Drzewo genealogiczne rodziny Łempicki
Użyteczne linki
 
Start
Drzewa
Historia
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Monografie
Statystyka
Karty grobów
Kontakt
Indeks chronologiczny
1625-1649
1650-1674
1675-1699
1700-1724
1725-1749
1750-1774
1775-1799
1800-1824
1825-1849
1850-1874
1875-1899
1900-1924
1925-1949
1950-1974
1975-1999
2000-2024
Inne
Lista osób urodzonych pomiędzy 1825 a 1849
Indeks chronologiczny [1825 - 1849]
- 10642
1
Abramowicz Aleksander
*około 1849 Siestrzanki
†14-05-1917 Burzyn /Burzyn/
2
Abramowicz Józef
*około 1834 Wierciszewo
†
3
Abramowicz Katarzyna z d. Mateuszczyk
*około 1832 Bronowo
†
4
Adamkowska Marianna z d. Kupiecka
*około 1826 Niećkowo
†od 15-11-1886 do 04-08-1891
5
Adamkowski Jan
*około 1828 Skaje
†po 16-10-1893
6
Adamkowski Maciej
*około 1826 Skaje
†28-03-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
7
Adamska Anna
*1849 Racibory
†1861 Brodowo /Radziłów/
8
Adamska Barbara z d. Janczewska
*około 1832 Kubra
†od 22-02-1892 do 25-10-1904
9
Adamska Marianna z d. Wiśniewska
*około 1841 Radziłów
†
10
Adamski Mikołaj
*07-12-1829 Racibory
†od 22-02-1892 do 25-10-1904
11
Adamski Stanisław
*1842 Racibory
†
12
Adasiewicz Franciszka z d. Sokołowska
*około 1837 Kapice
†
13
Adasiewicz Katarzyna Cecylia z d. Kuberska
*około 1849 Osowiec
†po 12-02-1909
14
Aderek Edward
*około 1849 Glinki
†
15
Akacka Emilia z d. Wszeborowska
*około 1836 Popowo
†po 09-11-1896
16
Akacki Józef
*około 1849 Bzury
†16-11-1936 Grozimy
17
Akacki Józef
*około 1827 Przyborowo
†przed 09-11-1896
18
Akacki Stanisław
*10-08-1840 Guty
†
19
Akierman Ludwik
*około 1840 Szczuczyn
†
20
Albińska Anna z d. Królikowska
*1846 Wola Zambrowska
†
21
Albiński Andrzej
*około 01-1844 Wąsosz
†
22
Albiński Stanisław
*31-10-1847 Wąsosz
†
23
Albrecht Franciszek
*około 1838 Niećkowo
†25-02-1879 Kędziorowo /Wąsosz/
24
Albrecht Gotlib
*około 1827 Świętajny
†10-03-1855
25
Albrecht Teofila z d. Szelągowska
*około 1832 Rajgród
†po 22-11-1897
26
Aleksander Regina z d. Guziewska
*około 1828
†przed 13-11-1893
27
Alert Jan
*około 1829 Wąsosz
†09-08-1857
28
Andrusiewicz Jakub
*około 1839 Kędziorowo
†
29
Andrusiewicz Katarzyna z d. Rogala
*około 1843 Rakowo
†
30
Andrusiewicz Marianna z d. Strzyżewska
*około 1837 Skaje
†24-12-1879 Kędziorowo
31
Andrusiewicz Marianna z d. Mrozicka
*około 1830 Brzeźnio
†
32
Andrusiewicz Szymon
*około 1838 Kędziorowo
†po 25-02-1889
33
Andrychowska Teofila z d. Wasilewska
*około 1849 Miecze
†
34
Andrychowska Wiktoria z d. Ciplińska
*około 1833 Surały
†
35
Andrychowski Zygmunt
*około 1842 Konopki-Białystok
†
36
Antoniak Józefa z d. Mocarska
*około 1844 Kokoszki
†
37
Arbsjajtys Barbara z d. Pogorzelska
*1837 Przytuły
†od 30-01-1888 do 03-03-1911
38
Arbsjajtys Ludwik
*około 1840 Szlasy
†03-03-1911 Doliwy
39
Arbsjajtys Seweryna z d. Grabowska
*około 1845 Kubra
†27-02-1890 Supy /Przytuły/
40
Arbsjajtys Stanisław
*około 1846 Szlasy
†05-11-1909
41
Archacka Anna z d. Zalewska
*około 1830 Ruda
†przed 07-03-1886
42
Archacka Karolina z d. Gałecka
*około 1843 Załuski
†
43
Archacki Wojciech
*około 1830 Pieniążki
†
44
Arciszewska Anna z d. Ołdakowska
*około 1848 Wąsosz
†16-09-1873
45
Arciszewska Antonina z d. Lewkowicz
*około 1832
†14-01-1868 Żebry /Wąsosz/
46
Arciszewska Karolina z d. Zielińska
*około 1830 Orzysz
†po 29-08-1859
47
Arciszewska Katarzyna z d. Laszczkowska
*około 1837 Ławsk
†30-03-1872 Wąsosz
48
Arciszewska Marianna z d. Sarnacka
*około 1836 Kucze
†po 06-03-1905
49
Arciszewska Marianna z d. Chrapowicka
*około 1840 Kapice
†przed 21-09-1896
50
Arciszewska Marianna z d. Wieczorek
*około 1825 Wąsosz
†przed 05-12-1874
51
Arciszewski Antoni
*około 1839 Wąsosz
†24-02-1885
52
Arciszewski Józef
*około 1840 Karwowo
†po 21-09-1896
53
Arciszewski Maciej
*około 1827 Żebry
†09-12-1868 Żebry /Wąsosz/
54
Arciszewski Paweł
*około 1832
†10-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/
55
Arciszewski Piotr
*około 1830 Wąsosz
†01-01-1869
56
Arciszewski Szymon
*około 1825 Wąsosz
†20-08-1859 Wąsosz
57
Augustynowicz Antonina z d. Guzowska
*około 1839 Białaszewo
†po 19-11-1900
58
Augustynowicz Jan
*około 1836 Grajewo
†przed 19-11-1900
59
Bagińska Agnieszka
*18-01-1840 Bzury
†
60
Bagińska Agnieszka z d. Borkowska
*około 1843 Bronowo
†
61
Bagińska Aleksandra Teofila z d. Niedźwiedzka
*około 1844 Górskie
†
62
Bagińska Anastazja
*09-04-1830 Sulewo Prusy
†26-08-1838 Sulewo Prusy
63
Bagińska Aniela z d. Chojnowska
*około 09-1834 Karwowo-Polki
†po 26-11-1901
64
Bagińska Anna z d. Dobrzycka
*około 1831 Rosochate
†przed 02-03-1886
65
Bagińska Anna z d. Mścichowska
*06-05-1845 Sulewo Kownaty
†11-06-1891 Bagińskie /Grabowo/
66
Bagińska Anna z d. Markowska
*około 1849 Wąsosz
†12-07-1893
67
Bagińska Anna z d. Pieńkiewicz
*około 06-1843 Flesze
†przed 10-1884
68
Bagińska Anna z d. Rogalska
*około 1826 Rogale par. Romany
†
69
Bagińska Antonina z d. Zalewska
*około 1829
†po 09-02-1897
70
Bagińska Antonina z d. Wicik
*około 1830 Słucz
†przed 05-02-1872
71
Bagińska Balbina z d. Kraszewska (Gutowska)
*około 1833 Guty
†po 30-01-1899
72
Bagińska Barbara z d. Świderska
*około 1830 Golanki
†po 10-07-1882
73
Bagińska Barbara Katarzyna z d. Makowska
*około 1848 Makowskie
†1894
74
Bagińska Bogumiła Franciszka z d. Górska
*08-10-1832 Kieljany
†od 12-02-1890 do 21-02-1898
75
Bagińska Ewa z d. Szczepankowska
*około 1841 Dybła
†07-08-1884 Modzele /Białaszewo/
76
Bagińska Ewa
*24-12-1848 Bzury
†
77
Bagińska Franciszka z d. Świderska
*około 1840 Golanki
†05-02-1883 Surały /Grabowo/
78
Bagińska Franciszka z d. Niebrzydowska
*1840 Niebrzydy
†
79
Bagińska Franciszka
*24-08-1847 Danowo
†
80
Bagińska Franciszka
*01-10-1847 Wąsosz
†
81
Bagińska Germania z d. Dzięgielewska
*1849 Jaki
†
82
Bagińska Joanna
*23-06-1843 Guty
†
83
Bagińska Józefa z d. Łaguna
*08-02-1834 Stawiane
†po 07-05-1894
84
Bagińska Józefa z d. Modzelewska
*około 1836 Stawiane
†przed 12-11-1894
85
Bagińska Józefa z d. Jakubowska
*około 1828 Ławsk
†01-07-1860 Sulewo Prusy /Wąsosz/
86
Bagińska Józefa z d. Sulkowska
*około 1825 Skroda Mała
†11-05-1850
87
Bagińska Józefata
*około 1836 Skroda Mała
†14-01-1870
88
Bagińska Józefata z d. Sulewska
*16-07-1849 Sulewo Prusy
†
89
Bagińska Katarzyna z d. Chlęch
*około 1841 Obrytki
†po 06-03-1905
90
Bagińska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1841 Karwowo par. Jedwabne
†przed 20-02-1900
91
Bagińska Katarzyna z d. Orłowska
*około 1827 Modzele
†26-04-1855 Wąsosz
92
Bagińska Katarzyna Anna z d. Dobrzycka
*około 1829 Przyborowo
†
93
Bagińska Ludwika z d. Podbielska
*około 1833
†
94
Bagińska Magdalena z d. Karwowska
*około 1833 Zaborowo
†15-03-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/
95
Bagińska Marcjanna z d. Przestrzelska
*około 1846 Mocarze
†po 12-11-1906
96
Bagińska Marcjanna
*05-03-1837 Sulewo Kownaty
†
97
Bagińska Marianna z d. Karwowska
*około 1840 Sokoły
†22-01-1918 Sokoły /Wąsosz/
98
Bagińska Marianna z d. Skrodzka
*około 1840 Skroda Wielka
†po 23-01-1894
99
Bagińska Marianna z d. Wojciechowska
*około 1838 Sulewo Prusy
†po 30-01-1888
100
Bagińska Marianna z d. Butkiewicz
*około 1842
†po 23-11-1885
101
Bagińska Marianna z d. Lipińska
*1848 Surały
†16-12-1889 Przyborowo /Grabowo/
102
Bagińska Marianna z d. Przedborska
*około 1827 Radziłów
†01-09-1868 Bęćkowo
103
Bagińska Marianna z d. Wróblewska
*około 1845 Kurki
†06-09-1881
104
Bagińska Marianna
*około 1831
†16-07-1835 Sulewo Prusy
105
Bagińska Marianna
*17-06-1840 Sulewo Prusy
†29-04-1843 Sulewo Prusy
106
Bagińska Marianna
*około 1829 Przyborowo
†
107
Bagińska Marianna
*15-11-1845 Bagienice
†
108
Bagińska Marianna z d. Cwalińska
*około 1837 Kobylin par. Dobrzyjałowo
†
109
Bagińska Marianna z d. Rutkowska
*około 1832 Sulewo Prusy
†
110
Bagińska Michalina z d. Wiśniewska
*około 1838 Szczuczyn
†
111
Bagińska Paulina
*24-06-1838 Bagienice
†
112
Bagińska Petronela z d. Kornecka (Koniecko)
*około 1845
†po 26-11-1907
113
Bagińska Rozalia z d. Skrodzka
*około 1828 Szymany
†po 12-02-1890
114
Bagińska Rozalia z d. Rutkowska
*około 1848 Mieczki
†przed 06-1887
115
Bagińska Salomea
*26-08-1837 Sulewo Prusy
†16-07-1843 Sulewo Kownaty
116
Bagińska Scholastyka z d. Skrodzka
*około 1832 Konopki-Białystok
†po 10-02-1874
117
Bagińska Scholastyka Małgorzata z d. Rudzka
*około 1829 Rostki par. Romany
†przed 21-02-1887
118
Bagińska Urszula z d. Sikorska
*około 1825 Wąsosz
†02-05-1847
119
Bagińska Wiktoria z d. Liszewska
*około 1834
†04-02-1901 Barzykowo /Romany/
120
Bagiński Adam
*około 1834 Przyborowo
†31-12-1872
121
Bagiński Adam
*około 1848 Dzięgiele
†
122
Bagiński Adolf
*około 1840 Pace
†
123
Bagiński Anastazy
*16-04-1837 Sulewo Prusy
†
124
Bagiński Andrzej
*około 1845 Sokoły par. Romany
†po 24-08-1914
125
Bagiński Andrzej
*około 1836 Mieczki
†
126
Bagiński Antoni
*około 1849 Golanki
†od 08-11-1904 do 14-06-1921
127
Bagiński Antoni
*około 1849
†
128
Bagiński Baltazar
*około 1836 Mieczki
†po 06-03-1905
129
Bagiński Bernard
*około 1840 Nieciki
†po 30-01-1888
130
Bagiński Fabian Baltazar
*05-01-1841 Sulewo Prusy
†
131
Bagiński Feliks
*około 1828 Modzele
†od 11-06-1888 do 15-05-1894
132
Bagiński Feliks
*około 1825 Bzury
†
133
Bagiński Franciszek
*około 1829 Lipnik
†od 12-02-1890 do 21-02-1898
134
Bagiński Franciszek
*około 1833 Golanki
†przed 10-07-1882
135
Bagiński Franciszek
*około 1845 Bełda
†
136
Bagiński Jan
*około 1831
†po 09-02-1897
137
Bagiński Jan
*10-02-1827 Sulewo Prusy
†od 06-02-1893 do 07-02-1899
138
Bagiński Jan
*30-12-1832 Koniecki
†po 05-02-1870
139
Bagiński Jan
*około 1833 Sulewo Kownaty
†
140
Bagiński Jan Paweł
*około 1841 Przyborowo
†po 09-06-1896
141
Bagiński Józef
*około 1828 Mieczki
†24-01-1896 Załuski /Niedźwiadna/
142
Bagiński Józef
*19-03-1838 Lipnik
†14-12-1866 Lipnik
143
Bagiński Józef
*14-03-1848 Bagienice
†
144
Bagiński Karol
*około 1831
†20-07-1901 Barzykowo /Romany/
145
Bagiński Kazimierz
*około 1844 Bagienice
†od 12-02-1884 do 22-01-1918
146
Bagiński Konstanty
*około 1835 Bagińskie
†po 21-08-1916
147
Bagiński Konstanty
*około 1837 Golanki
†po 23-01-1894
148
Bagiński Konstanty
*16-04-1840 Sulewo Prusy
†
149
Bagiński Ksawery
*około 1843 Bagińskie
†
150
Bagiński Leon
*1841
†1916
151
Bagiński Leon
*około 1830
†
152
Bagiński Ludwik Bartłomiej
*około 1834 Bagińskie
†od 11-06-1891 do 26-10-1908
153
Bagiński Maciej
*około 1841
†26-12-1880 Szyjki /Przytuły/
154
Bagiński Mikołaj
*około 1831 Sokoły par. Romany
†od 02-03-1886 do 21-10-1899
155
Bagiński Napoleon Andrzej
*około 1825 Sokoły par. Romany
†od 11-06-1894 do 26-11-1901
156
Bagiński Paweł Bartłomiej
*24-08-1846 Koniecki
†
157
Bagiński Piotr
*około 1843 Mieczki
†02-09-1870
158
Bagiński Piotr
*około 1849 Wąsosz
†
159
Bagiński Piotr
*22-06-1848 Sulewo Prusy
†
160
Bagiński Stanisław
*około 12-1843 Flesze
†08-10-1917 Żebry
161
Bagiński Stanisław
*około 1845 Wiązownica
†20-12-1918 Słucz /Słucz/
162
Bagiński Stanisław
*około 1832 Bagińskie
†przed 10-02-1874
163
Bagiński Stanisław
*około 1826 Przyborowo
†
164
Bagiński Stanisław
*13-05-1837 Bzury
†
165
Bagiński Stanisław Dominik
*około 1844 Kotówek
†po 12-11-1906
166
Bagiński Stanisław Marcin
*około 1834 Cedry
†przed 21-02-1887
167
Bagiński Szymon
*około 1841
†po 26-11-1907
168
Bagiński Szymon
*około 1837 Bagińskie
†przed 04-02-1889
169
Bagiński Szymon
*02-05-1838 Koniecki Małe
†
170
Bagiński Tomasz
*około 1832 Mieczki
†
171
Bagiński Władysław
*około 1843 Konopki-Białystok
†
172
Bagiński Wojciech
*około 1845 Cedry
†przed 20-02-1900
173
Bagiński Wojciech
*około 1840 Golanki
†
174
Bajkiewicz Ewa z d. Karwowska
*około 1843 Łojki
†po 15-02-1904
175
Bajkiewicz Lucjan
*około 1842 Glinki
†po 15-02-1904
176
Bajkowska Agnieszka z d. Biedrzycka
*około 1827 Jedwabne
†
177
Balcer Franciszka z d. Zalewska
*około 1849 Ruda
†16-04-1879
178
Balcer Franciszka z d. Filochowska
*około 1833 Siwki par. Romany
†
179
Balcer Ludwik
*około 1831 Siwki par. Romany
†
180
Balcer Maciej
*około 1827 Płociczno
†przed 30-01-1899
181
Baldachowska Agnieszka z d. Domitr
*16-01-1844 Kucze Małe
†
182
Baldachowska Marianna z d. Jurska
*około 1837 Kucze Wielkie
†przed 14-05-1894
183
Baldachowski Franciszek
*około 1840 Stryjaki
†
184
Baldachowski Mateusz
*około 1836 Stryjaki
†przed 14-05-1894
185
Balejko Marianna z d. Szwarc
*około 1836 Okół
†
186
Balewicz Jerzy
*około 1838 Sejny
†po 07-11-1899
187
Balewicz Katarzyna z d. Olszewska
*około 1840 Słucz
†po 07-11-1899
188
Balewicz Marianna z d. Paszkowska
*około 1827
†18-09-1867 Ławsk
189
Balewska Barbara z d. Ostaszewska
*około 1827 Modzele
†13-12-1877
190
Balewska Julianna z d. Wróblewska
*około 1833 Niedźwiadna
†
191
Balewski Jan
*około 1826 Słucz
†po 28-10-1889
192
Balewski Jan
*około 1841 Słucz
†29-11-1865 Słucz
193
Balicka Katarzyna z d. Samełko
*około 1827 Ławsk
†po 08-02-1891
194
Balicki Jan
*około 09-1825 Łubiane
†przed 11-02-1889
195
Ballo Jakub
*około 1841 Orlikowo
†
196
Ballo Katarzyna z d. Gwiazdowska
*około 1844 Orlikowo
†
197
Bałdyga Anna z d. Popowska
*około 1844 Kapice
†
198
Bałdyga Jan
*około 1829 Białogrądy
†
199
Bałdyga Maciej
*około 1827 Białogrądy
†
200
Bałdyga Marcjanna (Marcela) z d. Karpińska
*około 1834 Klimaszewnica
†przed 15-02-1892
201
Bałdyga Marianna z d. Błażejewska
*około 1834 Osowiec
†07-11-1863
202
Bałdyga Marianna z d. Iwanicka
*około 1841 Pomiany
†
203
Bałdyga Stanisław
*około 1841 Białogrądy
†
204
Bałdyga Wiktoria z d. Gwiazdowska
*około 1830 Wólka Piaseczna
†
205
Bałdyga Wojciech
*około 1837 Białogrądy
†03-12-1893
206
Banachowska Barbara z d. Łepkowska
*około 1827 Modzele
†
207
Banachowska Weronika z d. Narewska
*około 1833 Siwki par. Romany
†od 22-06-1880 do 14-05-1894
208
Banachowski Jakub
*około 1827 Gnatowo
†
209
Banachowski Jan
*około 1834 Konopki par. Grabowo
†po 14-05-1894
210
Bandasik Ludwik
*około 1827 Kramkowo
†przed 26-01-1885
211
Bandasik Marianna z d. Kalisiewicz
*około 1830 Kramkowo
†po 26-01-1885
212
Bar Tadeusz
*około 1841 Lejpuny
†
213
Barankiewicz Antoni Fabian
*około 1841 Borawskie
†po 12-02-1906
214
Barankiewicz Katarzyna z d. Modzelewska
*1841 Łojki
†przed 12-02-1906
215
Baranowska Agnieszka z d. Kozłowska
*około 1846 Wojewodzin
†od 06-02-1899 do 27-08-1917
216
Baranowska Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1829 Ławsk
†27-01-1868
217
Baranowska Katarzyna z d. Narewska
*około 1838 Przestrzele
†
218
Baranowski Franciszek
*około 1843 Wizna
†
219
Baranowski Jan
*około 1849 Szczuczyn
†przed 27-07-1906
220
Baranowski Paweł
*około 1825 Świdry
†29-05-1889
221
Baranowski Paweł
*około 1841 Kucze
†po 11-11-1902
222
Barczewska Rozalia z d. Filipkowska
*około 1840 Dobki par. Lubotyń
†
223
Barczewski Stanisław
*około 1844 Rogienice
†
224
Bardzikowska Julianna z d. Chodnicka
*około 1845 Kowalewo par. Lachowo
†
225
Bardzikowska Katarzyna z d. Wróblewska
*około 1830 Kurki
†przed 22-11-1881
226
Bardzikowska Marianna z d. Węgorzewska
*około 1840 Szczuczyn
†przed 12-1883
227
Bardzikowski (Barwikowski) Józef
*około 1825 Chełchy
†od 26-11-1890 do 14-02-1898
228
Bardzikowski (Barwikowski) Szymon
*około 1849 Brzeźnio
†od 15-02-1909 do 06-05-1919
229
Bardzikowski Julian
*około 1830 Chełchy
†
230
Bardzińska Katarzyna z d. Polkowska
*około 1839 Biodry
†16-05-1896 Brzostowo /Burzyn/
231
Bargłowska Aniela z d. Szklarzewska
*1841 Okrasin
†po 21-02-1905
232
Bargłowska Aniela z d. Bieńkowska
*około 1832 Okrasin
†po 25-11-1889
233
Bargłowska Aniela
*1837 Okrasin
†1887 Okrasin /Radziłów/
234
Bargłowska Aniela z d. Masłowska
*około 1828 Kubra
†
235
Bargłowska Aniela z d. Maciorowska
*około 1846 Przechody
†
236
Bargłowska Anna
*około 1832
†14-05-1846 Okrasin /Radziłów/
237
Bargłowska Emilia z d. Chmielewska
*18-01-1847 Żebry
†od 16-01-1898 do 10-09-1918
238
Bargłowska Katarzyna z d. Perkowska
*około 1829 Niećkowo
†
239
Bargłowska Klara z d. Kraińska
*około 1847 Okrasin
†po 12-02-1900
240
Bargłowska Marcjanna z d. Zarzecka
*około 1829 Radziłów
†od 08-02-1880 do 30-01-1882
241
Bargłowska Marianna z d. Klimaszewska
*około 1836 Okrasin
†po 25-11-1890
242
Bargłowska Marianna z d. Kosmaczewska
*około 1849 Radziłów
†27-05-1890
243
Bargłowska Marianna (Magdalena) z d. Karwowska
*około 1831 Brychy
†przed 03-03-1895
244
Bargłowska Wiktoria z d. Jurska
*około 1833 Radziłów
†30-01-1852
245
Bargłowski Adam
*około 1833 Okrasin
†po 25-11-1889
246
Bargłowski Adam
*około 1828 Okrasin
†1879 Okrasin /Radziłów/
247
Bargłowski Aleksander
*1837 Okrasin
†
248
Bargłowski Andrzej
*1848
†1858 Okrasin /Radziłów/
249
Bargłowski Felicjan (Feliks)
*około 1831 Okrasin
†1871 Radziłów /Radziłów/
250
Bargłowski Franciszek
*około 1845 Słucz
†po 17-01-1910
251
Bargłowski Jakub
*23-07-1847 Radziłów
†po 01-03-1925
252
Bargłowski Jan
*około 1842 Okrasin
†przed 21-11-1898
253
Bargłowski Jan
*1840 Okrasin
†1892 Okrasin /Radziłów/
254
Bargłowski Jan
*około 1825 Przytuły
†
255
Bargłowski Marcin
*około 1825 Radziłów
†
256
Bargłowski Michał
*około 1844 Okrasin
†
257
Bargłowski Serafin
*około 1826 Okrasin
†19-11-1910
258
Bargłowski Stanisław
*1843 Okrasin
†10-09-1918 Żebry /Wąsosz/
259
Bargłowski Stanisław
*około 1834 Okrasin
†po 25-11-1890
260
Barłowski Józef
*około 1843
†po 30-04-1893
261
Bartkowska Marianna z d. Ruszczyk
*około 1847 Sojczynek
†przed 25-01-1904
262
Bartkowski Franciszek
*około 1837 Okrasin
†od 02-03-1886 do 25-01-1904
263
Bartlińska Katarzyna z d. Klimaszewska
*około 1844 Przytuły
†
264
Bartlińska Marcjanna z d. Zalewska
*około 1829 Szumowo
†przed 05-1871
265
Bartlińska Marianna z d. Piwko
*1840 Kucze Wielkie
†przed 10-1866
266
Bartlińska Salomea z d. Ostrowska
*około 1842 Cedry
†
267
Bartlińska Teofila z d. Polkowska
*około 1826 Szlasy
†po 23-01-1883
268
Bartliński Andrzej
*około 1835 Kubra
†
269
Bartliński Walenty
*około 1842 Kubra
†
270
Bartnicka Franciszka z d. Gryczan
*około 1825 Niećkowo
†
271
Bartnicki Franciszek
*około 1831 Łojki
†
272
Bartosiewicz Julianna z d. Milewska
*około 1836 Ożary
†
273
Bartosiewicz Rozalia z d. Malinowska
*około 1835
†
274
Bartosiewicz Stefan
*około 1835
†
275
Barwikowska Anna z d. Karwowska
*około 1825 Szlasy
†20-10-1860
276
Barwikowska Ewa z d. Bitner
*14-05-1827 Niećkowo
†przed 23-11-1875
277
Barwikowska Joanna
*27-01-1843 Wąsosz
†
278
Barwikowska Józefa (Franciszka) z d. Świderska
*około 1849 Truszki
†11-02-1929 Chełchy /Niedźwiadna/
279
Barwikowska Katarzyna z d. Borycka
*około 1837 Flesze
†
280
Barwikowska Marianna z d. Sulewska
*około 03-1845 Toczyłowo
†od 01-08-1910 do 23-02-1925
281
Barwikowska Marianna z d. Borzymowska
*około 1828 Marki
†
282
Barwikowska Rozalia z d. Konopka
*około 1841 Janów
†
283
Barwikowska Wiktoria z d. Szymanowska
*około 1840 Grędy
†
284
Barwikowski Aleksander
*około 1839 Wojsławy
†od 01-08-1910 do 23-02-1925
285
Barwikowski Mateusz
*około 1836 Jambrzyki
†
286
Barwikowski Wawrzyniec
*około 1829 Wąsosz
†po 10-06-1903
287
Barwikowski Wojciech
*około 1826 Dołęgi
†
288
Bauman Katarzyna z d. Zarzecka
*około 1836 Bęćkowo
†
289
Bauman Wiktor
*około 1837 Klimaszewnica
†
290
Bazydło Adam
*około 1837 Szablaki
†01-01-1906 Ławsk
291
Bazydło Jakub
*około 1842 Szablaki
†
292
Bazydło Józefata z d. Gutowska
*około 1839 Ławsk
†
293
Bazydło Karolina z d. Łosiewicz
*około 1830 Białaszewo
†przed 29-01-1894
294
Bazydło Konstanty
*około 1829 Stary Gromadzyn
†po 27-01-1896
295
Bazydło Marianna z d. Zorczykowska
*około 1843 Ławsk
†19-06-1883 Ławsk
296
Bebłowska Rozalia z d. Pełna
*około 1843
†po 03-02-1902
297
Bebłowski Antoni
*około 1827 Radziłów
†po 03-02-1902
298
Bednarczyk Konstanty
*około 1846 Brzesko
†po 05-02-1900
299
Bednarowicz Antoni
*28-11-1830 Świdry
†13-11-1843 Świdry
300
Bednarowicz Franciszek
*około 1832 Bełda
†1889
301
Bednarowicz Józef
*1828 Świdry
†31-10-1846 Świdry
302
Bednarowicz Konstancja z d. Czyżewska
*około 12-1833 Wąsosz
†15-05-1877
303
Bednarowicz Teofila z d. Zyskowska
*około 1845 Załuski
†07-01-1920 Szczuczyn
304
Bednarowicz Wojciech Feliks
*około 1840 Wąsosz
†od 29-01-1894 do 09-10-1912
305
Beker Wincenty
*około 1841 Kurejwa
†
306
Bełwanowska Wiktoria z d. Chrzanowska
*około 1843 Kucze Wielkie
†
307
Bełwanowski Józef
*około 1843 Kownaty
†
308
Bender Ewa z d. Rydzewska
*około 1835 Zalesie
†po 11-02-1903
309
Bender Jan
*około 1836 Filipów
†od 03-02-1891 do 09-02-1897
310
Bendzel Franciszka z d. Balewska
*około 1834 Słucz
†
311
Bendzel Wojciech
*około 1834 Doliwy
†
312
Benedyczek Rozalia z d. Krykszczun
*około 1845 Wierzboły
†po 17-02-1908
313
Benedyczek Szymon
*około 1841 Sapieżyszki
†po 17-02-1908
314
Berć Anna z d. Gałązka
*około 1849 Szczuczyn
†
315
Berć Apolinary Jakub
*około 1843 Szczuczyn
†przed 12-05-1908
316
Berć Józef Kazimierz
*około 1837 Szczuczyn
†1891 Szczuczyn /Szczuczyn/
317
Berć Marianna z d. Gacka
*około 1836 Gać
†po 04-02-1902
318
Berć Teofil Mateusz
*około 1834 Szczuczyn
†
319
Berć Teofila z d. Ewald
*około 1843 Szczuczyn
†po 12-05-1908
320
Bernhart Aleksander
*około 1840 Wilanów
†
321
Bernhart Weronika z d. Chrzanowska
*około 1841 Barwiki
†
322
Białobrzeska Ewa z d. Pogorzelska
*około 1826 Bożejewo
†
323
Białobrzeska Franciszka z d. Obiedzińska
*24-08-1825 Mroczki
†
324
Białobrzeska Scholastyka z d. Śledziewska
*około 1826 Kurpiki
†od 04-03-1889 do 29-02-1892
325
Białobrzeski Antoni
*około 1826 Bożejewo
†
326
Białobrzeski Karol
*około 1826 Obiedzino
†04-07-1872 Mroczki /Przytuły/
327
Białowąs Małgorzata z d. Śmiarowska
*około 1825 Ławsk
†po 24-09-1888
328
Biedrzycka Aniela z d. Mocarska
*około 1835 Nadbory
†po 08-06-1886
329
Biedrzycka Anna z d. Mocarska
*około 1838 Rutkowskie
†
330
Biedrzycka Antonina z d. Piotrowska
*około 1826 Kucze Wielkie
†
331
Biedrzycka Franciszka z d. Milewska
*około 1845 Łoje Awissa
†od 17-02-1895 do 29-05-1917
332
Biedrzycka Franciszka z d. Karwowska
*około 1842
†23-02-1887 Biodry
333
Biedrzycka Franciszka z d. Konopka
*około 1836 Konopki Tłuste
†
334
Biedrzycka Juliana z d. Kossakowska
*około 1827 Przestrzele
†przed 01-1859
335
Biedrzycka Julianna z d. Dobrzycka
*około 1848 Bagińskie
†
336
Biedrzycka Klementyna z d. Gryczewska
*około 1841 Przytuły
†po 23-01-1907
337
Biedrzycka Marcella z d. Rydzewska
*około 1833 Żelazki
†01-03-1868 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
338
Biedrzycka Marianna z d. Niebrzydowska
*około 1840 Janczewo
†11-08-1902 Bronaki-Pietrasze
339
Biedrzycka Marianna z d. Rutkowska
*około 1834 Rutkowskie
†10-02-1896 Rutkowskie /Burzyn/
340
Biedrzycka Marianna z d. Obrycka
*około 1841 Nieciki
†26-12-1898 Kurki
341
Biedrzycka Marianna z d. Baranowska
*około 1825 Pawełki
†przed 04-1857
342
Biedrzycka Marianna z d. Kiełczewska
*około 1838
†12-12-1868 Gałązki /Niedźwiadna/
343
Biedrzycka Marianna z d. Sokalska
*około 1831 Kucze Wielkie
†
344
Biedrzycka Paulina z d. Świderska
*około 1841 Chełchy
†16-06-1909 Kurki /Niedźwiadna/
345
Biedrzycka Rozalia z d. Supińska
*około 1834
†przed 06-11-1900
346
Biedrzycka Rozalia z d. Kossakowska
*około 1842 Nieławice
†
347
Biedrzycka Zuzanna z d. Kossakowska
*około 1828 Kubrzany
†
348
Biedrzycki Bartłomiej
*około 1825 Wyrzyki
†
349
Biedrzycki Felicjan
*około 1835 Wypychy
†20-02-1915 Rutkowskie
350
Biedrzycki Franciszek
*około 1832 Bronaki-Pietrasze
†po 07-06-1881
351
Biedrzycki Franciszek
*około 1827 Stryjaki
†
352
Biedrzycki Jan
*około 1831 Guty Stare
†od 16-06-1909 do 04-06-1912
353
Biedrzycki Jan
*około 1848 Biodry
†
354
Biedrzycki Kazimierz
*około 1835 Mieczki
†
355
Biedrzycki Stanisław
*około 1844 Nadbory
†
356
Biedrzycki Tomasz
*około 1829 Biodry
†przed 08-06-1886
357
Biedrzycki Walenty
*około 1837 Nadbory
†po 29-05-1917
358
Biedrzycki Walenty
*1840 Gałązki
†1889 Bagińskie
359
Biedrzycki Walerian
*około 1829 Guty-Poddenki
†25-11-1867
360
Biedrzycki Wawrzyniec
*około 1825 Święcienin
†od 20-11-1864 do 27-04-1874
361
Biedrzycki Wawrzyniec
*około 1830 Jedwabne
†
362
Biedrzycki Wiktor
*około 1836 Biodry
†
363
Bielawska Aniela z d. Bluszewicz
*około 1826 Stawiski
†1896 Balcer /Szczuczyn/
364
Bielawska Ludwika z d. Sobieska
*około 1835 Przytuły
†
365
Bielawska Magdalena z d. Kosmaczewska
*około 1828 Radziłów
†12-03-1907
366
Bielawska Marianna z d. Gutowska
*około 1849 Chrzanowo
†
367
Bielawska Rozalia z d. Ostrowska
*około 1849 Kubra
†21-12-1887
368
Bielawski Andrzej
*około 1846 Przytuły
†po 26-11-1912
369
Bielawski Antoni
*około 1849 Przytuły
†
370
Bielawski Jakub
*około 1841 Klimaszewnica
†
371
Bielawski Jan
*około 1836 Przytuły
†
372
Bielawski Tomasz
*około 1834 Przytuły
†30-08-1908 Przytuły
373
Bielecka Katarzyna z d. Miklas
*około 1829 Wąsosz
†21-04-1854 Świdry /Wąsosz/
374
Bielicka Julianna z d. Mogielnicka
*około 1847 Brzostowo
†22-09-1904 Brzostowo /Burzyn/
375
Bielska Anastazja z d. Renkiewicz
*09-04-1843 Mścichy
†po 11-11-1901
376
Bielska Teresa z d. Mordasiewicz
*około 1849 Radziłów
†
377
Bielska Weronika z d. Kadyszewska
*około 1844 Okrasin
†po 03-02-1896
378
Bielski Franciszek
*około 1849 Mścichy
†
379
Bielski Jan
*około 1841 Mścichy
†po 03-02-1896
380
Bielski Józef
*około 1837 Mścichy
†po 11-11-1901
381
Bielski Wojciech
*około 1845 Mścichy
†
382
Bieńkowska Apolonia z d. Bargłowska
*około 1835 Okrasin
†po 05-01-1901
383
Bieńkowska Barbara z d. Grzymkowska
*około 1833 Okrasin
†przed 05-1869
384
Bieńkowska Emilia z d. Mordasiewicz
*około 1840 Radziłów
†po 01-03-1897
385
Bieńkowska Ewa z d. Gutowska
*około 1845 Chrzanowo
†
386
Bieńkowska Marianna z d. Piotrowska
*około 1827 Mścichy
†po 27-01-1891
387
Bieńkowska Marianna z d. Kwitkowska
*około 1835 Okrasin
†przed 06-02-1888
388
Bieńkowska Paulina Ludwika z d. Chrzanowska
*około 1839 Białaszewo
†18-04-1875
389
Bieńkowska Rozalia z d. Grzymkowska
*około 1839 Radziłów
†od 07-02-1887 do 20-01-1891
390
Bieńkowska Teofila z d. Komosińska
*około 12-1849 Romany
†09-11-1875 Romany /Romany/
391
Bieńkowska Teresa z d. Modzelewska
*około 1849 Radziłów
†24-03-1910 Okrasin
392
Bieńkowski Adam
*około 1836 Okrasin
†po 01-03-1897
393
Bieńkowski Adam
*około 1834 Mścichy
†po 06-02-1888
394
Bieńkowski Aleksander
*1838 Okrasin
†przed 21-06-1904
395
Bieńkowski Andrzej
*około 09-1842 Okrasin
†przed 16-02-1897
396
Bieńkowski Feliks
*około 1827 Okrasin
†od 10-11-1896 do 24-04-1900
397
Bieńkowski Jakub
*około 1839 Okrasin
†po 18-02-1901
398
Bieńkowski Jan
*około 1825 Okrasin
†po 24-03-1910
399
Bieńkowski Jan
*około 1833 Okrasin
†po 24-01-1888
400
Bieńkowski Jan
*1837 Mścichy
†po 07-02-1888
401
Bieńkowski Jan
*około 1837
†
402
Biernacka Barbara z d. Wronkowska
*około 1825 Wąsosz
†
403
Biernacka Teofila z d. Sulewska
*około 1846 Sulewo Prusy
†
404
Biernacki Jakub
*około 1843 Klimaszewnica
†
405
Biernacki Jan
*około 1832 Ostrykół
†04-04-1866
406
Biędziszewska Agnieszka z d. Borowska
*około 1840 Giełczyn
†
407
Biędziszewski Franciszek z d. Biędzio
*około 1838 Burzyn
†
408
Bikowska Agnieszka z d. Łepkowska
*około 1848 Lipnik
†przed 10-1883
409
Bikowski Antoni
*około 07-1847 Modzele
†27-07-1917 Łempice /Wąsosz/
410
Bikowski Józef
*około 1841 Okurowo
†07-03-1907 Świdry /Wąsosz/
411
Blaszko Aleksander
*około 1832 Rakowo
†
412
Blaszko Juliana z d. Zamirowska
*około 1827 Osowiec
†13-03-1867
413
Blaszko Marianna z d. Żukowska
*około 1847 Osowiec
†
414
Blusiewicz Jakub
*około 1831 Stawiski
†
415
Blusiewicz Jan
*około 1825 Stawiski
†
416
Blusiewicz Józefa z d. Roda
*około 1837 Jedwabne
†
417
Blusiewicz Paulina z d. Chrostowska
*około 1833 Wagi
†28-04-1865 Wagi /Przytuły/
418
Blusiewicz Rozalia z d. Wszeborowska
*około 1838 Marki
†
419
Bober Wiktoria z d. Gardocka
*około 1828 Cedry
†po 14-05-1896
420
Bobrowska Petronela (Marianna) z d. Sutkowska
*około 1828 Białaszewo
†od 17-01-1869 do 16-11-1874
421
Bobrowski Jakub
*około 1827 Czernice
†po 30-01-1893
422
Bochenkowska Antonina z d. Kozikowska
*około 1840 Dębówka
†
423
Bochenkowski Stanisław
*około 1845 Słucz
†
424
Bocianowska Anna z d. Lewkowska
*około 1841 Wizna
†
425
Bogdan Balbina z d. Kosmowska
*03-12-1849 Lipnik
†05-10-1895 Skaje
426
Bogdan Ewa z d. Orłowska
*około 1835 Bukowo
†12-01-1870
427
Bogdan Franciszka z d. Orłowska
*około 1841 Łempice
†13-07-1870
428
Bogdan Jan
*około 1834 Brzeźnio
†przed 02-04-1926
429
Bogdan Piotr
*około 1832 Bęćkowo
†od 05-02-1894 do 14-01-1907
430
Bogdan Stanisław
*około 1841 Brzeźnio
†przed 1889
431
Bogdańska Aniela z d. Markowska
*około 1845 Wizna
†przed 01-1868
432
Bogdańska Dorota z d. Ptaszyńska
*około 1832 Łomża
†1870
433
Bogdańska Elżbieta z d. Domurat
*około 1837 Wizna
†po 26-02-1889
434
Bogdańska Ewa z d. Mateuszczyk
*około 1833 Bronowo
†
435
Bogdańska Franciszka z d. Stecz
*około 1828 Wizna
†
436
Bogdańska Julianna z d. Detkiewicz
*około 1847 Wizna
†16-01-1900 Wizna /Wizna/
437
Bogdańska Marianna z d. Piotrowska
*około 1825 Wizna
†14-07-1856
438
Bogdańska Marianna z d. Stankiewicz
*około 1843 Wizna
†
439
Bogdańska Rozalia z d. Zalewska
*około 1846 Ruś
†
440
Bogdański Antoni
*około 1840 Wizna
†
441
Bogdański Franciszek
*około 1834 Włochówka
†po 26-02-1889
442
Bogdański Franciszek
*około 1832 Włochówka
†
443
Bogdański Franciszek
*około 1845 Niwkowo
†
444
Bogdański Leon
*około 1848 Włochówka
†04-04-1873
445
Bogdański Ludwik
*około 1829 Włochówka
†po 21-11-1870
446
Bogdański Piotr
*około 1844 Wizna
†przed 16-01-1900
447
Bogdański Tomasz
*około 1836 Wizna
†31-08-1881
448
Bogucka Antonina z d. Sokołowska
*1848 Szymany
†po 04-01-1908
449
Bogucki Tomasz
*około 1848 Kołaki
†04-01-1908 Mroczki
450
Bogusławska Apolonia z d. Chrzanowska
*około 1835 Łosewo
†po 14-02-1898
451
Bogusławska Katarzyna z d. Śmiglewska
*około 1841 Kędziorowo
†
452
Bogusławska Rozalia z d. Cymkowska
*około 1835 Witynie
†po 05-02-1894
453
Bogusławski Franciszek
*31-07-1849 Kownatki
†przed 10-09-1916
454
Bogusławski Grzegorz
*około 1837 Klimaszewnica
†przed 09-05-1887
455
Bogusławski Jan
*około 1834 Klimaszewnica
†po 14-02-1898
456
Bogusławski Wojciech
*około 1842 Kownatki
†
457
Bogusz Antoni
*około 1828 Bukowo Małe
†po 14-02-1905
458
Bogusz Julianna z d. Karwowska
*około 1837 Karwowo par. Jedwabne
†po 26-01-1892
459
Bogusz Kazimierz
*około 1838 Orlikowo
†po 26-01-1892
460
Bogusz Marianna z d. Orłowska
*około 09-1837 Wólka Piaseczna
†od 07-02-1899 do 14-02-1905
461
Boguszewska Marianna z d. Łepkowska
*około 1842 Modzele
†po 30-01-1899
462
Boguszewska Tekla z d. Milewska
*około 1848 Sątrzaska
†12-11-1889
463
Boguszewski Franciszek
*około 1848 Pawełki
†przed 24-11-1920
464
Boguszewski Jan
*około 1840 Dołęgi
†po 30-01-1899
465
Borawska Agnieszka z d. Mieczkowska
*około 1826 Olszewo par. Romany
†od 28-02-1881 do 03-02-1892
466
Borawska Anna z d. Klimaszewska
*około 1834 Klimaszewnica
†03-04-1930 Konopki
467
Borawska Anna z d. Karwowska
*około 1835 Nadbory
†przed 10-02-1903
468
Borawska Anna z d. Klimaszewska
*około 1845 Klimaszewnica
†21-12-1904
469
Borawska Anna z d. Chrostowska
*około 1830 Wagi
†przed 03-02-1886
470
Borawska Anna z d. Gutowska
*około 1832 Bronaki-Pietrasze
†
471
Borawska Anna z d. Mogielnicka
*około 1845 Brzostowo
†
472
Borawska Anna Franciszka z d. Jankowska
*około 1844 Mścichy
†przed 10-1881
473
Borawska Antonina Franciszka z d. Mieczkowska
*około 1833 Zalesie
†po 21-02-1881
474
Borawska Balbina Marcjanna z d. Chrzanowska
*około 1844 Konopki
†po 28-11-1899
475
Borawska Barbara z d. Kalisz
*około 1841 Kurzątki
†28-11-1878 /Wąsosz/
476
Borawska Barbara z d. Niecikowska
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†
477
Borawska Barbara Anna
*21-11-1843 Konopki
†03-07-1849 Konopki
478
Borawska Domicella z d. Kalinowska
*około 1839 Mieczki
†od 24-09-1886 do 04-05-1896
479
Borawska Emilia z d. Mroczkowska
*około 1828 Mikuty
†1891 Karwowo /Radziłów/
480
Borawska Emilia z d. Ramotowska
*około 1840 Mocarze
†
481
Borawska Emilia
*30-09-1834 Konopki
†
482
Borawska Emilia z d. Strumiłowska
*około 1846 Rutki
†
483
Borawska Ewa z d. Filipkowska
*około 1843 Olszewo par. Romany
†07-06-1914 Kucze Wielkie /Jedwabne/
484
Borawska Ewa z d. Rogowska
*około 1825 Pluty
†po 22-06-1885
485
Borawska Ewa z d. Konopka
*około 1833
†od 03-02-1890 do 01-03-1897
486
Borawska Ewa z d. Łepkowska
*około 1848 Drozdowo
†29-05-1877
487
Borawska Franciszka z d. Szleszyńska
*około 1834 Barwiki
†około 1891
488
Borawska Franciszka z d. Wysocka
*około 1827 Łempice
†przed 10-11-1879
489
Borawska Franciszka z d. Jaczyńska
*około 1838 Jaki
†przed 04-03-1889
490
Borawska Jadwiga Karolina z d. Męczkowska
*około 1833 Kamianki
†po 21-11-1898
491
Borawska Józefa z d. Karwowska
*około 1837 Szlasy
†po 25-06-1888
492
Borawska Józefa z d. Modzelewska
*około 1845 Pieńki
†po 09-02-1890
493
Borawska Józefata z d. Joszkowska
*około 1840 Siwki par. Romany
†przed 08-1903
494
Borawska Józefata z d. Mocarska
*około 1836 Kąty
†29-12-1877
495
Borawska Józefata z d. Karwowska
*około 1845 Biodry
†
496
Borawska Julianna z d. Kossakowska
*około 1826 Bartki
†przed 20-01-1890
497
Borawska Julianna z d. Wróblewska
*około 1833 Kurki
†16-02-1892
498
Borawska Julianna z d. Mieczkowska
*około 1847 Trzaski
†od 16-06-1891 do 21-02-1898
499
Borawska Julianna z d. Klimaszewska
*około 1837 Klimaszewnica
†po 11-02-1879
500
Borawska Julianna z d. Lipska
*około 1848 Nadbory
†21-07-1888 Pluty /Przytuły/
501
Borawska Julianna z d. Perkowska
*około 1838 Perki-Lachy
†
502
Borawska Julianna (Józefa) z d. Ramotowska
*około 1837 Danowo
†przed 10-1866
503
Borawska Karolina z d. Gosiewska
*około 1848 Kotówek
†od 15-02-1909 do 21-06-1920
504
Borawska Karolina z d. Ramotowska
*około 1836 Danowo
†od 19-01-1893 do 09-02-1903
505
Borawska Karolina z d. Karwowska
*około 1832 Święcienin
†09-04-1885 Bzury /Wąsosz/
506
Borawska Karolina z d. Glińska
*około 1825 Zakrzewo
†po 05-11-1878
507
Borawska Karolina z d. Skrodzka
*około 1835 Zalesie
†przed 04-1862
508
Borawska Katarzyna z d. Wróblewska
*około 1846 Żebrki
†po 25-01-1910
509
Borawska Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1827 Wagi
†przed 18-05-1874
510
Borawska Katarzyna z d. Kowalewska
*około 1845 Wojsławy
†18-08-1884
511
Borawska Katarzyna
*około 1847
†przed 06-1885
512
Borawska Katarzyna z d. Rogowska
*około 1840 Brodowo
†przed 10-1867
513
Borawska Katarzyna z d. Chrzanowska
*około 1828 Brzostowo
†
514
Borawska Katarzyna z d. Kozikowska
*około 1827 Święcienin
†
515
Borawska Leonora
*około 1832 Konopki
†23-12-1841 Konopki
516
Borawska Marianna z d. Drewnowska
*około 1840 Chojnówek
†23-04-1915 Zacieczki /Szczuczyn/
517
Borawska Marianna z d. Mścichowska
*około 1847 Mścichy
†10-10-1920 Konopki
518
Borawska Marianna z d. Kulikowska
*około 1827 Kędziorowo
†przed 07-11-1892
519
Borawska Marianna z d. Grzymała
*około 1825 Grądy Wielkie
†po 06-02-1888
520
Borawska Marianna z d. Dobrzycka
*około 1835 Nadbory
†przed 27-01-1891
521
Borawska Marianna z d. Bukowska
*około 1848 Karwowo par. Jedwabne
†od 19-11-1901 do 28-11-1911
522
Borawska Marianna z d. Miklas
*około 1832 Szczuczyn
†04-03-1884
523
Borawska Marianna z d. Karwowska
*około 1837 Brychy
†przed 10-1872
524
Borawska Marianna z d. Giniewska
*około 1827 Barany
†24-09-1854 Szczuczyn /Szczuczyn/
525
Borawska Marianna z d. Skrzeczkowska
*około 1833 Danówek
†12-02-1856 Rakowo
526
Borawska Marianna
*15-09-1836
†30-04-1847 Konopki
527
Borawska Marianna z d. Szleszyńska
*około 1827 Konopki Chude
†
528
Borawska Marianna z d. Kossakowska
*około 1842 Brodowo
†
529
Borawska Marianna z d. Wierzbicka
*około 1836 Skroda Wielka
†
530
Borawska Marianna z d. N
*około 1826
†
531
Borawska Marianna Karolina z d. Mikucka
*około 1846 Łebki Duże
†po 19-03-1923
532
Borawska Marianna Katarzyna z d. Chmielewska
*1849 Kurki
†przed 05-11-1908
533
Borawska Paulina Balwina
*24-03-1840 Konopki
†
534
Borawska Rozalia z d. Chrostowska
*około 1830 Biodry
†05-03-1919 Glinki /Słucz/
535
Borawska Rozalia z d. Wasilewska
*około 1841 Barany
†
536
Borawska Rozalia z d. Chrzanowska
*około 1834 Kieljany
†
537
Borawska Rozalia z d. Mieczkowska
*około 1834 Nieławice
†
538
Borawska Salomea z d. Krajewska
*około 1841 Grądy Małe
†przed 06-02-1900
539
Borawska Salomea z d. Kamińska
*około 1831 Obrytki
†przed 07-10-1888
540
Borawska Teofila z d. Pieńkowska
*około 1826 Pieńki
†po 26-11-1890
541
Borawska Teofila z d. Rogowska
*około 1837 Wagi
†przed 28-01-1890
542
Borawska Teofila
*22-12-1827 Szlasy
†
543
Borawska Teresa z d. Wojsław
*około 1843 Wojsławy
†
544
Borawska Waleria z d. Wądołowska
*około 1847 Koniecki par. Wizna
†
545
Borawska Wiktoria z d. Szymanowska
*około 12-1847 Modzele
†po 12-02-1912
546
Borawska Wiktoria z d. Skrodzka
*około 11-1825 Skroda Wielka
†przed 10-1877
547
Borawska Wiktoria z d. Toczyńska
*około 1825 Koniecki par. Wizna
†przed 12-02-1877
548
Borawska Wiktoria z d. Wądołowska
*około 1838 Bronaki-Olki
†po 26-11-1883
549
Borawska Zofia z d. Saniewska
*około 1833 Klimaszewnica
†27-04-1875 Konopki
550
Borawski Adam
*około 1837 Trzaski
†po 21-02-1898
551
Borawski Adam
*około 1845 Racibory
†przed 09-02-1890
552
Borawski Adam
*około 1838 Wagi
†
553
Borawski Adolf
*około 1842 Nieławice
†
554
Borawski Aleksander
*około 1844 Witynie
†od 12-02-1906 do 20-06-1911
555
Borawski Aleksander
*około 1846 Rakowo
†po 16-11-1903
556
Borawski Aleksander
*około 1846 Nieławice
†przed 16-02-1897
557
Borawski Andrzej
*około 1829 Borawskie par. Jedwabne
†
558
Borawski Antoni
*około 1847 Supy
†przed 10-02-1920
559
Borawski Antoni
*08-06-1837 Konopki
†09-09-1843 Konopki
560
Borawski Antoni Kazimierz
*około 1833 Borawskie
†
561
Borawski Dionizy
*około 1837 Nadbory
†od 27-01-1891 do 17-02-1896
562
Borawski Felicjan
*około 1845 Nadbory
†
563
Borawski Feliks
*około 1846 Supy
†przed 25-11-1890
564
Borawski Franciszek
*około 1836 Bartki
†przed 20-01-1890
565
Borawski Franciszek
*około 1826 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 05-11-1878
566
Borawski Franciszek
*około 1825 Rakowo
†przed 25-10-1868
567
Borawski Franciszek
*około 1836
†23-06-1869 Nadbory /Burzyn/
568
Borawski Franciszek
*około 1826 Mieczki
†
569
Borawski Franciszek
*około 1827 Borawskie par. Jedwabne
†
570
Borawski Franciszek
*około 1827 Nadbory
†
571
Borawski Hipolit
*około 1842 Wyrzyki
†od 22-02-1909 do 14-02-1922
572
Borawski Jan
*około 1844 Rakowo
†przed 25-01-1910
573
Borawski Jan
*około 1838 Trzaski
†09-01-1902 Glinki
574
Borawski Jan
*około 1834 Toczyłowo
†przed 07-11-1892
575
Borawski Jan
*19-12-1838 Konopki
†06-07-1842 Konopki
576
Borawski Józef
*około 1835 Jambrzyki
†po 15-09-1908
577
Borawski Józef
*28-03-1840 Konopki
†od 12-02-1900 do 06-03-1905
578
Borawski Józef
*około 1828 Olszewo par. Romany
†przed 28-02-1881
579
Borawski Józef
*około 1848 Klimaszewnica
†
580
Borawski Józef
*30-03-1831 Konopki
†
581
Borawski Józef Adolf
*około 1848 Borawskie
†
582
Borawski Kajetan
*06-01-1836 Konopki
†26-11-1895 Danowo /Wąsosz/
583
Borawski Kajetan
*31-01-1834 Konopki
†od 19-01-1893 do 09-02-1903
584
Borawski Kazimierz
*około 1845 Klimaszewnica
†29-10-1923 Święcienin
585
Borawski Kazimierz
*około 1838 Jambrzyki
†1894
586
Borawski Kazimierz
*około 1838 Konopki
†11-04-1847 Konopki
587
Borawski Kazimierz
*około 1833 Borawskie
†
588
Borawski Konstanty
*około 1840 Nieławice
†przed 06-02-1900
589
Borawski Konstanty
*około 1836 Trzaski
†po 17-02-1890
590
Borawski Konstanty Grzegorz
*około 1833 Nieławice
†
591
Borawski Leon
*około 1843 Świdry Podleśne
†przed 23-02-1897
592
Borawski Ludwik
*około 1847 Borawskie par. Jedwabne
†przed 24-11-1897
593
Borawski Ludwik
*około 1840 Klimaszewnica
†
594
Borawski Marceli
*31-10-1846 Konopki
†po 26-06-1911
595
Borawski Marcjan
*około 1845 Świdry Podleśne
†po 02-03-1908
596
Borawski Michał
*około 1836 Święcienin
†08-12-1887
597
Borawski Mikołaj
*około 1832 Borawskie par. Jedwabne
†od 10-02-1903 do 18-11-1906
598
Borawski Mikołaj
*około 1848 Racibory
†od 19-02-1889 do 28-11-1899
599
Borawski Paweł
*około 1832 Święcienin
†po 25-06-1888
600
Borawski Paweł
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†przed 18-05-1874
601
Borawski Paweł
*23-01-1848 Konopki
†24-11-1849 Konopki
602
Borawski Piotr
*około 1840 Jambrzyki
†przed 15-08-1909
603
Borawski Piotr
*około 1832 Biodry
†
604
Borawski Rajmund
*około 1825 Nadbory
†
605
Borawski Stanisław
*1829 Nieławice
†po 21-02-1881
606
Borawski Stanisław
*około 1832 Nieławice
†po 26-11-1883
607
Borawski Stanisław
*około 1849 Trzaski
†przed 28-02-1897
608
Borawski Stanisław
*około 1837 Borawskie
†
609
Borawski Stanisław Tomasz
*około 1825 Nieławice
†przed 21-11-1898
610
Borawski Stanisław Wawrzyniec
*09-08-1842 Konopki
†
611
Borawski Telesfor Konstanty
*około 1841 Borawskie
†
612
Borawski Tomasz
*około 1831 Szlasy
†po 07-02-1893
613
Borawski Tomasz
*około 1837 Kąty
†
614
Borawski Walery
*około 1842 Szczuczyn
†
615
Borawski Wiktor
*28-04-1842 Konopki
†11-08-1901 Konopki
616
Borawski Wiktor
*około 1838 Supy
†03-05-1881
617
Borawski Wincenty
*około 1848 Świdry Podleśne
†przed 01-06-1926
618
Borawski Władysław
*około 1848 Niedźwiadna
†
619
Borchert Anna Katarzyna z d. Strzelczyk
*około 1828 Wizna
†
620
Borkowska Bronisława z d. Borawska
*około 1846 Wyrzyki
†po 26-11-1907
621
Borkowska Józefa z d. Strumiłowska
*około 1849 Rutki
†przed 26-02-1900
622
Borkowska Julianna z d. Zawojska
*około 1841 Bronowo
†
623
Borkowska Katarzyna z d. Waniewska
*około 1835 Bronowo
†
624
Borkowska Ludwika z d. Piotrowska
*23-09-1849 Kucze Wielkie
†
625
Borkowska Marianna z d. Domełło
*około 1837 Grajewo
†05-07-1864 Niećkowo
626
Borkowska Rozalia z d. Gomman
*około 1834 Taraskowo
†
627
Borkowska Wiktoria z d. Wachulewicz
*około 1827 Popowo
†
628
Borkowski Antoni
*około 1843 Jeziorko
†po 26-11-1907
629
Borkowski Bogumił
*około 1827 Piłaki
†15-02-1869
630
Borkowski Franciszek
*około 1847 Bronowo
†po 26-02-1900
631
Borkowski Józef
*około 1848 Przestrzele
†
632
Borkowski Józef
*około 1833 Bronowo
†
633
Borkowski Kacper
*około 1844 Bronowo
†
634
Borkowski Marcin
*około 1829 Kurejwa
†
635
Borkowski Tomasz
*około 1837 Bronowo
†
636
Borowicz Alojzy
*około 1833 Prusy
†21-06-1885
637
Borowski Jan Pantaleon
*około 1828 Łopienie-Ruś
†
638
Borusiewicz Andrzej Józef
*23-07-1835 Wąsosz
†1891
639
Borusiewicz Anna Marta z d. Ołdakowska
*30-07-1836 Wąsosz
†1902
640
Borusiewicz Marianna z d. Brzuchalska
*02-03-1843 Wąsosz
†27-12-1901 Wąsosz
641
Borusiewicz Rozalia z d. Ołdakowska
*około 1828 Wąsosz
†03-07-1864 Wąsosz
642
Borysiewicz Andrzej Franciszek
*30-11-1828 Wąsosz
†
643
Borysiewicz Józef
*około 1840 Niedźwiadna
†od 17-11-1902 do 25-11-1907
644
Borysiewicz Józef
*około 1835
†
645
Borysiewicz Julianna
*26-12-1844
†12-02-1851
646
Borysiewicz Marianna
*27-07-1848
†03-09-1850
647
Boryszewska Kornela z d. Chojnowska
*około 1838 Grądy Małe
†po 16-05-1907
648
Boryszewski Wojciech
*około 1835 Męczki
†przed 16-05-1907
649
Borzymowska Karolina z d. Supińska
*około 1833 Barwiki
†
650
Borzymowska Marianna z d. Pieńczykowska
*około 1841 Niedźwiedzkie
†
651
Borzymowska Salomea z d. Glińska
*około 1826 Tyszki-Wądołowo
†przed 27-01-1880
652
Borzymowski Józef
*około 1835 Łękowo
†
653
Borzymowski Paweł
*około 1839 Łękowo
†
654
Borzymowski Wawrzyniec
*około 1835 Konopki
†
655
Bóbr Anna
*około 1830
†08-06-1842 Zalesie
656
Bóbr Stanisław
*około 1830 Kamińskie
†przed 14-03-1907
657
Braczko Amalia z d. Tołt
*około 1827
†po 23-02-1897
658
Braczko Franciszka z d. Zakrzewska
*około 1843 Przytuły
†po 23-02-1897
659
Brajczewska Katarzyna z d. Zajkowska
*około 1848
†przed 04-03-1917
660
Brajczewska Matylda Krystyna z d. Mieczkowska
*około 1831 Bartki
†po 04-02-1902
661
Brajczewska Paulina z d. Nienałtowska
*około 1830 Drogoszewo
†
662
Brajczewski Antoni
*około 1829 Szumowo
†
663
Brajczewski Jan
*około 1844 Szostaki
†04-03-1917 Szostaki
664
Brajczewski Rajmund
*około 1827 Szostaki
†przed 11-02-1890
665
Broda Ewa z d. Laszczkowska
*około 1840 Ławsk
†
666
Broda Jan (Józef)
*około 1838 Ławsk
†po 21-11-1881
667
Broda Julianna z d. Malinowska
*około 1837 Ławsk
†po 21-11-1881
668
Broda Karol
*około 1833 Wyłudy
†
669
Brodowska Anna z d. Perkowska
*26-07-1849 Szczuczyn
†14-06-1938 Bagienice
670
Brodowska Marianna z d. Sokołowska
*około 1837 Godlewo
†po 28-11-1911
671
Brodowski Józef
*około 1848 Modzele
†po 12-06-1918
672
Brodowski Józef
*około 1847 Czaple
†po 28-11-1911
673
Bronakowska Anna z d. Chodnicka
*około 1840 Łebki Małe
†przed 05-1910
674
Bronakowska Anna z d. Mocarska
*około 1840 Rutkowskie
†po 23-11-1897
675
Bronakowska Barbara z d. Okurowska
*około 1843 Nieławice
†po 09-02-1891
676
Bronakowska Józefata z d. Konopka
*około 1843 Bronaki-Pietrasze
†przed 19-11-1901
677
Bronakowska Karolina z d. Cwalińska
*około 1844 Janczewko
†po 05-02-1901
678
Bronakowska Marianna z d. Filipkowska
*około 1827 Kubrzany
†od 11-11-1895 do 05-03-1916
679
Bronakowski Adam
*około 1831 Nieławice
†04-05-1867 Nieławice
680
Bronakowski Andrzej
*około 1833 Bronaki
†05-04-1859
681
Bronakowski Jakub
*około 1825 Bronaki-Olki
†25-06-1848 Bronaki-Olki /Jedwabne/
682
Bronakowski Jan
*około 1845 Skroda
†
683
Bronakowski Józef
*około 1840 Nieławice
†po 09-02-1891
684
Bronakowski Józef Joachim
*około 1836 Bronaki-Olki
†od 25-11-1889 do 11-11-1895
685
Bronakowski Ludwik
*około 1841 Janczewko
†przed 05-02-1901
686
Bronakowski Mateusz
*około 1844 Skroda Wielka
†29-12-1890 Szwelczyn /Wąsosz/
687
Bronakowski Paweł
*około 1844 Bronaki-Olki
†przed 19-11-1901
688
Bronakowski Rajmund
*około 1839 Bronaki-Olki
†przed 20-11-1894
689
Bronakowski Szczepan
*około 1840 Wścieklice
†
690
Brusiewska Marianna z d. Gutowska
*około 1826 Niedźwiadna
†
691
Brzostowska Anna z d. Cimoch
*około 1836 Słucz
†przed 09-1882
692
Brzostowska Eleonora Józefa z d. Karwowska
*około 1830 Brzostowo
†przed 25-11-1881
693
Brzostowska Emilia z d. Chrostowska
*około 1832 Chrostowo
†po 26-03-1918
694
Brzostowska Emilia z d. Karwowska
*około 1838 Karwowo par. Jedwabne
†po 18-02-1901
695
Brzostowska Emilia z d. Zalewska
*około 1841 Szlasy
†przed 01-1877
696
Brzostowska Franciszka z d. Wądołowska
*około 1839 Koniecki par. Wizna
†przed 23-11-1914
697
Brzostowska Franciszka z d. Wierciszewska
*około 1833
†po 20-02-1887
698
Brzostowska Franciszka z d. Mocarska
*około 1841
†przed 07-02-1887
699
Brzostowska Izabella z d. Szleszyńska
*10-05-1830 Szlasy
†po 26-11-1889
700
Brzostowska Józefa z d. Kozłowska
*około 1832 Bronaki-Pietrasze
†03-02-1907 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
701
Brzostowska Józefata z d. Mocarska
*około 1843 Mocarze
†po 22-07-1897
702
Brzostowska Julianna z d. Porowska
*około 1825 Kąty
†po 20-08-1894
703
Brzostowska Julianna z d. Trzaska
*około 1837 Kąty
†przed 29-05-1906
704
Brzostowska Julianna z d. Kozłowska
*około 1835
†26-03-1892 Kucze Wielkie /Jedwabne/
705
Brzostowska Julianna z d. Kurkowska
*około 1827 Borawskie
†od 08-02-1875 do 13-02-1893
706
Brzostowska Julianna z d. Konopka
*około 1847 Szymany
†
707
Brzostowska Karolina z d. Wądołowska
*około 1827
†28-07-1863 Nadbory /Burzyn/
708
Brzostowska Katarzyna z d. Mocarska
*około 1839 Koniecki par. Wizna
†07-02-1899 Rutkowskie /Burzyn/
709
Brzostowska Ludwika z d. Nieradko
*około 1825
†po 07-03-1894
710
Brzostowska Marianna z d. Górska
*około 1845 Rutki
†po 27-08-1907
711
Brzostowska Marianna z d. Mocarska
*około 1834
†20-06-1896 Rutkowskie /Burzyn/
712
Brzostowska Marianna z d. Iwanowska
*27-01-1835 Kucze Wielkie
†po 16-02-1892
713
Brzostowska Marianna z d. Makowska
*około 1844
†po 06-09-1898
714
Brzostowska Marianna z d. Kossakowska
*około 1845 Bartki
†12-1873
715
Brzostowska Marianna z d. Dębińska
*około 1830 Rakowo
†
716
Brzostowska Marianna z d. Ewald
*około 1838 Szczuczyn
†
717
Brzostowska Marianna Balbina z d. Cudnikowska
*około 1829 Olszewo par. Romany
†
718
Brzostowska Marianna Julianna z d. Makowska
*około 1834 Makowskie
†od 17-02-1886 do 11-09-1893
719
Brzostowska Rozalia z d. Wierciszewska
*około 1833 Bagienice
†przed 08-1873
720
Brzostowska Teofila z d. Chylińska
*około 10-1849 Kieljany
†
721
Brzostowska Weronika z d. Bzura
*około 1825 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
722
Brzostowska Zuzanna z d. Pezowicz
*około 1834 Mocarze
†27-02-1909 Mocarze /Burzyn/
723
Brzostowski Aleksander
*około 1827
†
724
Brzostowski Andrzej
*około 1828 Nadbory
†po 06-07-1897
725
Brzostowski Andrzej
*około 1846 Chyliny
†po 20-02-1911
726
Brzostowski Antoni
*około 1847 Radziłów
†od 06-02-1923 do 31-01-1924
727
Brzostowski Antoni
*około 1841 Nieławice
†po 27-08-1907
728
Brzostowski Felicjan
*około 1841 Rutkowskie
†20-12-1917 Rutkowskie
729
Brzostowski Felicjan Andrzej
*około 1833 Makowskie
†od 11-09-1893 do 20-08-1895
730
Brzostowski Feliks
*około 1829 Szczuczyn
†
731
Brzostowski Feliks
*około 1836 Orlikowo
†
732
Brzostowski Franciszek
*około 1848 Chyliny
†po 03-02-1919
733
Brzostowski Franciszek
*około 1842 Nadbory
†
734
Brzostowski Ignacy Maciej
*około 1835 Rutkowskie
†
735
Brzostowski Jan
*około 1838 Brzostowo
†12-12-1904 Mocarze /Burzyn/
736
Brzostowski Jan
*około 1838
†09-10-1880 Chyliny
737
Brzostowski Jan
*około 1841 Nadbory
†
738
Brzostowski Jan Dionizy
*około 1843 Brzostowo
†po 11-06-1894
739
Brzostowski Józef
*około 1838 Nadbory
†po 18-02-1901
740
Brzostowski Józef
*około 1844 Przytuły
†20-07-1886
741
Brzostowski Józef
*około 1839
†16-06-1869 Rutkowskie /Burzyn/
742
Brzostowski Józef
*około 1829
†
743
Brzostowski Karol
*około 02-1845 Szczuczyn
†
744
Brzostowski Konstanty
*około 1841 Rutkowskie
†od 22-01-1907 do 19-11-1912
745
Brzostowski Leon
*około 1834 Łoje Awissa
†27-06-1881
746
Brzostowski Ludwik
*około 1844 Rutkowskie
†przed 06-09-1898
747
Brzostowski Ludwik
*około 1844 Nadbory
†
748
Brzostowski Marcin
*około 1834 Radziłów
†07-03-1894 Radziłów /Radziłów/
749
Brzostowski Piotr
*około 1840 Brzostowo
†około 1873
750
Brzostowski Roch
*około 1839 Radziłów
†29-04-1886 Zakrzewo
751
Brzostowski Stanisław
*około 1841 Nadbory
†po 23-11-1914
752
Brzostowski Stanisław
*około 1844 Orlikowo
†po 14-05-1912
753
Brzostowski Stanisław
*około 1825 Łoje Awissa
†od 08-02-1875 do 13-02-1893
754
Brzostowski Szczepan
*około 1827 Orlikowo
†
755
Brzostowski Tadeusz
*około 1833
†od 26-03-1892 do 26-01-1897
756
Brzostowski Walenty
*około 1832 Nadbory
†od 20-02-1887 do 26-01-1897
757
Brzozowska Barbara z d. Biędzio
*około 1836 Burzyn
†przed 04-02-1889
758
Brzozowska Elżbieta z d. Grabowska
*około 1830 Wizna
†
759
Brzozowska Franciszka z d. Bzura
*około 1841 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 18-02-1889
760
Brzozowska Franciszka z d. Maciorowska
*około 1841 Ciemnoszyje
†przed 15-02-1886
761
Brzozowska Justyna z d. Sulewska
*około 1828 Jurzec
†po 20-06-1880
762
Brzozowska Małgorzata z d. Chałustowska
*około 1833 Mścichy
†13-11-1857
763
Brzozowska Marianna z d. Gulska
*około 1844 Płochowo
†
764
Brzozowska Rozalia z d. Olszewska
*około 1831 Klimaszewnica
†po 21-11-1898
765
Brzozowski Ignacy
*około 1834 Rutkowskie
†po 10-02-1896
766
Brzozowski Jan
*około 1840 Borawskie
†
767
Brzozowski Józef
*około 1842
†20-05-1922 Glinki /Słucz/
768
Brzozowski Józef
*około 1845 Kisielnica
†
769
Brzozowski Kazimierz
*około 1835 Mścichy
†13-10-1864
770
Brzozowski Marcel
*01-06-1832 Flesze
†19-07-1873
771
Brzozowski Marcin
*około 1826 Wizna
†
772
Brzozowski Paweł
*około 1839 Ruda
†po 15-02-1886
773
Brzozowski Stanisław
*około 1841 Kamianki
†08-04-1873 Kamianki /Burzyn/
774
Brzóska Aniela z d. Niebrzydowska
*około 1841 Niebrzydy
†przed 22-04-1922
775
Brzóska Antonina Marianna z d. Lipińska
*1838 Surały
†po 12-02-1900
776
Brzóska Feliks
*około 1839 Stawiane
†
777
Brzóska Ferdynand Adolf
*około 1825 Jabłoń Kikalskie
†
778
Brzóska Franciszka Ewa z d. Górska
*około 1842 Lipnik
†po 23-01-1888
779
Brzóska Józef
*około 1835 Chełchy
†przed 21-01-1889
780
Brzóska Kazimierz
*około 1843 Chełchy
†po 26-02-1908
781
Brzóska Ksawery
*około 1847 Chełchy
†po 21-06-1921
782
Brzóska Maksymilian
*około 1839 Chełchy
†22-04-1922 Niebrzydy /Słucz/
783
Brzóska Paweł
*około 1838 Kokoszki
†
784
Brzóska Rozalia z d. Gocłowska
*około 1841 Wilamowo
†po 27-11-1911
785
Brzóska Rozalia z d. Godlewska
*około 1830 Godlewo
†po 01-03-1886
786
Brzóska Salomea z d. Wądołowska
*około 1838 Kokoszki
†
787
Brzóska Tomasz Konstanty
*około 1840 Kumelsk
†od 12-11-1888 do 27-11-1911
788
Brzuchalska Anna z d. Pokropek
*około 1826 Prusy
†po 20-11-1877
789
Brzuchalska Anna
*około 1840 Kędziorowo
†17-01-1856 Kędziorowo
790
Brzuchalska Ewa z d. Grygo
*około 1825 Boczki
†12-05-1888 Czarnówek /Niedźwiadna/
791
Brzuchalska Ewa z d. Klimaszewska
*około 1831 Wąsosz
†
792
Brzuchalski Jan
*około 04-1841 Kędziorowo
†po 12-05-1888
793
Brzuszkiewicz Franciszka z d. Bielawska
*około 1848 Bargłów
†po 29-07-1907
794
Buczyłowski Eustachy Franciszek
*około 1847 Łazarze
†
795
Buczyńska Karolina z d. Sulewska
*około 1828 Borawskie
†07-11-1853
796
Buczyńska Marianna z d. Ćmielewska
*około 1835 Radziłów
†po 03-02-1891
797
Buczyńska Marianna z d. Dobkowska
*około 1839 Radziłów
†22-02-1875 Radziłów /Radziłów/
798
Buczyńska Marianna z d. Kosmaczewska
*około 1834 Radziłów
†
799
Buczyński Antoni
*około 1836 Radziłów
†po 22-11-1899
800
Buczyński Ludwik
*około 1831 Radziłów
†
801
Buczyński Piotr
*około 1832 Radziłów
†od 14-02-1881 do 07-02-1888
802
Bućkowski Andrzej
*około 1829
†
803
Budna Józefa z d. Zawistowska
*około 1839 Ruda
†po 13-02-1882
804
Budna Ludwika z d. Danowska
*około 1844 Budne
†po 13-02-1888
805
Budna Monika Florentyna z d. Kurewo
*około 1839 Niedźwiedzkie
†przed 04-1908
806
Budna Teofila
*około 1834
†22-12-1836 Wojsławy /Wąsosz/
807
Budny Jan
*około 1832 Przechody
†
808
Budny Jan
*05-01-1846 Danowo
†
809
Budny Ludwik
*około 1838 Budne
†po 13-02-1888
810
Budziłowska Józefa z d. Duchnowska
*około 1839 Kossaki par. Jedwabne
†
811
Budzińska Anna z d. Paszkowska
*około 1842 Żebry
†07-03-1865
812
Budzińska Anna z d. Siedlecka
*1842 Konopki par. Radziłów
†
813
Budzińska Ewa z d. Gołąbek
*około 1838 Kędziorowo
†
814
Budzińska Józefa z d. Piątkowska
*około 1845 Białaszewo
†po 24-10-1892
815
Budzińska Kasyda z d. Milewska (Żmijewska)
*około 1847 Niedźwiedzkie
†po 15-02-1904
816
Budzińska Marcjanna z d. Drążek
*około 1839 Brzeźnio
†
817
Budzińska Marianna z d. Ruszczyk
*około 1840 Sojczynek
†po 25-05-1891
818
Budzińska Marianna z d. Dudzińska
*około 1831 Radziłów
†po 21-11-1882
819
Budziński Andrzej
*około 12-1841 Kędziorowo
†po 25-05-1891
820
Budziński Bartłomiej
*około 1849 Kędziorowo
†po 15-02-1904
821
Budziński Franciszek
*około 1843 Przytuły
†
822
Budziński Jan
*około 1827 Łempice
†przed 18-11-1879
823
Budziński Jan
*około 1832
†15-05-1834 Wąsosz
824
Budziński Józef
*około 1831 Przytuły
†przed 11-11-1879
825
Budziński Kazimierz
*około 1839 Łempice
†
826
Budziński Ludwik
*około 1839 Przytuły
†po 24-10-1892
827
Budziński Tomasz
*około 1827 Łempice
†
828
Bujnarowska Anna z d. Kadyszewska
*około 1834 Okrasin
†
829
Bujnarowski Franciszek
*około 1838 Szorce
†
830
Bujnowska Katarzyna z d. Dąbrowska
*około 1826 Popowo
†22-01-1857
831
Bujnowska Ludwika z d. Andrzejczyk
*około 1835 Danowo
†przed 04-1911
832
Bujnowski Franciszek
*około 1839 Milewo
†
833
Bujwidys Rozalia z d. Borowska
*03-03-1848 Wąsosz
†
834
Bukowska Ewa z d. Szczesik
*około 1838 Boczki
†po 13-02-1899
835
Bukowska Ewa z d. Grajewska
*około 1841 Białaszewo
†
836
Bukowska Franciszka z d. Danowska
*około 1847 Klimaszewnica
†po 18-02-1908
837
Bukowska Józefa z d. Kurzątkowska
*około 1840 Dzięgiele
†
838
Bukowska Józefata z d. Kielian
*około 1840 Bagienice
†po 26-01-1891
839
Bukowska Marianna z d. Mścichowska
*około 1831 Klimaszewnica
†1899 Święcienin /Radziłów/
840
Bukowska Marianna z d. Mieczkowska
*około 1834 Karwowo
†po 27-11-1894
841
Bukowska Marianna
*około 1841 Sulewo Prusy
†28-03-1856 Sulewo Prusy
842
Bukowska Marianna Franciszka z d. Gromadzka
*około 1837 Popowo
†
843
Bukowska Paulina z d. Czarnowska
*około 1835 Guty par. Wąsosz
†po 19-02-1878
844
Bukowska Rozalia z d. Gardocka
*około 1829 Gardoty
†po 23-11-1885
845
Bukowska Teofila z d. Brzozowska
*około 1831 Słucz
†
846
Bukowski Adam
*1847 Karwowo
†po 01-05-1923
847
Bukowski Adam
*około 1849 Karwowo
†od 04-06-1895 do 18-01-1898
848
Bukowski Andrzej
*około 1828 Święcienin
†po 13-02-1899
849
Bukowski Antoni
*około 1832 Sulewo Prusy
†13-12-1875
850
Bukowski Błażej
*około 1840 Kosówka
†
851
Bukowski Jan
*około 1826
†09-1831 Sulewo Prusy
852
Bukowski Konstanty
*około 1842 Sulewo Prusy
†
853
Bukowski Maciej
*około 1825 Karwowo
†21-11-1864 Karwowo /Radziłów/
854
Bukowski Mateusz
*około 1838
†06-04-1866 Chyliny /Burzyn/
855
Bukowski Mateusz Aleksander
*około 1840 Kosówka
†przed 25-02-1889
856
Bukowski Mikołaj
*około 1827 Święcienin
†po 23-11-1885
857
Bukowski Serafin
*około 1832 Karwowo
†od 04-10-1887 do 18-11-1889
858
Bukowski Stanisław
*około 1825 Święcienin
†
859
Bukowski Tomasz
*około 1831 Karwowo
†po 26-01-1891
860
Bukowski Tomasz
*około 1845 Borawskie
†od 14-11-1899 do 18-02-1908
861
