenia z d. Czerwonka [0¬]
2303
Smolińska Halina
*04-02-1951 Kędziorowo
†22-08-1956 Kędziorowo
2304
Smolińska Irena z d. Orłowska [0¬]
2305
Smolińska Jadwiga z d. Krymska [0¬]
2306
Smolińska Wiesława Alicja z d. Borawska [0¬]
2307
Smoliński Ireneusz [0¬]
2308
Smoliński Lech Jan [0¬]
2309
Smoliński Lucjan Antoni [0¬]
2310
Sobolewska Jadwiga z d. Grzymkowska [0¬]
2311
Sobotka Iwonna z d. Łempicka [0¬]
2312
Sobotka Stanisław [0¬]
2313
Sochaczewska Jolanta z d. Ochlik [0¬]
2314
Sochaczewski Paweł Janusz [0¬]
2315
Sochaj Urszula Krystyna z d. Sarnecka [0¬]
2316
Sokołowska Alicja z d. Witkowska [0¬]
2317
Sokołowska Irena z d. Gałązka [0¬]
2318
Sokołowski Jan [0¬]
2319
Sokołowski Stefan Krzysztof [0¬]
2320
Solińska Barbara
*21-07-1951 Wąsosz
†11-01-1961 Choroszcz /Wąsosz/
2321
Solińska Ewa Grażyna z d. Fiedoryszyn [0¬]
2322
Soliński Czesław [0¬]
2323
Soliński Stanisław [0¬]
2324
Soliński Stefan [0¬]
2325
Soliński Tadeusz [0¬]
2326
Sontag Albert [0¬]
2327
Sontag Alfred [0¬]
2328
Sontag Eugeniusz [0¬]
2329
Sontag Krystyna [0¬]
2330
Sontag Robert [0¬]
2331
Sowa Elżbieta [0¬]
2332
Sowa Ewa z d. Żbikowska [0¬]
2333
Sowa Jolanta z d. Tuźnik [0¬]
2334
Sowa Stanisław [0¬]
2335
Stachelek Zofia z d. Sobotka [0¬]
2336
Stachura Danuta z d. Supińska [0¬]
2337
Stachurzewska Dorota Ewa z d. Bielenica [0¬]
2338
Stachurzewski Andrzej [0¬]
2339
Stachurzewski Jacek [0¬]
2340
Stachurzewski Radosław [0¬]
2341
Staniszewska Agnieszka z d. Łepkowska [0¬]
2342
Staniszewska Barbara z d. Trzaska [0¬]
2343
Staniszewska Irena
*26-03-1959 Wąsosz
†04-05-1959 Wąsosz /Wąsosz/
2344
Staniszewski Andrzej [0¬]
2345
Staniszewski Andrzej [0¬]
2346
Staniszewski Eugeniusz [0¬]
2347
Staniszewski Józef
*03-11-1965 Wąsosz
†15-02-1966 Szczuczyn /Wąsosz/
2348
Staniszewski Józef
*około 01-1951 Ławsk
†27-05-1951 Ławsk /Wąsosz/
2349
Staniszewski Kazimierz [0¬]
2350
Staniszewski Mieczysław
*25-11-1951
†02-06-2018
2351
Starszewska Marzena z d. Łempicka [0¬]
2352
Starszewski Kazimierz [0¬]
2353
Steckiewicz Agnieszka z d. Janowska [0¬]
2354
Stefan Andrzej Grzegorz [0¬]
2355
Stefan Danuta z d. Kalinowska [0¬]
2356
Stefaniuk Jacek Wojciech
*22-07-1959 Zakalinki
†
2357
Stefaniuk Zofia z d. Kalinowska
*30-05-1961 Wąsosz
†
2358
Stefanowicz Halina z d. Dudkowska [0¬]
2359
Stefanowicz Kazimierz [0¬]
2360
Stefanowska Leokadia z d. Truchan
*01-10-1951 Turówka Stara
†25-07-2013 Suwałki /Suwałki/
2361
Stefańczyk Zdzisław [0¬]
2362
Stefańska Mariola z d. Mieczkowska [0¬]
2363
Stefański Robert [0¬]
2364
Stelmach Marian [0¬]
2365
Stelmach Marianna z d. Poniatowska [0¬]
2366
Stepnowska Janina z d. Kowalska [0¬]
2367
Stepnowski Dariusz [0¬]
2368
Stępień Janusz [0¬]
2369
Stępień Tadeusz
*01-08-1955 Orzysz
†17-08-2006 Warszawa
2370
Stępień Zbigniew [0¬]
2371
Stodoła Irena z d. Jasińska [0¬]
2372
Stodoła Kazimierz Stanisław [0¬]
2373
Strojny Elżbieta z d. Sulimowicz [0¬]
2374
Strojny Józef [0¬]
2375
Struś Elżbieta z d. Koniecko [0¬]
2376
Struś Wiesław [0¬]
2377
Strzałkowska Alicja z d. Gutowska [0¬]
2378
Strzałkowski Marek [0¬]
2379
Strzelec Teresa z d. Szulc [0¬]
2380
Strzyżewska Ewa Zofia z d. Medyńska [0¬]
2381
Strzyżewska Teresa z d. Bogdanowicz [0¬]
2382
Strzyżewski Marian
*20-04-1955 Kędziorowo
†25-11-2000 Białystok /Wąsosz/
2383
Strzyżewski Zbigniew [0¬]
2384
Suchodolska Danuta Michalina z d. Trzaska [0¬]
2385
Suchodolski Andrzej
*03-11-1956 Modzele
†15-10-2001 Ławsk
2386
Suchoicka Zofia z d. Siejda [0¬]
2387
Suchoicki Waldemar [0¬]
2388
Sulewska Anna z d. Śmiarowska [0¬]
2389
Sulewska Anna [0¬]
2390
Sulewska Anna
*12-01-1957 Kieljany
†09-08-1957 Kieljany /Wąsosz/
2391
Sulewska Anna
*14-07-1950 Niećkowo
†23-07-1950 Niećkowo
2392
Sulewska Elżbieta [0¬]
2393
Sulewska Irena z d. Myślińska [0¬]
2394
Sulewska Jadwiga z d. Karwowska [0¬]
2395
Sulewska Jarosława [0¬]
2396
Sulewska Krystyna z d. Danowska [0¬]
2397
Sulewska Lucyna Bożena z d. Danowska [0¬]
2398
Sulewska Maria z d. Brzozowska [0¬]
2399
Sulewska Maria [0¬]
2400
Sulewska Marianna z d. Zyskowska [0¬]
2401
Sulewska Teresa z d. Mroczkowska [0¬]
2402
Sulewska Zofia z d. Danowska [0¬]
2403
Sulewska Zofia z d. Męczkowska [0¬]
2404
Sulewski Aleksander
*około 04-1951 Zalesie
†25-05-1951 Grajewo
2405
Sulewski Andrzej
*14-02-1954 Zalesie
†22-04-1954 Zalesie /Wąsosz/
2406
Sulewski Antoni
*20-03-1952 Kieljany
†27-10-1975 Kieljany /Wąsosz/
2407
Sulewski Bogdan
*12-04-1960 Prostki
†10-06-1965 Miechowo /Wąsosz/
2408
Sulewski Bolesław [0¬]
2409
Sulewski Bolesław
*11-11-1971 Kownatki
†15-11-1971 Grajewo /Wąsosz/
2410
Sulewski Czesław [0¬]
2411
Sulewski Edward [0¬]
2412
Sulewski Franciszek
*04-11-1961
†08-11-1961 /Klusy/
2413
Sulewski Józef Antoni [0¬]
2414
Sulewski Kazimierz
*22-11-1952 Zalesie
†21-02-1953 Zalesie /Wąsosz/
2415
Sulewski Krzysztof [0¬]
2416
Sulewski Mirosław [0¬]
2417
Sulewski Mirosław [0¬]
2418
Sulewski Ryszard [0¬]
2419
Sulewski Ryszard
*około 02-01-1950 Szczuczyn
†22-01-1950 Sulewo Prusy /Wąsosz/
2420
Sulewski Tadeusz [0¬]
2421
Sulewski Tadeusz [0¬]
2422
Sulewski Zdzisław Stanisław
*około 11-1950 Zaborowo
†11-01-1951 Zaborowo
2423
Sulewski Zenon [0¬]
2424
Sulima Irena z d. Olszewska [0¬]
2425
Sulima Stanisław [0¬]
2426
Sulimowicz Władysław
*09-11-1958 Wąsosz
†22-02-1959 Szczuczyn /Wąsosz/
2427
Sulińska Danuta
*około 12-1956 Wąsosz
†26-03-1957 Szczuczyn /Wąsosz/
2428
Sulińska Jadwiga z d. Chorosz [0¬]
2429
Suliński Jan [0¬]
2430
Supińska Barbara
*10-04-1955 Niećkowo
†06-11-1955 Niećkowo /Wąsosz/
2431
Supińska Irena z d. Potęga [0¬]
2432
Supińska Irena z d. Chętnik [0¬]
2433
Supińska Maria z d. Wysocka
*13-10-1952 Chrostowo
†27-12-2006 Olsztyn /Olsztyn/
2434
Supiński Eugeniusz [0¬]
2435
Supiński Krzysztof [0¬]
2436
Supiński Marian [0¬]
2437
Supiński Tadeusz [0¬]
2438
Suplicka Teresa z d. Darwicka [0¬]
2439
Suplicki Henryk [0¬]
2440
Suplicki Henryk
*05-1950 Kownatki
†26-04-1951 Grajewo /Wąsosz/
2441
Surawska Krystyna Zofia
*24-07-1952 Wąsosz
†25-09-1952 Wąsosz /Wąsosz/
2442
Sykulska Danuta Wiesława
*03-01-1955 Olecko
†31-01-1955 Żebry /Wąsosz/
2443
Sykulska Elżbieta
*17-08-1958 Olecko
†20-10-1959 Szczuczyn
2444
Synowczyk Jan [0¬]
2445
Synowczyk Jolanta z d. Misztal [0¬]
2446
Szarejko Elżbieta z d. Grela [0¬]
2447
Szczech Andrzej [0¬]
2448
Szczech Jolanta z d. Chodnicka [0¬]
2449
Szczech Marianna z d. Łepkowska
*07-10-1969 Szczuczyn
†
2450
Szczech Sławomir [0¬]
2451
Szczepankowska Anna z d. Gazowska [0¬]
2452
Szczepankowska Halina z d. Karwowska [0¬]
2453
Szczepankowska Maria z d. Witkowska [0¬]
2454
Szczepankowska Zofia z d. Trzonkowska [0¬]
2455
Szczepankowski Bolesław [0¬]
2456
Szczepankowski Jan [0¬]
2457
Szczepankowski Jan [0¬]
2458
Szczepankowski Stanisław [0¬]
2459
Szczepińska Bożena z d. Jaszkowska [0¬]
2460
Szczepiński Roman [0¬]
2461
Szemborowska Ryszarda Barbara z d. Bogdan [0¬]
2462
Szemborowski Mieczysław [0¬]
2463
Szepielak Adam Piotr [0¬]
2464
Szepielak Alicja z d. Koniecko [0¬]
2465
Szeszko Celina z d. Śmiarowska [0¬]
2466
Szkaradzińska Grażyna z d. Zamojska [0¬]
2467
Szkaradziński Zdzisław Paweł [0¬]
2468
Szklarzewska Irena
*22-01-1954 Szczuczyn
†24-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/
2469
Szklarzewski Edward
*około 1950 Godlewo
†25-06-1951 Godlewo
2470
Szklarzewski Marian [0¬]
2471
Szleszyńska Halina z d. Szczepankowska [0¬]
2472
Szleszyńska Halina z d. Gutowska [0¬]
2473
Szleter Barbara z d. Ciszewska [0¬]
2474
Szleter Bolesław [0¬]
2475
Szmigiel Hanna z d. Galanty [0¬]
2476
Szmigiel Jerzy [0¬]
2477
Szmurło Elżbieta z d. Nienałtowska [0¬]
2478
Szostak Iwona z d. Duda [0¬]
2479
Szpak Jacek Piotr [0¬]
2480