Burbicka Teofila z d. Szumowska
*około 1832 Siestrzanki
†
862
Burska Marianna Balbina z d. Kielian
*20-07-1839 Kieljany
†po 25-11-1901
863
Burski Florian
*około 1838 Schabajewo
†po 25-11-1901
864
Burzyńska Anna z d. Ołdakowska
*około 1827 Wąsosz
†07-10-1858 Wąsosz
865
Burzyńska Katarzyna z d. Popławska
*około 1827 Sieburczyn
†22-05-1899 Sieburczyn /Burzyn/
866
Burzyńska Zuzanna z d. Opońska
*około 1840 Wąsosz
†
867
Burzyński Andrzej
*około 1848 Srebrowo
†
868
Burzyński Antoni
*około 1830 Łomża
†
869
Burzyński Marcin
*około 1830 Srebrowo
†24-09-1911 Sieburczyn /Burzyn/
870
Butrynowicz Andrzej
*około 1834 Kownacin
†
871
Butrynowicz Rozalia
*06-09-1826 Zacieczki
†
872
Butwiłowska Anna z d. Makowska
*około 1847
†po 10-02-1902
873
Butwiłowski Wilhelm
*około 1832
†
874
Bylica Elżbieta z d. Rogińska
*około 1832 Brzozowa Wólka
†po 08-02-1874
875
Bylica Jan
*28-05-1837 Ławsk
†
876
Bylica Marianna z d. Wędrzycka
*około 1844 Brzeźnio
†03-05-1870 Świdry
877
Bylica Paweł
*około 1840 Surały
†od 20-02-1911 do 23-01-1929
878
Bzura Adolf Michał
*29-09-1836 Bzury
†
879
Bzura Adolfa
*22-04-1844 Niedźwiedzkie
†23-08-1848 Niedźwiedzkie
880
Bzura Aleksander
*20-05-1842 Niedźwiedzkie
†od 27-11-1893 do 13-06-1923
881
Bzura Emilia z d. Szczuka
*około 1841 Olszewo par. Romany
†po 28-02-1905
882
Bzura Ignacy
*około 1842
†po 15-12-1904
883
Bzura Jakub
*21-01-1838 Niedźwiedzkie
†
884
Bzura Józefa z d. Żmijewska
*około 1840
†
885
Bzura Karolina z d. Milewska
*21-09-1847 Niedźwiedzkie
†od 27-11-1893 do 13-06-1923
886
Bzura Katarzyna z d. Bronakowska
*1835 Bronaki-Olki
†od 09-02-1880 do 30-10-1899
887
Bzura Konstancja
*02-08-1840 Niedźwiedzkie
†06-09-1855 Opartowo
888
Bzura Leopold
*około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
889
Bzura Małgorzata z d. Kotowska
*około 1836 Kubrzany
†
890
Bzura Marcel
*około 1843 Kokoszki
†
891
Bzura Marianna z d. Cedrowska
*około 1842
†po 15-12-1904
892
Bzura Paulina z d. Szleszyńska
*około 1830 Czachy
†02-01-1862 Janczewko /Jedwabne/
893
Bzura Stanisław
*około 1828 Janczewko
†od 09-02-1880 do 30-10-1899
894
Bzura Władysława
*01-10-1837 Bzury
†
895
Bzura Wojciech Władysław
*13-05-1834 Bzury
†
896
Cabertt Michalina Marianna z d. Jóźwik
*około 1830 Szczuczyn
†22-06-1876 Wąsosz /Wąsosz/
897
Cabertt Napoleon Franciszek
*około 1827 Władysławowo
†22-06-1876
898
Cedrowska Marianna z d. Jurska
*około 1828 Rostki par. Romany
†
899
Cedrowski Andrzej
*około 1829 Cwaliny
†
900
Cejżyk Aleksander Daniel
*około 1833 Szczuczyn
†przed 27-05-1877
901
Cekała Jan
*około 1842
†24-03-1916 Burzyn /Burzyn/
902
Cendrowska Anna z d. Chrostowska
*około 1844 Świdry
†12-05-1888 Chrzanowo /Przytuły/
903
Cendrowski Jan
*około 1849 Chrzanowo
†przed 22-11-1910
904
Chalamońska Marcjanna z d. Dudkiewicz
*około 1840 Łomża
†
905
Chalamońska Paulina z d. Truszkowska
*około 1838 Guty
†przed 01-1908
906
Chalamoński Jan
*około 1827 Kumelsk
†
907
Chalamoński Konstanty
*około 09-1846 Grabowo
†po 22-01-1912
908
Chałustowska Marianna z d. Zawadzka
*około 1834 Mścichy
†od 30-01-1882 do 23-01-1888
909
Chałustowski Jan
*około 1835 Mścichy
†od 30-01-1882 do 04-03-1889
910
Chełchowska Franciszka z d. Wiśniewska
*około 1828
†przed 20-11-1881
911
Chełchowski Jan
*około 1825
†
912
Chełmińska Anna z d. Sobolewska
*około 1830 Kędziorowo
†po 31-01-1898
913
Chełmińska Marianna z d. Kadyszewska
*około 1836 Klimaszewnica
†od 28-01-1889 do 03-04-1901
914
Chełmiński Józef
*około 1830 Żebry
†po 13-01-1903
915
Chilkiewicz Konstancja z d. Olszewska
*około 1828 Kramarzewo
†26-05-1901 Kramarzewo /Wąsosz/
916
Chilkiewicz Leonard
*około 1846 Andrzejewo
†
917
Chilkiewicz Leopold
*około 1844 Kuczyn
†
918
Chlęch Barbara z d. Bogucka
*około 1828 Modzele
†
919
Chludzińska Teofila z d. Gardocka
*około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 09-01-1901
920
Chludziński Stanisław
*około 1834 Zanklewo
†1868
921
Chmielewska Anna z d. Górska
*około 1825 Męczki
†przed 24-01-1881
922
Chmielewska Anna z d. Waniewska
*około 1838 Bronowo
†
923
Chmielewska Barbara z d. Sawicka
*około 1849 Skaje
†
924
Chmielewska Ewa z d. Maciora
*około 1834 Sojczyn Grądowy
†przed 30-01-1899
925
Chmielewska Franciszka z d. Rajska
*około 1835 Słucz
†przed 29-10-1889
926
Chmielewska Franciszka z d. Sulewska
*około 1837 Sieburczyn
†przed 18-06-1883
927
Chmielewska Józefa z d. Matejkowska
*około 1832 Bronowo
†18-12-1857
928
Chmielewska Józefata z d. Kamichowska
*około 1831 Danowo
†
929
Chmielewska Julianna z d. Cieśmielewska
*około 1839 Mścichy
†od 24-11-1884 do 13-11-1894
930
Chmielewska Julianna (Marianna) z d. Zbrzezna
*około 1827 Szczuczyn
†
931
Chmielewska Karolina z d. Węcek
*około 1832 Radziłów
†15-01-1873 Żebry
932
Chmielewska Marcjanna
*1842 Mścichy
†1863 Mścichy /Radziłów/
933
Chmielewska Marianna z d. Masłowska
*około 1831
†po 10-07-1893
934
Chmielewska Marianna z d. Borawska
*około 1843 Skroda Wielka
†12-12-1900
935
Chmielewska Marianna z d. Szrejter
*około 1833 Ostrowik
†
936
Chmielewska Rozalia z d. Leśnicka (Szleszyńska)
*około 08-1826 Czerwone
†po 06-02-1888
937
Chmielewska Rozalia z d. Żurawska
*około 1828 Wąsosz
†28-09-1886 Wąsosz /Wąsosz/
938
Chmielewska Rozalia z d. Koniecko
*około 1837 Bęćkowo
†od 14-07-1890 do 03-02-1903
939
Chmielewska Rozalia z d. Czarnecka
*około 1840 Słucz
†od 01-02-1891 do 26-01-1909
940
Chmielewska Salomea z d. Piekarska
*około 1828 Giełczyn
†05-04-1875 Kotowo
941
Chmielewska Teresa z d. Zalewska
*około 1840 Radziłów
†03-02-1884
942
Chmielewski Baltazar
*około 1831 Romany
†
943
Chmielewski Bartłomiej
*około 1836 Rydzewo Szlacheckie
†po 23-02-1897
944
Chmielewski Franciszek
*1845 Mścichy
†
945
Chmielewski Grzegorz
*około 1827 Przechody
†12-03-1850
946
Chmielewski Ignacy
*14-08-1827 Pachuczyn
†14-12-1829 Pachuczyn /Kolno/
947
Chmielewski Ignacy
*około 1827 Bronowo
†
948
Chmielewski Jan
*około 1848 Mścichy
†10-12-1934 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
949
Chmielewski Jan
*około 1833 Przechody
†od 30-01-1899 do 26-04-1920
950
Chmielewski Jan
*około 02-1844 Żebry
†od 03-02-1903 do 22-10-1919
951
Chmielewski Jan
*około 1825 Męczki
†
952
Chmielewski Jan
*około 1831 Bronowo
†
953
Chmielewski Jan
*około 1844 Truszki
†
954
Chmielewski Jan
*około 1833 Konopki
†
955
Chmielewski Józef
*około 1825 Drozdowo
†przed 10-09-1907
956
Chmielewski Józef
*12-02-1839 Mścichy
†05-05-1905 Mścichy /Radziłów/
957
Chmielewski Michał
*około 1830 Szczuczyn
†
958
Chmielewski Paweł
*około 1841 Radziłów
†przed 24-09-1916
959
Chmielewski Piotr
*około 1836 Ławsk
†06-01-1855 Ławsk
960
Chmielewski Stanisław
*około 1834 Żebry
†03-07-1873 Żebry
961
Chmielewski Tomasz
*około 1830 Żebry
†04-06-1874 Wąsosz /Wąsosz/
962
Chmielewski Władysław
*około 1849 Szczuczyn
†
963
Chmurzyńska Anna z d. Jabłońska
*około 1840 Sady
†
964
Chmurzyński Jan Władysław
*około 1839 Wagi
†
965
Chodnicka Anna z d. Szczawińska
*około 1841 Sokoły
†od 25-11-1901 do 15-02-1927
966
Chodnicka Anna z d. Sokołowska
*około 1835 Godlewo
†29-04-1868
967
Chodnicka Elżbieta z d. Lenczewska
*około 1826 Kubra
†po 01-10-1877
968
Chodnicka Ewa z d. Obrycka
*około 1838 Gackie
†21-06-1882 Sokoły
969
Chodnicka Franciszka z d. Motyczka
*około 1838 Przerośl
†od 14-02-1887 do 01-1891
970
Chodnicka Karolina z d. Grunwald
*około 1836 Kucze
†po 11-02-1896
971
Chodnicka Karolina z d. Kalinowska
*około 1833 Suwałki
†
972
Chodnicka Marianna z d. Górska
*około 1828 Wagi
†14-12-1858
973
Chodnicka Marianna z d. Wysocka
*około 1847 Dołęgi
†
974
Chodnicka Marianna z d. Olszewska
*około 1841 Kowalewo
†
975
Chodnicka Marianna Rozalia z d. Tarnacka
*około 1830 Poryte
†28-12-1857 Wąsosz
976
Chodnicka Tekla z d. Skrodzka
*około 1840 Wypychy
†
977
Chodnicki Franciszek
*około 1829 Kumelsk
†po 11-02-1896
978
Chodnicki Franciszek
*około 1831 Kowalewo
†
979
Chodnicki Józef
*około 12-1843 Bialiki par. Lachowo
†15-02-1927 Pasichy
980
Chodnicki Mateusz
*około 1840 Kowalewo
†
981
Chodnicki Paweł
*około 1838 Danowo
†od 14-01-1895 do 02-05-1921
982
Chodnicki Paweł
*około 1834 Kumelsk
†27-12-1889
983
Chodnicki Stanisław
*około 1829 Kumelsk
†
984
Chodnicki Wawrzyniec
*około 1828
†po 08-02-1881
985
Chodnicki Wojciech
*około 1830 Wilamowo
†przed 01-10-1877
986
Chodorowska Emilia z d. Biędzio
*około 1841 Burzyn
†08-01-1909 Burzyn /Burzyn/
987
Chodorowska Karolina z d. Myślińska
*około 1841
†23-11-1911 Szostaki /Burzyn/
988
Chodorowska Karolina z d. Śliwowska
*około 1834 Siestrzanki
†od 18-02-1889 do 24-10-1893
989
Chodorowski Franciszek
*około 1845 Burzyn
†17-01-1915 Szostaki /Burzyn/
990
Chodorowski Kazimierz
*około 1828
†28-01-1901 Sieburczyn /Burzyn/
991
Chodorowski Ludwik
*około 1825 Burzyn
†od 21-11-1881 do 07-02-1898
992
Chodorowski Stanisław
*około 1833 Burzyn
†po 17-11-1896
993
Chodorowski Walenty
*około 1830 Burzyn
†przed 1863
994
Choińska Anna z d. Kosiorek
*około 1841 Ruś
†
995
Choińska Anna z d. Wąsiewska
*około 1849 Bronowo
†
996
Choińska Eleonora Marianna z d. Wiszowata
*około 1825 Świdry Podleśne
†
997
Choińska Franciszka z d. Składanek
*około 1825 Wizna
†
998
Choińska Helena z d. Frąckiewicz
*około 1834 Kramkowo
†przed 18-01-1875
999
Choińska Ludwika z d. Bagińska
*około 1833 Bagińskie
†21-03-1871 Chełchy /Niedźwiadna/
1000
Choińska Marianna z d. Kurkowska
*około 1846 Ruskołęka
†po 01-02-1897
1001
Choińska Marianna z d. Piekarska
*około 1846 Sieburczyn
†od 17-01-1887 do 01-1889
1002
Choińska Marianna z d. Trzonkowska
*około 1825 Niedźwiadna
†przed 01-1851
1003
Choińska Marianna z d. N
*około 1849
†
1004
Choińska Marianna z d. Bandach
*około 1828 Żelechy par. Drozdowo
†
1005
Choińska Rozalia z d. Starzyńska
*około 1842 Burzyn
†
1006
Choińska Teresa z d. Chełchowska
*około 1844 Chełchy
†po 05-02-1894
1007
Choiński Franciszek
*około 1838 Niwkowo
†
1008
Choiński Jan
*około 1828
†od 10-02-1880 do 05-02-1894
1009
Choiński Józef
*około 1825 Kamińskie
†po 29-01-1867
1010
Choiński Józef
*około 1849 Janczewo
†
1011
Choiński Rajmund
*około 1846 Niwkowo
†około 1877
1012
Choiński Stanisław
*około 1841 Kramkowo
†18-02-1926 Sieburczyn /Burzyn/
1013
Choiński Stanisław
*około 1845 Bronowo
†
1014
Choiński Stefan
*27-12-1837 Niwkowo
†
1015
Choiński Wiktor
*około 1846 Zanklewo
†przed 14-02-1911
1016
Choiński Wojciech
*około 1834 Zanklewo
†
1017
Choiński Wojciech
*około 1832 Zanklewo
†
1018
Chojnacka Antonina z d. Dębińska
*około 1848 Łempice
†przed 12-1901
1019
Chojnicka Marianna z d. Nowicka
*1828 Skrodzkie
†po 08-04-1887
1020
Chojnicki Jan
*około 1826 Nowogród
†08-04-1887 Słucz /Słucz/
1021
Chojnowska Anastazja z d. Gnatowska
*około 1837
†14-11-1905 Poryte /Poryte/
1022
Chojnowska Anna z d. Rogowska
*około 1833 Klimaszewnica
†01-12-1866
1023
Chojnowska Anna z d. Borawska
*około 1831 Nieławice
†
1024
Chojnowska Antonina z d. Ramotowska
*około 1836 Janczewo
†
1025
Chojnowska Józefa z d. Sutkowska
*około 1836 Białaszewo
†po 16-12-1901
1026
Chojnowska Józefa z d. Sokołowska
*około 1845 Słucz
†po 26-11-1894
1027
Chojnowska Józefa z d. Dobrzycka
*około 1844 Rosochate
†08-09-1884 Danowo /Wąsosz/
1028
Chojnowska Karolina z d. Rostek
*około 1831 Grądy Wielkie
†przed 17-11-1891
1029
Chojnowska Katarzyna z d. Rożyńska
*około 1840 Klimaszewnica
†14-11-1869
1030
Chojnowska Konstancja z d. Sokołowska
*1833 Gutki
†
1031
Chojnowska Kunegunda Józefa z d. Wojsław
*03-03-1839 Wojsławy
†po 12-06-1900
1032
Chojnowska Marcella Karolina z d. Milewska
*około 1833 Milewo
†
1033
Chojnowska Marianna z d. Kołakowska
*około 1844 Górki
†30-03-1930 Pasichy
1034
Chojnowska Marianna z d. Chrostowska
*1826 Nieciki
†27-11-1891
1035
Chojnowska Marianna z d. Rutkowska
*około 1829 Rutkowskie
†
1036
Chojnowska Marianna z d. Kordaś
*około 1842 Białaszewo
†
1037
Chojnowska Salomea z d. Skrodzka
*około 1827 Szymany
†14-04-1868
1038
Chojnowska Tekla
*1828 Guty
†07-04-1830 Guty
1039
Chojnowska Teofila z d. Grabowska
*1828 Kramarzewo
†przed 23-02-1873
1040
Chojnowska Zuzanna z d. Łempicka
*około 1839 Bagienice
†26-08-1868
1041
Chojnowski Adam
*około 1835
†po 24-11-1891
1042
Chojnowski Adam
*około 1831 Danowo
†
1043
Chojnowski Aleksander
*około 1831 Grądy Małe
†po 25-02-1895
1044
Chojnowski Baltazar
*około 1830 Rydzewo-Pieniążek
†16-12-1901 Kramarzewo /Wąsosz/
1045
Chojnowski Feliks
*około 1836 Danowo
†
1046
Chojnowski Franciszek
*około 1843
†
1047
Chojnowski Hamilkar Fabian
*około 1828 Grądy Małe
†07-02-1893
1048
Chojnowski Ignacy
*około 1845 Danowo
†
1049
Chojnowski Konstanty
*około 1830 Grądy Małe
†
1050
Chojnowski Nikodem
*około 1828
†16-12-1905 Poryte /Poryte/
1051
Chojnowski Stanisław
*około 1831 Klimaszewnica
†po 25-01-1886
1052
Chojnowski Stanisław
*około 1839 Danowo
†po 26-11-1894
1053
Chojnowski Stanisław
*około 1833 Kobylin
†
1054
Chojnowski Wojciech
*24-04-1825 Guty
†od 23-02-1873 do 21-11-1881
1055
Cholewińska Rozalia z d. Paszkowska
*około 1848 Bzury
†20-12-1922 Borawskie
1056
Cholewiński Franciszek
*około 1848 Netta
†od 05-05-1901 do 20-12-1922
1057
Cholewiński Jan
*około 1849 Netta
†
1058
Chorosz Anna z d. Stefanowicz
*około 02-1847 Kędziorowo
†
1059
Chorosz Franciszek
*około 1847 Ruda
†
1060
Chorosz Jan
*około 1841 Ruda
†
1061
Chorosz Józefa z d. Orzechowska
*około 1831 Sojczyn-Borowy
†
1062
Chorosz Marianna z d. Brzozowska
*około 1836 Ruda
†02-12-1867
1063
Chorosz Teofil
*około 1833 Ruda
†
1064
Choroś Marianna z d. Malinowska
*około 1832 Ciemnoszyje
†
1065
Choroś Paweł
*około 1829 Ruda
†23-05-1862
1066
Choroś Wojciech
*około 1830 Ruda
†
1067
Chorzelska Karolina z d. Rafałowska
*około 1826 Kieljany
†03-08-1857 Niećkowo
1068
Chorzelska Marianna z d. Bitner
*około 1828 Niećkowo
†
1069
Chorzelski Maciej
*około 1835 Niećkowo
†24-01-1873
1070
Chrapowicka Aniela z d. Kozłowska
*około 1832 Lipnik
†
1071
Chrapowicka Franciszka z d. Magnuszewska
*około 1830 Borawskie
†po 24-11-1890
1072
Chrapowicka Marianna z d. Łajewska
*około 1837 Białogrądy
†po 11-02-1884
1073
Chrapowicka Rozalia z d. Krasnoborska
*około 1839 Kapice
†
1074
Chrapowicka Teofila z d. Iwanowska
*około 1832 Zanklewo
†przed 10-1856
1075
Chrapowicki Adam
*około 1831 Kapice
†po 11-02-1884
1076
Chrapowicki Andrzej
*około 1848 Kapice
†po 26-02-1903
1077
Chrapowicki Leon Jan
*około 1827 Kapice
†
1078
Chrapowicki Ludwik
*około 1835 Kapice
†
1079
Chrapowicki Stanisław
*około 1836 Kapice
†
1080
Chrapowicki Stanisław
*około 1832 Bronowo
†
1081
Chrostowska Agnieszka z d. Kossakowska
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†po 01-05-1866
1082
Chrostowska Anna z d. Chrzanowska
*około 1842 Supy
†po 16-02-1897
1083
Chrostowska Balbina z d. Biedrzycka
*około 1825 Biodry
†1891 Biodry
1084
Chrostowska Balbina z d. Ramotowska
*około 1833 Danowo
†przed 27-01-1888
1085
Chrostowska Barbara z d. Trzaska
*około 1828 Supy
†23-01-1889 Supy
1086
Chrostowska Barbara
*07-12-1841 Sulewo Prusy
†
1087
Chrostowska Emilia z d. Lipska
*około 1844 Nadbory
†
1088
Chrostowska Ewa z d. Godlewska
*około 1848 Konopki
†po 25-11-1890
1089
Chrostowska Franciszka z d. Konopka
*około 1828 Barwiki
†po 21-11-1882
1090
Chrostowska Franciszka z d. Sulewska
*27-12-1835 Sulewo Prusy
†25-05-1869
1091
Chrostowska Franciszka z d. Godlewska
*1833 Wagi
†
1092
Chrostowska Franciszka z d. Koniecko
*około 1836 Bęćkowo
†
1093
Chrostowska Franciszka z d. Konopka
*około 1842 Karwowo
†
1094
Chrostowska Józefa (Franciszka) z d. Milewska
*około 1849
†19-03-1917 Biodry /Burzyn/
1095
Chrostowska Julianna z d. Kossakowska
*około 1844 Kubrzany
†przed 16-07-1895
1096
Chrostowska Julianna z d. Rogowska
*około 1835 Pluty
†29-03-1874 Pluty /Przytuły/
1097
Chrostowska Karolina z d. Niebrzydowska
*1842 Niebrzydy
†przed 31-05-1904
1098
Chrostowska Karolina z d. Orłowska
*około 1826 Wólka Piaseczna
†po 10-11-1884
1099
Chrostowska Karolina z d. Mierkowska
*około 1836 Marki
†
1100
Chrostowska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1830 Karwowo par. Jedwabne
†przed 14-02-1910
1101
Chrostowska Katarzyna z d. Sulewska
*około 1832 Bagienice
†po 22-02-1897
1102
Chrostowska Konstancja Emilia z d. Jankowska
*około 1834 Wizna
†
1103
Chrostowska Ludwika Rozalia z d. Komorowska
*około 1835 Nagórki
†
1104
Chrostowska Małgorzata z d. Grądzka
*około 1843 Łoje Grężki
†po 20-05-1901
1105
Chrostowska Marianna z d. Siedlecka
*około 1849 Wąsosz
†od 11-11-1901 do 04-09-1924
1106
Chrostowska Marianna
*około 1833 Sulewo Prusy
†19-01-1837 Sulewo Prusy
1107
Chrostowska Marianna z d. Chrzanowska
*około 1847 Trzaski
†
1108
Chrostowska Paulina z d. Przestrzelska
*około 1835 Kąty
†20-01-1902 Biodry /Burzyn/
1109
Chrostowska Paulina z d. Zalewska
*około 1846 Radziłów
†po 14-02-1898
1110
Chrostowska Rozalia z d. Łempicka
*03-09-1831 Bagienice
†przed 17-08-1913
1111
Chrostowska Rozalia z d. Taraszkowska
*około 1846 Borawskie par. Jedwabne
†po 26-04-1914
1112
Chrostowska Rozalia
*około 1836 Pluty
†przed 16-05-1898
1113
Chrostowska Salomea z d. Masłowska
*około 1840 Kubra
†po 08-02-1891
1114
Chrostowska Wiktoria z d. Rogowska
*około 1829 Brodowo
†16-11-1907 Biodry /Burzyn/
1115
Chrostowska Wiktoria z d. Zakrzewska
*około 1844 Przytuły
†27-06-1917 Przytuły-Kolonie
1116
Chrostowska Wiktoria z d. Skrodzka
*około 1840 Kubrzany
†po 25-07-1904
1117
Chrostowski Adam
*około 1840 Pluty
†po 18-02-1914
1118
Chrostowski Andrzej
*około 1843 Wagi
†od 22-01-1912 do 27-06-1917
1119
Chrostowski Antoni
*około 1847 Kąty
†11-01-1894 Kucze Wielkie /Jedwabne/
1120
Chrostowski Antoni Kilian
*08-07-1848 Biodry
†
1121
Chrostowski Franciszek
*około 1831 Grądy Wielkie
†po 14-02-1910
1122
Chrostowski Franciszek
*1837 Bukowo Duże
†przed 1842
1123
Chrostowski Franciszek
*1842 Bukowo Duże
†
1124
Chrostowski Franciszek Wawrzyniec
*około 1848 Koziki
†29-12-1940 Wąsosz /Wąsosz/
1125
Chrostowski Ignacy
*około 1841 Biodry
†przed 04-1896 Biodry
1126
Chrostowski Jakub
*około 1835 Wagi
†po 25-11-1884
1127
Chrostowski Jakub Leopold
*około 1835 Biodry
†22-05-1904 Biodry /Burzyn/
1128
Chrostowski Jan
*około 1831 Gardoty
†przed 31-05-1904
1129
Chrostowski Jan
*około 1849
†po 19-03-1917
1130
Chrostowski Jan
*27-08-1836 Sulewo Prusy
†16-12-1876
1131
Chrostowski Jan
*około 1837 Biodry
†
1132
Chrostowski Julian
*około 1846
†17-04-1867 Biodry /Burzyn/
1133
Chrostowski Karol
*około 1827 Biodry
†od 30-01-1910 do 03-02-1913
1134
Chrostowski Karol
*około 1844 Karwowo-Polki
†
1135
Chrostowski Kazimierz
*około 1830 Biodry
†przed 25-07-1904
1136
Chrostowski Kazimierz
*około 1838 Wagi
†02-05-1879
1137
Chrostowski Kazimierz
*około 1831 Kownacin
†
1138
Chrostowski Ksawery
*około 1832 Karwowo-Polki
†po 29-06-1891
1139
Chrostowski Leopold Mikołaj
*11-09-1848 Biodry
†
1140
Chrostowski Ludwik Wincenty
*około 1833 Karwowo-Polki
†
1141
Chrostowski Mikołaj
*około 1834 Ciemianka
†
1142
Chrostowski Piotr
*około 1838 Biodry
†po 03-05-1904
1143
Chrostowski Stanisław
*około 1832 Burzyn
†15-01-1901 Biodry /Burzyn/
1144
Chrostowski Stanisław
*około 1844 Biodry
†po 14-02-1898
1145
Chrostowski Wawrzyniec
*około 1833 Wagi
†przed 08-02-1891
1146
Chrostowski Wiktor
*około 1848 Karwowo-Polki
†
1147
Chrostowski Wincenty
*około 1841 Biodry
†26-04-1914 Biodry /Burzyn/
1148
Chrostowski Wincenty
*około 1847 Brodowo
†po 25-11-1890
1149
Chrostowski Wojciech
*około 1828 Jaki
†28-10-1896 Bagienice /Wąsosz/
1150
Chrzanowska Aniela
*około 1832
†24-07-1833 Kucze Wielkie /Jedwabne/
1151
Chrzanowska Anna z d. Jurska
*około 1848 Konopki Chude
†08-11-1918 Wypychy
1152
Chrzanowska Anna z d. Gromadzka
*około 1826 Wścieklice
†po 28-02-1892
1153
Chrzanowska Anna z d. Supińska
*około 1840 Święcienin
†od 07-02-1898 do 15-02-1904
1154
Chrzanowska Anna z d. Górska
*15-07-1833 Kieljany
†przed 20-11-1883
1155
Chrzanowska Anna Paulina z d. Świderska
*około 1841 Łosewo
†przed 05-02-1894
1156
Chrzanowska Brygida z d. Chmara
*około 1837 Krzywólka
†przed 10-1878
1157
Chrzanowska Emilia z d. Karwowska
*około 1830 Pluty
†
1158
Chrzanowska Ewa z d. Danowska
*około 1829 Sulewo Prusy
†19-01-1901 Kieljany /Wąsosz/
1159
Chrzanowska Franciszka z d. Saniewska
*około 1835 Klimaszewnica
†po 10-02-1896
1160
Chrzanowska Franciszka Anastazja z d. Lipska
*około 1840 Nadbory
†po 30-01-1893
1161
Chrzanowska Franciszka Pelagia z d. Randzia
*około 1846 Popowo
†po 25-09-1899
1162
Chrzanowska Józefa Marianna z d. Dąbrowska
*około 1841 Brodowo
†po 15-02-1887
1163
Chrzanowska Józefata z d. Koszykowska
*około 1832 Brzostowo
†
1164
Chrzanowska Julianna z d. Szleszyńska
*około 1846 Szlasy
†po 27-01-1913
1165
Chrzanowska Julianna z d. Chrostowska
*około 1828 Karwowo-Polki
†od 28-02-1892 do 30-09-1908
1166
Chrzanowska Julianna z d. Ladzińska
*około 1834 Wąsosz
†
1167
Chrzanowska Karolina z d. Rogowska
*około 1849 Brychy
†po 19-02-1895
1168
Chrzanowska Karolina z d. Karwowska
*około 1839 Pieńki
†po 13-11-1883
1169
Chrzanowska Katarzyna z d. Zalewska
*19-11-1848 Zalesie
†po 27-01-1920
1170
Chrzanowska Katarzyna
*około 1834 Nadbory
†po 09-02-1891
1171
Chrzanowska Katarzyna z d. Trzaska
*około 1834 Supy
†od 20-07-1881 do 09-02-1887
1172
Chrzanowska Katarzyna z d. Wesołowska
*około 1835 Przyborowo
†
1173
Chrzanowska Katarzyna z d. Łojewska
*około 1833 Łoje
†
1174
Chrzanowska Kornela z d. Czerwonka
*około 1837 Czerwonki
†po 25-01-1897
1175
Chrzanowska Kornela z d. Koszykowska
*około 1846 Biodry
†po 19-06-1894
1176
Chrzanowska Leokadia z d. Modzelewska
*około 1839 Mikuty
†od 27-11-1883 do 08-1886
1177
Chrzanowska Łucja z d. Włodkowska
*około 1825 Borawskie
†19-08-1848
1178
Chrzanowska Marcella z d. Szleszyńska
*około 1835 Czachy
†po 02-03-1886
1179
Chrzanowska Marcjanna z d. Rydzewska
*około 1831
†po 15-02-1904
1180
Chrzanowska Marcjanna z d. Supińska
*około 1834 Szlasy
†przed 30-01-1893
1181
Chrzanowska Marcjanna z d. Rydzewska
*około 1833 Bukowo Małe
†po 12-02-1877
1182
Chrzanowska Marianna z d. Orłowska
*około 1831 Kurkowo
†po 24-11-1903
1183
Chrzanowska Marianna z d. Szleszyńska
*około 1841 Dzięgiele
†po 06-02-1901
1184
Chrzanowska Marianna z d. Chrostowska
*około 1832 Pluty
†po 25-02-1889
1185
Chrzanowska Marianna z d. Danowska
*około 1831 Zalesie
†15-12-1880 Kieljany /Wąsosz/
1186
Chrzanowska Marianna z d. Koszykowska
*około 1842 Brzostowo
†od 18-02-1889 do 26-02-1889
1187
Chrzanowska Marianna z d. Gardocka
*około 1846
†przed 09-02-1892
1188
Chrzanowska Marianna z d. N
*około 1828
†22-04-1863 Glinki /Słucz/
1189
Chrzanowska Marianna (Marcjanna) z d. Szklarzewska
*około 1829 Flesze
†przed 25-01-1904
1190
Chrzanowska Paulina z d. Rogowska
*około 1833 Wagi
†przed 07-02-1888
1191
Chrzanowska Rozalia z d. Niebrzydowska
*około 1827 Jaki
†przed 23-05-1893
1192
Chrzanowska Rozalia z d. Chojnowska
*około 1844 Danowo
†24-08-1879
1193
Chrzanowska Salomea z d. Przestrzelska
*około 1846 Kąty
†27-05-1917 Borawskie
1194
Chrzanowska Stanisława z d. Wyrzykowska
*około 1836 Janczewko
†
1195
Chrzanowska Teofila z d. Sulewska
*13-05-1844 Sulewo Prusy
†po 19-11-1907
1196
Chrzanowska Teofila z d. Kossakowska
*1834 Wypychy
†po 05-02-1878
1197
Chrzanowska Teofila z d. Rydzewska
*około 1825 Kubra
†12-05-1859 Kieljany
1198
Chrzanowska Teofila Franciszka z d. Wiszowata
*1840 Świdry Podleśne
†po 03-08-1909
1199
Chrzanowska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1836 Makowskie
†od 12-02-1901 do 26-10-1910
1200
Chrzanowski Adam
*około 1841 Milewo
†02-01-1881 Wąsosz
1201
Chrzanowski Aleksander
*około 1845 Białaszewo
†11-02-1892 Ciemnoszyje
1202
Chrzanowski Andrzej Mikołaj
*około 1833 Brzostowo
†23-11-1872
1203
Chrzanowski Antoni
*około 1841 Nadbory
†25-09-1870 Nadbory /Burzyn/
1204
Chrzanowski Baltazar
*około 1837 Supy
†
1205
Chrzanowski Baltazar
*12-08-1842 Kieljany
†
1206
Chrzanowski Ferdynand
*około 04-1841 Białaszewo
†
1207
Chrzanowski Franciszek
*około 1843 Supy
†od 28-11-1911 do 23-02-1925
1208
Chrzanowski Franciszek
*około 1844 Wypychy
†16-02-1909 Wypychy
1209
Chrzanowski Franciszek
*około 1846
†po 14-02-1905
1210
Chrzanowski Franciszek
*około 1831 Brzostowo
†
1211
Chrzanowski Franciszek
*około 1840 Kurkowo
†
1212
Chrzanowski Ignacy
*około 1831
†od 13-02-1893 do 11-02-1901
1213
Chrzanowski Ignacy Aleksander
*około 1834 Chyliny Leśne
†
1214
Chrzanowski Jakub
*około 1839 Nadbory
†przed 27-05-1917
1215
Chrzanowski Jakub
*około 1831 Świdry Podleśne
†po 12-02-1877
1216
Chrzanowski Jan
*około 1834 Wypychy
†01-03-1911 Kubra
1217
Chrzanowski Jan
*około 1826 Brzostowo
†po 09-02-1891
1218
Chrzanowski Jan
*około 1835 Borawskie
†po 10-02-1896
1219
Chrzanowski Jan
*około 1831 Kieljany
†07-09-1887 Kieljany
1220
Chrzanowski Jan
*około 1836 Chrzanowo
†27-12-1872
1221
Chrzanowski Jan
*około 1826 Borawskie
†
1222
Chrzanowski Józef
*około 1837 Brzostowo
†11-02-1920 Brzostowo /Burzyn/
1223
Chrzanowski Józef
*około 1827 Brzostowo
†po 25-02-1889
1224
Chrzanowski Józef
*około 1838 Supy
†25-12-1874
1225
Chrzanowski Józef
*około 1830 Kubra
†
1226
Chrzanowski Kajetan
*około 1825 Trzaski
†po 01-10-1901
1227
Chrzanowski Karol
*około 1826 Biała Piska
†po 12-03-1882
1228
Chrzanowski Konstanty
*około 1847 Skaje
†po 25-09-1899
1229
Chrzanowski Ksawery
*około 1843 Nadbory
†po 19-06-1894
1230
Chrzanowski Ksawery
*około 1839 Kąty
†
1231
Chrzanowski Ksawery Mikołaj
*około 1842 Konopki
†przed 16-11-1897
1232
Chrzanowski Lubomir Leon
*około 1839 Małachowo
†03-05-1864
1233
Chrzanowski Lucjusz
*około 1837 Kieljany
†21-01-1860 Karwowo
1234
Chrzanowski Ludwik
*około 1847 Świdry Podleśne
†po 27-01-1920
1235
Chrzanowski Ludwik
*około 1832 Supy
†od 26-08-1895 do 13-07-1897
1236
Chrzanowski Ludwik
*około 1836 Kubra
†przed 19-02-1895
1237
Chrzanowski Ludwik
*1826 Kubra
†po 11-02-1879
1238
Chrzanowski Mateusz
*02-09-1836 Kucze Wielkie
†po 26-11-1895
1239
Chrzanowski Piotr
*około 1839 Mikuty
†od 19-10-1897 do 21-08-1916
1240
Chrzanowski Polikarp
*około 1826 Godlewo
†po 06-02-1901
1241
Chrzanowski Stanisław
*około 1825 Brzostowo
†od 28-02-1892 do 30-09-1908
1242
Chrzanowski Stanisław
*około 1833 Supy
†po 17-02-1896
1243
Chrzanowski Stanisław
*około 1835 Łosewo
†od 08-06-1896 do 19-01-1900
1244
Chrzanowski Stanisław
*około 1826
†po 02-03-1886
1245
Chrzanowski Stanisław
*około 1831 Nadbory
†od 09-02-1886 do 25-01-1897
1246
Chrzanowski Stanisław
*około 1840 Borawskie
†po 15-02-1887
1247
Chrzanowski Stanisław Michał
*około 1839 Łosewo
†po 15-02-1898
1248
Chrzanowski Tadeusz
*około 1825 Kołaki
†po 30-01-1893
1249
Chrzanowski Tomasz
*około 1833 Kurkowo
†od 19-01-1891 do 24-11-1903
1250
Chrzanowski Tomasz
*około 1828 Supy
†24-11-1846 Supy /Przytuły/
1251
Chrzanowski Wacław Franciszek
*około 1831 Brzostowo
†po 26-10-1910
1252
Chrzanowski Walenty
*około 1845 Małachowo
†od 08-07-1912 do 15-02-1926
1253
Chrzanowski Wojciech
*około 1833 Wiązownica
†26-02-1882 Glinki
1254
Chrzanowski Wojciech
*około 1825 Wypychy
†16-12-1853
1255
Chutkowska Franciszka z d. Karwowska
*około 1849 Skroda Wielka
†
1256
Chutkowski Adam
*około 1847 Marki
†
1257
Chwieczkowski Marcin
*około 1837 Dybła
†przed 15-02-1904
1258
Chwieczkowski Stanisław
*około 1849 Dybła
†
1259
Chylińska Antonina z d. Karwowska
*około 1846 Karwowo par. Jedwabne
†po 21-02-1898
1260
Chylińska Balbina z d. Brzostowska
*około 1846 Kąty
†
1261
Chylińska Bronisława z d. Humięcka
*około 1839 Rydzewo-Pieniążek
†07-04-1872
1262
Chylińska Karolina z d. Danowska
*08-02-1840 Sulewo Prusy
†12-03-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/
1263
Chylińska Katarzyna z d. Chrzanowska
*około 1829 Chrzanowo-Cyprki
†po 29-11-1893
1264
Chylińska Katarzyna z d. Jankowska
*około 1831 Mścichy
†od 08-11-1892 do 01-03-1897
1265
Chylińska Ludwika z d. Kaczyńska
*około 1836 Kąty
†przed 01-1869
1266
Chylińska Marianna z d. Grzymała
*około 1847 Grądy Wielkie
†po 26-11-1900
1267
Chylińska Paulina z d. Kalinowska
*około 1832 Czachy
†30-09-1849
1268
Chylińska Placyda z d. Rogowska
*około 1842 Pieńki
†po 25-02-1884
1269
Chylińska Rozalia z d. Kozikowska
*około 1848 Święcienin
†12-01-1929 Sulewo Prusy
1270
Chylińska Rozalia z d. Sulewska
*14-11-1832 Sulewo Prusy
†po 20-02-1901
1271
Chylińska Salomea z d. Skrodzka
*około 1843 Poryte
†19-01-1890 Sulewo Prusy /Wąsosz/
1272
Chylińska Teofila z d. Kossakowska
*około 1838 Chrostowo
†po 13-02-1899
1273
Chylińska Teofila z d. Rybińska
*około 1830 Górskie
†19-02-1863 Sulewo Prusy
1274
Chyliński Antoni
*około 1843 Chrostowo
†po 26-11-1900
1275
Chyliński Antoni
*około 1844 Sulewo Prusy
†od 14-06-1898 do 12-03-1901
1276
Chyliński Franciszek
*około 1830
†05-02-1880 Biodry /Burzyn/
1277
Chyliński Józef
*04-07-1846 Sulewo Prusy
†06-04-1939 Sulewo Prusy
1278
Chyliński Józef
*około 1833 Konopki
†po 01-03-1897
1279
Chyliński Józef
*około 1834 Chrostowo
†od 07-02-1893 do 13-02-1899
1280
Chyliński Józef
*około 1830 Kąty
†przed 24-07-1881
1281
Chyliński Józef
*około 1847 Kąty
†po 21-02-1898
1282
Chyliński Nikodem
*około 1838 Kąty
†od 25-02-1884 do 09-11-1903
1283
Chyliński Teofil
*28-04-1843 Sulewo Prusy
†18-12-1926 Erie, PA /Erie, PA/
1284
Chyłkowski Adolf Karol
*około 1844 Białaszewo
†
1285
Ciborowska Barbara z d. Korytkowska
*około 1833 Pluty
†
1286
Ciborowska Juliana z d. Składanek
*około 1828 Ruś
†
1287
Ciborowski Ludwik
*około 1827 Kulesze
†
1288
Ciborowski Michał
*około 1846 Kramówka Mała
†
1289
Ciborowski Zenon
*około 1828
†
1290
Cichocka Barbara z d. Modzelewska
*około 1840 Wąsosz
†przed 21-01-1895
1291
Cichocka Józefa z d. Wiśniewska
*około 1834 Biodry
†przed 09-1871
1292
Cichocka Kazimiera z d. Sadowska
*około 1843 Orońsko
†po 28-01-1895
1293
Cichocka Konstancja z d. Wiszowata
*około 1833 Wiszowate
†
1294
Cichocki Adam
*około 1839 Wilamowo
†po 28-01-1895
1295
Cichocki Michał
*około 1848 Radziłów
†
1296
Cichocki Stanisław
*około 1833 Kolno
†przed 21-01-1895
1297
Ciecierska Agnieszka z d. Szulimowicz
*około 1840 Szwelczyn
†po 11-02-1895
1298
Ciecierska Anna (Marianna)
*26-04-1833 Wąsosz
†23-11-1836 Wąsosz
1299
Ciecierska Dorota z d. Gutowska
*około 1842 Nieciki
†17-12-1918 Aleksandrowo par. Przytuły
1300
Ciecierska Franciszka z d. Kowalewska
*około 1847 Wąsosz
†16-04-1892 Żebry /Wąsosz/
1301
Ciecierska Katarzyna z d. Walewska
*około 1849 Wąsosz
†po 29-01-1894
1302
Ciecierska Klara z d. Sokołowska
*około 1825
†
1303
Ciecierska Magdalena z d. Marczykowska
*około 1841 Grabowskie
†19-12-1880 Wąsosz
1304
Ciecierska Marianna z d. Ostrowska
*07-01-1845 Wąsosz
†od 25-11-1889 do 05-09-1921
1305
Ciecierska Marianna
*13-08-1848 Wąsosz
†12-02-1853 Wąsosz
1306
Ciecierska Tekla
*22-09-1848 Wąsosz
†11-09-1855 Wąsosz
1307
Ciecierski Andrzej
*28-11-1842 Wąsosz
†przed 19-09-1931
1308
Ciecierski Andrzej
*03-02-1841 Wąsosz
†03-02-1843 Wąsosz
1309
Ciecierski Błażej
*04-02-1844 Wąsosz
†od 25-11-1889 do 05-09-1921
1310
Ciecierski Franciszek
*09-10-1840 Wąsosz
†09-09-1855 Wąsosz
1311
Ciecierski Jan
*21-06-1846 Wąsosz
†po 29-01-1894
1312
Ciecierski Józef
*około 1827 Wąsosz
†02-03-1868 Kędziorowo
1313
Ciecierski Józef
*około 1840 Kubra
†
1314
Ciecierski Kacper
*12-01-1838 Wąsosz
†po 11-02-1895
1315
Ciecierski Paweł
*około 1847 Radziłów
†po 27-10-1923
1316
Ciecierski Teodor
*19-08-1846 Wąsosz
†26-10-1848 Wąsosz
1317
Cieciuch Anna z d. Masłowska
*około 1829 Ciemnoszyje
†
1318
Cieciuch Paweł
*około 1847 Brzozowa Wólka
†przed 14-02-1895
1319
Ciesielska Salomea z d. Wiśniewska
*około 1836 Kędziorowo
†10-03-1864 Kędziorowo
1320
Ciesielska Wiktoria z d. Leszczyńska
*około 1828 Niedźwiedzkie
†04-07-1857 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
1321
Ciesielski Wojciech
*około 1827 Długosze
†
1322
Cieśmielewska Rozalia z d. Sulewska
*około 1833 Klimaszewnica
†
1323
Cieśnielewska Jadwiga z d. Pezowicz
*około 1846 Mocarze
†09-01-1926 Mocarze /Burzyn/
1324
Cieśnielewska Karolina z d. Szymkowska
*około 1834
†
1325
Cieśnielewski Adam
*około 1842 Mocarze
†28-02-1916 Mocarze /Burzyn/
1326
Cieśnielewski Norbert
*około 1829
†
1327
Cimoch Ewa z d. Kotowska
*1843 Okrasin
†przed 01-1877
1328
Cimoch Ewa z d. Pliszka
*około 1830 Ławsk
†
1329
Cimoch Franciszek
*około 1835 Jaki
†
1330
Cimoch Franciszka z d. Wronkowska
*około 1830 Wąsosz
†po 12-11-1882
1331
Cimoch Józef
*około 1832 Słucz
†po 03-02-1891
1332
Cimoch Julianna z d. Biedrzycka
*około 1828 Biodry
†
1333
Cimoch Karolina z d. Pieniążek
*około 1840 Rydzewo-Pieniążek
†przed 16-11-1886
1334
Cimoch Katarzyna z d. Sokołowska
*około 1836 Olszewo
†
1335
Cimoch Marianna z d. Kadłubowska
*około 1833 Zakrzewo
†przed 04-1864
1336
Cimoch Mateusz (Mikołaj)
*około 1830 Słucz
†po 04-10-1879
1337
Cimoch Mikołaj
*około 1841 Wąsosz
†po 29-10-1889
1338
Cimoch Petronela z d. Kadłubowska
*około 1829 Zakrzewo
†przed 10-11-1884
1339
Cimoch Stanisław
*około 1830 Słucz
†
1340
Cimoch Stefan
*około 1833 Słucz
†
1341
Cimoch Wiktor
*około 1847 Słucz
†po 21-02-1905
1342
Cimoch Wojciech
*około 1839 Rydzewo-Pieniążek
†przed 25-01-1904
1343
Cimochowska Anna z d. Kuczewska
*około 1841 Szwelczyn
†od 17-02-1903 do 03-05-1915
1344
Cimochowska Ewa z d. Sulewska
*około 1835 Klimaszewnica
†przed 16-02-1903
1345
Cimochowski Michał
*około 1845 Wąsosz
†po 17-02-1903
1346
Cimochowski Michał z d. Cimoch
*około 1835 Jaki
†02-08-1875 Godlewo
1347
Cimochowski Stanisław
*około 1836 Glinki
†przed 16-02-1903
1348
Ciszewska Bogumiła z d. Kulikowska
*około 1830 Konopki par. Radziłów
†po 30-01-1881
1349
Ciszewska Marianna z d. Wróbel
*około 1848 Przechody
†31-12-1896
1350
Ciszewska Marianna z d. Janczewska
*około 1830 Wizna
†
1351
Ciszewska Petronela z d. Piotrowska
*około 1838 Kobusy
†10-01-1874
1352
Ciszewski Antoni
*około 1825 Kapice
†od 06-06-1876 do 13-11-1894
1353
Ciszewski Kazimierz Ludwik
*około 1835 Szczuczyn
†
1354
Ciszewski Marcin
*około 1832 Konopki par. Radziłów
†po 30-01-1881
1355
Ciszewski Michał
*około 1839 Wizna
†
1356
Ciszewski Stanisław
*około 1836 Wizna
†
1357
Ciurzycka Marcjanna z d. Szliwińska
*około 1830 Białogrądy
†04-05-1855 Niedźwiadna
1358
Ciurzycki Józef
*około 1832 Niedźwiadna
†26-02-1923 Sośnia
1359
Cukrowska Marianna z d. Szperka
*około 1830
†22-12-1876
1360
Cwalina Anna z d. Sokołowska
*około 1833
†25-11-1903 Łempice /Wąsosz/
1361
Cwalina Feliks
*około 1835 Nagórki
†przed 02-03-1886
1362
Cwalina Józef Benedykt
*około 1829 Nagórki
†08-04-1870
1363
Cwalina Józefa z d. Wysocka
*około 1835 Chrostowo
†po 20-02-1887
1364
Cwalińska Franciszka z d. Karwowska
*około 1843 Bronaki-Pietrasze
†po 23-11-1897
1365
Cwalińska Franciszka z d. Zalewska
*około 1825 Mieszołki
†przed 26-02-1878
1366
Cwalińska Franciszka z d. Dworakowska
*około 1837 Rogale
†
1367
Cwalińska Józefa z d. Mieczkowska
*około 1834 Mieczki
†przed 21-01-1902
1368
Cwalińska Julianna z d. Czerwonka
*około 1839 Czerwonki
†od 12-02-1889 do 13-08-1895
1369
Cwalińska Karolina z d. Kossykowska
*około 1825 Olszewo par. Romany
†16-11-1902 Janczewko
1370
Cwalińska Marcjanna z d. Bogusz
*około 1834 Bukowo Małe
†od 10-02-1891 do 01-07-1912
1371
Cwalińska Marianna z d. Bukowska
*około 1827 Karwowo
†
1372
Cwalińska Rozalia z d. Sobolewska
*około 1832 Kotowo
†przed 30-01-1923
1373
Cwalińska Rozalia z d. Rogińska
*około 1834 Mroczki
†od 17-02-1890 do 17-07-1905
1374
Cwalińska Rozalia z d. Konopka
*około 1835
†29-03-1881 Mroczki /Przytuły/
1375
Cwalińska Rozalia Weronika z d. Kurkowska
*około 1827 Kurkowo
†
1376
Cwalińska Weronika z d. Borawska
*około 1834 Nadbory
†
1377
Cwaliński Andrzej
*około 1831 Janczewko
†17-08-1907 Janczewko /Jedwabne/
1378
Cwaliński Jan
*około 1840 Janczewko
†po 23-11-1897
1379
Cwaliński Józef
*około 1837 Janczewko
†przed 30-01-1923
1380
Cwaliński Józef
*około 1845 Rutki
†
1381
Cwaliński Michał
*około 1825 Stryjaki
†przed 26-02-1878
1382
Cwaliński Piotr
*około 1833 Cwaliny
†
1383
Cwaliński Stanisław
*około 04-1849 Cwaliny
†przed 16-06-1895
1384
Cwaliński Stefan
*około 1829 Rutki
†przed 10-02-1891
1385
Cwaliński Wiktor
*około 1832
†po 06-08-1893
1386
Cwaliński Wiktor
*około 1834 Cwaliny
†
1387
Cybula Agnieszka z d. Szarnecka
*około 1834 Przechody
†
1388
Cybula Franciszek
*około 1837 Sojczyn-Borowy
†
1389
Cybula Jan
*około 1838 Sojczyn-Borowy
†04-02-1879
1390
Cybula Józefa z d. Fiedorowicz
*około 1836 Kapice
†przed 23-01-1899
1391
Cybula Katarzyna z d. Zawadzka
*około 1841 Płochowo
†po 26-01-1885
1392
Cybula Katarzyna Emilia z d. Markowska
*około 1841 Osowiec
†przed 04-1872
1393
Cybula Maciej
*około 1831 Ruda
†22-10-1893
1394
Cybula Marcin
*około 11-1844
†
1395
Cybula Paulina z d. Jankiewicz
*około 1845 Sojczyn-Borowy
†
1396
Cybula Stanisław
*około 1840 Białogrądy
†po 26-01-1885
1397
Cybulska Franciszka z d. Mikulska
*około 1845 Milewo
†po 17-02-1890
1398
Cybulska Marianna z d. Dąbrowska
*około 1829 Olecko
†przed 05-1864
1399
Cybulska Weronika z d. Bieńkowska
*około 1830 Okrasin
†po 06-02-1900
1400
Cybulski Piotr
*około 1833 Białogrądy
†06-02-1900 Białogrądy
1401
Cydzyńska Katarzyna z d. Sarnacka
*około 1849 Górskie
†
1402
Cymkowska Teofila z d. Kreska
*około 1832 Żebry
†po 18-11-1901
1403
Cymkowski Augustyn
*około 1841 Kalinowo
†01-09-1866
1404
Cymkowski Jan
*około 1832 Grucele
†po 18-11-1901
1405
Cyplińska Franciszka z d. Zyskowska
*około 1829 Szczuczyn
†
1406
Cypliński Józef
*około 1826 Surały
†
1407
Cytryjan Józef
*około 1847 Grabowo
†
1408
Cytryjan Józefa z d. Siemion
*około 1842 Grabowo
†21-06-1883
1409
Czajewska Teofila z d. Solistyńska
*około 1830 Kudrynki
†
1410
Czajkowska Karolina z d. Konarowska
*około 1836 Szczuczyn
†przed 07-1875
1411
Czajkowska Wiktoria z d. Łuba
*około 1849 Kumelsk
†
1412
Czajkowski Franciszek
*około 1828 Ciechanów
†
1413
Czajkowski Władysław Antoni
*około 1836 Łomża
†
1414
Czaplicka Franciszka z d. Danowska
*około 1830 Klimaszewnica
†po 27-01-1891
1415
Czaplicka Józefa z d. Mikucka
*około 1848 Przyborowo
†po 07-02-1905
1416
Czaplicka Józefa
*28-08-1846 Sienickie
†
1417
Czaplicka Julianna z d. Budna
*około 1827 Budne
†
1418
Czaplicka Marcjanna z d. Arych
*około 1845 Opartowo
†
1419
Czaplicka Marianna z d. Klimaszewska
*około 1835 Klimaszewnica
†po 15-02-1887
1420
Czaplicka Marianna z d. Ciesielska
*około 1831 Bieruń Stary
†
1421
Czaplicka Marianna z d. Modzelewska
*około 1842 Modzele
†
1422
Czaplicka Teresa z d. Gutowska
*około 1837 Guty
†po 25-02-1906
1423
Czaplicki Antoni
*około 1841 Kacprowo
†
1424
Czaplicki Feliks
*około 1836 Marki
†przed 26-01-1904
1425
Czaplicki Franciszek
*około 1835 Klimaszewnica
†po 15-02-1887
1426
Czaplicki Franciszek
*około 1837 Wojsławy
†21-08-1855 Wojsławy
1427
Czaplicki Jan
*około 1827 Klimaszewnica
†przed 27-01-1891
1428
Czaplicki Jan
*około 1844 Sienickie
†
1429
Czaplicki Józef
*około 1825 Danowo
†przed 21-10-1879
1430
Czaplicki Julian Filip
*około 1833 Marki
†28-02-1858
1431
Czaplicki Leon
*około 1838 Sienickie
†
1432
Czaplicki Mikołaj
*około 1829 Sienickie
†
1433
Czaplicki Stanisław
*około 1838 Sienickie
†
1434
Czaplicki Stefan
*około 1845 Marki
†przed 25-02-1906
1435
Czarnecka Agnieszka z d. Wasilewska
*14-01-1837 Bęćkowo
†06-01-1864 Dołęgi
1436
Czarnecka Anna z d. Wilewska
*około 1841 Brodowo
†przed 12-02-1900
1437
Czarnecka Anna z d. Żurawska
*około 1838 Wąsosz
†po 08-11-1886
1438
Czarnecka Franciszka z d. Miller
*około 1843 Słucz
†po 10-06-1906
1439
Czarnecka Franciszka z d. Łojewska
*około 1840 Burzyn
†14-12-1881 Burzyn /Burzyn/
1440
Czarnecka Franciszka z d. Liszewska
*około 1831 Racibory
†
1441
Czarnecka Józefata z d. Książek
*około 1825
†przed 13-05-1876
1442
Czarnecka Julianna z d. Chmielewska
*15-01-1842 Ławsk
†przed 10-1862
1443
Czarnecka Karolina (Paulina) z d. Tomaszewska
*około 1848 Rydzewo-Pieniążek
†od 19-11-1906 do 12-07-1922
1444
Czarnecka Katarzyna z d. Długołęcka
*20-08-1831 Bęćkowo
†04-03-1880 Tarachy
1445
Czarnecka Konstancja Apolonia z d. Sikora
*około 03-1844 Szczuczyn
†po 19-11-1888
1446
Czarnecka Marianna z d. Malinowska
*około 1849 Grabowo
†
1447
Czarnecka Marianna z d. Szmit
*około 1833 Dobry Las
†
1448
Czarnecka Marianna (Marcjanna) z d. Kadyszewska
*około 1845 Okrasin
†od 18-02-1889 do 17-01-1928
1449
Czarnecka Teofila z d. Obrycka
*około 1828 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†06-12-1872 Zakrzewo /Słucz/
1450
Czarnecki Andrzej
*około 1829 Niećkowo
†
1451
Czarnecki Antoni
*około 1842 Słucz
†przed 18-02-1889
1452
Czarnecki Antoni
*około 1840 Milewo
†
1453
Czarnecki Franciszek
*około 1825 Burzyn
†27-09-1896 Burzyn /Burzyn/
1454
Czarnecki Franciszek
*około 07-1826 Ławsk
†przed 20-05-1889
1455
Czarnecki Jakub
*około 1832 Niećkowo
†04-03-1882 Kędziorowo
1456
Czarnecki Jan
*około 1831 Zakrzewo
†od 19-11-1906 do 12-07-1922
1457
Czarnecki Jan
*około 1837 Słucz
†od 18-09-1893 do 10-06-1906
1458
Czarnecki Józef
*około 1833 Szczuczyn
†przed 30-10-1912
1459
Czarnecki Józef
*około 1837 Pasichy
†po 19-11-1888
1460
Czarnecki Paweł
*około 1830 Glinki
†05-04-1876 Mazewo /Niedźwiadna/
1461
Czarnecki Stanisław
*około 1838 Zakrzewo
†przed 08-11-1886
1462
Czarnecki Szymon
*około 1847 Szczuczyn
†
1463
Czarnowska Barbara z d. Szleszyńska
*około 1831 Brodowo
†od 05-02-1879 do 14-02-1882
1464
Czarnowska Ewa z d. Chylińska
*około 1838 Kownatki
†po 13-02-1906
1465
Czarnowska Marcjanna z d. Chrostowska
*około 1834 Brodowo
†05-08-1860
1466
Czarnowska Otolia z d. Szleszyńska
*około 1843 Brodowo
†po 28-11-1899
1467
Czarnowski Józef Paweł
*około 1831 Czarnówek
†po 14-02-1882
1468
Czarnowski Kazimierz
*około 1843 Guty par. Wąsosz
†po 28-11-1899
1469
Czarnowski Leon
*13-03-1843 Guty par. Wąsosz
†
1470
Czarnowski Stanisław
*około 1834 Borawskie
†od 13-11-1888 do 13-02-1906
1471
Czerkies Stanisław
*około 1844 Ławsk
†20-03-1924 Modzele
1472
Czerniak Anna z d. Ostrowska
*około 1845 Kubra
†
1473
Czerniak Józef
*około 1832 Słucz
†
1474
Czerpakowska Anna z d. Czech
*około 1833 Ełk
†
1475
Czerwińska Ludwika z d. Bagińska
*16-01-1832 Lipnik
†22-04-1875 Lipnik /Wąsosz/
1476
Czerwińska Stanisława z d. Wądołowska
*około 1846 Koniecki par. Wizna
†01-01-1917 Świdry /Wąsosz/
1477
Czerwiński Idzi Ludwik
*około 1849 Strękowo
†
1478
Czerwiński Stanisław Tomasz
*około 1841 Rostki
†po 01-01-1917
1479
Czerwonka Aleksandra Małgorzata z d. Kurkowska
*około 1837 Bagińskie
†przed 18-02-1884
1480
Czerwonka Balbina
*około 1835 Czerwonki
†
1481
Czerwonka Baltazar
*około 1827 Czerwonki
†przed 27-11-1883
1482
Czerwonka Edward Stanisław
*około 1848 Kurki
†
1483
Czerwonka Karol
*około 1833 Borawskie
†
1484
Czerwonka Konstanty
*około 1847 Czerwonki
†07-10-1920 Czerwonki
1485
Czerwonka Marianna z d. Pełna
*około 1847 Kownaty
†po 22-03-1920 Czerwonki /Wąsosz/
1486
Czerwonka Marianna z d. Bagińska
*13-12-1834 Lipnik
†przed 27-11-1883
1487
Czerwonka Stanisław
*około 1839 Czerwonki
†14-12-1916 Czerwonki
1488
Czerwonka Teofil Teodor
*około 1834 Mocarze
†od 18-02-1884 do 27-11-1889
1489
Czerwonka Wincenty
*około 1845 Czerwonki
†od 21-02-1911 do 22-03-1920
1490
Czyszeska Ludwika z d. Popławska
*około 1832 Sieburczyn
†
1491
Czyszeski Kazimierz
*około 1826 Mocarze
†
1492
Czyżewska Barbara
*04-12-1848 Wąsosz
†12-04-1851 Wąsosz
1493
Czyżewska Józefa z d. Alert
*około 1831 Wąsosz
†przed 20-10-1885
1494
Czyżewska Julianna z d. Łochowska
*około 1830 Klimaszewnica
†
1495
Czyżewska Karolina z d. Komosa
*około 1839 Wąsosz
†09-04-1893 Wąsosz /Wąsosz/
1496
Czyżewska Marianna z d. Płoskiewicz
*około 08-1848
†
1497
Czyżewska Paulina z d. Solińska
*1828 Wąsosz
†09-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/
1498
Czyżewska Rozalia z d. Siedlecka
*około 1830 Wąsosz
†23-09-1854
1499
Czyżewska Teodozja Marianna z d. Łempicka
*15-12-1846 Bagienice
†14-01-1912 Wąsosz
1500
Czyżewski Antoni
*27-10-1836 Wąsosz
†1853
1501
Czyżewski Baltazar
*06-01-1828 Wąsosz
†1895
1502
Czyżewski Franciszek
*03-12-1842
†
1503
Czyżewski Jan
*około 1827 Wąsosz
†przed 20-10-1885
1504
Czyżewski Jan
*około 1828
†
1505
Czyżewski Józef
*około 1831 Wąsosz
†przed 09-04-1893
1506
Czyżewski Józef
*około 1831 Wąsosz
†
1507
Czyżewski Julian
*19-02-1837 Wąsosz
†10-12-1902
1508
Czyżewski Karol
*około 1830
†16-02-1836 Wąsosz
1509
Czyżewski Wojciech
*20-04-1840 Wąsosz
†15-11-1906 Wąsosz
1510
Czyżewski Wojciech
*16-04-1839 Wąsosz
†przed 04-1840
1511
Ćmielewska Katarzyna z d. Grzymkowska
*1848 Radziłów
†po 09-02-1904
1512
Ćmielewski Franciszek
*około 1845 Radziłów
†po 09-02-1904
1513
Danowska Agnieszka z d. Sulewska
*08-01-1832 Sulewo Prusy
†19-03-1894 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
1514
Danowska Agnieszka Anna z d. Borawska
*około 1849 Szczuczyn
†
1515
Danowska Aniela z d. Borawska
*około 1829 Konopki
†po 27-10-1879
1516
Danowska Aniela
*14-06-1847 Sulewo Kownaty
†23-08-1852 Sulewo Kownaty
1517
Danowska Aniela
*04-06-1844 Sulewo Kownaty
†
1518
Danowska Anna
*31-03-1838 Sulewo Kownaty
†12-12-1853 Sulewo Kownaty
1519
Danowska Anna
*20-03-1833 Sulewo Prusy
†27-05-1834 Sulewo Prusy
1520
Danowska Anna z d. Kryszpin
*02-11-1836 Wąsosz
†
1521
Danowska Antonina z d. Czaplicka
*około 1831 Klimaszewnica
†po 09-02-1886
1522
Danowska Barbara z d. Kacperska
*około 01-1846 Zaborowo
†13-01-1885 Sulewo Kownaty
1523
Danowska Bogumiła
*około 1828 Budne
†po 20-11-1876
1524
Danowska Bogumiła z d. Rogowska
*około 1826
†
1525
Danowska Emilia z d. Chrzanowska
*około 1843 Łosewo
†przed 16-02-1896
1526
Danowska Emilia z d. Borawska
*około 1829 Konopki
†09-04-1872 Konopki
1527
Danowska Filomena (Salomea) z d. Chrzanowska
*około 1849 Kieljany
†
1528
Danowska Franciszka
*21-09-1849 Zalesie
†23-08-1855 Zalesie
1529
Danowska Franciszka
*29-01-1846 Niećkowo
†
1530
Danowska Helena
*27-02-1847 Sulewo Kownaty
†
1531
Danowska Józefa
*29-05-1849 Sulewo Prusy
†18-11-1852 Sulewo Prusy
1532
Danowska Józefata z d. Dąbrowska
*około 1826 Mocarze
†przed 08-11-1892
1533
Danowska Józefata z d. Łempicka
*30-12-1828 Bagienice
†24-07-1868
1534
Danowska Julianna z d. Bagińska
*około 1839 Bagińskie
†31-12-1885 Bagińskie
1535
Danowska Karolina z d. Łempicka
*26-01-1849 Bagienice
†24-11-1919 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
1536
Danowska Karolina z d. Sulewska
*około 1838 Sulewo Prusy
†po 06-10-1903
1537
Danowska Karolina z d. Zaborowska
*około 1848 Sulewo Kownaty
†po 02-08-1910
1538
Danowska Karolina z d. Zalewska
*04-02-1826 Zalesie
†05-08-1858 Niedźwiedzkie
1539
Danowska Karolina
*05-11-1847 Danowo
†29-11-1849 Danowo
1540
Danowska Karolina
*21-03-1829 Sulewo Prusy
†15-06-1830 Sulewo Prusy
1541
Danowska Katarzyna z d. Kacperska
*1841 Zaborowo
†12-03-1880 Sulewo Kownaty
1542
Danowska Katarzyna
*28-11-1840 Sulewo Kownaty
†21-05-1855
1543
Danowska Katarzyna z d. Kuczyńska
*26-11-1838 Sulewo Kownaty
†
1544
Danowska Katarzyna
*01-05-1842 Sulewo Kownaty
†
1545
Danowska Ludwika z d. Klimaszewska
*około 20-11-1841 Klimaszewnica
†
1546
Danowska Ludwika Dorota z d. Zalewska
*22-01-1848 Łojki
†po 14-02-1911
1547
Danowska Marcela (Marcjanna) z d. Lewkowska
*około 1837 Pawełki
†po 04-02-1907
1548
Danowska Marcjanna z d. Karwowska
*około 1840 Zaborowo
†09-04-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
1549
Danowska Marianna
*11-02-1827 Sulewo Kownaty
†od 28-05-1895 do 31-12-1901
1550
Danowska Marianna
*26-07-1834 Sulewo Prusy
†10-02-1901 Sulewo Prusy /Wąsosz/
1551
Danowska Marianna z d. Downar
*około 1827 Sokoły Jeziorne
†od 09-09-1883 do 20-05-1893
1552
Danowska Marianna z d. Sulewska
*około 1837 Toczyłowo
†06-02-1885 Budne /Białaszewo/
1553
Danowska Marianna
*19-03-1831 Sulewo Prusy
†08-09-1836 Sulewo Prusy
1554
Danowska Marianna
*13-01-1844 Niećkowo
†06-06-1846 Niećkowo
1555
Danowska Marianna
*27-10-1825 Sulewo Prusy
†25-12-1825 Sulewo Prusy
1556
Danowska Marianna z d. Gosiewska
*22-02-1848 Brzozowa par. Białaszwewo
†
1557
Danowska Marianna
*09-11-1834 Sulewo Kownaty
†
1558
Danowska Marianna z d. Czerwonka
*około 1848 Czerwonki
†
1559
Danowska Rozalia z d. Świderska
*około 1847 Łosewo
†po 13-02-1888
1560
Danowska Rozalia
*08-08-1839 Danowo
†26-09-1841 Danowo
1561
Danowska Rozalia
*23-05-1848 Sulewo Prusy
†
1562
Danowska Teofila z d. Sulewska
*18-10-1848 Zaborowo
†19-09-1939 Niećkowo
1563
Danowska Teofila z d. Cwalińska
*około 1828 Mroczki
†po 23-07-1883
1564
Danowska Teofila
*12-07-1844 Sulewo Kownaty
†
1565
Danowska Teofila z d. Łempicka
*04-08-1844 Sulewo Kownaty
†
1566
Danowska Wiktoria z d. Chrzanowska
*około 03-1849 Kieljany
†od 07-07-1896 do 04-02-1908
1567
Danowska Wiktoria
*08-05-1837 Sulewo Prusy
†16-07-1843 Sulewo Prusy
1568
Danowska Wiktoria z d. Wojsław
*26-02-1848 Wojsławy
†
1569
Danowski Adam
*około 1834 Klimaszewnica
†
1570
Danowski Aleksander
*około 1844 Brzozowa par. Białaszwewo
†po 22-05-1922
1571
Danowski Aleksander
*około 1826 Rutkowskie
†przed 08-11-1892
1572
Danowski Antoni
*17-10-1827 Sulewo Prusy
†02-01-1903 Sulewo Prusy /Wąsosz/
1573
Danowski Antoni
*około 1840 Orlikowo
†po 04-02-1907
1574
Danowski Antoni
*około 1848 Żebrki
†po 27-01-1913
1575
Danowski Antoni Wincenty
*około 1839 Szymany
†po 13-02-1888
1576
Danowski Dominik
*24-09-1844 Sulewo Kownaty
†po 31-12-1885
1577
Danowski Dominik
*17-08-1837 Klimaszewnica
†
1578
Danowski Edward
*około 1834
†04-03-1836 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
1579
Danowski Franciszek
*około 1833 Surały
†od 20-05-1893 do 03-02-1896
1580
Danowski Franciszek
*około 01-1831
†30-12-1836 Sulewo Prusy
1581
Danowski Franciszek
*13-07-1849 Sulewo Kownaty
†24-07-1849 Sulewo Kownaty
1582
Danowski Franciszek Leopold
*01-11-1826 Zalesie
†
1583
Danowski Franciszek Piotr
*24-06-1835 Sulewo Prusy
†od 09-02-1891 do 10-02-1901
1584
Danowski Fryzanty
*19-02-1840 Sulewo Kownaty
†od 06-02-1905 do 24-11-1919
1585
Danowski Grzegorz
*14-03-1830 Sulewo Kownaty
†08-05-1831 Sulewo Kownaty
1586
Danowski Jakub
*około 1840 Brzozowa par. Białaszwewo
†przed 01-05-1899
1587
Danowski Jakub
*około 1826 Klimaszewnica
†05-11-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/
1588
Danowski Jakub Antoni
*09-07-1846 Zalesie
†18-03-1867 Zalesie
1589
Danowski Jan
*około 06-1843 Sulewo Kownaty
†po 24-11-1896
1590
Danowski Jan
*23-06-1847 Sulewo Kownaty
†po 13-01-1885
1591
Danowski Jan
*około 05-1847 Sulewo Kownaty
†19-05-1849 Sulewo Kownaty
1592
Danowski Jan
*28-08-1835 Koniecki
†
1593
Danowski Jan
*17-02-1846 Sulewo Kownaty
†
1594
Danowski Jan Lucjusz
*12-02-1849 Sulewo Kownaty
†23-05-1853 Sulewo Prusy
1595
Danowski Jan Stanisław
*27-12-1836 Sulewo Prusy
†08-06-1839 Sulewo Prusy
1596
Danowski Józef
*około 1829 Sulewo Kownaty
†po 19-03-1894
1597
Danowski Józef
*około 1829 Niećkowo
†12-03-1873 Wąsosz
1598
Danowski Józef
*11-07-1846 Sulewo Kownaty
†16-03-1885 Sulewo Kownaty
1599
Danowski Józef
*19-02-1844 Sulewo Kownaty
†30-05-1877 Sulewo Kownaty
1600
Danowski Józef
*30-03-1838 Zalesie
†26-09-1863 Zalesie
1601
Danowski Józef
*09-02-1832 Sulewo Kownaty
†25-11-1857 Sulewo Kownaty
1602
Danowski Józef
*około 1841 Borawskie
†
1603
Danowski Józef
*19-11-1844 Danowo
†
1604
Danowski Józef
*13-07-1827 Sulewo Kownaty
†
1605
Danowski Józef Grzegorz
*17-03-1843 Sulewo Kownaty
†po 03-02-1902
1606
Danowski Julian
*około 1845 Brzozowa par. Białaszwewo
†po 09-02-1902
1607
Danowski Kazimierz Jakub
*1842
†
1608
Danowski Ksawery
*08-04-1826 Sulewo Prusy
†
1609
Danowski Leon
*08-04-1838 Sulewo Prusy
†22-04-1847 Sulewo Prusy
1610
Danowski Ludwik
*13-11-1837 Klimaszewnica
†04-07-1866
1611
Danowski Marcel
*10-01-1845 Sulewo Kownaty
†przed 13-07-1849
1612
Danowski Marcel
*13-07-1849 Sulewo Kownaty
†21-01-1850 Sulewo Kownaty
1613
Danowski Marcin
*około 1832 Klimaszewnica
†po 23-07-1883
1614
Danowski Michał
*około 1845 Borawskie
†po 24-06-1923
1615
Danowski Nikodem
*około 1838 Budne
†
1616
Danowski Piotr
*30-04-1841 Sulewo Prusy
†
1617
Danowski Piotr Franciszek
*24-06-1827 Sulewo Prusy
†21-09-1863 Sulewo Prusy
1618
Danowski Stanisław
*01-05-1838 Sulewo Kownaty
†24-08-1843 Sulewo Kownaty
1619
Danowski Stanisław
*około 1826 Szymany
†
1620
Danowski Stanisław
*18-05-1837 Sulewo Kownaty
†
1621
Danowski Stanisław
*07-11-1849 Sulewo Prusy
†
1622
Danowski Stanisław Jan
*około 1840 Niedźwiadna
†po 26-09-1887
1623
Danowski Stanisław Nikodem
*12-09-1840 Zalesie
†30-05-1879 Zalesie
1624
Danowski Sylwester
*01-01-1847 Brzozowa par. Białaszwewo
†
1625
Danowski Teodor
*około 1842 Klimaszewnica
†po 14-02-1911
1626
Danowski Wiktor
*20-12-1839 Sulewo Kownaty
†od 16-11-1886 do 09-04-1910
1627
Danowski Wiktor Jan
*01-09-1831 Zalesie
†
1628
Danowski Wincenty
*22-01-1837 Danowo
†23-09-1854 Danowo
1629
Danowski Wojciech
*16-06-1844 Sulewo Kownaty
†po 04-02-1908
1630
Danowski Wojciech
*około 1830 Klimaszewnica
†po 09-02-1886
1631
Danowski Wojciech
*około 1827 Surały
†po 18-02-1878
1632
Danowski Wojciech
*19-04-1825 Sulewo Prusy
†
1633
Dardzińska Anna z d. Alert
*około 1838 Wąsosz
†16-11-1878 Wąsosz
1634
Dardzińska Salomea (Cecylia) z d. Merchelska
*19-11-1844 Wąsosz
†23-04-1890 Wąsosz /Wąsosz/
1635
Dardziński Bartłomiej
*około 1841 Rakowo
†po 04-02-1908
1636
Dardziński Franciszek
*około 1835 Rakowo
†07-06-1881
1637
Dardziński Ignacy
*około 1847 Wąsosz
†po 08-02-1904
1638
Dardziński Jan
*około 1843
†20-10-1884
1639
Darwicka Anna z d. Gwiazdowska
*około 1826 Mścichy
†przed 10-05-1880
1640
Darwicka Ewa z d. Łuba
*około 1838 Łojki
†po 06-02-1899
1641
Darwicka Wiktoria z d. Konopka
*około 1828 Konopki
†20-07-1848
1642
Darwicki Joachim
*około 1839 Wypychy
†po 05-02-1900
1643
Darwicki Józef
*około 1849 Konopki
†po 06-10-1903
1644
Dąbkowska Agnieszka z d. Rejnat
*około 1829 Szczuczyn
†
1645
Dąbkowski Antoni
*około 1828 Barany
†
1646
Dąbrowska Anastazja z d. Dubowska
*około 1843 Burzyn
†po 16-02-1903
1647
Dąbrowska Aniela z d. Konopka
*około 1834 Konopki Chude
†od 05-07-1898 do 27-01-1903
1648
Dąbrowska Aniela z d. Klimaszewska
*około 1827 Dusze
†przed 12-1860
1649
Dąbrowska Anna z d. Urbanowicz
*około 1842
†od 14-02-1898 do 27-03-1924
1650
Dąbrowska Anna z d. Biedrzycka
*19-08-1837 Jedwabne
†05-07-1867 Jedwabne /Jedwabne/
1651
Dąbrowska Anna z d. Dobrzycka
*około 1845 Szymany
†
1652
Dąbrowska Apolonia z d. Owczarska
*około 1845 Rutkowskie
†
1653
Dąbrowska Balbina z d. Świderska
*18-04-1845 Bagienice
†przed 12-1882
1654
Dąbrowska Barbara z d. Borawska
*około 1841 Supy
†przed 11-02-1896
1655
Dąbrowska Bronisława z d. Bóbr
*około 1847 Popowo
†po 23-01-1899
1656
Dąbrowska Dorota z d. Troks
*około 1826
†przed 09-05-1892
1657
Dąbrowska Dorota z d. Anik
*około 1828 Sucholaski
†
1658
Dąbrowska Elżbieta z d. Wróblewska
*około 1839 Mocarze
†po 03-07-1900
1659
Dąbrowska Franciszka z d. Siedlecka
*około 1844 Wąsosz
†po 27-01-1902
1660
Dąbrowska Franciszka z d. Górska
*około 1829 Chrostowo
†od 30-01-1883 do 27-11-1906
1661
Dąbrowska Franciszka z d. Dybikowska
*około 1833 Święcienin
†
1662
Dąbrowska Józefa z d. Grądzka
*około 1828 Jarnuty
†od 29-02-1892 do 04-08-1899
1663
Dąbrowska Józefa z d. Strzyżewska
*około 1827 Wólka
†od 09-10-1876 do 01-1886
1664
Dąbrowska Julianna z d. Wądołowska
*około 1831 Koniecki par. Wizna
†od 03-02-1892 do 09-02-1904
1665
Dąbrowska Julianna z d. Sadowska
*około 1835 Kolno
†po 12-11-1889
1666
Dąbrowska Julianna z d. Konopka
*około 1847 Łoje Awissa
†około 1873
1667
Dąbrowska Julianna z d. Stankiewicz
*około 1832 Niedźwiadna
†
1668
Dąbrowska Justyna z d. Karwowska
*około 1825 Brzostowo
†16-07-1900 Brzostowo /Burzyn/
1669
Dąbrowska Karolina z d. Chrzanowska
*około 1845 Brzostowo
†04-12-1920 Brzostowo /Burzyn/
1670
Dąbrowska Katarzyna z d. Łojewska
*około 1837 Łoje Awissa
†przed 06-02-1893
1671
Dąbrowska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1827 Brychy
†12-01-1858
1672
Dąbrowska Katarzyna z d. N
*około 1841
†
1673
Dąbrowska Ludwika z d. Karwowska
*około 1827 Karwowo
†od 13-02-1889 do 07-09-1901
1674
Dąbrowska Ludwika z d. Mrówka
*około 1840 Sambory
†
1675
Dąbrowska Marcjanna z d. Bukowska
*około 1834 Burzyn
†
1676
Dąbrowska Marianna z d. Dzierżyk
*około 1842 Sieburczyn
†11-04-1910 Sieburczyn /Burzyn/
1677
Dąbrowska Marianna z d. Filipkowska
*około 1842 Kubrzany
†od 03-07-1906 do 11-02-1908
1678
Dąbrowska Marianna z d. Wysocka
*około 1847 Chrostowo
†po 16-02-1903
1679
Dąbrowska Marianna z d. Konopka
*około 1839 Karwowo
†po 23-11-1891
1680
Dąbrowska Marianna z d. Krukowska
*około 1845 Popowo
†18-08-1895 Niećkowo /Wąsosz/
1681
Dąbrowska Marianna z d. Makowska
*około 1834 Rutkowskie
†przed 01-1879
1682
Dąbrowska Marianna z d. Rogowska
*około 1843 Trzaski
†
1683
Dąbrowska Marianna z d. Orzechowska
*około 1849 Sojczyn Grądowy
†
1684
Dąbrowska Paulina Antonina z d. Kaczyńska
*około 1843 Kąty
†18-02-1917 Szostaki
1685
Dąbrowska Sabina z d. Jastrzębska
*około 1847 Puławy
†23-12-1907 Jedwabne
1686
Dąbrowska Salomea z d. Karwowska
*około 1846 Skroda Wielka
†po 08-02-1885
1687
Dąbrowska Scholastyka z d. Nieciecka
*około 1831 Szostaki
†22-04-1912 Szostaki /Burzyn/
1688
Dąbrowska Weronika z d. Janowska
*około 1827 Siestrzanki
†przed 27-01-1890
1689
Dąbrowski Adam
*około 1843
†po 27-01-1913
1690
Dąbrowski Andrzej
*około 1848 Pluty
†przed 03-02-1903
1691
Dąbrowski Antoni
*około 1838 Wierciszewo
†21-10-1910 Sieburczyn /Burzyn/
1692
Dąbrowski Antoni
*około 1849 Sośnia
†
1693
Dąbrowski Bartłomiej
*około 1847 Obiedzino
†04-05-1914 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
1694
Dąbrowski Felicjan
*około 1827 Szostaki
†od 04-02-1894 do 05-02-1901
1695
Dąbrowski Franciszek
*około 1845 Łoje Awissa
†18-06-1916 Łoje /Przytuły/
1696
Dąbrowski Franciszek
*około 1829 Trzaski
†od 11-02-1896 do 17-11-1913
1697
Dąbrowski Franciszek
*około 1842 Niećkowo
†19-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/
1698
Dąbrowski Franciszek
*około 1848 Brzostowo
†05-04-1885 Brzostowo
1699
Dąbrowski Franciszek
*około 1829 Rutki
†
1700
Dąbrowski Franciszek
*około 1836
†
1701
Dąbrowski Jakub
*około 1846 Kurejewka
†po 23-01-1899
1702
Dąbrowski Jan
*około 1827 Wąsosz
†przed 25-12-1920
1703
Dąbrowski Jan
*około 1828 Szczuczyn
†po 26-01-1891
1704
Dąbrowski Jan
*około 1842 Burzyn
†przed 16-11-1891
1705
Dąbrowski Jan
*około 1837
†12-08-1884 Mocarze /Burzyn/
1706
Dąbrowski Jan
*około 1845 Nieciki
†
1707
Dąbrowski Jan
*około 1845 Mocarze
†
1708
Dąbrowski Jan
*około 1844 Wizna
†
1709
Dąbrowski Józef
*około 1848 Gardoty
†po 22-06-1913
1710
Dąbrowski Józef
*około 1834 Wierciszewo
†
1711
Dąbrowski Karol
*około 1842 Chrostowo
†po 11-02-1908
1712
Dąbrowski Ksawery
*1832 Łoje Awissa
†przed 06-02-1893
1713
Dąbrowski Ludwik
*około 1843 Łoje Awissa
†30-10-1899
1714
Dąbrowski Ludwik
*około 1839 Bzury
†15-12-1879
1715
Dąbrowski Marcel Jan
*1849 Brodowo
†
1716
Dąbrowski Paweł
*około 1841
†06-08-1892 Siestrzanki /Burzyn/
1717
Dąbrowski Paweł
*około 1829 Okół
†przed 19-02-1871
1718
Dąbrowski Stanisław
*około 1846 Brzostowo
†16-09-1929 Brzostowo
1719
Dąbrowski Stanisław
*około 1828 Chrostowo
†po 09-02-1904
1720
Dąbrowski Stanisław
*około 1832 Nadbory
†przed 05-07-1898
1721
Dąbrowski Stanisław
*1828 Łoje Awissa
†01-08-1888 Pluty
1722
Dąbrowski Stanisław
*około 1848
†26-02-1908 Łoje Awissa
1723
Dąbrowski Szymon
*około 1832 Szostaki
†od 13-02-1899 do 23-11-1909
1724
Dąbrowski Tadeusz Feliks
*około 1843
†po 08-02-1885
1725
Dąbrowski Teofil
*około 1833 Wścieklice
†po 23-11-1891
1726
Dąbrowski Teofil
*około 1846 Popowo
†od 24-11-1891 do 18-08-1895
1727
Dąbrowski Tomasz
*około 1836 Sieburczyn
†po 05-07-1867
1728
Dąbrowski Tomasz
*około 1840 Wścieklice
†
1729
Dąbrowski Wiktor Władysław
*około 1834 Bzury
†
1730
Dąbrowski Wojciech Konstanty
*około 1841 Sieburczyn
†27-03-1924 Małachowo /Wizna/
1731
Dejdż Agnieszka z d. Waśkiewicz
*około 1829 Klimaszewnica
†
1732
Dembkowski Adam
*około 1847 Zucielec
†
1733
Derejko Aleksander
*około 1848 Makowskie
†przed 19-02-1917
1734
Derejko Stanisław
*około 1847 Makowskie
†przed 06-05-1911
1735
Detkiewicz Anna z d. Piotrowska
*około 1825 Wizna
†po 11-1866
1736
Dęba Ignacy
*około 1826 Michny
†
1737
Dęba Magdalena z d. Dobrzycka
*około 1828 Szymany
†
1738
Dębińska Agnieszka z d. Wysocka
*około 1836 Łempice
†po 18-02-1901
1739
Dębińska Anna z d. Sztolberg
*około 1828 Kędziorowo
†
1740
Dębińska Helena Magdalena z d. Orłowska
*około 1834 Marki
†
1741
Dębińska Józefa z d. Rost
*około 1833 Szczuczyn
†przed 10-02-1885
1742
Dębińska Julia
*około 1829 Wojsławy
†
1743
Dębińska Julianna z d. Niemiec
*około 1842
†
1744
Dębińska Julianna z d. Śliwka
*około 1847 Siestrzanki
†
1745
Dębińska Karolina z d. Witkowska
*około 01-1844 Czaple
†od 02-05-1887 do 09-1892
1746
Dębińska Katarzyna z d. Malecka
*około 1843 Prusy
†od 28-01-1890 do 26-11-1938
1747
Dębińska Marcella z d. Orłowska
*około 1833 Boczki
†04-04-1870
1748
Dębińska Marianna z d. Kozikowska
*około 1846 Koziki
†
1749
Dębińska Teofila z d. Rakowska
*około 07-1841 Wąsosz
†
1750
Dębiński Adam
*około 1847 Świdry
†23-07-1877
1751
Dębiński Damazy Ignacy
*około 1836 Barany
†po 18-02-1901
1752
Dębiński Feliks
*około 1838 Wierzbowo
†
1753
Dębiński Franciszek
*około 11-1841 Barany
†po 10-11-1902
1754
Dębiński Franciszek
*około 10-1847 Szczuczyn
†
1755
Dębiński Jakub
*około 1825 Skaje
†po 10-02-1885
1756
Dębiński Jan
*około 1827 Świdry
†od 17-01-1887 do 26-02-1900
1757
Dębiński Jan
*około 1829 Rakowo
†
1758
Dębiński Jan
*około 1829 Niedźwiedzkie
†
1759
Dębiński Jan
*około 1830 Kieljany
†
1760
Dębiński Józef
*około 1849 Kurki
†przed 28-08-1923
1761
Dębiński Józef
*około 1848 Zakrzewo
†od 28-01-1890 do 26-11-1938
1762
Dębowska Barbara z d. Grądzka
*około 1842 Klimaszewnica
†po 11-02-1889
1763
Dębowski Franciszek
*około 1848 Zawady
†
1764
Dębowski Piotr
*około 1842 Giełczyn
†
1765
Długołęcka Anna
*około 1837 Bęćkowo
†11-09-1841 Bęćkowo
1766
Długołęcka Anna
*około 1839 Bęćkowo
†05-09-1841 Bęćkowo
1767
Długołęcka Ewa z d. Furmańska
*około 1840 Ełk
†po 15-12-1901
1768
Długołęcka Franciszka z d. Gardocka
*około 1832 Mroczki
†05-06-1867 Mroczki /Przytuły/
1769
Długołęcka Franciszka z d. Mikucka
*około 1844 Koty par. Grajewo
†
1770
Długołęcka Józefata z d. Modzelewska
*około 1828 Jałówka
†21-01-1863 Mroczki /Przytuły/
1771
Długołęcka Marcjanna
*około 1827 Bęćkowo
†03-02-1829 Bęćkowo
1772
Długołęcka Marianna z d. Mikucka
*około 1834 Niećkowo
†16-09-1856
1773
Długołęcka Rozalia
*około 1841
†05-08-1843 Bęćkowo
1774
Długołęcka Teofila z d. Orzechowska
*około 1837 Surały
†31-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/
1775
Długołęcka Teresa
*około 1825
†08-01-1846 Bęćkowo
1776
Długołęcki Adam
*18-01-1845 Bęćkowo
†18-02-1852 Bęćkowo
1777
Długołęcki Franciszek
*21-10-1842 Bęćkowo
†
1778
Długołęcki Jan
*około 1835 Bęćkowo
†03-06-1837 Bęćkowo
1779
Długołęcki Jan
*około 1834 Bęćkowo
†
1780
Długołęcki Karol
*około 1827 Barany
†15-12-1901 Szczuczyn
1781
Długołęcki Maciej
*około 1828 Bęćkowo
†07-05-1892 Bęćkowo /Szczuczyn/
1782
Długołęcki Maciej
*około 1829
†
1783
Długozima Mateusz
*około 1842 Kolno
†przed 19-05-1919
1784
Dłużniewski Jakub
*około 1844 Pieńczykowo
†08-03-1900 Żrobki
1785
Dmochowska Anna z d. Kamińska
*około 1836 Wąsosz
†po 16-02-1903
1786
Dmochowska Konstancja z d. Jachimska
*około 1825 Bagińskie
†13-12-1886 Wąsosz
1787
Dmochowska Paulina z d. Łuba
*około 1837 Okurowo
†po 12-02-1900
1788
Dmochowska Weronika z d. Rutkiewicz
*około 01-1849 Wąsosz
†20-12-1894
1789
Dmochowski Adolf
*około 1848 Stawiane
†
1790
Dmochowski Jan
*około 1834 Andrychy
†po 16-02-1903
1791
Dobczyk Franciszek
*około 1847 Zambrów
†
1792
Dobkowska Anna z d. Łajewska
*około 1832 Białogrądy
†po 04-03-1889
1793
Dobkowska Anna z d. Jankowska
*około 1832 Szymany
†
1794
Dobkowska Antonina z d. Olszewska
*około 1827 Zanklewo
†
1795
Dobkowska Katarzyna z d. Domurat
*około 1841 Wizna
†
1796
Dobkowska Marianna z d. Truszkowska
*około 1828 Łosewo
†
1797
Dobkowski Adam
*około 1827 Zanklewo
†
1798
Dobkowski Maksymilian
*około 1849 Radziłów
†
1799
Dobkowski Wiktor
*około 1844 Zanklewo
†
1800
Dobrońska Ewa z d. Dmochowska
*około 1826 Wizna
†po 02-02-1869
1801
Dobrońska Ludwika z d. Mateuszczyk
*około 1825 Wizna
†po 20-05-1878
1802
Dobrońska Marianna z d. Kapelewska
*około 1844 Wizna
†
1803
Dobroński Józef
*około 1835 Wizna
†
1804
Dobroński Piotr
*około 1831 Wizna
†po 20-05-1878
1805
Dobrowolska Józefa z d. Greloch
*1843 Zaskrodzie
†
1806
Dobrowolski Mateusz
*1842 Zaborowo
†
1807
Dobrzeniewska Bogumiła z d. Laszczkowska
*około 05-1844 Białaszewo
†po 14-12-1880
1808
Dobrzeniewski Jan
*około 1841 Boczki
†14-12-1880 Lipnik /Wąsosz/
1809
Dobrzycka Anna z d. Biedrzycka
*około 1844
†od 23-02-1903 do 01-11-1909
1810
Dobrzycka Balbina z d. Kowalewska
*około 1847 Koniecki
†od 19-07-1892 do 24-04-1907
1811
Dobrzycka Balbina Franciszka
*01-04-1829 Koniecki
†
1812
Dobrzycka Eleonora z d. Chylińska
*około 1846 Borawskie
†po 14-11-1887
1813
Dobrzycka Emilia z d. Klimaszewska
*około 1831 Warszawa
†po 14-02-1905
1814
Dobrzycka Ewa Małgorzata z d. Mroczkowska
*około 1838 Milewo
†
1815
Dobrzycka Franciszka z d. Przyborowska
*około 1844 Gałązki
†przed 06-02-1900
1816
Dobrzycka Franciszka z d. Gawecka
*około 1847 Biodry
†23-03-1869 Biodry /Burzyn/
1817
Dobrzycka Franciszka z d. Karwowska
*około 1849
†
1818
Dobrzycka Franciszka Rozalia
*około 1829 Skroda Wielka
†przed 09-1859
1819
Dobrzycka Józefa z d. Karwowska
*około 1835 Chyliny
†po 16-02-1897
1820
Dobrzycka Julianna z d. Szleszyńska
*około 1841 Barzykowo
†po 31-01-1921
1821
Dobrzycka Magdalena Joanna Ewa z d. Łempicka
*około 1840 Sokoły
†17-01-1877
1822
Dobrzycka Marcjanna z d. Godlewska
*24-01-1829 Zalesie
†po 16-02-1892
1823
Dobrzycka Marianna z d. Polkowska
*około 1839 Kąty
†od 13-09-1904 do 23-01-1917
1824
Dobrzycka Marianna z d. Czaplicka
*około 1826 Chełchy
†przed 29-01-1877
1825
Dobrzycka Marianna z d. Bierkiewicz
*około 1842 Kantaliszki
†
1826
Dobrzycka Rozalia z d. Tyszka
*około 1832 Nieciki
†po 04-02-1894
1827
Dobrzycka Rozalia z d. Gardocka
*około 1828 Gardoty
†po 25-02-1889
1828
Dobrzycka Rozalia
*około 1835 Skroda Wielka
†
1829
Dobrzycka Teofila z d. Bagińska
*około 1833 Guty Stare
†
1830
Dobrzycka Teresa z d. Ołdakowska
*około 1844 Wąsosz
†
1831
Dobrzycki Antoni
*około 1849 Szymany
†17-02-1937 Sulewo Kownaty
1832
Dobrzycki Antoni
*około 1836
†przed 24-01-1899
1833
Dobrzycki Augustyn
*około 1847
†przed 06-02-1900
1834
Dobrzycki Franciszek
*około 1848 Rosochate
†po 21-02-1911
1835
Dobrzycki Jan
*około 1833 Szymany
†po 04-02-1894
1836
Dobrzycki Józef
*około 1842 Sokoły
†24-04-1907 Sokoły /Wąsosz/
1837
Dobrzycki Julian
*około 1842 Biodry
†23-01-1917 Biodry
1838
Dobrzycki Karol
*około 1848 Mroczki
†
1839
Dobrzycki Kazimierz
*około 1828 Rosochate
†po 25-02-1889
1840
Dobrzycki Kazimierz
*około 1838 Szymany
†przed 19-02-1882
1841
Dobrzycki Maciej
*około 1840 Szymany
†po 14-11-1887
1842
Dobrzycki Maciej
*około 1834 Bagińskie
†18-03-1860 Bagińskie /Grabowo/
1843
Dobrzycki Mateusz
*około 1835
†11-11-1909 Sokoły /Wąsosz/
1844
Dobrzycki Piotr
*około 1844 Rosochate
†24-12-1925 Brzeźnio /Niedźwiadna/
1845
Dobrzycki Piotr
*około 1833 Przyborowo
†
1846
Dobrzycki Stanisław
*około 1827 Bagińskie
†od 04-03-1878 do 16-07-1882
1847
Dobrzycki Szczepan
*około 1833 Rosochate
†przed 24-11-1903
1848
Dobrzyniecki Józef
*około 1832 Boczki
†po 27-06-1881
1849
Dobrzyniewska Paulina z d. Gryszkiewicz
*około 1834 Czarnówek
†15-11-1912 Załuski /Niedźwiadna/
1850
Dolińska Teofila z d. Obrycka
*około 1829 Przasnysz
†
1851
Doliński Kajetan
*około 1828 Kubra
†
1852
Doliwa Adam
*1841 Chojnówek
†po 20-07-1903
1853
Doliwa Ewa z d. Piwko
*około 1840 Bęćkowo
†po 20-07-1903
1854
Doliwa Kajetan
*1829 Grajewo
†przed 31-01-1887
1855
Doliwa Kazimierz
*około 1827 Mścichy
†
1856
Doliwa Klementyna z d. Kulikowska
*około 1842 Lipińskie
†
1857
Doliwa Marianna z d. Piotrowska
*około 1834 Mścichy
†od 24-01-1888 do 01-10-1907
1858
Doljasz Jan
*około 1827 Miłki
†od 22-10-1877 do 03-09-1883
1859
Doljasz Katarzyna z d. Komosa
*około 1835 Ławsk
†po 30-10-1893
1860
Dołęga Andrzej
*około 1828 Makowskie
†14-05-1897 Makowskie /Burzyn/
1861
Dołęga Andrzej
*około 1836 Makowskie
†po 17-01-1888
1862
Dołęga Emilia z d. Supińska
*około 1838 Makowskie
†po 26-01-1891
1863
Dołęga Felicjan
*około 1840 Makowskie
†po 30-11-1909
1864
Dołęga Felicjan
*około 1840 Makowskie
†po 17-11-1908
1865
Dołęga Felicjan
*około 1832 Makowskie
†od 05-02-1894 do 18-04-1905
1866
Dołęga Franciszek
*około 1829 Makowskie
†przed 15-09-1890
1867
Dołęga Jakub Józef
*około 1841 Grądy Wielkie
†
1868
Dołęga Jan
*około 1842 Makowskie
†przed 13-02-1896
1869
Dołęga Jan
*około 1828 Ełk
†
1870
Dołęga Jan
*około 1829 Szostaki
†
1871
Dołęga Józefa z d. Żukowska
*około 1848 Jedwabne
†
1872
Dołęga Józefa Stanisława z d. Święszkowska
*około 1844 Kamianki
†
1873
Dołęga Julianna z d. Wierciszewska
*około 1834 Makowskie
†18-04-1905 Makowskie /Burzyn/
1874
Dołęga Julianna z d. Mogielnicka
*około 1834 Brzostowo
†po 13-02-1900
1875
Dołęga Julianna Wiktoria z d. Mocarska
*około 1843 Rutkowskie
†30-11-1909 Rutkowskie /Burzyn/
1876
Dołęga Karolina z d. Chojnowska
*około 1832 Grądy Małe
†
1877
Dołęga Katarzyna z d. Saraczewska
*około 1825
†przed 05-1872
1878
Dołęga Kazimierz
*około 1838 Makowskie
†po 26-01-1891
1879
Dołęga Ludwik
*około 1833 Grądy Wielkie
†
1880
Dołęga Marianna z d. Chrostowska
*około 1828 Borawskie par. Jedwabne
†po 15-09-1890
1881
Dołęga Marianna z d. Olszewska
*około 1842 Grądy Małe
†
1882
Dołęga Marianna Zofia z d. Święszkowska
*około 1835 Kaimy
†
1883
Dołęga Rozalia z d. Makowska
*około 1826 Makowskie
†przed 09-1858
1884
Dołęga Weronika z d. Nieciecka
*około 1839 Bartki
†po 17-01-1888
1885
Domańska Michalina z d. Zarzecka
*około 1842 Szafranki
†
1886
Domański Franciszek
*około 1841 Leszczewo
†przed 28-01-1929
1887
Domański Piotr
*około 1843 Przechody
†
1888
Domasiewicz Stanisław
*około 1847 Romany
†
1889
Domełło Adam
*około 1839 Bęćkowo
†14-02-1924 Niećkowo
1890
Domełło Franciszek
*około 1836 Barany
†21-11-1912 Czarnówek /Niedźwiadna/
1891
Domełło Józef
*około 1828 Barany
†01-05-1889 Załuski /Niedźwiadna/
1892
Domełło Karolina z d. Łepkowska
*około 1829 Czarnówek
†po 19-11-1883
1893
Domełło Karolina z d. Wierzchowska
*około 1832 Chojnowo
†10-04-1874 Załuski /Niedźwiadna/
1894
Domełło Marianna z d. Kadyszewska
*około 1849 Milewo
†przed 04-1884
1895
Dominiecka Franciszka z d. Markowska
*około 1840 Huta par. Suwałki
†przed 06-02-1899
1896
Dominiecka Justyna z d. Miodus
*około 1832 Prusy
†06-03-1872 Zacieczki /Wąsosz/
1897
Dominiecki Jakub
*około 07-1834 Skaje
†24-06-1855
1898
Dominiecki Mateusz
*około 1827 Skaje
†
1899
Domisiewicz Anna
*28-06-1834 Niećkowo
†
1900
Domisiewicz Anna
*13-02-1825 Milewo
†
1901
Domisiewicz Ewa z d. Górska
*około 1828 Bęćkowo
†po 26-11-1894
1902
Domisiewicz Franciszek
*12-07-1842 Obrytki
†1911 Jedwabne
1903
Domisiewicz Jan
*06-01-1841 Niećkowo
†26-02-1843 Niećkowo
1904
Domisiewicz Józef
*24-03-1831 Świdry
†
1905
Domisiewicz Karolina z d. Zacharzewska
*około 1848 Słucz
†
1906
Domisiewicz Katarzyna
*1825
†11-08-1833 Niećkowo
1907
Domisiewicz Katarzyna
*13-03-1838 Niećkowo
†
1908
Domisiewicz Marcjanna z d. Czerkies
*około 1845 Wierzbowo
†12-03-1867 Obrytki
1909
Domisiewicz Marianna
*1829
†03-08-1833 Niećkowo
1910
Domisiewicz Mateusz
*około 1843 Romany
†
1911
Domisiewicz Tomasz
*15-11-1844 Obrytki
†
1912
Domisiewicz Tomasz
*07-02-1828 Świdry
†
1913
Domisiewicz Wawrzyniec
*04-08-1832 Niećkowo
†
1914
Domisiewicz Wiktor
*około 1826 Szczuczyn
†23-04-1887 Niećkowo /Wąsosz/
1915
Domitr Adam
*około 1849 Witynie
†30-09-1924 Witynie /Jedwabne/
1916
Domitr Adam
*24-12-1842 Kucze Wielkie
†przed 25-10-1904
1917
Domitr Aniela z d. Sarnacka
*około 1826 Kucze Wielkie
†po 19-02-1867
1918
Domitr Anna (Marianna) z d. Szumowska
*około 1829 Witynie
†od 24-11-1873 do 10-04-1877
1919
Domitr Antoni
*około 1841 Przestrzele
†13-12-1919 Orlikowo /Jedwabne/
1920
Domitr Apolonia z d. Bujnowska
*około 1835 Wizna
†przed 04-1883
1921
Domitr Balbina z d. Sarnacka
*około 1841 Kucze Wielkie
†12-10-1924 Orlikowo /Jedwabne/
1922
Domitr Franciszek
*07-10-1839 Kucze Wielkie
†16-04-1840 Kucze Wielkie
1923
Domitr Franciszek
*około 1840 Janczewo
†
1924
Domitr Franciszek
*23-01-1848 Kucze Wielkie
†
1925
Domitr Jan
*około 1827 Grądy Wielkie
†po 19-02-1867
1926
Domitr Józef
*30-07-1836 Kucze Wielkie
†27-03-1848 Kucze Wielkie
1927
Domitr Julian
*około 1835 Zanklewo
†przed 19-06-1910
1928
Domitr Julianna z d. Sulewska
*około 1828 Prusy
†
1929
Domitr Julianna z d. Rafałowska
*około 1829 Kubra
†
1930
Domitr Karol
*około 1842 Zanklewo
†
1931
Domitr Karolina z d. Zielińska
*około 1827 Kotowo
†20-02-1898 Kucze Wielkie
1932
Domitr Karolina z d. Koliszczyk
*około 1839 Janczewo
†
1933
Domitr Katarzyna z d. Borkowska
*około 1848 Bronowo
†
1934
Domitr Konstancja z d. Karwowska
*około 1835 Chrostowo
†po 20-05-1914
1935
Domitr Konstancja z d. Choińska
*około 1843 Zanklewo
†po 19-06-1910
1936
Domitr Marianna z d. Saraczewska
*15-01-1844 Orlikowo
†po 26-02-1906
1937
Domitr Michał
*około 1830 Witynie
†31-01-1896 Witynie /Jedwabne/
1938
Domitr Mikołaj
*01-01-1837 Janczewo
†
1939
Domitr Stanisław
*około 1844 Kucze Wielkie
†po 13-01-1891
1940
Domitr Stanisław
*około 1829 Konopki Chude
†
1941
Domitr Sylwester
*około 1837 Przestrzele
†20-05-1914 Przestrzele /Jedwabne/
1942
Domitr Wiktoria z d. Tuzinowska
*02-05-1825 Grędy
†przed 05-1853
1943
Domurat Adam
*około 1845 Wizna
†
1944
Domurat Anna z d. Dobrońska
*około 1834 Wizna
†
1945
Domurat Antoni
*około 1840
†przed 19-02-1917
1946
Domurat Antoni
*około 1825 Wizna
†po 23-11-1874
1947
Domurat Filip Jakub
*około 1832 Wizna
†15-03-1867
1948
Domurat Jan
*około 1827 Wizna
†przed 10-02-1902
1949
Domurat Jan
*1847 Wizna
†
1950
Domurat Juliana z d. Nitkiewicz
*około 1828 Wizna
†po 10-02-1902
1951
Domurat Katarzyna z d. Ostrowska
*około 1842 Wizna
†po 19-02-1917
1952
Domurat Katarzyna z d. Ładyżyńska
*około 1829 Wizna
†po 23-11-1874
1953
Domurat Ludwika Józefata z d. Nitkiewicz
*1839 Wizna
†
1954
Domurat Michał
*około 1827 Wizna
†
1955
Domurat Rozalia z d. Walczyk
*około 1830 Poredy
†
1956
Domurat Wojciech
*1844 Wizna
†
1957
Downar Adam
*około 1835
†od 31-01-1886 do 27-09-1908
1958
Downar Anna z d. Jarząbek
*około 1834
†03-11-1904 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
1959
Downar Józef
*około 1845 Żebry
†
1960
Downar Józefata z d. Szymanowska
*około 1841 Bagińskie
†po 15-06-1895
1961
Downar Leon
*około 1849 Kownacin
†
1962
Downar Ludwik
*około 1830 Zacieczki
†przed 25-11-1882
1963
Downar Marianna z d. Dąbkowska
*około 1831 Barany
†25-11-1882 Niećkowo /Wąsosz/
1964
Downar Rozalia z d. Szleszyńska
*około 1833 Przyborowo
†przed 31-01-1886
1965
Downar Stanisław
*około 1830
†27-06-1895 Niedźwiadna
1966
Downarowicz Franciszka z d. Damięcka
*około 1829 Suski Stare
†
1967
Drążek Franciszek
*około 1835 Przyborowo
†
1968
Drążek Karolina z d. Płochocka
*około 1841 Łempice
†
1969
Drążek Marianna z d. Chodnik
*około 1828 Kowalewo
†przed 01-1880
1970
Drążek Paweł
*1834 Kowalewo
†od 25-10-1886 do 14-09-1890
1971
Drobińska Franciszka z d. Koniecko
*około 1838 Bzury
†
1972
Drobińska Julianna z d. Sulińska
*około 1840 Wiązownica
†przed 08-07-1901
1973
Drobiński Adam
*około 1849 Świdry
†przed 31-01-1921
1974
Drobiński Adam
*około 1845
†od 24-11-1890 do 22-01-1912
1975
Drobiński Jakub
*około 1847 Ławsk
†12-05-1849 Ławsk /Wąsosz/
1976
Drobiński Kazimierz
*około 1826 Świdry
†po 19-02-1900
1977
Drobiński Konstanty
*około 1847 Świdry
†po 24-01-1893
1978
Drobiński Piotr
*około 1836 Szczuczyn
†
1979
Drobiński Stanisław
*około 1844 Świdry
†04-06-1924 Świdry
1980
Drobiński Wawrzyniec
*około 1839 Kurejwa
†
1981
Drozd Józef
*około 1831 Białogrądy
†przed 04-11-1895
1982
Drozdowska Franciszka z d. Polakowska
*około 1843 Sośnia
†22-09-1896 Wojsławy
1983
Drozdowska Józefa z d. Orłowska
*około 1841 Niećkowo
†31-12-1941 Niećkowo
1984
Drozdowska Józefa z d. Mocarska
*około 1843 Szostaki
†przed 15-07-1913
1985
Drozdowska Karolina z d. Dobrzycka
*około 1837 Szymany
†po 03-03-1889
1986
Drozdowska Magdalena
*około 1829 Kędziorowo
†11-01-1838 Kędziorowo /Wąsosz/
1987
Drozdowska Paulina z d. Kuczyńska
*około 1838 Płochowo
†
1988
Drozdowski Antoni
*około 1843
†przed 04-02-1901
1989
Drozdowski Franciszek
*około 1848 Kędziorowo
†
1990
Drozdowski Józef
*około 1846 Małachowo
†po 15-07-1913
1991
Drozdowski Józef
*około 1838 Tykocin
†po 03-03-1889
1992
Drożęcki Konstanty
*około 1836 Kokoszki
†09-01-1865
1993
Drzazgowska Franciszka z d. Tarasiewicz
*około 1840 Skaje
†po 28-11-1893
1994
Drzazgowska Katarzyna z d. Zorczykowska
*około 1832 Ławsk
†od 04-02-1889 do 11-03-1897
1995
Drzazgowska Katarzyna z d. Wasilewska
*29-07-1836 Płochowo
†18-01-1891 Żebry /Wąsosz/
1996
Drzazgowski Stanisław
*około 1836 Żebry
†09-03-1903 Żebry
1997
Drzazgowski Wojciech
*około 1835 Żebry
†11-03-1897 Żebry /Wąsosz/
1998
Drzazgowski Wojciech
*około 03-1840 Żebry
†przed 28-11-1893
1999
Drzewakowski Kazimierz
*około 1849 Wąsosz
†przed 13-01-1914
2000
Dubikowicz Andrzej
*około 1825
†
2001
Dubikowicz Anna z d. Męczkowska
*około 1829 Kamianki
†05-07-1853
2002
Dubikowska Rozalia z d. Piechowska
*około 1836 Bronaki-Pietrasze
†przed 11-02-1895
2003
Dubikowski Stanisław
*około 1828 Dobrzyjałowo
†od 22-11-1881 do 11-02-1895
2004
Dubowska Aniela z d. Konopka
*około 1833 Konopki Chude
†
2005
Dubowska Józefa z d. Przestrzelska
*około 1843 Szostaki
†
2006
Dubowski Jakub
*około 1833 Witynie
†
2007
Dubowski Leopold
*około 1843 Brzostowo
†
2008
Duchnowska Anna z d. Gudewicz
*około 1847 Netta
†
2009
Duchnowska Balbina z d. Laskowska
*około 1840 Przestrzele
†po 19-11-1900
2010
Duchnowska Balbina z d. Odejewska
*około 1842 Wizna
†05-04-1892 Kubra
2011
Duchnowska Elżbieta z d. Gryczewska
*około 1835 Murawy
†przed 27-11-1877
2012
Duchnowska Franciszka z d. Tokarzewska
*około 1839 Karwowo
†przed 27-10-1902
2013
Duchnowska Marcjanna z d. Kraińska
*około 1837 Przytuły
†28-11-1880 Chrzanowo /Przytuły/
2014
Duchnowska Marianna z d. Sokołowska
*około 1834 Bagienice
†po 08-11-1888
2015
Duchnowska Rozalia z d. Piotrowska
*około 1831 Prawdziska
†przed 18-01-1892
2016
Duchnowska Rozalia z d. Koniecko
*1842 Rajgród
†po 26-08-1902
2017
Duchnowska Teofila z d. Trepanowska
*około 1843 Wizna
†
2018
Duchnowski Adam
*około 1826 Kucze Małe
†29-01-1856 Kucze Małe
2019
Duchnowski Jan
*około 1837 Kubra
†po 23-10-1899
2020
Duchnowski Józef
*około 1841 Krzewo
†
2021
Duchnowski Ludwik
*około 1827 Kubra
†przed 27-11-1877
2022
Duchnowski Marcin
*około 1835 Brodowo
†po 28-01-1913
2023
Duchnowski Marcin
*około 1848 Kubra
†przed 11-08-1917
2024
Duchnowski Mateusz
*około 1844 Kubra
†od 03-02-1890 do 26-08-1902
2025
Duchnowski Stanisław
*około 1830 Kubra
†po 18-01-1892
2026
Duchnowski Stanisław
*około 1833 Brodowo
†po 08-11-1888
2027
Duchnowski Wawrzyniec
*około 1835 Kubrzany
†po 19-11-1900
2028
Duda Anna z d. Sarnacka
*około 1826 Grabowo
†17-01-1874
2029
Duda Antoni
*około 1839 Dudy Nadrzeczne
†09-01-1887
2030
Duda Jan
*około 1837 Dudy Nadrzeczne
†10-01-1900 Ławsk
2031
Duda Marianna
*około 1845 Dudy
†09-01-1890 Ławsk /Wąsosz/
2032
Duda Piotr
*około 1827 Dudy Nadrzeczne
†19-08-1861 Ławsk
2033
Dudkowska Agnieszka z d. Steczkowska
*około 1847 Nieławice
†
2034
Dudkowska Anna z d. Mioduszewska
*około 1846 Chojnowo
†po 28-10-1912
2035
Dudkowska Anna z d. Kossakowska
*około 1831
†17-04-1870 Nieławice /Wizna/
2036
Dudkowska Ewa z d. Żurawska
*około 1827 Wąsosz
†04-01-1856 Wąsosz
2037
Dudkowska Rozalia Marianna z d. Malinowska
*około 1830 Mazewo
†
2038
Dudkowski Franciszek
*około 1829 Niećkowo
†przed 30-01-1901
2039
Dudkowski Józef
*około 1831 Mrówki
†
2040
Dudkowski Paweł
*około 1842 Niećkowo
†przed 28-10-1912
2041
Dudkowski Stanisław
*10-05-1845 Szwelczyn
†
2042
Dudzińska Anna z d. Kosiorek
*około 1839 Wizna
†05-11-1895 Siestrzanki /Wizna/
2043
Dudzińska Barbara z d. Liberadzka
*około 1846 Siestrzanki
†przed 26-11-1888
2044
Dudzińska Julianna z d. Barłowska
*około 1844 Barwiki
†
2045
Dudziński Andrzej
*około 1838 Męczki
†po 21-10-1883
2046
Dudziński Jan
*około 1838 Radziłów
†07-12-1894
2047
Dudziński Józef
*około 1844 Radziłów
†po 25-01-1897
2048
Duńkowska Anna z d. Gutowska
*około 1830 Ławsk
†po 16-11-1896
2049
Duńkowska Małgorzata z d. Laszczkowska
*około 1845 Ławsk
†po 10-03-1917
2050
Duńkowski Marcin
*około 1834 Wólka par. Bargłów
†po 16-11-1896
2051
Duńkowski Paweł
*około 1843 Wólka par. Bargłów
†10-03-1917 Ławsk /Wąsosz/
2052
Duzik Anna
*11-12-1836
†
2053
Duzik Antoni
*01-06-1840 Wąsosz
†od 10-11-1890 do 13-04-1923
2054
Duzik Ewa z d. Skrzeczkowska
*1838 Danówek
†13-04-1923 Wąsosz /Wąsosz/
2055
Duzik Ewa
*04-01-1832
†
2056
Duzik Mikołaj
*1837
†20-04-1843 Wąsosz
2057
Duzikowska Klara z d. Witkowska
*około 1825 Wiązownica
†01-06-1849
2058
Dworakowska Marianna z d. Danielczyk
*około 1847 Niedźwiedzkie
†
2059
Dworakowski Józef
*około 1839 Turczyn
†
2060
Dybikowska Apolonia z d. Kacperska
*około 1833 Karwowo
†
2061
Dybikowska Ewa z d. Tyszkiewicz
*około 1829 Klimaszewnica
†22-02-1893 Kramarzewo /Wąsosz/
2062
Dybikowska Franciszka z d. Robaczyńska
*około 1827 Wąsosz
†25-09-1853
2063
Dybikowska Marcjanna z d. Magnuszewska
*około 1829
†18-01-1890 Kramarzewo /Wąsosz/
2064
Dybikowska Teofila z d. Danowska
*04-01-1832 Danowo
†po 31-07-1902
2065
Dybikowski Dionizy
*około 1830 Borawskie
†
2066
Dybikowski Serafin
*około 1828 Mścichy
†31-07-1902 Kramarzewo /Wąsosz/
2067
Dybikowski Sylwester
*około 12-1844 Borawskie
†30-04-1869 Kramarzewo
2068
Dybowska Anna z d. Oskierko
*około 1839 Karwowo
†po 25-01-1897
2069
Dybowski Karol
*około 1834 Glinki
†09-09-1891 Kownatki /Wąsosz/
2070
Dymarska Józefa z d. Kuczyńska
*około 1840 Kapice
†18-01-1900 Kapice
2071
Dymarska Marianna z d. Płońska
*około 1836 Koty par. Grajewo
†przed 25-01-1897
2072
Dymitr Józef
*około 1849 Okół
†
2073
Dymitr Karolina z d. Sokołowska
*około 1825 Chojnówek
†
2074
Dymitr Mikołaj
*około 1828 Andrychy
†
2075
Dymko Ludwika z d. Borawska
*około 1825 Jabłońskie
†24-02-1875 Adamowo
2076
Dymnicka Anna z d. Tyszkiewicz
*około 1838 Wizna
†1860
2077
Dymnicka Anna z d. Humel
*około 1841 Wizna
†
2078
Dymnicka Franciszka z d. Pruszko
*około 1842 Wizna
†
2079
Dymnicka Józefa z d. Zawadzka
*około 1835 Bronowo
†przed 01-1863
2080
Dymnicka Józefata z d. Polińska
*około 1848 Nadbory
†
2081
Dymnicka Marianna z d. Wasilewska
*około 1845 Wizna
†
2082
Dymnicka Serafina z d. Makowska
*około 1843 Rutkowskie
†28-07-1871
2083
Dymnicki Baltazar
*około 1838 Wizna
†
2084
Dymnicki Ludwik
*około 1834 Wizna
†
2085
Dymnicki Mateusz
*około 1839 Bronowo
†
2086
Dymnicki Tomasz
*około 1840 Wizna
†
2087
Dymowska Emilia z d. Biedrzycka
*około 1838
†29-11-1910 Biodry
2088
Dziakiewicz Józefa z d. Wyłuda
*około 1825 Kapice
†po 11-02-1872
2089
Dziakiewicz Teofila z d. Tyszkiewicz
*około 1849 Kapice
†
2090
Dziekońska Anna z d. Kacperska
*około 1848 Wąsosz
†01-08-1882 Kownatki
2091
Dziekońska Franciszka z d. Konopka
*około 1832 Konopki
†26-07-1872 Kownatki
2092
Dziekońska Franciszka (Katarzyna) z d. Kurzątkowska
*około 1825 Sokoły par. Romany
†23-03-1876 Kamińskie /Grabowo/
2093
Dziekońska Ludwika z d. Brzozowska
*około 1842 Kisielnica
†po 19-10-1891
2094
Dziekońska Marianna z d. Konopka
*około 1845 Konopki
†
2095
Dziekońska Olimpia z d. Rawa
*około 1837 Budne
†
2096
Dziekoński Antoni Jan
*około 1831 Kamińskie
†przed 02-01-1885
2097
Dziekoński Wojciech
*około 1831 Kamińskie
†po 31-01-1898
2098
Dziemińska Marianna z d. Domitr
*około 1837 Bożejewo
†
2099
Dzieniszewska Emilia z d. Piotrowska
*około 1838 Sieburczyn
†20-04-1898 Sieburczyn /Burzyn/
2100
Dzieniszewska Karolina z d. Mieczkowska
*około 1829 Olszewo
†po 10-04-1853
2101
Dzieniszewski Jan
*1845 Ruś
†po 20-04-1898
2102
Dzieniszewski Kazimierz
*około 1844
†28-02-1896 Łomża
2103
Dzierzgowska Ewa z d. Dąbrowska
*około 1825 Szczuczyn
†po 23-02-1876
2104
Dzierzgowska Karolina z d. Konik
*około 1829 Skaje
†01-02-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
2105
Dzierzgowski Dominik
*około 08-1828 Modzele
†09-09-1853
2106
Dzięgielewska Anna z d. Kurzątkowska
*około 1842
†po 07-02-1898
2107
Dzięgielewska Anna
*około 1831
†08-04-1844 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/
2108
Dzięgielewska Antonina z d. Rydzewska
*około 1848 Święcienin
†
2109
Dzięgielewska Franciszka z d. Mieczkowska
*około 1825 Mieczki
†
2110
Dzięgielewska Karolina z d. Cwalińska
*około 1841 Olszewo
†od 12-02-1901 do 21-02-1905
2111
Dzięgielewska Karolina z d. Czerwonka
*około 1840 Czerwonki
†
2112
Dzięgielewska Kasylda z d. Tyszka
*około 1829 Czarnowo
†po 21-10-1899
2113
Dzięgielewska Katarzyna z d. Jarząbek
*11-02-1838 Niedźwiadna
†po 15-02-1904
2114
Dzięgielewska Katarzyna z d. Karwowska (Bagińska)
*około 1843 Bagińskie
†po 17-11-1890
2115
Dzięgielewska Katarzyna
*1843 Milewo
†1854 Milewo /Grabowo/
2116
Dzięgielewska Marcella (Marcjanna) z d. Dębowska
*około 1848 Milewo
†po 08-02-1909
2117
Dzięgielewska Marianna z d. Kacperska
*około 1826 Kucze Małe
†przed 27-02-1905
2118
Dzięgielewska Marianna z d. Żelechowska
*około 1846 Mroczki
†12-09-1918 Mroczki
2119
Dzięgielewska Marianna z d. Chrzanowska
*24-04-1847 Konopki
†od 26-01-1909 do 20-03-1933
2120
Dzięgielewska Marianna z d. Wysocka
*około 1829 Łempice
†przed 02-02-1880
2121
Dzięgielewska Marianna Wiktoria z d. Gardocka
*około 1835 Gardoty
†po 06-02-1893
2122
Dzięgielewska Paulina
*1841 Milewo
†1861 Milewo /Grabowo/
2123
Dzięgielewska Rozalia z d. Godlewska
*około 1837 Lipińskie
†po 07-06-1903
2124
Dzięgielewska Salomea z d. Trzonkowska
*około 1837 Świdry
†po 03-02-1892
2125
Dzięgielewska Scholastyka z d. Wierciszewska
*około 1848 Makowskie
†03-04-1914 Rutkowskie /Burzyn/
2126
Dzięgielewska Wiktoria z d. Obrycka
*około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 16-06-1906
2127
Dzięgielewski (Gędzioła) Kazimierz
*około 1834 Nowogród
†po 03-04-1914
2128
Dzięgielewski Adolf
*23-12-1835 Lipnik
†
2129
Dzięgielewski Franciszek
*około 1826 Korytki
†przed 19-02-1895
2130
Dzięgielewski Franciszek
*około 1832 Dzięgiele
†po 06-02-1893
2131
Dzięgielewski Jan
*1846 Nieciki
†20-03-1933 Nieciki /Słucz/
2132
Dzięgielewski Jan
*około 1845 Łempice
†24-10-1928 Chełchy /Niedźwiadna/
2133
Dzięgielewski Jan
*około 1849 Mieczki
†przed 29-01-1900
2134
Dzięgielewski Józef
*około 1837 Milewo par. Niedźwiadna
†07-06-1903 Lipnik /Białaszewo/
2135
Dzięgielewski Józef
*około 1825 Kurkowo
†19-10-1885 Dołęgi /Wąsosz/
2136
Dzięgielewski Józef
*około 1847 Bagienice
†od 27-01-1902 do 13-02-1905
2137
Dzięgielewski Józef
*około 1847 Kurki
†13-01-1889 Kurki /Niedźwiadna/
2138
Dzięgielewski Józef
*około 1845 Mieczki
†12-01-1876 Mieczki /Przytuły/
2139
Dzięgielewski Konstanty
*około 1828
†22-05-1846 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/
2140
Dzięgielewski Konstanty
*około 1844 Tafiły
†
2141
Dzięgielewski Konstanty Mateusz
*około 1847 Glinki
†
2142
Dzięgielewski Ksawery
*1840 Marki
†po 17-11-1890
2143
Dzięgielewski Ksawery
*około 1849 Mieczki
†po 24-11-1890
2144
Dzięgielewski Maksymilian
*około 1830 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†16-06-1906 Nieciki /Słucz/
2145
Dzięgielewski Mateusz
*około 1831 Glinki
†po 02-02-1880
2146
Dzięgielewski Piotr
*około 1843 Marki
†16-04-1869 Bagińskie
2147
Dzięgielewski Prosper Franciszek
*około 1847 Kurki
†03-01-1910 Konopki /Wąsosz/
2148
Dzięgielewski Stanisław
*około 1843
†przed 16-02-1897
2149
Dzięgielewski Wawrzyniec
*1847 Milewo
†po 08-02-1909
2150
Dziórgowski Wawrzyniec
*około 1846
†04-06-1906 Glinki /Słucz/
2151
Einszport Marianna z d. Klagiewicz
*około 1826
†po 21-02-1870
2152
Ekstowicz Andrzej
*około 1842 Radziłów
†27-01-1924 Radziłów /Radziłów/
2153
Ekstowicz Aniela z d. Malinowska
*około 1833 Okrasin
†18-04-1920 Radziłów /Radziłów/
2154
Ekstowicz Antoni Jan
*około 1831 Radziłów
†24-01-1884 Radziłów /Radziłów/
2155
Ekstowicz Barbara z d. Leszczewska
*około 1849 Radziłów
†po 12-02-1893
2156
Ekstowicz Barbara
*23-06-1838 Radziłów
†28-01-1846 Radziłów /Radziłów/
2157
Ekstowicz Bartłomiej
*około 1832 Radziłów
†od 15-02-1885 do 21-01-1895
2158
Ekstowicz Franciszek
*około 1840 Dusze
†08-09-1917 Nadbory /Burzyn/
2159
Ekstowicz Franciszek
*03-10-1848 Trzaski
†
2160
Ekstowicz Franciszka z d. Nowakowska
*około 1832 Radziłów
†
2161
Ekstowicz Jan
*około 1849 Radziłów
†19-05-1899
2162
Ekstowicz Józef
*około 1836 Radziłów
†
2163
Ekstowicz Katarzyna z d. Wiewiórowska
*około 1843 Łoje
†29-06-1899 Nadbory /Burzyn/
2164
Ekstowicz Katarzyna z d. Dąbrowska
*około 1842 Sienickie
†po 13-09-1897
2165
Ekstowicz Konstancja z d. Glinka
*około 1836 Bęćkowo
†24-02-1900 Kucze Małe /Jedwabne/
2166
Ekstowicz Marcin
*około 1829 Radziłów
†od 24-10-1887 do 13-09-1897
2167
Ekstowicz Marianna z d. Kosmaczewska
*około 1844 Radziłów
†26-05-1895 Radziłów /Radziłów/
2168
Ekstowicz Marianna z d. Kraińska
*około 1829
†po 10-02-1879
2169
Ekstowicz Marianna z d. Konopka
*około 1834 Mikuty
†05-10-1870 Radziłów /Radziłów/
2170
Ekstowicz Marianna z d. Szumowska
*około 1826 Witynie
†
2171
Ekstowicz Regina z d. Masłowska
*około 1834 Sośnia
†przed 04-1875
2172
Ekstowicz Rozalia z d. Rogulska
*około 1839 Radziłów
†po 02-02-1910
2173
Ekstowicz Stanisław
*19-05-1838 Radziłów
†od 24-01-1888 do 18-04-1920
2174
Ekstowicz Teofil
*24-11-1845 Radziłów
†24-08-1899 Radziłów /Radziłów/
2175
Ekstowicz Teofila z d. Pieniążek
*około 1833 Pieniążki
†28-11-1886 Radziłów /Radziłów/
2176
Ekstowicz Wojciech
*22-04-1848 Radziłów
†13-08-1876 Radziłów /Radziłów/
2177
Eliasiewicz-Dobrzycka Marcjanna z d. Zalewska
*30-06-1849 Kucze Małe
†przed 08-06-1920
2178
Eliasiewicz-Dobrzycki Stanisław
*około 1837 Guty
†przed 08-06-1920
2179
Enik Franciszek
*około 1835 Ławsk
†po 06-02-1911
2180
Enik Franciszka z d. Modzelewska
*około 1836 Ławsk
†15-03-1885 Ławsk
2181
Enik Frydryk
*16-02-1835 Ławsk
†
2182
Enik Matylda z d. Adlejmow (Artym)
*około 1830
†
2183
Enik Paulina
*23-09-1849 Niedźwiedzkie
†
2184
Farfałowska Teofila z d. Duchnowska
*około 1841 Kubra
†15-09-1874
2185
Farfałowski Marcin
*1845 Kubra
†
2186
Fiedorowicz Kazimierz
*około 1834 Kapice
†20-03-1873
2187
Fiedorowicz Magdalena z d. Saciłowska
*około 1840 Sośnia
†
2188
Fiedorowicz Piotr
*około 1838 Kapice
†
2189
Figurska Zofia z d. Makowska
*około 1832 Makowskie
†18-04-1884 Makowskie /Burzyn/
2190
Figurski Dionizy
*około 1834 Wierciszewo
†21-06-1900 Makowskie /Burzyn/
2191
Filipkowska Anna Apolonia z d. Dobrzycka
*około 1848 Rosochate
†przed 07-1886
2192
Filipkowska Anna Ewa z d. Szleszyńska
*około 1827 Barzykowo
†przed 21-11-1897
2193
Filipkowska Apolonia z d. Skrodzka
*około 1827 Szymany
†
2194
Filipkowska Barbara z d. Kraińska
*około 1849 Łojki
†przed 16-02-1914
2195
Filipkowska Eleonora z d. Mikucka
*około 1847
†przed 15-02-1904
2196
Filipkowska Franciszka z d. Pieniążek
*około 1828 Rydzewo-Pieniążek
†
2197
Filipkowska Józefa z d. Mocarska
*około 1846 Mocarze
†po 04-02-1907
2198
Filipkowska Józefa z d. Owsianko
*około 1831 Bzury
†po 26-02-1885
2199
Filipkowska Józefa z d. Szleszyńska
*około 1842 Barwiki
†
2200
Filipkowska Katarzyna z d. Wojsław
*około 1841 Marki
†po 12-10-1868
2201
Filipkowska Marcela (Marcjanna) z d. Kurzątkowska
*około 1826 Łojki
†
2202
Filipkowska Marianna z d. Żelechowska
*około 1848 Kokoszki
†po 25-02-1908
2203
Filipkowska Marianna z d. Skrodzka
*około 1832 Skroda Wielka
†po 24-02-1884
2204
Filipkowska Paulina z d. Ramotowska
*około 1829 Kubrzany
†przed 22-11-1897
2205
Filipkowska Rozalia z d. Karwowska
*około 1837 Kubrzany
†od 13-10-1891 do 16-02-1897
2206
Filipkowska Rozalia z d. Skrodzka
*około 1844 Skroda Wielka
†po 30-06-1891
2207
Filipkowska Rozalia z d. Mieczkowska
*około 1833 Karwowo par. Jedwabne
†26-05-1868 Kubrzany /Jedwabne/
2208
Filipkowska Weronika z d. Rogowska
*około 1844 Trzaski
†1870
2209
Filipkowska Weronika z d. Górska
*około 1843
†22-05-1869 Kubrzany /Jedwabne/
2210
Filipkowski Adam
*około 1827 Gromadzyn par. Kolno
†przed 21-11-1897
2211
Filipkowski Adam
*około 1827 Dzięgiele
†
2212
Filipkowski Antoni
*około 1838 Kubrzany
†po 20-02-1900
2213
Filipkowski Antoni
*około 1832 Szczuczyn
†12-10-1868 Szczuczyn /Szczuczyn/
2214
Filipkowski Antoni Marcel
*około 1844 Filipki
†przed 26-01-1926
2215
Filipkowski Franciszek
*około 1842 Karwowo
†04-01-1909 Jarnuty /Wizna/
2216
Filipkowski Franciszek
*około 1829 Kiełcze-Kopki
†po 24-02-1884
2217
Filipkowski Jan
*około 1836 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 25-02-1908
2218
Filipkowski Jan
*około 1842 Ciemnoszyje
†
2219
Filipkowski Józef
*około 1826 Kubrzany
†przed 25-01-1892
2220
Filipkowski Józef
*około 1830 Łepki
†po 26-02-1885
2221
Filipkowski Józef
*około 1839 Borawskie
†
2222
Filipkowski Kazimierz
*około 1845
†po 15-02-1904
2223
Filipkowski Marcel
*około 1843 Toczyłowo
†po 16-02-1914
2224
Filipkowski Paulin
*około 1845 Żebry
†1923 Szlasy
2225
Filipkowski Paweł
*około 1837 Świdry Podleśne
†21-11-1872 Chełchy
2226
Filipkowski Romuald
*około 1833 Kubrzany
†po 04-02-1907
2227
Filipkowski Stanisław
*około 1840 Wiszowate
†przed 30-06-1891
2228
Filipkowski Wojciech
*około 12-1849 Borawskie
†
2229
Filipowicz Paulina z d. Lusińska
*około 1838 Kupiski
†
2230
Filo Katarzyna z d. Krzyżanowska
*około 1838 Mazewo
†
2231
Filo Marcin
*04-11-1837 Brzeźnio
†
2232
Filochowska Józefata z d. Chrzanowska
*około 1837 Supy
†przed 01-1867
2233
Filochowska Julianna z d. Rogowska
*około 1849 Wagi
†przed 18-05-1891
2234
Filochowski Jan
*08-04-1828 Łoje Grężki
†przed 18-05-1891
2235
Filochowski Jan
*około 1845 Kubrzany
†przed 22-09-1908
2236
Florczyk Ignacy
*około 1839 Siestrzanki
†06-10-1904 Siestrzanki /Burzyn/
2237
Florczyk Ludwika z d. Maszczyk
*około 1841 Kamianki
†
2238
Florczyk Marianna z d. Pezowicz
*około 1842 Mocarze
†15-10-1904 Siestrzanki /Burzyn/
2239
Foltyńska Anna z d. Krzyżanowska
*około 1839 Niedźwiadna
†19-07-1869 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
2240
Foltyńska Karolina z d. Glińska
*około 1827 Brzeźnio
†
2241
Foltyński Damazy
*około 1839 Niedźwiadna
†od 18-09-1899 do 05-09-1910
2242
Foltyński Stanisław
*około 1849 Niedźwiadna
†
2243
Formański Franciszek
*około 1840 Pomiany
†przed 29-01-1906
2244
Frąckiewicz Anna Ewa z d. Kapelewska
*około 1834 Wizna
†przed 24-01-1876
2245
Frąckiewicz Dominik
*około 1844 Bożejewo
†
2246
Frąckiewicz Franciszek
*około 1849 Bożejewo
†
2247
Frąckiewicz Konstancja z d. Sadkowska
*około 1844 Srebrowo
†
2248
Frąckiewicz Wojciech
*około 1834 Wizna
†przed 24-01-1876
2249
Frączek Katarzyna z d. Jabłońska
*około 1827 Niedźwiadna
†po 21-01-1889
2250
Frączkowska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1847
†16-07-1905 Bronaki-Olki
2251
Gacka Aniela z d. Biedrzycka
*około 1830 Szyjki
†od 24-02-1879 do 08-03-1886
2252
Gacka Balbina z d. Nienałtowska
*około 1845 Małachowo
†
2253
Gacka Barbara z d. Mocarska
*około 1841 Szostaki
†przed 01-1865
2254
Gacka Karolina z d. Dudzińska
*około 1843 Radziłów
†06-12-1902
2255
Gacka Marianna z d. Kotyńska
*około 1835 Lipińskie
†po 25-11-1895
2256
Gacka Marianna z d. Kossakowska
*około 1840 Bartki
†po 17-02-1890
2257
Gacka Marianna z d. Choińska
*około 1838 Zanklewo
†
2258
Gacka Teofila z d. Karaś
*około 1834 Wąsosz
†po 22-01-1894
2259
Gacka Teofila z d. Wasiulewska
*około 1834 Słucz
†po 13-02-1884
2260
Gacki Andrzej
*około 1828 Zakrzewo
†przed 13-02-1884
2261
Gacki Andrzej
*około 1832 Supy
†od 20-01-1880 do 25-05-1897
2262
Gacki Antoni
*około 1828 Supy
†po 08-03-1886
2263
Gacki Damazy
*około 1825 Słucz
†
2264
Gacki Kazimierz
*około 1835 Supy
†
2265
Gacki Ludwik
*około 1838
†przed 12-01-1890
2266
Gacki Ludwik
*około 1841 Supy
†
2267
Gacki Marcel
*około 1843 Wierciszewo
†
2268
Gacki Marcin
*około 1827 Modzele
†przed 07-11-1893
2269
Gacki Piotr
*około 1839 Gać
†po 22-01-1894
2270
Gadomska Aniela z d. Pasiewicz
*około 1827 Mścichy
†
2271
Gadomska Franciszka Rozalia z d. Gardocka
*około 1831 Gardoty
†
2272
Gadomska Józefa Juliana z d. Chrzanowska
*około 1848 Wypychy
†przed 22-03-1908
2273
Gadomska Marianna z d. Dmoch
*około 1829 Ławsk
†po 30-01-1881
2274
Gadomska Marianna
*24-01-1848 Łosewo
†
2275
Gadomski Jakub
*około 1840 Mroczki
†22-03-1908 Mroczki
2276
Gadomski Jan
*około 1827 Pogorzel Wielka
†przed 30-01-1881
2277
Gadomski Jan
*około 1833 Mroczki
†
2278
Gadomski Jan
*około 1831 Bęćkowo
†
2279
Gajdziński Jan
*około 1849 Stawiski
†
2280
Galińska Józefa z d. Łuniewska
*około 1828 Klimaszewnica
†
2281
Galińska Katarzyna z d. Zawojska
*około 1842 Bronowo
†po 28-01-1889
2282
Galińska Marianna z d. Ładyżyńska
*około 1833 Wizna
†po 23-02-1879
2283
Galińska Rozalia z d. Popowska
*około 1834 Kapice
†po 22-11-1897
2284
Galiński Adam
*około 1830 Sośnia
†
2285
Galiński Jan
*około 1841 Zanklewo
†przed 28-01-1889
2286
Galiński Józef
*około 1845 Zanklewo
†
2287
Galiński Maciej
*około 1833 Sośnia
†przed 26-11-1894
2288
Galiński Stanisław
*około 1830 Zanklewo
†po 23-02-1879
2289
Gałązka Jan
*około 1826 Milewo
†
2290
Gałązka Józef
*około 1835 Gutki
†14-10-1904 Kurejewka
2291
Gałązka Katarzyna z d. Jóźwik
*około 1825 Bęćkowo
†04-09-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/
2292
Gałązka Katarzyna z d. Drobińska
*około 1828 Sokoły
†
2293
Gałązka Mateusz
*około 1848 Bęćkowo
†po 21-02-1922
2294
Gałązka Michał
*około 1827 Szczuczyn
†24-07-1865
2295
Gałczewska Józefa z d. Mrozowicz
*około 1830 Borawskie par. Jedwabne
†
2296
Gałczewski Adam
*około 1827 Kubra
†
2297
Gałecka Franciszka z d. Sikorska
*około 1836 Wąsosz
†27-09-1878 Niećkowo
2298
Gałecka Franciszka z d. Wróblewska
*około 1835 Niedźwiadna
†
2299
Gałecka Julianna Marianna z d. Onufry
*około 1831 Szczuczyn
†
2300
Gałecka Karolina z d. Gryń
*około 1840 Ławsk
†przed 04-1910
2301
Gałecki Franciszek
*około 1845
†od 04-02-1908 do 27-11-1918
2302
Gałecki Franciszek
*około 1842 Załuski
†
2303
Gałecki Jan
*około 1840 Załuski
†
2304
Gałecki Jan
*około 1839 Czarnówek
†
2305
Gałecki Józef
*około 1838 Załuski
†
2306
Gałecki Karol
*około 1838 Załuski
†
2307
Gałecki Michał
*około 08-1849
†25-11-1851 Czarnówek /Niedźwiadna/
2308
Gałs Józefa
*około 1848 Żebry
†07-03-1850 Żebry /Wąsosz/
2309
Garder Ferdynand
*około 1841 Kumelsk
†przed 04-02-1907
2310
Garder Franciszek
*około 1847 Klimaszewnica
†od 18-02-1895 do 20-02-1934
2311
Garder Teofila z d. Karpińska
*około 01-1842 Bęćkowo
†przed 04-02-1907
2312
Gardocka Anna z d. Wądołowska
*około 1842 Karwowo par. Jedwabne
†przed 12-1875
2313
Gardocka Antonina z d. Dobrzycka
*około 1849 Szymany
†po 13-02-1911
2314
Gardocka Apolonia z d. Malska
*około 1833 Rutkowskie
†
2315
Gardocka Balbina z d. Sulewska
*06-10-1832 Kownatki
†od 08-02-1892 do 29-01-1900
2316
Gardocka Barbara z d. Borawska
*około 1829 Trzaski
†przed 29-05-1886
2317
Gardocka Elżbieta z d. Wiszowata
*około 1849 Wiszowate
†przed 29-02-1892
2318
Gardocka Franciszka z d. Żelechowska
*około 1842 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†22-07-1869 Mroczki /Przytuły/
2319
Gardocka Joanna z d. Dobrzycka
*około 1847 Guty Podleśne
†
2320
Gardocka Józefa z d. Gosiewska
*około 1834 Budne
†
2321
Gardocka Józefata Teresa
*około 1845 Gardoty
†13-09-1856 Gardoty /Romany/
2322
Gardocka Julianna z d. Wasilewska
*około 1830 Łojki
†23-01-1916 Szczuczyn /Szczuczyn/
2323
Gardocka Karolina z d. Rogowska
*około 1827 Rydzewo-Pieniążek
†po 05-11-1877
2324
Gardocka Karolina z d. Kruszyńska
*20-06-1846 Niećkowo
†przed 01-1885
2325
Gardocka Katarzyna z d. Konopka
*1830 Konopki Monety
†przed 09-02-1891
2326
Gardocka Katarzyna z d. Olszewska
*około 1829 Bukowo
†po 08-08-1865
2327
Gardocka Ludwika z d. Rogalska
*około 1849 Jaki
†
2328
Gardocka Marcjanna z d. Wierciszewska
*około 1830 Gardoty
†od 29-07-1896 do 08-02-1897
2329
Gardocka Marianna z d. Śmiarowska
*około 1828 Mieczki
†od 22-01-1895 do 31-01-1910
2330
Gardocka Marianna z d. Bagińska
*19-10-1836 Sulewo Prusy
†po 15-02-1898
2331
Gardocka Marianna z d. Kleszczewska
*około 1831 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 04-10-1892
2332
Gardocka Marianna z d. Odachowska
*około 1829 Konopki-Białystok
†po 09-02-1880
2333
Gardocka Marianna z d. Skrodzka
*około 1830 Skroda Mała
†
2334
Gardocka Marianna z d. Graczewska
*około 12-1847 Pieńczykowo
†
2335
Gardocka Placyda z d. Karwowska
*około 1846 Brychy
†01-12-1906 Mocarze /Burzyn/
2336
Gardocka Placyda z d. Górska
*około 1834 Chrostowo
†01-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/
2337
Gardocka Rozalia z d. Kulikowska
*około 1832 Lipińskie
†przed 27-11-1882
2338
Gardocka Salomea z d. Rutkowska
*około 1845 Rutkowskie
†11-06-1892 Rutkowskie
2339
Gardocka Teofila z d. Chrostowska
*około 1833 Biodry
†1908 Pieńki
2340
Gardocka Teofila z d. Bukowska
*30-04-1839 Święcienin
†po 17-02-1890
2341
Gardocka Teofila
*około 08-1844
†27-12-1844 Zalesie /Wąsosz/
2342
Gardocka Teressa z d. Kozikowska
*około 1827 Cedry
†po 13-01-1894
2343
Gardocka Urszula z d. Szleszyńska
*około 1827 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†od 08-03-1886 do 25-07-1904
2344
Gardocka Waleria Franciszka
*29-05-1847 Mocarze
†
2345
Gardocki Adam
*około 1826 Gardoty
†21-08-1901 Gardoty /Romany/
2346
Gardocki Adam
*około 1844 Skrodzkie
†
2347
Gardocki Aleksander
*około 1843 Cedry
†1900 Cedry
2348
Gardocki Aleksander
*około 1841 Mocarze
†19-01-1881 Mocarze /Burzyn/
2349
Gardocki Aleksander Dominik
*około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 25-07-1904
2350
Gardocki Andrzej
*około 1844 Łempice
†17-12-1885 Słucz /Słucz/
2351
Gardocki Antoni
*około 1848 Bukowo
†
2352
Gardocki Dionizy Wiktor
*około 1837 Górskie
†przed 27-11-1882
2353
Gardocki Franciszek
*około 1840 Gardoty
†od 26-11-1902 do 02-01-1924
2354
Gardocki Franciszek
*22-11-1839 Zalesie
†19-01-1896 Zalesie /Wąsosz/
2355
Gardocki Franciszek Ksawery
*około 1833 Gardoty
†po 23-05-1893
2356
Gardocki Hipolit
*około 1841 Łazarze
†
2357
Gardocki Jakub Karol
*około 1832 Gardoty
†po 17-11-1903
2358
Gardocki Jan
*około 1842 Bukowo
†11-05-1922 Szczuczyn /Szczuczyn/
2359
Gardocki Jan
*około 1842 Bukowo
†po 23-01-1916
2360
Gardocki Jan
*około 1828 Szostaki
†24-11-1892 Łomża
2361
Gardocki Jerzy Wojciech
*około 1844 Szostaki
†03-05-1903 Rutkowskie /Burzyn/
2362
Gardocki Józef
*około 1834 Mieszołki
†13-01-1894 Mieszołki /Romany/
2363
Gardocki Józef
*około 1844 Glinki
†po 15-02-1898
2364
Gardocki Józef
*około 1845 Gardoty
†po 29-02-1892
2365
Gardocki Józef
*około 1825 Szostaki
†przed 26-05-1865
2366
Gardocki Józef
*około 1830 Rydzewo Szlacheckie
†08-03-1858 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
2367
Gardocki Józef
*02-07-1849 Burzyn
†
2368
Gardocki Józef Mikołaj
*około 1831 Gardoty
†
2369
Gardocki Julian
*około 1827 Gardoty
†przed 27-11-1888
2370
Gardocki Kazimierz
*około 1843 Pieńki
†08-07-1918 Pieńki
2371
Gardocki Kleofas
*około 1837 Truszki
†28-03-1860 Sokoły
2372
Gardocki Ludwik
*około 1835 Obrytki
†29-01-1901 Łempice /Wąsosz/
2373
Gardocki Maciej
*około 1825 Zaborowo
†14-02-1845 Zaborowo
2374
Gardocki Marcel
*około 1833 Gardoty
†po 27-03-1872
2375
Gardocki Michał
*około 1840 Rogale
†
2376
Gardocki Mikołaj
*około 1828 Mieszołki
†przed 09-02-1891
2377
Gardocki Paweł
*około 1843 Truszki
†od 29-09-1908 do 08-02-1926
2378
Gardocki Paweł
*około 1830 Cedry
†
2379
Gardocki Stanisław
*około 1825 Mieszołki
†po 08-08-1865
2380
Gardocki Stanisław Filip
*około 1838 Gardoty
†przed 17-02-1890
2381
Gardocki Stanisław Jan
*około 1829 Gardoty
†
2382
Gardocki Szymon
*około 1828 Gardoty
†przed 29-05-1886
2383
Gardocki Walenty
*około 1837 Cedry
†12-03-1876
2384
Gardocki Wiktor
*około 1828 Zaborowo
†02-05-1891 Sulewo Prusy /Wąsosz/
2385
Gardocki Władysław Julian
*około 1835
†10-11-1895 Stawiski
2386
Gardocki Wojciech
*około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†09-06-1857 Obrytki par. Przytuły (Romany) /Romany/
2387
Gardocki Wojciech
*około 1828 Truszki-Kucze
†
2388
Gardug Augustyn
*około 1844 Danowo par. Lachowo
†
2389
Gawecka Karolina z d. Wierzchowska
*około 1838
†
2390
Gawelska Anna z d. Tarnacka
*około 1827 Wąsosz
†
2391
Gawelski Paweł
*około 1828 Wąsosz
†13-06-1840 Wąsosz /Wąsosz/
2392
Gawelski Wojciech
*około 1832 Wąsosz
†
2393
Gaworecki Jan
*około 1844
†
2394
Gawrychowska Franciszka (Zofia) z d. Grabowicz
*około 1841 Wizna
†po 23-01-1893
2395
Gawrychowski Adam
*około 1841 Stanisławowo
†po 23-01-1893
2396
Gawrychowski Walenty
*około 1842 Stanisławowo
†
2397
Gazowska Franciszka z d. Kulikowska
*około 1832 Żebry
†09-08-1896 Żebry /Wąsosz/
2398
Gazowski Karol
*około 1827 Żebry
†po 09-08-1896
2399
Gąsiewska Magdalena z d. Kozłowska
*około 1832 Święcienin
†po 18-02-1895
2400
Gąsiewska Marianna z d. Jurska
*około 1843
†po 27-02-1911
2401
Gąsiewska Otolia z d. Duchnowska
*około 1843 Kubra
†27-09-1885
2402
Gąsiewski Franciszek
*około 1838
†przed 27-02-1911
2403
Gąsiewski Jan
*około 1847 Kubra
†po 17-01-1898
2404
Gąsiewski Józef
*około 1833 Konopki par. Radziłów
†po 18-02-1895
2405
Gelcenleichter Anna Józefa z d. Zalewska
*około 1826 Jedwabne
†
2406
Gerałtowska Elżbieta z d. Domitr
*około 1847 Janczewo
†
2407
Gerałtowska Marianna z d. Nitkiewicz
*około 1826 Wizna
†
2408
Gerałtowski Stefan
*około 1846 Bronowo
†
2409
Gętek Józef
*około 1847 Chojnowo
†po 09-03-1903
2410
Giembalski Witold
*około 1832
†
2411
Giziewicz Franciszka z d. Lewkowicz
*około 1845 Bronowo
†
2412
Giziewicz Józef
*około 1839 Rutki Kościelne
†
2413
Gleba Jan
*około 1838 Ruda
†po 30-01-1882
2414
Gleba Marianna z d. Wiśniewska
*około 1839 Ruda
†przed 30-01-1882
2415
Glinoscki Władysław
*około 1832 Suwałki
†
2416
Glińska Anna z d. Orłowska
*około 1836 Kapice
†
2417
Glińska Feliksa z d. Szczepankowska
*około 1848 Grądy Małe
†
2418
Glińska Konstancja z d. Wiewiórowska
*około 1836 Łoje Awissa
†po 16-11-1897
2419
Glińska Zofia z d. Cimoch
*około 1840 Słucz
†przed 10-09-1927
2420
Gliński Andrzej
*około 1836 Kacprowo
†
2421
Gliński Antoni
*około 1849 Słucz
†10-10-1893 Słucz
2422
Gliński Franciszek
*około 1830 Brzeźnio
†przed 05-09-1887
2423
Gliński Jan
*około 1846 Rydzewo Szlacheckie
†przed 18-02-1901
2424
Gliński Karol
*około 1843 Zakrzewo
†10-09-1927 Zakrzewo /Słucz/
2425
Gliński Ksawery
*około 1846 Rostki
†
2426
Gliński Stanisław
*około 1825 Wiązownica
†06-12-1850 Wiązownica
2427
Gliński Wojciech
*około 1842 Ruda
†03-03-1879
2428
Gładkowska Marianna z d. Kupiecka
*około 1835 Rakowo
†14-09-1874
2429
Gładkowska Rozalia z d. Przydworska
*około 1837 Dołęgi
†
2430
Gładkowski Grzegorz
*około 1836 Boczki
†09-11-1883
2431
Gładkowski Józef
*około 1840 Kurki
†
2432
Głębocka Barbara z d. Kowalewska
*około 1842 Kędziorowo
†po 23-04-1893
2433
Głębocki Piotr
*około 1840 Grajewo
†po 23-04-1893
2434
Głębocki Teofil
*około 1831 Rudka
†27-03-1872
2435
Główczyński Józef
*około 1833 Kowalewo
†18-11-1863
2436
Główczyński Mateusz
*około 1842 Danowo
†
2437
Gniewowska Aniela z d. Chodnicka
*około 1825 Doliwy
†
2438
Gocłowska Józefa z d. Makowska
*około 1844 Kramarzewo
†po 20-11-1899
2439
Gocłowska Julianna z d. Remiszewska
*około 1827 Stary Gromadzyn
†28-10-1863 Kramarzewo
2440
Gocłowski Maciej
*około 1834 Stawiski
†20-12-1881 Kramarzewo /Wąsosz/
2441
Godlewska Agata z d. Mieczkowska
*około 1849
†14-08-1882 Wagi /Przytuły/
2442
Godlewska Agnieszka z d. Karaś
*około 1834 Białaszewo
†od 15-02-1892 do 26-01-1893
2443
Godlewska Agnieszka z d. Wiśniewska
*około 1837 Łękowo
†
2444
Godlewska Anna z d. Dąbrowska
*około 1847
†po 01-02-1914
2445
Godlewska Anna z d. Dobkowska
*około 1839 Święcienin
†07-09-1876
2446
Godlewska Anna z d. Modzelewska
*około 1844 Modzele
†przed 07-1874
2447
Godlewska Anna
*około 1825 Godlewo
†07-04-1845 Godlewo
2448
Godlewska Antonina
*13-06-1845 Konopki
†
2449
Godlewska Barbara z d. Sulewska
*około 1827 Zaborowo
†08-07-1855 Zalesie
2450
Godlewska Eleonora z d. Chrzanowska
*około 1846 Supy
†
2451
Godlewska Franciszka z d. Ramotowska
*około 1839 Wagi
†od 25-11-1884 do 23-02-1892
2452
Godlewska Franciszka z d. Duchnowska
*około 1841 Kossaki par. Jedwabne
†
2453
Godlewska Hieronima z d. Brzóska
*około 1830 Jabłoń Kikalskie
†
2454
Godlewska Józefa z d. Sulewska
*około 1843 Zalesie
†01-10-1868 Zalesie
2455
Godlewska Józefa
*27-04-1847 Zalesie
†
2456
Godlewska Karolina z d. Bagińska
*około 1831 Kotówek
†po 27-11-1905
2457
Godlewska Karolina z d. Bagińska
*około 1849 Zaborowo
†po 07-11-1921
2458
Godlewska Katarzyna z d. Kielian
*około 1844 Bagienice
†13-02-1901 Zalesie /Wąsosz/
2459
Godlewska Ludwika z d. Borawska
*około 1828 Borawskie
†
2460
Godlewska Marcjanna z d. Konopka
*około 1836 Konopki Tłuste
†
2461
Godlewska Marianna z d. Łochowska
*około 1835 Klimaszewnica
†po 02-03-1908
2462
Godlewska Marianna z d. Karwowska
*około 1832 Kubrzany
†po 22-11-1904
2463
Godlewska Marianna z d. Sulimowicz
*około 1829 Wąsosz
†13-09-1898
2464
Godlewska Marianna z d. Brzostowska
*około 1841 Chyliny
†24-04-1904 Witynie
2465
Godlewska Marianna z d. Konopka
*około 1831
†od 25-09-1889 do 10-07-1893
2466
Godlewska Marianna z d. Karwowska
*około 1832 Kołaki
†po 16-02-1887
2467
Godlewska Marianna z d. Ramotowska
*około 1835 Wagi
†przed 07-11-1887
2468
Godlewska Marianna z d. Milewska
*około 1839 Danowo
†po 17-02-1890
2469
Godlewska Marianna z d. Lichomska
*około 1834 Danówek
†
2470
Godlewska Paulina
*około 1849 Modzele
†przed 10-1879
2471
Godlewska Rozalia z d. Gardocka
*około 1843 Zalesie
†po 14-02-1904
2472
Godlewska Rozalia z d. Jaczyńska
*około 1848 Jaki
†
2473
Godlewska Salomea z d. Sokołowska
*około 1835 Godlewo
†po 24-08-1886
2474
Godlewska Salomea z d. Truszkowska
*około 1826 Czarnowo
†18-10-1861
2475
Godlewska Stanisława z d. Męczkowska
*około 1833 Kamianki
†po 09-02-1904
2476
Godlewska Teofila z d. Szleszyńska
*około 1836 Niedźwiedzkie
†24-12-1867
2477
Godlewski Adam
*około 1825 Godlewo
†przed 23-11-1874
2478
Godlewski Antoni
*około 1845 Wagi
†21-12-1918
2479
Godlewski Antoni
*około 1843 Godlewo
†przed 17-02-1890
2480
Godlewski Apolinary
*około 1831
†po 17-02-1896
2481
Godlewski Augustyn
*około 1848 Wagi
†od 14-02-1911 do 10-04-1923
2482
Godlewski Dionizy
*około 1849 Wagi
†po 08-07-1914
2483
Godlewski Dominik
*około 1827 Kotówek
†13-08-1895 Kotówek /Jedwabne/
2484
Godlewski Franciszek
*około 1848 Marki
†po 03-02-1908
2485
Godlewski Franciszek
*około 1832 Godlewo
†11-01-1838 Godlewo /Wąsosz/
2486
Godlewski Jakub
*około 1825 Zalesie
†
2487
Godlewski Jan
*około 1832 Godlewo
†po 02-03-1908
2488
Godlewski Jan
*około 1834 Godlewo
†
2489
Godlewski Jan
*około 1832 Godlewo
†
2490
Godlewski Jan Jakub
*22-07-1842 Konopki
†przed 09-02-1903
2491
Godlewski Józef
*1837 Czarnowo
†przed 01-02-1914
2492
Godlewski Józef
*około 1848 Wąsosz
†
2493
Godlewski Józef Tadeusz
*około 1842 Wagi
†po 03-03-1919
2494
Godlewski Karol
*około 1834 Danowo
†po 14-02-1904
2495
Godlewski Michał
*09-09-1828 Godlewo
†
2496
Godlewski Onufry
*około 1825 Siestrzanki
†po 23-02-1865
2497
Godlewski Paweł
*około 1841 Godlewo
†po 19-11-1906
2498
Godlewski Piotr
*około 1838 Wagi
†po 18-07-1898
2499
Godlewski Serafin
*około 1827 Wagi
†od 23-02-1892 do 19-07-1909
2500
Godlewski Stanisław
*około 1844 Zalesie
†po 07-11-1921
2501
Godlewski Stanisław
*około 1825 Wagi
†przed 06-02-1888
2502
Godlewski Stanisław
*około 1845 Wagi
†po 21-11-1905
2503
Godlewski Stanisław
*03-05-1828 Zalesie
†po 21-09-1886
2504
Godlewski Stanisław
*około 1831 Karwowo par. Jedwabne
†przed 25-11-1879
2505
Godlewski Stanisław
*około 1838 Rydzewo
†
2506
Godlewski Tomasz
*około 1832
†po 22-02-1897
2507
Godlewski Tomasz
*około 1839 Pawełki
†
2508
Godlewski Tomasz Franciszek
*14-09-1849 Wojsławy
†
2509
Godlewski Wacław
*około 1839 Karwowo par. Jedwabne
†
2510
Godlewski Wojciech
*około 1841 Zalesie
†11-10-1895 Zalesie /Wąsosz/
2511
Godlewski Wojciech
*około 1831 Lipińskie
†
2512
Golberg Franciszek
*około 1833
†15-12-1837 Bzury
2513
Golikowska Marianna z d. Gutowska
*około 1835 Kubra
†przed 12-02-1899
2514
Golikowski Stanisław
*około 1830 Kubra
†po 12-02-1899
2515
Golińska Balbina z d. Paszkowska
*około 1848 Puchały
†przed 12-1873
2516
Golińska Marianna z d. Braczko
*około 1843 Poryte
†
2517
Golińska Teresa z d. Pezowicz
*około 1827 Mocarze
†od 03-02-1891 do 17-02-1896
2518
Golińska Wiktoria z d. Mieczkowska
*około 1830
†06-05-1895 Stryjaki
2519
Goliński Jan
*około 1849 Pawełki
†po 28-08-1912
2520
Goliński Józef
*około 1827 Przytuły
†po 17-02-1896
2521
Goliński Ludwik
*około 1848
†po 15-02-1904
2522
Goliński Stanisław
*około 1834 Romany
†06-10-1894 Doliwy Aleksandrowo /Przytuły/
2523
Gołaszewska Marcella z d. Zalewska
*około 1841 Jedwabne
†po 22-11-1892
2524
Gołaszewski Franciszek
*około 1837 Jedwabne
†po 22-11-1892
2525
Gołębiewska Aniela z d. Obrycka
*około 1834 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
2526
Gołębiewska Franciszka z d. Rogowska
*około 1835 Sojczynek
†od 01-03-1897 do 19-02-1900
2527
Gołębiewska Józefa z d. Czerwińska
*około 1843 Kotowo
†
2528
Gołębiewska Karolina z d. Zielińska
*około 1830 Prusy
†
2529
Gołębiewska Marianna z d. Ciesielska
*około 1825 Kumelsk
†29-03-1890 Glinki /Słucz/
2530
Gołębiewska Salomea z d. Szczepankowska
*około 1847 Grądy Małe
†po 07-02-1899
2531
Gołębiewski Antoni
*około 05-1832 Radziłów
†po 19-02-1900
2532
Gołębiewski Antoni
*około 1833
†
2533
Gołębiewski Józef
*około 08-1847 Rostki par. Jedwabne
†po 07-02-1899
2534
Gołębiewski Józef
*05-12-1846 Chrzanowo-Cyprki
†
2535
Gołębiewski Paweł Norbert
*około 1842 Łepki
†
2536
Gołębiewski Wiktor
*około 1830 Chrzanowo
†
2537
Goman Jan
*około 1826 Wizna
†
2538
Gontowska Barbara z d. Sokołek
*około 1825 Świdry
†11-07-1869
2539
Gontowska Ewa z d. Pawelska
*około 1833 Bogusze
†
2540
Gontowska Paulina z d. Wiśniewska (Jakubowska)
*około 1842 Modzele
†11-08-1919 Słucz /Słucz/
2541
Gontowski Ksawery
*około 1843 Boczki
†przed 11-08-1919
2542
Gontowski Maciej
*około 1829 Rakowo
†
2543
Gordon Barbara z d. Tyszkiewicz
*około 1841 Klimaszewnica
†po 09-02-1904
2544
Gordon Feliks
*około 1839 Klimaszewnica
†przed 09-02-1904
2545
Gordon Józef
*około 1849 Klimaszewnica
†
2546
Gosiewska Agnieszka z d. Łosewska