Szpak Wiesława z d. Karwowska [0¬]
2481
Szuba Bożena z d. Sosnowska [0¬]
2482
Szuba Stanisław Ryszard [0¬]
2483
Szulc Czesław [0¬]
2484
Szulc Stanisław [0¬]
2485
Szulc Wiesława
*około 05-1950 Wąsosz
†19-11-1950 Grajewo
2486
Szumlas Jadwiga z d. Gałązka [0¬]
2487
Szumowski Edward [0¬]
2488
Szumska Janina z d. Borawska [0¬]
2489
Szumski Zbigniew Krzysztof [0¬]
2490
Szwarc Teresa
*10-04-1964 Szczuczyn
†25-02-1966 Łomża /Wąsosz/
2491
Szymanowska Barbara z d. Kalinowska [0¬]
2492
Szymanowska Bożena z d. Siedlecka [0¬]
2493
Szymanowska Danuta z d. Krymska [0¬]
2494
Szymanowska Elżbieta z d. Domurat [0¬]
2495
Szymanowska Halina Ewa z d. Gajewska [0¬]
2496
Szymanowska Krystyna z d. Domasiewicz [0¬]
2497
Szymanowska Maria z d. Wróblewska [0¬]
2498
Szymanowska Marianna Grażyna
*19-02-1958 Grajewo
†25-02-1959 Szymany /Wąsosz/
2499
Szymanowski Krzysztof [0¬]
2500
Szymanowski Marek [0¬]
2501
Szymanowski Mieczysław [0¬]
2502
Szymanowski Mirosław [0¬]
2503
Szymanowski Zbigniew [0¬]
2504
Szymborska Wanda z d. Wstawskow [0¬]
2505
Szymkiewicz Krzysztof [0¬]
2506
Szymkiewicz Zbigniew [0¬]
2507
Szymocha Marianna z d. Cymkowska
*27-03-1953 Szczuczyn
†
2508
Szymocha Wiesław [0¬]
2509
Szyszko Halina z d. Karwowska [0¬]
2510
Szyszko Leon [0¬]
2511
Śliwowska Jadwiga z d. Tarnacka [0¬]
2512
Śliwowski Jan [0¬]
2513
Śmiarowska Grażyna Maria z d. Rydzewska [0¬]
2514
Śmiarowski Franciszek
*02-10-1958 Kownatki
†10-05-1959 Kownatki /Wąsosz/
2515
Śmiarowski Jan Wiesław
*1960 Kownatki
†10-12-1960 Kownatki /Wąsosz/
2516
Śmiarowski Krzysztof [0¬]
2517
Śmiejkowska Danuta z d. Górska [0¬]
2518
Śmigiel Tomasz [0¬]
2519
Śmiglewska Teresa z d. Kuczewska [0¬]
2520
Śmiglewska Teresa Wanda
*24-05-1952 Grajewo
†02-06-1952 Wojewodzin /Wąsosz/
2521
Śmiglewski Mieczysław [0¬]
2522
Świderska Barbara z d. Łempicka [0¬]
2523
Świderska Barbara z d. Słodzińska [0¬]
2524
Świderska Celina Stanisława z d. Śmiglewska [0¬]
2525
Świderska Genowefa
*24-03-1956 Sulewo Kownaty
†01-01-1957 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
2526
Świderska Grażyna z d. Łempicka [0¬]
2527
Świderska Halina z d. Grabowska [0¬]
2528
Świderska Hanna z d. Łempicka [0¬]
2529
Świderska Helena
*02-03-1968 Białaszewo
†27-12-1968 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
2530
Świderska Jadwiga z d. Czerwonka [0¬]
2531
Świderska Łucja Wiesława z d. Mścichowska [0¬]
2532
Świderska Marzanna z d. Gwiazdowska [0¬]
2533
Świderska Marzena Barbara z d. Podbielska [0¬]
2534
Świderska Mirosława z d. Mitros [0¬]
2535
Świderska Teresa
*29-05-1950 Sulewo Prusy
†05-03-1951 Sulewo Prusy
2536
Świderski Antoni
*11-10-1953 Sulewo Prusy
†14-03-1954 Sulewo Prusy /Wąsosz/
2537
Świderski Edmund
*18-03-1965 Szczuczyn
†09-12-2003 Świdry /Wąsosz/
2538
Świderski Jan
*06-02-1951 Łosewo
†16-02-1951 Łosewo
2539
Świderski Jan Witold [0¬]
2540
Świderski Jarosław [0¬]
2541
Świderski Jerzy [0¬]
2542
Świderski Jerzy
*12-02-1957 Sulewo Prusy
†13-09-1957 Sulewo Prusy /Wąsosz/
2543
Świderski Józef [0¬]
2544
Świderski Józef Zdzisław [0¬]
2545
Świderski Mieczysław Kazimierz
*22-11-1952 Brzozowa par. Białaszwewo
†31-05-1983 Kramarzewo /Wąsosz/
2546
Świderski Stanisław [0¬]
2547
Świderski Stanisław [0¬]
2548
Świderski Stanisław
*01-05-1950 Brzozowa par. Białaszwewo
†26-06-1969 Białystok /Wąsosz/
2549
Świderski Stanisław
*06-02-1951 Łosewo
†15-02-1951 Łosewo /Białaszewo/
2550
Świderski Wacław Jan
*01-08-1950 Bagienice
†26-01-1951 Bagienice
2551
Święcicka Zofia z d. Sarnacka [0¬]
2552
Święcikowski Przemysław
*18-02-1965 Szczecin
†16-11-1997 Szczecin
2553
Święcińska Anna z d. Danowska [0¬]
2554
Święczkowska Krystyna z d. Chrzanowska [0¬]
2555
Święczkowski Jan [0¬]
2556
Święćkowska Helena z d. Chełmińska [0¬]
2557
Święćkowska Teresa z d. Chodnicka [0¬]
2558