*około 1826 Łojki
†
2547
Gosiewska Franciszka z d. Przyborowska
*około 1844 Świdry Podleśne
†po 30-06-1908
2548
Gosiewska Józefa z d. Piotrowska
*około 1841
†25-08-1905 Łojki /Białaszewo/
2549
Gosiewska Julianna z d. Przestrzelska
*około 1848 Boguszki
†
2550
Gosiewska Karolina z d. Kownacka
*1828 Małachowo
†16-04-1865 Karwowo-Polki /Jedwabne/
2551
Gosiewska Karolina z d. Stypułkowska
*około 1843 Sambory
†1873
2552
Gosiewska Katarzyna z d. Mocarska
*około 1836 Męczki
†
2553
Gosiewska Kornela z d. Rogowska
*około 1844 Pieńki
†po 13-02-1899
2554
Gosiewska Marcjanna z d. Błyszczeńska
*około 1837 Przemyśl
†po 19-07-1892
2555
Gosiewska Marianna z d. Kuligowska
*około 1829 Lipińskie
†po 13-02-1899
2556
Gosiewska Marianna z d. Pieniążek
*około 1831 Rydzewo-Pieniążek
†29-10-1869 Łojki /Białaszewo/
2557
Gosiewska Marianna z d. Świderska
*około 1846 Łosewo
†
2558
Gosiewska Marianna Julianna z d. Jałbrzykowska
*około 1849 Sambory
†
2559
Gosiewska Paulina z d. Kozikowska
*około 1836 Święcienin
†07-02-1906 Łojki
2560
Gosiewska Petronela z d. Pieniążek
*około 1836 Rydzewo-Pieniążek
†przed 02-1886
2561
Gosiewski Aleksander
*08-04-1838 Łojki
†02-02-1918 Łojki /Białaszewo/
2562
Gosiewski Franciszek
*około 1843 Kotówek
†
2563
Gosiewski Franciszek
*03-08-1835 Łojki
†
2564
Gosiewski Franciszek
*około 1838
†
2565
Gosiewski Ignacy
*około 1839 Nieławice
†
2566
Gosiewski Jan
*około 1849 Łojki
†19-03-1881 Lipińskie /Białaszewo/
2567
Gosiewski Józef
*29-11-1846 Łojki
†
2568
Gosiewski Józef
*około 1825 Łojki
†
2569
Gosiewski Paweł
*około 1833 Brzozowa par. Białaszwewo
†przed 21-09-1886
2570
Gosiewski Paweł
*około 1828 Łojki
†23-06-1857
2571
Gosiewski Paweł
*08-11-1833 Brzozowa par. Białaszwewo
†
2572
Gosiewski Piotr
*około 1839 Karwowo-Polki
†po 13-02-1899
2573
Gosk Józefa z d. Przestrzelska
*około 1834 Kaimy
†
2574
Góralska Aleksandra z d. Lipińska
*około 1843 Mocarze
†30-11-1908 Mocarze /Burzyn/
2575
Góralska Marianna z d. Zajączkowska
*około 1836 Siestrzanki
†po 09-11-1910
2576
Góralska Salomea z d. Barwikowska
*około 1847 Przytuły
†po 06-03-1905
2577
Góralski Jan
*około 1836 Mocarze
†15-02-1901 Mocarze Budne /Burzyn/
2578
Góralski Kazimierz
*około 1842 Zaskrodzie
†po 06-03-1905
2579
Góralski Rajmund
*około 1849 Trzaski
†09-11-1910 Siestrzanki /Burzyn/
2580
Górska Aniela z d. Mieczkowska
*około 1836 Karwowo par. Jedwabne
†04-10-1904 Witynie
2581
Górska Anna z d. Dziekońska
*około 1829 Racibory
†po 26-02-1900
2582
Górska Anna z d. Mocarska
*około 1836 Konopki Chude
†po 21-10-1894
2583
Górska Anna z d. Mikucka
*około 1835 Bronaki-Olki
†
2584
Górska Anna z d. Grądzka
*około 1844 Kokoszki
†
2585
Górska Antonina z d. Saniewska
*około 1839 Klimaszewnica
†05-08-1910 Kieljany /Wąsosz/
2586
Górska Barbara z d. Konopka
*17-11-1848
†13-03-1906 Kramarzewo
2587
Górska Barbara z d. Kołakowska
*około 1849 Rakowo
†10-08-1881
2588
Górska Barbara
*12-05-1835 Kramarzewo
†30-08-1843 Kramarzewo
2589
Górska Cecylia z d. Karwowska
*około 1841 Supy
†od 23-02-1897 do 05-02-1904
2590
Górska Emilia z d. Rogowska
*około 1840 Supy
†po 16-02-1903
2591
Górska Ewa z d. Kalinowska
*około 1837 Modzele
†20-12-1865 Skaje /Szczuczyn/
2592
Górska Franciszka z d. Dobrzycka
*około 1825 Rosochate
†po 09-02-1892
2593
Górska Józefa z d. Przestrzelska
*około 1845 Mocarze
†przed 24-11-1896
2594
Górska Józefa z d. Trzaska
*około 1826 Supy
†po 21-02-1876
2595
Górska Józefa z d. Karwowska
*około 1825 Mocarze
†przed 02-1867
2596
Górska Juliana z d. Strenkowska
*około 1833 Kokoszki
†1872
2597
Górska Julianna z d. Michałowska
*około 1844 Wizna
†po 22-01-1885
2598
Górska Karolina
*18-02-1838 Kramarzewo
†04-09-1843 Kramarzewo
2599
Górska Katarzyna z d. Krupa
*około 1849 Sojczyn Grądowy
†
2600
Górska Katarzyna z d. Kołakowska
*około 1844
†
2601
Górska Konstancja z d. Mroczkowska
*około 1827 Karwowo-Polki
†przed 06-1863
2602
Górska Ludwika z d. Samełko
*około 1847 Chojnowo
†
2603
Górska Marianna z d. Karwowska
*około 1826 Karwowo par. Jedwabne
†przed 26-01-1892
2604
Górska Marianna z d. Starzyńska
*około 1825
†po 05-02-1872
2605
Górska Marianna z d. Makowska
*około 1844 Makowskie
†od 06-02-1888 do 06-02-1900
2606
Górska Marianna z d. Podbielska
*około 1826 Troszyn
†przed 01-1867
2607
Górska Marianna z d. Grabowska
*około 1842 Wizna
†1865
2608
Górska Marianna z d. Skrodzka
*około 1829 Kubrzany
†
2609
Górska Salomea z d. Truszkowska
*około 1849 Jaki
†od 02-02-1907 do 08-02-1909
2610
Górska Scholastyka z d. Przestrzelska
*około 1846 Bartki
†po 29-09-1908
2611
Górska Teofila
*08-03-1838 Kieljany
†07-11-1848 Kieljany
2612
Górska Wiktoria z d. Mocarska
*około 1832 Bartki
†po 06-02-1882
2613
Górska Władysława z d. Grądzka
*około 1841 Jarnuty
†03-06-1900 Męczki /Wizna/
2614
Górski Adam
*około 1841 Rutki
†przed 12-02-1912
2615
Górski Aleksander
*około 1848 Karwowo par. Jedwabne
†przed 24-11-1896
2616
Górski Aleksander
*około 1838 Wagi
†25-08-1868
2617
Górski Andrzej
*około 1838 Karwowo par. Jedwabne
†przed 15-11-1918
2618
Górski Andrzej
*około 1847 Wizna
†
2619
Górski Antoni
*około 1847 Bzury
†15-04-1895 Bzury /Wąsosz/
2620
Górski Antoni
*28-04-1847 Kieljany
†14-04-1881 Kieljany
2621
Górski Bartłomiej
*około 1825 Konopki-Białystok
†po 11-06-1894
2622
Górski Franciszek
*około 1849 Konopki
†13-12-1918 Jaki /Słucz/
2623
Górski Franciszek
*około 1827 Nieciki
†od 28-10-1878 do 09-02-1892
2624
Górski Franciszek
*około 1827 Górki-Sypniewo
†od 11-02-1877 do 29-01-1883
2625
Górski Franciszek
*około 1834 Lipnik
†15-03-1873
2626
Górski Franciszek
*09-11-1842 Kieljany
†08-08-1852 Kieljany
2627
Górski Jan
*06-04-1839 Kieljany
†13-03-1909 Kieljany
2628
Górski Jan
*około 1825 Karwowo par. Jedwabne
†po 26-01-1892
2629
Górski Jan
*08-04-1844 Kramarzewo
†14-08-1908
2630
Górski Jan
*15-05-1841 Kieljany
†17-11-1902 Kieljany /Wąsosz/
2631
Górski Jan
*około 1844 Makowskie
†przed 12-02-1895
2632
Górski Jan
*około 1838 Wizna
†po 22-01-1885
2633
Górski Jan
*około 1846 Skaje
†przed 13-07-1891
2634
Górski Jan
*05-08-1843 Bzury
†10-02-1869
2635
Górski Jan
*18-06-1835 Kieljany
†02-06-1838 Kieljany
2636
Górski Józef
*11-10-1845 Męczki
†po 29-09-1908
2637
Górski Kajetan
*10-02-1842 Kramarzewo
†27-08-1843 Kramarzewo
2638
Górski Kajetan
*28-01-1845 Kieljany
†
2639
Górski Kajetan Adam
*02-08-1841 Kieljany
†09-12-1876
2640
Górski Karol
*około 1833 Zalesie par. Dobrzyjałowo
†po 16-02-1903
2641
Górski Kazimierz
*około 1829 Wagi
†08-02-1893 Wagi
2642
Górski Konstanty Marcin
*około 1841 Konopki-Białystok
†
2643
Górski Leonard
*około 1830 Bronaki-Pietrasze
†
2644
Górski Ludwik
*25-08-1838 Męczki
†21-01-1905 Męczki
2645
Górski Maciej
*około 1847 Grądy
†od 28-02-1905 do 04-03-1919
2646
Górski Marcel
*około 1845 Barany
†po 11-02-1901
2647
Górski Marcel Józef
*około 1838 Rutki
†od 02-06-1890 do 06-02-1900
2648
Górski Marcell
*około 1844 Skaje
†
2649
Górski Mateusz
*około 1826 Chrostowo
†
2650
Górski Paweł
*około 1829 Zalesie
†
2651
Górski Paweł
*29-06-1840 Kieljany
†
2652
Górski Stanisław
*około 1826 Rutki
†przed 21-10-1894
2653
Górski Stanisław
*około 1846 Konopki-Białystok
†
2654
Górski Wawrzyniec
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†przed 30-01-1882
2655
Górski Wiktor
*17-10-1840 Kieljany
†
2656
Grabowska Agnieszka z d. Kosiorek
*około 1827 Wizna
†
2657
Grabowska Aniela z d. Zielińska
*około 1830 Klimaszewnica
†20-12-1887 Kownatki
2658
Grabowska Aniela z d. Kuć
*około 1826 Kramkowo
†od 03-02-1879 do 28-08-1883
2659
Grabowska Anna z d. Detkiewicz
*1845 Wizna
†10-10-1914 /Wizna/
2660
Grabowska Anna z d. Powichrowska
*około 1836 Wizna
†
2661
Grabowska Anna z d. Olszewska
*około 1836 Bronowo
†
2662
Grabowska Balbina z d. Sierzputowska
*około 1840
†po 20-05-1902
2663
Grabowska Franciszka z d. Cimoch
*około 1830 Słucz
†po 12-02-1895
2664
Grabowska Franciszka z d. Blum
*około 1844 Modzele
†po 19-08-1902
2665
Grabowska Franciszka z d. Danowska
*około 1831 Klimaszewnica
†04-03-1880 Czerwonki /Wąsosz/
2666
Grabowska Franciszka z d. Szumska
*około 1843 Łękowo
†25-03-1889 Żebrki /Grabowo/
2667
Grabowska Józefata z d. Mateuszczyk
*około 1832 Bronowo
†
2668
Grabowska Julianna z d. Wiśniewska (Waniewska)
*około 1844 Bronowo
†przed 27-01-1902
2669
Grabowska Julianna
*około 1828
†11-02-1842 Modzele /Wąsosz/
2670
Grabowska Julianna z d. Liżewska
*około 1837 Wizna
†
2671
Grabowska Katarzyna z d. Łempicka
*około 1827 Skarżyn
†przed 24-01-1881
2672
Grabowska Katarzyna z d. Makowska
*około 1827 Makowskie
†przed 06-1856
2673
Grabowska Katarzyna z d. Witkowska
*około 1832 Bęćkowo
†
2674
Grabowska Konstancja z d. Malinowska
*1833 Wojsławy
†31-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/
2675
Grabowska Łucja z d. Wysocka
*około 1825 Łempice
†
2676
Grabowska Marianna z d. Ramotowska
*około 1831 Chrostowo
†od 17-02-1903 do 05-02-1904
2677
Grabowska Marianna z d. Janiszewska
*około 1828 Ruda
†przed 16-04-1894
2678
Grabowska Marianna z d. Niebrzydowska
*około 1827 Jaki
†21-12-1889 Czerwonki /Wąsosz/
2679
Grabowska Marianna z d. Mroczkowska
*około 1834
†przed 03-1877
2680
Grabowska Marianna z d. Woronkowska
*około 1829
†06-02-1867 Kownatki /Wąsosz/
2681
Grabowska Marianna z d. Brzozowska
*około 1837 Wizna
†1863
2682
Grabowska Marianna z d. Kulawczyk
*około 1840 Brodowo
†
2683
Grabowska Marianna z d. Zajkowska
*około 1835 Klimaszewnica
†
2684
Grabowska Marianna z d. Wesołowska
*około 1842 Radziłów
†
2685
Grabowska Salomea z d. Dzięgielewska
*około 1837 Kurkowo
†
2686
Grabowska Teofila z d. Karwowska
*około 1830 Stawiane
†po 22-10-1888
2687
Grabowska Teresa z d. Niecikowska
*około 1848 Nieciki
†
2688
Grabowska Wiktoria z d. Konopka
*około 1830 Konopki Monety
†po 16-05-1892
2689
Grabowska Wiktoria z d. Zawadzka
*około 1844 Kramkowo
†
2690
Grabowski Adam
*około 1825 Żebrki
†przed 20-02-1889
2691
Grabowski Adam
*około 1838 Wizna
†
2692
Grabowski Andrzej
*około 1843 Modzele
†przed 19-08-1902
2693
Grabowski Franciszek
*około 1848 Ciemnoszyje
†przed 12-05-1928
2694
Grabowski Franciszek
*około 1838
†po 20-05-1902
2695
Grabowski Jakub
*około 1843 Bronowo
†po 27-01-1902
2696
Grabowski Jan
*około 1832 Kamińskie
†po 12-02-1895
2697
Grabowski Jan
*około 1829 Modzele
†przed 22-10-1888
2698
Grabowski Jan
*około 1848 Żebrki
†07-08-1904 Kędziorowo
2699
Grabowski Jan
*około 1832 Łojki
†po 11-11-1878
2700
Grabowski Jan
*około 1840 Brodowo
†
2701
Grabowski Józef
*około 1834 Bronowo
†
2702
Grabowski Kajetan
*około 1840 Grabowskie
†13-01-1883
2703
Grabowski Kazimierz
*około 1846 Ciemnoszyje
†
2704
Grabowski Leon Józef
*około 1830 Grabowskie
†przed 02-09-1890
2705
Grabowski Ludwik
*około 1833 Bronowo
†
2706
Grabowski Ludwik
*1843 Wizna
†
2707
Grabowski Marcin
*około 1844 Kownatki
†
2708
Grabowski Mateusz
*około 1846 Bronowo
†
2709
Grabowski Paweł
*około 1848 Szostaki
†po 16-02-1909
2710
Grabowski Paweł
*około 1848 Żebrki
†
2711
Grabowski Piotr
*około 1849 Grabowskie
†
2712
Grabowski Stanisław
*20-11-1830 Czerwonki
†po 09-02-1886
2713
Grabowski Stanisław
*około 1844 Bronowo
†
2714
Grabowski Stanisław
*około 1834 Modzele
†
2715
Grabowski Stanisław Franciszek
*około 1832 Grabowskie
†
2716
Grabowski Tomasz
*około 07-1837 Łojki
†
2717
Grajewska Barbara z d. Święcińska
*około 1841 Gutki
†
2718
Grajewska Ewa z d. Kalinowska
*około 1845 Kowalewo
†
2719
Grajewska Franciszka z d. Obrycka
*około 1846 Witynie
†przed 06-1910
2720
Grajewski Mateusz
*około 1847 Prawdziska
†23-12-1889
2721
Grajewski Tomasz Jan
*około 1834 Brzostowo
†
2722
Grądzka Aniela z d. Czerwonka
*około 1829 Czerwonki
†przed 27-11-1888
2723
Grądzka Anna z d. Marcińczyk
*około 1846 Budy Stawiskie
†po 29-06-1907
2724
Grądzka Anna z d. Przestrzelska
*około 1840 Mocarze
†od 19-02-1884 do 05-02-1894
2725
Grądzka Franciszka z d. Grzymkowska
*około 1832 Nieławice
†po 23-07-1883
2726
Grądzka Julianna z d. Krajewska
*około 1840 Grądy Małe
†po 10-02-1902
2727
Grądzka Julianna z d. Wądołowska
*około 1832 Karwowo par. Jedwabne
†
2728
Grądzka Karolina z d. Męczkowska
*około 1829 Kamianki
†przed 19-02-1895
2729
Grądzka Karolina z d. Dzięgielewska
*około 1831 Korytki
†10-02-1897 Nieławice
2730
Grądzka Karolina z d. Przestrzelska
*około 1830 Pluty
†
2731
Grądzka Katarzyna z d. Sulewska
*około 1825
†01-06-1861
2732
Grądzka Ksawera z d. Załągowska
*około 1833 Lachowo
†
2733
Grądzka Kunegunda z d. Wróblewska
*około 1826 Łepki
†od 18-11-1866 do 24-11-1884
2734
Grądzka Ludwika Dorota z d. Męczkowska
*około 1825 Kamianki
†po 18-11-1873
2735
Grądzka Marcjanna z d. Mierzejewska
*około 1828 Kąty
†przed 04-1858
2736
Grądzka Marianna z d. Mocarska
*około 1840 Konopki Chude
†od 11-02-1907 do 09-07-1918
2737
Grądzka Marianna z d. Krajewska
*około 1846 Grądy Małe
†28-04-1904 Kotowo Plac /Jedwabne/
2738
Grądzka Marianna z d. Jamiołkowska
*około 1843 Radziłów
†po 05-02-1901
2739
Grądzka Marianna z d. Oślińska
*około 1827 Wizna
†
2740
Grądzka Marianna z d. Olszewska
*około 1841 Klimaszewnica
†
2741
Grądzka Paulina z d. Mikucka
*około 1847 Przyborowo
†przed 08-02-1899
2742
Grądzka Placyda z d. Rogowska
*około 1830 Brychy
†po 29-06-1891
2743
Grądzka Rozalia z d. Janczewska
*około 1826 Korytki
†po 10-02-1885
2744
Grądzka Teofila z d. Zając
*około 1838 Kubra
†po 19-09-1904
2745
Grądzka Weronika z d. Sulewska
*04-02-1843 Zaborowo
†05-11-1869
2746
Grądzka Wiktoria z d. Rydzewska
*około 1834 Rydzewo Szlacheckie
†09-04-1869
2747
Grądzki Aleksander
*około 1837 Konopki Tłuste
†
2748
Grądzki Andrzej
*około 1848 Rutki
†
2749
Grądzki Andrzej Henryk
*około 1830 Kokoszki
†po 10-02-1902
2750
Grądzki Franciszek
*21-09-1849 Sulewo Prusy
†06-09-1892
2751
Grądzki Ignacy
*około 1849 Jarnuty
†21-01-1915 Kotowo Plac /Jedwabne/
2752
Grądzki Ignacy
*około 1847 Nieławice
†27-10-1899 Nieławice
2753
Grądzki Ignacy
*około 1848 Grądy Wielkie
†
2754
Grądzki Jan
*około 1831 Nieławice
†po 23-07-1883
2755
Grądzki Karol
*około 1843 Konopki
†po 05-02-1901
2756
Grądzki Kazimierz
*około 1826 Konopki Tłuste
†od 11-02-1907 do 09-07-1918
2757
Grądzki Kazimierz
*około 1846 Klimaszewnica
†po 09-06-1903
2758
Grądzki Ksawery
*około 1829 Rydzewo Szlacheckie
†przed 08-02-1899
2759
Grądzki Ludwik
*około 1839 Jarnuty
†29-06-1907 Kubrzany /Jedwabne/
2760
Grądzki Paweł
*około 1825 Brzostowo
†
2761
Grądzki Piotr
*1835 Czerwonki
†
2762
Grądzki Rajmund
*około 1830 Sambory
†
2763
Grądzki Walenty
*około 1829 Jarnuty
†po 18-11-1873
2764
Grądzki Wiktor
*około 1828 Jarnuty
†
2765
Grądzki Wojciech
*około 1830 Brzostowo
†przed 29-09-1891
2766
Gregorowicz Antonina z d. Cieśnielewska
*około 1840 Mocarze
†
2767
Gregorowicz Marianna z d. Gurzęda
*około 1829 Siestrzanki
†16-12-1875 Siestrzanki
2768
Grela Katarzyna z d. Witkowska
*około 1844
†od 07-02-1911 do 18-09-1926
2769
Grelewska Aniela z d. Pachucka
*około 1832 Witynie
†
2770
Grelewski Adam
*około 1830 Janczewo
†
2771
Grelewski Jan
*około 1841
†1866
2772
Gręda Jan
*około 1830 Gackie
†przed 23-01-1888
2773
Gręda Marianna z d. Merska
*około 1837 Przechody
†po 06-11-1893
2774
Grędo Franciszka z d. Zaborowska
*około 1848 Zaborowo
†
2775
Grędziszewska Anna z d. Karwowska
*około 1837 Brzostowo
†
2776
Grędziszewska Balbina z d. Rutkowska
*około 1839 Rutkowskie
†09-01-1859
2777
Grędziszewski Jan
*około 1834 Kołodziej
†
2778
Grochowska Antonina z d. Sarnacka
*około 1831 Kucze
†po 14-09-1886
2779
Grochowska Rozalia z d. Cejżyk
*około 1835 Szczuczyn
†przed 23-01-1899
2780
Grochowski Andrzej
*około 1838 Kucze Małe
†29-04-1855 Kucze Małe
2781
Grochowski Antoni
*około 1827 Szczuczyn
†po 23-01-1899
2782
Grochowski Jan
*około 1825 Grądy Małe
†
2783
Grochowski Stanisław
*około 1831 Kucze Małe
†po 14-09-1886
2784
Grochulska Emilia z d. Rost
*około 1842 Szczuczyn
†po 10-10-1868
2785
Grochulski Józef Marcel
*około 1831
†10-10-1868 Szczuczyn /Szczuczyn/
2786
Grodner Marianna z d. Piotrkowska
*około 1827
†
2787
Grodner Michał
*około 1826
†
2788
Grodzicka Justyna z d. Suchodolska
*około 1828 Glinki
†przed 10-1866
2789
Grodzicka Rozalia z d. Lachowicz
*około 1845 Skaje
†
2790
Grodzicka Teofila z d. Sierzputowska
*około 1838 Krzewo
†przed 30-04-1888
2791
Grodzicka Teofila z d. Rogińska
*około 1838 Brychy
†przed 06-1877
2792
Grodzicki Franciszek
*około 1826 Glinki
†
2793
Grodzicki Jan
*około 1837 Wizna
†
2794
Grodzicki Józef
*około 1845 Słucz
†
2795
Grodzka Józefa z d. Makowska
*około 1835 Makowskie
†od 21-02-1892 do 26-02-1906
2796
Grodzka Józefata Agnieszka z d. Kapelewska
*około 1833 Wizna
†
2797
Grodzka Krystyna Anna z d. Mroczkowska
*około 1831 Wierciszewo
†po 12-02-1884
2798
Grodzka Marianna z d. Makowska
*około 1845 Makowskie
†
2799
Grodzki Andrzej
*około 1835 Sambory
†po 12-02-1884
2800
Grodzki Jan
*około 1828 Sambory
†
2801
Grodzki Konstanty
*około 1838 Rutkowskie
†po 26-02-1906
2802
Gromadzka Józefa z d. Filipkowska
*około 1846
†od 02-03-1908 do 11-11-1912
2803
Gromadzka Katarzyna z d. Cwalińska
*około 1841 Rutki
†
2804
Gromadzka Marianna z d. Wądołowska
*około 1833 Bronaki-Olki
†po 10-02-1885
2805
Gromadzka Rozalia z d. Czaplicka
*około 1841 Chełchy
†
2806
Gromadzka Serafina z d. Górska
*około 1844 Skroda Mała
†
2807
Gromadzka Teofila z d. Bzura
*około 1832 Janczewko
†po 10-09-1894
2808
Gromadzka Weronika Marianna z d. Danowska
*17-07-1843 Zalesie
†po 14-07-1902
2809
Gromadzka Zofia Konstancja z d. Kozicka
*około 1837 Łubiane
†
2810
Gromadzki Adam Stanisław
*około 1843 Filipki Duże
†
2811
Gromadzki Apolinary
*około 1843
†od 02-03-1908 do 11-11-1912
2812
Gromadzki Józef
*około 1840 Rutki
†przed 10-02-1885
2813
Gromadzki Józef
*około 1835 Tyszki-Wądołowo
†
2814
Gromadzki Julian Wojciech
*około 1841 Popowo
†po 14-07-1902
2815
Gromadzki Kacper Melchior Baltazar
*około 1836 Gromadzyn Stary
†
2816
Gromadzki Karol
*około 1831 Mieczki
†po 10-09-1894
2817
Gromadzki Stanisław
*około 1844 Wszebory
†przed 05-02-1901
2818
Gromadzki Szczepan
*około 1843 Stary Gromadzyn
†
2819
Gromadzki Wiktor
*około 1843 Wierciszewo
†
2820
Grondwald Franciszek
*około 1849 Niedźwiadna
†02-04-1928 Wąsosz /Wąsosz/
2821
Grondwald Franciszek
*około 1836 Danowo
†17-06-1890
2822
Grondwald Marianna z d. Okulewicz
*około 1838 Brzeźnio
†05-01-1881 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
2823
Grudzińska Anna z d. Renkiewicz
*około 1833 Mścichy
†25-05-1873 Mścichy /Radziłów/
2824
Grudzińska Barbara z d. Długozima
*około 1849 Jeziorki
†
2825
Grudziński Józef Mikołaj
*około 1829 Radziłów
†po 09-09-1888
2826
Grudziński Stanisław
*około 1835 Kolno
†
2827
Gryczan Dorota z d. Ciplińska
*około 1831 Niekrasze
†po 26-09-1904
2828
Gryczan Franciszek
*około 1836 Milewo
†od 09-11-1885 do 18-05-1901
2829
Gryczan Jan
*około 1826 Milewo
†od 30-05-1881 do 26-11-1894
2830
Gryczan Karolina z d. Gutowska
*około 1833 Niedźwiadna
†18-05-1901 Niećkowo /Wąsosz/
2831
Gryczewska Ewa z d. Pogorzelska
*około 1826 Doliwy
†
2832
Gryczewska Józefa z d. Perzanowska
*około 1828 Krasnopol
†04-12-1881
2833
Gryczewska Marianna z d. Zalewska
*około 1835 Kucze Małe
†po 09-09-1889
2834
Gryczewska Teofila z d. Chrzanowska
*około 1838 Kucze Wielkie
†po 26-02-1906
2835
Gryczewski Ignacy
*około 1832 Przytuły
†
2836
Gryczewski Leon
*około 1839 Murawy
†26-06-1892 Orlikowo /Jedwabne/
2837
Gryczewski Zygmunt
*około 1834 Przestrzele
†po 09-09-1889
2838
Grygo Barbara z d. Brzuchalska
*około 1837 Kędziorowo
†po 21-10-1889
2839
Grygo Ewa z d. Szulc
*około 1825 Niećkowo
†13-05-1891
2840
Grygo Franciszek
*około 1829 Boczki
†po 21-10-1889
2841
Grygo Grzegorz
*około 1827 Cyprki
†
2842
Grygo Jan
*około 1843 Kędziorowo
†10-08-1931 Kędziorowo
2843
Grygo Klara z d. Kiszel
*około 1847 Białaszewo
†
2844
Grykietys Jan
*około 1843
†02-12-1891 Kucze Wielkie
2845
Gryżwald Franciszek
*około 1848 Niećkowo
†
2846
Gryżwald Kazimierz
*około 1840 Guty
†po 04-05-1903
2847
Gryżwald Marianna z d. Przyborowska
*07-08-1833 Bzury
†po 11-11-1895
2848
Gryżwald Marianna z d. Danowska
*05-03-1849 Sulewo Kownaty
†po 07-07-1908
2849
Gryżwald Rozalia z d. Jabłońska
*około 1843 Brzeźnio
†przed 09-1894
2850
Grzybowska Karolina z d. Bagińska
*05-05-1845 Sulewo Prusy
†
2851
Grzybowska Marianna z d. Żebrowska
*około 1847 Przyborowo
†po 28-09-1909
2852
Grzybowska Paulina z d. Raczkowska
*około 1848 Grozimy
†
2853
Grzybowska Teofila Marianna z d. Rydzewska
*około 1828 Popowo
†
2854
Grzybowski Jan
*około 1845 Niedźwiadna
†
2855
Grzybowski Łukasz Aleksander
*1840 Boczki
†przed 17-02-1903
2856
Grzybowski Michał Józef
*około 1838 Boczki
†
2857
Grzybowski Paweł
*około 1841 Siestrzanki
†
2858
Grzymała Agnieszka z d. Murawska
*około 1841 Burzyn
†
2859
Grzymała Antonina z d. Chylińska
*około 1841 Chrostowo
†
2860
Grzymała Jan
*około 1837 Janczewko
†
2861
Grzymała Karol
*około 1825 Drożęcin par. Piątnica
†
2862
Grzymała Marianna z d. Grądzka
*około 1838 Kossaki
†po 11-02-1895
2863
Grzymała Sylwester
*około 1841 Grądy Wielkie
†
2864
Grzymała Zuzanna z d. Cwalińska
*około 1825 Janczewko
†
2865
Grzymkowska Aniela z d. Wojtkielewicz
*około 1835 Okrasin
†po 10-11-1884
2866
Grzymkowska Anna z d. Szklarzewska
*około 1838 Okrasin
†po 14-02-1881
2867
Grzymkowska Anna
*1846 Radziłów
†1847 Radziłów /Radziłów/
2868
Grzymkowska Franciszka z d. Wierzbicka
*około 1833 Ramoty
†20-06-1893 Mieszołki
2869
Grzymkowska Franciszka z d. Sulima
*około 1844 Ruda
†po 19-02-1890
2870
Grzymkowska Franciszka z d. Bieńkowska (Pieńkowska)
*około 1830 Okrasin
†przed 01-1871
2871
Grzymkowska Józefa z d. Buczyńska
*około 1841 Radziłów
†20-02-1885 Radziłów
2872
Grzymkowska Karolina z d. Grabowska
*około 1843 Surały
†
2873
Grzymkowska Konstancja z d. Dobkowska
*około 1847 Zanklewo
†przed 11-11-1890
2874
Grzymkowska Marcjanna z d. Mroczkowska
*około 1842 Mroczki
†przed 12-02-1895
2875
Grzymkowska Marianna z d. Szklarzewska
*około 1833 Okrasin
†04-03-1895 Okrasin /Radziłów/
2876
Grzymkowska Marianna z d. Ćmielewska
*około 1842 Radziłów
†po 26-02-1900
2877
Grzymkowska Marianna z d. Statkiewicz
*około 1849 Kędziorowo
†po 12-02-1901
2878
Grzymkowska Marianna z d. Makowska
*około 1849 Marki
†
2879
Grzymkowska Rozalia z d. Chrzanowska
*około 1847 Mikuty
†po 31-01-1916
2880
Grzymkowska Teresa z d. Ćmielewska
*około 1847 Radziłów
†po 03-02-1891
2881
Grzymkowska Teresa Anna z d. Dziekońska
*około 1837 Kamińskie
†przed 04-1876
2882
Grzymkowski Adam
*około 1826 Radziłów
†27-07-1851 Radziłów /Radziłów/
2883
Grzymkowski Franciszek
*1841 Radziłów
†po 30-01-1893
2884
Grzymkowski Jakub
*około 1840 Okrasin
†po 03-02-1891
2885
Grzymkowski Jakub
*1848 Radziłów
†po 28-02-1897
2886
Grzymkowski Józef
*około 1842 Radziłów
†22-06-1917 Pluty
2887
Grzymkowski Józef
*około 1838 Okrasin
†od 03-02-1891 do 21-11-1898
2888
Grzymkowski Józef
*około 1825 Radziłów
†po 05-02-1878
2889
Grzymkowski Józef
*około 1847 Wąsosz
†przed 15-02-1897
2890
Grzymkowski Kazimierz
*około 1846 Okrasin
†po 27-11-1894
2891
Grzymkowski Maciej Aleksander
*1840 Radziłów
†1842 Radziłów /Radziłów/
2892
Grzymkowski Mateusz
*około 1830 Okrasin
†po 04-03-1895
2893
Grzymkowski Mateusz
*około 1849 Przytuły
†
2894
Grzymkowski Michał
*14-09-1845 Radziłów
†po 30-07-1912
2895
Grzymkowski Michał
*około 1841 Okrasin
†po 19-02-1890
2896
Grzymkowski Michał
*około 1837 Okrasin
†po 14-02-1881
2897
Grzymkowski Stanisław
*około 1832 Okrasin
†po 10-11-1884
2898
Grzymkowski Stanisław
*około 1844 Nieławice
†przed 11-11-1890
2899
Grzymkowski Walenty
*około 1832 Ramoty
†po 10-07-1893
2900
Grzymkowski Wojciech
*około 1831 Wąsosz
†26-04-1835 Wąsosz /Wąsosz/
2901
Gulska Petronela z d. Tarasko
*około 1827 Borawskie
†
2902
Gumięcki Adolf
*około 1841 Rydzewo-Pieniążek
†08-04-1893 Glinki
2903
Gumowska Franciszka z d. Chmielewska
*około 1828 Bronowo
†
2904
Gumowska Salomea z d. Grądzka (Szczepko)
*około 1840
†02-09-1872 Bożejewo /Wizna/
2905
Gumowski Józef
*około 1831 Bronaki
†
2906
Gurzęda Adolf
*około 1837 Siestrzanki
†przed 01-07-1883
2907
Gurzęda Agnieszka z d. Liszewska
*około 1837 Siestrzanki
†po 26-02-1906
2908
Gurzęda Aleksandra z d. Zajkowska
*około 1830 Laskowiec par. Giełczyn
†
2909
Gurzęda Baltazar
*około 1830 Siestrzanki
†po 09-09-1883
2910
Gurzęda Franciszek
*około 1843 Siestrzanki
†27-07-1904 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
2911
Gurzęda Jan
*około 1842 Siestrzanki
†
2912
Gurzęda Marcela (Marcjanna) z d. Kamińska
*około 1842 Kucze Małe
†po 12-09-1904
2913
Gurzęda Marianna z d. Paszkowska
*około 1848 Puchały
†po 27-07-1904
2914
Gurzęda Piotr
*około 1840 Siestrzanki
†przed 19-01-1897
2915
Gurzęda Stanisław
*około 1842 Biodry
†od 02-06-1903 do 03-05-1920
2916
Gutowska Anna z d. Chmielewska
*około 1847 Żebry
†21-12-1924 Modzele /Wąsosz/
2917
Gutowska Anna z d. Szwejkowska
*około 1844 Barany
†po 06-02-1905
2918
Gutowska Anna z d. Duchnowska
*około 1825 Kubra
†od 09-02-1885 do 03-02-1891
2919
Gutowska Anna z d. Niebrzydowska
*około 1834 Jaki
†14-09-1869
2920
Gutowska Anna z d. Sikorska
*około 1837 Guty Stare
†31-12-1871 Guty Stare /Grabowo/
2921
Gutowska Emilia z d. Kowalewska
*około 1841 Stryjaki
†01-08-1864
2922
Gutowska Ewa z d. Łoś
*07-05-1842 Ławsk
†24-11-1865 Ławsk
2923
Gutowska Ewa z d. Godlewska
*około 1843 Łękowo
†
2924
Gutowska Franciszka z d. Wiszowata
*około 1849 Bagińskie
†po 18-04-1910
2925
Gutowska Franciszka z d. Podchul
*około 1842 Barany
†
2926
Gutowska Józefa
*około 1848 Guty Podleśne
†
2927
Gutowska Julianna z d. Sakowska
*około 1848 Mazewo
†po 08-02-1909
2928
Gutowska Julianna z d. Choińska
*około 1844 Chełchy
†po 11-02-1901
2929
Gutowska Julianna z d. Modzelewska
*około 08-1844 Ławsk
†przed 09-02-1897
2930
Gutowska Julianna z d. Sulewska
*07-01-1843 Sulewo Prusy
†po 10-07-1893
2931
Gutowska Karolina z d. Krzyżanowska
*1830 Mazewo
†29-03-1890 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
2932
Gutowska Karolina z d. Niedźwiedzka
*około 1834 Kurki
†przed 23-02-1892
2933
Gutowska Katarzyna z d. Filipkowska
*około 1841 Skroda Wielka
†po 28-11-1893
2934
Gutowska Katarzyna z d. Mroczkowska
*około 1828 Konopki Tłuste
†przed 09-1877
2935
Gutowska Katarzyna z d. Przodkowicz
*około 1843 Ruda
†po 30-01-1888
2936
Gutowska Katarzyna z d. Danowska
*około 1829 Niećkowo
†17-04-1863
2937
Gutowska Katarzyna z d. Leszczyńska
*około 11-1846 Rakowo
†18-08-1876
2938
Gutowska Katarzyna z d. Załęska
*około 1847 Golanki
†
2939
Gutowska Katarzyna z d. Statkiewicz
*około 1847 Koniecki
†
2940
Gutowska Katarzyna Franciszka z d. Kiełczewska
*około 1831 Guty-Poddenki
†po 14-11-1892
2941
Gutowska Ludwika z d. Supińska
*około 1845 Korytki
†
2942
Gutowska Marcjanna z d. Gromadzka
*około 1834 Guty Stare
†
2943
Gutowska Marianna z d. Zakrzewska
*około 1838 Przytuły
†po 27-10-1908
2944
Gutowska Marianna z d. Sokołek
*około 1840 Świdry
†przed 07-05-1900
2945
Gutowska Marianna z d. Węcek
*około 1848 Żebry
†23-10-1902 Ławsk /Wąsosz/
2946
Gutowska Marianna z d. Gardocka
*około 1834 Gardoty
†od 18-02-1879 do 04-02-1894
2947
Gutowska Marianna z d. Ramotowska
*około 1834 Orlikowo
†20-04-1873 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
2948
Gutowska Marianna z d. Szczesik
*około 1840 Boczki
†
2949
Gutowska Marianna z d. Klimaszewska
*około 1830 Kucze Wielkie
†
2950
Gutowska Rozalia z d. Tocicka
*około 1838 Szostaki
†przed 11-02-1890
2951
Gutowska Rozalia z d. Wysocka
*około 1840
†30-04-1870
2952
Gutowska Rozalia z d. Olszewska
*około 1827 Bukowo Małe
†
2953
Gutowska Teofila Aniela z d. Jaworowska
*około 1826 Wojdy
†
2954
Gutowska Wiktoria z d. Kierznowska
*około 1839 Koniecki
†po 12-11-1894
2955
Gutowski Adam
*około 1846 Skaje
†przed 23-02-1914
2956
Gutowski Adam
*około 1848 Guty Stare
†po 13-05-1908
2957
Gutowski Aleksander
*około 1826 Guty
†
2958
Gutowski Aleksander Józef
*1836 Guty Podleśne
†po 28-11-1893
2959
Gutowski Andrzej
*około 1834 Niedźwiadna
†
2960
Gutowski Andrzej
*około 1832 Mierucie
†
2961
Gutowski Antoni
*około 1841 Ciemianka
†od 17-02-1896 do 26-02-1900
2962
Gutowski Antoni Piotr Paweł
*około 1842 Guty Podleśne
†
2963
Gutowski Feliks
*około 1847 Guty Podleśne
† Dołęgi
2964
Gutowski Franciszek
*około 1840 Pawełki
†po 16-01-1907
2965
Gutowski Franciszek
*około 1842 Bronaki
†po 11-02-1890
2966
Gutowski Franciszek
*około 1835 Zakrzewo
†21-08-1862 Słucz
2967
Gutowski Franciszek Józef
*około 1834 Guty Stare
†09-10-1855
2968
Gutowski Jakub
*około 1828 Guty Stare
†po 23-02-1892
2969
Gutowski Jan
*około 1827 Nieciki
†od 20-02-1887 do 10-07-1893
2970
Gutowski Jan
*około 12-1843 Gutki
†przed 29-01-1894
2971
Gutowski Jan
*około 1846 Guty Podleśne
†13-04-1888 Guty Podleśne /Grabowo/
2972
Gutowski Jan
*około 1829 Bronaki
†03-09-1858
2973
Gutowski Jan
*około 1836 Popowo
†
2974
Gutowski Jan
*1832 Doliwy
†
2975
Gutowski Józef
*około 1836 Pawełki
†po 27-10-1908
2976
Gutowski Józef
*około 1834 Kolno
†przed 11-02-1901
2977
Gutowski Józef
*około 1837 Modzele
†przed 07-05-1900
2978
Gutowski Józef
*około 1849 Niedźwiadna
†po 08-02-1909
2979
Gutowski Józef
*około 01-1841 Niedźwiadna
†przed 27-10-1884
2980
Gutowski Józef
*około 1834 Kędziorowo
†
2981
Gutowski Józef
*około 1830 Bronaki-Pietrasze
†
2982
Gutowski Konstanty
*około 1842 Grajewo
†
2983
Gutowski Ksawery
*około 1835 Nieciki
†po 14-02-1894
2984
Gutowski Ludwik Jan
*około 1826
†
2985
Gutowski Maciej
*około 1834 Guty Podleśne
†po 21-02-1881
2986
Gutowski Mikołaj
*około 1841 Guty
†
2987
Gutowski Mikołaj
*około 1827 Kędziorowo
†
2988
Gutowski Paweł
*około 1843 Jabłonowo par. Kaletnik
†po 06-02-1905
2989
Gutowski Paweł
*około 1845 Guty Stare
†
2990
Gutowski Piotr
*około 1842 Guty
†27-11-1868 Janczewko /Jedwabne/
2991
Gutowski Stanisław
*około 1847 Guty Podleśne
†przed 10-02-1903
2992
Gutowski Szymon
*około 12-1848 Guty
†
2993
Gutowski Tomasz
*około 1828 Guty
†po 27-11-1894
2994
Gutowski Tomasz Feliks
*1835 Guty Podleśne
†po 14-11-1892
2995
Gutowski Wawrzyniec
*około 1834 Ławsk
†po 23-10-1902
2996
Gutowski Wojciech
*około 1828 Chrzanowo-Cyprki
†
2997
Guzowska Franciszka z d. Kwiatkowska
*1826 Chojnowo
†
2998
Guzowski Łukasz Szymon
*około 1849 Gackie
†
2999
Guzowski Piotr
*około 1825 Budne
†
3000
Gwiazdowska Aleksandra z d. Iwanowicz
*około 1833 Czachy
†
3001
Gwiazdowska Aniela z d. Chmielewska
*około 1833 Okrasin
†po 04-03-1889
3002
Gwiazdowska Barbara z d. Ekstowicz
*około 1839 Radziłów
†po 27-02-1920
3003
Gwiazdowska Ewa z d. Szczawińska
*około 1845 Koniecki
†05-09-1881
3004
Gwiazdowska Franciszka z d. Masłowska
*około 1842 Sośnia
†24-10-1911
3005
Gwiazdowska Franciszka z d. Maciorowska
*około 1833 Przechody
†po 01-08-1892
3006
Gwiazdowska Izabella z d. Sulewska
*około 1842 Konopki par. Radziłów
†15-12-1864
3007
Gwiazdowska Józefa z d. Malinowska
*około 1837 Ciemnoszyje
†przed 29-01-1900
3008
Gwiazdowska Katarzyna z d. Okrasińska
*około 1834 Dębówka
†08-02-1908 Brychy
3009
Gwiazdowska Katarzyna z d. Szmitka
*około 1827 Orlikowo
†po 16-02-1886
3010
Gwiazdowska Ludwika z d. Orłowska
*około 1848 Wólka Piaseczna
†po 19-02-1900
3011
Gwiazdowska Marianna z d. Grzymkowska
*około 1836 Radziłów
†po 30-01-1898
3012
Gwiazdowska Marianna z d. Skarżyńska
*około 1838 Wojewodzin
†po 25-11-1895
3013
Gwiazdowska Marianna z d. Budzińska
*około 1842 Przytuły
†
3014
Gwiazdowski Andrzej
*około 1830 Radziłów
†po 08-02-1908
3015
Gwiazdowski Augustyn
*około 1830 Orlikowo
†
3016
Gwiazdowski Franciszek
*około 1836 Orlikowo
†przed 30-01-1898
3017
Gwiazdowski Franciszek
*około 1844 Klimaszewnica
†po 19-02-1900
3018
Gwiazdowski Jakub
*około 1835 Wólka Piaseczna
†po 18-11-1901
3019
Gwiazdowski Jan
*około 1845 Klimaszewnica
†przed 11-02-1925
3020
Gwiazdowski Jan
*około 1845 Radziłów
†27-02-1920 Radziłów /Radziłów/
3021
Gwiazdowski Józef
*około 1840 Mścichy
†po 25-11-1895
3022
Gwiazdowski Kazimierz
*około 1831 Mścichy
†od 03-02-1880 do 04-03-1889
3023
Gwiazdowski Kazimierz
*około 1828 Mścichy
†
3024
Gwiazdowski Szczepan
*około 1825 Przytuły
†po 16-02-1886
3025
Gwiazdowski Wojciech
*około 1839 Mścichy
†20-11-1866
3026
Harasimowicz Franciszek
*około 1847 Jaśki
†
3027
Hennel Adam
*około 1841 Augustów
†
3028
Hennel Ewa z d. Szlagatys
*około 1841 Janczewko
†
3029
Henych Ewa z d. Dulias
*około 1832 Kruchlanka
†
3030
Henzel Adam
*około 1840
†po 09-08-1865
3031
Henzel Aniela z d. Mroczkowska
*około 1837 Konopki Tłuste
†09-08-1865 Kubrzany /Jedwabne/
3032
Herman August
*około 1826
†przed 23-01-1899
3033
Herman Franciszka z d. Gutowska
*około 1833 Grądy Małe
†po 26-11-1894
3034
Herman Jan
*1836 Jedwabne
†po 26-11-1894
3035
Hermanowska Józefa z d. Okrasińska
*1844 Dębówka
†po 28-02-1897
3036
Hermanowska Petronela z d. Karpińska
*około 1836 Radziłów
†po 15-02-1887
3037
Hermanowski Franciszek
*około 1835 Konopki par. Radziłów
†po 15-02-1887
3038
Hermanowski Józef
*1840 Mścichy
†1896 Dębówka /Radziłów/
3039
Homot Jan
*około 1842 Przytuły
†
3040
Homot Salomea z d. Chrostowska
*około 1840 Supy
†
3041
Hryniewska Anna z d. Danowska
*23-12-1841 Niećkowo
†
3042
Humel Anna z d. Piaskowska
*około 1830 Wizna
†14-01-1859
3043
Humel Ignacy Józef
*około 1837 Wizna
†
3044
Humel Marianna Marcjanna z d. Mroczek
*około 1835 Rutkowskie
†
3045
Humięcka Wiktoria z d. Pieniążek
*około 1840 Rydzewo-Pieniążek
†
3046
Humięcki Adolf
*około 1840 Rydzewo-Pieniążek
†
3047
Humott Aniela z d. Duchnowska
*około 1830
†
3048
Humott Bogumił
*około 1829 Sucholaski
†
3049
Humott Franciszek
*około 1830 Sucholaski
†
3050
Humott Marianna z d. Masłowska
*około 1831 Przytuły
†
3051
Humott Zuzanna z d. Gryczewska
*około 1826 Przytuły
†po 25-11-1872
3052
Imbrzycka Franciszka z d. Orzechowska
*około 1831 Sojczyn Grądowy
†
3053
Imbrzycki Antoni
*około 1834 Sojczyn Grądowy
†
3054
Iwanczewska Ewa z d. Modzelewska
*około 1834 Łojki
†
3055
Iwanczewska Józefa z d. Gosiewska
*około 1833 Łojki
†przed 07-02-1898
3056
Iwanczewska Katarzyna z d. Markowska
*około 1831 Białaszewo
†po 16-01-1893
3057
Iwanczewska Rozalia z d. Modzelewska
*około 1840 Łojki
†po 01-09-1898
3058
Iwanczewski Józef
*około 1837 Brzozowa Wólka
†po 07-02-1898
3059
Iwanczewski Mateusz
*około 1828 Brzozowa Wólka
†
3060
Iwanczewski Szymon
*około 1826 Brzozowa Wólka
†przed 16-01-1893
3061
Iwanowska Agnieszka z d. Kuleszczyk
*około 1844 Janczewo
†
3062
Iwanowska Elżbieta
*17-11-1837 Kucze Wielkie
†
3063
Iwanowska Ewa
*około 1840 Kucze Wielkie
†09-02-1862 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3064
Iwanowska Franciszka z d. Orłowska
*około 1835 Wyłudzin
†po 26-02-1900
3065
Iwanowska Franciszka z d. Frąckiewicz
*około 1840 Bożejewo
†przed 05-02-1894
3066
Iwanowska Franciszka z d. Szydłowska
*około 1826 Kramkowo
†
3067
Iwanowska Józefa z d. Rafałowska
*około 1842 Kubra
†14-05-1870 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3068
Iwanowska Julianna z d. Składanek
*1830 Ruś
†
3069
Iwanowska Karolina z d. Narewska
*około 1844 Siwki par. Romany
†08-01-1903 Orlikowo /Jedwabne/
3070
Iwanowska Łucja z d. Januszczyk
*około 1838
†28-01-1870 Zanklewo /Wizna/
3071
Iwanowska Marianna z d. Mocarska
*około 1836 Kucze Małe
†
3072
Iwanowska Teofila
*około 12-1829
†02-06-1830 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3073
Iwanowska Teresa z d. Gutowska
*około 1833 Pawełki
†przed 06-02-1899
3074
Iwanowska Wiktoria z d. Lawendowska
*około 1845 Kucze Małe
†18-11-1909 Zanklewo /Wizna/
3075
Iwanowski Andrzej
*około 1844 Kucze Wielkie
†po 28-04-1913
3076
Iwanowski Antoni
*około 1825 Kucze Wielkie
†
3077
Iwanowski Franciszek
*około 1842 Kucze Wielkie
†przed 27-06-1898
3078
Iwanowski Franciszek
*około 1843 Kucze Małe
†przed 19-02-1895
3079
Iwanowski Jan
*09-10-1837 Kucze Małe
†przed 06-02-1899
3080
Iwanowski Jan
*około 1826 Kucze
†27-08-1848
3081
Iwanowski Józef
*około 1848 Kucze
†po 11-02-1908
3082
Iwanowski Józef
*około 1827 Zanklewo
†
3083
Iwanowski Konstanty
*1837 Zanklewo
†od 20-02-1882 do 26-01-1886
3084
Iwanowski Mateusz
*około 1829 Zanklewo
†
3085
Iwanowski Mikołaj
*około 06-09-1832
†20-09-1832 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3086
Iwanowski Stanisław
*około 1837 Zanklewo
†po 18-11-1909
3087
Iwanowski Wojciech
*około 1841 Kucze Wielkie
†od 05-02-1894 do 20-02-1906
3088
Jabłonowska Julianna z d. Mogielnicka
*około 1849 Brzostowo
†po 09-02-1907
3089
Jabłońska Agata z d. Skowrońska
*około 1836 Szczuczyn
†13-11-1873
3090
Jabłońska Agnieszka z d. Wójcicka
*około 1835 Kapice
†przed 22-02-1897
3091
Jabłońska Anna z d. Kalinowska
*około 1828 Jambrzyki
†1888 Jambrzyki /Szczuczyn/
3092
Jabłońska Anna z d. Przybyszewska
*około 1828 Szymany
†11-03-1875 Bzury
3093
Jabłońska Balbina z d. Krzyżanowska
*około 1834 Niedźwiadna
†03-10-1884 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
3094
Jabłońska Elżbieta Katarzyna z d. Piotrkowska
*około 1826 Sokoły
†
3095
Jabłońska Józefa z d. Kojro
*około 1841
†
3096
Jabłońska Katarzyna z d. Filipkowska
*około 1827 Łepki
†po 01-02-1875
3097
Jabłońska Paulina z d. Mrozicka
*około 1834 Jambrzyki
†przed 07-06-1880
3098
Jabłońska Rozalia z d. Bagińska
*około 1837 Bagienice
†po 05-02-1883
3099
Jabłoński Adam
*około 1828 Bzury
†po 18-02-1901
3100
Jabłoński Adolf
*około 1825 Prusy
†
3101
Jabłoński Antoni
*około 1835 Niedźwiadna
†
3102
Jabłoński Franciszek
*około 1836 Niedźwiadna
†od 06-02-1893 do 20-11-1905
3103
Jabłoński Franciszek
*około 1838 Złotoria
†
3104
Jabłoński Jan
*około 1846
†18-05-1930 Niećkowo /Wąsosz/
3105
Jabłoński Jan
*około 1835 Rostki
†
3106
Jabłoński Józef
*około 1830 Niedźwiadna
†po 07-10-1888
3107
Jabłoński Łukasz
*około 1836 Osowiec
†po 13-11-1894
3108
Jabłoński Michał
*około 1839 Osowiec
†po 22-02-1897
3109
Jachimowicz Karol
*około 1838 Wilamowo
†po 05-02-1907
3110
Jachimowicz Katarzyna z d. Duchnowska
*około 1836 Kubra
†po 05-02-1907
3111
Jachimski Józef
*około 1848 Pasichy
†16-02-1927 Wąsosz
3112
Jaczyńska Anna z d. Olszewska
*około 1836 Rydzewo Szlacheckie
†po 06-06-1881
3113
Jaczyńska Józefa z d. Borawska
*około 1834 Klimaszewnica
†od 13-02-1882 do 22-08-1896
3114
Jaczyńska Karolina z d. Wiśniewska
*około 1834 Szwelczyn
†po 09-02-1902
3115
Jaczyńska Karolina z d. Dzięgielewska
*1836 Jaki
†19-04-1868 Bukowo Duże /Słucz/
3116
Jaczyńska Marianna z d. Długołęcka
*około 1846 Mikuty
†08-12-1917 Kubra
3117
Jaczyńska Teodozja z d. Danowska
*08-12-1846 Sulewo Kownaty
†15-12-1932 Bukowo /Słucz/
3118
Jaczyńska Teofila (Wiktoria) z d. Łempicka
*28-02-1826 Bagienice
†od 30-11-1893 do 28-01-1919
3119
Jaczyński Jan
*około 1830 Jaki
†od 30-11-1893 do 28-01-1919
3120
Jaczyński Józef
*około 1831 Jaki
†od 10-11-1902 do 15-12-1932
3121
Jaczyński Józef
*około 1827
†12-02-1883 Jaki /Słucz/
3122
Jaczyński Kazimierz
*około 1832 Nieciki
†po 06-06-1881
3123
Jaczyński Stefan
*około 1834 Jaki
†16-02-1895
3124
Jaczyński Wiktor
*około 10-1839 Jaki
†od 13-02-1882 do 22-08-1896
3125
Jaeger Julianna z d. Zalewska
*około 1830
†
3126
Jaeger Karol
*około 1825
†
3127
Jagielska Anna z d. Świderska
*około 1841 Danowo
†
3128
Jagielski Jan
*około 1834 Wizna
†04-1865
3129
Jagielski Stanisław
*około 1831
†
3130
Jagielski Stanisław
*około 1840 Piątnica
†
3131
Jagodzińska Józefata z d. Kozłowska
*około 1831 Słucz
†26-04-1879 Wąsosz /Wąsosz/
3132
Jagodzińska Karolina z d. Wysocka
*1829 Żebry
†po 18-05-1875
3133
Jagodzińska Kunegunda
*około 1826 Wąsosz
†23-11-1836 Wąsosz /Wąsosz/
3134
Jagodzińska Marianna
*około 1848 Wąsosz
†03-04-1850 Wąsosz
3135
Jagodziński Jacenty
*około 1830 Wąsosz
†20-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/
3136
Jagodziński Leon
*około 1830 Wąsosz
†16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/
3137
Jagodziński Marcjan
*około 1845 Wąsosz
†16-09-1854 Wąsosz /Wąsosz/
3138
Jagodziński Wawrzyniec
*1833 Wąsosz
†po 18-05-1875
3139
Jakońska Ewa z d. Rutkowska
*około 1847 Kubra
†17-11-1917 Chrzanowo
3140
Jakoński Franciszek
*około 1840 Tykocin
†od 06-02-1888 do 08-02-1897
3141
Jakubczyk Franciszek
*około 1843 Grozimy
†31-01-1886
3142
Jakubczyk Józef
*około 1837 Grozimy
†
3143
Jakubczyk Marianna z d. Rogowska
*około 1841 Klimaszewnica
†
3144
Jakubowska Anna z d. Czyżewska
*około 1827 Wąsosz
†07-01-1884 Wąsosz
3145
Jakubowska Antonina
*około 1843
†05-02-1851 Wąsosz /Wąsosz/
3146
Jakubowska Franciszka z d. Grzymkowska
*około 04-1844 Wąsosz
†14-05-1926 Wąsosz
3147
Jakubowski Aleksander
*około 02-1846 Wąsosz
†11-10-1920 Wąsosz
3148
Jakubowski Serafin
*około 1828 Wąsosz
†od 07-01-1884 do 14-07-1896
3149
Jałbrzykowska Ludwika z d. Suska
*około 1834 Kossaki
†
3150
Jałbrzykowski Stanisław
*około 1825 Sambory
†
3151
Jamczyk Józefata z d. Żochowska
*około 1833 Jedwabne
†po 15-07-1873
3152
Jamczyk Teofila z d. Biedrzycka
*około 1827 Kaimy
†
3153
Jamiołkowska Katarzyna z d. Kiełczewska
*około 1843 Ruda
†po 14-02-1898
3154
Jamiołkowski Wojciech
*około 1843 Radziłów
†po 14-02-1898
3155
Janczewska Agnieszka z d. Wądołowska
*około 1830 Bronaki-Olki
†
3156
Janczewska Eleonora z d. Trzaska
*około 1838 Supy
†
3157
Janczewska Franciszka z d. Brzostowska
*około 1841 Wypychy
†
3158
Janczewska Izabella z d. Przestrzelska
*około 1826 Kaimy
†
3159
Janczewska Karolina z d. Mocarska
*około 1835 Rutkowskie
†
3160
Janczewska Marcjanna z d. Konopka
*około 1836 Borawskie par. Jedwabne
†po 13-09-1897
3161
Janczewska Marianna z d. Żelechowska
*około 1828 Orlikowo
†przed 02-1862
3162
Janczewska Teofila z d. Korytkowska
*około 1826 Korytki
†po 12-02-1872
3163
Janczewski Adam
*około 1849 Korytki
†przed 16-03-1914
3164
Janczewski Andrzej
*około 1830
†01-11-1856
3165
Janczewski Antoni
*1825 Trzcianne
†
3166
Janczewski Dominik
*około 1836 Korytki
†przed 30-01-1894
3167
Janczewski Felicjan
*około 1839 Bronaki-Olki
†
3168
Janczewski Franciszek
*około 1825 Bronaki-Olki
†po 12-02-1872
3169
Janczewski Franciszek
*około 1838 Janczewo
†
3170
Janczewski Stanisław
*1827 Trzcianne
†
3171
Janczewski Stanisław
*około 1834 Korytki
†
3172
Janczyk Jan
*około 1849 Kaimy
†przed 15-02-1920
3173
Janczyk Katarzyna z d. Przestrzelska
*około 1845 Kaimy
†04-01-1879
3174
Janiszewska Balbina (Albina) z d. Modzelewska
*około 1840 Pieńki Okopne
†po 13-11-1882
3175
Janiszewska Katarzyna z d. Drzazgowska
*około 12-1842 Żebry
†po 28-01-1889
3176
Janiszewska Teofina
*1829
†
3177
Janiszewski Franciszek
*około 1827 Ruda
†przed 13-11-1882
3178
Janiszewski Marcin
*około 1834 Ruda
†przed 28-01-1889
3179
Janiszewski Marcin
*około 1834
†
3180
Janiszewski Wojciech
*około 1838 Białaszewo
†13-08-1878
3181
Jankiewicz Andrzej
*około 1829
†
3182
Jankowska Emilia z d. Chrzanowska
*około 1835
†12-08-1910 Brzostowo /Burzyn/
3183
Jankowska Emilia z d. Wolff
*około 1833 Troszyn
†przed 11-02-1896
3184
Jankowska Franciszka z d. Zambrowska
*około 1843 Kownacinek
†przed 16-01-1923
3185
Jankowska Józefa z d. Mogielnicka
*około 1837 Brzostowo
†23-01-1901 Brzostowo /Burzyn/
3186
Jankowska Julianna z d. Mocarska
*około 1832 Mocarze
†1858
3187
Jankowska Karolina z d. Białobrzeska
*1846 Flesze
†18-05-1922 Słucz /Słucz/
3188
Jankowska Katarzyna z d. Mioduszewska
*około 1834 Glinki
†po 25-08-1896
3189
Jankowska Konstancja z d. Wojciechowska
*około 1832 Wiązownica
†
3190
Jankowska Magdalena z d. Brykner
*około 1834 Warszawa
†
3191
Jankowska Marianna z d. Dermond
*około 1832 Mścichy
†po 22-02-1892
3192
Jankowska Marianna z d. Wądołowska
*około 1841 Rutkowskie
†przed 07-1870
3193
Jankowska Marianna z d. Radkowska
*około 1834 Kiełcze
†
3194
Jankowska Paulina z d. Grądzka
*około 1848 Łoje Grężki
†
3195
Jankowska Teofila z d. Korytkowska
*około 1833 Pluty
†przed 12-1867
3196
Jankowski Aleksander
*około 1833
†
3197
Jankowski Antoni
*około 1838 Słucz
†
3198
Jankowski Franciszek
*około 1834 Brzostowo
†
3199
Jankowski Gracjan
*około 1845 Słucz
†przed 18-05-1922
3200
Jankowski Jan
*około 1841 Brzostowo
†08-05-1898 Brzostowo
3201
Jankowski Jan
*około 1826 Brzostowo
†przed 21-08-1882
3202
Jankowski Jan Sylwester
*około 1830 Strzegocin
†07-08-1908 Przytuły
3203
Jankowski Kazimierz
*około 1828 Mścichy
†po 22-02-1892
3204
Jankowski Ludwik
*około 1835
†13-05-1870 Brzostowo /Burzyn/
3205
Jankowski Maciej
*około 1834 Możdżenie
†przed 16-01-1923
3206
Jankowski Mateusz
*około 1828 Karwowo
†od 26-09-1880 do 25-08-1896
3207
Jankowski Tomasz
*około 1834 Słucz
†
3208
Janowska Anna z d. Gutowska
*około 1841 Bronaki-Pietrasze
†
3209
Janowska Emilia z d. Mocarska
*około 1828 Boguszki
†od 06-06-1876 do 13-02-1907
3210
Janowska Ewa z d. Wicik
*około 1839 Bukowo Duże
†01-04-1921 Czaple /Słucz/
3211
Janowska Franciszka z d. Kowalewska
*około 1848 Stryjaki
†16-06-1919 Mocarze /Burzyn/
3212
Janowska Salomea z d. Kostka
*około 1827 Burzyn
†po 18-11-1891
3213
Janowski Antoni
*około 1826 Kotowo
†przed 01-04-1921
3214
Janowski Jan
*około 1847 Nicponie
†16-09-1926 Smolniki
3215
Janowski Jan
*około 1848 Mocarze
†po 16-06-1919
3216
Janowski Józef
*około 1848 Siestrzanki
†11-02-1918 Sieburczyn /Bubele/
3217
Janowski Józef
*około 1841
†
3218
Janowski Mateusz
*około 1829 Bronaki-Pietrasze
†13-02-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3219
Januszewska Ewa z d. Pietrzyk
*około 1841 Toczyłowo
†
3220
Januszewska Karolina z d. Malinowska
*około 1847 Barany
†po 13-01-1908
3221
Januszewska Marianna
*około 1831
†23-03-1836 Kownacin /Niedźwiadna/
3222
Januszewski Michał
*około 1849 Szczuczyn
†23-05-1911 Szczuczyn
3223
Januszewski Mikołaj
*około 1831 Szczuczyn
†
3224
Januszewski Piotr
*około 1848 Kramkówka Duża
†
3225
Jarząbek Antonina z d. Petkowska
*około 1826 Grabowo
†26-08-1869 Grabowo /Grabowo/
3226
Jarząbek Jakub
*1829 Niedźwiadna
†
3227
Jarząbek Jan
*około 12-1847
†23-06-1849 Czarnówek /Niedźwiadna/
3228
Jarząbek Józefata
*1844 Niedźwiadna
†30-04-1854 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
3229
Jarząbek Katarzyna z d. Cimoch
*około 1849 Glinki
†
3230
Jarząbek Kazimierz Franciszek
*1842 Niedźwiadna
†23-09-1904 Załuski /Niedźwiadna/
3231
Jarząbek Marcjanna
*1833 Brzeźnio
†
3232
Jarząbek Salomea z d. Mioduszewska
*około 1841 Mazewo
†18-06-1869
3233
Jarząbek Salomea
*około 1825 Niedźwiadna
†14-12-1833 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
3234
Jarząbek Stanisław
*1831 Brzeźnio
†
3235
Jarząbek Stanisław
*około 1837 Czarnówek
†
3236
Jarząbkowska Józefata z d. Olszewska
*1840 Grabowo
†
3237
Jasińska Brygida z d. Polkowska
*około 1833 Radziłów
†28-08-1883
3238
Jasińska Konstancja z d. Tokarzewska
*około 1835 Karwowo
†od 25-11-1890 do 05-01-1901
3239
Jasińska Marianna z d. Laszczkowska
*około 1843 Ławsk
†
3240
Jasiński Feliks
*około 1838 Radziłów
†od 25-11-1890 do 05-01-1901
3241
Jasiński Jan
*około 1826 Szczuczyn
†
3242
Jasiński Józef
*około 1834 Radziłów
†
3243
Jasiński Łukasz
*około 1832 Kamińskie
†
3244
Jaskowska Franciszka z d. Ruszczyk
*około 1842 Sojczynek
†
3245
Jaskowska Tekla z d. Modzelewska
*około 1825 Sienickie
†10-11-1850
3246
Jaskowski Ludwik
*około 1837 Klimaszewnica
†
3247
Jastrzębski Wojciech
*około 1836 Łomża
†przed 09-1890
3248
Jaśkowska Antonina z d. Gosiewska
*około 1835 Brzozowa par. Białaszwewo
†przed 26-01-1891
3249
Jaśkowska Marianna z d. Siemionko
*około 1835 Wroceń
†12-08-1885 Osowiec
3250
Jaśkowska Michalina z d. Wiktorowicz
*1847 Skaje
†przed 10-11-1890
3251
Jaśkowski Franciszek
*15-04-1842 Kędziorowo
†1907 Wąsosz
3252
Jaśkowski Wojciech
*około 1834 Klimaszewnica
†po 26-01-1891
3253
Jawidzyk Marcela Antonina z d. Pożarska
*około 1828 Szczuczyn
†
3254
Jaworowska Anna z d. Wądołowska
*około 1845 Czachy
†
3255
Jaworowska Anna z d. Rakowska
*około 1841 Niedźwiadna
†
3256
Jaworowska Ewa Franciszka z d. Supińska
*około 1826 Szostaki
†przed 01-1859
3257
Jaworowski Franciszek
*około 1831 Gackie
†
3258
Jaworowski Konstanty
*około 1833 Gackie
†
3259
Jaworowski Paweł
*około 1849 Krzeczkowo
†
3260
Jaworowski Wincenty
*około 1839 Lachowo
†około 1885
3261
Jaworski Baltazar
*około 1849
†16-08-1856 Koniecki
3262
Jaworski Jan
*około 1839 Szczuczyn
†21-04-1873
3263
Jaworski Marcin Grzegorz
*około 1844 Szczuczyn
†przed 03-03-1908
3264
Jaźwińska Wilhelmina Emilia z d. Wierzchowska
*około 1830 Prusy
†
3265
Jaźwiński Jan
*1849 Wólka
†
3266
Jaźwiński Stanisław
*około 1828
†
3267
Jaźwiński Wojciech
*około 1827 Sztabin par. Krasnybór
†23-10-1877 Załuski /Niedźwiadna/
3268
Jeglińska Marianna z d. Chmielewska
*około 1848 Brzozowa Wólka
†
3269
Jegliński Marcel
*około 1847 Osowiec
†
3270
Jentoch Karolina z d. Szczepankowska
*około 1844 Słucz
†06-10-1927 Glinki /Słucz/
3271
Jeziorkowski Aleksander
*około 1845 Klukowo
†
3272
Jeżewska Julianna z d. Mocarska
*około 1829 Pluty
†od 22-02-1892 do 14-02-1898
3273
Jeżewska Ludwika z d. Cybulska
*około 03-1845 Ławsk
†po 31-05-1921
3274
Jeżewski Andrzej
*około 12-1843 Kajetanowo
†od 20-01-1902 do 31-05-1921
3275
Jęczelewska Marianna z d. Sadowska
*około 1826 Włosty
†
3276
Joszkowska Józefata z d. Gardocka (Wiszowata)
*około 1830 Świdry Podleśne
†28-12-1876
3277
Joszkowska Julianna z d. Wędrzycka
*około 1846 Bagińskie
†
3278
Joszkowska Konstancja z d. Korzeniecka
*około 1836 Wąsosz
†po 21-02-1900
3279
Joszkowski Franciszek
*1827 Łubiane
†
3280
Joszkowski Jan
*około 1842 Wąsosz
†30-01-1875
3281
Joszkowski Józef
*około 1834 Siwki par. Romany
†przed 21-02-1900
3282
Jóźwik Andrzej
*około 1842 Skaje
†od 07-02-1887 do 13-02-1899
3283
Jóźwik Franciszka z d. Sosnowska
*około 1843 Wojewodzin
†po 07-02-1887
3284
Jóźwik Józefa z d. Nieszała
*około 1835
†09-10-1907 Szczuczyn /Szczuczyn/
3285
Jóźwik Maciej
*około 1828
†
3286
Jóźwik Petronela z d. Lis
*około 1829 Antonia
†01-05-1869 Ławsk
3287
Jurczykowska Anna z d. Erlich
*około 1837 Niećkowo
†po 13-07-1914
3288
Jurczykowska Ludwika z d. Charasimowicz
*około 1837
†od 09-11-1886 do 17-12-1912
3289
Jurczykowski Adam
*około 1839 Mazewo
†przed 13-07-1914
3290
Jurczykowski Jakub
*około 1838 Czarnowo
†17-12-1912 Mazewo /Niedźwiadna/
3291
Jurkowska Petronela z d. Suchocka
*około 1841 Czerwonki
†przed 06-02-1888
3292
Jurkowski Adam
*około 1832 Wizna
†
3293
Jurkowski Łukasz
*około 1844 Łyski
†17-06-1901
3294
Jurska Agnieszka z d. Niedźwiedzka
*około 1845 Flesze
†
3295
Jurska Anna z d. Piłatowska
*około 1827 Kucze Wielkie
†
3296
Jurska Franciszka z d. Łojewska
*około 1831 Chyliny
†22-03-1911 Czachy
3297
Jurska Franciszka z d. Mieczkowska
*około 1833 Mieczki
†
3298
Jurska Józefata z d. Mocarska
*około 1831 Konopki Chude
†
3299
Jurska Karolina z d. Chrzanowska
*1828 Kubra
†po 26-11-1894
3300
Jurska Katarzyna z d. Szczepkowska
*około 1831 Brzostowo
†1898 Mocarze
3301
Jurska Katarzyna z d. Polkowska
*około 1826 Szlasy
†po 08-03-1886
3302
Jurska Katarzyna z d. Chylińska
*około 1839 Kieljany
†29-12-1898
3303
Jurska Katarzyna z d. Rostkowska
*około 1828 Korytki
†
3304
Jurska Katarzyna z d. Zawadzka
*około 1841
†
3305
Jurska Marcjanna z d. Milewska
*około 1833 Kąty
†
3306
Jurska Rozalia z d. Gwiazdowska
*około 1836 Krzywólka
†
3307
Jurska Salomea z d. Borkowska (Borawska)
*około 1831
†po 21-08-1899
3308
Jurska Teofila z d. Skrzypkowska
*około 1839 Kucze Wielkie
†przed 10-1871
3309
Jurski Jakub
*około 1837 Czachy
†30-08-1910
3310
Jurski Jan
*około 1830 Jurzec
†
3311
Jurski Jan
*około 1827 Pluty
†
3312
Jurski Jan
*około 1827 Rostki
†
3313
Jurski Józef
*około 1835 Rostki par. Romany
†
3314
Jurski Karol
*około 1829 Kucze Małe
†
3315
Jurski Ksawery
*około 1831 Mocarze
†
3316
Jurski Ludwik
*około 1830 Pluty
†06-06-1869
3317
Jurski Paweł
*około 1827 Czachy
†17-02-1866
3318
Jurski Stanisław
*około 1844 Kamianki
†
3319
Jurski Stanisław
*około 1835 Pluty
†
3320
Jurski Sylwester
*1831 Kubra
†
3321
Jurski Wiktor
*około 1831 Kucze Małe
†21-08-1899 Kucze Wielkie /Jedwabne/
3322
Juszkiewicz Stanisław
*około 1828
†31-03-1901 Wąsosz /Wąsosz/
3323
Juszkowska Aniela z d. Prusicka
*około 1835 Tykocin
†
3324
Juszkowski Karol
*około 1829 Gnatowo
†
3325
Kacperska Anna z d. Chmielewska
*około 1828 Romany
†11-02-1851
3326
Kacperska Bronisława z d. Rawa
*około 1847 Budne
†przed 12-1893
3327
Kacperska Magdalena z d. Gołębiewska
*około 1828 Radziłów
†od 14-09-1887 do 10-02-1890
3328
Kacperska Rozalia z d. Stępińska
*około 1846 Żebry
†
3329
Kacperski Jan
*około 1827 Wąsosz
†13-02-1897
3330
Kacperski Jan
*około 1848 Zaborowo
†19-03-1850 Zaborowo /Wąsosz/
3331
Kacperski Stanisław
*około 1837 Kucze
†
3332
Kacprowska Cecylia z d. Sikorska
*około 1849 Wąsosz
†przed 20-02-1924
3333
Kacprowski Ignacy
*około 1846 Wąsosz
†przed 20-02-1924
3334
Kacprzyńska Teofila z d. Jasińska
*około 1829 Szczuczyn
†
3335
Kacprzyński Marcin
*około 01-1832 Danowo
†15-09-1868
3336
Kacprzyński Paweł
*około 1833 Milewo
†
3337
Kaczkowski Jakub
*około 1847 Kajetanowo
†
3338
Kaczyńska Franciszka z d. Kurkowska
*około 1828 Borawskie
†02-03-1895 Kąty /Burzyn/
3339
Kaczyńska Marianna z d. Rogowska
*około 1842 Rydzewo-Pieniążek
†28-07-1893
3340
Kaczyńska Wiktoria z d. Brzostowska
*około 1845 Wypychy
†po 15-11-1898
3341
Kaczyński Felicjan
*około 1840 Kąty
†od 11-07-1887 do 01-03-1897
3342
Kaczyński Jan
*około 1845 Kąty
†przed 25-11-1913
3343
Kaczyński Jan
*07-02-1846 Kąty
†
3344
Kaczyński Karol
*około 1846 Kąty
†przed 29-07-1917
3345
Kaczyński Ludwik
*około 1846 Słucz
†przed 19-08-1917
3346
Kaczyński Wiktor
*około 1844 Słucz
†03-08-1893
3347
Kadłubowska Aniela z d. Mikulska
*około 1838 Sojczyn Grądowy
†po 25-06-1901
3348
Kadłubowska Aniela z d. Kadyszewska
*około 1832 Ostrowik
†po 18-11-1889
3349
Kadłubowska Karolina z d. Jabłońska
*około 1847 Bzury
†po 13-02-1905
3350
Kadłubowska Karolina z d. Trzcińska
*około 1833 Suwałki
†od 09-11-1875 do 16-02-1890
3351
Kadłubowska Karolina z d. Paszkowska
*około 1825 Łękowo
†
3352
Kadłubowska Marianna z d. Jabłońska
*około 07-1844 Bzury
†po 30-01-1905
3353
Kadłubowska Marianna z d. Okrasińska
*około 1829 Dębówka
†1889 Radziłów /Radziłów/
3354
Kadłubowska Marianna z d. Czerwińska
*około 1827 Kieljany
†
3355
Kadłubowska Urszula z d. Suchodolska
*około 1841 Glinki
†po 10-06-1906
3356
Kadłubowski Adam
*około 1838 Okrasin
†przed 25-06-1901
3357
Kadłubowski Baltazar
*około 1827 Radziłów
†
3358
Kadłubowski Franciszek
*około 1837 Zakrzewo
†po 16-02-1890
3359
Kadłubowski Jakub
*około 1825 Sienickie
†
3360
Kadłubowski Jan
*około 1828 Okrasin
†od 30-01-1888 do 18-11-1889
3361
Kadłubowski Jan
*około 1848 Radziłów
†po 26-11-1895
3362
Kadłubowski Józef
*około 03-1849 Bzury
†po 13-02-1905
3363
Kadłubowski Józef
*około 1828 Sienickie
†
3364
Kadłubowski Paweł
*około 1849
†
3365
Kadłubowski Stanisław
*około 1842 Zakrzewo
†po 10-06-1906
3366
Kadłubowski Wojciech Franciszek
*około 1837 Sokoły
†przed 30-01-1905
3367
Kadyszewska Anna z d. Matejko
*około 1830 Wąsosz
†przed 22-10-1893
3368
Kadyszewska Helena z d. Zalewska
*około 1825 Radziłów
†
3369
Kadyszewska Marianna z d. Zalewska
*około 1831 Ruda
†po 18-11-1889
3370
Kadyszewski Antoni
*około 1831 Okrasin
†przed 12-06-1883
3371
Kadyszewski Antoni
*około 1830 Święcienin
†23-02-1856 Moskwa /Moskwa/
3372
Kadyszewski Cyprian
*około 1832 Święcienin
†po 22-10-1893
3373
Kalankiewicz Franciszek
*około 1844 Ciemnoszyje
†05-08-1871 Kędziorowo
3374
Kalankiewicz Jan
*około 1832 Ciemnoszyje
†przed 11-02-1901
3375
Kalankiewicz Marianna z d. Grabowska
*około 1843 Ciemnoszyje
†po 11-02-1901
3376
Kalękiewicz Franciszek
*około 1847 Wólka Piotrowska
†
3377
Kalinowska Anna z d. Mieczkowska
*około 1835 Mieczki
†przed 24-04-1894
3378
Kalinowska Anna z d. Borawska
*około 1827 Rakowo
†od 19-02-1871 do 06-1897
3379
Kalinowska Anna z d. Szulimowicz
*około 1833 Wąsosz
†26-06-1869 Wąsosz
3380
Kalinowska Anna z d. Mieńkowska
*23-07-1845
†
3381
Kalinowska Balbina z d. Przestrzelska
*około 1837 Kąty
†21-10-1906 Radziłów /Radziłów/
3382
Kalinowska Barbara z d. Grądzka
*około 1848 Borawskie
†
3383
Kalinowska Dominika
*11-09-1836 Mieczki
†
3384
Kalinowska Elżbieta z d. Rogińska
*około 1834 Sośnia
†po 10-02-1902
3385
Kalinowska Ewa z d. Chrzanowska
*około 1841 Milewo
†03-12-1867 Grędy
3386
Kalinowska Jadwiga z d. Rogowska
*12-10-1839 Brychy
†po 27-08-1906
3387
Kalinowska Józefa z d. Konopka
*około 1830 Łoje
†po 04-03-1889
3388
Kalinowska Józefa z d. Wądołowska
*około 1844 Sambory
†
3389
Kalinowska Julianna z d. Wiśniewska
*około 1831 Sokoły
†po 07-10-1888
3390
Kalinowska Karolina z d. Wieczorek
*około 1827 Wąsosz
†po 29-01-1895
3391
Kalinowska Karolina z d. Szczawińska
*około 1834 Jambrzyki
†10-11-1868
3392
Kalinowska Katarzyna z d. Rzepkowska
*około 1830 Kotowo
†przed 17-06-1892
3393
Kalinowska Katarzyna z d. Borawska
*około 04-1847 Rakowo
†po 08-02-1904
3394
Kalinowska Katarzyna z d. Szymańska
*około 1832 Bronowo
†28-05-1855
3395
Kalinowska Katarzyna
*około 1837 Modzele
†25-04-1840 Modzele
3396
Kalinowska Katarzyna z d. Śliwowska
*około 1830 Siestrzanki
†
3397
Kalinowska Marcela z d. Barwikowska
*około 1847 Barwiki
†przed 06-1891
3398
Kalinowska Marianna z d. Niebrzydowska
*około 1844 Niebrzydy
†18-01-1911
3399
Kalinowska Marianna z d. Bogdan
*około 1849 Wólka
†po 03-11-1909
3400
Kalinowska Marianna z d. Ołdakowska
*około 1839 Wąsosz
†po 25-06-1894
3401
Kalinowska Marianna z d. Perkowska ?
*1849
†
3402
Kalinowska Paulina z d. Chmielewska
*około 1834 Okrasin
†05-02-1901 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
3403
Kalinowska Rozalia z d. Gałązka
*około 1848 Milewo
†po 14-08-1914
3404
Kalinowska Rozalia z d. Wysocka
*około 1839
†po 20-10-1896
3405
Kalinowska Salomea
*20-01-1847 Brychy
†
3406
Kalinowska Wiktoria z d. Łepkowska
*10-10-1836 Stawiane
†18-12-1901 Dołęgi /Wąsosz/
3407
Kalinowski Andrzej
*około 1842 Kozioł
†po 22-01-1894
3408
Kalinowski Antoni
*około 1841 Modzele
†po 03-11-1909
3409
Kalinowski Antoni
*około 1847 Łomża
†14-08-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/
3410
Kalinowski Antoni
*1827 Brychy
†od 10-11-1890 do 27-08-1906
3411
Kalinowski Apolinary
*około 1834 Wąsosz
†po 25-06-1894
3412
Kalinowski Dominik Jan
*04-08-1849 Brychy
†1913
3413
Kalinowski Filip Ludwik
*23-08-1848 Brychy
†od 12-02-1899 do 10-08-1939
3414
Kalinowski Jakub
*około 1846 Niedźwiadna
†przed 24-01-1922
3415
Kalinowski Jakub
*około 1839 Jambrzyki
†19-02-1863 Jambrzyki /Szczuczyn/
3416
Kalinowski Jakub Kajetan
*około 1833 Mieczki Czarne
†od 24-04-1894 do 26-11-1895
3417
Kalinowski Jan
*około 1830 Stawiane
†po 05-02-1901
3418
Kalinowski Jan
*około 1831 Niećkowo
†16-05-1891
3419
Kalinowski Jan
*około 1843 Wizna
†
3420
Kalinowski Jan
*około 1843 Wąsosz
†
3421
Kalinowski Józef
*około 1826 Brychy
†przed 04-03-1889
3422
Kalinowski Józef
*około 1833 Jambrzyki
†1881 Jambrzyki
3423
Kalinowski Kazimierz
*około 1834 Niwkowo
†
3424
Kalinowski Ksawery
*około 1828 Modzele
†po 07-10-1888
3425
Kalinowski Leopold
*około 1837 Modzele
†przed 15-02-1897
3426
Kalinowski Łukasz
*około 1832 Grędy
†07-01-1890 Wąsosz /Wąsosz/
3427
Kalinowski Maciej
*1848 Racibory
†
3428
Kalinowski Mateusz
*około 1834
†po 20-10-1896
3429
Kalinowski Paweł
*około 1832 Wąsosz
†18-10-1840 Wąsosz /Wąsosz/
3430
Kalinowski Piotr
*około 1840 Wąsosz
†
3431
Kalinowski Stanisław
*około 1828 Wilamowo
†04-12-1863 Mocarze /Burzyn/
3432
Kalinowski Stanisław
*około 08-1842 Jambrzyki
†
3433
Kalinowski Teodor
*około 1845 Jambrzyki
†po 08-02-1904
3434
Kalinowski Wojciech
*około 1834 Wojsławy
†po 18-12-1901
3435
Kalis Katarzyna z d. Januszewska
*około 1825 Bęćkowo
†
3436
Kaliszczyk Marianna z d. Bandasik
*około 1830 Kramkowo
†
3437
Kalska Justyna z d. Jóźwik
*około 1834
†16-03-1870 Burzyn
3438
Kalski Franciszek
*około 1827
†po 10-07-1888
3439
Kałaburda Paweł
*około 1825 Pawłówka
†25-03-1872
3440
Kamalska Florentyna
*około 1844 Kucze Małe
†21-09-1858 Kucze Małe /Jedwabne/
3441
Kamalska Józefata z d. Sobieska
*około 1838 Przytuły
†od 10-11-1891 do 06-03-1905
3442
Kamalska Kornela z d. Zacharzewska
*około 1844 Jedwabne
†po 29-05-1906
3443
Kamalska Marcjanna z d. Mazurczyk
*około 1832 Siestrzanki
†po 26-01-1896
3444
Kamalska Olimpia
*około 1840
†13-05-1843 Kucze Małe /Jedwabne/
3445
Kamalska Wiktoria z d. Duchnowska
*około 1839 Kucze Małe
†przed 06-02-1907
3446
Kamalski Antoni
*około 1840 Przytuły
†04-06-1917 Przytuły-Kolonie
3447
Kamalski Jan
*około 1832 Stryjaki
†przed 02-03-1886
3448
Kamalski Józef
*około 1847 Przytuły
†27-10-1880
3449
Kamalski Maciej
*około 1845 Kucze Wielkie
†przed 07-02-1893
3450
Kamalski Stanisław
*około 1837 Kucze Małe
†przed 06-02-1907
3451
Kamińska Agnieszka z d. Szemborowska
*08-01-1832 Wąsosz
†
3452
Kamińska Agnieszka (Małgorzata) z d. Sulewska
*około 1827 Burzyn
†po 10-11-1873
3453
Kamińska Aleksandra z d. Supińska
*około 1849 Supy
†
3454
Kamińska Aniela z d. Kowalewska
*około 1828 Stryjaki
†po 28-11-1905
3455
Kamińska Aniela z d. Konopka
*około 1832 Przestrzele
†
3456
Kamińska Anna z d. Świderska
*około 1828 Świdry
†po 03-02-1896
3457
Kamińska Anna z d. Maszkiewicz
*około 1836 Jedwabne
†17-11-1900 Sieburczyn /Burzyn/
3458
Kamińska Anna z d. Załuska
*około 1847 Ostrowik
†13-09-1903
3459
Kamińska Anna z d. Nieradko
*około 1837 Okrasin
†od 13-02-1888 do 05-1893
3460
Kamińska Anna z d. Trzaska
*około 1844 Konopki
†23-04-1889 Nadbory /Burzyn/
3461
Kamińska Antonina z d. Andrzejczyk
*około 1832 Zaskrodzie
†12-12-1898 Pawełki /Jedwabne/
3462
Kamińska Bibianna z d. Wiśniewska
*około 1839
†od 22-01-1901 do 28-04-1912
3463
Kamińska Emilia z d. Chrostowska
*około 1849 Borawskie
†24-02-1875 Supy /Przytuły/
3464
Kamińska Ewa z d. Maciora
*około 1834 Ciemnoszyje
†przed 19-11-1894
3465
Kamińska Ewa z d. Szumowska
*około 1833 Witynie
†19-07-1857 Witynie /Jedwabne/
3466
Kamińska Franciszka z d. Zielińska
*około 1843 Prusy
†
3467
Kamińska Helena z d. Kozłowska
*około 1829
†
3468
Kamińska Izabela z d. Modzelewska
*około 1831 Pieńki
†po 18-04-1884
3469
Kamińska Józefa z d. Orzechowska
*około 1832 Srebrowo
†przed 1888
3470
Kamińska Juliana
*około 1840
†01-08-1870 Przestrzele /Jedwabne/
3471
Kamińska Julianna z d. Chrostowska
*około 1827
†16-05-1869 Biodry /Burzyn/
3472
Kamińska Katarzyna z d. Szumowska
*około 1829 Siestrzanki
†
3473
Kamińska Katarzyna z d. Kruszko
*około 1832 Kownacin
†
3474
Kamińska Katarzyna
*19-10-1845 Obrytki
†
3475
Kamińska Marianna z d. Cendrowska
*około 1827 Kucze
†od 19-11-1894 do 03-08-1910
3476
Kamińska Marianna z d. Bujwidys
*około 1826 Wąsosz
†po 01-07-1889
3477
Kamińska Marianna z d. Zielińska
*około 1836 Obrytki
†29-05-1895 Kownacinek /Niedźwiadna/
3478
Kamińska Marianna z d. Bronakowska
*około 1837
†po 12-07-1887
3479
Kamińska Marianna z d. Pachucka
*około 1849 Brzozowa Wólka
†po 25-01-1897
3480
Kamińska Marianna z d. Piekarska
*około 1847 Witynie
†29-01-1887 Przestrzele
3481
Kamińska Marianna z d. Kisielewska
*około 1840 Sojczyn Grądowy
†03-05-1867
3482
Kamińska Marianna z d. Długołęcka
*około 1825 Bęćkowo
†
3483
Kamińska Petronella z d. Grądzka
*około 1825 Kotówek
†po 05-02-1895
3484
Kamińska Rozalia z d. Kostek
*około 1842 Burzyn
†09-05-1907 Sieburczyn /Burzyn/
3485
Kamińska Rozalia z d. Sokołowska
*około 1840 Kapice
†po 01-08-1898
3486
Kamińska Teofila z d. Święcka
*około 1849 Tajno Stare
†
3487
Kamińska Wiktoria z d. Zalewska
*około 1831 Włodki
†27-06-1862
3488
Kamiński (Kopczyński) Tomasz z d. Kamiński
*około 1829 Kubra
†05-12-1884
3489
Kamiński Adam
*około 1840 Jedwabne
†
3490
Kamiński Andrzej
*około 1840 Obrytki
†15-09-1882 Obrytki
3491
Kamiński Antoni
*około 1837 Pawełki
†21-11-1913
3492
Kamiński Antoni
*około 1829 Biodry
†od 13-11-1900 do 07-02-1921
3493
Kamiński Antoni
*około 1826 Srebrowo
†13-04-1896 Srebrowo /Wizna/
3494
Kamiński Bartłomiej
*około 1836 Obrytki
†
3495
Kamiński Franciszek
*około 1845
†31-03-1910 Jedwabne
3496
Kamiński Franciszek
*około 1849 Niedźwiadna
†
3497
Kamiński Franciszek
*29-10-1844 Obrytki
†
3498
Kamiński Henryk
*około 1849 Sterdyń
†03-04-1870 Jarnuty /Wizna/
3499
Kamiński Jakub
*około 1830 Ciemnoszyje
†przed 19-11-1894
3500
Kamiński Jakub
*około 1840 Obrytki
†
3501
Kamiński Jan
*około 1842 Wilamowo
†po 28-11-1905
3502
Kamiński Jan
*około 1837 Brzozowa Wólka
†przed 29-05-1893
3503
Kamiński Józef
*około 12-1837 Wąsosz
†przed 03-02-1904
3504
Kamiński Józef
*około 1840 Brzozowa Wólka
†przed 05-03-1889
3505
Kamiński Józef
*około 1826
†
3506
Kamiński Kacper
*1833 Obrytki
†06-01-1835 Obrytki
3507
Kamiński Kazimierz
*około 1826 Wąsosz
†po 03-02-1896
3508
Kamiński Kazimierz
*około 1831 Mścichy
†po 12-09-1893
3509
Kamiński Konstanty
*około 1839 Sieburczyn
†23-03-1917 Sieburczyn /Burzyn/
3510
Kamiński Ludwik
*około 1848 Wilamowo
†od 09-10-1905 do 11-02-1918
3511
Kamiński Łukasz
*około 1835 Drożęcin par. Piątnica
†po 29-05-1895
3512
Kamiński Maciej
*około 1842 Sieburczyn
†12-06-1909 Sieburczyn /Burzyn/
3513
Kamiński Paweł
*25-01-1840 Kucze Wielkie
†od 22-01-1901 do 28-04-1912
3514
Kamiński Piotr
*około 1835 Chrzanowo
†
3515
Kamiński Teodor
*około 1831 Klimaszewnica
†przed 11-11-1878
3516
Kamiński Tomasz
*około 1828 Bronowo
†20-07-1848
3517
Kamiński Wincenty
*około 07-1833 Wąsosz
†po 01-07-1889
3518
Kania Franciszek
*około 1847
†przed 09-02-1920
3519
Kania Jan
*około 1830 Przechody
†
3520
Kania Józefa z d. Wróbel
*około 1826 Przechody
†
3521
Kania Karol
*około 1838 Przechody
†
3522
Kania Paulina z d. Wyszyńska
*około 1848 Rajgród
†
3523
Kanicka Zofia z d. Piotrowska
*około 1833
†od 07-02-1899 do 11-02-1919
3524
Kanicki Stanisław
*około 1831 Wilamowo
†od 07-02-1899 do 11-02-1919
3525
Kaniukowska Aniela z d. Modzelewska
*około 1834 Łojki
†przed 03-02-1885
3526
Kaniukowski Jan
*około 1833 Danowo
†po 03-02-1885
3527
Kanowska Franciszka z d. Bazydło
*około 1848 Szablaki
†29-01-1881
3528
Kanowski Marcin
*około 1841 Dybła
†po 31-01-1898
3529
Kap Jakub
*około 1849 Bargłów
†08-01-1891
3530
Kap Rozalia z d. Sokołek
*około 1843 Świdry
†przed 04-1883
3531
Kapelewska Agnieszka z d. Kaniucka
*około 1843 Romany
†
3532
Kapelewska Elżbieta z d. Dobrońska
*około 1842 Wizna
†1871
3533
Kapelewska Karolina z d. Dobrońska
*około 1839 Wizna
†
3534
Kapelewska Katarzyna z d. Grabowska
*1836 Wizna
†1865
3535
Kapelewska Konstancja z d. Suska
*około 1849 Nieławice
†
3536
Kapelewski Antoni
*około 1840 Srebrowo
†po 23-02-1886
3537
Kapelewski Franciszek
*około 1847 Wizna
†
3538
Kapelewski Józef
*około 1834 Srebrowo
†
3539
Kaplińska Teofila z d. Metelska
*około 1843 Osowiec
†
3540
Kapliński Mateusz
*około 1844
†
3541
Karasińska Anna z d. Malinowska
*około 1831
†28-08-1897 Załuski /Niedźwiadna/
3542
Karaś Franciszka z d. Modzelewska
*około 1841 Wąsosz
†02-10-1916 Wąsosz /Wąsosz/
3543
Karaś Józef
*około 1842 Białaszewo
†od 24-01-1898 do 02-10-1916
3544
Karaś Teresa z d. Kadyszewska
*około 1829 Mścichy
†od 16-10-1876 do 14-02-1887
3545
Karazim Jan
*około 1826
†18-06-1883 Szczuczyn
3546
Karazim Katarzyna z d. Łosewska
*około 1835
†21-10-1875 Okrasin
3547
Karczewska Julianna z d. Makowska
*około 1840 Rydzewo
†10-11-1928 Kownatki
3548
Karczewska Marianna z d. Szczepankowska
*około 1839 Wąsosz
†po 27-10-1887
3549
Karczewska Marianna z d. Petkowska
*około 1831 Grabowo
†
3550
Karczewska Salomea z d. Narewska
*około 1835 Siwki par. Romany
†przed 15-06-1891
3551
Karczewska Stanisława z d. Chojnowska
*około 1837 Grądy Małe
†przed 18-02-1901
3552
Karczewski Franciszek
*około 1836 Borzymy
†po 27-10-1887
3553
Karczewski Jan
*około 1833 Racibory
†od 12-11-1883 do 22-08-1889
3554
Karczewski Józef
*około 1831 Łoje
†od 03-02-1886 do 18-02-1901
3555
Karczewski Wojciech
*około 1834 Zakrzewo
†od 15-06-1891 do 19-01-1909
3556
Karniłowicz Franciszek
*około 1825
†przed 06-10-1872
3557
Karniłowicz Marianna z d. Kuczewska
*około 1829
†przed 06-10-1872
3558
Karpińska Anna z d. Dudzińska
*około 1843 Radziłów
†po 03-02-1902
3559
Karpińska Julianna z d. Zarzecka
*1834 Niwkowo
†
3560
Karpińska Konstancja z d. Modzelewska
*około 1830 Pieńki
†przed 26-01-1891
3561
Karpińska Łucja z d. Staniszewska
*około 1832 Ławsk
†po 25-11-1878
3562
Karpińska Marianna z d. Kacperska
*około 1833 Radziłów
†po 13-09-1897
3563
Karpińska Teofila z d. Grądzka
*około 1830 Jarnuty
†
3564
Karpiński Antoni
*około 1831 Klimaszewnica
†po 26-01-1891
3565
Karpiński Jakub
*około 1831 Wizna
†
3566
Karpiński Jan
*około 1833 Sośnia
†24-09-1859
3567
Karpiński Jan
*około 1844 Radziłów
†
3568
Karpiński Józef
*około 1830 Rydzewo
†po 25-11-1878
3569
Karpiński Nikodem
*około 1841 Klimaszewnica
†
3570
Karpiński Stanisław
*około 1840 Radziłów
†po 03-02-1902
3571
Karpiński Stanisław
*około 1832 Wizna
†
3572
Karwacka Teofila z d. Rostkowska
*około 1835 Korytki
†po 20-05-1890
3573
Karwacki Franciszek
*około 1832 Józefowo
†po 20-05-1890
3574
Karwowska Agnieszka
*około 1847
†30-04-1863 Ruś /Wizna/
3575
Karwowska Aniela z d. Brzostowska
*około 1849 Wypychy
†po 15-02-1909
3576
Karwowska Aniela z d. Świderska
*około 1825 Chyliny
†od 15-02-1874 do 10-02-1896
3577
Karwowska Aniela z d. Iwanowska
*około 1842 Karwowo-Polki
†przed 01-1874
3578
Karwowska Anna z d. Wojnowska
*około 1827 Szwelczyn
†po 18-11-1890
3579
Karwowska Anna z d. Bukowska
*około 1842 Karwowo
†02-01-1893 Kramarzewo /Wąsosz/
3580
Karwowska Anna z d. Moniuszko
*około 1825 Olszewo par. Romany
†06-02-1876
3581
Karwowska Anna z d. Szleszyńska
*około 1839 Czachy
†przed 12-02-1889
3582
Karwowska Anna z d. Trzaska
*około 1830 Kąty
†przed 10-1863
3583
Karwowska Antonina z d. Krajewska
*około 1830 Grądy Małe
†po 07-02-1893
3584
Karwowska Antonina z d. Rogowska
*około 1826 Wagi
†po 12-11-1889
3585
Karwowska Antonina z d. Wróblewska
*około 1825 Wierciszewo
†
3586
Karwowska Apolonia z d. Sulewska
*17-11-1847 Sulewo Prusy
†
3587
Karwowska Balbina z d. Godlewska
*około 1837 Karwowo par. Jedwabne
†po 26-02-1906
3588
Karwowska Balbina z d. Tyszka
*około 1835
†po 25-06-1888
3589
Karwowska Balbina z d. Chrzanowska
*około 1843 Wypychy
†od 19-11-1895 do 04-02-1908
3590
Karwowska Barbara z d. Krzeczkowska
*około 1845 Klimaszewnica
†
3591
Karwowska Emilia z d. Górska
*około 1843 Rutki
†po 13-02-1912
3592
Karwowska Emilia z d. Chrzanowska
*około 1844 Supy
†po 04-02-1902
3593
Karwowska Emilia z d. Dąbrowska
*około 1839 Pluty
†przed 09-02-1891
3594
Karwowska Ewa z d. Biedrzycka
*około 1833 Kaimy
†po 08-03-1886
3595
Karwowska Felicjanna Paulina
*23-06-1837 Czarnówek
†
3596
Karwowska Franciszka z d. Przestrzelska
*około 1838 Kąty
†15-10-1926 Kąty /Burzyn/
3597
Karwowska Franciszka z d. Januszewska
*około 1847 Dołęgi
†po 26-05-1914
3598
Karwowska Franciszka z d. Chylińska
*około 1841 Kąty
†przed 23-03-1903
3599
Karwowska Franciszka z d. Sulewska
*03-10-1843 Zalesie
†po 25-02-1895
3600
Karwowska Franciszka z d. Mieczkowska
*około 1836 Mieczki
†przed 23-02-1881
3601
Karwowska Joanna z d. Pasiewicz
*około 1829 Borawskie
†po 25-02-1889
3602
Karwowska Józefa z d. Glińska
*około 1828 Rydzewo-Pieniążek
†po 15-02-1898
3603
Karwowska Józefa z d. Dobrzycka
*około 1845 Mroczki
†przed 24-11-1903
3604
Karwowska Józefa z d. N
*około 1827
†13-10-1875 Nadbory /Burzyn/
3605
Karwowska Józefa z d. Modzelewska
*około 1835 Pieńki
†przed 10-1864
3606
Karwowska Józefa z d. Chojnowska
*około 1827 Grądy Wielkie
†
3607
Karwowska Juliana z d. Makowska
*około 1827 Żelazki
†po 06-07-1874
3608
Karwowska Julianna z d. Ołdakowska
*około 1826 Wąsosz
†21-05-1901 Wąsosz /Wąsosz/
3609
Karwowska Julianna z d. Mościcka
*około 1844 Brzostowo
†29-11-1917 Brzostowo
3610
Karwowska Julianna z d. Maleszewska
*około 1843 Maleszewo
†po 16-02-1909
3611
Karwowska Julianna z d. Przestrzelska
*około 1825 Kąty
†po 07-02-1888
3612
Karwowska Julianna z d. Chrzanowska
*około 1831 Wypychy
†po 11-02-1890
3613
Karwowska Julianna z d. Przestrzelska
*około 1838 Kąty
†od 01-03-1897 do 09-02-1904
3614
Karwowska Julianna z d. Rogowska
*około 1826 Brychy
†przed 28-09-1875
3615
Karwowska Julianna z d. Konopka
*około 1847 Kąty
†po 25-02-1895
3616
Karwowska Julianna
*około 1838
†20-04-1866 Biodry /Burzyn/
3617
Karwowska Julianna z d. Brzostowska
*około 1832 Brzostowo
†przed 06-1853
3618
Karwowska Julianna Katarzyna z d. Polkowska
*około 1835 Biodry
†po 21-02-1898
3619
Karwowska Julianna Marianna z d. Wądołowska
*około 1830 Rutkowskie
†po 26-02-1900
3620
Karwowska Karolina z d. Mikucka
*około 1827 Mikuty
†przed 26-11-1894
3621
Karwowska Karolina z d. Ramotowska
*około 1845 Pluty
†przed 09-09-1908
3622
Karwowska Karolina z d. Korytkowska
*około 1832 Pluty
†od 14-02-1881 do 16-11-1903
3623
Karwowska Karolina z d. Sokołowska
*około 12-1837 Słucz
†30-09-1857
3624
Karwowska Karolina
*01-02-1848 Mocarze
†
3625
Karwowska Katarzyna z d. Kossakowska
*około 1826 Karwowo-Polki
†po 26-07-1895
3626
Karwowska Katarzyna
*około 1841 Karwowo par. Jedwabne
†po 05-02-1907
3627
Karwowska Katarzyna z d. Dąbrowska (Romanowska)
*około 1839
†od 29-01-1894 do 21-11-1898
3628
Karwowska Katarzyna z d. Wysocka
*około 1825 Chrostowo
†06-12-1860 Karwowo
3629
Karwowska Katarzyna z d. Bzura
*około 1837 Janczewko
†przed 09-1866
3630
Karwowska Katarzyna z d. Przestrzelska
*około 1825 Bartki
†
3631
Karwowska Katarzyna z d. Makowska
*około 1849 Rutkowskie
†
3632
Karwowska Katarzyna z d. Jaworowska
*około 1829 Gackie
†
3633
Karwowska Katarzyna z d. Żukowska
*około 1826 Jedwabne
†
3634
Karwowska Konstancja z d. Bronakowska
*około 1840 Bronaki-Olki
†przed 18-02-1895
3635
Karwowska Konstancja z d. Rogowska
*około 1830 Wagi
†12-1870
3636
Karwowska Magdalena z d. Szleszyńska
*około 1832 Szyjki
†przed 26-01-1889
3637
Karwowska Magdalena z d. Borawska
*około 1843 Nadbory
†po 03-02-1897
3638
Karwowska Magdalena
*około 1835 Bagienice
†07-03-1885 Bagienice
3639
Karwowska Magdalena z d. Brzuchalska
*około 05-1846 Kędziorowo
†po 30-01-1893
3640
Karwowska Marcjanna z d. Mogielnicka
*około 1828 Brzostowo
†przed 06-02-1888
3641
Karwowska Marcjanna z d. Bagińska
*około 1845 Sokoły
†1890 Brychy
3642
Karwowska Marianna
*około 1831 Karwowo par. Jedwabne
†przed 16-02-1892
3643
Karwowska Marianna z d. Polkowska
*około 1841
†18-05-1901 Brychy /Przytuły/
3644
Karwowska Marianna z d. Śmiarowska
*około 1832 Świdry Podleśne
†po 22-02-1892
3645
Karwowska Marianna z d. Fiedorowicz
*około 1837 Wólka Piaseczna
†przed 21-05-1894
3646
Karwowska Marianna z d. Mroczkowska
*10-09-1836 Mroczki
†po 20-08-1894
3647
Karwowska Marianna z d. Borawska
*09-02-1843 Konopki
†przed 12-02-1900
3648
Karwowska Marianna z d. Wądołowska
*około 1825 Koniecki par. Wizna
†po 19-02-1879
3649
Karwowska Marianna z d. Kamalska
*około 1843 Przytuły
†po 17-02-1896
3650
Karwowska Marianna z d. Polińska
*około 1841 Nadbory
†przed 30-01-1893
3651
Karwowska Marianna z d. Ramotowska
*około 1849 Cedry
†od 13-02-1900 do 22-06-1913
3652
Karwowska Marianna z d. Wesołowska
*około 1825 Kubrzany
†od 07-02-1876 do 17-09-1906
3653
Karwowska Marianna
*około 1840 Brychy
†po 26-11-1889
3654
Karwowska Marianna z d. Krajewska
*około 1843 Kubrzany
†przed 04-1885
3655
Karwowska Marianna z d. Kossakowska
*około 1830 Karwowo-Polki
†przed 01-1866
3656
Karwowska Marianna z d. Włodkowska
*około 1833 Łoje Awissa
†1863
3657
Karwowska Marianna z d. Malinowska
*około 1829 Okrasin
†29-08-1853
3658
Karwowska Marianna z d. Mroczkowska
*około 1829 Rutki
†
3659
Karwowska Marianna z d. Górska
*około 1849 Rutki
†
3660
Karwowska Marianna z d. Narelewska
*około 1827 Pomiany
†
3661
Karwowska Marianna (Marcjanna)
*około 1830 Boguszki
†od 07-02-1882 do 28-11-1899
3662
Karwowska Marta z d. Borawska
*30-07-1825 Racibory
†od 04-02-1879 do 05-06-1888
3663
Karwowska Oktawia z d. Gutowska
*około 1838 Modzele
†01-11-1921 Nieciki /Słucz/
3664
Karwowska Paulina z d. Rożeńska
*około 1844 Danówek
†od 02-02-1902 do 30-01-1912
3665
Karwowska Paulina z d. Szczep
*około 1842 Sieburczyn
†
3666
Karwowska Rozalia z d. Kossakowska
*około 1832 Chrostowo
†po 11-02-1895
3667
Karwowska Rozalia
*około 1848 Karwowo par. Jedwabne
†przed 09-02-1909
3668
Karwowska Rozalia
*około 1843 Brychy
†po 04-02-1896
3669
Karwowska Rozalia z d. Drzazgowska
*około 1832 Rydzewo-Pieniążek
†po 22-05-1882
3670
Karwowska Rozalia z d. Chmielewska
*około 1837 Żebry
†03-05-1880
3671
Karwowska Rozalia z d. Chrzanowska
*około 1834 Brzostowo
†
3672
Karwowska Rozalia
*około 1846 Nadbory
†
3673
Karwowska Rozalia (Józefa) z d. Zelkowska
*około 1837 Skroda Mała
†po 06-02-1888
3674
Karwowska Salomea z d. Trzaska
*około 1849 Sokoły par. Romany
†27-04-1921 Glinki /Słucz/
3675
Karwowska Salomea z d. Konopka
*około 1827 Bronaki-Pietrasze
†przed 12-02-1889
3676
Karwowska Salomea z d. Borawska
*około 1844 Kąty
†po 07-11-1893
3677
Karwowska Salomea z d. Szleszyńska
*około 1844 Czachy
†10-10-1873 Chyliny /Burzyn/
3678
Karwowska Scholastyka z d. Kossakowska
*około 1829 Bartki
†30-09-1876 Brzostowo /Burzyn/
3679
Karwowska Teodozja
*17-01-1835 Czarnówek
†
3680
Karwowska Teofila z d. Chrzanowska
*około 1848 Wypychy
†03-04-1921 Glinki /Słucz/
3681
Karwowska Teofila z d. Chrzanowska
*około 1836 Wypychy
†po 16-02-1909
3682
Karwowska Teofila z d. Kalinowska
*około 1837 Jambrzyki
†od 23-01-1899 do 04-1907
3683
Karwowska Teofila
*około 1833
†
3684
Karwowska Teresa
*09-02-1828 Zaborowo
†
3685
Karwowska Waleria Teodora z d. Borawska
*około 1848 Nieławice
†
3686
Karwowska Weronika z d. Mierzejewska
*około 1832 Kąty
†przed 12-1871
3687
Karwowska Weronika z d. Chrostowska
*około 1849 Przytuły
†po 26-01-1885
3688
Karwowska Weronika z d. Korytkowska
*około 1849 Korytki
†
3689
Karwowska Wiktoria z d. Szleszyńska
*około 1826 Bronaki-Pietrasze
†od 28-02-1870 do 15-07-1902
3690
Karwowska Wiktoria z d. Podbielska
*około 1826 Grądy Wielkie
†
3691
Karwowska Wiktoria z d. Trzaska
*około 1832 Karwowo par. Jedwabne
†
3692
Karwowska Wiktoria z d. Zalewska
*około 1832
†
3693
Karwowska Wiktoria Kunegunda z d. Godlewska
*około 1838 Godlewo
†przed 12-1876
3694
Karwowski Adam
*około 1840 Supy
†po 17-02-1903
3695
Karwowski Aleksander
*około 1826 Kiełcze-Kopki
†przed 22-02-1892
3696
Karwowski Aleksander
*około 1828 Mikuty
†
3697
Karwowski Andrzej
*19-11-1828 Żebry
†08-11-1882 Żebry
3698
Karwowski Andrzej
*około 1825
†
3699
Karwowski Antoni
*około 1843 Chyliny
†po 26-01-1885
3700
Karwowski Antoni
*około 1826 Święcienin
†
3701
Karwowski Antoni
*około 1834
†
3702
Karwowski Antoni Jan
*około 1830 Karwowo par. Jedwabne
†27-10-1853 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/
3703
Karwowski Antoni Piotr
*około 1835 Karwowo-Polki
†27-02-1866 Grądy Wielkie /Jedwabne/
3704
Karwowski Felicjan
*około 1827 Brzostowo
†24-12-1908 Brzostowo /Burzyn/
3705
Karwowski Feliks
*około 1833 Brychy
†od 19-02-1895 do 16-02-1909
3706
Karwowski Feliks
*30-05-1844 Brychy
†
3707
Karwowski Franciszek
*około 1844 Kubrzany
†po 22-06-1913
3708
Karwowski Franciszek
*około 1826 Brychy
†po 28-02-1881
3709
Karwowski Franciszek
*około 1832
†18-03-1878 Nadbory
3710
Karwowski Franciszek
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†15-08-1855
3711
Karwowski Franciszek
*około 1841 Kobylin
†
3712
Karwowski Franciszek
*około 1843 Burzyn
†
3713
Karwowski Franciszek
*około 1847 Brzostowo
†
3714
Karwowski Franciszek
*około 1832 Biodry
†
3715
Karwowski Ignacy
*około 1840 Szlasy
†przed 21-07-1891
3716
Karwowski Ignacy
*około 1847 Modzele
†
3717
Karwowski Ignacy
*około 1828 Rutki
†
3718
Karwowski Jakub
*około 1825 Karwowo
†od 02-1902 do 30-01-1912
3719
Karwowski Jakub
*około 1830 Szlasy
†po 11-02-1890
3720
Karwowski Jakub
*od 1838 do 26-02-1906 Karwowo par. Jedwabne
†po 23-11-1897
3721
Karwowski Jakub
*około 1837 Chyliny
†przed 19-02-1895
3722
Karwowski Jakub
*około 1825 Karwowo-Polki
†21-11-1870
3723
Karwowski Jakub
*około 1846 Obiedzino
†17-03-1886 Bzury
3724
Karwowski Jakub
*około 1825 Burzyn
†około 1854
3725
Karwowski Jan
*około 1836 Klimaszewnica
†20-08-1913 Szczuczyn
3726
Karwowski Jan
*około 1845 Burzyn
†po 10-02-1920
3727
Karwowski Jan
*około 1844 Karwowo par. Jedwabne
†po 03-08-1915
3728
Karwowski Jan
*około 1842 Szlasy
†22-09-1911 Wypychy
3729
Karwowski Jan
*około 1836 Mocarze Dziubiele
†od 13-07-1897 do 25-11-1907
3730
Karwowski Jan
*około 1836 Kobylin
†przed 18-02-1895
3731
Karwowski Jan
*1835 Karwowo par. Jedwabne
†po 07-02-1893
3732
Karwowski Jan
*około 1847 Supy
†po 03-02-1903
3733
Karwowski Jan
*około 11-1842 Żebry
†po 30-01-1893
3734
Karwowski Jan
*około 1827 Nadbory
†23-12-1872 Nadbory /Burzyn/
3735
Karwowski Jan
*około 1841 Nadbory
†
3736
Karwowski Jan
*około 1848 Koniecki
†
3737
Karwowski Jan
*około 1828 Boguszki
†
3738
Karwowski Jan
*około 1839 Karwowo par. Jedwabne
†
3739
Karwowski Jan Feliks
*około 1849 Brychy
†31-01-1908 Brychy
3740
Karwowski Józef
*około 1828 Karwowo par. Jedwabne
†12-02-1908 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/
3741
Karwowski Józef
*około 1827 Pluty
†16-11-1903 Pluty
3742
Karwowski Józef
*około 1835 Białogrądy
†po 05-11-1900
3743
Karwowski Józef
*około 1830 Karwowo par. Jedwabne
†po 20-11-1892
3744
Karwowski Józef
*około 1840
†po 21-11-1898
3745
Karwowski Józef
*około 1838 Sokoły
†przed 25-02-1895
3746
Karwowski Józef
*około 1848 Rakowo
†przed 24-11-1903
3747
Karwowski Józef
*około 1838 Brzostowo
†przed 09-02-1891
3748
Karwowski Józef
*około 1830 Chyliny
†od 15-02-1874 do 10-02-1896
3749
Karwowski Józef
*około 1845 Rutki
†
3750
Karwowski Józef
*około 1841
†
3751
Karwowski Józef Kazimierz
*około 1833 Nadbory
†po 26-02-1900
3752
Karwowski Julian
*około 1840 Borawskie par. Jedwabne
†
3753
Karwowski Karol
*około 1848 Karwowo-Polki
†po 16-02-1892
3754
Karwowski Kazimierz
*około 1842 Karwowo par. Jedwabne
†przed 22-11-1892
3755
Karwowski Kazimierz
*około 1826 Karwowo par. Jedwabne
†
3756
Karwowski Kazimierz Marcin
*około 05-1848 Zaborowo
†16-11-1873 Zaborowo
3757
Karwowski Konstanty
*około 1830 Boguszki
†13-04-1909 Kamianki /Burzyn/
3758
Karwowski Krystian
*około 1849 Boguszki
†po 02-09-1896
3759
Karwowski Leon
*około 1835 Brychy
†od 16-02-1885 do 02-01-1893
3760
Karwowski Leopold
*około 1832 Szlasy
†po 16-02-1909
3761
Karwowski Leopold
*około 1841 Kucze
†po 17-02-1896
3762
Karwowski Lucjan Ksawery
*około 1841 Grajewo
†18-10-1910 Zaborowo /Wąsosz/
3763
Karwowski Ludwik
*około 1839 Brzostowo
†po 09-09-1908
3764
Karwowski Ludwik
*około 1839 Karwowo par. Jedwabne
†przed 23-03-1903
3765
Karwowski Ludwik
*22-08-1840 Wypychy
†od 19-05-1890 do 20-08-1894
3766
Karwowski Łukasz
*około 1827 Skroda Wielka
†22-04-1889 Kubra
3767
Karwowski Maciej
*około 1828 Obiedzino
†09-07-1878 Zaborowo
3768
Karwowski Marcel
*około 1842 Supy
†26-12-1884
3769
Karwowski Marcin
*około 1846 Święcienin
†przed 27-01-1919
3770
Karwowski Marcin
*około 1829 Kąty
†po 07-11-1893
3771
Karwowski Marcin
*około 1833 Wąsosz
†22-11-1836 Wąsosz /Wąsosz/
3772
Karwowski Mateusz
*około 1837 Kołaki
†09-05-1866 Gorzelnia
3773
Karwowski Mateusz
*około 1845 Sokoły
†13-01-1873 Sokoły
3774
Karwowski Mateusz
*około 1843 Bagienice
†03-03-1845 Bagienice
3775
Karwowski Mateusz Franciszek
*około 1835 Brzostowo
†20-11-1916 Brzostowo
3776
Karwowski Michał
*około 1829 Karwowo par. Jedwabne
†przed 25-11-1879
3777
Karwowski Mikołaj
*około 1833 Brzostowo
†po 21-02-1898
3778
Karwowski Mikołaj
*około 1828 Grądy Wielkie
†22-04-1891 Bronaki-Pietrasze /Jedwabne/
3779
Karwowski Mikołaj
*około 1847 Nadbory
†po 25-02-1895
3780
Karwowski Nikodem Józef
*15-03-1847 Bagienice
†
3781
Karwowski Onufry
*około 1829 Olszewo par. Romany
†przed 09-09-1902
3782
Karwowski Paweł
*około 1827 Stawiane
†po 22-05-1882
3783
Karwowski Paweł Józef
*około 1837 Bagienice
†08-05-1882
3784
Karwowski Piotr Maurycy
*około 1845 Sokoły
†po 16-04-1913
3785
Karwowski Stanisław
*około 1845 Borawskie
†po 27-04-1921
3786
Karwowski Stanisław
*20-08-1836 Kubrzany
†21-01-1899 Kubrzany
3787
Karwowski Stanisław
*około 1849 Mieczki
†po 08-11-1904
3788
Karwowski Stanisław
*około 1846 Brzostowo
†od 12-02-1901 do 29-11-1917
3789
Karwowski Stanisław
*około 1848 Karwowo-Polki
†
3790
Karwowski Stanisław Łukasz
*17-10-1846 Chyliny
†1875
3791
Karwowski Szymon
*około 1827 Kąty
†
3792
Karwowski Tomasz
*około 1839 Nadbory
†od 20-02-1906 do 05-02-1907
3793
Karwowski Tomasz
*około 1845 Chyliny
†przed 13-02-1912
3794
Karwowski Tomasz
*około 1839 Biodry
†08-06-1904 Biodry /Burzyn/
3795
Karwowski Tomasz
*14-12-1838 Nieciki
†od 21-11-1887 do 01-11-1921
3796
Karwowski vel Karaś Gotlib (Bogumił)
*około 1843 Prusy
†15-04-1879 Załuski /Niedźwiadna/
3797
Karwowski Wawrzyniec
*około 1845 Brychy
†przed 13-05-1907
3798
Karwowski Wawrzyniec
*około 1843 Wypychy
†
3799
Karwowski Wiktor
*około 1836 Karwowo par. Jedwabne
†po 23-09-1919
3800
Karwowski Wiktor
*około 1844 Bartki
†od 21-07-1913 do 21-06-1921
3801
Karwowski Wojciech
*około 1839 Pieńki
†po 04-02-1902
3802
Karwowski Wojciech
*około 1838 Żebry
†po 23-11-1891
3803
Karwowski Wojciech
*około 1841 Święcienin
†od 18-02-1885 do 12-02-1900
3804
Karwowski Wojciech
*około 1827 Brychy
†
3805
Karwowski Wojciech
*około 1848 Sokoły
†
3806
Kaszeta Jakub
*około 1825 Załuski
†
3807
Kaszeta Marianna z d. Mikulska
*około 1843 Konopki
†
3808
Kaszeta Rozalia z d. Krzyżanowska
*około 1836 Niedźwiadna
†12-12-1877
3809
Kaszeta Rozalia
*około 1833
†15-04-1854 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
3810
Kaszeta Stanisław
*około 1838 Mazewo
†przed 25-11-1907
3811
Kaszeta Wiktoria z d. Skowrońska
*około 1837 Szczuczyn
†30-01-1870 Niedźwiadna
3812
Kaszuba Jan
*około 1841 Koniecki
†19-06-1881 Wąsosz /Wąsosz/
3813
Kawecka Julianna z d. Chrostowska
*około 1826 Biodry
†
3814
Kawecki Karol
*około 1826 Ełk
†
3815
Kerchner Augustyn
*około 1845 Drozdowo
†po 23-11-1896
3816
Kerchner Helena z d. Rozwadowska
*około 1842 Kucze Małe
†od 30-01-1893 do 23-11-1896
3817
Kerchner Wilhelm
*około 1849
†
3818
Kędzierska Anna z d. Ciecierska
*27-03-1837 Wąsosz
†przed 17-03-1904
3819
Kędzierska Julianna z d. Zaborowska
*około 1829 Sulewo Kownaty
†28-06-1864
3820
Kędzierska Marcjanna z d. Ostrowska
*01-01-1843
†od 20-06-1905 do 05-06-1911
3821
Kędzierska Marianna z d. Wiśniewska
*około 1834 Zanklewo
†przed 13-02-1900
3822
Kędzierski Jan
*około 1833 Wąsosz
†po 05-06-1911
3823
Kędzierski Kazimierz
*około 1831 Wąsosz
†od 29-01-1894 do 17-03-1904
3824
Kędzierski Tomasz
*około 1833 Strumiłowo
†przed 13-02-1900
3825
Kędziorska Franciszka z d. Sulimowicz
*około 1825 Wąsosz
†przed 09-02-1891
3826
Kielian Adam
*około 1846
†13-05-1875
3827
Kielian Kajetan
*około 1846 Bagienice
†28-12-1918 Bagienice /Wąsosz/
3828
Kiełczewska Anna z d. Werner
*około 1848 Borawskie
†po 09-04-1899
3829
Kiełczewska Aurelia Rozalia z d. Wiszowata
*1843 Świdry Podleśne
†od 19-07-1898 do 04-02-1902
3830
Kiełczewska Emilia z d. Sokołowska
*około 1841 Słucz
†po 15-02-1904
3831
Kiełczewska Ewa z d. Rawa
*około 1849 Budne
†po 24-04-1910
3832
Kiełczewska Franciszka z d. Godlewska
*około 1843 Łękowo
†27-08-1880 Danowo /Wąsosz/
3833
Kiełczewska Józefata z d. Niebrzydowska
*około 1833 Niebrzydy
†
3834
Kiełczewska Julianna z d. Borawska
*około 1825 Supy
†
3835
Kiełczewska Katarzyna z d. Zamojska
*około 1830 Skaje
†po 28-01-1884
3836
Kiełczewska Magdalena z d. Gardocka
*około 1837 Zalesie
†przed 13-06-1921
3837
Kiełczewska Marianna z d. Zalewska
*około 1833 Łempice
†po 25-01-1897
3838
Kiełczewska Rozalia z d. Modzelewska
*około 1840 Mścichy
†08-01-1866 Konopki
3839
Kiełczewska Rozalia z d. Piotrkowska
*około 1841 Pieńczykowo
†
3840
Kiełczewska Teofila z d. Konopka
*około 1840 Guty Podleśne
†po 28-11-1893
3841
Kiełczewska Wiktoria z d. Zalewska
*około 1832 Zalesie
†06-11-1894
3842
Kiełczewska Wiktoria z d. Wiszowata
*około 1837 Wiszowate
†
3843
Kiełczewski Franciszek Ksawery
*około 1845 Kiełcze Stare
†
3844
Kiełczewski Jakub
*około 1840 Łempice
†28-01-1879 Łempice /Wąsosz/
3845
Kiełczewski Jan
*około 1841 Filipki
†przed 13-06-1921
3846
Kiełczewski Jan
*około 1842 Kurki
†
3847
Kiełczewski Kazimierz
*około 1843 Koniecki
†
3848
Kiełczewski Mateusz
*około 1841 Konopki
†24-04-1910 Brodowo
3849
Kiełczewski Paweł
*około 1836 Filipki Duże
†po 15-02-1904
3850
Kiełczewski Piotr
*około 1843 Gnatowo
†po 24-11-1902
3851
Kiełczewski Piotr
*około 1827 Łempice
†po 28-01-1884
3852
Kiełczewski Stanisław
*około 1840 Guty Podleśne
†przed 18-02-1889
3853
Kiełczewski Tomasz
*około 1841 Kiełcze Stare
†
3854
Kiełczewski Wiktor
*około 1825 Kiełcze Stare
†
3855
Kiełczewski Wiktor
*około 1842 Wiszowate
†
3856
Kierślan Aleksander
*około 1843 Glinki
†
3857
Kierślan Katarzyna z d. Lenczewska
*około 1845 Rakowo
†
3858
Kierznowska Aniela z d. Brzuszkiewicz
*około 1828 Kędziorowo
†13-12-1862
3859
Kierznowska Anna z d. Żelazko
*około 1832 Popowo
†
3860
Kierznowska Antonina z d. Filipkowska
*około 1829 Budne
†
3861
Kierznowska Balbina z d. Łosiewicz
*około 1841 Białaszewo
†po 21-01-1906
3862
Kierznowska Marianna z d. Niecikowska
*około 1828 Wąsosz
†od 14-01-1900 do 08-02-1909
3863
Kierznowska Marianna z d. Metelska (Wiśniewska)
*około 1837 Osowiec
†po 10-11-1896
3864
Kierznowska Rozalia
*około 1836
†09-02-1840 Dołęgi /Wąsosz/
3865
Kierznowska Teofila z d. Kosobudzka
*około 1833 Bzury
†20-11-1909 Dołęgi /Wąsosz/
3866
Kierznowski Andrzej
*około 1836 Racibory
†przed 10-11-1896
3867
Kierznowski Antoni
*około 1838 Łojki
†po 21-01-1906
3868
Kierznowski Franciszek
*około 1834
†24-10-1882 Dołęgi
3869
Kierznowski Franciszek
*około 1839 Drozdowo
†
3870
Kierznowski Jan
*około 1830 Łojki
†
3871
Kilianowska Salomea z d. Dzięgielewska
*około 1849 Milewo
†
3872
Kilianowski Józef Michał
*około 1847 Wykowo
†
3873
Kin Jan
*około 1842 Stare Kupiski
†przed 11-05-1919
3874
Kisiel Jan
*około 1841 Sojczyn Grądowy
†po 03-02-1902
3875
Kisiel Kazimierz
*około 1837 Sojczyn Grądowy
†09-05-1862
3876
Kisiel Rozalia z d. Maciora
*około 1839 Sojczyn Grądowy
†przed 03-02-1902
3877
Kisielewska Anna z d. Potrzebka
*około 1837 Rydzewo-Pieniążek
†przed 09-1880
3878
Kisielewska Rozalia z d. Wicik
*około 1844 Słucz
†
3879
Kisielewski Adam
*około 1835 Konopki
†
3880
Kisielewski Józef
*około 1831 Mierucie
†03-04-1881 Zakrzewo
3881
Kisielewski Józef
*około 1839 Wąsosz
†15-01-1859 Wąsosz
3882
Kisielewski Józef
*około 1840 Nowogród
†
3883
Klekner Józef
*około 1842 Wizna
†po 09-02-1903
3884
Klekner Stanisława z d. Boryszewska
*około 1842 Zanklewo
†od 25-02-1889 do 09-02-1903
3885
Kleszczewska Józefa z d. Gardocka
*około 1837 Mieszołki
†
3886
Kleszczewska Karolina z d. Gardocka
*około 1831 Godlewo
†po 08-02-1891
3887
Kleszczewska Teofila z d. Żelechowska
*około 1841 Mroczki
†po 30-01-1893
3888
Kleszczewski Aleksander
*około 1838 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 30-01-1893
3889
Kleszczewski Dominik Rajmund
*około 1828 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 12-02-1889
3890
Kleszczewski Franciszek
*około 1826 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 29-11-1893
3891
Kleszczewski Jan
*około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
3892
Kleszczewski Jan
*około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
3893
Kleszczewski Karol
*około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 08-02-1891
3894
Kleśnicka Anna z d. Kalankiewicz
*około 1849 Ciemnoszyje
†po 30-01-1905
3895
Kleśnicki Józef
*około 1843 Łękowo
†po 30-01-1905
3896
Klewicki Wojciech
*około 1845 Wizna
†
3897
Klimaszewska Aniela z d. Olszewska
*około 1838 Mścichy
†przed 21-11-1887
3898
Klimaszewska Aniela
*około 1840 Bagienice
†15-07-1843 Bagienice
3899
Klimaszewska Aniela z d. Kuczyńska
*11-12-1842 Sulewo Kownaty
†
3900
Klimaszewska Anna
*około 1831 Bagienice
†16-01-1835 Bagienice
3901
Klimaszewska Apolonia z d. Borawska
*około 1834 Trzaski
†10-02-1871
3902
Klimaszewska Elżbieta z d. Jakubowska
*około 1828 Bęćkowo
†
3903
Klimaszewska Emilia z d. Chrzanowska
*1835 Kubra
†
3904
Klimaszewska Ewa z d. Przyborowska
*około 1835 Brzozowa par. Białaszwewo
†po 25-02-1889
3905
Klimaszewska Ewa
*około 1849 Bagienice
†26-11-1857 Bagienice /Wąsosz/
3906
Klimaszewska Franciszka z d. Łochowska
*około 1836 Klimaszewnica
†22-09-1915 Ławsk /Wąsosz/
3907
Klimaszewska Józefa z d. Niebrzydowska
*09-07-1841 Sulewo Prusy
†17-05-1917 Sulewo Prusy /Wąsosz/
3908
Klimaszewska Katarzyna z d. Łochowska
*około 1827 Klimaszewnica
†31-03-1884 Klimaszewnica /Białaszewo/
3909
Klimaszewska Marianna
*około 1842 Bagienice
†18-07-1860 Bagienice /Wąsosz/
3910
Klimaszewska Paulina z d. Karwowska
*około 1849 Mikuty
†przed 06-03-1916
3911
Klimaszewska Paulina z d. Górska
*około 1838 Grądy Wielkie
†przed 08-02-1893
3912
Klimaszewska Paulina z d. Załuska
*około 1843 Ostrowik
†24-07-1868
3913
Klimaszewska Paulina
*25-01-1843 Bagienice
†19-04-1844 Bagienice /Wąsosz/
3914
Klimaszewska Teofila z d. Godlewska
*około 1829 Lipińskie
†04-04-1868
3915
Klimaszewski Adam
*około 1843 Klimaszewnica
†przed 14-02-1904
3916
Klimaszewski Antoni
*około 1829 Dusze
†30-10-1885 Trzaski
3917
Klimaszewski Apolinary
*1845 Lipińskie
†
3918
Klimaszewski Ignacy
*około 1837 Dusze
†
3919
Klimaszewski Jakub
*około 1844 Dusze
†przed 07-02-1921
3920
Klimaszewski Jan
*około 1849 Szczuczyn
†30-06-1919 Chełchy /Niedźwiadna/
3921
Klimaszewski Jan
*około 1830 Klimaszewnica
†przed 31-03-1884
3922
Klimaszewski Jan
*około 1840 Barwiki
†po 03-02-1890
3923
Klimaszewski Józef
*około 1849 Klimaszewnica
†po 08-05-1926
3924
Klimaszewski Józef
*około 1834 Bagienice
†po 21-11-1887
3925
Klimaszewski Józef
*1843 Lipińskie
†po 25-02-1889
3926
Klimaszewski Paweł
*około 1846 Dusze
†przed 06-03-1916
3927
Klimaszewski Paweł Antoni
*około 1847 Klimaszewnica
†21-01-1924 Klimaszewnica
3928
Klimaszewski Rafał Julian
*około 1842 Klimaszewnica
†
3929
Klimaszewski Stanisław
*około 1842 Klimaszewnica
†11-07-1873 Klimaszewnica
3930
Klimaszewski Stefan
*około 12-1836 Modzele
†
3931
Klimaszewski Szymon
*około 1836 Klimaszewnica
†od 06-11-1900 do 19-10-1903
3932
Klimaszewski Tadeusz
*około 1842 Dusze
†
3933
Klimaszewski Wacław Teodor
*27-04-1845 Bagienice
†przed 10-11-1902
3934
Klimkiewicz Mateusz
*około 1839 Małgoszcz
†
3935
Klimkiewicz Waleria z d. Chojnowska
*około 1840 Guty
†
3936
Klimowicz Andrzej
*około 1830
†
3937
Klimowicz Stanisław
*około 1843
†26-04-1869 Szczuczyn /Szczuczyn/
3938
Klockowski Jakub
*około 1832 Pomiany
†16-03-1892 Bagienice par. Romany
3939
Klozińska Teofila z d. Gawkowska
*około 1832
†
3940
Kloziński Stanisław
*około 1828 Jadeszki
†
3941
Kłodecki Adam
*około 1842 Popowo
†
3942
Kłos Marcjanna z d. Piotrowska
*około 1849 Grajewo
†05-11-1902 Łomża
3943
Kobyliński Ludwik
*około 12-1846 Chojnowo
†
3944
Kochanowska Anna
*28-02-1839 Niećkowo
†
3945
Kochanowska Dorota z d. Szymkiewicz
*około 1829 Sojczyn-Borowy
†po 28-01-1884
3946
Kochanowska Franciszka
*12-12-1835 Niećkowo
†
3947
Kochanowska Józefa z d. Romkowska
*około 1841 Karwowo
†
3948
Kochanowska Marianna z d. Chełmińska
*około 1842 Kurejwa
†po 04-02-1907
3949
Kochanowska Marianna z d. Lejman
*około 12-1849 Wierzbowo
†
3950
Kochanowski Franciszek
*około 1842 Niećkowo
†od 27-07-1896 do 25-11-1902
3951
Kochanowski Franciszek
*około 1842 Niećkowo
†
3952
Kochanowski Jan
*około 1846 Grozimy
†
3953
Kochanowski Jan
*31-12-1844 Niećkowo
†
3954
Kochmańska Augusta z d. Wójcik
*około 1848 Glinki
†
3955
Kochmański Ferdynand
*około 1844 Przestrzele
†
3956
Kocielska Ludwika Feliksa z d. Kuna
*około 1840 Szczuczyn
†
3957
Kocielski Klemens
*około 1839 Szczuczyn
†
3958
Kojro Anna z d. Gilert
*około 1832 Rajgród
†16-04-1869 Niećkowo /Wąsosz/
3959
Kojro Maciej Julian
*24-02-1834 Głębocz
†po 11-02-1895
3960
Kojro Michalina z d. Szkodzińska
*około 1848 Szczuczyn
†25-02-1895
3961
Kokoszka Ludwika z d. Iwanowska
*około 1841 Kucze Wielkie
†
3962
Kokoszka Marek Wojciech
*około 1837 Piątnica
†
3963
Koliszczyk Marianna z d. Humel
*około 1839 Wizna
†
3964
Kołakowska Anna z d. Sosnowska
*około 1830 Wojewodzin
†od 10-11-1890 do 30-09-1895
3965
Kołakowska Emilia z d. Pieńczykowska
*około 1834 Łazarze
†przed 1870
3966
Kołakowska Ewa z d. Drewnowska
*około 1839 Chojnówek
†03-03-1869 Zacieczki
3967
Kołakowska Julianna z d. Chorzelska
*około 1829 Niećkowo
†przed 12-1857
3968
Kołakowska Karolina z d. Górska
*około 1830 Kieljany
†23-11-1852
3969
Kołakowska Karolina z d. Łaguna
*21-05-1832 Stawiane
†
3970
Kołakowska Karolina z d. Wietosko
*około 1827 Brzeźnio
†
3971
Kołakowska Konstancja z d. Kossakowska
*około 1844 Nieławice
†1873
3972
Kołakowska Małgorzata z d. Kalinowska
*około 1845 Obrytki
†
3973
Kołakowska Marianna z d. Rasimowicz
*około 12-1843 Bęćkowo
†przed 30-01-1899
3974
Kołakowska Marianna z d. Szleszyńska
*około 1834 Rosochate
†od 15-06-1880 do 10-02-1890
3975
Kołakowska Marianna z d. Kozikowska
*około 1832 Ciemnoszyje
†
3976
Kołakowska Marianna z d. Niedźwiedzka
*około 1835 Bęćkowo
†
3977
Kołakowska Petronela z d. Ramotowska
*około 1849 Nieławice
†
3978
Kołakowska Rozalia z d. Sokołowska
*około 1834 Godlewo
†15-01-1908 Godlewo /Wąsosz/
3979
Kołakowski Adam
*około 1827 Kossaki
†
3980
Kołakowski Adam
*około 1826 Wólka
†
3981
Kołakowski Andrzej
*około 1841 Wólka
†po 24-01-1910
3982
Kołakowski Bartłomiej
*około 1830 Mścichy
†
3983
Kołakowski Jakub
*około 1839 Rakowo
†04-06-1866
3984
Kołakowski Jan
*około 1840 Białaszewo
†po 15-01-1908
3985
Kołakowski Jan
*około 1831 Wólka
†
3986
Kołakowski Józef
*około 1829 Wólka
†przed 10-11-1890
3987
Kołakowski Józef
*około 1838
†po 18-02-1895
3988
Kołakowski Józef
*około 1830 Górki par. Jedwabne
†23-04-1851
3989
Kołakowski Paweł
*około 1847 Wólka
†31-03-1875
3990
Kołakowski Paweł
*około 1841 Górki-Szewkowo
†
3991
Kołakowski Stanisław
*około 1837 Wólka
†po 06-10-1890
3992
Kołakowski Tomasz
*około 1827 Szymany
†od 10-02-1890 do 01-03-1897
3993
Kołomieńska Konstancja z d. Nitkiewicz
*około 1847 Bożejewo
†
3994
Kołomieński Antoni
*około 1848 Orlikowo
†
3995
Kołomyjska Teofila z d. Domitr
*około 1834 Kucze Wielkie
†09-02-1896 Kucze Małe /Jedwabne/
3996
Komosa Antoni
*29-06-1825 Ławsk
†
3997
Komosa Franciszek
*1841 Wąsosz
†17-07-1848 Wąsosz
3998
Komosa Ignacy
*28-07-1849 Wąsosz
†
3999
Komosa Jan
*około 1848 Ławsk
†od 26-05-1901 do 24-10-1922
4000
Komosa Jan
*13-05-1842 Ławsk
†od 18-11-1889 do 23-02-1925
4001
Komosa Jan
*09-04-1847 Wąsosz
†po 21-11-1893
4002
Komosa Józef
*1839
†06-11-1841
4003
Komosa Józef
*30-03-1844 Wąsosz
†
4004
Komosa Józefa z d. Łoś
*21-01-1845 Ławsk
†05-12-1873
4005
Komosa Julianna
*04-01-1847 Wąsosz
†
4006
Komosa Konstanty
*około 1849 Romany
†przed 23-11-1927
4007
Komosa Małgorzata z d. Mróz
*08-11-1833 Wąsosz
†25-01-1861 Wąsosz
4008
Komosa Marcin
*około 1834 Wąsosz
†21-06-1869 Wąsosz
4009
Komosa Marianna
*19-05-1825 Ławsk
†
4010
Komosa Marianna z d. Murawska
*13-09-1828 Wąsosz
†
4011
Komosa Marianna
*09-12-1825 Wąsosz
†
4012
Komosa Mateusz
*około 1829 Ławsk
†od 14-02-1870 do 09-11-1875
4013
Komosa Mateusz
*19-09-1849 Wąsosz
†
4014
Komosa Paweł
*około 1830 Ławsk
†07-05-1856 Ławsk
4015
Komosińska Anna z d. Bagińska
*około 1831 Wąsosz
†29-01-1909 Wąsosz /Wąsosz/
4016
Komosińska Barbara z d. Olszewska
*około 1836 Klimaszewnica
†22-05-1884 Wąsosz
4017
Komosińska Julianna z d. Kruszyńska
*około 1849 Łubiane
†
4018
Komosiński Jan z d. Komosa
*około 1834
†od 06-02-1900 do 29-01-1909
4019
Komosiński Mateusz
*około 1834 Wąsosz
†02-04-1888 Wąsosz
4020
Komosiński Roch
*około 1831 Wąsosz
†05-11-1864
4021
Konarowska Franciszka z d. Piotrowska
*około 1847 Szczuczyn
†01-07-1876
4022
Konarowska Marcjanna z d. Święcińska
*około 1849 Gutki
†przed 22-01-1907
4023
Konarowski Aleksander Julian
*około 1842 Szczuczyn
†przed 22-01-1907
4024
Konarowski Karol
*około 1833
†07-04-1868
4025
Konarzewski Mateusz (Maciej)
*około 1846 Zalesie par. Dobrzyjałowo
†po 02-02-1913
4026
Kondracka Marianna z d. Karwowska
*około 1836 Białogrądy
†
4027
Kondracki Jan
*około 1830 Budne
†
4028
Koniecko Adam
*około 1827 Niedźwiedzkie
†
4029
Koniecko Aleksander
*około 1844 Rakowo
†30-05-1894 Chełchy /Niedźwiadna/
4030
Koniecko Andrzej
*około 1833 Rajgród
†przed 12-02-1900
4031
Koniecko Andrzej
*około 1838 Świdry
†po 03-10-1898
4032
Koniecko Anna z d. Ostrowska
*około 1849 Kędziorowo
†po 03-10-1898
4033
Koniecko Antonina z d. Dmoch
*około 1833 Ławsk
†przed 08-11-1886
4034
Koniecko Dorota z d. Jasik
*około 1830 Świętajny
†17-01-1872
4035
Koniecko Franciszek
*około 1844 Bęćkowo
†przed 31-01-1898
4036
Koniecko Franciszek
*około 1845 Ruda
†
4037
Koniecko Franciszka z d. Leszczyńska
*około 12-1846 Rakowo
†po 10-08-1903
4038
Koniecko Franciszka z d. Brzuchalska
*około 1838 Niećkowo
†03-06-1878
4039
Koniecko Jakub
*około 1841 Bzury
†19-12-1869 Grozimy /Wąsosz/
4040
Koniecko Jan
*około 1847 Rakowo
†16-10-1928 Chojnowo /Niedźwiadna/
4041
Koniecko Jan
*około 1832 Białaszewo
†po 15-02-1904
4042
Koniecko Jan
*około 1842 Świdry
†02-03-1868
4043
Koniecko Józef
*około 1845 Zakrzewo
†od 02-02-1909 do 09-08-1922
4044
Koniecko Józef
*około 1837 Bzury
†przed 29-01-1894
4045
Koniecko Józef
*około 1829 Bzury
†po 27-04-1880
4046
Koniecko Justyna z d. Fejerska
*około 1829 Kamionka
†
4047
Koniecko Katarzyna z d. Zyskowska
*około 1844 Skaje
†po 15-02-1904
4048
Koniecko Katarzyna z d. Karwowska
*około 1827 Kieljany
†po 27-04-1880
4049
Koniecko Leon
*około 1843 Modzele
†
4050
Koniecko Magdalena z d. Kulikowska
*około 1833 Żebry
†
4051
Koniecko Marcjanna z d. Chojnacka
*około 1837 Kędziorowo
†po 29-01-1894
4052
Koniecko Marianna z d. Łojewska
*około 1845 Słucz
†po 09-08-1922
4053
Koniecko Marianna z d. Tarnacka
*około 1834 Wąsosz
†po 07-11-1899
4054
Koniecko Marianna z d. Tarnacka
*około 1825 Ławsk
†po 27-10-1873
4055
Koniecko Marianna z d. Bergał
*około 1844 Żrobki
†
4056
Koniecko Salomea z d. Bargłowska
*około 1827 Radziłów
†po 21-01-1866
4057
Koniecko Stanisław
*około 1847 Grozimy
†05-03-1918 Grozimy
4058
Koniecko Stanisław
*około 1834 Kramarzewo
†po 07-11-1899
4059
Koniecko Wojciech
*około 04-1842 Zakrzewo
†przed 03-02-1913
4060
Koniecko Zofia z d. Pietkiewicz
*około 1844 Żrobki
†26-05-1901 Solistówka
4061
Konik Franciszka
*około 1844
†12-09-1845 Wąsosz
4062
Konik Jakub
*około 1837
†13-09-1845 Wąsosz
4063
Konik Maciej
*około 1826
†
4064
Konik Petronela z d. Wróblewska
*około 1827
†05-08-1897 Chojnowo /Niedźwiadna/
4065
Konopka Agnieszka z d. Brzostowska
*około 1834 Wypychy
†po 07-02-1899
4066
Konopka Aleksander
*około 1849 Konopki
†11-11-1920 Konopki
4067
Konopka Andrzej
*około 1836 Kucze
†po 07-02-1899
4068
Konopka Andrzej
*około 12-1828 Konopki
†po 28-02-1876
4069
Konopka Andrzej
*około 1840 Karwowo par. Jedwabne
†po 09-06-1886
4070
Konopka Aniela z d. Wink
*około 1840 Kucze Wielkie
†
4071
Konopka Anna z d. Szczuka
*około 1839 Olszewo par. Romany
†17-11-1916 Kąty
4072
Konopka Anna z d. Bagińska
*około 1842
†01-02-1914 Karwowo
4073
Konopka Anna z d. Karwowska
*około 1825 Karwowo par. Jedwabne
†po 19-01-1893
4074
Konopka Anna
*około 1826 Łoje Awissa
†po 22-11-1880
4075
Konopka Anna z d. Pieniążek
*około 1840 Kownatki
†przed 06-1869
4076
Konopka Anna z d. Filipkowska
*około 1846
†
4077
Konopka Antoni
*około 1830 Konopki par. Grabowo
†od 11-02-1872 do 10-02-1916
4078
Konopka Antoni
*około 1829 Konopki Tłuste
†
4079
Konopka Antoni
*około 1831 Zabiele
†
4080
Konopka Antoni
*około 1828 Łoje
†
4081
Konopka Antonina Małgorzata z d. Mocarska
*około 1841 Mocarze
†
4082
Konopka Barbara z d. Karwowska
*około 1845 Karwowo par. Jedwabne
†przed 01-1878
4083
Konopka Barbara z d. Kossakowska
*około 1846 Chrostowo
†
4084
Konopka Beniamin Kwiryn
*około 1842 Okurowo
†od 05-02-1901 do 14-02-1911
4085
Konopka Chryzanty
*około 1834 Konopki
†przed 14-02-1911
4086
Konopka Dominik Adam
*około 1844 Karwowo
†od 27-11-1899 do 13-12-1911
4087
Konopka Eleonora z d. Karwowska
*około 1842 Boguszki
†po 15-02-1909
4088
Konopka Emilia z d. Ramotowska
*około 1836 Grądy Małe
†przed 14-02-1911
4089
Konopka Emilia
*około 1842 Konopki Chude
†po 15-02-1904
4090
Konopka Franciszek
*około 1834 Konopki Chude
†po 20-02-1906
4091
Konopka Franciszek
*około 1840
†14-11-1906 Karwowo /Radziłów/
4092
Konopka Franciszek
*około 1833 Bronaki-Pietrasze
†
4093
Konopka Franciszek Piotr
*10-11-1847 Mocarze
†
4094
Konopka Franciszka z d. Gałązka
*około 12-1845 Milewo
†13-12-1911 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
4095
Konopka Franciszka z d. Chrostowska
*około 1845 Karwowo par. Jedwabne
†po 16-02-1903
4096
Konopka Franciszka z d. Godlewska
*około 1841 Modzele
†
4097
Konopka Franciszka z d. Mocarska
*około 1841 Mocarze
†
4098
Konopka Franciszka z d. Jankowska
*około 1849 Brzostowo
†
4099
Konopka Franciszka Karolina z d. Wądołowska
*około 1826 Makowskie
†
4100
Konopka Franciszka Marianna z d. Mościcka
*około 1848 Karwowo par. Jedwabne
†
4101
Konopka Ignacy
*około 1836 Barwiki
†po 28-02-1897
4102
Konopka Ignacy
*około 1845 Karwowo
†po 13-02-1893
4103
Konopka Ignacy
*około 1840 Okurowo
†
4104
Konopka Ignacy Andrzej
*30-11-1833 Wścieklice
†
4105
Konopka Izabela z d. Chmielewska
*około 1834 Pachuczyn
†
4106
Konopka Jan
*około 1841 Czachy
†po 21-11-1905
4107
Konopka Jan
*około 1837 Mikuty
†po 12-06-1899
4108
Konopka Jan
*około 1849 Łoje Awissa
†po 24-11-1903
4109
Konopka Józef
*około 1837 Konopki Chude
†przed 01-03-1897
4110
Konopka Józef
*około 1844 Łoje Grężki
†02-07-1868 Łoje Awissa /Przytuły/
4111
Konopka Józefa (Franciszka) z d. Lipska
*około 1849 Nadbory
†po 18-02-1901
4112
Konopka Józefata z d. Ratowska
*około 1841 Przestrzele
†
4113
Konopka Józefata Katarzyna z d. Gutowska
*około 1827 Guty Stare
†od 29-02-1892 do 18-02-1901
4114
Konopka Julianna z d. Kleszczewska
*około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 04-02-1902
4115
Konopka Julianna z d. Kowalewska
*około 1829 Łoje
†07-02-1870 Łoje Awissa /Przytuły/
4116
Konopka Julianna z d. Danielska
*około 1838 Siestrzanki
†
4117
Konopka Julianna z d. Chrzanowska
*około 1835 Wypychy
†
4118
Konopka Kajetan
*około 1840 Karwowo
†po 25-05-1898
4119
Konopka Karolina z d. Jankowska
*około 1839 Brzostowo
†po 10-02-1903
4120
Konopka Karolina z d. Mroczkowska
*około 1833 Mroczki
†przed 26-05-1885
4121
Konopka Karolina z d. Mocarska
*około 1837 Mocarze
†
4122
Konopka Katarzyna z d. Choińska
*około 1845 Kurki
†03-09-1917 Świdry /Wąsosz/
4123
Konopka Katarzyna z d. Mogielnicka
*około 1826 Brzostowo
†po 24-11-1885
4124
Konopka Katarzyna z d. Gardocka
*około 10-1843 Gardoty
†przed 16-02-1897
4125
Konopka Katarzyna z d. Klimaszewska
*11-11-1828 Bagienice
†
4126
Konopka Katarzyna z d. Mieczkowska
*około 1836 Nadbory
†
4127
Konopka Kazimierz
*około 1842
†po 16-04-1908
4128
Konopka Kazimierz
*około 1826 Barwiki
†od 17-02-1890 do 09-02-1891
4129
Konopka Kazimierz
*około 1840 Konopki Chude
†
4130
Konopka Ksawery
*około 1844 Zabiele
†po 03-09-1917
4131
Konopka Ksawery
*około 09-1841 Konopki Tłuste
†od 16-02-1897 do 20-02-1906
4132
Konopka Ksawery
*około 1848 Zabiele
†16-10-1890
4133
Konopka Ludwik
*około 1842 Bronaki
†po 26-11-1907
4134
Konopka Ludwik
*około 1849 Borawskie
†przed 01-1881
4135
Konopka Ludwik
*około 1849 Konopki Tłuste
†28-10-1872 Konopki Tłuste /Jedwabne/
4136
Konopka Ludwika z d. Wądołowska
*około 1831
†
4137
Konopka Marcel
*około 1844 Borawskie par. Jedwabne
†
4138
Konopka Marcjan
*około 1836 Konopki Chude
†
4139
Konopka Marcjanna z d. Karwowska
*około 1847 Boguszki
†1871
4140
Konopka Marianna z d. Milewska
*około 1827 Gałązki
†od 12-11-1894 do 23-11-1903
4141
Konopka Marianna z d. Olszewska
*około 1825
†po 22-09-1884
4142
Konopka Marianna z d. Godlewska
*około 1844 Rydzewo Szlacheckie
†po 25-05-1898
4143
Konopka Marianna z d. Danowska
*około 1827 Budne
†po 28-02-1876
4144
Konopka Marianna z d. Jaczyńska
*około 1835 Jaki
†od 11-02-1872 do 10-02-1916
4145
Konopka Marianna z d. Polkowska
*około 1843 Szlasy
†16-05-1876 Łoje Awissa /Przytuły/
4146
Konopka Marianna z d. Kołakowska
*około 1831 Konopki Tłuste
†
4147
Konopka Marianna z d. Dąbrowska
*około 1831 Chrostowo
†
4148
Konopka Michał
*około 1840 Czachy
†1878
4149
Konopka Paweł
*około 1838 Konopki Tłuste
†po 16-02-1903
4150
Konopka Paweł
*około 1838 Ciemnoszyje
†
4151
Konopka Piotr
*około 1839 Konopki Tłuste
†po 15-02-1909
4152
Konopka Rajmund Julian
*około 1846 Pieńki Borowe
†
4153
Konopka Rozalia z d. Żochowska
*około 1837 Jedwabne
†po 12-05-1908
4154
Konopka Rozalia z d. Locman
*około 1835 Kędziorowo
†12-03-1901 Żebry /Wąsosz/
4155
Konopka Rozalia z d. Kamińska
*około 1841 Konopki
†po 24-02-1903
4156
Konopka Rozalia z d. Polkowska
*około 1835 Szyjki
†przed 02-1886
4157
Konopka Rozalia z d. Karwowska
*około 1832 Karwowo par. Jedwabne
†17-11-1871
4158
Konopka Rozalia z d. Szleszyńska
*około 1830 Mieszołki
†1867
4159
Konopka Rozalia z d. Nieciecka
*około 1833 Bartki
†przed 01-1867
4160
Konopka Rozalia z d. Chrostowska
*około 1841 Wagi
†przed 04-1866
4161
Konopka Sabin
*około 1838 Okurowo
†po 16-02-1898
4162
Konopka Stanisław
*około 1838 Borawskie par. Jedwabne
†po 10-02-1903
4163
Konopka Stanisław
*około 1825 Żelazki
†po 27-11-1883
4164
Konopka Stanisław
*około 1846 Łoje Awissa
†02-02-1897 Łoje Awissa
4165
Konopka Stanisław
*około 1834 Bronaki-Pietrasze
†
4166
Konopka Stanisław
*około 1826
†
4167
Konopka Stanisław
*około 1836 Mocarze
†
4168
Konopka Stanisław
*około 1849 Targonie-Krytuły
†
4169
Konopka Stanisława z d. Strumiłowska
*około 1839 Rutki
†po 09-06-1886
4170
Konopka Teodozja ( Adela ) z d. Rutkowska
*około 1849 Pluty
†po 21-11-1905
4171
Konopka Teofila z d. Karwowska
*około 1836 Szlasy
†po 28-02-1897
4172
Konopka Teofila z d. Modzelewska
*około 1825 Łubiane
†przed 18-07-1881
4173
Konopka Teofila z d. Skrodzka
*około 1835 Skroda Mała
†
4174
Konopka Teofila
*05-04-1847 Wścieklice
†
4175
Konopka Teresa
*około 1841
†04-09-1842 Konopki Monety /Grabowo/
4176
Konopka Tomasz
*około 1832 Karwowo
†od 17-07-1900 do 07-02-1922
4177
Konopka Tomasz
*około 1833 Konopki Tłuste
†po 02-1886
4178
Konopka Walenty
*około 1835 Bronaki-Pietrasze
†po 12-05-1908
4179
Konopka Walenty
*około 1829 Konopki Monety
†przed 17-01-1888
4180
Konopka Wawrzyniec
*około 1833 Konopki Chude
†przed 07-02-1898
4181
Konopka Wiktor
*około 1846 Konopki Chude
†po 09-07-1912
4182
Konopka Wiktor
*około 1832 Konopki par. Grabowo
†po 24-11-1885
4183
Konopka Wiktor
*około 1828 Konopki
†26-09-1863
4184
Konopka Wiktoria z d. Wróblewska
*około 1838 Kurki
†od 09-02-1885 do 12-06-1899
4185
Konopka Wincenty
*około 1825 Konopki Chude
†po 08-08-1870
4186
Konopka Wojciech
*około 1849 Białogrądy
†po 09-11-1903
4187
Konopka Wojciech
*około 1839 Konopki
†od 02-02-1891 do 21-11-1898
4188
Konopka Wojciech
*około 1825 Zabiele
†
4189
Kopańczyk Piotr
*około 1842 Dobrzyjałowo
†
4190
Kopańczyk Rozalia z d. Staniszewska
*około 1846 Pawełki
†
4191
Kopczyńska Ewa z d. Dąbrowska
*około 1831 Białaszewo
†
4192
Kopka Rozalia z d. Chrzanowska
*około 1834 Wścieklice
†
4193
Kordas Adam
*około 1834 Drożęcin par. Piątnica
†
4194
Kordas Teofila z d. Narewska
*około 1834
†
4195
Kordasiewicz Ludwika z d. Baranowska
*około 1828 Kucze Małe
†
4196
Kordaś Marcin
*około 1829 Białaszewo
†
4197
Kordaś Mateusz
*około 1828 Grądy Wielkie
†przed 28-08-1900
4198
Kordaś Rozalia z d. Rogińska
*około 1831 Białogrądy
†
4199
Kordaś Salomea z d. Rogowska
*około 1827 Grądy Wielkie
†po 28-08-1900
4200
Kornęga Ignacy
*około 1831 Górki par. Dobrzyjałowo
†
4201
Kornęga Małgorzata z d. Krajewska
*około 1831 Grądy Małe
†
4202
Korytkowska Barbara z d. Kiełczewska
*około 1842 Supy
†po 13-02-1899
4203
Korytkowska Marianna z d. Polkowska
*około 1849 Kąty
†po 09-02-1891
4204
Korytkowska Rozalia z d. Konopka
*około 1826
†
4205
Korytkowski Antoni
*około 1835 Pluty
†przed 05-06-1888
4206
Korytkowski Jan
*około 1846 Pluty
†po 09-02-1891
4207
Korzeniecka Anna z d. Salach
*około 1828 Wąsosz
†30-01-1849
4208
Korzeniecka Balbina z d. Roman
*około 1832 Wąsosz
†przed 10-02-1890
4209
Korzeniecka Józefa z d. Tokarzewska
*około 1847 Radziłów
†przed 12-1879
4210
Korzeniecka Karolina z d. Sianko
*około 1833 Żebry
†19-06-1895 Wąsosz /Wąsosz/
4211
Korzeniecka Katarzyna z d. Klimaszewska
*około 1837 Kucze
†19-11-1869 Kubra /Przytuły/
4212
Korzeniecka Marianna z d. Zarzecka
*około 1843 Radziłów
†30-07-1893 Radziłów
4213
Korzeniecka Marianna z d. Siedlecka
*31-12-1847 Siestrzanki
†przed 31-01-1893
4214
Korzeniecka Marianna z d. Murawska
*około 1828 Wąsosz
†10-01-1854 Wąsosz
4215
Korzeniecka Teresa z d. Rutkowska
*około 1841 Radziłów
†po 18-11-1890
4216
Korzeniecki Jakub
*około 1829 Wąsosz
†po 14-05-1916
4217
Korzeniecki Jan
*około 1847
†08-09-1921 Wąsosz
4218
Korzeniecki Jan
*około 1827 Wąsosz
†przed 10-02-1890
4219
Korzeniecki Józef
*około 1840 Radziłów
†po 26-11-1900
4220
Korzeniecki Stanisław
*około 1836 Radziłów
†po 18-11-1890
4221
Korzeniecki Stanisław
*około 1838 Radziłów
†przed 23-11-1891
4222
Kosiecka Katarzyna z d. Locman
*około 1839 Rakowo
†po 19-02-1900
4223
Kosiecki Jan
*około 1840 Żrobki
†
4224
Kosińska Ewa z d. Duzik
*około 1829 Wąsosz
†po 19-04-1859
4225
Kosińska Katarzyna z d. Kozłowska
*około 1836 Sieburczyn
†przed 07-02-1898
4226
Kosińska Marianna z d. Dąbrowska
*około 1834 Nieciki
†17-01-1869
4227
Kosińska Marianna z d. Hermanowska
*około 1838 Dębówka
†
4228
Kosiński Andrzej
*około 1828 Rydzewo Szlacheckie
†po 03-02-1891
4229
Kosiński Jan
*około 1833 Rydzewo Szlacheckie
†przed 11-11-1890
4230
Kosiński Jan
*około 1828
†19-04-1859 Sulewo Kownaty
4231
Kosiński Jan
*około 1834 Józefowo
†
4232
Kosiński Marcin
*około 1825
†18-08-1895 Kotowo Plac
4233
Kosiński Stanisław
*około 1827 Rydzewo Szlacheckie
†11-05-1854
4234
Kosiński Stanisław
*około 1841 Sulewo Kownaty
†02-10-1843 Sulewo Kownaty
4235
Kosiorek Adam
*około 1831 Wizna
†po 23-11-1886
4236
Kosiorek Adam Jan
*około 1828 Wizna
†
4237
Kosiorek Andrzej
*około 1841 Ruś
†19-09-1886
4238
Kosiorek Józef
*około 1844 Ruś
†
4239
Kosiorek Józef
*około 1838 Wizna
†
4240
Kosiorek Józefa z d. Zarzecka
*około 1845 Wizna
†
4241
Kosiorek Józefa z d. Szymanowska
*około 1832 Wizna
†
4242
Kosiorek Józefata z d. Palczewska
*około 1845 Ruś
†1865
4243
Kosiorek Julian
*około 1834 Białaszewo
†
4244
Kosiorek Julianna z d. Opońska
*około 1847 Siestrzanki
†
4245
Kosiorek Katarzyna z d. Zalewska
*około 1842 Ruś
†03-12-1882 Ruś /Wizna/
4246
Kosiorek Katarzyna z d. Romańska
*około 1846 Wizna
†
4247
Kosiorek Konstanty
*około 1842 Ruś
†
4248
Kosiorek Ludwika z d. Sulewska
*około 1836 Sieburczyn
†po 31-01-1898
4249
Kosiorek Ludwika z d. Domurat
*około 1831 Wizna
†przed 08-1868
4250
Kosiorek Mateusz
*około 1829 Wierciszewo
†przed 06-02-1888
4251
Kosmaczewska Aniela z d. Rutkowska
*około 1828 Radziłów
†po 10-02-1890
4252
Kosmaczewska Anna z d. Buczyńska
*około 1829 Radziłów
†1871
4253
Kosmaczewska Emilia z d. Trzaska
*około 1839 Supy
†od 03-02-1891 do 22-10-1898
4254
Kosmaczewska Ewa z d. Leszczewska
*około 1831 Radziłów
†1871
4255
Kosmaczewska Katarzyna z d. Kozikowska
*około 1844 Święcienin
†
4256
Kosmaczewska Marianna z d. Rutkowska
*około 1832 Radziłów
†przed 09-1877
4257
Kosmaczewska Salomea z d. Dąbrowska
*około 1848 Koniecki par. Wizna
†po 23-02-1892
4258
Kosmaczewska Wiktoria z d. Chrzanowska
*około 1849 Trzaski
†po 09-09-1912
4259
Kosmaczewski Antoni
*około 1831 Radziłów
†po 23-02-1892
4260
Kosmaczewski Jan
*około 1839 Radziłów
†po 22-10-1898
4261
Kosmaczewski Paweł
*około 1844 Radziłów
†
4262
Kosmaczewski Stanisław
*około 1825 Radziłów
†po 09-09-1912
4263
Kosmaczewski Szczepan Józef
*około 1849 Radziłów
†od 06-02-1899 do 28-11-1928
4264
Kosmowska Anna Franciszka z d. Kozłowska
*około 1828 Lipnik
†po 04-02-1889
4265
Kosmowska Apolonia z d. Malinowska
*około 1840 Okrasin
†
4266
Kosmowska Julianna
*około 09-1849
†02-03-1852 Czarnówek /Niedźwiadna/
4267
Kosmowska Marianna z d. Gwiazdowska
*około 1838 Konopki par. Radziłów
†1873 Radziłów /Radziłów/
4268
Kosmowski Adam
*1838 Karwowo
†po 16-10-1893
4269
Kosmowski Wojciech
*1840 Okrasin
†
4270
Kosobudzka Karolina z d. Zalewska
*około 1833 Zakrzewo
†09-01-1863 Bzury /Wąsosz/
4271
Kosobudzka Katarzyna z d. Czarnecka
*około 1840 Milewo
†od 29-07-1901 do 19-02-1917
4272
Kosobudzka Magdalena z d. Klimaszewska
*24-03-1833 Kędziorowo
†
4273
Kosobudzki Jakub
*około 1826 Bzury
†przed 13-11-1883
4274
Kosobudzki Piotr
*około 1838 Bzury
†19-02-1917 Bzury /Wąsosz/
4275
Kosowski Józef
*1849 Bronowo
†
4276
Kosowski Konstanty
*około 1826 Bożejewo
†od 20-02-1870 do 07-02-1876
4277
Koss Gotlib
*około 1827 Świętajny
†
4278
Kossakowska Barbara z d. Karwowska
*około 1838 Nadbory
†
4279
Kossakowska Cecylia z d. Mieczkowska (Nikucka)
*około 1844 Nieławice
†
4280
Kossakowska Emilia z d. Borawska
*około 1841 Boguszki
†
4281
Kossakowska Józefa z d. Dołęga
*około 1847 Grądy Wielkie
†po 05-08-1907
4282
Kossakowska Julianna z d. Wądołowska
*około 1830 Rutkowskie
†przed 09-02-1915
4283
Kossakowska Julianna z d. Krajewska
*około 1828 Grądy Małe
†przed 29-02-1892
4284
Kossakowska Julianna z d. Mocarska
*około 1839 Mocarze
†przed 07-02-1881
4285
Kossakowska Katarzyna z d. Makowska
*około 1842 Makowskie
†przed 03-02-1896
4286
Kossakowska Katarzyna z d. Mocarska
*około 1840 Bartki
†
4287
Kossakowska Konstancja z d. Borawska
*około 1838 Rutki
†
4288
Kossakowska Marianna z d. Karwowska
*około 1835 Karwowo-Polki
†po 03-07-1901
4289
Kossakowska Marianna z d. Strynkowska
*około 1836 Kokoszki
†30-11-1893 Choszczewo
4290
Kossakowska Marianna Ludwika z d. Roszkowska
*około 1832 Konopki Chude
†przed 01-1861
4291
Kossakowska Rozalia z d. Jankowska
*około 1828 Brzostowo
†przed 04-1868
4292
Kossakowska Rozalia Eustacha z d. Ciszewska
*około 1847 Szczuczyn
†
4293
Kossakowska Weronika z d. Mroczkowska
*około 1833 Grądy Małe
†przed 14-10-1890
4294
Kossakowska Wiktoria z d. Włoczko (Chmielewska)
*około 1846 Pieniążki
†po 02-02-1913
4295
Kossakowski Aleksander
*około 1847 Rakowo
†
4296
Kossakowski Aleksander Grzegorz
*około 1831 Nieławice
†po 05-02-1877
4297
Kossakowski Andrzej
*około 1831 Nieławice
†przed 09-02-1915
4298
Kossakowski Andrzej
*około 1839
†po 03-07-1901
4299
Kossakowski Damazy
*około 1832 Bartki
†przed 03-07-1901
4300
Kossakowski Dominik
*około 1833 Bartki
†
4301
Kossakowski Feliks
*około 1833 Kotówek
†
4302
Kossakowski Franciszek
*około 1830 Chrostowo
†10-05-1867 Chrostowo /Jedwabne/
4303
Kossakowski Heliodor
*około 1844 Szczuczyn
†
4304
Kossakowski Ignacy
*około 1845 Kossaki
†przed 01-03-1908
4305
Kossakowski Ignacy
*około 1830 Mocarze
†przed 07-02-1881
4306
Kossakowski Jan
*około 1842 Kotówek
†po 12-02-1912
4307
Kossakowski Jan
*około 1849 Woźnawieś
†po 12-02-1900
4308
Kossakowski Jan
*około 1838 Nieławice
†
4309
Kossakowski Józef
*około 1829 Konopki Tłuste
†od 29-02-1892 do 26-10-1897
4310
Kossakowski Kajetan
*około 1839 Bartki
†
4311
Kossakowski Ludwik
*około 1834 Rutki
†
4312
Kossakowski Mateusz
*około 1833 Rutki
†
4313
Kossakowski Mikołaj
*około 1827 Grądy Wielkie
†05-08-1907 Grądy Wielkie /Jedwabne/
4314
Kossakowski Paweł Władysław
*około 1845 Brodowo
†13-02-1902 Brodowo /Radziłów/
4315
Kossakowski Sylwester
*około 1844 Koniecki par. Wizna
†18-01-1881 Nadbory /Burzyn/
4316
Kossakowski Walenty
*około 1837 Kotówek
†
4317
Kossakowski Wojciech
*około 1830 Mocarze
†przed 09-06-1886
4318
Kostecki Leopold
*około 1845 Okrasin
†09-02-1924 Klimaszewnica
4319
Kostecki Stanisław
*około 1847 Bzury
†
4320
Kostka Jan
*około 1847
†
4321
Kostka Józef
*około 1829 Burzyn
†przed 20-11-1882
4322
Koszewska Marianna z d. Sztanga
*około 1849 Myszyniec
†18-04-1907 Wizna /Wizna/
4323
Koszykowska Franciszka z d. Saczewska
*około 1833 Święcienin
†przed 01-1878
4324
Koszykowska Franciszka z d. Kulikowska
*około 1831 Konopki
†
4325
Koszykowska Katarzyna z d. Kropiewnicka
*około 1833 Brzeziny
†po 30-01-1899
4326
Koszykowska Marianna z d. Wądołowska
*około 1836 Koniecki par. Wizna
†przed 19-02-1895
4327
Koszykowska Marianna z d. Kuczewska
*około 1841 Kramarzewo
†03-07-1865
4328
Koszykowska Waleria z d. Lipska
*około 1835 Nadbory
†02-12-1868 Klimaszewnica /Białaszewo/
4329
Koszykowski Dominik (Dionizy)
*około 1826 Biodry
†10-10-1852 Warszawa
4330
Koszykowski Franciszek
*około 1834 Biodry
†29-04-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/
4331
Koszykowski Jakub
*około 1825 Brzostowo
†19-05-1851
4332
Koszykowski Józef
*około 1841 Czachy
†po 30-01-1899
4333
Kościelecki Wojciech
*około 1842 Podłabienie
†
4334
Kościńska Julianna z d. Mieczkowska
*około 1843 Karwowo par. Jedwabne
†
4335
Kościński Józef
*około 1827 Siwki par. Romany
†
4336
Kot Ewa z d. Szymkiewicz
*około 1838 Sojczyn-Borowy
†po 29-10-1894
4337
Kotlewska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1840 Mocarze
†03-04-1920 Bartki /Burzyn/
4338
Kotlewski Apolinary
*około 1838 Bartki
†od 04-02-1902 do 19-03-1911
4339
Kotowska Anna z d. Krajewska
*około 1834 Grądy Małe
†
4340
Kotowska Franciszka z d. Malinowska
*około 1842 Ciemnoszyje
†przed 21-01-1896
4341
Kotowska Józefata z d. Szczawińska
*około 1827 Kotówek
†po 29-11-1899
4342
Kotowska Julianna z d. Chojnowska
*około 1833 Grądy Małe
†przed 10-1878
4343
Kotowska Karolina z d. Ramotowska
*około 1845 Grądy Wielkie
†04-03-1901 Wizna
4344
Kotowska Ludwika z d. Samborska
*około 1845 Męczki
†po 04-02-1908
4345
Kotowska Salomea z d. Wądołowska
*około 1825 Rutkowskie
†po 04-02-1889
4346
Kotowska Wiktoria z d. Konopka
*około 1830 Bronaki-Pietrasze
†
4347
Kotowski Antoni
*około 1839 Kotówek
†
4348
Kotowski Ignacy
*około 1827 Rutkowskie
†po 04-02-1889
4349
Kotowski Jan
*około 1830 Kokoszki
†
4350
Kotowski Józef
*około 1849 Kotówek
†od 08-02-1899 do 06-03-1905
4351
Kotowski Józef
*około 1833 Bronaki-Pietrasze
†
4352
Kotowski Mateusz
*około 1828 Kokoszki
†09-01-1891 Kotówek
4353
Kotowski Serafin
*około 02-1840 Okrasin
†przed 21-01-1896
4354
Kotowski Stanisław
*około 1841 Kotówek
†po 22-11-1892
4355
Kotowski Stanisław
*około 1841 Kotowo
†przed 08-1875
4356
Kotyńska Franciszka z d. Tyszkiewicz
*około 1841 Sojczyn-Borowy
†po 12-02-1900
4357
Kotyńska Julianna z d. Borawska
*około 1838 Nadbory
†po 14-05-1901
4358
Kotyńska Katarzyna z d. Chylińska
*około 1834 Łoje Grężki
†
4359
Kotyńska Teofila z d. Rożyńska
*około 1826 Klimaszewnica
†od 11-11-1873 do 30-01-1888