Święszkowska Maria z d. Baraszkiewicz [0¬]
2559
Święszkowski Mirosław [0¬]
2560
Świtulska Gabriela z d. Nikonowicz [0¬]
2561
Świtulski Ryszard [0¬]
2562
Taraszkowska Barbara z d. Zalewska [0¬]
2563
Taraszkowski Tadeusz [0¬]
2564
Tarkowski Jarosław [0¬]
2565
Tarkowski Wiktor [0¬]
2566
Tarnacka Aniela Alina
*około 12-1950 Łempice
†06-02-1951 Łempice /Wąsosz/
2567
Tarnacka Barbara z d. Chylińska [0¬]
2568
Tarnacka Barbara z d. Lipińska [0¬]
2569
Tarnacka Bogumiła z d. Wądołowska [0¬]
2570
Tarnacka Hanna z d. Ostrowska [0¬]
2571
Tarnacka Irena
*20-07-1952 Ławsk
†06-12-1964 Grajewo /Wąsosz/
2572
Tarnacka Krystyna
*około 12-1951 Wąsosz
†12-03-1952 Wąsosz /Wąsosz/
2573
Tarnacka Lucyna z d. Wysocka [0¬]
2574
Tarnacka Maria z d. Grzymkowska [0¬]
2575
Tarnacka Marianna z d. Kadłubowska [0¬]
2576
Tarnacka Teresa z d. Sarnacka [0¬]
2577
Tarnacka Teresa z d. Karwowska [0¬]
2578
Tarnacka Teresa
*27-07-1959 Wąsosz
†28-09-1961 Wąsosz /Wąsosz/
2579
Tarnacka Zofia z d. Kalinowska [0¬]
2580
Tarnacki Andrzej Krzysztof
*07-03-1963 Rydułtowy
†
2581
Tarnacki Antoni [0¬]
2582
Tarnacki Bogusław [0¬]
2583
Tarnacki Jan [0¬]
2584
Tarnacki Jan [0¬]
2585
Tarnacki Jerzy [0¬]
2586
Tarnacki Lech Zbigniew [0¬]
2587
Tarnacki Mieczysław [0¬]
2588
Tarnacki Mirosław [0¬]
2589
Tarnacki Ryszard
*około 10-1950 Wąsosz
†18-10-1951 Wąsosz /Wąsosz/
2590
Tarnacki Tadeusz [0¬]
2591
Tokarzewska Barbara z d. Bajkowska [0¬]
2592
Tokarzewska Danuta z d. Cichocka [0¬]
2593
Tokarzewski Kazimierz [0¬]
2594
Tokarzewski Waldemar
*06-11-1962 Radziłów
†
2595
Tomaszek Marek [0¬]
2596
Tomaszek Michał
*23-09-1960 Łękawica
†09-08-1991 Pueblo Viejo /Pariacoto/
2597
Tomaszewska Wiesława z d. Kossakowska [0¬]
2598
Truchan Grażyna z d. Letkiewicz [0¬]
2599
Truchan Wiesław [0¬]
2600
Truchan Zenon [0¬]
2601
Truszkowska Henryka z d. Bagińska [0¬]
2602
Truszkowska Jolanta z d. Makuszewska [0¬]
2603
Truszkowska Krystyna Barbara z d. Chrzanowska [0¬]
2604
Truszkowska-Andrzejczyk Danuta Bogusława z d. Truszkowska [0¬]
2605
Truszkowski Kazimierz [0¬]
2606
Truszkowski Stanisław
*07-1951 Żebry
†24-08-1951 Żebry /Wąsosz/
2607
Truszkowski Zygmunt [0¬]
2608
Trykoszko Teresa z d. Gardocka [0¬]
2609
Trykoszko Zdzisław [0¬]
2610
Trypus Irena z d. Drobińska [0¬]
2611
Trypus Wiesław Jerzy [0¬]
2612
Trzaska Beata z d. Mierzejewska [0¬]
2613
Trzaska Ewa z d. Czarnecka [0¬]
2614
Trzaska Ewa Maria z d. Przybylska [0¬]
2615
Trzaska Jan Henryk [0¬]
2616
Trzaska Maria z d. Matyszewska [0¬]
2617
Trzaska Mirosław [0¬]
2618
Trzaska Wojciech [0¬]
2619
Trzaska Zdzisław
*01-10-1960 Ławsk
†10-02-1967 Białystok /Wąsosz/
2620
Trzonkowska Marianna
*10-05-1950 Szczuczyn
†25-02-1954 Ławsk /Wąsosz/
2621
Trzonkowska Marianna Krystyna z d. Łoniewska [0¬]
2622
Trzonkowski Józef Waldemar
*01-09-1950 Niećkowo
†08-01-2004 Niećkowo /Wąsosz/
2623
Trzonkowski Krzysztof
*08-09-1970 Szczuczyn
†16-11-1970 Ławsk /Wąsosz/
2624
Turowska Ewa z d. Opońska [0¬]
2625
Turowska Zdzisława z d. Bagińska [0¬]
2626
Turowski Mirosław Andrzej [0¬]
2627
Turowski Wiesław [0¬]
2628
Tuźnik Barbara z d. Perkowska [0¬]
2629
Tuźnik Jarosław [0¬]
2630
Tuźnik Wiesław [0¬]
2631
Tyborowski Agnieszka z d. Konopka [0¬]
2632
Tyszka Andrzej
*15-01-1964 Grajewo
†17-10-2000 Szczuczyn /Wąsosz/
2633
Tyszka Mirosław
*26-09-1953 Pasichy
†03-03-1981 Pasichy /Wąsosz/
2634
Tyszkiewicz Barbara Halina z d. Gajewska [0¬]
2635
Tyszkiewicz Edward [0¬]
2636
Tyszko Bożena z d. Malinowska [0¬]
2637
Tyszko Czesław [0¬]
2638
Tyszko Irena [0¬]
2639
Tyszko Janina Halina z d. Szymanowska [0¬]
2640
Tyszko Krystyna
*03-1951 Kramarzewo
†07-04-1951 Kramarzewo /Wąsosz/
2641
Tyszko Ryszard
*21-08-1957 Kramarzewo
†13-02-1958 Kramarzewo /Wąsosz/
2642
Tyszko Wiesław [0¬]
2643
Ułanowicz Mieczysław [0¬]
2644
Urbańska Lucyna z d. Kozikowska [0¬]
2645