4360
Kotyński Adam
*około 1847 Borawskie
†14-05-1893 Nadbory /Burzyn/
4361
Kotyński Jan
*około 1836 Karwowo
†przed 12-02-1900
4362
Kotyński Jan Aleksander
*około 1845 Klimaszewnica
†po 29-01-1894
4363
Kotyński Leopold
*około 1827 Burzyn
†16-01-1864 Sieburczyn
4364
Kowalewska Agnieszka z d. Sarnacka
*około 1828 Kucze Wielkie
†po 21-01-1891
4365
Kowalewska Agnieszka z d. Dębińska
*około 1834 Niećkowo
†05-02-1883 Bęćkowo
4366
Kowalewska Anna z d. Kierznowska
*około 1831 Obrytki
†po 08-04-1896
4367
Kowalewska Anna z d. Sztachelska
*około 1837
†01-11-1877 Kubra /Przytuły/
4368
Kowalewska Anna z d. Staniszewska
*około 1844 Wilamowo
†przed 04-1874
4369
Kowalewska Anna z d. Bitner
*około 1833 Niećkowo
†
4370
Kowalewska Apolonia z d. Kadłubowska
*około 1840 Sulewo Prusy
†po 03-02-1896
4371
Kowalewska Elżbieta z d. Szepietowska
*około 1846 Wąsosz
†
4372
Kowalewska Ewa z d. Borys
*około 1844 Wierzbowo
†12-02-1889 Kędziorowo
4373
Kowalewska Felicjanna z d. Wróblewska
*około 1842 Niedźwiadna
†20-08-1867
4374
Kowalewska Franciszka z d. Dobrzyniecka
*około 1830 Boczki
†po 15-02-1904
4375
Kowalewska Franciszka z d. Kuczewska
*około 1833 Łubiane
†po 22-01-1894
4376
Kowalewska Franciszka z d. Lenczewska
*około 1848 Bęćkowo
†31-12-1889 Niećkowo
4377
Kowalewska Franciszka z d. Grygo
*około 1826 Kędziorowo
†29-12-1857 Kędziorowo
4378
Kowalewska Franciszka
*około 1835 Wojsławy
†02-03-1845 Wojsławy
4379
Kowalewska Franciszka z d. Zalewska
*około 1828 Kossaki
†
4380
Kowalewska Franciszka Józefa z d. Jakubczyk
*około 1835 Grozimy
†
4381
Kowalewska Joanna z d. Kozłowska
*około 1843 Drozdowo
†14-11-1901 Stryjaki /Jedwabne/
4382
Kowalewska Józefa z d. Zając
*około 1838 Chrzanowo
†
4383
Kowalewska Julianna z d. Szabelska
*około 1833 Prusy
†23-03-1894 Świdry /Wąsosz/
4384
Kowalewska Julianna z d. Sokołowska
*około 1825 Sambory
†po 17-11-1874
4385
Kowalewska Julianna z d. Sarnacka
*około 1844 Ławsk
†
4386
Kowalewska Karolina z d. Mioduszewska
*około 1826 Grądy Wielkie
†23-12-1855
4387
Kowalewska Karolina
*około 1849
†26-06-1851 Wojsławy /Wąsosz/
4388
Kowalewska Ludwika z d. Podworna
*około 1841 Prusy
†po 05-02-1894
4389
Kowalewska Marianna z d. Malinowska
*1848 Bukowo Duże
†po 08-10-1889
4390
Kowalewska Marianna z d. Barwikowska
*około 1827
†12-12-1853 Szczuczyn
4391
Kowalewska Petronella z d. Szumowska
*około 1832 Witynie
†
4392
Kowalewska Rozalia z d. Budzińska
*około 1836 Przytuły
†od 26-01-1892 do 11-10-1910
4393
Kowalewska Rozalia z d. Gontowska (Witkowska)
*około 1827
†06-10-1867 Ławsk /Wąsosz/
4394
Kowalewska Salomea z d. Foltyńska
*około 1846 Niedźwiadna
†po 21-02-1909
4395
Kowalewska Teofila z d. Sulewska
*około 05-1844 Zalesie
†30-04-1915 Odessa
4396
Kowalewska Teofila z d. Rutkowska
*około 1844 Kossaki
†po 09-02-1904
4397
Kowalewska Teofila z d. Żukowska
*1847 Wizna
†22-05-1897 Stryjaki /Jedwabne/
4398
Kowalewska Teofila z d. Ramotowska
*około 1825 Danowo
†24-01-1872 Lipnik
4399
Kowalewska Weronika z d. Mieczkowska
*15-02-1842 Trzaski
†po 17-09-1906
4400
Kowalewska Wiktoria z d. Iwanowska
*około 1844 Zanklewo
†od 21-02-1911 do 20-03-1918
4401
Kowalewski Adam
*około 1841 Olszyny
†przed 09-02-1904
4402
Kowalewski Adam
*około 1829 Kownacinek
†przed 31-01-1887
4403
Kowalewski Aleksander
*około 1848 Stryjaki
†12-05-1901 Stryjaki
4404
Kowalewski Andrzej
*około 1840 Pawełki
†po 21-02-1909
4405
Kowalewski Andrzej
*około 1833 Kucze Wielkie
†08-02-1900 Kucze Wielkie /Jedwabne/
4406
Kowalewski Antoni
*około 1827 Stryjaki
†po 21-01-1891
4407
Kowalewski Bartłomiej
*około 1836 Ławsk
†po 03-02-1896
4408
Kowalewski Fabian
*około 1829 Grabowskie
†
4409
Kowalewski Franciszek
*około 1845 Turczyn
†po 07-02-1910
4410
Kowalewski Franciszek
*około 1833 Bęćkowo
†po 09-11-1891
4411
Kowalewski Franciszek
*około 1838 Jedwabne
†po 05-02-1894
4412
Kowalewski Franciszek
*około 07-1826 Ławsk
†05-04-1827 Ławsk
4413
Kowalewski Franciszek
*około 1833 Kolno
†
4414
Kowalewski Jan
*około 1838 Stryjaki
†03-03-1918 Stryjaki /Jedwabne/
4415
Kowalewski Jan
*około 1840 Niećkowo
†14-10-1855 Niećkowo /Wąsosz/
4416
Kowalewski Jan
*około 1831 Stryjaki
†
4417
Kowalewski Józef
*około 1835 Gutki
†po 22-01-1894
4418
Kowalewski Józef
*około 1832
†po 26-02-1878
4419
Kowalewski Józef
*około 1834 Kędziorowo
†
4420
Kowalewski Kacper
*około 1836 Wilamowo
†20-05-1882
4421
Kowalewski Leopold
*około 1829 Drygały
†przed 15-02-1904
4422
Kowalewski Maciej
*16-02-1843 Wojsławy
†15-02-1920 Odessa
4423
Kowalewski Marcin
*1828 Kędziorowo
†12-08-1841 Kędziorowo
4424
Kowalewski Mateusz
*około 1842 Stryjaki
†20-03-1918 Stryjaki /Jedwabne/
4425
Kowalewski Mateusz
*około 1837 Bęćkowo
†od 14-05-1901 do 10-02-1907
4426
Kowalewski Paweł
*02-02-1849 Grędy
†20-08-1910 Czarnówek
4427
Kowalewski Stanisław
*około 1841 Stryjaki
†od 20-02-1900 do 11-12-1926
4428
Kowalewski Stanisław
*około 1834 Wilamowo
†22-01-1892
4429
Kowalewski Stanisław
*około 1826 Brychy
†po 17-11-1874
4430
Kowalewski Stanisław
*około 1847 Niećkowo
†24-09-1855 Niećkowo /Wąsosz/
4431
Kowalewski Stanisław
*około 1842 Wojsławy
†12-01-1846 Wojsławy /Wąsosz/
4432
Kowalewski Stanisław
*około 1834
†
4433
Kowalewski Walenty
*około 1842
†25-01-1846 Wojsławy /Wąsosz/
4434
Kowalewski Wiktor
*około 1844 Janczewo
†04-06-1896 Janczewo /Wizna/
4435
Kowalewski Wiktor
*około 1835 Przestrzele
†
4436
Kownacka Aniela z d. Perkowska
*około 1839
†po 23-01-1918
4437
Kownacka Franciszka z d. Bukowska
*około 1836 Karwowo
†22-06-1861
4438
Kownacka Julianna z d. Mikucka
*około 1830 Kownatki
†od 09-02-1886 do 30-01-1893
4439
Kownacka Ludwika z d. Sulewska
*02-02-1839 Sulewo Prusy
†24-10-1898 Kownatki
4440
Kownacka Marianna z d. Przestrzelska
*około 1828 Kaimy
†
4441
Kownacka Marianna z d. Święcińska
*około 1847 Guty
†
4442
Kownacka Paulina z d. Święcińska
*około 1845 Gutki
†
4443
Kownacki Adam
*około 1830 Wyrzyki
†
4444
Kownacki Adolf
*około 1835 Turczyn
†
4445
Kownacki Aleksander
*25-03-1831 Bagienice
†
4446
Kownacki Aleksander
*około 1841 Wyrzyki
†
4447
Kownacki Jan
*29-12-1829 Kownatki
†przed 09-02-1886
4448
Kownacki Józef
*04-04-1837 Kownatki
†23-01-1918 Kownatki /Wąsosz/
4449
Kownacki Piotr
*około 1833 Czachy
†po 12-11-1894
4450
Kownacki Teofil Marcjan
*około 1838 Turczyn
†
4451
Kownacki Tomasz
*około 1834 Wąsosz
†przed 21-11-1898
4452
Kozicka Rozalia z d. Rutkowska
*około 1845 Modzele
†po 14-07-1896
4453
Kozicki Franciszek Ksawery
*około 1841 Łubiane
†po 14-07-1896
4454
Kozikowska Anna z d. Ramotowska
*29-07-1842 Danowo
†po 31-01-1894
4455
Kozikowska Antonina z d. Niecikowska
*około 1848 Nieciki
†po 17-02-1908
4456
Kozikowska Elżbieta z d. Grabowska
*około 1845 Ciemnoszyje
†23-08-1879
4457
Kozikowska Emilia z d. Leszczewska
*1846 Borawskie
†25-03-1925 Święcienin
4458
Kozikowska Emilia z d. Rydzewska
*około 1837 Bukowo Małe
†29-05-1879
4459
Kozikowska Emilia z d. Komosińska
*około 1827 Rydzewo par. Rajgród
†28-10-1855 Świdry /Wąsosz/
4460
Kozikowska Emilia Balbina z d. Mścichowska
*około 1832 Niedźwiedzkie
†przed 12-02-1900
4461
Kozikowska Ewa z d. Zwolińska
*około 1844 Ciemnoszyje
†przed 06-02-1921
4462
Kozikowska Ewa z d. Gleba
*około 1831 Ruda
†po 24-02-1884
4463
Kozikowska Karolina z d. Chrostowska
*około 1835 Gardoty
†po 30-01-1894
4464
Kozikowska Karolina z d. Nejman (Lejman)
*około 1843 Augustów
†
4465
Kozikowska Katarzyna z d. Bartkowska
*około 1841 Klimaszewnica
†przed 26-11-1900
4466
Kozikowska Katarzyna z d. Gwiazdowska
*około 1833
†16-08-1874 Święcienin /Radziłów/
4467
Kozikowska Katarzyna z d. Wasilewska
*około 1829 Dębówka
†20-03-1853 Dębówka /Radziłów/
4468
Kozikowska Katarzyna z d. Chludzińska
*około 1829 Bagińskie
†
4469
Kozikowska Konstancja z d. Karwowska
*1848 Skroda Wielka
†
4470
Kozikowska Ludwika z d. Nieradko
*około 1836 Radziłów
†po 03-02-1896
4471
Kozikowska Magdalena z d. Wasiulewska
*około 1835 Płochowo
†przed 30-01-1893
4472
Kozikowska Małgorzata z d. Mocarska
*około 1836 Karwowo
†przed 01-1862
4473
Kozikowska Marianna z d. Wędrzycka
*około 1845 Kownacinek
†przed 30-01-1905
4474
Kozikowska Marianna z d. Adamska
*1837 Racibory
†po 19-11-1894
4475
Kozikowska Marianna z d. Bargłowska
*około 1828 Radziłów
†około 1873
4476
Kozikowska Marianna z d. Żukowska
*około 1849 Rydzewo
†11-09-1877 Racibory /Przytuły/
4477
Kozikowska Marianna z d. Bielska
*około 1848 Mścichy
†
4478
Kozikowska Otolia z d. Rzadkowska
*około 1844 Radziłów
†po 22-08-1910
4479
Kozikowska Salomea z d. Gardocka
*około 1849 Rogale
†
4480
Kozikowska Teressa
*około 12-1845
†19-06-1847 Karwowo /Radziłów/
4481
Kozikowska Weronika z d. Korycińska
*około 1831 Radziłów
†11-05-1859 Radziłów
4482
Kozikowski Adam
*około 1832
†26-04-1892 Witynie
4483
Kozikowski Benedykt
*1836 Poryte
†
4484
Kozikowski Feliks
*około 1837 Koziki
†przed 30-01-1905
4485
Kozikowski Ignacy
*około 1826 Cedry
†23-03-1855
4486
Kozikowski Jan
*około 1828 Dębówka
†29-12-1892
4487
Kozikowski Jan
*około 1832 Ruda
†przed 23-01-1888
4488
Kozikowski Jan
*1846 Święcienin
†
4489
Kozikowski Józef
*około 1839 Ciemnoszyje
†03-01-1927 Ciemnoszyje
4490
Kozikowski Józef
*około 1834 Świdry Podleśne
†po 27-11-1899
4491
Kozikowski Józef
*około 1838 Ciemnoszyje
†po 19-02-1900
4492
Kozikowski Józef
*około 1833 Cedry
†po 30-01-1894
4493
Kozikowski Kajetan
*około 1844 Ciemnoszyje
†po 11-02-1901
4494
Kozikowski Kajetan
*1840 Święcienin
†po 31-01-1894
4495
Kozikowski Konstanty
*około 1839
†12-04-1920 Święcienin /Radziłów/
4496
Kozikowski Leon
*około 1828 Dębówka
†od 08-02-1888 do 26-11-1900
4497
Kozikowski Leopold Mateusz
*około 1849 Koziki
†08-03-1887 Skroda Wielka /Grabowo/
4498
Kozikowski Ludwik
*około 1843 Zawady Ełckie
†01-11-1885
4499
Kozikowski Maciej
*około 1829 Karwowo
†od 25-06-1894 do 25-04-1904
4500
Kozikowski Maciej
*około 1835 Radziłów
†po 03-02-1896
4501
Kozikowski Maciej
*około 1830 Ciemnoszyje
†
4502
Kozikowski Michał
*około 1840 Ciemnoszyje
†
4503
Kozikowski Mikołaj
*1842 Dębówka
†po 22-08-1910
4504
Kozikowski Piotr
*około 1839 Koziki
†po 17-02-1908
4505
Kozikowski Piotr
*około 1834 Dębówka
†po 19-11-1894
4506
Kozikowski Tomasz
*około 1837 Ciemnoszyje
†
4507
Kozikowski Wawrzyniec
*około 1842 Chyliny
†
4508
Kozikowski Wojciech
*około 1833 Święcienin
†13-05-1869
4509
Kozikowski Wojciech
*około 1832 Ciemnoszyje
†16-04-1865
4510
Kozińska Rozalia z d. Samborska
*około 1826 Sambory
†
4511
Koziński Stanisław
*około 1825 Drozdowo
†
4512
Kozłowska Agnieszka z d. Sztejn
*około 1839 Wąsosz
†
4513
Kozłowska Agnieszka
*26-09-1848 Sieburczyn
†
4514
Kozłowska Aniela z d. Sulewska
*około 1832 Zaborowo
†przed 18-10-1881
4515
Kozłowska Aniela z d. Dziękiewicz
*około 1830 Kossaki
†
4516
Kozłowska Anna z d. Rostkowska
*około 1840 Rutki
†przed 01-1896 Rutkowskie
4517
Kozłowska Cecylia z d. Cwalińska
*około 1843 Cwaliny Duże
†po 03-05-1904
4518
Kozłowska Franciszka z d. Tył
*około 1847 Wólka Piaseczna
†po 14-01-1907
4519
Kozłowska Józefa z d. Wądołowska
*około 1841 Rutkowskie
†07-05-1917 Rutkowskie /Burzyn/
4520
Kozłowska Józefa z d. Rowek
*około 1844 Konopki par. Grajewo
†
4521
Kozłowska Józefa z d. Kostka
*około 1840
†
4522
Kozłowska Józefata z d. Zakaszewska
*około 1839 Niećkowo
†przed 12-1890
4523
Kozłowska Karolina z d. Modzelewska
*około 1839 Wąsosz
†17-11-1924 Wąsosz /Wąsosz/
4524
Kozłowska Karolina z d. Kondrasiak (Kondracka)
*około 1841
†po 23-05-1904
4525
Kozłowska Karolina z d. Mroczkowska
*około 1827 Wypychy
†od 13-10-1874 do 08-10-1894
4526
Kozłowska Katarzyna z d. Waniewska
*około 1843 Bronowo
†przed 22-01-1907
4527
Kozłowska Klementyna z d. Ostrowska
*około 1845 Kubra
†03-05-1876 Brychy /Przytuły/
4528
Kozłowska Ludwika z d. Chludzińska
*około 1848 Zanklewo
†od 06-02-1899 do 21-09-1905
4529
Kozłowska Magdalena z d. Węcek
*około 1839 Żebry
†
4530
Kozłowska Magdalena
*23-08-1847 Burzyn
†
4531
Kozłowska Małgorzata z d. Malinowska
*około 1836 Wąsosz
†od 27-11-1893 do 25-05-1903
4532
Kozłowska Marianna
*około 1842 Sieburczyn
†25-02-1920 Sieburczyn /Burzyn/
4533
Kozłowska Marianna
*około 1837
†28-01-1840 Wąsosz /Wąsosz/
4534
Kozłowska Marianna z d. Zamojska
*około 1841 Grabowo
†
4535
Kozłowska Rozalia z d. Alert
*około 1848 Słucz
†
4536
Kozłowska Rozalia Ludwika z d. Karczewska
*około 08-1844 Szczuczyn
†
4537
Kozłowski Adam
*około 1825 Lipnik
†08-12-1872
4538
Kozłowski Adam
*około 1835 Radziłów
†
4539
Kozłowski Adam Mateusz
*około 1837 Mierucie
†
4540
Kozłowski Andrzej
*około 1847 Bronaki-Pietrasze
†po 03-02-1913
4541
Kozłowski Antoni
*1835 Stawiski
†
4542
Kozłowski Baltazar
*około 1829
†
4543
Kozłowski Franciszek
*około 1833 Możdżenie
†po 25-05-1903
4544
Kozłowski Franciszek
*około 1842 Wąsosz
†29-06-1907 Wąsosz /Wąsosz/
4545
Kozłowski Franciszek
*około 1841 Lipnik
†
4546
Kozłowski Franciszek
*1840 Stawiski
†
4547
Kozłowski Franciszek
*1833 Stawiski
†
4548
Kozłowski Jakub
*około 1830 Stawiski
†po 03-05-1904
4549
Kozłowski Jan
*03-01-1837 Święcienin
†przed 27-05-1905
4550
Kozłowski Jan
*około 1843
†po 27-01-1896
4551
Kozłowski Jan
*około 1830 Lipnik
†od 14-11-1881 do 11-02-1895
4552
Kozłowski Jan
*około 1841 Burzyn
†
4553
Kozłowski Józef
*około 1840 Wąsosz
†przed 15-02-1927
4554
Kozłowski Józef
*około 1825 Dzięgiele
†30-09-1869
4555
Kozłowski Józef
*około 1836 Nowa Wieś (Wieluń)
†
4556
Kozłowski Ksawery
*około 1825 Konopki
†
4557
Kozłowski Leopold
*około 1840 Marki
†
4558
Kozłowski Paweł
*około 1826 Górki
†
4559
Kozłowski Piotr
*około 1827 Ławsk
†
4560
Kozłowski Stanisław
*około 1845 Burzyn
†03-12-1928 Burzyn /Burzyn/
4561
Kozłowski Stanisław
*około 1846 Bęćkowo
†
4562
Kozłowski Walenty
*około 1834 Burzyn
†27-11-1895 Sieburczyn /Burzyn/
4563
Kozłowski Wawrzyniec
*około 1832 Wilamowo
†przed 05-11-1894
4564
Koźlarzewska Teofila z d. Skowrońska
*około 1832
†od 21-10-1884 do 18-02-1901
4565
Koźlarzewski Konstanty
*około 1828
†przed 21-10-1884
4566
Kraińska Franciszka z d. Duchnowska
*około 1843 Dębówka
†
4567
Kraińska Julianna z d. Golikowska
*około 1846 Kubra
†przed 29-01-1895
4568
Kraińska Katarzyna z d. Bieńkowska
*około 1840 Okrasin
†
4569
Kraińska Teofila z d. Kadłubowska
*około 1830 Radziłów
†po 05-02-1877
4570
Kraińska Weronika z d. Duchnowska
*około 1838 Kubra
†po 25-02-1895
4571
Kraińska Weronika z d. Zaniewska
*około 1835 Okrasin
†przed 12-02-1889
4572
Kraiński Aleksander
*około 1838 Okrasin
†po 12-02-1889
4573
Kraiński Andrzej
*około 1840 Okrasin
†
4574
Kraiński Antoni
*około 1839 Okrasin
†
4575
Kraiński Franciszek
*około 1836
†przed 29-02-1892
4576
Kraiński Franciszek
*około 1832 Przytuły
†
4577
Kraiński Jan
*około 1825
†po 06-02-1881
4578
Kraiński Łukasz
*1843 Okrasin
†15-12-1923 Radziłów
4579
Kraiński Maksymilian
*około 1844 Okrasin
†
4580
Kraiński Marcel
*około 1849 Radziłów
†przed 12-02-1906
4581
Kraiński Mateusz
*około 1826 Radziłów
†po 05-02-1877
4582
Kraiński Piotr
*około 1844 Okrasin
†przed 29-01-1895
4583
Krajewska Anna z d. Karwowska
*około 1825 Kubrzany
†przed 25-11-1878
4584
Krajewska Franciszka z d. Godlewska
*około 1829 Orzechówka
†przed 28-01-1890
4585
Krajewska Franciszka z d. Zarzecka
*około 1836 Glinki
†
4586
Krajewska Julianna z d. Mogielnicka
*około 1847 Nadbory
†27-01-1918 Pieńki Okopne
4587
Krajewska Karolina z d. Akus
*około 1841 Grabowo
†po 14-02-1887
4588
Krajewska Marianna z d. Kossakowska
*1834 Kubrzany
†po 30-01-1894
4589
Krajewska Marianna z d. Sulewska
*około 1838 Sieburczyn
†
4590
Krajewski Adam
*około 1834 Grabowo
†
4591
Krajewski Aleksander
*około 1844 Kubrzany
†
4592
Krajewski Andrzej
*około 1835 Wizna
†
4593
Krajewski Felicjan
*około 1826 Kubrzany
†przed 25-11-1878
4594
Krajewski Franciszek
*około 1838 Grabowo
†przed 14-02-1887
4595
Krajewski Jakub
*około 1848 Grądy Małe
†przed 27-01-1918
4596
Krajewski Jan
*około 1826
†przed 23-01-1882
4597
Krajewski Józef
*około 1838 Wizna
†1869
4598
Krajewski Konstanty
*około 1849 Pruszki Wielkie
†
4599
Krajewski Seweryn
*około 1831 Grądy Małe
†przed 12-02-1890
4600
Krajewski Stanisław
*około 1829 Grabowo
†przed 28-01-1890
4601
Krasiński Jan
*około 1836 Surały
†
4602
Krasiński Wiktor
*około 1842 Surały
†
4603
Krasnoborska Aniela z d. Organek
*około 1831 Sojczyn-Borowy
†po 12-02-1877
4604
Krasnoborski Jan
*około 1832 Kapice
†po 12-02-1877
4605
Krasnoborski Wiktor
*około 1836 Kapice
†
4606
Krasnowska Anna z d. Ładyżyńska
*około 1827 Wizna
†
4607
Krasnowski Franciszek
*około 1825 Wizna
†
4608
Krasnowski Maciej
*około 1843 Wizna
†1869
4609
Kreska Ewa z d. Bieńkowska
*około 1840 Okrasin
†po 10-02-1886
4610
Kreska Franciszek
*około 1846 Żebry
†po 10-02-1886
4611
Kreska Franciszka z d. Sokołowska
*około 1830 Wąsosz
†02-11-1855
4612
Kreska Franciszka
*około 1848 Żebry
†29-10-1853 Żebry
4613
Kreska Magdalena z d. Wysocka
*około 1827 Żebry
†przed 26-01-1886
4614
Kretuńska Barbara z d. Okrasińska
*1838 Dębówka
†po 26-09-1889
4615
Kretuński Serafin
*około 1832 Kąty
†przed 13-07-1886
4616
Kropiewnicka Józefata z d. Zyskowska
*1829 Wólka Piaseczna
†
4617
Kropiewnicki Wiktor
*około 1825 Białosuknia
†
4618
Królikowska Marianna Ewa z d. Rogowska
*1832 Wizna
†
4619
Królikowski Jan
*około 1833 Zanklewo
†
4620
Krukowska Julianna z d. Wasilewska
*około 1828 Szczuczyn
†
4621
Krukowska Julianna Klara z d. Hecer
*około 1840 Szczuczyn
†
4622
Krukowska Karolina z d. Wileńska
*około 1829 Konopki
†
4623
Krukowska Marianna z d. Majewska
*około 1834 Popowo par. Rajgród
†
4624
Krukowski Adam
*około 1834 Popowo
†
4625
Krukowski Jan
*około 1837 Wólka Piotrowska
†
4626
Krukowski Stanisław Adam
*około 1834 Popowo
†
4627
Krupa Franciszek
*około 1846 Sojczyn Grądowy
†
4628
Krupińska Franciszka z d. Górska
*około 1845 Szczuczyn
†
4629
Krupińska Tekla z d. Maciorowska
*około 1825 Przechody
†po 09-02-1874
4630
Krupiński Piotr Jakub
*około 1847 Łomża
†
4631
Krusiewicz Wojciech
*około 1825 Taraskowo
†
4632
Kruszczewska Katarzyna z d. Bagińska
*15-05-1830 Sulewo Kownaty
†po 22-05-1881
4633
Kruszczewski Jan
*około 1832 Jaki
†
4634
Kruszyńska Antonina z d. Opońska
*około 1849 Żebry
†po 26-07-1916
4635
Kruszyńska Marianna z d. Sawicka
*około 1832 Bęćkowo
†po 19-01-1904
4636
Kruszyńska Rozalia z d. Osiecka
*02-06-1848 Bęćkowo
†
4637
Kruszyński Franciszek
*około 1846 Łubiane
†
4638
Kruszyński Gerard Michał
*około 1844 Sokoły
†
4639
Kruszyński Jan
*około 12-1847 Żebry
†26-07-1916 Żebry /Wąsosz/
4640
Krymski Maciej (Marcin)
*około 1827 Barany
†przed 23-11-1874
4641
Krysiewicz Anna z d. Słonicka
*około 1829 Bronowo
†
4642
Krystowczyk Barbara z d. Staniszewska
*około 1834 Pawełki
†od 30-01-1882 do 12-02-1901
4643
Krystowczyk Karolina z d. Chlęch
*około 1825 Brzeźnio
†po 16-02-1886
4644
Krystowczyk Kazimierz
*około 1827
†po 20-11-1905
4645
Krystowczyk Rozalia z d. Borawska
*około 1831 Mieczki
†po 01-03-1905
4646
Kryszczyńska Karolina z d. Leoszewska
*22-01-1839 Chrzanowo-Cyprki
†od 03-02-1891 do 12-04-1909
4647
Kryszczyńska Marianna z d. Piotrowska
*około 1826 Prusy
†po 21-11-1881
4648
Kryszczyński Aleksander
*około 1841 Kubra
†12-04-1909 Chrzanowo
4649
Kryszczyński Antoni
*około 1849 Kubra
†przed 18-02-1908
4650
Kryszpin Augustyn
*około 1846 Przerośl
†przed 24-10-1914
4651
Kryszpin Ewa z d. Sianko
*około 1827 Żebry
†28-03-1853
4652
Kryszpin Marianna z d. Danowska
*około 1848 Czernice
†24-10-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/
4653
Krysztopa Teofila z d. Maciorowska
*około 1841 Przechody
†
4654
Krysztopa Wojciech
*około 03-1841 Kopytkowo
†
4655
Krzeczkowska Anna z d. Biedrzycka
*około 1844 Święcienin
†przed 22-02-1897
4656
Krzeczkowska Anna z d. Danowska
*około 1849 Klimaszewnica
†po 21-01-1896
4657
Krzeczkowska Magdalena z d. Konopka
*około 1842 Karwowo
†23-05-1864
4658
Krzeczkowski Jan
*około 1833 Klimaszewnica
†od 22-02-1897 do 03-02-1903
4659
Krzeski Stanisław
*około 1842
†08-05-1844 Świdry
4660
Krzyżanowska Józefa z d. Romanowska
*około 1836 Łepki
†przed 05-1874
4661
Krzyżanowska Marianna z d. Pawłowska
*około 1839
†przed 28-01-1895
4662
Krzyżanowska Marianna Marcjanna z d. Ciszewska
*1843 Radziłów
†
4663
Krzyżanowska Rozalia z d. Gołąbek
*około 1834 Barany
†po 14-10-1889
4664
Krzyżanowski Adam
*około 1825 Andrychy
†po 14-10-1889
4665
Krzyżanowski Antoni
*około 1840 Mazewo
†28-09-1896
4666
Krzyżanowski Feliks
*około 1842 Wiązownica
†
4667
Krzyżanowski Jan
*około 1833
†po 28-01-1895
4668
Ksepka Piotr
*około 1829 Kapice
†od 29-02-1892 do 26-04-1920
4669
Ksepka Rozalia z d. Zyskowska
*około 1830 Osowiec
†od 22-11-1875 do 29-02-1892
4670
Książek Marcin
*około 1834 Kalinowo
†
4671
Książek Marianna z d. Siemieńska
*około 1837 Kucze Wielkie
†
4672
Ksionka Anna z d. Zajkowska
*około 1832 Wąsosz
†przed 15-05-1906
4673
Kubrowska Magdalena z d. Gutowska
*około 1834 Grabowo
†po 24-02-1884
4674
Kubrowski Józef
*około 1835 Grabowo
†
4675
Kuczewska Józefa z d. Niecikowska
*około 1825 Kownatki
†17-05-1855 Kramarzewo
4676
Kuczewska Józefata z d. Niebrzydowska
*31-12-1827 Sulewo Kownaty
†06-12-1901 Szwelczyn /Wąsosz/
4677
Kuczewska Józefata z d. Grabowska
*około 1837 Czerwonki
†po 05-05-1902
4678
Kuczewska Julianna z d. Serba
*około 1838 Słucz
†po 16-02-1896
4679
Kuczewska Katarzyna z d. Borawska
*około 1847 Ławsk
†29-09-1934
4680
Kuczewska Katarzyna z d. Jastrzębska
*około 1841 Lachowo
†po 03-06-1901
4681
Kuczewska Katarzyna z d. Gardocka
*około 1829 Łazarze
†14-06-1853
4682
Kuczewska Konstancja z d. Glinka
*około 1834 Koniecki par. Wizna
†po 19-02-1895
4683
Kuczewska Ludwika z d. Skrodzka
*około 1846 Stawiski
†po 04-09-1895
4684
Kuczewska Natalia z d. Żukowska
*około 1848 Wizna
†
4685
Kuczewska Paulina z d. Robaczyńska
*około 1844 Wąsosz
†29-03-1908 Wąsosz /Wąsosz/
4686
Kuczewska Salomea z d. Rakowska
*około 1825
†22-05-1855 Kucze Małe /Jedwabne/
4687
Kuczewska Wiktoria z d. Klimaszewska
*08-12-1826 Kędziorowo
†
4688
Kuczewski Augustyn
*około 1844 Szwelczyn
†przed 29-03-1908
4689
Kuczewski Baltazar
*około 1827 Pasichy
†22-06-1872 Przytuły
4690
Kuczewski Franciszek
*około 08-1843 Ławsk
†od 05-02-1907 do 29-09-1934
4691
Kuczewski Jan
*około 1835 Pasichy
†po 16-02-1896
4692
Kuczewski Karol
*około 1841 Kucze Małe
†
4693
Kuczewski Rajmund
*około 1826 Kucze Małe
†przed 13-02-1893
4694
Kuczewski Sylwester
*około 1831 Kamianki
†1863
4695
Kuczewski Wincenty
*około 1842 Konopki-Białystok
†od 03-06-1901 do 12-02-1917
4696
Kuczwalska Franciszka z d. Piekarowicz
*około 1841 Szczuczyn
†
4697
Kuczwalski Ignacy
*około 1840 Szczuczyn
†
4698
Kuczwalski Ludwik
*około 1836 Szczuczyn
†14-12-1859
4699
Kuczwalski Michał
*około 1845 Szczuczyn
†przed 18-06-1921
4700
Kuczyńska Agnieszka z d. Popowska
*około 1847 Kapice
†przed 12-06-1899
4701
Kuczyńska Anastazja z d. Ostapkowicz
*około 1831 Osowiec
†po 05-02-1883
4702
Kuczyńska Apolonia z d. Krasnoborska
*około 1848 Kapice
†
4703
Kuczyńska Elżbieta z d. Wojtkielewicz
*około 1842 Sośnia
†przed 06-02-1906
4704
Kuczyńska Ewa z d. Kudrzycka
*około 1832 Ełk
†po 31-10-1859
4705
Kuczyńska Ewa z d. Skrodzka
*około 1836 Kamińskie
†
4706
Kuczyńska Franciszka z d. Laskowska
*około 1830
†przed 02-1851
4707
Kuczyńska Józefa z d. Milewska
*około 1830 Milewo
†po 30-09-1883
4708
Kuczyńska Julianna z d. Mikucka
*około 1831 Grajewo
†24-11-1853
4709
Kuczyńska Ludwika z d. Masłowska
*około 1842 Sośnia
†
4710
Kuczyńska Marcjanna z d. Chrzanowska
*około 1827 Świdry Podleśne
†przed 27-11-1894
4711
Kuczyńska Marcjanna
*04-02-1845 Sulewo Kownaty
†01-10-1848 Sulewo Kownaty
4712
Kuczyńska Marianna z d. Sulewska
*około 1825 Regiel
†17-11-1868 Sulewo Kownaty
4713
Kuczyńska Marianna z d. Danowska
*06-02-1842 Sulewo Kownaty
†19-02-1876 Sulewo Kownaty
4714
Kuczyńska Paulina z d. Kozicka
*około 1832 Łubiane
†przed 10-1871
4715
Kuczyńska Paulina z d. Łepkowska
*1843 Glinki
†
4716
Kuczyńska Rozalia z d. Adasiewicz
*około 1844 Osowiec
†przed 12-1871
4717
Kuczyńska Wiktoria z d. Baranowska
*około 1826
†
4718
Kuczyński Andrzej
*około 1837 Kamińskie
†
4719
Kuczyński Andrzej
*około 1839 Płochowo
†
4720
Kuczyński Antoni
*około 1844 Płochowo
†
4721
Kuczyński Franciszek
*około 1840 Płochowo
†przed 06-02-1906
4722
Kuczyński Franciszek
*około 1827 Sulewo Kownaty
†
4723
Kuczyński Jakub
*około 1829 Płochowo
†od 03-07-1870 do 22-07-1885
4724
Kuczyński Jan
*23-11-1825 Sulewo Kownaty
†
4725
Kuczyński Jan
*około 1834 Płochowo
†
4726
Kuczyński Józef
*około 1840 Sulewo Kownaty
†22-02-1920 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
4727
Kuczyński Józef
*około 1833
†
4728
Kuczyński Konstanty
*12-04-1837 Sulewo Kownaty
†
4729
Kuczyński Marcel
*około 1849 Płochowo
†
4730
Kuczyński Marcin
*około 1846 Kapice
†
4731
Kuczyński Mateusz
*około 08-1839 Płochowo
†1862
4732
Kuczyński Michał
*około 1825 Wąsosz
†
4733
Kuczyński Paweł
*około 1828 Łękowo
†
4734
Kuczyński Stanisław
*około 1831 Kamińskie
†po 30-09-1883
4735
Kuczyński Teofil
*15-02-1844 Sulewo Kownaty
†
4736
Kuczyński Wawrzyniec
*11-08-1848 Sulewo Kownaty
†
4737
Kuczyński Wojciech
*około 1829 Płochowo
†po 05-02-1883
4738
Kuć Agnieszka z d. Kalinowska
*około 1827 Niwkowo
†
4739
Kuć Józef
*około 1835 Wizna
†
4740
Kuć Julianna z d. Grabowska
*około 1832 Wizna
†01-04-1857
4741
Kuć Ludwik
*około 1842 Wizna
†
4742
Kuć Ludwika z d. Pruszyńska
*około 1848 Bożejewo
†
4743
Kuć Magdalena z d. Chmielewska
*23-07-1837 Wizna
†
4744
Kuć Mateusz
*około 1828 Kramkowo
†11-12-1879
4745
Kuć Mateusz
*około 1849 Wizna
†
4746
Kuć Salomea z d. Samborska
*około 1845 Sambory
†
4747
Kuderkiewicz Salomea z d. Chrzanowska
*około 1828 Barwiki
†
4748
Kuferska Anna z d. Więckowska
*około 1826 Danówek
†przed 08-10-1883
4749
Kuklińska Rozalia z d. Laskowska
*około 1830 Biczki
†po 26-11-1894
4750
Kuklińska Szarlota z d. Marcińczyk
*około 1839 Karpa
†
4751
Kukliński Mikołaj
*około 1825 Śniadowo
†
4752
Kukliński Wawrzyniec
*około 1827
†przed 26-11-1894
4753
Kukowska Józefa z d. Supińska
*1837 Bełda
†przed 06-1880
4754
Kukowska Józefata z d. Renkiewicz
*18-03-1837 Mścichy
†01-01-1880 Mścichy /Radziłów/
4755
Kukowska Leonora z d. Łepkowska
*około 1838 Surały
†po 16-01-1900
4756
Kukowska Marianna z d. Kadyszewska
*około 1846
†po 16-02-1897
4757
Kukowska Marianna z d. Kozłowska
*około 1834 Koniecki
†04-09-1856 Koniecki
4758
Kukowska Monika z d. Renkiewicz
*około 1827
†od 31-01-1881 do 30-01-1905
4759
Kukowski Adam
*około 1831
†po 16-02-1897
4760
Kukowski Apolinary
*około 1836 Mścichy
†po 08-10-1895
4761
Kukowski Ignacy Wincenty
*27-07-1839 Mścichy
†
4762
Kukowski Jakub
*około 1840
†po 30-06-1895
4763
Kukowski Piotr
*1849 Borawskie
†1909 Jedwabne
4764
Kukowski Piotr
*około 1832 Romany
†przed 04-09-1856
4765
Kukowski Stanisław
*około 1837 Borawskie
†po 16-01-1900
4766
Kukowski Stanisław
*około 1849 Mścichy
†od 18-06-1898 do 30-08-1922
4767
Kulawczyk Anna z d. Niemczyk
*około 1835 Rajgród
†
4768
Kulawczyk Ewa z d. Matejkowska
*około 1825 Bronowo
†19-10-1874
4769
Kulawczyk Jan
*około 1833 Bronowo
†
4770
Kulawczyk Paweł
*około 1848 Bronowo
†
4771
Kulągowska Scholastyka z d. Kamińska
*około 1832 Kucze Wielkie
†po 11-02-1896
4772
Kulągowski Franciszek
*około 1831 Sokoły par. Szymany
†11-02-1896 Kucze Małe /Jedwabne/
4773
Kulesza Ludwika z d. Śledziewska
*około 1827
†16-01-1887 Sieburczyn /Burzyn/
4774
Kulesza Marianna z d. Murawska
*około 1826 Janczewo
†
4775
Kulesza Marianna z d. Maszczyk
*około 1848 Zanklewo
†
4776
Kuligowski Feliks z d. Kulikowski
*około 1845
†
4777
Kulikowska Aniela z d. Chrostowska
*1839 Bukowo Duże
†po 16-10-1893
4778
Kulikowska Emilia z d. Tyszka
*około 1841 Nieciki
†
4779
Kulikowska Joanna z d. Bargłowska
*około 1829 Przytuły
†
4780
Kulikowska Józefa z d. Wszeborowska
*około 1834 Marki
†po 14-01-1895
4781
Kulikowska Józefa z d. Niebrzydowska
*około 1840
†po 27-10-1896
4782
Kulikowska Karolina z d. Bujan
*około 1846 Ławsk
†17-06-1921 Ławsk /Wąsosz/
4783
Kulikowska Katarzyna z d. Ołdakowska
*około 1827 Konopki
†przed 27-10-1891
4784
Kulikowska Marianna z d. Cimochowska
*około 1838 Słucz
†19-11-1862 Żebry
4785
Kulikowska Marianna
*około 1833 Zalesie
†04-05-1838 Zalesie /Wąsosz/
4786
Kulikowska Marianna z d. Chrostowska
*około 1827 Bukowo Duże
†
4787
Kulikowska Paulina z d. Milewska
*około 1838 Turczyn
†
4788
Kulikowska Rozalia z d. Kleszczewska
*około 1834 Pomiany
†
4789
Kulikowska Teofila Emilia z d. Rogowska
*około 1847 Brodowo
†
4790
Kulikowski Dominik
*około 1839 Turczyn
†przed 21-11-1892
4791
Kulikowski Jan
*około 1828 Lipińskie
†przed 21-10-1896
4792
Kulikowski Jan
*około 1847 Łojki
†
4793
Kulikowski Leopold
*17-11-1829 Żebry
†po 16-10-1893
4794
Kulikowski Paweł
*około 1829 Konopki
†przed 27-10-1891
4795
Kulikowski Piotr
*około 1840
†przed 27-10-1896
4796
Kulikowski Polikarp
*18-02-1848 Żebry
†
4797
Kulikowski Stanisław
*26-10-1846 Żebry
†
4798
Kulikowski Wacław
*28-08-1833 Żebry
†
4799
Kulikowski Walenty
*około 1829 Koty
†
4800
Kuliński Jan
*około 1829 Okół
†31-03-1863 Białaszewo
4801
Kumelska Katarzyna z d. Bagińska
*około 1826 Bagińskie
†
4802
Kumelski Antoni
*około 1828
†06-01-1866
4803
Kumelski Michał
*około 1828 Wiszowate
†07-01-1863 Wiszowate /Grabowo/
4804
Kumelski Mikołaj Ambroży
*około 1825 Kiełcze-Kopki
†
4805
Kumkowski Jan
*około 1831 Szymany
†
4806
Kuna Aleksandra z d. Lemel
*około 1840 Szczuczyn
†09-05-1876
4807
Kuna Franciszek
*około 1833 Szczuczyn
†
4808
Kuna Jan
*około 1825 Barany
†07-04-1879 Świdry /Wąsosz/
4809
Kuna Karolina z d. Słowicka
*około 1831 Sejny
†03-05-1863
4810
Kuna Marcin Ludwik
*około 1836 Szczuczyn
†01-04-1865
4811
Kuna Marianna z d. Cawalina
*około 04-1839 Stawiski
†
4812
Kuna Marianna z d. Suchocka
*około 1846 Wiejsieje
†
4813
Kurejwo Jan
*około 1840
†
4814
Kurkowska Barbara z d. Rusiecka
*około 1829 Czerwonki
†od 14-10-1884 do 09-11-1891
4815
Kurkowska Emilia z d. Łepkowska
*około 1829 Łoje
†28-03-1853 Borawskie /Przytuły/
4816
Kurkowska Franciszka z d. Gardocka
*około 1834 Gardoty
†przed 19-01-1892
4817
Kurkowska Justyna z d. Gardocka
*około 1831 Szostaki
†od 08-02-1875 do 06-02-1893
4818
Kurkowska Karolina z d. Kurzątkowska
*około 1833 Cedry
†
4819
Kurkowska Marianna z d. Zalewska
*około 1827 Zalesie
†od 26-02-1889 do 01-06-1897
4820
Kurkowska Marianna z d. Gardocka
*około 1825 Gardoty
†
4821
Kurkowska Petronela z d. Świderska
*około 1839 Chełchy
†14-08-1904 Bagienice
4822
Kurkowska Rozalia z d. Szleszyńska
*około 09-1844 Rosochate
†po 13-11-1893
4823
Kurkowska Salomea z d. Sulewska
*14-11-1833 Sulewo Kownaty
†
4824
Kurkowska Weronika z d. Śmiarowska
*około 1836 Mieczki
†18-11-1861 Borawskie /Przytuły/
4825
Kurkowska Wiktoria z d. Dobrzycka
*około 1843 Szymany
†po 14-02-1899
4826
Kurkowska Wiktoria z d. Borawska
*09-05-1837 Konopki
†po 14-07-1879
4827
Kurkowski Andrzej
*około 1825 Jurzec
†15-05-1869
4828
Kurkowski Franciszek
*około 01-1847 Jaki
†od 11-02-1890 do 13-11-1893
4829
Kurkowski Franciszek
*około 1836 Borawskie
†1867
4830
Kurkowski Jan
*1843 Jaki
†1861 Jaki
4831
Kurkowski Jan
*około 1844 Ławsk
†
4832
Kurkowski Józef
*1848 Nieciki
†
4833
Kurkowski Ksawery
*około 1839 Borawskie
†przed 14-07-1879
4834
Kurkowski Marcel
*około 1849 Bagińskie
†
4835
Kurkowski Serafin
*1845 Nieciki
†po 14-02-1899
4836
Kurkowski Stanisław
*około 1833 Borawskie
†
4837
Kurkowski Stanisław
*około 1838 Jaki
†
4838
Kurkowski Wojciech
*około 1829 Sokoły par. Romany
†po 12-02-1906
4839
Kurkowski Wojciech
*1836 Jaki
†po 01-06-1897
4840
Kurkowski Wojciech
*około 1825 Jaki
†
4841
Kurpiewska Marianna z d. Łapińska
*około 1845 Przechody
†
4842
Kurpiewski Wiktor
*około 1825 Kosówka
†
4843
Kurzątkowska Anna z d. Kacprowska
*około 1839 Wąsosz
†po 28-01-1889
4844
Kurzątkowska Emilia z d. Dąbrowska
*około 1829 Mocarze
†
4845
Kurzątkowska Karolina z d. Wróblewska
*około 1825 Wojsławy
†po 19-11-1871
4846
Kurzątkowska Karolina z d. Olszewska
*1839 Bukowo Małe
†
4847
Kurzątkowska Magdalena z d. Dołęga
*około 1836 Makowskie
†od 22-07-1888 do 21-02-1892
4848
Kurzątkowska Marianna z d. Jarząbek
*około 1827 Chojnowo
†przed 05-1875
4849
Kurzątkowska Rozalia z d. Jarząbek
*około 1830 Chojnowo
†po 12-11-1888
4850
Kurzątkowska Teofila Ludwika z d. Wesołowska
*około 1828 Burzyn
†po 29-01-1872
4851
Kurzątkowski Antoni
*około 1834 Modzele
†11-12-1873 Kownacin /Niedźwiadna/
4852
Kurzątkowski Augustyn Józef
*1841 Borzymy
†
4853
Kurzątkowski Franciszek
*około 1844 Sokoły
†
4854
Kurzątkowski Jan
*około 1841 Mocarze
†27-02-1918 Bartki /Burzyn/
4855
Kurzątkowski Jan
*1828 Kamińskie
†po 21-11-1880
4856
Kurzątkowski Stanisław
*1826 Kamińskie
†po 19-11-1871
4857
Kurzątkowski Stanisław
*około 1846 Dzięgiele
†
4858
Kurzątkowski Stanisław
*około 1828 Cedry
†
4859
Kurzyna Filip
*1826 Brzozowa par. Białaszwewo
†
4860
Kurzyna Franciszek
*około 1842
†od 10-02-1896 do 23-02-1903
4861
Kurzyna Józef
*około 1847 Pieniążki
†
4862
Kurzyna Kacper Julian
*około 1849 Szczuczyn
†
4863
Kurzyna Katarzyna z d. Murawska
*około 1834
†
4864
Kurzyna Marianna z d. Zalewska
*około 1841 Łojki
†po 14-05-1894
4865
Kurzyna Marianna z d. Jaworska
*około 1829 Szczuczyn
†26-02-1874
4866
Kurzyna Teofila z d. Tyszka
*około 1834 Tyszki
†
4867
Kurzyna Zuzanna z d. Truszkowska
*około 1834 Czarnowo
†przed 06-1895
4868
Kusielczuk Agnieszka z d. Łuczykowska
*około 1825 Stryjaki
†
4869
Kuzak Marianna z d. Mysiewicz
*około 1825
†
4870
Kuźmiński Feliks
*około 1849 Grajewo
†
4871
Kuźmiński Franciszek (Antoni)
*około 1842 Grajewo
†przed 15-12-1938
4872
Kwiatkowska Aniela z d. Łepkowska
*około 1835 Lipnik
†
4873
Kwiatkowska Julianna z d. Sadowska
*około 1830 Włosty
†20-08-1868 Niedźwiedzkie
4874
Kwiatkowska Marianna z d. Danielczyk
*około 1830 Szczuczyn
†po 16-01-1888
4875
Kwiatkowska Marianna z d. Cimoch
*około 1827 Słucz
†od 17-02-1879 do 18-11-1895
4876
Kwiatkowska Rozalia z d. Żebrowska
*około 1832 Surały
†19-06-1888
4877
Kwiatkowska Wiktoria z d. Wiszowata
*około 1840 Przyborowo
†08-05-1900 Obrytki
4878
Kwiatkowski Franciszek
*około 1830 Chojnowo
†1868 Szczuczyn
4879
Kwiatkowski Jan
*około 1848 Czarnówek
†od 25-09-1899 do 25-04-1921
4880
Kwiatkowski Mateusz
*około 1835 Szczuczyn
†
4881
Kwiatkowski Tomasz
*około 1839 Szczuczyn
†przed 05-1910
4882
Kwiecińska Ewa z d. Wasilewska
*około 1839 Płochowo
†po 29-01-1883
4883
Kwiecińska Marianna z d. Sulewska
*około 1837 Klimaszewnica
†przed 10-02-1902
4884
Kwiecińska Rozalia z d. Siemieńska
*około 1825
†
4885
Kwieciński Jan
*około 1835 Przytuły
†po 10-02-1902
4886
Kwieciński Ludwik
*około 1837 Przytuły
†po 29-01-1883
4887
Kwieciński Stanisław
*około 1847 Przestrzele
†21-09-1896 Przytuły
4888
Kwitkowska Elżbieta
*1842 Okrasin
†24-03-1906 Okrasin /Radziłów/
4889
Kwitkowska Marianna z d. N
*około 1830
†
4890
Kwitkowska Marianna z d. Bagińska
*około 1848 Sokoły
†
4891
Kwitkowski Stanisław
*około 1838 Okrasin
†
4892
Lach Adam
*około 1844 Klimaszewnica
†
4893
Lachowicz Balbina (Elżbieta) z d. Górska
*około 1846 Barany
†przed 06-1895
4894
Lachowicz Jan
*około 1841 Barany
†od 28-01-1907 do 28-08-1920
4895
Lachowicz Jan
*około 1825 Skaje
†16-09-1860
4896
Lachowicz Katarzyna z d. Andrychowska
*około 1836 Andrychy
†
4897
Lachowicz Katarzyna z d. Zielińska
*około 1844 Skaje
†
4898
Lachowicz Katarzyna z d. Malinowska
*około 1829 Wólka
†
4899
Ladzińska Anna z d. Malewska
*około 1837 Koty par. Grajewo
†po 27-11-1899
4900
Ladzińska Anna
*1841 Wąsosz
†07-04-1844 Wąsosz
4901
Ladzińska Apolonia
*09-02-1847 Wąsosz
†
4902
Ladzińska Eleonora z d. Lendzian
*10-12-1846 Wąsosz
†po 23-01-1905
4903
Ladzińska Franciszka z d. Jagodzińska
*około 1844 Wąsosz
†03-03-1921 Wąsosz
4904
Ladzińska Franciszka z d. Laszczkowska
*około 1842 Wąsosz
†31-07-1874 Wąsosz /Wąsosz/
4905
Ladzińska Józefa z d. Kisielewska
*około 1835
†po 13-01-1902
4906
Ladzińska Karolina z d. Sobieska
*około 1845 Jambrzyki
†
4907
Ladzińska Marianna
*1838 Wąsosz
†28-11-1840 Wąsosz
4908
Ladzińska Rozalia z d. Cichocka
*około 1846 Żarnowo
†przed 05-02-1894
4909
Ladzińska Rozalia
*1836 Wąsosz
†08-06-1843 Wąsosz
4910
Ladzińska Wiktoria z d. Rogińska
*około 1837 Płochowo
†05-01-1925 Wąsosz /Wąsosz/
4911
Ladziński Aleksander
*1838 Wąsosz
†13-06-1843
4912
Ladziński Antoni
*około 1833
†od 26-11-1894 do 13-01-1902
4913
Ladziński Fabian Sebastian
*19-01-1843 Wąsosz
†przed 03-03-1921
4914
Ladziński Jan
*03-01-1848 Dołęgi
†
4915
Ladziński Józef
*około 1844 Jadłówek
†
4916
Ladziński Kazimierz
*08-02-1830 Wąsosz
†06-03-1897 Wąsosz /Wąsosz/
4917
Ladziński Leonard
*15-07-1836 Wąsosz
†od 14-11-1892 do 05-01-1925
4918
Ladziński Mikołaj
*około 1834 Barany
†04-11-1879
4919
Laskowska Anna z d. Grądzka
*około 1825 Jarnuty
†
4920
Laskowska Elżbieta z d. Domitr
*około 1834 Przestrzele
†
4921
Laskowska Helena z d. Duchnowska
*około 1830 Dębówka
†przed 05-06-1876
4922
Laskowska Józefata z d. Nieciecka
*około 1834 Szostaki
†po 13-02-1882
4923
Laskowska Juliana z d. Rutkowska
*około 1826 Rutkowskie
†od 18-11-1867 do 07-02-1882
4924
Laskowska Julianna z d. Zielińska
*około 1845 Suwałki
†przed 09-02-1904
4925
Laskowska Katarzyna z d. Starzyńska
*około 1838 Burzyn
†26-01-1884 Burzyn
4926
Laskowska Katarzyna z d. Mikucka
*około 1839 Bronaki-Olki
†przed 30-01-1883
4927
Laskowska Katarzyna z d. Grabowska
*około 1847 Wizna
†1867
4928
Laskowska Klementyna z d. Bielawska
*około 1838 Przytuły
†przed 12-1874
4929
Laskowska Ludwika z d. Obrycka
*około 1849
†po 18-02-1908
4930
Laskowska Ludwika z d. Górska
*około 1829 Rutki
†
4931
Laskowska Marcjanna z d. Włodarska
*około 1837 Jedwabne
†przed 01-1880
4932
Laskowska Marianna z d. Kownacka
*około 1829
†przed 10-1879
4933
Laskowska Marianna z d. Mocarska
*około 1831 Rutkowskie
†02-04-1850
4934
Laskowska Marianna z d. Dobrońska
*około 1846 Wizna
†
4935
Laskowska Marianna z d. Kostek
*10-10-1847 Burzyn
†
4936
Laskowska Salomea z d. Wądołowska
*około 1828 Koniecki par. Wizna
†po 25-11-1878
4937
Laskowska Waleria z d. Janowska
*około 1849 Siestrzanki
†po 16-05-1900
4938
Laskowski Adam Antoni
*około 1834 Nieławice
†przed 07-02-1882
4939
Laskowski Andrzej
*około 1828 Nieławice
†po 25-11-1878
4940
Laskowski Franciszek
*około 1825 Biodry
†przed 21-02-1881
4941
Laskowski Jan
*około 1830 Dobrzyjałowo
†po 05-06-1876
4942
Laskowski Józef
*około 1825 Nieławice
†
4943
Laskowski Józef
*około 1843 Radziłów
†
4944
Laskowski Kazimierz
*około 1834 Nieławice
†po 03-02-1896
4945
Laskowski Kazimierz
*około 1838 Biczki
†
4946
Laskowski Stanisław
*około 1828 Przestrzele
†17-03-1914 Burzyn /Burzyn/
4947
Laskowski Stanisław
*około 1832 Dobrzyjałowo
†od 17-02-1892 do 09-02-1904
4948
Laskowski Stanisław
*około 1846 Guty
†
4949
Laskowski Stanisław
*około 1846 Koniecki par. Wizna
†
4950
Laskowski Stefan (Szczepan)
*około 1826 Biodry
†po 13-02-1882
4951
Laskowski Wiktor
*około 04-1842 Górki par. Jedwabne
†po 11-02-1907
4952
Laszczkowska Ewa z d. Komosa
*około 1833 Ławsk
†14-07-1860 Ławsk
4953
Laszczkowska Franciszka z d. Rydzewska
*około 1833 Bukowo Małe
†
4954
Laszczkowska Julianna z d. Łuniewska
*około 1848 Klimaszewnica
†15-10-1914 Klimaszewnica
4955
Laszczkowska Julianna z d. Komosa
*około 1839 Ławsk
†po 05-02-1902
4956
Laszczkowska Julianna z d. Kordaś
*około 1839 Białaszewo
†
4957
Laszczkowska Karolina z d. Cimochowska
*około 1833 Słucz
†od 10-11-1890 do 22-01-1894
4958
Laszczkowska Katarzyna z d. Dobrzyniecka
*około 1834 Boczki
†po 30-05-1898
4959
Laszczkowska Łucja
*około 1838 Ławsk
†10-12-1839 Ławsk
4960
Laszczkowska Marianna z d. Mieńkowska
*około 1838 Wąsosz
†po 06-02-1900
4961
Laszczkowska Marianna z d. Modzelewska
*około 1840 Ławsk
†16-04-1892 Ławsk /Wąsosz/
4962
Laszczkowska Paulina Antonina z d. Sarnacka
*około 1848 Ławsk
†14-04-1881 Ławsk
4963
Laszczkowska Rozalia z d. Mróz
*około 10-1829 Wąsosz
†01-12-1850 Wąsosz /Wąsosz/
4964
Laszczkowska Tekla z d. Ołdakowska
*około 1833 Wąsosz
†27-02-1856 Wąsosz
4965
Laszczkowski Jakub
*około 1838 Bęćkowo
†przed 14-02-1887
4966
Laszczkowski Jan
*około 1831 Ławsk
†od 18-07-1904 do 28-01-1907
4967
Laszczkowski Jan
*około 1830 Ławsk
†29-09-1854 Wąsosz
4968
Laszczkowski Jan
*około 1825 Wilamowo
†
4969
Laszczkowski Jan
*około 1848 Kramarzewo
†
4970
Laszczkowski Józef
*około 1841 Ławsk
†
4971
Laszczkowski Mikołaj
*około 1829 Ławsk
†od 15-02-1874 do 22-11-1886
4972
Laszczkowski Stanisław
*około 1847 Okrasin
†20-09-1922 Okrasin
4973
Laszczkowski Stanisław
*około 1832 Ławsk
†13-03-1879 Szwelczyn /Wąsosz/
4974
Laszczkowski Wojciech
*około 1836 Zacieczki
†
4975
Lawendowska Marianna
*21-05-1841 Kucze Wielkie
†22-05-1843 Kucze Małe
4976
Lawendowski Piotr
*około 1828
†19-07-1836 Kucze Małe
4977
Lebiedzińska Marianna z d. Pietrzykowska
*około 1844 Danówek
†przed 29-01-1900
4978
Lebiedziński Jan
*1836 Grabowo
†po 29-01-1900
4979
Lejman Jan
*około 1834 Glinki par. Ostrykół
†po 24-06-1885
4980
Lejman Karolina z d. Kosińska
*około 1838 Sulewo Kownaty
†po 30-01-1899
4981
Lejman Małgorzata z d. Olszewska
*około 1826 Kolno
†
4982
Lemańska Ewa z d. Kruszewska
*około 1834
†02-04-1872 Janczewo /Wizna/
4983
Lemańska Katarzyna z d. Zajkowska
*około 1847
†przed 02-02-1915
4984
Lemański Jan
*około 1836
†przed 02-02-1915
4985
Lemel Anna Apolonia z d. Mościcka
*około 1849 Kobylin
†
4986
Lemel Karol
*około 1842 Szczuczyn
†
4987
Lencewicz Ewa z d. Koniecko
*około 1835 Bzury
†
4988
Lencewicz Jan
*około 1836 Drygały
†
4989
Lenczewska Ewa z d. Kruszyńska
*około 1842 Niećkowo
†po 06-11-1899
4990
Lenczewska Franciszka z d. Biedrzycka
*około 1826 Biodry
†
4991
Lenczewska Józefata z d. Tomaszewska
*około 1845 Andrychy
†
4992
Lenczewska Katarzyna z d. Zalewska
*około 1825 Bęćkowo
†09-05-1886
4993
Lenczewska Marianna z d. Zyskowska
*około 1825 Bęćkowo
†
4994
Lenczewski Józef
*około 05-1844 Wólka
†przed 06-11-1899
4995
Lenda Anna z d. Dudkowska
*około 1834 Wąsosz
†po 25-02-1895
4996
Lenda Ewa z d. Wiśniewska
*około 07-1836 Ruda
†
4997
Lenda Franciszka z d. Zyskowska
*około 1848 Milewo
†po 23-11-1896
4998
Lenda Jan
*około 1835 Lipnik
†po 25-02-1895
4999
Lenda Józef
*około 1848 Kubra
†po 23-11-1896
5000
Lenda Julian
*około 1842 Lipnik
†
5001
Lenda Rozalia z d. Gosiewska
*około 1833 Brzozowa par. Białaszwewo
†
5002
Lenda Wojciech
*około 04-1833 Lipnik
†
5003
Lendo Nikodem
*około 1843 Ruda
†
5004
Lendzian Antoni
*około 1830 Godlewo
†
5005
Lenkowska Katarzyna z d. Wiśniewska
*około 1827 Danowo
†po 27-11-1871
5006
Lenkowski Stanisław
*około 1825 Żebry
†po 27-11-1871
5007
Leosiewska Anna z d. Karwowska
*około 1846 Koniecki par. Wizna
†18-01-1916 Siestrzanki /Burzyn/
5008
Leosiewska Ewa z d. Piekarska
*około 1842 Burzyn
†26-12-1894 Mocarze /Burzyn/
5009
Leosiewska Rozalia z d. Przestrzelska
*około 1826 Radziłów
†
5010
Leosiewski Adam
*około 1847 Mocarze
†po 10-09-1915
5011
Leosiewski Jan
*około 1849 Mocarze
†20-11-1920 Mocarze /Burzyn/
5012
Leosiewski Leopold
*14-11-1846 Mocarze
†przed 15-09-1919
5013
Leosiewski Stanisław
*około 1825 Kubra
†
5014
Lesiewicz Karolina z d. Popiołek
*około 1832 Zanklewo
†
5015
Lesiewicz Piotr
*około 1830 Wizna
†
5016
Leszczeńska Anna z d. Dziękiewicz
*około 1830 Karwowo
†od 05-11-1884 do 22-06-1903
5017
Leszczewska Antonina z d. Sulimowicz
*około 1834 Wąsosz
†po 21-11-1887
5018
Leszczewska Barbara z d. Chylińska
*około 1827 Konopki
†po 26-01-1892
5019
Leszczewska Franciszka z d. Korycińska
*około 1840 Radziłów
†22-12-1862
5020
Leszczewska Juliana z d. Wróblewska
*około 1847 Pietkowo
†
5021
Leszczewska Julianna z d. Markowska
*około 1833 Danówek
†po 12-02-1901
5022
Leszczewska Marianna z d. Godlewska
*około 1841 Pawełki
†przed 03-02-1908
5023
Leszczewska Marianna z d. Ekstowicz
*około 1845 Radziłów
†po 24-01-1899
5024
Leszczewska Rozalia z d. Ekstowicz
*około 1840
†po 05-02-1907
5025
Leszczewska Teresa z d. Zalewska
*około 1844 Radziłów
†26-11-1868
5026
Leszczewski Antoni
*około 1841 Taraskowo
†przed 03-02-1908
5027
Leszczewski Antoni
*około 1847 Radziłów
†07-11-1897 Radziłów
5028
Leszczewski Dominik
*około 1827 Radziłów
†06-09-1868
5029
Leszczewski Ignacy
*około 1836 Radziłów
†po 24-01-1899
5030
Leszczewski Jan
*około 1838 Radziłów
†1872
5031
Leszczewski Jan
*około 1842 Radziłów
†
5032
Leszczewski Józef
*około 1847 Kucze Wielkie
†14-04-1894 Kucze Małe
5033
Leszczewski Karol
*17-09-1847 Kotowo
†
5034
Leszczewski Marcin
*około 1825 Radziłów
†04-05-1890
5035
Leszczewski Stanisław
*około 1839
†po 05-02-1907
5036
Leszczewski Stanisław
*około 1833 Borawskie
†po 21-11-1887
5037
Leszczewski Stanisław
*około 1838 Taraskowo
†01-03-1862
5038
Leszczewski Wawrzyniec Dominik
*około 1844 Radziłów
†14-01-1890
5039
Leszczyńska Marianna z d. Waszkiewicz
*około 1839 Bęćkowo
†po 15-05-1905
5040
Leszczyńska Petronela z d. Niedźwiedzka
*około 1844 Bęćkowo
†po 14-01-1895
5041
Leszczyńska Rozalia z d. Lewkowska
*około 1837 Przestrzele
†
5042
Leszczyńska Teofila z d. Jasińska
*około 1848 Szczuczyn
†
5043
Leszczyńska Weronika
*około 1844 Kędziorowo
†20-12-1856 Kędziorowo
5044
Leszczyński Antoni
*około 1833 Kurejewka
†przed 26-01-1903
5045
Leszczyński Feliks
*około 1844 Jambrzyki
†po 07-02-1898
5046
Leszczyński Jakub
*około 1848 Skaje
†przed 27-01-1913
5047
Leszczyński Kazimierz
*około 1826 Niedźwiedzkie
†przed 21-01-1884
5048
Leszczyński Marcel
*około 1834 Kumelsk
†
5049
Leszczyński Marcin
*około 1836 Skaje
†
5050
Leszczyński Mateusz
*około 1832 Świdry
†25-12-1888 Kownacinek /Niedźwiadna/
5051
Leszczyński Paweł
*około 1839 Jambrzyki
†po 14-01-1895
5052
Leszczyński Roch
*około 1831 Przestrzele
†08-04-1857 Wilamowo
5053
Leszkiewicz Aniela
*około 1848
†20-10-1857 Bogusze /Grajewo/
5054
Lewicka Ludwika
*około 1832 Chojnowo
†07-06-1859 Szczuczyn /Szczuczyn/
5055
Lewońska Marianna z d. Karwowska
*około 1828 Święcienin
†
5056
Liberacka Teofila z d. Olszewska
*około 1842 Klimaszewnica
†po 14-02-1904
5057
Liberacki Adam
*około 1839 Białaszewo
†przed 20-01-1902
5058
Liberadzka Anna z d. Gąsiewska
*około 1833 Racibory
†13-02-1855
5059
Liberadzka Katarzyna z d. Wiśniewska
*około 1831 Mścichy
†przed 03-02-1892
5060
Liberadzka Ludwika
*1844 Radziłów
†1847 Radziłów /Radziłów/
5061
Liberadzka Marianna z d. Adasiewicz
*około 1835 Osowiec
†przed 03-02-1879
5062
Liberadzki Franciszek
*około 1832 Mścichy
†przed 03-02-1879
5063
Liberadzki Jan Wincenty
*1849 Radziłów
†18-10-1900
5064
Liberadzki Piotr
*około 1830 Radziłów
†po 03-02-1892
5065
Lipińska Agnieszka z d. Grabowska
*około 1826 Wizna
†
5066
Lipińska Elżbieta z d. Duchnowska
*około 1839 Kubra
†
5067
Lipińska Emilia z d. Modzelewska
*około 1836 Pieńki
†przed 27-02-1896
5068
Lipińska Józefa z d. Gardocka
*około 1844 Mocarze
†26-02-1875
5069
Lipińska Julianna z d. Kozikowska
*około 1832 Radziłów
†
5070
Lipińska Karolina z d. Hejno
*około 1831 Prusy
†przed 09-02-1880
5071
Lipińska Katarzyna z d. Glińska
*około 1833 Wizna
†po 21-02-1876
5072
Lipińska Marcjanna z d. Danowska
*około 1843 Borawskie
†24-02-1873 Surały /Grabowo/
5073
Lipińska Marianna z d. Wojciechowska
*około 1840
†23-03-1871 Kubra /Jedwabne/
5074
Lipińska Zuzanna z d. Wasilewska
*około 1842 Orlikowo
†przed 23-01-1894
5075
Lipiński Aleksander
*około 1836 Jeziorko
†27-02-1896 Biodry /Burzyn/
5076
Lipiński Hieronim Grzegorz
*około 1844 Biodry
†
5077
Lipiński Jan
*około 1837 Kubra
†
5078
Lipiński Józef
*około 1828 Wizna
†przed 23-01-1894
5079
Lipiński Józef
*około 1831 Wizna
†po 21-02-1876
5080
Lipiński Józef
*około 1828 Wizna
†
5081
Lipiński Kazimierz
*około 1832 Mocarze
†przed 18-02-1895
5082
Lipiński Łukasz
*około 1839 Kubra
†przed 24-01-1898
5083
Lipiński Maciej
*około 1831 Kubra
†po 29-01-1883
5084
Lipiński Piotr Paweł
*1844 Surały
†po 18-02-1901
5085
Lipiński Stanisław
*około 1836 Mocarze
†
5086
Lipiński Wawrzyniec
*około 1826 Wizna
†
5087
Lipska Józefa z d. Koszykowska
*około 1828 Brzostowo
†przed 09-1859
5088
Lipska Julianna z d. Dąbrowska
*około 1830 Koniecki par. Wizna
†po 25-10-1892
5089
Lipska Julianna z d. Karwowska
*około 1828 Nadbory
†
5090
Lipska Karolina z d. Mrówka
*około 1841 Kąty
†przed 07-1867
5091
Lipska Karolina z d. Wądołowska
*około 1843 Karwowo par. Jedwabne
†
5092
Lipska Katarzyna z d. Mocarska
*około 1836 Mocarze
†po 19-11-1888
5093
Lipska Paulina z d. Serba
*około 1828 Kubra
†
5094
Lipski Felicjan
*około 1827 Nadbory
†
5095
Lipski Józef
*około 1847 Nadbory
†14-01-1871 Nadbory /Burzyn/
5096
Lipski Ludwik
*około 1830 Nadbory
†po 19-11-1888
5097
Lipski Marcin
*około 1847 Brodowo
†
5098
Lipski Stanisław
*około 1841 Nadbory
†po 22-01-1894
5099
Lisicka Michalina z d. Węsławowicz
*około 1844 Ruda
†przed 09-02-1903
5100
Lisicki Wojciech
*około 1831 Kurzyniec
†po 09-02-1903
5101
Liszewska Izabela z d. Maszczyk
*około 1829
†od 14-02-1887 do 20-06-1898
5102
Liszewska Józefa z d. Zalewska
*około 1826
†20-01-1883 Kubra
5103
Liszewska Ludwika z d. Fiszer
*około 1835 Kowalewo
†
5104
Liszewska Marianna z d. Pachucka
*około 1831 Przytuły
†
5105
Liszewska Marianna Rozalia z d. Konopka
*około 1839 Konopki Monety
†
5106
Liszewska Rozalia z d. Florczyk
*około 1848 Siestrzanki
†po 04-02-1908
5107
Liszewska Rozalia z d. Skrodzka
*około 1832 Skroda Mała
†
5108
Liszewski Antoni
*około 06-1825 Promiski
†po 09-11-1872
5109
Liszewski Feliks
*około 1831 Barzykowo
†
5110
Liszewski Franciszek
*około 1849 Nadbory
†przed 13-02-1893
5111
Liszewski Jacek
*około 1827 Radziłów
†przed 10-02-1896
5112
Liszewski Jan
*około 1831 Słucz
†20-06-1898 Siestrzanki /Burzyn/
5113
Liszewski Jan
*około 1838 Barzykowo
†
5114
Liszewski Józef
*17-03-1849 Kucze Wielkie
†
5115
Liszewski Wiktor
*około 1842 Siestrzanki
†po 04-02-1908
5116
Liszkiewicz Aniela z d. Kowalewska
*około 1830
†po 04-02-1896
5117
Liszkiewicz Marcin
*około 10-1832 Jedwabne
†25-11-1832 Jedwabne /Jedwabne/
5118
Lizio Elżbieta z d. Pawluk
*około 1848 Barany
†
5119
Lizio Józef
*około 1832 Szczuczyn
†
5120
Locman Anna z d. Witkowska
*około 1835 Sobolewo
†
5121
Locman Jan
*około 1840 Kędziorowo
†po 28-04-1902
5122
Locman Jan
*około 1829 Mazewo
†
5123
Locman Jan
*około 1826 Chojnowo
†
5124
Locman Julianna z d. Herman
*około 1829 Szczuczyn
†
5125
Locman Marianna z d. Polakowska
*około 1839 Żebry
†przed 16-01-1898
5126
Lusińska Anastazja z d. Chylińska
*około 1847 Burzyn
†
5127
Lusińska Marianna z d. Krusiewicz
*około 1848 Kalinowo
†przed 09-1912
5128
Lusiński Feliks
*około 1844 Kupiski
†13-06-1896 Bronowo
5129
Lusiński Piotr
*około 1845 Kupiski
†
5130
Ładyżyńska Franciszka z d. Kapelewska
*około 1836 Wizna
†po 04-02-1907
5131
Ładyżyńska Marianna z d. Pruszko
*około 1838 Wizna
†przed 16-11-1897
5132
Ładyżyński Mateusz
*około 1835 Wizna
†31-01-1907 Wizna /Wizna/
5133
Łaguna Antoni Wit
*16-06-1836 Stawiane
†
5134
Łaguna Edward Tomasz
*09-12-1842 Stawiane
†
5135
Łaguna Franciszek
*30-01-1846 Pasichy
†przed 1848
5136
Łaguna Franciszek Ksawery
*05-12-1848 Pasichy
†23-07-1891 Pasichy
5137
Łaguna Jakub
*05-07-1841 Stawiane
†
5138
Łaguna Jan
*27-02-1827 Stawiane
†
5139
Łaguna Jan
*26-10-1832 Stawiane
†
5140
Łaguna Józef
*około 1832 Niebrzydy
†10-10-1887 Czerwonki
5141
Łaguna Józef
*14-10-1831 Stawiane
†
5142
Łaguna Józef Paweł
*23-03-1839 Stawiane
†14-04-1853 Stawiane
5143
Łaguna Józefa z d. Modzelewska
*około 1827 Ławsk
†30-01-1883 Stawiane
5144
Łaguna Józefa Michalina z d. Nicikowska
*około 1840 Suwałki
†
5145
Łaguna Karolina Józefa
*08-12-1829 Stawiane
†
5146
Łaguna Katarzyna
*29-03-1829 Stawiane
†
5147
Łaguna Ludwik Adolf
*23-08-1840 Stawiane
†po 28-02-1905
5148
Łaguna Maciej Aleksander
*24-02-1838 Stawiane
†
5149
Łaguna Magdalena z d. Rutkowska
*około 1841 Kamińskie
†02-01-1934 Stawiane
5150
Łaguna Marianna z d. Rutkowska
*około 1828 Pasichy
†05-11-1889
5151
Łaguna Paulina z d. Tyszka
*około 1835 Kurki
†25-06-1904 Kurki /Niedźwiadna/
5152
Łaguna Rozalia z d. Dobrzycka
*1835 Skroda Wielka
†
5153
Łaguna Wiktoria Barbara
*29-12-1843 Stawiane
†
5154
Łaguna Wincenty
*24-01-1836 Stawiane
†07-03-1917 Stawiane /Wąsosz/
5155
Łaguna Wojciech
*24-04-1846 Stawiane
†
5156
Łajewska Ewa
*1847 Ciemnoszyje
†
5157
Łajewska Karolina z d. Rogińska
*około 1833 Płochowo
†po 05-02-1894
5158
Łajewska Katarzyna z d. Pieńkowska
*około 1839 Kołaki
†
5159
Łajewska Marianna z d. Ziemkowska
*około 1837 Ciemnoszyje
†24-07-1885 Ciemnoszyje
5160
Łajewska Marianna z d. Mikulska
*około 1828 Kapice
†
5161
Łajewski Marcin
*około 1844
†po 19-02-1900
5162
Łajewski Mateusz
*około 1836 Białogrądy
†
5163
Łajewski Wojciech
*około 1849 Ciemnoszyje
†przed 19-07-1927
5164
Łajewski Wojciech
*około 1830 Białogrądy
†przed 05-02-1894
5165
Łakus Karol
*1840 Grabowo
†od 24-02-1908 do 25-07-1923
5166
Łakus Wiktoria z d. Pawełczyk
*1839 Bogusze
†07-09-1873 Chojnowo
5167
Łapińska Anna z d. Grzymkowska
*około 1846 Radziłów
†przed 13-11-1900
5168
Łapińska Anna z d. Brzostowska
*około 11-1842 Szczuczyn
†
5169
Łapińska Barbara z d. Polkowska
*około 1825 Kąty
†przed 29-01-1883
5170
Łapińska Franciszka z d. Danowska
*około 1843 Orlikowo
†02-03-1908 Janczewo /Jedwabne/
5171
Łapińska Julianna z d. Laskowska
*około 1836 Witynie
†
5172
Łapińska Marianna z d. Koniecko
*około 1846 Grozimy
†12-09-1902
5173
Łapińska Marianna z d. Kalinowska
*około 1828 Rajgród
†
5174
Łapiński Augustyn
*około 1827 Biodry
†od 29-01-1883 do 13-11-1900
5175
Łapiński Ignacy
*około 1838 Suwałki
†
5176
Łapiński Jan
*około 1838 Uścianek
†po 02-03-1908
5177
Łapiński Jan
*około 1829 Biodry
†przed 10-02-1879
5178
Łapiński Jan
*około 1843 Przechody
†
5179
Łapiński Stanisław
*około 1825 Niedźwiadna
†
5180
Łaszczuk Franciszek
*około 1828 Szczuczyn
†
5181
Łaszczuk Paulina z d. Jakubowska
*około 1845 Pieniążki
†
5182
Łazowska Katarzyna z d. Kotowska
*około 1845 Kotówek
†
5183
Łempicka Aleksandra z d. Skrodzka
*około 1841 Barwikowo
†09-04-1888 Bagienice
5184
Łempicka Anna z d. Siedlecka
*około 1826 Wąsosz
†15-03-1909 Wąsosz /Wąsosz/
5185
Łempicka Anna z d. Sienicka
*około 1838 Rostki par. Romany
†16-02-1863 Niebrzydy /Słucz/
5186
Łempicka Bibianna Franciszka Barbara
*02-12-1834 Koniecki Wielkie
†09-01-1835 Koniecki
5187
Łempicka Felicja z d. Karwowska
*07-06-1842 Zaborowo
†14-04-1919 Bagienice /Wąsosz/
5188
Łempicka Franciszka z d. Sulewska
*29-01-1833 Godlewo
†08-02-1903 Bagienice /Wąsosz/
5189
Łempicka Józefa
*około 1826
†04-04-1831 Szwelczyn
5190
Łempicka Józefa (Zofia) Franciszka z d. Perkowska
*około 1828 Zakrzewo
†20-02-1904 Bagienice /Wąsosz/
5191
Łempicka Julianna z d. Kuczyńska
*19-01-1832 Sulewo Kownaty
†09-05-1892 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
5192
Łempicka Julianna
*07-10-1834 Bagienice
†
5193
Łempicka Katarzyna Marcjanna
*01-02-1844 Święcienin
†19-12-1920 Święcienin /Radziłów/
5194
Łempicka Krystyna
*13-05-1847 Wąsosz
†08-09-1847 Wąsosz
5195
Łempicka Marcjanna
*około 1845 Sulewo Kownaty
†11-03-1854 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
5196
Łempicka Marcjanna
*20-02-1841 Sulewo Kownaty
†przed 1845
5197
Łempicka Marianna z d. Przyborowska
*około 1849 Gackie
†26-10-1925 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
5198
Łempicka Marianna z d. Żelechowska
*około 1847 Jedwabne
†21-01-1911 Nieciki /Słucz/
5199
Łempicka Marianna z d. Bagińska
*około 1837 Golanki
†14-12-1885 Niebrzydy /Słucz/
5200
Łempicka Petronella Łucja z d. Chrzanowska
*14-12-1841 Barwiki
†27-03-1909 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/
5201
Łempicka Rozalia z d. Mroczkowska (Modzelewska)
*około 1838 Świdry
†16-02-1870 Sokoły /Wąsosz/
5202
Łempicka Wiktoria z d. Sulewska
*około 1833 Sulewo Prusy
†08-03-1899 Bagienice /Wąsosz/
5203
Łempicka Wiktoria Apolonia z d. Kurewo
*około 05-1841 Niedźwiedzkie
†
5204
Łempicki Adam
*23-12-1847 Bagienice
†12-11-1918 Nieciki /Słucz/
5205
Łempicki Andrzej
*około 1826 Bagienice
†17-03-1898 Bagienice /Wąsosz/
5206
Łempicki Feliks Franciszek
*16-12-1838 Koniecki
†po 10-10-1892
5207
Łempicki Franciszek
*05-10-1849 Bagienice
†13-01-1904 Kownatki /Wąsosz/
5208
Łempicki Franciszek
*około 1826
†27-06-1830 Bagienice /Wąsosz/
5209
Łempicki Franciszek
*07-1826 Bagienice
†19-08-1826 Bagienice
5210
Łempicki Franciszek Jakub Filip
*30-04-1842 Koniecki
†13-02-1917 Koniecki-Rostroszewo /Wąsosz/
5211
Łempicki Ignacy
*29-07-1827 Bagienice
†21-06-1897 Bagienice /Wąsosz/
5212
Łempicki Jakub
*26-07-1844 Szwelczyn
†07-09-1845 Sulewo Prusy
5213
Łempicki Jan
*20-03-1849 Sulewo Kownaty
†17-12-1915 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
5214
Łempicki Jan
*01-12-1842 Święcienin
†1843 Święcienin /Radziłów/
5215
Łempicki January
*19-09-1839 Bagienice
†05-04-1921 Bagienice /Wąsosz/
5216
Łempicki Józef
*01-07-1847 Święcienin
†24-07-1922 Klimaszewnica /Białaszewo/
5217
Łempicki Józef
*14-07-1828 Zalesie
†01-12-1856 Borawskie /Radziłów/
5218
Łempicki Józef Błażej
*03-02-1841 Szwelczyn
†
5219
Łempicki Józef Jan
*13-12-1844 Bagienice
†18-01-1910 Bagienice /Wąsosz/
5220
Łempicki Kajetan
*19-11-1825 Bagienice
†14-04-1877 Bagienice
5221
Łempicki Kajetan
*08-06-1832 Bagienice
†
5222
Łempicki Mateusz
*01-11-1826 Bagienice
†11-04-1827 Bagienice
5223
Łempicki Michał
*02-10-1830 Bagienice
†
5224
Łempicki Norbert
*około 1832 Bagienice
†15-11-1897 Wąsosz /Wąsosz/
5225
Łempicki Stanisław Leopold
*16-07-1845 Święcienin
†21-10-1913 Święcienin /Radziłów/
5226
Łempicki Stefan Józef
*13-08-1849 Bagienice
†17-12-1849 Bagienice
5227
Łempicki Tadeusz Iwon
*19-05-1844 Koniecki
†12-02-1873 Łempice
5228
Łempicki Tomasz
*około 02-1849 Święcienin
†16-08-1850 Święcienin /Radziłów/
5229
Łempicki Wacław
*02-10-1830 Bagienice
†29-04-1831
5230
Łempicki Wacław
*08-06-1832 Bagienice
†11-11-1832 Bagienice
5231
Łempicki Wacław (Wojciech)
*około 1833 Bagienice
†03-03-1888 Niebrzydy /Słucz/
5232
Łempicki Władysław
*19-02-1849 Niedźwiedzkie
†
5233
Łepkowska Aleksandra Tekla z d. Sulewska
*02-01-1846 Zalesie
†
5234
Łepkowska Anna z d. Cichocka
*około 1840 Chrzanowo-Cyprki
†
5235
Łepkowska Franciszka z d. Koniecko (Karpińska)
*około 1830 Tarachy
†od 01-03-1886 do 29-01-1894
5236
Łepkowska Józefa z d. Zorczykowska
*około 1838 Ławsk
†po 21-01-1892
5237
Łepkowska Julianna z d. Modzelewska
*około 1837 Danowo
†
5238
Łepkowska Karolina z d. Bagińska
*około 1834 Sulewo Prusy
†po 29-11-1889
5239
Łepkowska Karolina z d. Miklas
*około 1825 Świdry
†16-08-1869 Niećkowo
5240
Łepkowska Karolina z d. Myszkowska
*około 1831 Wąsosz
†
5241
Łepkowska Katarzyna z d. Borawska
*około 1842 Łempice
†przed 12-02-1900
5242
Łepkowska Katarzyna z d. Gutowska
*około 1834 Ciemianka
†09-10-1888 Modzele
5243
Łepkowska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1838 Stawiane
†przed 21-12-1879
5244
Łepkowska Magdalena z d. Siedlecka
*około 1832 Wąsosz
†po 28-01-1884
5245
Łepkowska Marcjanna z d. Nerecka
*około 1827 Szymany
†
5246
Łepkowska Marianna z d. Orłowska
*około 1842 Modzele
†przed 09-1893
5247
Łepkowska Marianna z d. Zalewska
*około 1844 Wąsosz
†przed 08-1885
5248
Łepkowska Marianna z d. Ciecierska
*około 1827 Kubra
†
5249
Łepkowska Rozalia z d. Nowicka
*około 1830 Pawłocin
†22-06-1857
5250
Łepkowska Wiktoria z d. Rostkowska
*1830 Rutki
†
5251
Łepkowski Antoni
*około 1841 Wąsosz
†po 28-01-1884
5252
Łepkowski Feliks
*około 1839 Czarnówek
†14-02-1875 Czarnówek /Niedźwiadna/
5253
Łepkowski Franciszek
*około 1843 Jambrzyki
†06-07-1891 Skaje
5254
Łepkowski Ignacy
*około 1840 Modzele
†21-12-1879 Ławsk
5255
Łepkowski Jan
*około 1836 Kędziorowo
†po 21-01-1894
5256
Łepkowski Jan
*około 1837 Modzele
†22-06-1862
5257
Łepkowski Józef
*około 1840 Modzele
†przed 15-02-1911
5258
Łepkowski Józef
*około 1832 Dołęgi
†przed 29-09-1890
5259
Łepkowski Józef
*około 1843 Szwelczyn
†
5260
Łepkowski Józef
*około 1834 Modzele
†
5261
Łepkowski Kazimierz
*około 1829 Dobrzyjałowo
†
5262
Łepkowski Leon
*około 1826 Łoje
†
5263
Łepkowski Łukasz
*1831 Grabowo
†
5264
Łepkowski Marcin
*około 1825 Lipnik
†od 25-11-1902 do 04-02-1907
5265
Łepkowski Mikołaj
*1846 Glinki
†
5266
Łepkowski Piotr
*około 1832 Lipnik
†od 28-02-1888 do 03-02-1903
5267
Łepkowski Stanisław
*około 1838 Ławsk
†po 21-01-1892
5268
Łepkowski Stanisław
*około 1833 Ławsk
†
5269
Łepkowski Stanisław
*około 1847 Obrytki
†
5270
Łepkowski Wincenty
*około 1849 Wąsosz
†29-08-1919 Możdżenie /Wąsosz/
5271
Łęgowska Józefa z d. Brzóska
*około 1846 Kumelsk
†01-01-1895 Żebry /Wąsosz/
5272
Łęgowska Otolia z d. Kreska
*około 1832 Żebry
†06-05-1872 Żebry /Wąsosz/
5273
Łęgowski Franciszek
*około 1832 Żebry
†02-03-1901 Kieljany /Wąsosz/
5274
Łękowska Katarzyna z d. Wiśniewska
*około 1827 Danowo
†po 11-06-1889
5275
Łękowski Stanisław
*około 1825 Żebry
†po 11-06-1889
5276
Łochowska Julianna z d. Danowska
*około 1843 Klimaszewnica
†od 25-11-1901 do 26-11-1912
5277
Łochowska Weronika z d. Borawska
*20-10-1831 Konopki
†przed 10-1872
5278
Łochowski Leopold
*około 1830 Klimaszewnica
†16-07-1874
5279
Łochowski Teodor
*około 1839 Klimaszewnica
†od 25-11-1901 do 26-11-1912
5280
Łojewska Anna z d. Moniuszko
*około 1828 Olszewo par. Romany
†po 16-02-1892
5281
Łojewska Anna z d. Brzostowska
*około 1840 Łoje Awissa
†20-11-1879
5282
Łojewska Anna z d. Burzyńska
*około 1831 Serafin
†
5283
Łojewska Anna z d. Grądzka
*około 1841 Łoje Grężki
†
5284
Łojewska Balbina z d. Modzelewska
*około 1838 Supy
†od 17-02-1890 do 26-11-1894
5285
Łojewska Józefa z d. Karwowska
*około 1839
†po 21-11-1898
5286
Łojewska Juliana z d. Kaczyńska
*około 1842 Kąty
†15-05-1881 Łoje /Przytuły/
5287
Łojewska Julianna z d. Trzaska
*około 1831 Supy
†po 07-02-1893
5288
Łojewska Julianna z d. Komosa
*około 1847 Wąsosz
†od 23-01-1894 do 27-06-1906
5289
Łojewska Julianna z d. Słonicka
*około 1848 Bronowo
†
5290
Łojewska Julianna Teofila z d. Kotyńska
*około 1841 Kąty
†
5291
Łojewska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1849 Mikuty
†po 23-01-1890
5292
Łojewska Ludwika z d. Rudziewicz
*około 1832 Rutkowskie
†
5293
Łojewska Marcjanna z d. Śmiarowska
*około 1833 Olszewo
†29-12-1870 Łoje Awissa /Przytuły/
5294
Łojewska Marianna z d. Kossakowska
*około 1836 Chyliny
†przed 10-1864
5295
Łojewska Marianna z d. Borawska
*około 1825 Trzaski
†
5296
Łojewska Placyda z d. Szyjka
*około 1847 Pluty
†10-03-1909 Łoje Awissa
5297
Łojewska Salomea z d. Koszykowska
*około 1827 Olszewo par. Romany
†22-12-1917 Łoje Grężki
5298
Łojewska Salomea z d. Przestrzelska
*około 1843 Chyliny
†po 07-02-1898
5299
Łojewska Teofila z d. Szrejter
*11-01-1832 Barwiki
†po 17-02-1890
5300
Łojewski Andrzej
*około 1843
†po 21-11-1898
5301
Łojewski Antoni
*około 1844 Łoje Grężki
†20-05-1917 Szlasy
5302
Łojewski Antoni
*03-07-1849 Łoje Awissa
†przed 09-02-1909
5303
Łojewski Antoni
*około 1847 Niwkowo
†
5304
Łojewski Felicjan Ludwik
*około 1849 Łoje
†01-02-1908 Łoje Awissa
5305
Łojewski Franciszek
*około 03-1846 Łoje
†po 27-06-1906
5306
Łojewski Jan
*około 1831 Pluty
†po 07-02-1898
5307
Łojewski Jan
*około 1830 Łoje Awissa
†13-11-1881
5308
Łojewski Jan
*około 1841 Słucz
†29-01-1879 Ławsk /Wąsosz/
5309
Łojewski Jan
*około 1841 Łoje Grężki
†
5310
Łojewski Michał
*około 1840 Łoje
†przed 16-06-1891
5311
Łojewski Nikodem
*około 1846 Łoje Awissa
†po 10-03-1909
5312
Łojewski Piotr
*około 1847 Łoje Grężki
†19-03-1881
5313
Łojewski Serafin
*około 1827 Szyjki
†przed 16-02-1892
5314
Łojewski Stanisław
*około 1837 Chyliny
†po 28-01-1908
5315
Łojewski Stanisław
*około 1825 Mocarze
†31-08-1855
5316
Łojewski Stanisław
*około 1842 Łoje Awissa
†
5317
Łojewski Stefan Tomasz
*około 1839 Słucz
†
5318
Łojewski Wincenty
*około 1847 Łoje Grężki
†po 23-01-1890
5319
Łomotowski Franciszek
*około 1833
†
5320
Łomotowski Jan
*około 1843 Przytuły
†
5321
Łoniewska Agnieszka z d. Sokół
*około 1838 Kapice
†1886
5322
Łoniewska Ewa z d. Popowska
*około 1840 Kapice
†po 20-04-1905
5323
Łoniewska Marianna z d. Chmielewska
*około 1841 Przechody
†18-12-1894
5324
Łoniewska Marianna z d. Ferenc
*około 1835 Piątnica
†po 14-02-1882
5325
Łoniewski Adam
*około 1845
†
5326
Łoniewski Jakub
*około 1837 Płochowo
†po 07-02-1898
5327
Łoniewski Jan
*około 1840 Wólka Piaseczna
†20-04-1905 Kapice /Białaszewo/
5328
Łopatowska Anna z d. Pruszko
*1847 Wizna
†po 20-01-1897
5329
Łopatowski Antoni
*około 1845 Wizna
†przed 20-01-1897
5330
Łosewicz Maciej
*około 1836 Białaszewo
†przed 23-01-1888
5331
Łosewicz Marianna z d. Rogińska
*około 1834 Osowiec
†po 23-01-1888
5332
Łosewicz Marianna z d. Zdaniewicz ( Zdanowicz )
*około 1826 Kapice
†po 11-01-1875
5333
Łosiewicz Anna z d. Olszewska
*około 1831 Klimaszewnica
†
5334
Łosiewicz Jan
*około 1832 Białaszewo
†10-12-1899 Klimaszewnica /Białaszewo/
5335
Łosiewicz Marianna z d. Jaczyńska
*około 1843 Jaki
†
5336
Łosiewicz Tomasz
*około 1844 Kramarzewo
†po 23-01-1899
5337
Łosiewska Marianna z d. Iwanowska
*około 1845 Jedwabne
†przed 15-11-1892
5338
Łosiewski Jan
*około 1846 Flesze
†
5339
Łosiewski Julian
*około 1838 Racibory
†przed 15-11-1892
5340
Łoś Franciszek
*1840 Ławsk
†27-04-1842 Ławsk
5341
Łoś Marianna z d. Drobińska
*około 1831 Milewo
†po 30-05-1893
5342
Łoś Stefan
*około 1834 Ławsk
†po 30-05-1893
5343
Łoś Wojciech
*19-04-1847
†od 18-02-1912 do 06-02-1923
5344
Łowczykowska Ludwika z d. Majewska
*około 1848 Szczuczyn
†
5345
Łowczykowska Marianna z d. Nietupska
*około 1843 Popowo
†
5346
Łowczykowski Andrzej
*około 1846 Kacprowo
†
5347
Łowczykowski Franciszek
*około 1843 Kacprowo
†
5348
Łuczykowska Julianna z d. Biedrzycka
*około 1830 Stryjaki
†po 26-11-1901
5349
Łuczyńska Anastazja z d. Zalewska
*1841 Wiązownica
†04-04-1922 Zakrzewo /Słucz/
5350
Łuczyński Jan
*1840 Zakrzewo
†po 09-10-1905
5351
Łukaszewska Elżbieta z d. Dymitr
*około 1826 Witynie
†przed 03-10-1883
5352
Łukaszewski Paweł
*około 1827 Jakać
†po 03-10-1883
5353
Łuniewska Antonina z d. Mazurczyk
*około 1838 Burzyn
†po 03-02-1904
5354
Łuniewski Marcin
*około 1834 Stawiski
†po 03-02-1904
5355
Łupińska Julia z d. Sierzputowska
*około 1838 Wierciochy
†
5356
Łupiński Paweł
*około 1829 Łupianka
†
5357
Machina Grzegorz
*około 1838 Przechody
†
5358
Machina Marianna z d. Bałdyga
*około 1839 Białogrądy
†
5359
Maciejak Piotr
*około 1849 Poryte
†
5360
Maciejewski Jakub
*około 1849 Szczuczyn
†po 09-02-1914
5361
Maciora Agnieszka z d. Merska
*około 1839 Przechody
†przed 28-01-1895
5362
Maciora Agnieszka z d. Kuczyńska
*około 1832 Płochowo
†
5363
Maciora Anna z d. Orzechowska
*około 1835 Sojczyn-Borowy
†przed 09-02-1885
5364
Maciora Antoni
*około 1834 Przechody
†po 09-02-1885
5365
Maciora Antoni
*około 1843 Leman
†
5366
Maciora Franciszek
*około 1846 Leman
†przed 03-07-1921
5367
Maciora Franciszka z d. Zyskowska
*około 1837 Kapice
†
5368
Maciora Franciszka z d. Cichocka
*około 1825 Sojczyn-Borowy
†
5369
Maciora Franciszka z d. Szumowska
*około 1838 Przechody
†
5370
Maciora Józefa z d. Ziorkowska
*około 1830 Białaszewo
†po 29-01-1894
5371
Maciora Julianna z d. Kania
*około 1834 Przechody
†przed 06-02-1899
5372
Maciora Karol
*około 1845 Przechody
†po 30-01-1923
5373
Maciora Karolina z d. Czarnecka
*około 1830 Słucz
†
5374
Maciora Katarzyna z d. Kosmaczewska
*około 1830 Radziłów
†05-02-1900 Przechody
5375
Maciora Katarzyna z d. Rogińska
*około 04-01-1840 Brzozowa Wólka
†przed 04-1878
5376
Maciora Katarzyna z d. Krasnoborska
*około 1843 Kapice
†
5377
Maciora Maciej
*około 1830 Przechody
†po 05-02-1900
5378
Maciora Marianna z d. Krajewska
*około 1831 Brzozowa Wólka
†po 21-02-1870
5379
Maciora Marianna z d. Koniecko
*około 1842 Zalesie
†
5380
Maciora Mateusz
*około 1829 Przechody
†po 21-02-1870
5381
Maciora Mateusz
*około 07-1846 Przechody
†
5382
Maciora Michał
*około 1835 Białogrądy
†po 18-02-1901
5383
Maciora Mikołaj
*około 1830 Przechody
†przed 29-01-1894
5384
Maciora Paulina z d. Kuberska
*około 1837 Osowiec
†po 29-01-1883
5385
Maciora Piotr
*około 1836 Przechody
†od 06-02-1899 do 03-03-1919
5386
Maciora Rozalia z d. Zawadzka
*około 1825 Płochowo
†28-02-1854
5387
Maciora Wawrzyniec
*około 1832 Przechody
†
5388
Maciorowska Anna z d. Treszkowska
*około 1846 Osowiec
†po 07-02-1898
5389
Maciorowska Anna z d. Orzechowska
*około 1842 Bogusze
†przed 10-1872
5390
Maciorowska Apolonia z d. Bieńkowska
*około 1831 Okrasin
†przed 22-01-1881
5391
Maciorowska Elżbieta z d. Szymanowska
*około 1829 Przechody
†przed 03-02-1904
5392
Maciorowska Ewa z d. Ruszczyk
*około 1836 Sojczynek
†
5393
Maciorowska Franciszka z d. Łajewska
*około 1841 Przechody
†przed 30-01-1923
5394
Maciorowska Franciszka z d. Sulewska
*około 1841 Sulewo Prusy
†
5395
Maciorowska Katarzyna z d. Maciora
*około 1826 Przechody
†od 28-01-1895 do 03-02-1896
5396
Maciorowska Katarzyna z d. Popowska
*około 1834 Kapice
†po 25-11-1895
5397
Maciorowska Katarzyna z d. Zawadzka
*około 1839 Przechody
†przed 01-1878
5398
Maciorowska Katarzyna z d. Gleba
*około 1840 Ruda
†
5399
Maciorowska Marcella z d. Michałowska
*około 1833 Osowiec
†
5400
Maciorowska Marianna z d. Zyskowska
*około 1837 Wólka Piaseczna
†od 27-01-1875 do 10-02-1896
5401
Maciorowska Rozalia z d. Pachucka
*około 1836 Brzozowa Wólka
†przed 09-02-1874
5402
Maciorowska Teofila z d. Ruszczyk
*około 1843 Sojczynek
†
5403
Maciorowski Adam
*około 1834 Sojczyn Grądowy
†po 08-02-1887
5404
Maciorowski Aleksander
*około 1841 Sojczyn Grądowy
†
5405
Maciorowski Franciszek
*około 1834 Przechody
†po 10-02-1896
5406
Maciorowski Franciszek
*około 1837 Sojczyn Grądowy
†
5407
Maciorowski Jan
*około 1833 Przechody
†po 23-01-1899
5408
Maciorowski Jan
*około 1830 Ciemnoszyje
†od 27-02-1876 do 25-11-1895
5409
Maciorowski Jan
*około 1842 Sojczyn Grądowy
†
5410
Maciorowski Józef
*około 1831 Białogrądy
†
5411
Maciorowski Marcel
*około 1839 Przechody
†przed 09-01-1893
5412
Maciorowski Marcin
*około 1825 Przechody
†25-08-1891
5413
Maciorowski Stanisław
*około 1830 Przechody
†po 03-02-1904
5414
Maciorowski Władysław
*około 1849 Przechody
†po 16-02-1897
5415
Majewska Marianna z d. Zarzecka
*około 1827 Orlikowo
†przed 02-02-1890
5416
Majewska Marianna Magdalena z d. Cejżyk
*około 1841 Szczuczyn
†24-04-1866 Guty
5417
Majewska Rozalia z d. Piekarowicz
*około 1831 Szczuczyn
†
5418
Majewski Adam Teodor
*około 1832 Osowiec
†
5419
Majewski Józef
*około 1841 Danowo
†
5420
Majewski Piotr
*około 1825 Orlikowo
†przed 02-02-1890
5421
Majrocka Wiktoria z d. Wasiulewska
*około 1847 Glinki
†przed 01-1880
5422
Majrocki Jan
*około 1836 Jambrzyki
†
5423
Makarewicz Antoni
*około 1827 Ławsk
†06-12-1857
5424
Makosiewicz Paulina z d. Kraińska
*około 1833 Pawełki
†
5425
Makowska Anna z d. Mocarska
*około 1833 Rutkowskie
†po 09-11-1896
5426
Makowska Balbina z d. Wądołowska
*około 1845 Makowskie
†
5427
Makowska Franciszka z d. Jankowska
*około 1831 Szymany
†po 11-02-1884
5428
Makowska Franciszka z d. Karwowska
*około 1832 Karwowo par. Jedwabne
†
5429
Makowska Hilaria z d. Śliwińska
*około 1833 Zuzowy par. Przedbórz
†po 03-09-1894
5430
Makowska Józefa
*około 1847 Makowskie
†po 19-09-1898
5431
Makowska Julianna z d. Śledziewska
*około 1848 Makowskie
†23-07-1909 Makowskie /Burzyn/
5432
Makowska Julianna z d. Płon
*około 1849 Kleczkowo
†przed 09-1885 Janczewo
5433
Makowska Julianna z d. Mogielnicka
*około 1843 Brzostowo
†
5434
Makowska Karolina z d. Mocarska
*około 1826 Bartki
†po 21-06-1887
5435
Makowska Katarzyna z d. Olszewska
*około 1840 Klimaszewnica
†po 03-10-1904
5436
Makowska Marianna z d. Górska
*około 1833 Wagi
†po 28-01-1896
5437
Makowska Marianna z d. Wiśniewska
*około 1845 Słucz
†po 27-05-1905
5438
Makowska Marianna
*około 1840 Makowskie
†po 03-04-1896
5439
Makowska Marianna z d. Brzozowska
*około 1841 Kamianki
†przed 06-09-1896
5440
Makowska Marianna z d. Świderska
*około 1834 Golanki
†po 03-02-1886
5441
Makowska Marianna z d. Niedźwiedzka
*około 1848 Wąsosz
†
5442
Makowska Rozalia z d. Wądołowska
*około 1835 Makowskie
†przed 30-01-1888
5443
Makowska Rozalia
*około 1838 Rutkowskie
†07-08-1884 Makowskie /Burzyn/
5444
Makowska Rozalia z d. Konopka
*około 1838 Konopki Chude
†
5445
Makowska Rozalia
*około 1834
†
5446
Makowska Salomea z d. Rutkowska
*około 1837 Rutkowskie
†26-02-1884 Makowskie /Burzyn/
5447
Makowska Salomea z d. Myślińska
*około 1832 Szostaki
†
5448
Makowska Stanisława z d. Grądzka
*około 1838 Jarnuty
†
5449
Makowska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1826 Karwowo par. Jedwabne
†13-02-1890 Rutki /Wizna/
5450
Makowska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1833 Pluty
†07-12-1867 Makowskie /Burzyn/
5451
Makowski Adam Ludwik
*około 1848 Kamianki
†20-04-1899 Korytki
5452
Makowski Andrzej Józef
*około 1829 Makowskie
†08-10-1866 Makowskie /Burzyn/
5453
Makowski Antoni
*około 1838 Makowskie
†
5454
Makowski Antoni
*około 1837 Rakowo par. Drozdowo
†
5455
Makowski Felicjan Konstanty
*około 1842 Makowskie
†08-04-1896 Makowskie /Burzyn/
5456
Makowski Franciszek
*około 1845 Ławsk
†20-10-1901 Wąsosz
5457
Makowski Jakub
*około 1835 Makowskie
†po 05-02-1894
5458
Makowski Jakub
*około 1835 Makowskie
†
5459
Makowski Jan
*około 1842
†16-08-1869 Taraskowo /Wizna/
5460
Makowski Józef
*około 1831 Pniewo
†po 27-11-1899
5461
Makowski Józef
*około 1841 Kamianki
†przed 06-09-1896
5462
Makowski Józef
*około 1834 Bzury
†przed 11-02-1884
5463
Makowski Józef
*około 1842 Makowskie
†
5464
Makowski Józef
*około 1838
†
5465
Makowski Kazimierz
*około 1848 Łosewo
†po 01-06-1909
5466
Makowski Konstanty
*około 1840 Kramarzewo
†od 29-01-1894 do 27-05-1905
5467
Makowski Ludwik
*około 1828 Makowskie
†od 25-02-1889 do 20-08-1895
5468
Makowski Ludwik
*około 1843 Makowskie
†03-04-1896 Makowskie /Burzyn/
5469
Makowski Maciej
*około 1829 Marki
†po 03-02-1886
5470
Makowski Michał
*około 1834 Kramarzewo
†od 20-10-1878 do 03-09-1894
5471
Makowski Michał
*około 1834 Rakowo par. Drozdowo
†
5472
Makowski Stanisław
*około 1830 Makowskie
†przed 28-01-1896
5473
Makowski Stanisław
*około 1845 Makowskie
†po 26-02-1884
5474
Makowski Sylwester
*około 1833 Brzostowo
†przed 17-02-1886
5475
Makowski Sylwester
*około 1838 Białaszewo
†przed 24-11-1879
5476
Makowski Walenty
*około 1843 Makowskie
†przed 28-11-1893
5477
Makowski Wiktor
*około 1841
†09-03-1865 Makowskie /Burzyn/
5478
Makowski Wojciech
*około 1836
†11-12-1916 Makowskie
5479
Makuszewska Teofila z d. Jaźwińska
*około 1826 Ławsk
†po 19-11-1888
5480
Makuszewska Teofila z d. Skowrońska
*około 1846 Jurzec
†17-05-1881 Słucz
5481
Makuszewski Jan
*1846 Surały
†15-09-1930 Słucz /Słucz/
5482
Makuszewski Paweł
*około 1844 Pasichy
†po 19-11-1888
5483
Malecka Katarzyna z d. Bartnicka
*około 1829 Bęćkowo
†25-04-1892 Żebry /Wąsosz/
5484
Malecki Mateusz
*około 1830 Oblewo
†po 25-04-1892
5485
Maleszewska Albertyna z d. Rogowska
*około 1841 Brychy
†17-12-1909 Kamianki /Burzyn/
5486
Maleszewska Józefa z d. Modzelewska
*około 1846 Kamianki
†
5487
Maleszewska Katarzyna z d. Wyrzykowska
*około 1840 Janczewko
†
5488
Maleszewska Marianna z d. Klimaszewska
*około 1826 Dusze
†
5489
Maleszewska Salomea z d. Krajewska
*około 1849 Kubrzany
†przed 23-02-1903
5490
Maleszewski Bernard
*około 1830 Maleszewo
†przed 17-12-1909
5491
Maleszewski Jakub Rafał
*około 1848 Maliszewo-Łynki
†
5492
Maleszewski Konstanty
*około 1848 Sambory
†przed 23-02-1903
5493
Maleszewski Ludwik
*około 1842
†przed 12-08-1907
5494
Maleszewski Ludwik
*około 1835 Maleszewo
†
5495
Maleszewski Michał Stefan
*około 1844 Maliszewo-Perkusy
†
5496
Malewska Antonina z d. Piotrkowska
*około 1846 Karwowo-Polki
†po 18-10-1910
5497
Malewska Józefa z d. Mrozicka
*około 1828 Wilamowo
†11-05-1868 Rostki /Jedwabne/
5498
Malewska Marianna z d. Remiszewska
*około 1835 Klimaszewnica
†przed 22-10-1929
5499
Malewski Stanisław
*około 1833 Klimaszewnica
†przed 22-10-1929
5500
Malewski Stanisław
*około 1844 Romany
†po 18-10-1910
5501
Malinowska Aniela z d. Duchnowska
*około 1830 Kubra
†10-03-1889 Chrzanowo
5502
Malinowska Aniela z d. Masłowska
*około 1838 Sośnia
†przed 14-02-1882
5503
Malinowska Aniela z d. Kacprowska
*około 1831 Kownatki
†13-12-1852
5504
Malinowska Anna z d. Niecikowska
*około 12-1844 Milewo
†po 04-02-1918
5505
Malinowska Anna z d. Chmielewska
*około 1840 Ponmiany
†przed 16-08-1892
5506
Malinowska Anna z d. Mocarska
*około 1830 Bronowo
†
5507
Malinowska Anna z d. Dąbrowska
*około 1835 Niećkowo
†
5508
Malinowska Anna Brygida z d. Czerwińska
*około 1830 Wąsosz
†
5509
Malinowska Antonina z d. Wójcicka
*około 1849 Kapice
†
5510
Malinowska Antonina z d. Ciecierska
*06-06-1836 Kubra
†
5511
Malinowska Gertruda z d. Lewkowicz
*około 1833 Kramkowo
†1892 Sieburczyn
5512
Malinowska Helena z d. Bałdyga
*około 1829 Białogrądy
†po 25-01-1887
5513
Malinowska Józefa z d. Liberacka
*około 1828 Białaszewo
†po 07-02-1887
5514
Malinowska Karolina z d. Wasiulewska
*około 1840 Zakrzewo
†24-02-1870
5515
Malinowska Ludwika z d. Szymkiewicz
*około 1828 Kapice
†29-06-1865 Ciemnoszyje
5516
Malinowska Marcella (Marcjanna) z d. Cybulska
*około 1841 Sojczyn-Borowy
†po 03-02-1897
5517
Malinowska Marcjanna z d. Chodnicka
*około 1842 Kowalewo
†po 03-02-1891
5518
Malinowska Marianna z d. Bieńkowska
*około 1825 Okrasin
†przed 23-11-1885
5519
Malinowska Marianna z d. Zdankiewicz
*około 1835 Załuski
†26-09-1895
5520
Malinowska Marianna z d. Cieślewska
*około 1831 Bronowo
†po 13-11-1888
5521
Malinowska Marianna z d. Kalinowska
*około 1826 Jambrzyki
†22-01-1863
5522
Malinowska Marianna
*około 1830 Ławsk
†02-05-1836 Ławsk /Wąsosz/
5523
Malinowska Marianna z d. Waniewska
*około 1845 Bronowo
†
5524
Malinowska Marianna z d. Kosowska
*1845 Bronowo
†
5525
Malinowska Paulina z d. Ladzińska
*28-06-1843 Wąsosz
†
5526
Malinowska Rozalia z d. Wysocka
*około 1841 Dołęgi
†po 11-05-1902
5527
Malinowska Tekla z d. Ostatkiewicz
*około 1846 Górki par. Jedwabne
†
5528
Malinowska Weronika z d. Kalinowska
*około 1840 Wąsosz
†przed 18-02-1902
5529
Malinowska Weronika z d. Siemieńska
*około 1849 Kossaki
†przed 12-09-1904
5530
Malinowski Adam
*około 1826 Chrzanowo-Cyprki
†przed 11-02-1889
5531
Malinowski Antoni
*około 05-1845 Jambrzyki
†po 11-05-1902
5532
Malinowski Antoni
*około 1844 Ciemnoszyje
†
5533
Malinowski Feliks Idzi
*około 1825 Mazewo
†
5534
Malinowski Franciszek
*około 1837 Przestrzele
†po 12-09-1904
5535
Malinowski Franciszek
*około 1825 Dybła
†przed 14-02-1882
5536
Malinowski Franciszek
*około 1846 Kucze
†
5537
Malinowski Franciszek
*około 1846 Ciemnoszyje
†
5538
Malinowski Ignacy
*około 1827
†09-03-1832 Ławsk
5539
Malinowski Jan
*około 1826 Okrasin
†od 23-11-1885 do 21-11-1892
5540
Malinowski Jan
*około 1840 Sieburczyn
†04-04-1894 Sieburczyn
5541
Malinowski Jan
*około 1828 Ciemnoszyje
†04-06-1871
5542
Malinowski Jan
*około 1844 Bronowo
†
5543
Malinowski Józef
*około 1835 Surały
†
5544
Malinowski Józef
*około 1825 Przestrzele
†
5545
Malinowski Kazimierz
*około 1843 Grabowo
†po 16-08-1892
5546
Malinowski Maciej
*około 1827 Ciemnoszyje
†po 08-02-1886
5547
Malinowski Marcel
*około 1849 Ciemnoszyje
†
5548
Malinowski Mateusz
*około 1841 Bronowo
†
5549
Malinowski Michał
*około 1829 Ciemnoszyje
†od 20-02-1871 do 25-01-1887
5550
Malinowski Paweł
*około 1830 Bronowo
†
5551
Malinowski Paweł
*około 1839 Ciemnoszyje
†
5552
Malinowski Stanisław
*około 1842 Godlewo
†
5553
Malinowski Wawrzyniec
*około 1846 Ławsk
†po 27-01-1913
5554
Malska Ewa z d. Domitr
*około 1846 Janczewo
†
5555
Malska Stanisława z d. Mościcka
*około 1835 Makowskie
†1870
5556
Malski Felicjan
*około 1827 Makowskie
†
5557
Małachowska Wiktoria z d. Grzymkowska
*1848 Radziłów
†
5558
Małachowski Wojciech
*około 1849
†
5559
Małolepszy Mikołaj
*około 1837
†
5560
Mankiewicz Elżbieta z d. Baranowska
*18-04-1837 Ruś
†
5561
Mankiewicz Jan
*około 1835 Giełczyn
†
5562
Mankiewicz Marianna z d. Wiśniewska
*około 1836 Bronowo
†
5563
Mankiewicz Stanisław
*około 1836 Bronowo
†
5564
Marcinkiewicz Aleksander
*22-12-1848 Cyprki
†
5565
Marcinkiewicz Anna z d. Dobrzeniewska
*około 1826
†
5566
Marcinkiewicz Antoni
*13-06-1826 Świdry
†przed 24-11-1879
5567
Marcinkiewicz Ludwika z d. Łuba
*około 1829 Prusy
†15-12-1872 Białaszewo
5568
Marcinkiewicz Ludwika z d. Sulewska
*około 1833 Zaborowo
†
5569
Marcinowska Katarzyna z d. Steczkowska
*około 1845 Piątnica
†
5570
Marcinowska Ludwika z d. Kozłowska
*około 1849 Sieburczyn
†
5571
Marcinowski Aleksander
*około 1840 Kolno
†
5572
Marcinowski Jan
*około 1846 Rostki
†
5573
Marcińczyk Adam
*około 1828 Kapice
†po 16-10-1893
5574
Marcińczyk Franciszek
*około 1839
†24-09-1896 Ławsk
5575
Marcińczyk Jakub
*około 1838 Prusy
†10-02-1928 Ławsk
5576
Marcińczyk Jan
*około 1832 Prusy
†po 06-02-1899
5577
Marcińczyk Jan
*około 1845 Budy Stawiskie
†po 12-02-1901
5578
Marcińczyk Jan Józef
*około 1835 Szczuczyn
†
5579
Marcińczyk Julianna z d. Śmiarowska
*około 1837 Ławsk
†przed 09-1894
5580
Marcińczyk Marianna z d. Broda
*około 1830 Wyłudy
†po 16-10-1893
5581
Marcińczyk Marianna z d. Borawska
*około 1833 Jambrzyki
†
5582
Marcińczyk Monika z d. Enik (Tańska)
*07-10-1838 Ławsk
†po 23-11-1896
5583
Marcińczyk Zofia z d. Jabłońska
*około 1833 Sady
†po 14-02-1887
5584
Marczak Elżbieta z d. Stecz
*około 1831 Wizna
†
5585
Marczak Feliks
*około 1836 Bronowo
†
5586
Marczak Józefa z d. Bezlak
*około 1841 Rutki Kościelne
†
5587
Marczak Julianna z d. Pawełczyk
*około 1844 Niwkowo
†po 08-11-1886
5588
Marczak Stanisław
*około 1840 Bronowo
†po 08-11-1886
5589
Marczak Wojciech
*około 1826 Bronowo
†
5590
Marczykowska Albina (Balbina) z d. Ciecierska
*01-03-1835 Wąsosz
†31-12-1907 Wąsosz /Wąsosz/
5591
Marczykowska Anna
*około 1838 Wąsosz
†01-04-1840 Wąsosz
5592
Marczykowska Marianna z d. Chrzanowska
*około 08-1845 Bęćkowo
†przed 11-02-1895
5593
Marczykowska Marianna
*około 1848
†26-06-1851 Wąsosz /Wąsosz/
5594
Marczykowski Aleksander
*około 1831
†od 07-02-1887 do 31-12-1907
5595
Marczykowski Franciszek
*około 1835 Wąsosz
†po 29-01-1900
5596
Marczykowski Jan
*około 1831 Wąsosz
†07-06-1864
5597
Margiej Maciej
*około 1845
†14-11-1886
5598
Mariak Franciszka z d. Podsiad
*około 1834 Janowo
†03-01-1907 Kucze Wielkie /Jedwabne/
5599
Mariak Stanisław
*około 1833 Mały Płock
†10-07-1908 Kucze Wielkie
5600
Markowska Józefa z d. Socik
*około 1831 Grozimy
†przed 04-02-1895
5601
Markowska Karolina
*około 1825
†14-04-1839 Smolniki /Wąsosz/
5602
Markowska Ludwika z d. Maciejewska
*około 1846 Przerośl
†po 13-02-1905
5603
Markowska Marcjanna z d. Czyżewska
*około 1830 Wąsosz
†11-02-1857 Wąsosz
5604
Markowska Marianna z d. Bednarowicz
*około 1836 Świdry
†przed 06-1891
5605
Markowska Petronela z d. Pietraszewicz
*około 1831 Osowiec
†
5606
Markowski Antoni
*około 1826 Wąsosz
†po 09-12-1855
5607
Markowski Franciszek
*około 1830 Żebry
†po 16-11-1891
5608
Markowski Jan
*około 1848 Żebry
†13-10-1892
5609
Markowski Józef
*około 1831 Smolniki
†02-03-1901 Szczuczyn /Wąsosz/
5610
Markowski Józef
*około 1829 Chojnowo
†
5611
Markowski Piotr
*około 1840 Wąsosz
†25-01-1857 Wąsosz /Wąsosz/
5612
Markowski Piotr Paweł
*około 1836 Wąsosz
†08-01-1891 Wąsosz /Wąsosz/
5613
Markowski Stanisław
*około 1834 Wąsosz
†16-04-1869 Wąsosz
5614
Markowski Stanisław
*około 1825
†
5615
Markwart Agnieszka z d. Pachucka
*około 1833 Witynie
†
5616
Markwart Jan
*około 1829 Bożejewo
†03-05-1856
5617
Markwart Piotr
*około 1833 Bożejewo
†
5618
Masłowska Antonina z d. Szeszkowska
*około 1830 Klimaszewnica
†po 07-10-1895
5619
Masłowska Elżbieta z d. Kozikowska
*około 1847 Ciemnoszyje
†
5620
Masłowska Franciszka z d. Organek
*około 1833 Sojczyn-Borowy
†27-03-1855
5621
Masłowska Marianna z d. Trojanowska
*około 1829 Osowiec
†po 17-02-1879
5622
Masłowska Marianna z d. Janczewska
*około 1829 Drozdowo
†
5623
Masłowska Rozalia z d. Antosiewicz
*około 1834 Danówek
†
5624
Masłowski Antoni
*około 1826 Ciemnoszyje
†przed 28-08-1877
5625
Masłowski Antoni
*około 1842 Sośnia
†
5626
Masłowski Franciszek
*około 1846 Sośnia
†przed 13-09-1910
5627
Masłowski Jan
*około 1847 Sośnia
†25-08-1885 Klimaszewnica
5628
Masłowski Tomasz
*około 1834 Ciemnoszyje
†
5629
Masłowski Wiktor
*04-07-1849 Przytuły
†14-06-1921 Mocarze /Burzyn/
5630
Masłowski Wojciech
*około 1834 Sośnia
†06-08-1858
5631
Maszczyk Anna z d. Górska
*około 1827 Rutki
†od 10-01-1881 do 17-09-1899
5632
Maszczyk Józef
*około 1827 Kamianki
†od 17-11-1885 do 20-11-1898
5633
Maszczyk Józef Ksawery
*około 1835 Sieburczyn
†
5634
Maszczyk Julianna Franciszka z d. Frączkiewicz
*około 1833 Kramkowo
†po 20-11-1898
5635
Maszczyk Katarzyna z d. Gutowska
*około 1827 Giełczyn
†
5636
Maszczyk Rozalia z d. Składanek
*1828 Ruś
†18-06-1854
5637
Maszczyk Stanisław
*około 1834 Kamianki
†17-09-1899 Rutkowskie /Burzyn/
5638
Maściewicz Karolina z d. Szlagatys
*około 1826 Konopki par. Jedwabne
†od 28-08-1876 do 27-02-1905
5639
Maściewicz Marianna z d. Gwiazdowska
*około 1835 Krzywólka
†przed 03-1872
5640
Matanowska Ludwika z d. Wojnowska
*około 1833 Koziki
†15-05-1864
5641
Matanowska Marianna z d. Kadłubowska
*około 1826 Radziłów
†po 07-02-1887
5642
Matanowski Andrzej
*około 1834 Wojewodzin
†po 07-02-1887
5643
Matejko Antoni
*około 1828 Radziłów
†04-12-1850 Radziłów /Radziłów/
5644
Matejko Franciszek
*około 1827 Wąsosz
†06-03-1878
5645
Matejkowska Anna z d. Kierlewicz
*około 1841 Wizna
†po 16-02-1897
5646
Matejkowska Anna z d. Napiórkowska
*około 1827 Bronowo
†
5647
Matejkowska Anna z d. Grabowska
*około 1842 Bronowo
†
5648
Matejkowska Elżbieta z d. Kołomyjska
*około 1825 Kalinówka
†
5649
Matejkowska Elżbieta z d. Szydłowska
*około 1831 Kramkowo
†
5650
Matejkowska Emilia z d. Grądzka
*około 1844 Nieławice
†1864
5651
Matejkowska Katarzyna z d. Waniewska
*około 1831 Bronowo
†
5652
Matejkowska Zofia z d. Zajkowska
*około 1830 Bronowo
†od 10-11-1872 do 14-02-1887
5653
Matejkowski Franciszek
*około 1828 Bronowo
†po 14-02-1887
5654
Matejkowski Jan
*około 1842 Bronowo
†
5655
Matejkowski Józef
*około 1828 Bronowo
†
5656
Matejkowski Ludwik
*około 1825 Bronowo
†
5657
Matejkowski Ludwik
*około 1830 Bronowo
†
5658
Matejkowski Wojciech
*około 1839 Bronowo
†po 16-02-1897
5659
Mateuszczyk Aleksander
*około 1830 Bronowo
†1868
5660
Mateuszczyk Andrzej
*około 1831 Wizna
†
5661
Mateuszczyk Cecylia z d. Dymnicka
*około 1829 Wizna
†
5662
Mateuszczyk Julianna z d. Piotrowska
*około 1833 Ząbki
†przed 01-1868
5663
Mateuszczyk Karolina z d. Dymnicka
*27-01-1844 Bożejewo
†
5664
Mateuszczyk Katarzyna z d. Waniewska
*około 1826 Bronowo
†
5665
Mateuszczyk Maciej
*około 1826 Wizna
†
5666
Mateuszczyk Marianna z d. Piaskowska
*około 1826 Wizna
†1866
5667
Mateuszczyk Marianna z d. Michałowska
*około 1828 Wizna
†
5668
Mateuszczyk Marianna z d. Słonicka
*około 1833 Bronowo
†
5669
Mateuszczyk Paulina z d. Domurat
*około 1834 Wizna
†
5670
Mateuszczyk Szymon
*około 1827 Wizna
†
5671
Mateuszczyk Tomasz
*około 1828 Wizna
†
5672
Mateuszczyk Wawrzyniec
*około 1826 Bronowo
†
5673
Matysiewicz Amelia z d. Dukert
*około 1829 Prusy
†przed 25-03-1896
5674
Matysiewicz Marcjanna z d. Łuba
*około 1834 Łojki
†27-03-1876
5675
Matysiewicz Michał
*około 1827 Mścichy
†przed 01-07-1876
5676
Matyszewicz Jan
*około 1839 Mścichy
†przed 01-03-1886
5677
Matyszewska Amelia z d. Rózio
*około 1835 Wólka par. Klusy
†przed 16-02-1886
5678
Matyszewska Barbara z d. Reda
*około 1831 Czarnówek
†30-12-1862
5679
Matyszewska Julianna z d. Kupiecka
*około 1843 Niećkowo
†po 25-01-1904
5680
Matyszewska Katarzyna z d. Kierznowska
*około 1827 Obrytki
†18-06-1855
5681
Mazewska Wiktoria z d. Klimaszewska
*około 1840 Rostki par. Jedwabne
†
5682
Mazewski Antoni
*około 1839
†
5683
Mazewski Marcel
*około 1849 Wólka Piaseczna
†po 15-02-1927
5684
Mazgała Jakub
*około 1848 Nowogród
†
5685
Mazurska Józefa z d. Florczyk
*około 1844 Siestrzanki
†18-04-1930 Sieburczyn /Burzyn/
5686
Mazurski Mateusz
*około 1840 Siestrzanki
†od 15-02-1909 do 18-04-1930
5687
Melechowicz Jakub
*około 1842 Kurpiki
†
5688
Melechowicz Katarzyna z d. Wysocka
*około 1843 Zanklewo
†
5689
Merchelska Anna z d. Kamińska
*około 1845 Wąsosz
†25-09-1877 Wąsosz
5690
Merchelska Rozalia z d. Gadomska
*około 12-1842 Świdry
†przed 11-02-1900
5691
Merchelski Adam
*około 1840 Lachowo
†po 11-02-1900
5692
Merchelski Aleksander Stanisław
*16-03-1841 Wąsosz
†06-12-1892 Wąsosz /Wąsosz/
5693
Merchelski Sylwester
*31-12-1843 Wąsosz
†15-04-1903 Wąsosz /Wąsosz/
5694
Merska Anna z d. Mikulska
*około 1835 Kapice
†
5695
Merska Elżbieta z d. Mikulska
*około 1835 Kapice
†po 24-02-1884
5696
Merska Ludwika z d. Szymańska
*około 1841 Ruda
†przed 06-02-1899
5697
Merska Michalina z d. Kuczyńska
*około 1838 Wólka Piaseczna
†28-07-1868
5698
Merska Stanisława z d. Maciora
*około 1833 Przechody
†
5699
Merski Kazimierz
*około 1832
†
5700
Merski Konstanty
*około 1849 Przechody
†przed 19-01-1920
5701
Merski Piotr
*około 1840 Przechody
†przed 06-02-1899
5702
Merski Walenty
*około 1831 Przechody
†
5703
Metelska Agnieszka z d. Bałdyga
*około 1833 Białogrądy
†
5704
Metelska Anna z d. Remiszewska
*około 1837 Klimaszewnica
†od 11-11-1901 do 19-11-1917
5705
Metelska Franciszka z d. Dębnicka
*około 1834 Kieljany
†19-05-1879
5706
Metelski Ferdynand
*około 1828 Osowiec
†
5707
Metelski Grzegorz
*około 1837 Pasichy
†21-01-1861 Świdry /Wąsosz/
5708
Metelski Stanisław
*około 1834 Pasichy
†13-02-1887
5709
Metelski Wojciech
*około 1836 Osowiec
†przed 24-01-1898
5710
Męczkowska Agnieszka z d. Wądołowska
*około 1833 Kokoszki
†
5711
Męczkowska Aleksandra z d. Obiedzińska
*około 1841 Obiedzino
†01-10-1904 Kamianki
5712
Męczkowska Franciszka z d. Mońkiewicz
*około 1834 Giełczyn
†30-12-1908 Siestrzanki /Burzyn/
5713
Męczkowska Julianna z d. Kuczewska
*około 1834 Kucze Małe
†po 30-10-1898
5714
Męczkowska Julianna z d. Mocarska
*około 1844 Mocarze
†13-12-1883
5715
Męczkowska Karolina z d. Boryszewska
*około 1831 Męczki
†
5716
Męczkowska Konstancja z d. Strynkowska
*około 1827 Kokoszki
†po 19-11-1872
5717
Męczkowska Marianna z d. Nieciecka
*około 1839 Szostaki
†od 16-02-1890 do 07-02-1893
5718
Męczkowska Marianna z d. Dzięgielewska
*około 1849 Milewo
†
5719
Męczkowska Rozalia z d. Wądołowska
*około 1847 Makowskie
†14-02-1880 Kamianki /Burzyn/
5720
Męczkowska Rozalia z d. Karwowska
*około 1837 Boguszki
†
5721
Męczkowska Władysława z d. Chojnowska
*około 1845 Grądy Małe
†
5722
Męczkowski Andrzej
*około 1839 Grądy Wielkie
†
5723
Męczkowski Antoni
*około 1827 Kamianki
†11-01-1909 Kamianki /Burzyn/
5724
Męczkowski Franciszek
*około 1838 Marki
†
5725
Męczkowski Franciszek
*około 1846 Grądy Wielkie
†
5726
Męczkowski Ignacy
*około 1827 Kamianki
†20-10-1860
5727
Męczkowski Jan
*około 1839 Kamianki
†
5728
Męczkowski Józef
*około 1839 Kamianki
†po 08-10-1901
5729
Męczkowski Józef
*około 1830 Kamianki
†od 31-01-1887 do 30-10-1898
5730
Męczkowski Stanisław
*około 1826 Kamianki
†po 19-11-1872
5731
Męczkowski Sylwester
*około 1835 Kamianki
†
5732
Męczkowski Tomasz
*około 1847 Grądy Wielkie
†24-03-1894 Grądy Wielkie /Jedwabne/
5733
Męczkowski Walenty
*około 1843 Kamianki
†około 1873
5734
Męczkowski Wiktor
*około 1835 Kokoszki
†
5735
Michalski Jan
*około 1845 Koźmin
†
5736
Michałowska Józefa z d. Danielewska
*około 1833 Smolarze
†
5737
Michałowska Katarzyna z d. Zalewska
*około 1828 Wizna
†04-1863
5738
Michałowska Katarzyna z d. Mroczek
*około 1840 Wizna
†
5739
Michałowska Marianna z d. Kosmowska
*20-09-1842 Konopki par. Radziłów
†1902 Ostrowik /Radziłów/
5740
Michałowska Teofila z d. Zalewska
*około 1843 Kubra
†19-03-1884 Okrasin
5741
Michałowski Adam
*około 1840 Ruda
†po 25-01-1897
5742
Michałowski Andrzej
*około 1848 Stawiski
†
5743
Michałowski Antoni
*około 1832 Barzykowo
†przed 26-02-1878
5744
Michałowski Franciszek
*około 1845 Ruda
†
5745
Michałowski Franciszek
*około 1833 Wizna
†
5746
Mieczkowska Aniela z d. Dobrzycka
*około 1849 Rosochate
†po 09-02-1897
5747
Mieczkowska Aniela z d. Duchnowska
*około 1848 Mocarze
†21-04-1893 Mocarze /Burzyn/
5748
Mieczkowska Anna z d. Kossakowska
*1838 Wypychy
†po 05-11-1888
5749
Mieczkowska Anna z d. Polkowska
*około 1831 Szyjki
†31-12-1857
5750
Mieczkowska Anna z d. Chalecka
*około 1828 Ławsk
†
5751
Mieczkowska Barbara z d. Dąbrowska
*około 1841 Bartki
†przed 09-1862
5752
Mieczkowska Eleonora z d. Łojewska
*około 1833 Łoje Awissa
†przed 12-02-1890
5753
Mieczkowska Emilia z d. Gromadzka
*około 1835 Łękowo
†
5754
Mieczkowska Franciszka z d. Karwowska
*około 1832 Rutki
†
5755
Mieczkowska Izabela
*około 1842 Pluty
†po 24-02-1903
5756
Mieczkowska Józefa z d. Zając
*około 1839 Kubra
†po 07-05-1883
5757
Mieczkowska Józefa
*około 11-1842 Obrytki
†14-01-1843 Obrytki
5758
Mieczkowska Józefa z d. Wierciszewska
*około 1842 Szostaki
†
5759
Mieczkowska Julianna z d. Stankiewicz
*05-01-1848 Nadbory
†28-08-1925 Nadbory
5760
Mieczkowska Julianna z d. Bronakowska
*około 1838 Nieławice
†po 20-02-1882
5761
Mieczkowska Julianna z d. Filochowska
*około 1835
†przed 05-1869
5762
Mieczkowska Karolina z d. Rydzewska
*około 1835 Żelazki
†09-01-1855
5763
Mieczkowska Katarzyna z d. Bagińska
*około 1832 Olszewo
†po 26-11-1889
5764
Mieczkowska Konstancja z d. Dzięgielewska
*około 1837 Mieczki
†od 10-09-1889 do 19-07-1904
5765
Mieczkowska Ludwika z d. Łojewska
*około 1840 Chyliny
†06-10-1917 Pluty
5766
Mieczkowska Marcjanna z d. Niebrzydowska
*około 1843 Mroczki
†01-03-1916 Mroczki
5767
Mieczkowska Marcjanna
*około 1827 Mieczki
†przed 26-01-1892
5768
Mieczkowska Marianna z d. Mocarska
*około 1836 Boguszki
†po 27-11-1911
5769
Mieczkowska Marianna z d. Borawska
*około 1837 Klimaszewnica
†05-08-1894 Łempice /Wąsosz/
5770
Mieczkowska Marianna z d. Rogalska
*około 1840 Jaki
†po 09-02-1891
5771
Mieczkowska Marianna z d. Marcińczyk
*około 1843 Karpa
†06-08-1890 Ławsk /Wąsosz/
5772
Mieczkowska Marianna z d. Sulewska
*około 1829 Wąsosz
†04-08-1856
5773
Mieczkowska Marianna z d. Godlewska
*około 1844 Karwowo par. Jedwabne
†
5774
Mieczkowska Marianna z d. Karwowska
*około 1849 Boguszki
†
5775
Mieczkowska Marianna z d. Sokołowska
*około 1847 Dzięgiele
†
5776
Mieczkowska Marianna z d. Trzaska
*około 1841 Olszewo par. Romany
†
5777
Mieczkowska Marianna z d. Mroczkowska
*około 1826 Mroczki
†
5778
Mieczkowska Paulina z d. Sokołowska
*około 1844 Czaple
†po 15-01-1895
5779
Mieczkowska Rozalia z d. Modzelewska
*około 1843 Ławsk
†10-05-1881 Ławsk
5780
Mieczkowska Salomea z d. Rutkowska
*około 1844 Rutkowskie
†
5781
Mieczkowska Walentyna z d. Okurowska
*około 1847 Nieławice
†po 06-02-1912
5782
Mieczkowska Wiktoria z d. Bagińska
*około 1846 Bagienice par. Romany
†
5783
Mieczkowska Wiktoria z d. Przestrzelska
*około 1830 Mocarze
†
5784
Mieczkowska Zuzanna z d. Chrzanowska
*około 1840 Cedry
†21-11-1884 Łempice
5785
Mieczkowski Andrzej
*około 1845 Wierciszewo
†
5786
Mieczkowski Baltazar
*około 1837 Bartki
†
5787
Mieczkowski Ferdynand
*około 1829 Zalesie
†
5788
Mieczkowski Franciszek
*około 1848 Bagienice
†po 01-03-1916
5789
Mieczkowski Franciszek
*około 1848 Mocarze
†po 30-01-1911
5790
Mieczkowski Franciszek
*około 1832 Rutki
†
5791
Mieczkowski Jakub
*około 1845 Mieczki
†
5792
Mieczkowski Jakub Filip
*około 1841 Rostki
†
5793
Mieczkowski Jan
*około 1839 Kubrzany
†przed 04-1909
5794
Mieczkowski Jan
*około 1835 Mieczki
†od 25-11-1889 do 31-01-1921
5795
Mieczkowski Jan
*około 1835 Olszewo
†przed 26-11-1889
5796
Mieczkowski Jan
*około 1838
†przed 13-02-1888
5797
Mieczkowski Jan
*około 1827 Borawskie
†
5798
Mieczkowski Józef
*około 1827 Mieczki Czarne
†1878
5799
Mieczkowski Józef
*15-07-1846 Obrytki
†24-08-1887 Szwelczyn
5800
Mieczkowski Karol
*około 1834 Mieczki
†
5801
Mieczkowski Konstanty
*około 1839 Wierciszewo
†od 25-06-1893 do 01-04-1910
5802
Mieczkowski Leopold
*około 08-1846 Bagienice par. Romany
†
5803
Mieczkowski Ludwik
*około 1828 Mieczki
†od 08-02-1875 do 11-02-1890
5804
Mieczkowski Łukasz
*około 1841 Wagi
†13-01-1894 Supy
5805
Mieczkowski Mateusz
*około 1825 Mieczki
†po 26-01-1892
5806
Mieczkowski Mateusz
*1829 Borawskie
†
5807
Mieczkowski Michał
*około 1831 Skroda Mała
†
5808
Mieczkowski Stanisław
*około 1831 Mieczki
†od 28-05-1894 do 14-02-1898
5809
Mieczkowski Stanisław
*około 1840 Bagienice
†po 05-11-1888
5810
Mieczkowski Stanisław
*około 08-1849 Mieczki
†przed 09-02-1897
5811
Mieczkowski Stanisław
*około 1844 Mieczki
†od 24-07-1888 do 21-02-1898
5812
Mieczkowski Stanisław
*około 1844 Olszewo par. Romany
†
5813
Mieczkowski Szymon
*około 1843 Nieławice
†przed 06-02-1912
5814
Mieczkowski Teofil
*około 1829 Bagienice par. Romany
†przed 22-01-1894
5815
Mieczkowski Wiktor
*około 1831 Mieczki
†
5816
Mieczkowski Wincenty
*około 1826 Mieczki
†
5817
Mieczkowski Wojciech
*około 1837
†po 07-05-1883
5818
Mielnicka Ewa
*1840 Wizna
†
5819
Mielnicka Katarzyna z d. Bujnowska
*około 1826 Wizna
†po 23-11-1874
5820
Mielnicka Ludwika z d. Bruszkiewicz
*około 1847 Grądy
†
5821
Mielnicka Marianna z d. Szymańska
*około 1825 Bronowo
†
5822
Mielnicki Aleksander
*1844 Wizna
†
5823
Mielnicki Franciszek
*1835 Wizna
†22-08-1838 Wizna /Wizna/
5824
Mielnicki Jan
*1826 Wizna
†przed 23-11-1874
5825
Mielnicki Jan
*około 1849 Wizna
†
5826
Mielnicki Jan
*1849 Wizna
†
5827
Mieńkowska Agnieszka z d. Marczykowska
*około 1826 Wąsosz
†04-11-1876 Wąsosz
5828
Mieńkowska Franciszka z d. Jaśkowska
*1833 Białaszewo
†13-03-1875
5829
Mieńkowska Franciszka z d. Gontowska
*około 1847 Świdry
†
5830
Mieńkowska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1844 Sokoły
†02-02-1890 Wąsosz
5831
Mieńkowska Marianna z d. Śmiglewska
*około 1828 Słucz
†przed 07-1891
5832
Mieńkowska Marianna z d. Truszkowska
*około 1846 Nieciki
†
5833
Mieńkowski Adam
*około 1827 Wąsosz
†przed 11-01-1897
5834
Mieńkowski Mateusz
*1834 Wąsosz
†po 04-02-1902
5835
Mierkowski Andrzej
*około 1849 Koziki
†
5836
Mierzejewska Balbina z d. Bukowska
*około 1831 Święcienin
†około 1849
5837
Mierzejewska Karolina z d. Grądzka
*około 1826 Olszyny
†przed 04-1855
5838
Mierzejewska Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1831 Biodry
†po 27-02-1900
5839
Mierzejewski Franciszek
*około 1847 Zalesie-Poczynki
†po 20-04-1912
5840
Miklas Józef
*około 1834 Szczuczyn
†
5841
Mikołajczyk Konstancja z d. Sulewska
*około 1842 Toczyłowo
†
5842
Mikołajczyk Wiktor
*około 1841 Reszki
†
5843
Mikucka Anna z d. Orłowska
*około 1834 Bęćkowo
†po 06-03-1905
5844
Mikucka Antonina z d. Dzięgielewska
*około 1834 Kurkowo
†po 19-11-1901
5845
Mikucka Balbina z d. Śmiarowska
*około 1836 Mieczki
†
5846
Mikucka Barbara z d. Szabrańska
*około 1839 Łojki
†
5847
Mikucka Bogumiła z d. Kurkowska
*około 1833 Kurkowo
†po 17-02-1897
5848
Mikucka Emilia z d. Karwowska
*około 1840 Brychy
†14-09-1886 Mikuty /Słucz/
5849
Mikucka Franciszka z d. Karwowska
*około 1842 Mieczki
†po 01-01-1919
5850
Mikucka Franciszka z d. Mikulewicz
*około 1835 Bronaki-Olki
†po 06-02-1877
5851
Mikucka Helena z d. Karpińska
*około 1845 Rogale
†
5852
Mikucka Karolina z d. Chylińska
*około 1840 Sulewo Prusy
†od 26-11-1901 do 03-06-1913
5853
Mikucka Katarzyna z d. Borawska
*15-05-1833 Konopki
†14-12-1863
5854
Mikucka Katarzyna z d. Rydzewska
*około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†04-03-1857 Obrytki /Romany/
5855
Mikucka Katarzyna z d. Przestrzelska
*około 1835 Borawskie
†
5856
Mikucka Katarzyna z d. Cwalińska
*około 1827 Cwaliny
†
5857
Mikucka Magdalena z d. Ramotowska
*około 1835
†po 04-02-1891
5858
Mikucka Marcjanna z d. Rogowska
*około 1838
†od 16-02-1909 do 30-01-1917
5859
Mikucka Marcjanna z d. Kotowska
*około 1843 Kotówek
†po 20-02-1900
5860
Mikucka Marianna z d. Dziekońska
*około 1838 Nowogród
†od 26-02-1900 do 25-06-1907
5861
Mikucka Marianna z d. Śmiarowska
*około 1837 Mieczki
†po 18-06-1890
5862
Mikucka Marianna z d. Grzymkowska
*około 1840 Wąsosz
†od 13-02-1889 do 03-02-1902
5863
Mikucka Marianna z d. Szleszyńska
*około 1833 Czachy
†od 23-10-1876 do 13-02-1888
5864
Mikucka Regina Monika z d. Szleszyńska
*około 1830 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 26-11-1883
5865
Mikucka Rozalia z d. Szleszyńska
*około 1832 Barwiki
†po 08-02-1893
5866
Mikucka Rozalia z d. Rogowska
*08-04-1827 Pieńki
†przed 04-1860
5867
Mikucka Rozalia z d. Ramotowska
*około 12-1848 Żelazki
†
5868
Mikucka Scholastyka z d. Brzostowska
*około 1848 Łoje Awissa
†po 14-02-1898
5869
Mikucka Wiktoria z d. Skrodzka
*około 1838 Borawskie
†od 03-02-1891 do 12-07-1904
5870
Mikucka Wiktoria z d. Chrostowska
*około 1848 Bukowo Duże
†09-01-1889 Bukowo Duże /Słucz/
5871
Mikucki Adam
*około 1847 Mikuty
†po 09-01-1889
5872
Mikucki Antoni
*około 1829 Grzymki
†od 09-02-1891 do 18-07-1901
5873
Mikucki Antoni
*około 1849 Grzymki
†
5874
Mikucki Antoni Stanisław
*około 1845 Koty par. Grajewo
†1891
5875
Mikucki Baltazar
*około 1838 Kownatki
†od 17-02-1890 do 19-11-1900
5876
Mikucki Edward Narcyz
*około 12-1840 Łepki
†
5877
Mikucki Franciszek
*około 1839 Niećkowo
†po 03-02-1902
5878
Mikucki Franciszek
*około 1844 Borawskie
†
5879
Mikucki Grzegorz
*15-05-1836 Obrytki
†
5880
Mikucki Grzegorz Wacław
*około 1838 Górki-Sypniewo
†
5881
Mikucki Ignacy
*około 1848 Barwiki
†
5882
Mikucki Ignacy
*około 1830 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
5883
Mikucki Jan
*około 1837 Cedry
†01-01-1919 Glinki /Słucz/
5884
Mikucki Jan
*około 1837 Mikuty
†04-02-1915 Mikuty /Słucz/
5885
Mikucki Jan
*około 1847 Mikuty
†po 09-07-1894
5886
Mikucki Józef
*około 1836 Niećkowo
†po 06-03-1905
5887
Mikucki Józef
*około 1840 Barwiki
†po 20-02-1900
5888
Mikucki Józef
*około 1829 Grzymki
†po 21-07-1889
5889
Mikucki Józef
*około 1835 Łebki Duże
†03-08-1869 Brychy /Przytuły/
5890
Mikucki Józef
*około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
5891
Mikucki Leon
*około 1839 Przestrzele
†23-12-1900 Rutkowskie /Burzyn/
5892
Mikucki Ludwik
*około 1835 Mikuty
†po 25-06-1907
5893
Mikucki Mateusz
*1846 Skroda Wielka
†po 26-02-1908
5894
Mikucki Napoleon (Apolinary)
*około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 14-02-1898
5895
Mikucki Piotr
*około 1826
†przed 09-02-1892
5896
Mikucki Serafin
*około 1835 Grzymki
†po 24-11-1908
5897
Mikucki Stanisław
*około 1834 Grzymki
†
5898
Mikucki Teofil
*około 1831 Grzymki
†przed 09-02-1891
5899
Mikucki Tomasz
*około 1831 Barwiki
†od 09-02-1880 do 25-11-1890
5900
Mikulska Barbara z d. Domańska
*około 1827 Przestrzele
†
5901
Mikulska Ewa z d. Łajewska
*około 1830 Białogrądy
†przed 22-11-1875
5902
Mikulska Franciszka z d. Zyskowska
*około 1837 Kapice
†
5903
Mikulska Franciszka z d. Karwowska
*około 1825 Brzozowa Wólka
†od 21-06-1871 do 07-03-1873
5904
Mikulska Julianna z d. Orłowska
*około 1842 Kapice
†
5905
Mikulska Marianna z d. Chrapowicka
*około 1839 Kapice
†
5906
Mikulska Zuzanna z d. Rożyńska
*około 1843 Klimaszewnica
†
5907
Mikulski Jakub
*około 1834 Sojczyn Grądowy
†
5908
Mikulski Marcin
*około 1842 Kapice
†
5909
Mikulski Marcin
*około 1836 Przechody
†
5910
Mikulski Paweł
*około 1843 Osowiec
†przed 06-02-1905
5911
Mikulski Piotr
*około 1832 Kapice
†
5912
Mikulski Tomasz
*około 1827 Kapice
†po 30-01-1888
5913
Milewska Adela
*24-11-1841 Turczyn
†
5914
Milewska Anastazja z d. Szulc
*około 1842 Tarachy
†
5915
Milewska Anna z d. Tomaszewska
*około 1841 Borawskie
†
5916
Milewska Balbina z d. Przestrzelska
*około 1848 Konopki Monety
†
5917
Milewska Eleonora z d. Trzaska
*około 1830 Kamianki
†
5918
Milewska Elżbieta z d. Zajkowska
*około 1839 Niwkowo
†
5919
Milewska Katarzyna z d. Truszkowska
*około 1826 Czarnowo
†przed 04-1889
5920
Milewska Katarzyna z d. Polakowska
*około 1829 Żebry
†19-10-1867
5921
Milewska Ludwika z d. Mikołajewska
*około 1834 Grajewo
†31-12-1894 Wąsosz /Wąsosz/
5922
Milewska Ludwika z d. Karwowska
*około 1834 Biodry
†od 30-01-1893 do 09-07-1912
5923
Milewska Ludwika z d. Gardocka
*około 1847 Zalesie
†od 10-02-1892 do 20-11-1899
5924
Milewska Magdalena z d. Gutowska
*około 1841 Doliwy
†po 10-09-1884
5925
Milewska Magdalena
*21-11-1843 Turczyn
†
5926
Milewska Marianna z d. Gardocka
*około 1849 Borawskie
†
5927
Milewska Marianna z d. Kościelewska
*około 1845 Modzele
†
5928
Milewska Marianna Anna
*19-08-1829 Turczyn
†od 18-02-1889 do 25-07-1893
5929
Milewska Paulina z d. Kosmaczewska
*około 1834 Radziłów
†
5930
Milewska Rozalia z d. Dębowska
*około 1827 Glinki
†08-08-1887 Zaborowo
5931
Milewska Rozalia z d. Trzaska
*około 1834 Borawskie
†11-11-1870
5932
Milewska Teofila z d. Potocka
*około 1831 Szymany
†przed 20-11-1899
5933
Milewska Weronika z d. Masłowska
*około 1841
†
5934
Milewska Wiktoria Barbara z d. Dąbrowska
*około 1831 Szostaki
†po 16-06-1896
5935
Milewski Antoni
*około 1830 Brzozowa Wólka
†1901 Białaszewo
5936
Milewski Antoni
*około 1849 Nadbory
†
5937
Milewski Baltazar
*około 02-1842 Bzury
†20-02-1896 Bzury /Wąsosz/
5938
Milewski Franciszek
*około 1825 Nadbory
†po 06-02-1888
5939
Milewski Franciszek
*10-03-1825 Turczyn
†22-08-1888 Rumiejki /Rajgród/
5940
Milewski Franciszek
*około 1842 Bożejewo
†
5941
Milewski Franciszek
*około 1838 Danowo
†
5942
Milewski Franciszek
*około 1828 Bzury
†
5943
Milewski Ignacy
*około 1836 Danowo
†
5944
Milewski Konstanty
*około 1847 Koniecki par. Wizna
†
5945
Milewski Ludwik
*około 1843 Koniecki par. Wizna
†
5946
Milewski Maciej
*około 1844 Bzury
†20-01-1921 Bzury
5947
Milewski Mateusz
*około 1848 Bzury
†od 20-02-1911 do 16-10-1920
5948
Milewski Mikołaj
*około 1848 Toczyłowo
†
5949
Milewski Paweł Józef
*1839 Milewo par. Niedźwiadna
†1854 Milewo par. Niedźwiadna /Niedźwiadna/
5950
Milewski Piotr
*około 1835 Niedźwiedzkie
†
5951
Milewski Stanisław
*około 1848 Nadbory
†po 25-11-1913
5952
Milewski Stanisław
*około 1848 Gałązki
†po 08-02-1909
5953
Milewski Stanisław
*około 1831 Brychy
†
5954
Milewski Teodor
*około 1831 Milewo
†30-10-1869
5955
Milewski Teofil
*około 1849 Koniecki par. Wizna
†
5956
Milewski Walenty Leopold
*około 1836 Nadbory
†14-03-1917 Nadbory
5957
Milewski Wawrzyniec
*około 1840 Brychy
†10-04-1887 Brychy
5958
Milewski Wiktor
*około 1842 Koniecki par. Wizna
†08-01-1871
5959
Milewski Wincenty
*około 1841 Kąty
†01-10-1920 Siestrzanki /Burzyn/
5960
Milewski Wojciech
*około 1834
†
5961
Miller Ludwik
*około 1834 Grabowo
†po 29-01-1894
5962
Miller Marianna z d. Serba
*około 1848 Słucz
†05-05-1934 Słucz /Słucz/
5963
Miller Marianna z d. Kierznowska
*około 1833 Surały
†po 29-01-1894
5964
Miller Stanisław
*około 1842 Słucz
†przed 05-05-1934
5965
Miller Stanisław
*około 1846
†07-10-1891 Szymany /Rydzewo/
5966
Miltner Rozalia z d. Kurzyna
*około 1840 Szczuczyn
†
5967
Miłosek Franciszek
*około 1846
†22-01-1884 Kotowo Plac /Jedwabne/
5968
Miłosek Wojciech Jan
*około 1847 Kąty par. Mały Płock
†04-01-1912 Kotowo Plac /Jedwabne/
5969
Miłoszek Aniela z d. Piotrowska
*około 1847 Mały Płock
†16-04-1907 Kotowo Plac /Jedwabne/
5970
Miodus Jakub
*około 1845 Bęćkowo
†
5971
Miodus Paulina z d. Kamf
*około 1845 Czarnówek
†
5972
Mioduszewska Aleksandra z d. Karczewska
*około 1846 Świdry Podleśne
†po 25-11-1903
5973
Mioduszewska Aniela z d. Kadyszewska
*około 1843 Okrasin
†
5974
Mioduszewska Franciszka z d. Dzieniszewska
*około 1836 Kucze
†przed 25-02-1889
5975
Mioduszewska Małgorzata z d. Nieradko
*około 1840 Okrasin
†od 31-01-1887 do 29-10-1893
5976
Mioduszewska Marianna z d. Nieradko
*około 1841 Mścichy
†przed 25-02-1889
5977
Mioduszewska Marianna Wiktoria z d. Randzia
*około 1837 Popowo
†
5978
Mioduszewski Adam
*około 1825 Skaje
†08-08-1850
5979
Mioduszewski Antoni
*około 1840 Glinki
†przed 25-02-1889
5980
Mioduszewski Ignacy
*około 1827
†przed 25-02-1889
5981
Mioduszewski Jan
*około 1842 Niedźwiadna
†
5982
Mioduszewski Józef
*około 01-1836 Czarnówek
†30-06-1873 Zacieczki
5983
Mioduszewski Ludwik
*około 1840 Rożyńsk
†
5984
Mioduszewski Mikołaj
*około 1844 Glinki
†25-01-1886 Ławsk
5985
Mioduszewski Paweł
*około 1840 Glinki
†17-02-1873 Glinki
5986
Mioduszewski Stanisław
*około 1843 Glinki
†
5987
Mitros Franciszek
*około 1845
†przed 12-02-1917
5988
Młynarczyk Franciszek
*05-06-1843 Ławsk
†od 16-02-1903 do 24-01-1912
5989
Młynarczyk Jan
*około 1836 Ławsk
†26-01-1866
5990
Mocarska Agnieszka z d. Grudzińska
*około 1837 Prusy
†
5991
Mocarska Anna z d. Ekstowicz
*07-07-1841 Radziłów
†16-04-1915 Radziłów /Radziłów/
5992
Mocarska Anna z d. Wądołowska
*około 1835 Rutkowskie
†po 12-02-1895
5993
Mocarska Anna z d. Gacka
*około 1842 Wierciszewo
†po 19-02-1895
5994
Mocarska Anna z d. Biedrzycka
*około 1828 Janczewko
†
5995
Mocarska Balbina z d. Korytkowska
*około 1836 Pluty
†po 14-02-1898
5996
Mocarska Balbina z d. Sulewska
*około 1849 Wierciszewo
†
5997
Mocarska Balbina
*1836 Pluty
†
5998
Mocarska Barbara z d. Kamińska
*około 1835 Koniecki par. Wizna
†po 23-02-1886
5999
Mocarska Cecylia z d. Konopka
*około 1840 Konopki Chude
†17-11-1910 Mocarze /Burzyn/
6000
Mocarska Elżbieta z d. Siedlecka
*około 1846 Wizna
†po 07-02-1887
6001
Mocarska Emilia z d. Mogielnicka
*około 1838 Nadbory
†przed 19-02-1895
6002
Mocarska Franciszka z d. Sulewska
*około 1841 Sieburczyn
†przed 27-01-1902
6003
Mocarska Franciszka z d. Dąbrowska
*17-01-1848 Szostaki
†przed 01-1877
6004
Mocarska Hilaria Katarzyna
*około 1829 Bartki
†
6005
Mocarska Józefa z d. Lipińska
*około 1841 Biodry
†09-03-1865 Mocarze /Burzyn/
6006
Mocarska Józefa Franciszka z d. Męczkowska
*około 1830 Rutkowskie
†
6007
Mocarska Józefata z d. Karwowska
*około 1834 Nadbory
†przed 22-07-1888
6008
Mocarska Julianna z d. Trzaska
*około 1835 Kąty
†po 26-11-1899
6009
Mocarska Julianna z d. Malska
*około 1833 Makowskie
†przed 10-1856
6010
Mocarska Julianna Agnieszka z d. Wądołowska
*około 1844 Rutkowskie
†od 05-02-1895 do 17-09-1901
6011
Mocarska Karolina z d. Konopka
*około 1845 Mocarze
†19-02-1923 Mocarze /Burzyn/
6012
Mocarska Karolina z d. Grądzka
*około 1827 Jarnuty
†przed 24-11-1879
6013
Mocarska Karolina z d. Przestrzelska
*około 1847 Szostaki
†
6014
Mocarska Karolina z d. Napiórkowska
*około 1846 Grądy Wielkie
†
6015
Mocarska Katarzyna z d. Mogielnicka
*około 1844 Nadbory
†10-09-1904 Siestrzanki /Burzyn/
6016
Mocarska Katarzyna z d. Biędzio
*około 1834 Burzyn
†po 01-02-1890
6017
Mocarska Marianna z d. Kuczewska
*około 1846 Kucze
†po 24-02-1895
6018
Mocarska Marianna z d. Makowska
*około 1843
†
6019
Mocarska Petronela z d. Rogowska
*około 1833 Pluty
†10-06-1851 Pluty /Przytuły/
6020
Mocarska Placyda Anna z d. Chrzanowska
*około 1836 Małachowo
†23-01-1909 Bartki /Burzyn/
6021
Mocarska Rozalia z d. Wądołowska
*około 1829
†po 13-11-1882
6022
Mocarska Salomea z d. Kossakowska
*około 1833 Bronaki-Olki
†11-07-1865 Rutkowskie /Burzyn/
6023
Mocarska Scholastyka z d. Ramotowska
*około 1843 Mieczki
†22-11-1909 Rutkowskie /Burzyn/
6024
Mocarska Stanisława z d. Pieńkowska
*około 1836 Męczki
†01-12-1897 Męczki /Wizna/
6025
Mocarska Stanisława Scholastyka
*około 1836 Szostaki
†
6026
Mocarska Tekla z d. Chrostowska
*około 1827 Wagi
†13-10-1900 Rutkowskie /Burzyn/
6027
Mocarska Waleria z d. Lipska
*około 1837 Nadbory
†po 04-03-1866
6028
Mocarska Weronika z d. Borawska
*około 1843 Trzaski
†14-11-1895 Rutkowskie /Burzyn/
6029
Mocarska Wiktoria z d. Grzymkowska
*1838 Radziłów
†po 14-02-1895
6030
Mocarska Wiktoria z d. Bronakowska
*około 1837 Bronaki-Olki
†przed 14-02-1887
6031
Mocarska Wiktoria z d. Chylińska
*około 1827 Kąty
†przed 21-02-1870
6032
Mocarska Wiktoria z d. Koszykowska
*około 1828 Brzostowo
†przed 01-1869
6033
Mocarska Wiktoria
*1826 Pluty
†przed 1830
6034
Mocarska Wiktoria
*1830 Pluty
†
6035
Mocarska Zofia z d. Borawska
*około 1840 Bartki
†04-09-1868 Rutkowskie /Burzyn/
6036
Mocarski Adam
*około 1841 Rutkowskie
†od 03-07-1894 do 05-02-1895
6037
Mocarski Adam
*około 1831 Rutkowskie
†po 08-02-1880
6038
Mocarski Andrzej
*1833 Pluty
†po 14-02-1898
6039
Mocarski Andrzej
*około 1849 Mocarze
†przed 14-02-1905
6040
Mocarski Andrzej
*około 1843
†
6041
Mocarski Antoni
*około 1846 Bartki
†przed 08-08-1916
6042
Mocarski Antoni
*około 1842 Rutkowskie
†po 19-02-1895
6043
Mocarski Antoni
*około 1831
†14-12-1867 Bartki /Burzyn/
6044
Mocarski Felicjan
*około 1827
†przed 12-02-1895
6045
Mocarski Felicjan
*około 1826 Bartki
†od 03-02-1879 do 17-11-1885
6046
Mocarski Felicjan
*około 1833 Mocarze
†przed 13-11-1882
6047
Mocarski Felicjan
*około 1836 Mocarze
†21-02-1885 Mocarze
6048
Mocarski Feliks
*około 1825 Rutki
†14-03-1856 Rutki /Wizna/
6049
Mocarski Franciszek
*około 1837 Rutkowskie
†po 22-11-1909
6050
Mocarski Franciszek
*około 1846 Wizna
†po 07-02-1887
6051
Mocarski Franciszek
*około 1825 Biodry
†
6052
Mocarski Franciszek
*13-05-1849 Mocarze
†
6053
Mocarski Franciszek
*około 1842 Mocarze
†
6054
Mocarski Franciszek Wojciech
*1841 Pluty
†
6055
Mocarski Ignacy
*około 1849 Mocarze
†po 08-06-1923
6056
Mocarski Ignacy
*około 1840 Rutkowskie
†po 23-02-1886
6057
Mocarski Jakub
*około 1842
†
6058
Mocarski Jan
*około 1844 Biodry
†30-04-1914 Kąty /Burzyn/
6059
Mocarski Jan
*około 1826
†06-01-1894 Karwowo /Radziłów/
6060
Mocarski Jan
*około 1841 Mocarze
†od 05-02-1894 do 19-02-1923
6061
Mocarski Jan
*około 1845 Bartki
†po 24-02-1895
6062
Mocarski Jan
*około 1848 Kąty
†przed 29-07-1896
6063
Mocarski Jan
*około 1837 Rutkowskie
†29-09-1866 Rutkowskie /Burzyn/
6064
Mocarski Jan
*1827 Pluty
†
6065
Mocarski Józef
*około 1833 Zanklewo
†po 27-01-1902
6066
Mocarski Józef
*około 1838 Rutkowskie
†02-1862
6067
Mocarski Józef
*około 1847 Rutkowskie
†
6068
Mocarski Julian
*1844 Bartki
†10-09-1900 Bartki /Burzyn/
6069
Mocarski Julian
*około 1836 Bartki
†
6070
Mocarski Kazimierz
*około 1839 Mocarze
†06-04-1914 Mocarze /Burzyn/
6071
Mocarski Kazimierz
*około 1836 Mocarze
†po 01-02-1890
6072
Mocarski Kazimierz
*około 1830 Brzostowo
†31-12-1868 Brzostowo /Burzyn/
6073
Mocarski Kazimierz
*około 1830 Mocarze
†
6074
Mocarski Łukasz
*około 1833 Kąty
†po 26-11-1899
6075
Mocarski Łukasz
*około 1836 Rutkowskie
†po 18-02-1901
6076
Mocarski Maciej
*około 1841 Radziłów
†1897
6077
Mocarski Marcin
*około 1842 Radziłów
†po 14-02-1895
6078
Mocarski Mateusz
*około 1835 Mocarze
†04-03-1866 Nadbory /Burzyn/
6079
Mocarski Paweł
*około 1840 Rutkowskie
†po 21-02-1887
6080
Mocarski Rajmund Andrzej
*około 1828 Rutkowskie
†przed 12-02-1895
6081
Mocarski Rajmund Walerian
*około 1828 Bartki
†po 10-05-1875
6082
Mocarski Stanisław
*około 1849 Rutkowskie
†od 15-11-1904 do 26-01-1909
6083
Mocarski Stanisław
*około 1840 Mocarze
†
6084
Mocarski Stanisław
*10-11-1847 Mocarze
†
6085
Mocarski Szymon
*około 1829 Bartki
†od 09-02-1885 do 27-11-1901
6086
Mocarski Teofil
*około 1839 Bartki
†od 21-08-1896 do 26-04-1910
6087
Mocarski Tomasz
*01-06-1847 Mocarze
†od 06-02-1912 do 11-02-1918
6088
Mocarski Wiktor
*około 1848 Mocarze
†
6089
Mocarski Wincenty
*około 1834 Męczki
†po 19-11-1901
6090
Moczarska Marianna z d. Borawska
*15-08-1846 Konopki
†
6091
Moczarski Józef
*około 1826 Radziłów
†
6092
Moczydłowska Marianna z d. Karpińska
*około 1838 Żebry
†przed 20-02-1911
6093
Moczydłowska Marianna z d. Staniszewska
*1838 Szwelczyn
†29-06-1869 Wąsosz /Wąsosz/
6094
Moczydłowska Petronela z d. Sokołowska
*około 1842 Wąsosz
†od 29-10-1906 do 07-09-1919
6095
Moczydłowska Rozalia z d. Ciecierska
*30-08-1844 Wąsosz
†od 23-02-1897 do 24-08-1915
6096
Moczydłowska Zuzanna
*1836 Wąsosz
†27-08-1841 Wąsosz
6097
Moczydłowski Franciszek
*około 1838 Wąsosz
†od 29-10-1906 do 07-09-1919
6098
Moczydłowski Julian
*około 01-1842 Wąsosz
†24-08-1915 Wąsosz /Wąsosz/
6099
Moczydłowski Mateusz
*19-09-1830 Wąsosz
†przed 16-02-1903
6100
Moczydłowski Paweł
*około 12-1843 Wąsosz
†18-01-1856 Wąsosz
6101
Modzelewska Anna z d. Łaguna
*30-07-1830 Stawiane
†30-05-1885 Modzele
6102
Modzelewska Anna
*1838 Wąsosz
†12-12-1840 Wąsosz
6103
Modzelewska Antonina z d. Olszewska
*około 1826 Ławsk
†27-08-1892 Wąsosz /Wąsosz/
6104
Modzelewska Antonina z d. Trzaska
*około 1833 Kąty
†od 10-02-1890 do 22-06-1903
6105
Modzelewska Antonina z d. Gosiewska
*około 1826 Łojki
†
6106
Modzelewska Apolonia z d. Ołdakowska
*około 1833 Wąsosz
†
6107
Modzelewska Balbina
*około 1840 Pieńki
†
6108
Modzelewska Barbara z d. Godlewska
*około 1829 Lipińskie
†po 30-01-1888
6109
Modzelewska Barbara z d. Wysocka
*około 1835 Radziłów
†02-06-1859 /Radziłów/
6110
Modzelewska Bogumiła z d. Danowska
*16-03-1837 Brzozowa par. Białaszwewo
†
6111
Modzelewska Bogumiła z d. Górska
*04-08-1840 Kramarzewo
†
6112
Modzelewska Ewa z d. Rutkowska
*około 1841 Koniecki
†01-06-1921 Stawiane
6113
Modzelewska Ewa z d. Laszczkowska
*około 1834 Ławsk
†19-03-1907 Ławsk /Wąsosz/
6114
Modzelewska Franciszka z d. Kukowska
*około 1826
†przed 05-02-1883
6115
Modzelewska Franciszka z d. Rogowska
*około 1846 Brychy
†11-11-1901 Pieńki /Przytuły/
6116
Modzelewska Franciszka z d. Świderska
*około 1831 Łosewo
†przed 26-11-1883
6117
Modzelewska Franciszka z d. Korytkowska
*około 1841 Korytki
†08-08-1886
6118
Modzelewska Franciszka
*około 1835 Modzele
†09-09-1866 Modzele /Białaszewo/
6119
Modzelewska Franciszka z d. Czaplicka
*około 1834 Sienickie
†
6120
Modzelewska Henryka z d. Broziatys
*około 1835 Zacieczki
†
6121
Modzelewska Józefa z d. Karwowska
*około 1832 Gilinki par. Lachowo
†przed 24-02-1879
6122
Modzelewska Józefa
*około 1839 Ławsk
†25-09-1847 Ławsk
6123
Modzelewska Józefa z d. Obrycka
*około 1837 Modzele
†
6124
Modzelewska Józefata z d. Sikorska
*około 1834 Guty Stare
†przed 10-1885
6125
Modzelewska Julianna z d. Wądołowska
*około 1832 Koniecki par. Wizna
†po 21-10-1895
6126
Modzelewska Kamila Antonina z d. Chrostowska
*około 1837 Niedźwiedzkie
†
6127
Modzelewska Karolina z d. Truszkowska
*około 1842
†przed 04-1888
6128
Modzelewska Katarzyna z d. Świderska
*28-07-1849 Świdry
†16-12-1916 Świdry /Wąsosz/
6129
Modzelewska Katarzyna z d. Mścichowska
*około 1837 Święcienin
†przed 02-09-1890
6130
Modzelewska Katarzyna z d. Petkowska
*około 1831 Grabowo
†05-07-1860
6131
Modzelewska Kornelia Marianna z d. Kuczewska
*około 1834 Kamianki
†po 23-02-1886
6132
Modzelewska Leonora z d. Płoskiewicz
*około 1830 Wąsosz
†14-09-1854
6133
Modzelewska Ludwika z d. Borawska
*około 1830
†05-09-1862 Stawiane
6134
Modzelewska Marcella z d. Gosiewska
*około 1828 Łojki
†po 23-11-1880
6135
Modzelewska Marcjanna z d. Malinowska
*około 1843 Ciemnoszyje
†
6136
Modzelewska Marianna z d. Warda
*około 1825 Szczuczyn
†21-11-1901 Szczuczyn
6137
Modzelewska Marianna z d. Zakrzewska
*16-07-1830 Wojsławy
†po 24-11-1896
6138
Modzelewska Marianna z d. Bujan
*około 1840 Ławsk
†po 15-02-1904
6139
Modzelewska Marianna z d. Sobolewska
*około 1849 Niećkowo
†12-04-1907 Niećkowo /Wąsosz/
6140
Modzelewska Marianna z d. Kurzyna
*około 1825 Brzozowa par. Białaszwewo
†po 06-02-1882
6141
Modzelewska Marianna z d. Kamińska
*około 1847 Radziłów
†przed 28-01-1901
6142
Modzelewska Marianna z d. Chrzanowska
*około 1844 Łosewo
†po 30-01-1888
6143
Modzelewska Marianna z d. Górska
*około 1836 Danowo
†26-07-1865
6144
Modzelewska Marianna z d. Wicik
*około 1846 Glinki
†przed 01-1873
6145
Modzelewska Marianna z d. Trzonkowska
*około 1846 Ławsk
†14-12-1872 Ławsk
6146
Modzelewska Marianna z d. Trykuska
*około 1844 Radziłów
†05-01-1866
6147
Modzelewska Marianna z d. Kuczewska
*około 1828 Kucze Małe
†
6148
Modzelewska Marianna z d. Szleszyńska
*około 1837 Barwiki
†
6149
Modzelewska Marianna z d. Wróblewska
*około 1845 Łebki Duże
†
6150
Modzelewska Marianna z d. Bagińska
*około 1837 Flesze
†
6151
Modzelewska Marianna Magdalena z d. Godlewska
*około 1841 Godlewo
†19-03-1889 Godlewo /Wąsosz/
6152
Modzelewska Paulina z d. Sulewska
*około 1828 Grądy Małe
†po 03-03-1886
6153
Modzelewska Rozalia z d. Makowska
*około 1838 Makowskie
†po 15-02-1904
6154
Modzelewska Rozalia z d. Chmielewska
*około 1832 Radziłów
†
6155
Modzelewska Rozalia z d. Gutowska
*około 1825 Guty Podleśne
†
6156
Modzelewska Salomea z d. Drozdowska
*około 1846 Surały
†po 29-10-1915
6157
Modzelewska Teofila z d. Olszewska
*około 1836 Kumelsk
†przed 01-03-1886
6158
Modzelewska Teofila z d. Gacka
*około 1843 Wierciszewo
†od 20-07-1891 do 19-06-1916
6159
Modzelewska Weronika z d. Grzymkowska
*około 1846 Okrasin
†
6160
Modzelewska Wiktoria z d. Sulimowicz
*około 04-1846 Wąsosz
†po 01-08-1914
6161
Modzelewska Wiktoria z d. Szymanowska
*około 1828 Lipnik
†po 22-01-1894
6162
Modzelewska Wiktoria z d. Łaguna
*około 1844 Stawiane
†po 17-05-1904
6163
Modzelewska Wiktoria z d. Niebrzydowska
*około 1839 Pieńczykowo
†po 17-02-1896
6164
Modzelewska Wiktoria z d. Zambrzycka
*około 1838 Suwałki
†17-09-1892 Świdry
6165
Modzelewska Wiktoria z d. Czaplicka
*1844 Koziki
†po 21-11-1882
6166
Modzelewski Adam
*około 1849 Pluty
†
6167
Modzelewski Adam
*około 1825 Nieciki
†
6168
Modzelewski Andrzej
*około 1836 Świdry Podleśne
†po 23-01-1895
6169
Modzelewski Antoni
*około 1842 Pieńki
†od 21-02-1908 do 21-02-1911
6170
Modzelewski Antoni
*około 1837 Radziłów
†
6171
Modzelewski Edward
*około 1835 Modzele
†
6172
Modzelewski Feliks Józef
*15-07-1843 Stawiane
†29-10-1915 Stawiane /Wąsosz/
6173
Modzelewski Filip Jakub
*około 1827 Konopki par. Puchały
†po 23-02-1886
6174
Modzelewski Franciszek
*około 1835 Stawiane
†przed 17-05-1904
6175
Modzelewski Franciszek
*około 1847 Radziłów
†przed 28-01-1901
6176
Modzelewski Franciszek
*10-07-1846 Modzele
†
6177
Modzelewski Hieronim
*około 1827 Modzele
†
6178
Modzelewski Jakub
*około 1837 Małachowo
†po 15-02-1904
6179
Modzelewski Jakub
*około 1825 Pieńki
†od 10-02-1890 do 22-06-1903
6180
Modzelewski Jan
*około 1847 Ławsk
†przed 25-02-1918
6181
Modzelewski Jan
*około 1839 Ławsk
†po 27-11-1900
6182
Modzelewski Jan
*około 01-1846 Danowo
†przed 21-11-1901
6183
Modzelewski Jan
*około 1834 Surały
†po 01-03-1886
6184
Modzelewski Jan
*około 1825 Modzele
†23-04-1852
6185
Modzelewski Jan
*około 01-1847
†18-01-1848 Pieńki /Przytuły/
6186
Modzelewski Jan
*około 1847 Modzele
†
6187
Modzelewski Józef
*około 1825 Wąsosz
†po 22-01-1894
6188
Modzelewski Józef
*1831 Stawiane
†od 14-06-1897 do 01-06-1921
6189
Modzelewski Józef
*około 1834 Modzele
†po 18-11-1896
6190
Modzelewski Józef
*około 1835 Modzele
†po 17-02-1896
6191
Modzelewski Józef
*około 1838 Pieńki
†od 20-01-1891 do 30-06-1905
6192
Modzelewski Józef
*około 1830 Modzele
†po 24-02-1879
6193
Modzelewski Józef
*około 1832 Radziłów
†21-03-1876
6194
Modzelewski Józef
*około 1845 Łosewo
†
6195
Modzelewski Kazimierz
*01-03-1843 Świdry
†po 16-12-1916
6196
Modzelewski Kazimierz
*około 1826 Modzele
†od 30-05-1885 do 03-07-1899
6197
Modzelewski Leopold
*około 1834 Pieńki Okopne
†przed 05-02-1894
6198
Modzelewski Ludwik
*około 1844 Ławsk
†po 23-01-1905
6199
Modzelewski Mateusz
*około 1832 Modzele
†po 22-01-1883
6200
Modzelewski Michał
*około 1831 Modzele
†
6201
Modzelewski Michał Hieronim
*około 1840 Modzele
†
6202
Modzelewski Mikołaj
*około 1834 Ławsk
†po 19-03-1907
6203
Modzelewski Nikodem
*około 1829 Modzele
†od 09-11-1885 do 25-01-1897
6204
Modzelewski Piotr
*około 1831 Ławsk
†08-12-1880 Ławsk /Wąsosz/
6205
Modzelewski Stanisław
*około 1848 Załuski
†26-12-1896
6206
Modzelewski Stanisław
*około 1847 Pieńki
†30-12-1875
6207
Modzelewski Stanisław
*około 1830 Szabły
†
6208
Modzelewski Sylwester
*około 1844 Pieńki
†11-02-1916 Pieńki Okopne
6209
Modzelewski Teodor
*około 1829 Modzele
†05-08-1885 Modzele
6210
Modzelewski Tomasz
*około 1841 Radziłów
†
6211
Modzelewski Wawrzyniec Kajetan
*około 1841 Pieńki
†
6212
Modzelewski Wojciech
*1847 Radziłów
†01-08-1914 Radziłów
6213
Modzelewski Wojciech
*około 1831 Wąsosz
†od 04-03-1889 do 27-08-1892
6214
Modzelewski Wojciech
*około 1832 Modzele
†po 30-01-1888
6215
Modzelewski Wojciech
*1831 Łojki
†po 23-11-1880
6216
Mogielnicka Józefa z d. Strumiłowska
*około 1827 Rutki
†od 07-02-1888 do 20-05-1901
6217
Mogielnicka Józefata z d. Makowska
*około 1829 Makowskie
†około 1865
6218
Mogielnicka Julianna z d. Mocarska
*około 1848 Brzostowo
†po 13-02-1906
6219
Mogielnicka Klementyna z d. Kojro
*około 1845 Górki par. Jedwabne
†14-11-1907 Jedwabne
6220
Mogielnicka Marianna z d. Karwowska
*około 1849 Brzostowo
†po 13-02-1912
6221
Mogielnicka Marianna z d. Żelechowska
*około 1825
†21-10-1871 Brzostowo /Burzyn/
6222
Mogielnicka Paulina Antonina z d. Laskowska
*około 1830 Biodry
†25-04-1895 Brzostowo /Burzyn/
6223
Mogielnicki Franciszek
*około 1840 Brzostowo
†08-11-1916 Brzostowo
6224
Mogielnicki Grzegorz
*około 1830 Brzostowo
†od 13-02-1882 do 21-11-1887
6225
Mogielnicki Jan
*około 1845
†10-11-1899 Nadbory /Burzyn/
6226
Mogielnicki Józef
*około 1827 Brzostowo
†09-05-1895 Brzostowo /Burzyn/
6227
Mogielnicki Mateusz Stanisław
*około 1846 Brzostowo
†
6228
Mogielnicki Stanisław
*około 1830
†08-12-1904 Brzostowo /Burzyn/
6229
Mogielnicki Walenty
*około 1845 Brzostowo
†10-12-1910 Brzostowo /Burzyn/
6230
Moniuszko Anna (Marianna) z d. Przestrzelska
*około 1844 Chyliny
†przed 22-01-1895
6231
Moniuszko Jan
*około 1840 Kąty
†30-05-1909 Kąty /Burzyn/
6232
Moniuszko Marcjanna z d. Polkowska
*około 1833 Kąty
†od 24-06-1895 do 31-01-1910
6233
Mordasiewicz Elżbieta z d. Nieradko
*około 1849 Okrasin
†po 16-02-1903
6234
Mordasiewicz Grzegorz
*około 1826 Radziłów
†przed 24-11-1873
6235
Mordasiewicz Jan
*około 1833 Radziłów
†
6236
Mordasiewicz Józefa z d. Buczyńska
*około 1827 Radziłów
†od 21-01-1878 do 07-02-1881
6237
Mordasiewicz Karolina z d. Szyjka
*około 1837 Pluty
†
6238
Mordasiewicz Piotr
*1847 Radziłów
†
6239
Mościcka Franciszka z d. Rogowska
*około 1849 Pluty
†po 24-02-1897
6240
Mościcki Damazy
*około 1835 Makowskie
†
6241
Mościcki Franciszek Ludwik
*około 1841 Makowskie
†
6242
Mościcki Jan
*około 1846 Karwowo par. Jedwabne
†24-06-1918 Kucze Wielkie /Jedwabne/
6243
Mościcki Jan
*około 1843 Makowskie
†22-03-1910 Makowskie /Burzyn/
6244
Motyczka Jan
*około 1832 Przerośl
†po 21-11-1892
6245
Motyczka Marianna z d. Leszczyńska
*około 1840 Rakowo
†po 21-11-1892
6246
Mowińska Anna z d. Jurska
*około 1836 Mocarze
†
6247
Mroczkowska Anna z d. Milewska
*około 1826 Milewo
†14-03-1887 Kownatki /Wąsosz/
6248
Mroczkowska Anna z d. Rupińska
*około 1848 Borawskie
†po 27-01-1903
6249
Mroczkowska Anna z d. Chrostowska
*około 1834 Kubrzany
†28-04-1883
6250
Mroczkowska Anna z d. Chylińska
*około 1832 Borawskie
†03-05-1854 /Wąsosz/
6251
Mroczkowska Anna Marianna z d. Rogowska
*14-08-1838 Brodowo
†27-10-1904 Wojsławy /Wąsosz/
6252
Mroczkowska Balbina z d. Kurkowska
*około 1840 Nieciki
†po 20-02-1887
6253
Mroczkowska Balbina
*około 1849 Borawskie
†02-12-1868 Wojsławy /Wąsosz/
6254
Mroczkowska Barbara z d. Sokołowska
*około 1837
†przed 13-07-1896
6255
Mroczkowska Bronisława z d. Górska
*około 1848 Wagi
†po 03-08-1909
6256
Mroczkowska Cecylia Franciszka
*03-02-1827 Mroczki
†
6257
Mroczkowska Ewa z d. Chrzanowska
*około 1849 Wypychy
†po 06-05-1912
6258
Mroczkowska Franciszka z d. Niebrzydowska
*około 1826 Niebrzydy
†
6259
Mroczkowska Józefa z d. Krajewska
*około 1841 Grądy Małe
†po 15-06-1897
6260
Mroczkowska Józefata z d. Kulikowska
*około 1832 Łojki
†przed 05-02-1877
6261
Mroczkowska Justyna z d. Świderska
*około 1826 Szczuczyn
†27-12-1849
6262
Mroczkowska Karolina z d. Żmijewska
*około 1834 Dybła
†po 19-02-1895
6263
Mroczkowska Karolina z d. Grabowska
*około 1832 Czerwonki
†po 04-03-1889
6264
Mroczkowska Karolina z d. Górska
*około 1830 Bukowo Duże
†przed 04-09-1883
6265
Mroczkowska Karolina z d. Niebrzydowska
*około 1835 Nieciki
†1874 Słucz
6266
Mroczkowska Klementyna z d. Lipińska
*około 1847 Biodry
†po 19-02-1895
6267
Mroczkowska Ludwika z d. Maleszewska
*około 1827 Wierciszewo
†po 18-02-1879
6268
Mroczkowska Magdalena z d. Sikorska
*około 1829 Przyborowo
†po 14-07-1884
6269
Mroczkowska Marcjanna z d. Rogowska
*08-10-1831 Wagi
†przed 09-07-1888
6270
Mroczkowska Marcjanna
*około 1847
†20-01-1852 Milewo /Niedźwiadna/
6271
Mroczkowska Marianna z d. Krzeczkowska
*około 1836 Klimaszewnica
†po 08-02-1897
6272
Mroczkowska Marianna z d. Dzięgielewska
*około 1832 Marki
†po 17-11-1891
6273
Mroczkowska Marianna z d. Modzelewska
*około 1838 Wąsosz
†po 19-06-1894
6274
Mroczkowska Marianna z d. Łojewska
*około 1834 Szyjki
†po 26-11-1888
6275
Mroczkowska Marianna z d. Rogalewska
*około 1836 Brzostowo
†po 14-02-1882
6276
Mroczkowska Marianna z d. Danowska
*około 1832 Klimaszewnica
†1877
6277
Mroczkowska Marianna z d. Szleszyńska
*około 1848 Szyjki
†27-07-1876
6278
Mroczkowska Marianna
*około 09-1836
†15-03-1838 Wojsławy /Wąsosz/
6279
Mroczkowska Marianna z d. Rydzewska
*około 1825 Żelazki
†
6280
Mroczkowska Rozalia z d. Rupińska
*około 1845 Borawskie
†po 29-01-1906
6281
Mroczkowska Rozalia z d. Konopka
*około 1828 Konopki Tłuste
†po 24-02-1873
6282
Mroczkowska Rozalia z d. Filipkowska
*około 1835 Kubrzany
†
6283
Mroczkowska Teofila
*25-05-1827 Mroczki
†
6284
Mroczkowska Wiktoria z d. Żebrowska
*około 1827 Żebrki
†po 28-10-1890
6285
Mroczkowska Wiktoria z d. Cwalińska
*około 1830
†26-01-1880 Borawskie /Przytuły/
6286
Mroczkowska Wiktoria z d. Bednarska
*około 1844 Dobrzyce
†po 07-11-1892
6287
Mroczkowska Wiktoria z d. Skrodzka
*około 1835 Skroda Mała
†27-09-1863 Mroczki /Przytuły/
6288
Mroczkowski Andrzej
*około 1832 Kamińskie
†po 17-11-1891
6289
Mroczkowski Bonifacy
*około 1826 Wojsławy
†przed 28-10-1890
6290
Mroczkowski Feliks
*około 1839 Borawskie
†od 11-02-1901 do 29-01-1906
6291
Mroczkowski Feliks
*około 1847 Grądy Małe
†przed 19-06-1894
6292
Mroczkowski Franciszek
*około 1825
†przed 13-07-1896
6293
Mroczkowski Franciszek
*około 1827 Klimaszewnica
†po 14-11-1881
6294
Mroczkowski Jakub
*około 1838 Kamińskie
†po 20-02-1887
6295
Mroczkowski Jakub
*około 1848 Mroczki
†
6296
Mroczkowski Jakub
*około 1832 Milewo
†
6297
Mroczkowski Jan
*około 1829
†07-05-1879 Mroczki /Przytuły/
6298
Mroczkowski Jan
*około 1839 Wierciszewo
†1870
6299
Mroczkowski Jan
*około 1827 Kąty
†przed 1855
6300
Mroczkowski Jan
*12-07-1828 Mroczki
†
6301
Mroczkowski Jan Polikarp
*26-01-1830 Mroczki
†12-01-1887 Mroczki /Przytuły/
6302
Mroczkowski Józef
*około 1829 Borawskie
†po 27-01-1903
6303
Mroczkowski Józef
*około 1831
†przed 18-02-1901
6304
Mroczkowski Józef