Voňkova Irena z d. Staniszewska [0¬]
2646
Wachulewicz Alfreda Aniela
*01-07-1950 Kędziorowo
†05-02-1951 Kędziorowo
2647
Wajs Alicja z d. Grzymkowska [0¬]
2648
Wajs Marek [0¬]
2649
Waleczko Zbigniew [0¬]
2650
Walendzik Andrzej [0¬]
2651
Walendzik Józef [0¬]
2652
Walendzik Kazimierz [0¬]
2653
Walendzik Teodozja z d. Szczesik [0¬]
2654
Walewska Maria z d. Cimoch [0¬]
2655
Walicka Halina z d. Łempicka [0¬]
2656
Walkowiak Irena Jadwiga z d. Chylińska [0¬]
2657
Wanta Józef Franciszek [0¬]
2658
Wanta Krystyna z d. Roman [0¬]
2659
Wasilewska Dorota z d. Bejgier [0¬]
2660
Wasilewska Elżbieta z d. Walewska [0¬]
2661
Wasilewska Halina z d. Dydzińska [0¬]
2662
Wasilewska Halina z d. Domełło
*04-11-1960 Ełk
†
2663
Wasilewska Renata z d. Karwowska [0¬]
2664
Wasilewski Andrzej [0¬]
2665
Wasilewski Andrzej [0¬]
2666
Wasilewski Eugeniusz [0¬]
2667
Wasilewski Janusz [0¬]
2668
Wasilewski Zbigniew [0¬]
2669
Wasiulewska Irena z d. Wiktorowicz [0¬]
2670
Wasiulewski Marian [0¬]
2671
Waszkiewicz Danuta z d. Gardocka [0¬]
2672
Waszkiewicz Jan Ryszard [0¬]
2673
Waszkuć Genowefa z d. Łempicka [0¬]
2674
Wawrzyczek Antonina z d. Danowska [0¬]
2675
Wawrzyczek Czesław [0¬]
2676
Wądołowska Marianna z d. Przechocka [0¬]
2677
Wądołowski Jan [0¬]
2678
Wechter Elżbieta [0¬]
2679
Wechter Halina [0¬]
2680
Wechter Marek [0¬]
2681
Wechter Tadeusz [0¬]
2682
Wechter Waldemar [0¬]
2683
Werenc Andrzej
*29-07-1965 Grajewo
†16-10-1965 Szczuczyn /Wąsosz/
2684
Werenc Antoni
*13-09-1955 Ławsk
†12-10-1955 Ławsk /Wąsosz/
2685
Werenc Barbara z d. Kłodowska [0¬]
2686
Werenc Bogdan Mirosław [0¬]
2687
Werenc Helena (Halina) z d. Tarnacka [0¬]
2688
Werenc Marek [0¬]
2689
Werenc Maria z d. Ciecierska [0¬]
2690
Werenc Ryszard [0¬]
2691
Werenc Stanisław [0¬]
2692
Werenc Teresa
*18-03-1954 Ławsk
†18-03-1954 Ławsk /Wąsosz/
2693
Werenc Teresa Jadwiga z d. Ułanowicz [0¬]
2694
Węcek Jan [0¬]
2695
Węcek Józef [0¬]
2696
Węcek Józef [0¬]
2697
Węcek Krystyna z d. Rutkowska [0¬]
2698
Węcek Ryszard Piotr [0¬]
2699
Węcek Teresa Jadwiga z d. Sankowska [0¬]
2700
Wędrzycka Jadwiga z d. Wronkowska [0¬]
2701
Węgrowski Krzysztof [0¬]
2702
Wiącek Jadwiga Krystyna z d. Raciborska [0¬]
2703
Wiącek Ryszard Longin [0¬]
2704
Wicik Franciszek [0¬]
2705
Wicik Maria z d. Kalinowska [0¬]
2706
Wiejak Elżbieta z d. Siedlecka [0¬]
2707
Wiejak Zenon [0¬]
2708
Wierciszewska Zofia z d. Łoniewska [0¬]
2709
Wierzbicka Krystyna z d. Danowska
*01-01-1951 Sulewo Prusy
†06-10-2005 USA
2710
Wierzbicki Ryszard
*20-05-1954 Rajgród
†
2711
Wiewiórowska Eugenia z d. Albińska [0¬]
2712
Wiewiórowski Sławomir Tadeusz [0¬]
2713
Więckiewicz Czesław [0¬]
2714
Więckiewicz Ewa z d. Mroczkowska [0¬]
2715
Wilamowska Grażyna z d. Chylińska [0¬]
2716
Wilczewska Teresa Wanda z d. Wróblewska [0¬]
2717
Wileńska Dorota z d. Januszewska [0¬]
2718
Wileński Jan [0¬]
2719
Wilicka Lila z d. Grondwald [0¬]
2720
Wilicki Stanisław [0¬]
2721
Wilińska Mirosława z d. Łepkowska [0¬]
2722
Wiliński Sławomir [0¬]
2723
Winko Marcin [0¬]
2724
Wiszowata Elżbieta z d. Grabowska [0¬]
2725
Wiszowata Joanna z d. Sobotka [0¬]
2726
Wiszowata Krystyna Marianna z d. Laszczkowska [0¬]
2727
Wiszowata Lucyna z d. Kędzierska [0¬]
2728
Wiszowata Wiesława z d. Żebrowska [0¬]
2729
Wiszowata Zofia z d. Tyszko [0¬]
2730
Wiszowaty Albin
*15-05-1959 Świdry Podleśne
†
2731
Wiszowaty Edmund [0¬]
2732
Wiszowaty Sławomir [0¬]
2733
Wiszowaty Wiesław [0¬]
2734
Wiśniewska Bogumiła z d. Modzelewska [0¬]
2735
Wiśniewska Danuta z d. Olszewska [0¬]
2736
Wiśniewska Jadwiga z d. Akacka [0¬]
2737
Wiśniewska Jadwiga z d. Dzięgielewska [0¬]
2738
Wiśniewska Jadwiga z d. Locman [0¬]
2739
Wiśniewska Janina z d. Kuczyńska [0¬]
2740
Wiśniewska Teresa z d. Kamińska [0¬]
2741
Wiśniewska Wanda z d. Łempicka [0¬]
2742
Wiśniewska Zofia [0¬]
2743