*04-12-1826 Mroczki
†po 19-02-1895
6305
Mroczkowski Józef
*około 1849 Borawskie
†po 05-02-1907
6306
Mroczkowski Józef
*około 1841 Karwowo-Polki
†przed 13-02-1893
6307
Mroczkowski Józef
*około 1846 Wierciszewo
†
6308
Mroczkowski Józef
*około 1843 Wagi
†
6309
Mroczkowski Julian
*około 1829 Wierciszewo
†15-08-1855
6310
Mroczkowski Karol
*około 1834 Konopki Tłuste
†
6311
Mroczkowski Kazimierz Aleksander
*26-02-1843 Wojsławy
†
6312
Mroczkowski Korneliusz Piotr
*około 1848 Grajewo
†przed 30-01-1905
6313
Mroczkowski Ludwik
*około 1836 Mroczki
†po 26-11-1888
6314
Mroczkowski Ludwik
*około 1842
†14-09-1869 Makowskie /Burzyn/
6315
Mroczkowski Maciej
*około 1830 Wierciszewo
†po 14-02-1882
6316
Mroczkowski Marcjan
*30-01-1838 Wojsławy
†po 19-06-1894
6317
Mroczkowski Mateusz
*około 1830 Borawskie
†od 22-11-1892 do 20-06-1905
6318
Mroczkowski Seweryn
*około 1841 Wypychy
†od 09-02-1903 do 30-01-1907
6319
Mroczkowski Stanisław
*około 1835 Mroczki
†przed 24-11-1902
6320
Mroczkowski Stanisław
*około 1831 Wojsławy
†od 23-02-1897 do 11-02-1901
6321
Mrozicka Barbara z d. Bzura
*około 1843 Wyrzyki
†po 10-07-1892
6322
Mrozicka Franciszka z d. Orłowska
*około 1825 Niedźwiedzkie
†
6323
Mrozicka Marianna z d. Jamiołkowska
*około 1847 Radziłów
†przed 12-1915
6324
Mrozicka Rozalia z d. Bęćkowska
*około 1842 Glinki
†
6325
Mrozicki Jakub
*około 07-1841 Surały
†
6326
Mrozicki Józef
*około 1832 Grzymały
†
6327
Mrozicki Szymon
*około 1831 Wilamowo
†10-09-1855
6328
Mrozowicz Franciszek
*około 1826 Pluty
†przed 29-01-1883
6329
Mrozowicz Marianna z d. Kacperska
*około 1841 Mocarze
†po 12-02-1912
6330
Mrozowicz Marianna z d. Grądzka
*około 1827 Kotówek
†po 24-09-1889
6331
Mrozowicz Piotr
*około 1838 Chyliny
†02-12-1909 Mocarze /Burzyn/
6332
Mrozowicz Rozalia z d. Grądzka
*około 1838
†po 23-01-1894
6333
Mrozowicz Wincenty
*około 1833
†przed 07-02-1886
6334
Mrówka Adam
*około 1825 Radziłów
†
6335
Mrówka Antoni
*około 1848 Sośnia
†przed 23-02-1925
6336
Mrówka Antoni
*około 1827 Sambory
†przed 09-02-1885
6337
Mrówka Franciszek
*około 1834 Radziłów
†
6338
Mrówka Marianna z d. Nieradko
*około 1828 Okrasin
†od 20-02-1882 do 02-06-1891
6339
Mrówka Marianna z d. Tokarzewska
*około 1837 Radziłów
†
6340
Mrówka Stanisław
*około 1831 Radziłów
†przed 09-11-1875
6341
Mrówka Urszula z d. Popowska
*około 1827 Kapice
†
6342
Mrówka Wiktor
*około 1825 Radziłów
†
6343
Mróz Apolonia
*około 1835
†25-08-1842 Wąsosz
6344
Mróz Franciszek
*około 1826 Wąsosz
†po 27-11-1853
6345
Mróz Franciszek
*około 1838 Wąsosz
†03-10-1859
6346
Mróz Jan
*09-06-1843 Wąsosz
†01-04-1893 Wąsosz /Wąsosz/
6347
Mróz Marianna z d. Sokołek
*około 1843 Wąsosz
†od 26-01-1897 do 09-02-1907
6348
Mścichowska Anastazja z d. Dermond
*około 1835 Mścichy
†przed 18-02-1895
6349
Mścichowska Barbara z d. Borawska
*około 1827 Borawskie
†27-01-1860 Klimaszewnica
6350
Mścichowska Ewa z d. Saniewska
*około 1831 Klimaszewnica
†22-10-1855
6351
Mścichowska Franciszka z d. Budna
*około 1847 Danowo
†po 29-03-1920
6352
Mścichowska Franciszka z d. Danowska
*około 1836 Klimaszewnica
†
6353
Mścichowska Helena Maria z d. Jeglińska
*około 1838 Tallin
†
6354
Mścichowska Izabela z d. Damianska (Damięcka)
*około 1825 Jemieliste par. Wąsewo
†
6355
Mścichowska Julianna z d. Niebrzydowska
*20-05-1842 Obrytki
†
6356
Mścichowska Karolina z d. Smoleńska
*około 1832 Wólka
†po 17-02-1890
6357
Mścichowska Karolina z d. Obrycka
*około 1825 Gackie
†po 16-02-1873
6358
Mścichowska Marcjanna z d. Czyżyk
*około 1831 Brzozowa par. Białaszwewo
†od 15-02-1874 do 15-02-1886
6359
Mścichowska Marcjanna z d. Budna
*około 1830 Budne
†26-05-1852
6360
Mścichowska Marianna z d. Sulewska
*około 1828 Sulewo Prusy
†przed 06-1905
6361
Mścichowska Marianna z d. Sierbińska
*około 1836 Mścichy
†po 07-02-1893
6362
Mścichowska Marianna
*około 1842 Pieniążki
†przed 08-1884
6363
Mścichowska Marianna z d. Zaborowska
*19-08-1827 Sulewo Kownaty
†19-04-1848 Sulewo Kownaty
6364
Mścichowska Marianna (Marcela) z d. Ołdakowska
*20-04-1834 Niećkowo
†po 29-01-1883
6365
Mścichowski Aleksander
*około 1845 Łękowo
†po 20-05-1918
6366
Mścichowski Feliks
*około 1848 Płochowo
†po 16-10-1923
6367
Mścichowski Franciszek
*około 1829 Klimaszewnica
†po 12-02-1899
6368
Mścichowski Franciszek
*około 1834 Mścichy
†przed 18-02-1895
6369
Mścichowski Jakub
*25-07-1842 Sulewo Prusy
†02-04-1915
6370
Mścichowski Józef
*około 1847 Święcienin
†przed 28-02-1927
6371
Mścichowski Józef
*około 1843 Pieniążki
†
6372
Mścichowski Julian
*około 1838 Pieniążki
†
6373
Mścichowski Kazimierz
*około 1825 Klimaszewnica
†po 23-02-1892
6374
Mścichowski Konstanty
*około 1849 Mścichy
†
6375
Mścichowski Maciej
*około 1834 Mścichy
†29-03-1920 Mścichy /Radziłów/
6376
Mścichowski Marcell
*06-01-1848 Klimaszewnica
†
6377
Mścichowski Mikołaj
*około 1828 Pieniążki
†po 17-02-1890
6378
Mścichowski Stanisław
*około 1847 Pieniążki
†
6379
Mścichowski Stanisław
*około 1835 Święcienin
†
6380
Mścichowski Wiktor
*około 1839 Mścichy
†05-08-1892
6381
Mścichowski Wojciech
*około 1826 Pieniążki
†po 15-02-1874
6382
Mściwujewska Marianna z d. Gromadzka
*około 1842 Zabiele
†po 11-02-1902
6383
Mściwujewski Jan
*około 1840
†
6384
Mściwujewski Stanisław
*około 1837 Mściwuje
†przed 11-02-1902
6385
Mucharska Elżbieta z d. Kulesza
*około 1837 Bronowo
†po 26-11-1894
6386
Mucharski Jan
*około 1835 Wizna
†przed 26-11-1894
6387
Muczewski czyli Wilczyński Jan z d. Muczyński
*około 12-1849 Kroszewo
†po 17-01-1910
6388
Muczyńska Anna z d. Kaszuba
*około 1843 Wojewodzin
†po 17-01-1910
6389
Murawska Ewa
*około 1833 Wąsosz
†04-11-1836 Wąsosz
6390
Murawska Franciszka z d. Gawelska
*około 1825 Wąsosz
†przed 30-01-1882
6391
Murawska Marianna z d. Waniewska
*około 1840 Bronowo
†
6392
Murawska Marianna z d. Siedlecka
*około 1847 Bęćkowo
†
6393
Murawski Piotr
*około 1825 Pieniążki
†przed 20-01-1879
6394
Murawski Piotr
*około 1847 Grozimy
†
6395
Murawski Stanisław
*około 1829 Leman
†06-12-1869 Możdżenie /Wąsosz/
6396
Murawski Stanisław
*około 1839 Bronowo
†
6397
Murawski Szymon
*około 1830 Wąsosz
†11-02-1855 Kaimy /Jedwabne/
6398
Murzyńska Marianna Katarzyna z d. Pachucka
*1844 Radziłów
†
6399
Murzyński Wincenty
*około 1831
†
6400
Myszkowska Franciszka z d. Kędzierska
*około 1830 Wąsosz
†13-12-1880 Wąsosz
6401
Myszkowska Katarzyna z d. Duchnowska
*około 1836 Glinki
†
6402
Myszkowska Marianna z d. Murawska
*około 1836 Wąsosz
†po 10-02-1896
6403
Myszkowski Kazimierz
*około 1832 Wąsosz
†od 09-11-1885 do 25-02-1889
6404
Myślińska Anna z d. Cwalińska
*około 1844 Kamianki
†przed 12-05-1895
6405
Myślińska Katarzyna z d. Poznańska
*około 1841 Burzyn
†07-04-1920 Szostaki /Burzyn/
6406
Myślińska Katarzyna z d. Czekała
*około 1834 Nowogród
†10-11-1909 Burzyn /Burzyn/
6407
Myślińska Ludwika z d. Leszczewska
*około 1828 Kucze Wielkie
†przed 28-07-1906
6408
Myślińska Marianna z d. Kossakowska
*około 1848 Brychy
†po 21-11-1910
6409
Myślińska Marianna z d. Kamińska
*około 1829 Kucze Wielkie
†przed 01-1864
6410
Myślińska Marianna z d. Dzieniszewska
*około 1832 Kucze Wielkie
†
6411
Myśliński Bartłomiej
*około 1834 Burzyn
†17-01-1868
6412
Myśliński Felicjan
*około 1833 Szostaki
†przed 10-02-1902
6413
Myśliński Ignacy
*około 1825 Kucze Wielkie
†28-07-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/
6414
Myśliński Józef
*około 1830 Kamianki
†09-02-1867 Przestrzele /Jedwabne/
6415
Myśliński Kazimierz
*około 1830 Burzyn
†od 21-02-1876 do 12-05-1895
6416
Myśliński Michał
*około 1839 Szostaki
†30-11-1897 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
6417
Myśliński Stanisław
*około 1849 Rutkowskie
†po 21-11-1910
6418
Myśliński Stanisław
*około 1826 Rutkowskie
†przed 20-09-1880
6419
Myśliński Walenty
*około 1843 Szostaki
†23-10-1923 Szostaki /Burzyn/
6420
Myśliński Wawrzyniec
*około 1831 Kucze Wielkie
†
6421
N Marcela z d. Ramotowska
*około 1849 Marki
†
6422
Najda Aleksander
*około 1834 Jeziorko
†
6423
Najda Gabriel
*około 1825 Czarnowo
†24-01-1870
6424
Napiórkowska Józefa Aniela z d. Sikorska
*około 1836 Przyborowo
†po 30-01-1899
6425
Napiórkowska Katarzyna z d. Krysiewicz
*około 1825 Bronowo
†przed 11-05-1888
6426
Napiórkowska Teresa z d. Dzięgielewska
*około 1833 Mieczki
†
6427
Napiórkowska Waleria z d. Zielińska
*około 1835 Lisy
†po 12-06-1894
6428
Napiórkowski Marcel
*około 1845 Kuczyny
†po 30-01-1899
6429
Narewska Barbara z d. Duchnowska
*około 1834 Kubra
†po 11-02-1889
6430
Narewska Józefa Karolina z d. Zejer
*około 1828 Zaskrodzie
†po 21-11-1881
6431
Narewska Katarzyna z d. Lipińska
*około 1846 Kubra
†24-05-1929 Orlikowo /Jedwabne/
6432
Narewska Rozalia z d. Filochowska
*około 1827 Siwki par. Romany
†przed 05-02-1900
6433
Narewski Franciszek
*około 1828 Siwki par. Romany
†po 21-11-1881
6434
Narewski Jan
*około 1830 Siwki par. Romany
†przed 05-02-1900
6435
Narewski Stanisław
*około 1848 Siwki par. Romany
†24-02-1908 Orlikowo /Jedwabne/
6436
Narewski Wiktor
*około 1833 Siwki par. Romany
†po 11-02-1889
6437
Narolewski Franciszek
*około 1847
†przed 21-06-1914
6438
Nawrocka Katarzyna z d. Matulewicz
*około 1827 Szczuczyn
†po 29-01-1883
6439
Nejman Emilia z d. Gąsiewska
*około 1835 Racibory
†po 06-05-1901
6440
Nejman Jan
*około 1828 Augustów
†06-05-1901 Szczuczyn
6441
Nerkowska Ludwika z d. Grunwald
*około 1834 Ławsk
†przed 02-09-1902
6442
Nerkowski Karol
*około 1829 Gąbin
†od 27-01-1896 do 12-05-1902
6443
Nerkowski Ludwik
*około 1839 Stawiski
†
6444
Nerkowski Tomasz
*około 1849 Rutki
†
6445
Nerwińska Anna z d. Bogdańska
*około 1844 Wizna
†
6446
Nerwińska Józefata z d. Trepanowska
*około 1842 Wizna
†przed 21-06-1892
6447
Nerwińska Katarzyna z d. Kołakowska
*około 1847 Rutki
†przed 01-1882
6448
Nerwińska Katarzyna z d. Malinowska
*około 1839 Niwkowo
†
6449
Nerwińska Katarzyna z d. Szymańska
*około 1844 Grędy
†
6450
Nerwińska Marianna z d. Konopka
*około 1834
†po 21-01-1883
6451
Nerwińska Marianna z d. Lawendowska
*około 1829 Kucze Małe
†
6452
Nerwiński Adam
*około 1848 Siestrzanki
†
6453
Nerwiński Antoni
*około 1841 Grądy
†
6454
Nerwiński Franciszek
*około 1837 Grądy
†
6455
Nerwiński Jan
*około 1849 Ruś
†
6456
Nerwiński Karol
*około 1826 Kotowo
†
6457
Nerwiński Tomasz
*około 1843 Ruś
†po 21-06-1892
6458
Niebrzydowska Anastazja z d. Galińska
*około 1827 Krzewo
†po 29-02-1892
6459
Niebrzydowska Antonina z d. Danowska
*12-06-1842 Danowo
†08-11-1881 Danowo
6460
Niebrzydowska Barbara z d. Wojsław
*około 1831 Chełchy
†30-05-1854
6461
Niebrzydowska Ewa
*08-04-1848 Sulewo Prusy
†
6462
Niebrzydowska Ewa Kunegunda z d. Czerwonka
*około 1835 Czerwonki
†od 24-02-1895 do 16-02-1897
6463
Niebrzydowska Franciszka
*około 1838 Modzele
†
6464
Niebrzydowska Franciszka
*12-03-1847 Sulewo Prusy
†
6465
Niebrzydowska Honorata z d. Konopka
*około 1848
†
6466
Niebrzydowska Józefata z d. Godlewska
*około 1826 Wagi
†01-05-1870
6467
Niebrzydowska Karolina z d. Godlewska
*około 1841 Pieniążki
†przed 05-1916
6468
Niebrzydowska Karolina z d. Godlewska
*około 1839 Rydzewo Szlacheckie
†
6469
Niebrzydowska Katarzyna z d. Zaborowska
*około 1836 Sulewo Kownaty
†10-02-1875 Sulewo Kownaty
6470
Niebrzydowska Ludwika z d. Łempicka
*02-09-1828 Bagienice
†
6471
Niebrzydowska Magdalena z d. Kurkowska
*około 1838 Jaki
†przed 25-11-1894
6472
Niebrzydowska Marianna z d. Gutowska
*około 1832 Nieciki
†po 26-08-1909
6473
Niebrzydowska Marianna z d. Łempicka
*04-04-1847 Sulewo Kownaty
†po 15-02-1921
6474
Niebrzydowska Marianna z d. Karwowska
*około 1834 Bagienice
†11-10-1881 Sulewo Kownaty
6475
Niebrzydowska Marianna
*około 1826 Wojsławki
†12-04-1829 Wojsławki
6476
Niebrzydowska Marianna z d. Godlewska
*około 1827 Karwowo par. Jedwabne
†
6477
Niebrzydowska Paulina z d. Konopka
*około 06-1845 Chełchy
†po 23-09-1903
6478
Niebrzydowska Rozalia Katarzyna z d. Konopka
*około 1827 Konopki Monety
†04-01-1903 Obrytki /Wąsosz/
6479
Niebrzydowska Teofila z d. Godlewska
*około 1833 Zalesie
†przed 09-08-1882
6480
Niebrzydowska Teofila z d. Danowska
*14-09-1849 Sulewo Kownaty
†
6481
Niebrzydowski Aleksander
*02-11-1844 Obrytki
†06-10-1920 Niedźwiedzkie
6482
Niebrzydowski Antoni
*około 1832 Jaki
†od 23-02-1886 do 24-02-1895
6483
Niebrzydowski Feliks
*około 1835 Jaki
†02-05-1863 Czaple
6484
Niebrzydowski Ferdynand
*15-10-1825 Sulewo Kownaty
†06-11-1886 Sulewo Kownaty
6485
Niebrzydowski Franciszek
*około 1841 Jaki
†
6486
Niebrzydowski Franciszek
*około 1827
†
6487
Niebrzydowski Grzegorz
*11-03-1849 Obrytki
†03-11-1935 Wojsławy /Wąsosz/
6488
Niebrzydowski Ignacy
*31-01-1838 Obrytki
†06-05-1891 Danowo /Wąsosz/
6489
Niebrzydowski Jan
*około 1837 Borawskie
†po 23-09-1903
6490
Niebrzydowski Jan
*około 1839 Nieciki
†przed 25-11-1894
6491
Niebrzydowski Jan
*około 1843 Szymany
†
6492
Niebrzydowski Jan
*około 1832 Niebrzydy
†
6493
Niebrzydowski Józef
*1848 Niebrzydy
†
6494
Niebrzydowski Julian
*około 1833 Chełchy
†przed 22-01-1895
6495
Niebrzydowski Kajetan
*03-06-1833 Sulewo Prusy
†
6496
Niebrzydowski Konstanty
*04-04-1844 Sulewo Prusy
†przed 24-11-1896
6497
Niebrzydowski Marcel
*około 1849 Jaki
†
6498
Niebrzydowski Mateusz
*1838 Niebrzydy
†po 13-07-1896
6499
Niebrzydowski Michał
*około 1847 Poryte
†31-12-1916 Wąsosz
6500
Niebrzydowski Michał
*18-05-1840 Sulewo Kownaty
†
6501
Niebrzydowski Paweł
*24-01-1836 Sulewo Kownaty
†07-02-1836 Sulewo Kownaty
6502
Niebrzydowski Teofil (Józef)
*około 1828 Wojsławki
†po 04-01-1903
6503
Niebrzydowski Walenty
*14-02-1832 Obrytki
†przed 26-01-1929
6504
Niebrzydowski Wojciech
*około 1828 Czaple
†po 05-07-1875
6505
Nieciecka Franciszka z d. Wiśniewska
*około 1846 Szczuczyn
†
6506
Nieciecka Julianna Paulina z d. Krajewska
*około 1828 Kubrzany
†po 22-07-1878
6507
Nieciecka Marcjanna z d. Mocarska
*około 1840 Mocarze
†około 1878
6508
Nieciecki Franciszek
*około 1835 Szostaki
†od 05-02-1895 do 20-02-1900
6509
Nieciecki Jan Franciszek
*około 1825 Bartki
†po 09-02-1897
6510
Nieciecki Karol Jan
*około 1833 Bartki
†24-09-1869 Bartki /Burzyn/
6511
Nieciecki Konstanty Grzegorz
*około 1835 Bartki
†
6512
Nieciecki Napoleon
*około 1833 Kobylin
†
6513
Niecikowska Agnieszka z d. Gosiewska
*około 1844 Karwowo-Polki
†
6514
Niecikowska Agnieszka z d. Kossakowska
*około 1832 Brodowo
†
6515
Niecikowska Anna z d. Przestrzelska
*około 1825 Kąty
†21-04-1869 Kąty /Burzyn/
6516
Niecikowska Anna z d. Kiełczewska
*około 1848 Gnatowo
†27-01-1889 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
6517
Niecikowska Anna z d. Mroczkowska
*około 07-1825 Świdry
†13-08-1846
6518
Niecikowska Anna z d. Konopka
*około 1837 Barwiki
†
6519
Niecikowska Anna z d. Niebrzydowska
*około 1833 Niebrzydy
†
6520
Niecikowska Cecylia z d. Mikucka
*około 1834 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 23-01-1899
6521
Niecikowska Eleonora z d. Feltyn
*około 05-1832 Wąsosz
†przed 16-01-1894
6522
Niecikowska Juliana z d. Szrejter
*około 1831 Radziłów
†przed 17-02-1890
6523
Niecikowska Karolina z d. Jaczyńska
*około 1826 Jaki
†po 02-09-1890
6524
Niecikowska Katarzyna z d. Strynkowska (Strumiłowska)
*około 1844 Męczki
†10-05-1880 Bartki /Burzyn/
6525
Niecikowska Rozalia z d. Konopka
*około 1838 Konopki Tłuste
†po 04-02-1902
6526
Niecikowska Teofila z d. Koniecko
*około 1836 Rajgród
†po 16-10-1893
6527
Niecikowski Andrzej
*około 1845 Bartki
†04-10-1914 Bartki /Burzyn/
6528
Niecikowski Jan
*około 1834 Nieciki
†przed 23-02-1892
6529
Niecikowski Józef
*około 1847 Nieciki
†11-03-1868
6530
Niecikowski Karol
*około 1846 Rydzewo Szlacheckie
†09-02-1931 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
6531
Niecikowski Kleofas
*około 1829 Nieciki
†
6532
Niecikowski Ksawery
*około 1842 Nieciki
†01-01-1886 Nieciki
6533
Niecikowski Michał
*około 1838 Karwowo par. Jedwabne
†po 04-02-1902
6534
Niecikowski Stanisław
*około 1828 Kąty
†przed 26-01-1903
6535
Niecikowski Stanisław
*około 1832 Nieciki
†
6536
Niedźwiedzka Anna z d. Chełmińska
*około 1847 Kurejwa
†po 26-01-1920
6537
Niedźwiedzka Ewa z d. Orłowska
*około 1830 Bęćkowo
†po 18-02-1901
6538
Niedźwiedzka Franciszka z d. Górska
*około 1832 Danowo
†po 29-01-1910
6539
Niedźwiedzka Franciszka z d. Górska
*około 1847 Bzury
†po 05-02-1918
6540
Niedźwiedzka Franciszka z d. Klimaszewska
*około 12-1844 Wąsosz
†od 12-02-1884 do 07-10-1895
6541
Niedźwiedzka Katarzyna z d. Przyborowska
*26-10-1844 Bzury
†04-04-1921 Niedźwiedzkie
6542
Niedźwiedzka Katarzyna z d. Palczewska
*około 1846 Ruś
†12-06-1913 Ruś
6543
Niedźwiedzka Katarzyna z d. Kozłowska
*około 1837 Lipnik
†
6544
Niedźwiedzka Marianna z d. Orłowska
*około 1837 Bzury
†po 13-04-1892
6545
Niedźwiedzka Marianna z d. Godlewska
*około 1825 Zalesie
†od 16-10-1871 do 13-05-1888
6546
Niedźwiedzka Rozalia z d. Czarnecka
*około 1843 Łubiane
†19-08-1880 Niećkowo /Wąsosz/
6547
Niedźwiedzka Rozalia z d. Kupiecka
*około 1832 Rakowo
†11-11-1858
6548
Niedźwiedzki Andrzej
*około 1833 Boczki
†13-04-1892 Milewo /Wąsosz/
6549
Niedźwiedzki Antoni
*około 1842 Bęćkowo
†przed 12-02-1884
6550
Niedźwiedzki Augustyn
*około 1843 Niedźwiedzkie
†17-04-1923
6551
Niedźwiedzki Franciszek
*około 1832 Popowo
†18-01-1879 Bęćkowo /Wąsosz/
6552
Niedźwiedzki Jakub
*około 1847 Pieńczykowo
†
6553
Niedźwiedzki Józef
*około 1833 Niedźwiedzkie
†po 29-01-1910
6554
Niedźwiedzki Józef
*około 1841 Góra
†przed 04-02-1907
6555
Niedźwiedzki Józef Leopold
*około 12-1845 Niedźwiedzkie
†po 05-02-1918
6556
Niedźwiedzki Kazimierz
*około 1828 Bęćkowo
†od 08-11-1886 do 12-11-1894
6557
Niedźwiedzki Mateusz
*około 1836 Bęćkowo
†
6558
Niedźwiedzki Romuald
*około 1838 Kołaki Kościelne
†
6559
Niedźwiedzki Władysław
*27-06-1846 Wąsosz
†
6560
Nienałtowska Agata z d. Kossakowska
*około 1831 Bartki
†03-10-1879 Małachowo
6561
Nienałtowska Agata
*1836 Małachowo
†
6562
Nienałtowska Józefata
*1833 Małachowo
†27-07-1837 Małachowo
6563
Nienałtowska Julianna Marianna
*11-06-1842 Małachowo
†06-02-1843 Małachowo /Wizna/
6564
Nienałtowska Katarzyna z d. Witfińska
*1825 Krzewo
†27-02-1898 Małachowo
6565
Nienałtowska Marianna z d. Mocarska
*około 1835 Szostaki
†przed 19-02-1895
6566
Nienałtowska Matylda
*03-1841 Małachowo
†19-06-1841 Małachowo /Wizna/
6567
Nienałtowska Waleria z d. N
*około 1833
†22-02-1909 Małachowo
6568
Nienałtowski Ksawery
*około 1831 Małachowo
†
6569
Nienałtowski Tomasz
*20-12-1837 Małachowo
†28-02-1911 Małachowo
6570
Nieradko Adam
*około 1838 Okrasin
†
6571
Nieradko Aniela z d. Kraińska
*około 1836 Okrasin
†przed 07-1870
6572
Nieradko Anna z d. Gwiazdowska
*około 1826 Racibory
†po 15-02-1885
6573
Nieradko Anna z d. Grądzka
*około 1848 Klimaszewnica
†po 03-08-1885
6574
Nieradko Benedykt
*około 1829
†03-08-1885 Białaszewo
6575
Nieradko Benedykt
*około 1836 Radziłów
†
6576
Nieradko Franciszek
*około 1833 Radziłów
†po 22-11-1887
6577
Nieradko Franciszka z d. Szabelska
*około 1840 Żebry
†przed 01-1876
6578
Nieradko Jan
*około 1827 Okrasin
†przed 15-02-1897
6579
Nieradko Jan
*około 1830 Okrasin
†po 06-02-1889
6580
Nieradko Jan
*około 1829 Okrasin
†po 10-02-1885
6581
Nieradko Jan
*około 1844 Radziłów
†1877 Szczuczyn
6582
Nieradko Jan
*około 1825 Radziłów
†
6583
Nieradko Józef
*około 1839 Okrasin
†przed 09-02-1904
6584
Nieradko Julianna z d. Kraińska
*około 1841 Radziłów
†
6585
Nieradko Karolina z d. Orłowska
*około 1827 Bęćkowo
†
6586
Nieradko Katarzyna z d. Wiśniewska
*około 12-1845 Koniecki
†po 03-02-1896
6587
Nieradko Katarzyna z d. Balicka
*około 1844 Modzele
†przed 06-1888
6588
Nieradko Ludwik
*około 1840 Radziłów
†1906 Radziłów
6589
Nieradko Ludwik
*około 1830 Okrasin
†po 15-02-1885
6590
Nieradko Maciej
*około 1841 Okrasin
†25-07-1890 Okrasin /Radziłów/
6591
Nieradko Magdalena z d. Fiedorowicz
*około 1845 Wólka Piaseczna
†
6592
Nieradko Marcjanna z d. Bielska
*około 1844 Mścichy
†przed 12-1869
6593
Nieradko Marianna z d. Kotowska
*około 1835 Okrasin
†po 13-06-1893
6594
Nieradko Marianna z d. Grzymkowska
*około 1826 Okrasin
†15-05-1871 Okrasin /Radziłów/
6595
Nieradko Marianna z d. Zalewska
*około 1837 Łojki
†od 27-02-1876 do 04-1880
6596
Nieradko Paweł
*około 1845 Mścichy
†od 31-01-1892 do 05-02-1906
6597
Nieradko Piotr
*około 1836 Okrasin
†po 13-06-1893
6598
Nieradko Rozalia z d. Ciszewska
*około 1842 Konopki par. Radziłów
†po 05-02-1906
6599
Nieradko Stanisław
*około 1848 Okrasin
†
6600
Nieradko Teofila z d. Mordasiewicz
*około 1835 Radziłów
†po 06-02-1889
6601
Nieradko Teresa z d. Mordasiewicz
*około 1842 Radziłów
†po 22-11-1887
6602
Nieradko Weronika z d. Lipska
*około 1849 Karwowo
†14-11-1930 Ostrowik
6603
Nieradko Wiktoria z d. Lendo
*około 1838 Ruda
†
6604
Nierwińska Marianna z d. Trepanowska
*około 1835 Wizna
†
6605
Nieszczołka Katarzyna z d. Kamińska
*około 1834 Bęćkowo
†po 06-02-1888
6606
Nietupska Agnieszka z d. Kozikowska
*około 1833 Ciemnoszyje
†
6607
Nietupska Paulina z d. Jóźwik
*około 02-1844 Antonia
†po 15-04-1918
6608
Nietupski Jan
*około 12-1840 Łączki
†15-04-1918 Ławsk /Wąsosz/
6609
Nietupski Michał
*około 1828 Przechody
†
6610
Niewiarowska Barbara z d. Domitr
*około 1838 Bronaki
†
6611
Niewiarowska Katarzyna z d. Bartlińska
*około 1835 Bronowo
†1866
6612
Niewiarowska Katarzyna z d. Sulewska
*około 1846 Ruś
†
6613
Niewiarowska Marianna z d. Wojtkielewicz
*1846 Okrasin
†
6614
Niewiarowska Petronela z d. Pruszyńska
*około 1842 Bożejewo
†1866
6615
Niewiarowski Antoni
*około 1837 Bożejewo
†
6616
Niewiarowski Józef
*około 1830 Janczewo
†
6617
Niewiarowski Stanisław
*około 1835 Bożejewo
†
6618
Niklas Anna z d. Przedworska
*około 1829 Rydzewo
†
6619
Nikleńska Paulina z d. Godlewska
*około 1834 Czarnowo
†26-06-1912 Czarnowo /Niedźwiadna/
6620
Niklewicz Balbina z d. Makowska
*około 1825 Pniewo
†
6621
Niklewicz Ludwik
*około 1832 Wizna
†
6622
Nikonowicz Apolonia z d. Siedlecka
*około 1829 Wąsosz
†od 08-02-1901 do 15-02-1904
6623
Nikonowicz Balbina z d. Godlewska
*18-12-1849 Zalesie
†przed 12-02-1901
6624
Nikonowicz Jan
*około 1828 Radziłów
†po 28-01-1895
6625
Nikonowicz Julianna z d. Kurkowska
*około 1836 Pluty
†
6626
Nikonowicz Ludwik
*około 1832 Radziłów
†po 15-02-1904
6627
Nikonowicz Marianna z d. Mieczkowska
*około 1847 Cwaliny Duże
†
6628
Nikonowicz Paweł
*około 1836 Radziłów
†po 12-02-1901
6629
Nikonowicz Rozalia z d. Zarzecka
*około 1831 Radziłów
†przed 19-02-1878
6630
Nikonowicz Teofila z d. Karwowska
*około 1837
†13-04-1887
6631
Nitkiewicz Adam Franciszek
*około 1826 Wizna
†
6632
Nitkiewicz Andrzej
*1835 Wizna
†
6633
Nitkiewicz Anna z d. Domurat
*około 1835 Wizna
†
6634
Nitkiewicz Anna z d. Szymanowska
*około 1839 Wizna
†
6635
Nitkiewicz Jan
*około 1835 Wizna
†
6636
Nitkiewicz Jan
*1846 Wizna
†
6637
Nitkiewicz Konstanty
*1842 Wizna
†
6638
Nitkiewicz Ludwik
*1832 Wizna
†
6639
Nitkiewicz Marcjanna z d. Gerałtowska
*około 1831 Janczewo
†przed 07-11-1881
6640
Nitkiewicz Marianna z d. Dobrońska
*około 1849 Wizna
†przed 06-1897
6641
Nitkiewicz Marianna z d. Mateuszczyk
*około 1849 Bronowo
†
6642
Nitkiewicz Marianna z d. Bogdańska
*około 1838 Włochówka
†
6643
Nitkiewicz Teofila z d. Twarowska
*około 1836 Wojny
†
6644
Nitkiewicz Walenty
*około 1831 Bronowo
†po 07-11-1881
6645
Nizińska Anastazja z d. Zajączkowska
*około 1843 Siestrzanki
†1869
6646
Nizińska Marianna z d. Leszczewska
*około 1841 Kotowo
†06-04-1916 Sieburczyn /Burzyn/
6647
Nizińska Teofila z d. Choińska
*około 1845 Zanklewo
†po 22-07-1913
6648
Niziński Adolf
*około 1842 Siestrzanki
†od 22-01-1889 do 22-07-1913
6649
Niziński Jan
*około 1838 Kotowo
†przed 22-01-1907
6650
Niziński Wiktor
*około 1848 Kotowo
†przed 15-02-1904
6651
Norucka Marianna z d. Cybulska
*około 1844 Szczuczyn
†po 20-02-1887
6652
Norucka Scholastyka z d. Kalinowska
*około 1828 Mazewo
†
6653
Norucki Franciszek
*około 1839 Rosja
†po 20-02-1887
6654
Nosarzewska Karolina z d. Niebrzydowska
*około 1846 Bronaki-Olki
†
6655
Nosarzewski Józef
*około 1835 Pniewo
†
6656
Nowakowska Anna z d. Bazydleńska
*około 1836 Konopki-Białystok
†
6657
Nowakowska Cecylia z d. Dąbrowska
*około 1841 Sieburczyn
†przed 25-02-1887
6658
Nowakowska Domicela z d. Wierciszewska
*około 1848 Sieburczyn
†
6659
Nowakowska Józefata z d. Laskowska
*około 1832 Biczki
†
6660
Nowakowska Marianna z d. Grzymkowska
*około 1834 Radziłów
†po 08-02-1904
6661
Nowakowski Adam
*około 1839 Sieburczyn
†25-02-1887 Sieburczyn /Burzyn/
6662
Nowakowski Feliks
*1832 Poryte
†
6663
Nowakowski Jan
*około 1829
†
6664
Nowakowski Marcin
*około 1836 Łojki
†
6665
Nowakowski Walenty
*około 1829 Radziłów
†od 23-01-1883 do 03-02-1897
6666
Nowicka Adamina z d. Kaplińska (Kapla)
*około 1835 Kuligi
†przed 29-01-1900
6667
Nowicka Marianna z d. Wądołowska
*około 1848 Orlikowo
†po 05-07-1904
6668
Nowicka Wiktoria z d. Szumowska
*około 1826 Witynie
†po 03-02-1869
6669
Nowicki Adam
*około 1849 Jeziorko
†przed 05-07-1904
6670
Nowicki Daniel
*około 1828 Witynie
†po 03-02-1869
6671
Nowicki Józef
*1834 Skrodzkie
†przed 29-01-1900
6672
Nowicki Władysław
*około 1847 Stawiski
†
6673
Nowosacka Marianna z d. Iwanowska
*około 1841 Zanklewo
†
6674
Nowosacki Kazimierz
*około 1833 Wizna
†
6675
Obiedziński Antoni
*około 07-1845 Obiedzino
†po 27-11-1894
6676
Obiedziński Paweł
*około 1843 Zabiele
†
6677
Obrycka Apolonia z d. Skrodzka
*około 1831 Skroda Wielka
†
6678
Obrycka Barbara z d. Saniewska
*około 1831 Klimaszewnica
†po 13-02-1871
6679
Obrycka Katarzyna z d. Danowska
*09-05-1838 Sulewo Kownaty
†po 22-11-1892
6680
Obrycka Marianna z d. Niecikowska
*około 1849 Nieciki
†11-01-1944 Nieciki /Słucz/
6681
Obrycka Marianna z d. Danowska
*12-09-1846 Klimaszewnica
†po 24-01-1916
6682
Obrycka Marianna z d. Kozikowska
*około 1834 Święcienin
†po 02-07-1889
6683
Obrycka Marianna z d. Karwowska
*około 1827 Nieciki
†06-02-1859 Nieciki /Słucz/
6684
Obrycka Serafina Paulina z d. Karwowska
*około 1838 Czarnówek
†31-01-1878
6685
Obrycka Weronika z d. Zawistowska
*około 1849 Ruda
†
6686
Obrycki Adam
*około 1834 Gackie
†od 25-10-1880 do 23-01-1893
6687
Obrycki Adam
*około 1831 Obrytki
†06-03-1873 Konopki Chude /Jedwabne/
6688
Obrycki Franciszek
*około 1843 Nieciki
†01-10-1884 Nieciki
6689
Obrycki Franciszek
*20-03-1843 Konopki-Białystok
†
6690
Obrycki Jan Michał
*05-10-1849 Godlewo
†
6691
Obrycki Józef
*około 1845 Zalesie
†25-07-1901 Żebry
6692
Obrycki Józef
*około 1847 Godlewo
†po 18-02-1895
6693
Obrycki Józef Antoni
*około 12-1841 Gackie
†przed 15-11-1887
6694
Obrycki Łukasz
*około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
6695
Obrycki Mateusz
*około 1832 Gackie
†po 13-02-1871
6696
Obrycki Mikołaj
*około 1827 Obrytki
†po 25-08-1861
6697
Obuchowski Ignacy
*około 1838 Potopy
†26-09-1909
6698
Odachowska Marianna z d. Bielawska
*około 1834 Przytuły
†
6699
Odachowski Józef
*około 1846 Skroda
†
6700
Offemberg Anna z d. Mielnicka
*około 1848 Wizna
†
6701
Offemberg Jakub
*około 1843
†
6702
Okołowska Katarzyna z d. Tuzinowska
*około 1848 Możdżenie
†
6703
Okołowski Jan
*około 1848 Romany
†
6704
Okrasiński Józef
*1849 Dębówka
†1908 Dębówka /Radziłów/
6705
Okulewicz Adam
*około 1830 Brzeźnio
†od 08-11-1875 do 23-09-1888
6706
Okulewicz Anna z d. Gutowska
*około 1832 Niedźwiadna
†od 08-11-1875 do 23-09-1888
6707
Okulewicz Józef
*około 1831 Brzeźnio
†przed 09-03-1903
6708
Okulewicz Łucja z d. Wróblewska
*około 1844 Łebki Duże
†po 01-10-1906
6709
Okulewicz Marianna z d. Drążek
*około 1830 Kurki
†przed 10-1870
6710
Okulewicz Salomea z d. Czarnecka
*około 1826 Glinki
†
6711
Okulewicz Wawrzyniec
*około 1833
†od 18-11-1878 do 08-09-1903
6712
Okulska Franciszka z d. Zalewska
*około 1827 Przytuły
†po 03-03-1878
6713
Okulski Franciszek
*około 1827 Stawiski
†po 03-03-1878
6714
Okurowska Ludwika z d. Kropiewnicka
*około 1827 Łepki
†
6715
Okurowska Marcjanna z d. N
*po 07-05-1837
†
6716
Okurowska Marianna z d. Kondracka
*około 1832 Budne
†11-02-1901 Szczuczyn
6717
Okurowska Marianna z d. Kopczyńska
*około 1838 Osowiec
†
6718
Okurowska Stanisława z d. Wądołowska
*około 1836
†01-07-1931 Glinki /Słucz/
6719
Okurowski Damazy Rajmund
*około 1841 Nieławice
†
6720
Okurowski Jan
*około 1827 Popowo
†25-04-1887 Kędziorowo
6721
Okurowski Paweł
*około 1827 Koniecki
†
6722
Okurowski Romuald Jan
*około 1838 Grądy par. Nowogród
†
6723
Olbrych Józefata z d. Cimoch
*około 1845 Glinki
†po 09-02-1868
6724
Olbrych Karol
*około 1835 Słucz
†09-02-1868 Glinki /Słucz/
6725
Olechowicz Emilia z d. Karwowska
*około 1830 Karwowo-Polki
†09-02-1870 Kucze
6726
Olechowski Adolf
*około 1839
†08-05-1884 Sieburczyn /Burzyn/
6727
Olender Elżbieta z d. Domańska
*około 1837 Przechody
†
6728
Olender Tomasz
*około 1832 Przechody
†
6729
Olszewska Aniela z d. Nikonowicz
*około 1829 Radziłów
†przed 02-03-1886
6730
Olszewska Anna z d. Szymańska
*około 1847 Bronowo
†26-07-1885 Bronowo /Wizna/
6731
Olszewska Anna z d. Wykowska
*około 1841 Guty
†
6732
Olszewska Anna z d. Michałowska
*około 1831 Wizna
†
6733
Olszewska Anna z d. Bębenek
*około 1836 Cyprki
†
6734
Olszewska Antonina
*1842 Grabowo
†26-02-1849 Grabowo /Grabowo/
6735
Olszewska Barbara z d. Zalewska
*około 1827 Radziłów
†03-10-1877 Załuski
6736
Olszewska Cecylia z d. Grodzicka
*około 1825 Kuligi
†
6737
Olszewska Franciszka z d. Samełko
*około 1828 Ławsk
†przed 22-05-1882
6738
Olszewska Franciszka z d. Dębińska
*około 1829 Świdry
†
6739
Olszewska Franciszka Barbara z d. Gutowska
*około 1831 Guty Podleśne
†po 17-11-1891
6740
Olszewska Izabela z d. Kowalewska
*około 1830
†11-03-1863
6741
Olszewska Joanna z d. Dołęga
*około 1836 Grądy Wielkie
†
6742
Olszewska Józefa z d. Pacewicz
*około 1826 Wierzbowo
†po 25-02-1884
6743
Olszewska Józefa z d. Zajkowska
*około 1832 Bronowo
†przed 12-1890
6744
Olszewska Julianna z d. Laszczkowska
*około 1848 Ławsk
†18-01-1920 Ławsk /Wąsosz/
6745
Olszewska Katarzyna z d. Morawska
*około 1829 Wąsosz
†po 28-10-1890
6746
Olszewska Katarzyna z d. Kuczykowska
*około 1830 Bronowo
†03-07-1877
6747
Olszewska Katarzyna z d. Szeborowska
*około 1835
†19-05-1866 Niećkowo
6748
Olszewska Ludwika z d. Majrocka
*1825 Mazewo
†po 22-11-1886
6749
Olszewska Marianna z d. Jóźwik
*około 1844 Antonia
†od 28-04-1902 do 01-1905
6750
Olszewska Marianna z d. Dołęga
*około 1837 Grądy Wielkie
†od 22-11-1892 do 19-11-1895
6751
Olszewska Marianna
*około 1845 Ławsk
†po 22-01-1900
6752
Olszewska Marianna z d. Kisielewska
*około 1840 Wąsosz
†po 04-03-1889
6753
Olszewska Marianna z d. Margiewicz
*około 1842
†po 25-10-1886
6754
Olszewska Marianna z d. Majrocka
*około 1826 Jambrzyki
†1856 Wąsosz /Wąsosz/
6755
Olszewska Marianna z d. Sarnacka
*28-12-1841 Ławsk
†05-01-1869 Ławsk
6756
Olszewska Marianna z d. Sikorska
*około 1842 Bronowo
†
6757
Olszewska Petronela z d. Zacharzewska
*około 1848 Wilkowyszki
†
6758
Olszewska Rozalia z d. Enszport
*około 1846 Szembruk
†01-04-1925 Siankowizna
6759
Olszewski Adam
*około 1846 Grądy Małe
†25-01-1892
6760
Olszewski Andrzej
*1839 Kownacin
†29-04-1899 Tarachy /Grajewo/
6761
Olszewski Franciszek
*1835 Grabowo
†po 25-10-1886
6762
Olszewski Jan
*około 1833 Bronowo
†po 06-05-1900
6763
Olszewski Jan
*około 1827 Grądy Małe
†
6764
Olszewski Józef
*około 1839 Chrzanowo
†05-01-1895 Ławsk /Wąsosz/
6765
Olszewski Józef
*około 1829 Konopki
†10-03-1868 Mikuty
6766
Olszewski Józef
*około 1838 Wąsosz
†09-02-1874 Wąsosz /Wąsosz/
6767
Olszewski Józef
*około 1844 Bronowo
†
6768
Olszewski Józef
*około 1838 Zanklewo
†
6769
Olszewski Kazimierz
*około 1833 Glinki
†przed 22-05-1910
6770
Olszewski Ludwik
*około 1841 Bukowo Małe
†po 01-04-1925
6771
Olszewski Łukasz
*około 1831 Guty
†przed 08-1874
6772
Olszewski Maciej
*około 1846 Klimaszewnica
†po 15-02-1904
6773
Olszewski Mateusz
*około 1828 Bronowo
†po 21-09-1885
6774
Olszewski Mateusz
*około 1846 Wąsosz
†
6775
Olszewski Mateusz
*około 1825
†
6776
Olszewski Michał
*około 1843
†06-01-1908 Ławsk /Wąsosz/
6777
Olszewski Piotr
*około 1825 Stawiski
†po 17-11-1891
6778
Olszewski Stanisław
*około 1845 Słucz
†07-06-1928 Ławsk
6779
Olszewski Stanisław
*około 1825 Słucz
†26-08-1853
6780
Olszewski Stanisław
*około 1830 Koniecki
†
6781
Olszewski Wiktor
*około 1835 Grądy Małe
†od 22-11-1892 do 19-11-1895
6782
Olsztyński Mikołaj
*około 1841 Czarnowo
†przed 04-02-1912
6783
Ołdakowska Aleksandra Antonina z d. Konopka
*1841 Chełchy
†po 04-02-1907
6784
Ołdakowska Karolina z d. Olszewska
*około 1837 Hipolitowo
†20-04-1931 Wąsosz
6785
Ołdakowska Katarzyna z d. Czerkieska
*około 1832 Kisielnica
†od 23-01-1882 do 24-11-1890
6786
Ołdakowska Marcjanna z d. Sulimowicz
*około 1834 Szwelczyn
†20-01-1856 Wąsosz
6787
Ołdakowska Marianna z d. Moczydłowska
*około 1833 Wąsosz
†przed 31-07-1917
6788
Ołdakowska Marianna z d. Borowska
*09-01-1841 Wąsosz
†przed 01-1900
6789
Ołdakowska Marianna z d. Lewońska
*około 03-1843 Wąsosz
†przed 15-01-1894
6790
Ołdakowska Teofila z d. Szymanowska
*około 1834 Bagińskie
†17-05-1879 Wąsosz /Wąsosz/
6791
Ołdakowska Teresa z d. Świderska
*około 1835 Świdry Podleśne
†od 14-05-1882 do 15-05-1894
6792
Ołdakowski Adam
*około 1830 Wąsosz
†od 11-02-1895 do 31-07-1917
6793
Ołdakowski Antoni
*około 1832 Wąsosz
†15-03-1881 Wąsosz
6794
Ołdakowski Franciszek
*około 1838 Wąsosz
†07-04-1916 Wąsosz /Wąsosz/
6795
Ołdakowski Franciszek
*około 1840 Wąsosz
†po 14-02-1904
6796
Ołdakowski Franciszek
*około 1845 Racibory
†
6797
Ołdakowski Józef
*około 1839 Wąsosz
†przed 15-01-1894
6798
Ołdakowski Józef
*około 1840
†15-03-1891
6799
Ołdakowski Józef
*około 1831 Wąsosz
†06-10-1855
6800
Ołdakowski Józef
*około 1840 Wąsosz
†
6801
Ołdakowski Paweł
*23-03-1845 Wąsosz
†07-05-1921 Wąsosz /Wąsosz/
6802
Ołdakowski Piotr
*około 1847 Wąsosz
†przed 20-08-1904
6803
Ołdakowski Tomasz
*09-05-1848 Wąsosz
†od 13-01-1902 do 23-12-1906
6804
Ołdakowski Wiktor
*około 09-1849
†31-01-1850 Wąsosz /Wąsosz/
6805
Ołdakowski Wojciech
*około 1825 Szczuczyn
†przed 24-11-1890
6806
Oman Ignacy
*około 1839 Glinki
†20-07-1867
6807
Omelska Julianna z d. Koniecko
*około 1832 Boczki
†
6808
Opiatowska Marianna z d. Orłowska
*około 1839 Łempice
†od 05-02-1900 do 20-02-1911
6809
Opiatowska Marianna z d. Wróblewska
*około 1825 Brzeźnio
†28-12-1856
6810
Opiatowski Franciszek
*około 1829 Brzeźnio
†24-03-1861
6811
Opolska Anastazja z d. Kulikowska
*około 1827 Żebry
†
6812
Opolski Adam z d. Opoński
*około 1825 Siestrzanki
†
6813
Opońska Józefa z d. Stankiewicz
*około 1845 Nadbory
†23-12-1916 Szostaki
6814
Opońska Katarzyna z d. Piotrowska
*około 1849 Wizna
†17-11-1924 Żebry /Wąsosz/
6815
Opońska Marianna z d. Zalewska
*około 1831 Okrasin
†
6816
Opoński Aleksander
*około 1844 Siestrzanki
†23-12-1904 Szostaki /Burzyn/
6817
Opoński Mikołaj
*około 1849 Siestrzanki
†od 11-11-1906 do 17-11-1924
6818
Opoński Paweł
*około 1834 Makowskie
†
6819
Orent Franciszek
*około 07-1844 Barany
†
6820
Orent Michalina z d. Cichocka
*około 1843 Żarnowo
†
6821
Organek Adam
*około 1840 Sojczyn-Borowy
†
6822
Organek Agnieszka z d. Maciora
*około 03-1845 Ciemnoszyje
†22-11-1882
6823
Organek Andrzej
*około 1843 Sojczyn-Borowy
†od 18-01-1897 do 19-08-1919
6824
Organek Aniela z d. Ruszczyk
*około 1843 Sojczyn-Borowy
†
6825
Organek Aniela z d. Merska
*około 1828 Przechody
†
6826
Organek Apolonia z d. Archacka
*około 1842 Brzozowa Wólka
†
6827
Organek Franciszka z d. Szymkiewicz
*około 1843 Sojczyn-Borowy
†
6828
Organek Jan
*około 1825 Sojczyn-Borowy
†po 27-01-1879
6829
Organek Jan
*około 1839 Sojczyn-Borowy
†
6830
Organek Katarzyna z d. Maciora
*około 1827 Przechody
†przed 27-01-1879
6831
Organek Katarzyna z d. Orzechowska
*około 1828 Sojczyn-Borowy
†przed 12-02-1877
6832
Organek Kazimierz
*około 1828 Sojczyn-Borowy
†przed 12-06-1883
6833
Organek Małgorzata z d. Orzechowska
*około 1843 Ruda
†przed 01-1878
6834
Organek Marianna z d. Tymińska
*około 1830 Prostki
†przed 12-06-1883
6835
Organek Marianna z d. Saciłowska
*około 1836 Sośnia
†
6836
Organek Stanisław
*około 1840 Sojczyn-Borowy
†
6837
Organek Stanisław
*około 1832 Sojczyn-Borowy
†
6838
Organek Walenty
*około 1844 Sojczyn-Borowy
†
6839
Organek Wojciech
*około 1835 Sojczyn-Borowy
†
6840
Organowski Mateusz
*około 1828 Jedwabne
†
6841
Orłowska Anna z d. Borawska
*około 1834 Nadbory
†przed 20-02-1900
6842
Orłowska Augusta z d. Żbikowska
*około 1840 Bogusze
†
6843
Orłowska Franciszka z d. Jóźwik
*około 1837 Skaje
†po 01-06-1903
6844
Orłowska Franciszka z d. Eliasiewicz
*około 1834 Janczewo
†po 16-02-1892
6845
Orłowska Franciszka z d. Popławska
*około 1846 Lipnik
†przed 04-1891
6846
Orłowska Franciszka z d. Owsianko
*około 1827 Bzury
†08-12-1864
6847
Orłowska Józefata Balbina z d. Piotrkowska
*około 1839 Sokoły
†
6848
Orłowska Julianna z d. Cimoch
*około 1837 Glinki
†po 25-10-1880
6849
Orłowska Karolina z d. Zamojska
*około 1838 Cyprki
†po 16-10-1882
6850
Orłowska Karolina z d. Kowalewska
*około 1844 Stryjaki
†
6851
Orłowska Katarzyna z d. Erfort
*około 1845 Niećkowo
†po 04-02-1907
6852
Orłowska Katarzyna z d. Płochocka
*11-03-1848 Łempice
†po 02-03-1908
6853
Orłowska Katarzyna z d. Żukowska
*około 1831 Rydzewo-Pieniążek
†12-09-1870 Zakrzewo /Słucz/
6854
Orłowska Katarzyna z d. Ruszczyk
*około 02-1844 Sojczyn-Borowy
†
6855
Orłowska Ludwika z d. Kozłowska
*około 1834 Lipnik
†po 05-02-1901
6856
Orłowska Marianna z d. Socik
*około 1825 Grozimy
†po 10-02-1890
6857
Orłowska Marianna z d. Dworakowska
*około 1833 Kowalewo
†przed 24-10-1881
6858
Orłowska Marianna z d. Zarzecka
*około 1846 Wilczewo
†przed 18-09-1893
6859
Orłowska Marianna z d. Kniażyńska
*około 1832 Jałówka
†
6860
Orłowska Marianna z d. Janczewska
*około 1849 Bronaki-Olki
†
6861
Orłowska Marta z d. Łojewska
*około 1840 Białogrądy
†
6862
Orłowska Paulina z d. Nieradko
*około 1835 Okrasin
†przed 11-09-1894
6863
Orłowska Paulina z d. Kozłowska
*około 06-1843 Bęćkowo
†po 30-05-1898
6864
Orłowska Paulina z d. Walendzik
*około 07-1847 Guty
†26-05-1869
6865
Orłowska Pelagia (Felicjanna) z d. Drągowska
*około 1842 Świętojeziory
†przed 15-02-1885
6866
Orłowska Rozalia z d. Szczubełek
*około 1847 Ołdaki
†przed 08-02-1919
6867
Orłowska Rozalia z d. Popowska
*około 1837 Kapice
†
6868
Orłowska Salomea z d. Kowalewska
*około 1836 Żebrki
†po 30-10-1893
6869
Orłowska Teresa z d. Drobińska
*około 1836 Kurejwa
†
6870
Orłowski Adam
*około 1830 Bęćkowo
†po 05-02-1901
6871
Orłowski Adam
*około 1829 Jambrzyki
†po 08-11-1886
6872
Orłowski Adam
*około 1828 Boczki
†17-01-1884
6873
Orłowski Adam
*około 03-1843 Bęćkowo
†po 30-05-1898
6874
Orłowski Andrzej
*około 1828 Kurejwa
†przed 25-10-1880
6875
Orłowski Andrzej
*około 1833
†09-03-1839 Niećkowo
6876
Orłowski Antoni
*około 1840 Niećkowo
†14-04-1901 Niećkowo /Wąsosz/
6877
Orłowski Antoni
*około 1828 Szczuczyn
†od 28-08-1876 do 28-01-1895
6878
Orłowski Antoni
*około 04-1845 Wólka Piaseczna
†25-07-1870 Wólka Piaseczna
6879
Orłowski Bogumił
*około 1833 Szymonka
†
6880
Orłowski Cyprian
*około 1846 Czachy-Kołaki
†przed 28-11-1922
6881
Orłowski Daniel
*około 1833 Wilczewo
†przed 13-10-1891
6882
Orłowski Franciszek
*13-01-1828 Modzele
†przed 08-02-1919
6883
Orłowski Franciszek
*około 05-1844 Guty
†
6884
Orłowski Franciszek
*około 1838 Wólka Piaseczna
†
6885
Orłowski Jakub
*około 1846 Wólka Piaseczna
†
6886
Orłowski Jan
*około 1847 Milewo
†przed 04-02-1901
6887
Orłowski Józef
*około 1831 Łempice
†przed 11-11-1907
6888
Orłowski Józef
*około 1837 Grądy
†po 20-02-1900
6889
Orłowski Kazimierz
*około 1847 Modzele
†po 22-01-1912
6890
Orłowski Leon
*około 1839 Możdżenie
†po 02-03-1908
6891
Orłowski Ludwik
*05-10-1833 Łempice
†po 01-06-1903
6892
Orłowski Michał
*około 1831 Szymonka
†
6893
Orłowski Paweł
*28-01-1825 Modzele
†12-07-1829 Modzele
6894
Orłowski Paweł
*około 1832 Łempice
†
6895
Orłowski Piotr
*około 1831 Kapice
†
6896
Orłowski Piotr
*około 1829 Czarna Wieś
†
6897
Orłowski Stanisław
*około 1835 Guty par. Dobrzyjałowo
†02-10-1908 Rutkowskie
6898
Orłowski Stanisław
*około 1842 Danowo
†po 09-02-1907
6899
Orłowski Stanisław
*około 1836 Łepki
†po 30-10-1893
6900
Orłowski Stanisław
*około 1838 Modzele
†przed 16-10-1882
6901
Orłowski Wojciech
*około 1849 Guty par. Dobrzyjałowo
†
6902
Ormanowska Agnieszka z d. Abramowicz
*około 1825 Wierciszewo
†przed 10-11-1867
6903
Ormanowska Marianna z d. Nerwińska
*około 1838 Kotowo
†
6904
Ormanowska Marianna Elżbieta z d. Zarzecka
*1836 Niwkowo
†27-01-1855
6905
Ormanowski Franciszek
*około 1827 Kramkowo
†
6906
Ormanowski Mateusz
*około 1838 Kramkowo
†
6907
Orzechowska Anna z d. Karpińska
*około 1843 Grajewo
†27-11-1923 Racibory
6908
Orzechowska Anna z d. Popowska
*około 1843 Kapice
†przed 26-02-1900
6909
Orzechowska Antonina z d. Makowska
*około 1842 Klimaszewnica
†od 13-02-1893 do 09-1904
6910
Orzechowska Ewa z d. Krupa
*około 1829 Sojczyn Grądowy
†po 06-07-1891
6911
Orzechowska Ewa z d. Zalewska
*około 1825 Ruda
†po 29-01-1865
6912
Orzechowska Franciszka z d. Wasilewska
*około 1844 Szczuczyn
†przed 29-05-1914
6913
Orzechowska Franciszka z d. Czerkieska
*około 1840 Wierzbowo
†1872
6914
Orzechowska Julianna z d. Gutowska
*około 1840 Modzele
†po 25-11-1901
6915
Orzechowska Julianna z d. Chrapowicka
*około 1830 Kapice
†po 07-02-1876
6916
Orzechowska Katarzyna z d. Ochmanowicz
*około 1832 Żarnowo
†27-04-1860
6917
Orzechowska Marcjanna z d. Zwolińska
*około 1849 Ciemnoszyje
†po 15-02-1892
6918
Orzechowska Marianna z d. Zielińska
*około 1847 Ruda
†
6919
Orzechowska Teofila z d. Ostrowska
*około 1842 Kubra
†po 17-02-1903
6920
Orzechowski Aleksander
*około 1847 Kieljany
†od 01-03-1897 do 27-11-1923
6921
Orzechowski Felicjan
*około 1825 Sojczyn Grądowy
†przed 07-02-1876
6922
Orzechowski Franciszek
*około 1844 Sojczyn-Borowy
†po 20-01-1925
6923
Orzechowski Franciszek
*1827 Sojczyn-Borowy
†przed 15-02-1892
6924
Orzechowski Franciszek
*około 1831 Sojczyn Grądowy
†po 06-07-1891
6925
Orzechowski Jan
*około 1842 Łebki Duże
†po 17-02-1903
6926
Orzechowski Jan
*około 05-1843 Ruda
†
6927
Orzechowski Konstantyn
*około 1836 Szczuczyn
†
6928
Orzechowski Ksawery
*około 1837 Sojczyn-Borowy
†po 26-02-1900
6929
Orzechowski Marcin
*około 1842 Kieljany
†
6930
Orzechowski Mateusz
*około 1841
†06-11-1843 Kramarzewo
6931
Orzechowski Michał
*około 1843 Szczuczyn
†29-05-1914 Szczuczyn /Szczuczyn/
6932
Orzechowski Stanisław
*około 1837 Łebki Duże
†po 25-11-1901
6933
Orzechowski Władysław
*około 1844 Kramarzewo
†
6934
Osiecka Anna z d. Kossakowska
*około 1826 Nieławice
†po 24-01-1881
6935
Osiecka Anna z d. Waszkiewicz
*około 1849 Bęćkowo
†po 14-02-1898
6936
Osiecka Józefa z d. Łepkowska
*około 1832 Lipnik
†11-01-1890 Niećkowo /Wąsosz/
6937
Osiecka Marianna z d. Chrzanowska
*około 1834 Burzyn
†od 19-02-1900 do 16-02-1909
6938
Osiecka Marianna z d. Łoszewicz
*około 1826 Białaszewo
†30-10-1876
6939
Osiecka Marianna
*20-12-1843 Bęćkowo
†
6940
Osiecka Teofila z d. Chrzanowska
*około 1844 Skaje
†
6941
Osiecki Adam
*11-01-1845 Bęćkowo
†po 14-02-1898
6942
Osiecki Jakub
*24-07-1841 Milewo
†20-04-1865 Bęćkowo
6943
Osiecki Jakub
*około 1839 Rakowo
†
6944
Osiecki Józef
*około 1835 Wizna
†od 16-02-1909 do 16-11-1909
6945
Osiecki Karol
*około 1826 Białaszewo
†05-06-1904
6946
Osiecki Marcin
*około 1830 Białaszewo
†przed 1862
6947
Osiecki Walenty
*około 1826 Nieławice
†po 24-01-1881
6948
Oskierko Franciszka z d. Olszewska
*około 1844 Mścichy
†od 06-02-1899 do 16-03-1920
6949
Oskierko Jan
*około 11-1840 Karwowo
†16-03-1920 Kramarzewo /Wąsosz/
6950
Osowska Julianna z d. Rode
*około 1831
†po 19-11-1901
6951
Osowska Teofila z d. Bogusz
*około 1834 Bukowo
†
6952
Osowski Stanisław
*około 1835 Mścichy
†
6953
Ossowska Katarzyna z d. Skarżyńska
*około 1827 Jaśki
†od 27-01-1874 do 06-1879
6954
Ossowski Jan
*około 1839 Rumiejki
†
6955
Ossowski Julian
*około 1831 Pomiany
†17-02-1904 Skrodzkie /Rajgród/
6956
Ostapkowicz Jan
*około 1841 Osowiec
†
6957
Ostapkowicz Michalina z d. Metelska
*około 1841 Osowiec
†
6958
Ostapowicz Franciszka z d. Żółkiewska
*około 1833 Tomaszów
†28-11-1910 Radziłów /Radziłów/
6959
Ostapowicz Stanisław
*17-11-1847 Kamień
†
6960
Ostaszewska Franciszka z d. Gutowska
*około 1847 Bronaki-Pietrasze
†
6961
Ostaszewski Mateusz
*około 1836
†
6962
Ostaszewski Stefan
*około 1837 Modzele
†26-12-1863 Wąsosz
6963
Ostatkiewicz Anna z d. Jabłońska
*około 1831 Saniki
†
6964
Ostatkiewicz Izabela z d. Chrostowska
*około 1830 Kamianki
†przed 28-11-1893
6965
Ostatkiewicz Jakub
*około 1829 Kossaki par. Jedwabne
†po 27-10-1896
6966
Ostatkiewicz Katarzyna z d. Wykowska
*około 1832 Kossaki par. Jedwabne
†przed 07-1855
6967
Ostatkiewicz Marianna z d. Karpińska
*około 1837 Rydzewo Kościelne
†po 07-02-1898
6968
Ostatkiewicz Paweł
*około 1828 Kownaty
†
6969
Ostrowska Agnieszka z d. Mroczkowska
*około 1829 Karwowo-Polki
†
6970
Ostrowska Aniela z d. Krystian (Krytan)
*około 1839
†04-1871 Kubra /Przytuły/
6971
Ostrowska Anna z d. Balewska
*około 1827 Słucz
†29-09-1869 Kubra /Przytuły/
6972
Ostrowska Anna z d. Joszkowska
*około 1829 Siwki par. Romany
†01-11-1857 Wąsosz
6973
Ostrowska Anna
*20-08-1837 Wąsosz
†27-05-1848 Wąsosz
6974
Ostrowska Elżbieta z d. Ładyżyńska
*około 1848 Wizna
†
6975
Ostrowska Elżbieta z d. Grabowska
*około 1837 Wizna
†
6976
Ostrowska Ewa z d. Woronkowska
*około 1829 Borawskie
†po 21-11-1892
6977
Ostrowska Franciszka z d. Milewska
*około 1830 Wierzbowo
†od 11-11-1878 do 28-04-1889
6978
Ostrowska Franciszka
*01-04-1825 Wąsosz
†
6979
Ostrowska Joanna Magdalena z d. Albińska
*23-05-1840 Wąsosz
†19-03-1916 Wąsosz /Wąsosz/
6980
Ostrowska Józefa z d. Wądołowska
*około 1831 Rutkowskie
†po 20-11-1892
6981
Ostrowska Józefa z d. Zalewska
*około 1828 Jedwabne
†16-03-1861
6982
Ostrowska Józefata z d. Liberadzka
*około 1844 Siestrzanki
†
6983
Ostrowska Julianna z d. Bandasik
*około 1831 Kramkowo
†
6984
Ostrowska Marcjanna z d. Ptaszyńska
*około 1837 Kubra
†przed 28-01-1902
6985
Ostrowska Marcjanna z d. Szymanowska
*około 1838 Wizna
†1872
6986
Ostrowska Marianna
*około 10-1842 Kędziorowo
†11-01-1843 Kędziorowo
6987
Ostrowska Marianna z d. Krasnowska
*około 1847 Wizna
†
6988
Ostrowska Teofila
*02-06-1840
†
6989
Ostrowski Andrzej
*około 1835 Wizna
†
6990
Ostrowski Antoni
*około 1841
†przed 20-09-1892
6991
Ostrowski Franciszek
*15-04-1844 Wąsosz
†25-12-1846 Wąsosz
6992
Ostrowski Jan
*03-04-1829 Wąsosz
†1904 Wąsosz
6993
Ostrowski Jan
*około 1848 Kubra
†
6994
Ostrowski Józef
*około 1837 Kubra
†przed 28-01-1902
6995
Ostrowski Józef
*27-10-1841 Wąsosz
†11-08-1849 Wąsosz
6996
Ostrowski Józef
*18-08-1840 Żebry
†19-02-1843 Wąsosz
6997
Ostrowski Józef
*1848 Bronowo
†
6998
Ostrowski Julian
*około 1836 Kubra
†29-05-1871
6999
Ostrowski Klemens
*24-11-1847 Wąsosz
†05-08-1850 Wąsosz
7000
Ostrowski Leopold
*około 1844 Wierciszewo
†
7001
Ostrowski Ludwik
*około 1837 Rutkowskie
†
7002
Ostrowski Michał
*około 1828 Kędziorowo
†po 21-11-1892
7003
Ostrowski Paweł
*około 1839 Bronowo
†
7004
Ostrowski Piotr
*1839 Wizna
†
7005
Ostrowski Stanisław
*około 1831 Kędziorowo
†po 28-04-1889
7006
Ostrowski Tomasz
*około 1845 Wizna
†
7007
Oślińska Anna z d. Szczęsna
*około 1848 Wizna
†
7008
Ośliński Tomasz
*około 1845 Wizna
†
7009
Owsianko Adam
*około 1839 Bzury
†13-09-1919 Bzury /Wąsosz/
7010
Owsianko Katarzyna
*około 1837 Bzury
†28-05-1855 Bzury
7011
Owsianko Marianna z d. Orłowska
*14-07-1843 Żebry
†po 06-02-1921
7012
Owsianko Wiktoria z d. Olsztyn (Olszewska)
*około 1832 Czarnowo
†od 06-07-1891 do 20-07-1903
7013
Ożarowska Józefa z d. Rogowska
*około 1837
†25-01-1900 Szostaki /Burzyn/
7014
Ożarowska Krystyna z d. Mocarska
*około 1832 Szostaki
†22-03-1866 Szostaki /Burzyn/
7015
Ożarowska Rozalia z d. Grodzka
*około 1843 Sambory
†od 29-10-1912 do 23-02-1914
7016
Ożarowski Kazimierz
*około 1841 Rutkowskie
†po 07-02-1921
7017
Ożarowski Wojciech
*około 1834 Rutkowskie
†przed 24-11-1903
7018
Pacewicz Antoni
*około 1829 Wierzbowo
†
7019
Pacewicz Marianna z d. Lenda
*około 1840 Lipnik
†
7020
Pachnowska Marcjanna z d. Witoszka
*około 1833 Ławsk
†po 25-02-1895
7021
Pachucka Anna z d. Łajewska
*około 1831 Białogrądy
†przed 29-01-1883
7022
Pachucka Julianna z d. Bałdyga
*około 1827 Białogrądy
†przed 27-05-1867
7023
Pachucka Julianna z d. Leszczyńska
*około 1837 Grozimy
†
7024
Pachucka Katarzyna z d. Dąbrowska
*około 1848 Łoje Awissa
†po 12-02-1880
7025
Pachucka Katarzyna z d. Cieciuch
*około 1840 Brzozowa Wólka
†
7026
Pachucka Marcjanna z d. Jakubowska
*około 1839 Wąsosz
†
7027
Pachucka Marianna z d. Szymkiewicz
*około 1843 Sojczyn-Borowy
†po 14-05-1900
7028
Pachucka Teofila z d. Matejko
*około 1825
†31-05-1875 Radziłów /Radziłów/
7029
Pachucki Antoni
*około 1825 Brzozowa Wólka
†przed 14-05-1900
7030
Pachucki Antoni
*około 1831 Brzozowa Wólka
†od 29-01-1883 do 19-02-1900
7031
Pachucki Antoni
*1849 Radziłów
†
7032
Pachucki Ignacy
*około 1830 Popowo
†
7033
Pachucki Jan
*około 1832 Wąsosz
†
7034
Pachucki Łukasz
*1848 Radziłów
†15-03-1922 Radziłów
7035
Pachucki Marcel
*około 1837 Brzozowa Wólka
†
7036
Pachucki Tomasz
*około 1825 Brzozowa Wólka
†po 25-11-1872
7037
Pachucki Wojciech
*około 1825 Radziłów
†12-02-1880 Radziłów /Radziłów/
7038
Palczewska Katarzyna z d. Sulewska
*około 1833 Sieburczyn
†
7039
Palczewska Marianna z d. Sulewska
*około 1847 Ruś
†po 24-01-1898
7040
Palczewska Marianna z d. Opońska
*około 1843 Siestrzanki
†
7041
Palczewska Marianna z d. Łopatowska
*około 1837 Wizna
†
7042
Palczewski Aleksander
*około 1845 Ruś
†po 24-01-1898
7043
Palczewski Józef
*około 1838 Ruś
†
7044
Palczewski Mateusz
*około 1838 Ruś
†
7045
Panas Leopold
*około 1848 Sokoły
†przed 09-06-1943
7046
Pasiewicz Marianna z d. Borawska
*około 1827 Łoje
†20-11-1898 Nadbory /Burzyn/
7047
Paszkowska Agnieszka z d. Czaplicka
*około 1839 Kacprowo
†przed 27-11-1899
7048
Paszkowska Aleksandra Alojza z d. Wojdzicka
*około 1830 Kupiski
†po 06-02-1893
7049
Paszkowska Julianna z d. Samełko
*około 1825 Ławsk
†13-11-1896 Żebry /Wąsosz/
7050
Paszkowska Julianna z d. Śmiarowska
*około 1840 Wąsosz
†przed 19-11-1900
7051
Paszkowska Karolina z d. Kołakowska
*około 1832 Mścichy
†przed 31-01-1887
7052
Paszkowska Magdalena z d. Karpińska
*około 1830 Żebry
†przed 30-05-1871
7053
Paszkowska Marcela z d. Rogińska
*około 1836 Brzozowa Wólka
†przed 01-1874
7054
Paszkowska Teofila
*około 1848 Żebry
†21-05-1855 Żebry
7055
Paszkowski Aleksander
*około 1834 Supy
†
7056
Paszkowski Jan Bartłomiej
*około 1836 Nadbory
†20-02-1867 Ławsk
7057
Paszkowski Józef
*około 1834 Łękowo
†przed 27-11-1899
7058
Paszkowski Józef
*około 1829 Grajewo
†przed 30-05-1871
7059
Paszkowski Stanisław
*około 1841 Ławsk
†przed 19-11-1900
7060
Patro Franciszek
*około 1843 Żebrki
†przed 07-1868
7061
Pawełczyk Franciszek
*około 1846 Srebrowo
†
7062
Pawełczyk Ignacy
*około 1834 Bożejewo
†15-12-1870
7063
Pawełczyk Józef
*około 1829 Niwkowo
†12-09-1855
7064
Pawełkowska Katarzyna z d. Maciorowska
*około 1844 Przechody
†
7065
Pawluk Anna z d. Górska
*około 1835 Szczuczyn
†19-08-1868
7066
Pawluk Antoni Stanisław
*około 1825 Szczuczyn
†przed 05-1890
7067
Pawluk Dorota z d. Karwowska
*około 1831 Kołaki
†
7068
Pawluk Katarzyna z d. Sosnowska
*około 1827 Wojewodzin
†02-02-1849
7069
Pawłowska Aniela (Agnieszka) z d. Łajewska
*około 1840 Sośnia
†po 30-05-1892
7070
Pawłowska Anna z d. Wilińska
*około 1844 Karwowo
†przed 10-1875
7071
Pawłowska Antonina z d. Klimaszewska
*około 1834 Bagienice
†po 22-01-1883
7072
Pawłowska Emilia z d. Gurzęda
*około 1838 Siestrzanki
†po 02-09-1883
7073
Pawłowska Ewa z d. Płochocka
*około 1833 Łempice
†21-10-1900 Mazewo
7074
Pawłowska Franciszka z d. Górska
*około 1834 Karwowo
†21-07-1874 Chyliny /Burzyn/
7075
Pawłowska Marianna z d. Korytkowska
*około 1825 Kieljany
†05-07-1876
7076
Pawłowska Rozalia z d. Kalinowska
*około 1834 Jambrzyki
†1898 Kurki /Niedźwiadna/
7077
Pawłowska Rozalia z d. Bogusz
*około 1842 Olszewo
†
7078
Pawłowski Józef
*około 1829 Skroda
†po 10-11-1884
7079
Pawłowski Mateusz
*około 1827 Niedźwiadna
†przed 22-01-1883
7080
Pawłowski Paweł
*około 1834 Mścichy
†od 31-01-1887 do 22-01-1895
7081
Pawłowski Stanisław
*około 1832 Romany
†
7082
Penza Franciszka z d. Cichocka
*około 1838 Wąsosz
†
7083
Penza Józef
*około 1836 Pęzy
†
7084
Perkowska Agnieszka z d. Zakaszewska
*około 1834 Niećkowo
†03-01-1910 Milewo /Wąsosz/
7085
Perkowska Józefata z d. Bagińska
*13-02-1833 Sulewo Prusy
†od 11-11-1912 do 30-07-1915
7086
Perkowska Józefata
*około 1825
†03-04-1828 Bagienice /Wąsosz/
7087
Perkowska Marianna z d. Zyskowska
*około 1844 Milewo
†po 24-11-1913
7088
Perkowski Antoni
*około 1841 Niećkowo
†od 07-02-1898 do 24-11-1913
7089
Perkowski Franciszek
*około 1832 Niećkowo
†od 21-11-1892 do 08-02-1904
7090
Perkowski Jan
*około 1835 Niećkowo
†22-04-1856 Niećkowo
7091
Perkowski Norbert Kajetan
*około 1834 Bagienice
†31-12-1901 Bagienice
7092
Perzanowska Józefa Anna z d. Chrostowska
*około 1839 Niedźwiedzkie
†przed 17-02-1890
7093
Perzanowska Julianna z d. Łojewska
*około 1831 Łoje Grężki
†po 09-02-1891
7094
Perzanowski Franciszek
*około 1831 Klimaszewnica
†po 09-02-1891
7095
Perzanowski Franciszek
*około 1830 Mały Płock
†po 17-02-1890
7096
Petkowska Ewa z d. Karpińska
*około 1839 Ławsk
†po 16-02-1903
7097
Petkowska Rozalia z d. Sarnacka
*około 1837
†10-01-1903 Ławsk /Wąsosz/
7098
Petkowski Andrzej
*około 1845 Romany
†
7099
Petkowski Jakub
*około 1836 Ławsk
†po 24-02-1908
7100
Petkowski Jan
*około 07-1842 Ławsk
†25-01-1901 Ławsk /Wąsosz/
7101
Petkowski Jan
*około 1835 Ciemianka
†28-08-1862
7102
Pezowicz Andrzej
*około 1825 Mocarze
†26-01-1881 Mocarze
7103
Pezowicz Jan
*około 1840 Mocarze
†około 1873
7104
Pezowicz Katarzyna z d. Ciesiewicz
*około 1834 Wilamowo
†
7105
Pezowicz Wojciech
*około 1833 Mocarze
†
7106
Pianko Anna
*14-03-1837 Bzury
†
7107
Pianko Józef Szymon
*14-03-1837 Bzury
†27-06-1876 Modzele /Wąsosz/
7108
Pianko Katarzyna z d. Pruszko
*około 1836 Wizna
†po 23-09-1908
7109
Pianko Ludwik
*około 1832 Wizna
†po 23-09-1908
7110
Pianko Marianna z d. Alert
*około 06-1844 Wąsosz
†po 14-02-1887
7111
Piaseczny Filip
*około 1836 Grabowo
†21-01-1904 Grabowo
7112
Piaszczyńska Karolina z d. Leszczewska
*około 1826 Kucze Wielkie
†po 19-11-1866
7113
Piaszczyński Ferdynand
*około 1843
†
7114
Piaszczyński Józef
*około 1839 Jurzec
†
7115
Piaścik Józef
*około 1837
†
7116
Piaścik Marcjanna z d. Pieńkowska
*około 1826 Pieńki
†od 06-04-1889 do 21-01-1893
7117
Piątek Anna z d. Laskowska
*około 1829
†
7118
Piątek Kacper
*około 1829 Jedwabne
†
7119
Piątkowska Marianna z d. Sawicka
*około 1848 Ciemianka
†
7120
Piątkowska Salomea z d. Gutowska
*około 1842 Niedźwiadna
†przed 07-10-1895
7121
Piechocińska Katarzyna z d. Modzelewska
*około 1845 Ławsk
†04-10-1919 Ławsk /Wąsosz/
7122
Piechociński Jan
*około 1846 Olszyny
†03-02-1873
7123
Piechowska Katarzyna z d. Wysocka
*około 1836 Przestrzele
†
7124
Piechowska Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1840 Wagi
†
7125
Piechowska Weronika z d. Dąbrowska
*około 1832 Siestrzanki
†po 17-02-1903
7126
Piechowska Weronika z d. Mieczkowska
*około 1848 Mieczki
†przed 08-02-1899
7127
Piechowski Jan
*około 1840 Przestrzele
†16-07-1867
7128
Piechowski Józef
*około 1833 Przestrzele
†po 17-02-1903
7129
Piechowski Józef
*około 1841 Przestrzele
†
7130
Piechowski Marcin
*około 1827 Przestrzele
†przed 08-02-1899
7131
Piechowski Wawrzyniec
*około 1835 Dobrzyjałowo
†
7132
Piekarski Stanisław
*około 1849 Szostaki
†19-05-1881 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
7133
Pieniążek Franciszek
*około 1832 Nadbory
†od 12-10-1891 do 04-02-1902
7134
Pieniążek Jan Tadeusz
*około 1848
†
7135
Pieniążek Julianna z d. Chrostowska
*około 1836 Kąty
†13-12-1910 Biodry /Burzyn/
7136
Pieniążek Karolina
*17-10-1835 Kownatki
†
7137
Pieniążek Kazimierz
*około 1834 Konopki
†po 06-02-1906
7138
Pieniążek Magdalena z d. Czerwonka
*20-07-1843 Czerwonki
†09-10-1875
7139
Pieńczykowska Ludwika z d. Godlewska
*około 1838 Łękowo
†od 26-11-1894 do 06-02-1899
7140
Pieńczykowska Ludwika
*około 1848
†11-09-1854 Sokoły /Wąsosz/
7141
Pieńczykowska Ludwika
*około 1838 Sokoły
†03-10-1841 Sokoły /Wąsosz/
7142
Pieńczykowska Ludwika z d. Sulewska
*około 1834 Borawskie
†
7143
Pieńczykowska Rozalia
*około 1836 Niedźwiedzkie
†12-12-1855 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
7144
Pieńczykowski Adam
*około 1849 Łękowo
†po 22-02-1897
7145
Pieńczykowski Adam Franciszek
*około 1834 Niedźwiedzkie
†od 26-11-1894 do 06-02-1899
7146
Pieńczykowski Franciszek
*około 1844
†
7147
Pieńczykowski Kazimierz
*około 1833 Sokoły
†03-12-1854 Sokoły /Wąsosz/
7148
Pieńczykowski Piotr
*około 1841 Bzury
†
7149
Pieńkowska Anna z d. Dzięgielewska
*około 1833 Korytki
†przed 24-11-1896
7150
Pieńkowska Józefa z d. Borawska
*około 1828 Nieławice
†
7151
Pieńkowska Julianna z d. Godlewska
*około 1826 Wagi
†po 28-04-1890
7152
Pieńkowska Julianna z d. Modzelewska
*około 1830 Pieńki
†02-11-1855
7153
Pieńkowska Klara z d. Rogowska
*około 1833 Pieńki
†po 20-11-1883
7154
Pieńkowska Małgorzata z d. Polkowska
*około 1830 Szlasy
†
7155
Pieńkowska Paulina z d. Łojewska
*około 1830 Łoje
†przed 03-03-1889
7156
Pieńkowska Petronela z d. Śmiarowska
*około 1831 Mieczki
†
7157
Pieńkowska Petronella z d. Ramotowska
*około 1834 Męczki
†
7158
Pieńkowska Stanisława z d. Cwalińska
*około 1849 Koniecki par. Wizna
†
7159
Pieńkowska Teofila z d. Borawska
*około 1835 Nieławice
†
7160
Pieńkowska Wiktoria z d. Olszewska
*około 1833 Grądy Małe
†przed 26-11-1894
7161
Pieńkowski Adam
*około 1832 Łazarze
†20-09-1876
7162
Pieńkowski Andrzej
*około 1834 Kokoszki
†przed 26-11-1894
7163
Pieńkowski Faustyn
*około 1833 Żelechy par. Drozdowo
†
7164
Pieńkowski Franciszek
*około 1825 Pieńki
†po 28-04-1890
7165
Pieńkowski Hieronim
*około 1833 Szostaki
†
7166
Pieńkowski Jakub
*około 1831 Wagi
†
7167
Pieńkowski Jan
*około 1849 Pieńki
†po 04-02-1902
7168
Pieńkowski Józef
*około 1831 Pieńki
†po 20-11-1883
7169
Pieńkowski Julian
*około 1837 Męczki
†
7170
Pieńkowski Ludwik
*około 1834 Kokoszki
†przed 10-02-1919
7171
Pieńkowski Mikołaj
*około 1826 Żelechy par. Drozdowo
†
7172
Pieńkowski Mikołaj
*około 1828 Wysokie Małe
†
7173
Pieńkowski Mikołaj Franciszek
*około 1846 Pieńki Borowe
†
7174
Pieńkowski Stanisław
*około 1837 Pieńki
†po 26-02-1900
7175
Piłatowska Karolina z d. Kordaszewska
*około 1836 Grądy Wielkie
†
7176
Piłatowski Jan
*około 1830 Kucze Wielkie
†
7177
Pionkowska Józefa z d. Mościcka
*około 1836 Grądy Wielkie
†
7178
Pionkowski Baltazar
*około 1828 Pieńki
†
7179
Piotrkowska Anna z d. Owsianko
*około 1833 Bzury
†
7180
Piotrkowska Julianna z d. Szkodzińska
*około 1841 Szczuczyn
†przed 01-1899
7181
Piotrkowska Marianna z d. Krajewska
*około 1843 Wizna
†po 04-03-1889
7182
Piotrkowska Paulina z d. Piotrowska
*08-08-1843 Dołęgi
†
7183
Piotrkowski Andrzej
*około 1836 Sokoły
†22-04-1840 Sokoły
7184
Piotrkowski Maciej
*25-02-1838 Sokoły
†
7185
Piotrkowski Teofil
*około 1832 Sokoły
†28-06-1859 Sokoły
7186
Piotrowska Agata z d. Wasilewska
*około 1829 Płochowo
†
7187
Piotrowska Agnieszka z d. Wądołowska
*około 1836
†03-10-1866 Wizna /Wizna/
7188
Piotrowska Aniela
*1837 Wizna
†
7189
Piotrowska Anna z d. Czaplicka
*około 1838 Marki
†przed 07-11-1899
7190
Piotrowska Antonina z d. Maszczyk
*1840 Zanklewo
†22-11-1869
7191
Piotrowska Ewa z d. Górska
*około 1831 Wizna
†26-08-1855
7192
Piotrowska Ewa z d. Bylica
*około 1827 Surały
†
7193
Piotrowska Franciszka z d. Gardocka
*około 1843 Skrodzkie
†
7194
Piotrowska Franciszka z d. Witryk
*około 1827 Kurejwa
†
7195
Piotrowska Franciszka z d. Ładyżyńska
*około 1847 Wizna
†
7196
Piotrowska Julianna z d. Danielewska
*około 1830 Smolarze
†od 08-03-1886 do 21-06-1909
7197
Piotrowska Julianna z d. Jankowska
*około 1842 Brzostowo
†po 09-02-1897
7198
Piotrowska Julianna z d. Maszczyk
*około 1831
†
7199
Piotrowska Julianna Anna z d. Chrostowska
*około 1831 Brodowo
†
7200
Piotrowska Karolina z d. Gutowska
*około 1826 Bronaki-Pietrasze
†przed 26-06-1894
7201
Piotrowska Karolina z d. Zarzecka
*około 1838 Niwkowo
†
7202
Piotrowska Małgorzata z d. Łepkowska
*około 1832 Modzele
†
7203
Piotrowska Marianna z d. Palczewska
*około 1834 Ruś
†po 26-02-1900
7204
Piotrowska Marianna z d. Magierska
*około 1839 Zanklewo
†
7205
Piotrowska Marianna z d. Długołęcka
*05-03-1847 Bęćkowo
†
7206
Piotrowska Paulina z d. Szrejter
*około 1835 Ostrowik
†po 04-02-1894
7207
Piotrowska Rozalia z d. Karwowska
*około 1838 Brzostowo
†17-08-1914 Biodry /Burzyn/
7208
Piotrowska Rozalia
*1840 Wizna
†
7209
Piotrowska Salomea z d. Kosiorek
*około 1831 Wizna
†przed 13-02-1888
7210
Piotrowska Salomea z d. Biedrzycka
*około 1830 Biodry
†
7211
Piotrowska Zuzanna z d. Kapelewska
*około 1828 Srebrowo
†po 14-02-1881
7212
Piotrowski Adam
*około 1828 Wizna
†po 15-02-1897
7213
Piotrowski Adam
*około 1841 Wizna
†
7214
Piotrowski Adam
*około 1828 Wizna
†
7215
Piotrowski Aleksander
*około 1832 Szczuczyn
†przed 07-11-1899
7216
Piotrowski Aleksander
*29-04-1844 Kucze Wielkie
†
7217
Piotrowski Andrzej
*około 1831 Wizna
†po 13-02-1888
7218
Piotrowski Antoni
*około 1836 Racibory
†po 17-08-1914
7219
Piotrowski Błażej Franciszek
*około 1838 Pieńczykowo
†
7220
Piotrowski Franciszek
*około 1848 Kucze Wielkie
†26-01-1902 Kucze Wielkie /Jedwabne/
7221
Piotrowski Franciszek
*około 1825 Sulewo Prusy
†08-05-1835 Sulewo Prusy /Wąsosz/
7222
Piotrowski Franciszek
*około 1839
†
7223
Piotrowski Hipolit
*około 1827
†przed 27-06-1909
7224
Piotrowski Jan
*około 1843 Grabnik
†
7225
Piotrowski Józef
*około 1839 Mścichy
†po 04-02-1894
7226
Piotrowski Józef
*około 1843 Wizna
†po 09-02-1897
7227
Piotrowski Józef
*około 1829 Wizna
†po 14-02-1881
7228
Piotrowski Józef
*około 1847
†08-03-1880 Kucze Wielkie
7229
Piotrowski Józef
*około 1827 Grozimy
†
7230
Piotrowski Józef
*około 1827 Grozimy
†
7231
Piotrowski Józef
*29-10-1847 Kucze Wielkie
†
7232
Piotrowski Konstanty
*około 1841 Wizna
†
7233
Piotrowski Ludwik
*około 1836 Gorczyce
†09-11-1876
7234
Piotrowski Marcin
*około 1835 Czachy
†po 10-01-1914
7235
Piotrowski Marcin
*około 1830 Grajewo
†
7236
Piotrowski Marcin
*około 1830 Czachy
†
7237
Piotrowski Mateusz
*1846 Wizna
†przed 13-02-1926
7238
Piotruchowska Marianna z d. Niećkowska
*około 09-1849 Guty
†po 18-11-1901
7239
Piotruchowski Roch
*około 1848 Wąsosz
†po 18-11-1901
7240
Piórkowska Marianna z d. Kotyńska
*około 1838 Klimaszewnica
†po 03-02-1903
7241
Piórkowska Teofila z d. Staszewska
*około 1831 Przytuły
†po 11-02-1896
7242
Piórkowska Teofila z d. Lipińska
*około 1836 Kubra
†
7243
Piórkowski Adam
*około 1835 Klimaszewnica
†przed 03-02-1903
7244
Piórkowski Józef
*około 1832
†
7245
Piórkowski Wojciech
*około 1848 Racibory
†
7246
Pisarski Józef
*około 1836 Zaskrodzie
†11-04-1905
7247
Piskorska Paulina z d. Dzięgielewska
*19-06-1838 Lipnik
†
7248
Pisowacki Michał
*około 09-1840 Dzięgiele
†przed 14-11-1881
7249
Piszczatowska Józefa z d. Duchnowska
*około 1840 Dębówka
†po 30-01-1893
7250
Piszczatowski Piotr
*około 1835
†od 03-03-1878 do 30-04-1889
7251
Piwko Anna z d. Szymanowska
*około 1849 Surały
†przed 19-01-1904
7252
Piwko Anna z d. Rózio
*około 1838 Szczuczyn
†przed 29-02-1892
7253
Piwko Apolonia z d. Leszczyńska
*08-10-1847 Kędziorowo
†06-07-1870
7254
Piwko Franciszek
*około 1849 Pomiany
†po 21-01-1907
7255
Piwko Franciszek Marek
*około 1839 Szczuczyn
†26-03-1869
7256
Piwko Jakub
*22-07-1843 Bęćkowo
†od 22-11-1897 do 27-06-1936
7257
Piwko Józef
*około 1825 Przestrzele
†przed 19-10-1873
7258
Piwko Józef
*około 1842 Kucze Wielkie
†
7259
Piwko Petronella z d. Kurkowska
*około 1829 Nieciki
†przed 19-10-1873
7260
Piwko Zuzanna z d. Kamalska
*około 1843 Kucze Wielkie
†
7261
Pliszka Józefa z d. Rudzka
*około 1825 Niedźwiadna
†26-05-1861
7262
Pliszka Karolina z d. Jaczyńska
*około 1825 Nieciki
†23-01-1881 Ławsk /Wąsosz/
7263
Pliszka Wojciech
*około 1836 Ławsk
†23-08-1845 Ławsk
7264
Płochocka Dorota z d. Dąbrowska
*około 1830 Bogusze
†
7265
Płochocka Ewa z d. Czerkies
*około 1844 Ławsk
†
7266
Płochocka Julianna z d. Kołpaczewska
*około 1825 Tajenko
†po 21-11-1892
7267
Płochocka Karolina z d. Kierznowska
*około 1843 Andrychy
†11-12-1875
7268
Płochocka Paulina z d. Witkowska
*około 08-1848 Czaple
†18-11-1920 Łempice
7269
Płochocki Franciszek
*około 1827 Łempice
†04-01-1854 Wąsosz
7270
Płochocki Jan
*około 1843 Łempice
†23-10-1920 Łempice
7271
Płochocki Kacper
*około 1840 Łempice
†26-03-1893 Niećkowo
7272
Płochocki Kajetan
*około 1836 Łempice
†przed 22-11-1897
7273
Płochocki Kajetan (Baltazar)
*około 12-1843 Łempice
†od 18-02-1901 do 20-11-1911
7274
Płochocki Mikołaj
*około 1831 Łempice
†
7275
Płochocki Paweł
*około 1842 Łempice
†
7276
Płon Roch
*około 1839 Nowa Ruda
†
7277
Płońska Marianna z d. Cichocka
*około 1836 Wąsosz
†
7278
Płoński Aleksander
*około 1844 Popowo
†
7279
Płoński Wiktor
*około 1847 Cyprki
†
7280
Płoskiewicz Marianna
*około 1834
†12-03-1840 