Wiśniewski Andrzej [0¬]
2744
Wiśniewski Bogdan [0¬]
2745
Wiśniewski Czesław [0¬]
2746
Wiśniewski Edward
*09-05-1965 Szczuczyn
†22-08-1966 Grajewo /Wąsosz/
2747
Wiśniewski Jan [0¬]
2748
Wiśniewski Krzysztof [0¬]
2749
Wiśniewski Marian [0¬]
2750
Wiśniewski Tadeusz z d. Wiśniewski [0¬]
2751
Wiśniewski Wiesław [0¬]
2752
Wiśniewski Witold [0¬]
2753
Witkowska Ewa Krystyna z d. Mierzejewska [0¬]
2754
Witkowska Gabriela z d. Laszczkowska [0¬]
2755
Witkowska Krystyna z d. Wysocka [0¬]
2756
Witkowska Krystyna z d. Grondwald
*04-08-1955 Grajewo
†23-10-2020
2757
Witkowska Stanisława Zenobia z d. Niedźwiedzka [0¬]
2758
Witkowski Bogdan
*09-03-1953 Nowa Wieś Ełcka
†23-03-2009 Gdynia /Gdynia/
2759
Witkowski Bogusław [0¬]
2760
Witkowski Feliks [0¬]
2761
Witkowski Józef [0¬]
2762
Witkowski Ryszard
*01-05-1953 Niedźwiedzkie
†18-02-1954 Szczuczyn /Wąsosz/
2763
Włodkowska Marianna z d. Kownacka [0¬]
2764
Wnuszyńska Barbara z d. Gutowska [0¬]
2765
Wnuszyński Zbigniew [0¬]
2766
Woch Bożena z d. Rawa [0¬]
2767
Woch Jerzy [0¬]
2768
Wojciechowska Bożena z d. Krzynówek [0¬]
2769
Wojciechowski Jan Jarosław [0¬]
2770
Wojciula Elżbieta z d. Koniecko [0¬]
2771
Wojciula Zdzisław Antoni [0¬]
2772
Wojewoda Alicja Małgorzata z d. Malinowska [0¬]
2773
Wojewoda Wiesław [0¬]
2774
Wojsław Franciszek [0¬]
2775
Wojsław Irena Henryka z d. Andrusiewicz [0¬]
2776
Wojsław Małgorzata Danuta z d. Zalewska [0¬]
2777
Wojsław Marianna
*03-1951 Kownatki
†15-04-1951 Kownatki /Wąsosz/
2778
Wojsz Jan [0¬]
2779
Wojsz Lila z d. Kosk [0¬]
2780
Wolanowska Beata z d. Ruszczyk [0¬]
2781
Wolanowski Robert [0¬]
2782
Wołk Bożena z d. Łaguna [0¬]
2783
Wołowicz Grażyna z d. Walendzik [0¬]
2784
Wołowicz Mirosław Jan [0¬]
2785
Wójcicka Danuta z d. Chrzanowska [0¬]
2786
Wójcicka Halina z d. Chorosz [0¬]
2787
Wójcicka Irena
*23-03-1950 Wąsosz
†
2788
Wójcicki Czesław [0¬]
2789
Wójcicki Stanisław [0¬]
2790
Wójtowicz Anna z d. Zalewska [0¬]
2791
Wójtowicz Bogdan [0¬]
2792
Wronkowski Marian [0¬]
2793
Wróbel Wiesława z d. Łempicka [0¬]
2794
Wróblewska Barbara Halina z d. Nerkowska [0¬]
2795
Wróblewska Elżbieta z d. Brzuchalska [0¬]
2796
Wróblewska Irena Helena
*16-04-1954 Grędy
†11-01-1955 Grędy /Wąsosz/
2797
Wróblewska Jadwiga z d. Zdankowska [0¬]
2798
Wróblewska Jolanta z d. Gardocka [0¬]
2799
Wróblewska Krystyna z d. Szyłak [0¬]
2800
Wróblewska Lucyna z d. Świderska [0¬]
2801
Wróblewska Marianna z d. Kowalewska [0¬]
2802
Wróblewska Teresa z d. Komosińska [0¬]
2803
Wróblewska Teresa
*około 1951 Kędziorowo
†31-10-1954 Szczuczyn /Wąsosz/
2804
Wróblewski Edward [0¬]
2805
Wróblewski Kazimierz [0¬]
2806
Wróblewski Marek [0¬]
2807
Wróblewski Mieczysław [0¬]
2808
Wróblewski Tadeusz [0¬]
2809
Wszeborowska Bożena
*06-06-1970 Szczuczyn
†17-07-1970 Grajewo /Wąsosz/
2810
Wszeborowska Eugenia z d. Skrodzka [0¬]
2811
Wszeborowska Helena z d. Witkowska [0¬]
2812
Wszeborowska Zdzisława z d. Łempicka
*29-01-1961 Bagienice
†04-06-1998 Grajewo /Wąsosz/
2813
Wykowska Irena Bożenna z d. Ciszewska [0¬]
2814
Wysocka Alicja z d. Starszewska [0¬]
2815
Wysocka Barbara Krystyna z d. Konopka [0¬]
2816
Wysocka Danuta
*25-07-1971 Wąsosz
†25-03-1993 /Wąsosz/
2817
Wysocka Halina z d. Chrzanowska [0¬]
2818
Wysocka Teresa Grażyna z d. Milewska [0¬]
2819
Wysocka Zofia
*około 06-1955 Szczuczyn
†03-06-1956 Wąsosz /Wąsosz/
2820
Wysocki Andrzej
*14-02-1965
†15-02-2011 Starogard Gdański /Białaszewo/
2821
Wysocki Antoni [0¬]
2822
Wysocki Antoni [0¬]
2823
Wysocki Henryk
*04-05-1952 Wąsosz
†14-07-2003 Wąsosz /Wąsosz/
2824
Wysocki Mirosław
*11-05-1961
†09-04-2010 Białystok /Białaszewo/
2825
Wysocki Ryszard Kazimierz [0¬]
2826
Zabierek Małgorzata z d. Gajewska [0¬]
2827
Zabora Cecylia z d. Mierzejewska [0¬]
2828
Zabora Ryszard [0¬]
2829
Zaborowska Alicja z d. Zalewska [0¬]
2830
Zaborowska Anna z d. Bagińska [0¬]
2831
Zaborowska Elżbieta z d. Moczydłowska [0¬]
2832
Zaborowska Iwona z d. Świderska [0¬]
2833
Zaborowski Bogdan [0¬]
2834
Zaborowski Jan [0¬]
2835
Zaborowski Jerzy
*28-08-1959 Grajewo
†31-10-1959 Bagienice
2836
Zaborowski Józef
*10-11-1957 Bagienice
†11-12-1957 Bagienice /Wąsosz/
2837
Zaborowski Ryszard [0¬]
2838
Zach Andrzej [0¬]
2839
Zach Bożena z d. Płochocka [0¬]
2840
Zacharzewska Zofia z d. Dybicz [0¬]
2841
Zacharzewski Jerzy [0¬]
2842
Zacharzewski Stanisław [0¬]
2843
Zadrożna Teresa Lucyna z d. Barwikowska [0¬]
2844
Zajączkowska Maria z d. Chludzińska [0¬]
2845
Zajiček Halina z d. Leszczewska [0¬]
2846
Zajiček Witezlaw [0¬]
2847
Zajkowska Bożena z d. Podchul [0¬]
2848
Zajkowski Kazimierz [0¬]
2849
Zajkowski Krzysztof [0¬]
2850
Zakiewicz Andrzej
*1951 Ełk
†2005 USA /Ełk/
2851
Zakiewicz Mirosław
*1956 Ełk
†2002 USA /Ełk/
2852
Zakrzewska Czesława Irena z d. Kacprowska [0¬]
2853
Zakrzewska Jadwiga z d. Albińska [0¬]
2854
Zakrzewska Maria z d. Klimaszewska [0¬]
2855
Zakrzewski Franciszek Marian [0¬]
2856
Zakrzewski Jan
*25-06-1950 Szczuczyn
†28-06-1950 Szczuczyn
2857
Zakrzewski Władysław
*03-01-1951 Bagienice
†03-05-1967 Łobez /Wąsosz/
2858
Zakrzewski Zdzisław Marian [0¬]
2859
Zalewska Agata z d. Chrzanowska [0¬]
2860
Zalewska Agnieszka z d. Komosa [0¬]
2861
Zalewska Anna Krystyna z d. Łoś [0¬]
2862
Zalewska Bogumiła z d. Brzostowska [0¬]
2863
Zalewska Bożena z d. Byl [0¬]
2864
Zalewska Dorota z d. Choińska [0¬]
2865
Zalewska Elżbieta z d. Stefanowicz [0¬]
2866
Zalewska Elżbieta z d. Petkowska [0¬]
2867
Zalewska Henryka z d. Łempicka [0¬]
2868
Zalewska Irena z d. Karwowska [0¬]
2869
Zalewska Krystyna z d. Koniecko [0¬]
2870
Zalewska Lucyna
*około 02-1957 Kotowo Plac
†15-08-1957 Kotowo Plac /Jedwabne/
2871
Zalewska Marzanna Małgorzata
*29-05-1966 Ełk
†08-02-1969 Ełk /Wąsosz/
2872
Zalewska Regina
*20-10-1954 Kotowo Plac
†2016 Warszawa
2873
Zalewska Sabina z d. Brzozowska [0¬]
2874
Zalewska Urszula z d. Łempicka [0¬]
2875
Zalewska-Ciurapińska Anna z d. Zalewska [0¬]
2876
Zalewski Andrzej [0¬]
2877
Zalewski Antoni [0¬]
2878
Zalewski Antoni
*02-11-1950 Zanklewo
†28-11-1993 Mały Płock /Wizna/
2879
Zalewski Antoni
*około 05-1950 Zalesie
†14-10-1951 Zalesie /Wąsosz/
2880
Zalewski Artur Zbigniew [0¬]
2881
Zalewski Bogdan [0¬]
2882
Zalewski Bolesław
*26-04-1951 Wąsosz
†13-11-1991 Wąsosz /Wąsosz/
2883
Zalewski Bolesław
*02-1956 Kotowo Plac
†11-12-1956 Kotowo Plac /Jedwabne/
2884
Zalewski Daniel [0¬]
2885
Zalewski Dariusz [0¬]
2886
Zalewski Jan [0¬]
2887
Zalewski Jan Andrzej [0¬]
2888
Zalewski Jarosław [0¬]
2889
Zalewski Józef [0¬]
2890
Zalewski Kazimierz
*07-02-1953 Kotowo Plac
†14-02-1953 Kotowo Plac /Jedwabne/
2891
Zalewski Krzysztof [0¬]
2892
Zalewski Mirosław [0¬]
2893
Zalewski Robert [0¬]
2894
Zalewski Ryszard Kazimierz [0¬]
2895
Zalewski Stanisław [0¬]
2896
Zalewski Tadeusz
*08-08-1955 Szczuczyn
†07-12-1955 Niećkowo /Wąsosz/
2897
Zalewski Tomasz
*01-10-1954 Zalesie
†05-02-1955 Zalesie /Wąsosz/
2898
Zalewski Waldemar [0¬]
2899
Zalewski Wojciech [0¬]
2900
Zalewski Zbigniew [0¬]
2901
Zalewski Zbigniew [0¬]
2902
Załęcka Jadwiga z d. Zamojska [0¬]
2903
Załoga Gertruda z d. Kostuch [0¬]
2904
Załoga Marian
*30-08-1953
†29-07-2003 Gdańsk /Gdańsk/
2905
Zambrowska Bogumiła z d. Karwowska [0¬]
2906
Zambrowski Zdzisław [0¬]
2907
Zamojska Beata z d. Sarnacka [0¬]
2908
Zamojska Janina z d. Orłowska [0¬]
2909
Zamojska Jolanta Grażyna z d. Gołaszewska [0¬]
2910
Zamojski Ryszard [0¬]
2911
Zamojski Wiesław [0¬]
2912
Zaniewska Maria Danuta z d. Modzelewska [0¬]
2913
Zapert Andrzej Zdzisław [0¬]
2914
Zapert Grażyna z d. Wiktorowicz [0¬]
2915
Zaręba Marek
*04-07-1969 Ełk
†27-06-1997 /Wąsosz/
2916
Zarzecka Ewa z d. Karwowska [0¬]
2917
Zarzecka Ewa z d. Stypułkowska [0¬]
2918
Zarzecka Grażyna z d. Kiełczewska [0¬]
2919
Zarzecka Janina
*02-02-1958 Szczuczyn
†09-02-1958 Komosewo /Wąsosz/
2920
Zarzecka Wiesława
*04-07-1955 Komosewo
†30-07-1955 Komosewo /Wąsosz/
2921
Zarzecki Jan [0¬]
2922
Zarzecki Kazimierz
*25-11-1956 Komosewo
†04-12-1956 Komosewo /Wąsosz/
2923
Zarzecki Kazimierz
*05-07-1960 Grajewo
†13-08-1960 Komosewo /Wąsosz/
2924
Zarzecki Krzysztof [0¬]
2925
Zarzecki Krzysztof
*12-05-1962 Wąsosz
†02-06-1962 Wąsosz
2926
Zarzecki Mirosław
*27-05-1964
†12-09-1991 Komosewo /Wąsosz/
2927
Zarzecki Stanisław
*23-02-1951
†16-04-1992 Zaborowo /Wąsosz/
2928
Zarzecki Stanisław
*09-06-1958 Wąsosz
†
2929
Zarzecki Wiesław [0¬]
2930
Zarzecki Wiesław
*17-02-1956 Żebry
†09-06-1956 Żebry /Wąsosz/
2931
Zawadzka Iwona z d. Żbikowska [0¬]
2932
Zawadzka Janina
*około 02-1952 Kieljany
†26-03-1952 Kieljany /Wąsosz/
2933
Zawadzka Mirosława z d. Sulewska [0¬]
2934
Zawadzki Andrzej [0¬]
2935
Zawadzki Bogdan [0¬]
2936
Zawadzki Janusz [0¬]
2937
Zawadzki Tomasz [0¬]
2938
Zawistowski Jan
*18-03-1961 Szczuczyn
†02-12-2004
2939
Zawistowski Tadeusz
*20-08-1956 Szczuczyn
†15-10-1956 Niećkowo /Wąsosz/
2940
Zdankiewicz Danuta z d. Dobrzycka [0¬]
2941
Zdankiewicz Paweł Piotr [0¬]
2942
Zegarowicz Antoni [0¬]
2943
Zegarowicz Jolanta z d. Bednarowicz [0¬]
2944
Zembrzuska Jolanta z d. Malecka [0¬]
2945
Zielińska Alicja z d. Staniszewska [0¬]
2946
Zielińska Genowefa z d. Komosińska [0¬]
2947
Zielińska Grażyna z d. Saniewska [0¬]
2948
Zielińska Krystyna z d. Rózio [0¬]
2949
Zielińska Krystyna z d. Gurzęda [0¬]
2950
Zielińska Teresa z d. Ruszczyk [0¬]
2951
Zieliński Czesław [0¬]
2952
Zieliński Józef [0¬]
2953
Zieliński Kazimierz [0¬]
2954
Zieliński Krzysztof [0¬]
2955
Zieliński Ryszard Jan [0¬]
2956
Zieliński Sławomir
*19-12-1973 Szczuczyn
†17-11-2004 Wąsosz /Wąsosz/
2957
Zieliński Stanisław
*27-06-1953
†06-04-1983 Białystok /Wąsosz/
2958
Zielona Maria [0¬]
2959
Zielona Teresa z d. Grzymkowska [0¬]
2960
Zielony Andrzej Stanisław
*08-05-1955 Giżycko
†19-06-2011 Gdynia /Gdynia/
2961
Zielony Beata z d. N [0¬]
2962
Zielony Bogdan [0¬]
2963
Zielony Jarosław
*05-10-1967
†07-2005
2964
Ziemkiewicz Alicja z d. Komosińska
*20-02-1952 Rogale
†07-03-2000 Grajewo /Białaszewo/
2965
Ziemkiewicz Dorota z d. Petkowska [0¬]
2966
Ziemkiewicz Zdzisław [0¬]
2967
Ziental Antoni [0¬]
2968
Złotocha Stanisław [0¬]
2969
Złotocha Teresa z d. Danowska [0¬]
2970
Zuzelski Stanisław [0¬]
2971
Zwierewicz Beata z d. Pisowacka [0¬]
2972
Zwierewicz Jan z d. Zarzecki [0¬]
2973
Zyskowska Cecylia [0¬]
2974
Zyskowska Halina z d. Komosa [0¬]
2975
Zyskowska Marianna Wiesława z d. Gałecka [0¬]
2976
Zyskowski Stanisław [0¬]
2977
Żakowska Elżbieta z d. Tarnacka [0¬]
2978
Żakowski Jerzy [0¬]
2979
Żbikowska Beata z d. Nowicka [0¬]
2980
Żbikowska Beata z d. Szulc [0¬]
2981
Żbikowska Danuta Maria z d. Chrzanowska [0¬]
2982
Żbikowska Renata [0¬]
2983
Żbikowska Teresa [0¬]
2984
Żbikowski Andrzej [0¬]
2985
Żbikowski Bogdan [0¬]
2986
Żbikowski Krzysztof [0¬]
2987
Żebrowska Alicja Zdzisława z d. Zakrzewska [0¬]
2988
Żebrowska Bożena z d. Łempicka [0¬]
2989
Żebrowska Irena z d. Krzyżanowska [0¬]
2990
Żebrowska Maria z d. Kisiel [0¬]
2991
Żebrowska Marianna z d. Kuczewska [0¬]
2992
Żebrowski Henryk [0¬]
2993
Żebrowski Jan [0¬]
2994
Żebrowski Jerzy (Aleksander) [0¬]
2995
Żebrowski Ryszard Antoni [0¬]
2996
Żebrowski Stanisław [0¬]
2997
Żebrowski Tadeusz [0¬]
2998
Żelechowska Małgorzata z d. Szymanowska [0¬]
2999
Żelechowski Włodzimierz [0¬]
3000
Żmuda Joanna z d. Komosa [0¬]
3001
Żmuda Robert [0¬]
3002
Żukowska Barbara z d. Czarnecka [0¬]
3003
Żukowska Halina
*23-01-1955 Ławsk
†27-11-1956 Grajewo
3004
Żukowski Andrzej
*1951
†1995 Łomża
3005
Żurawska Irena z d. Bagińska [0¬]
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl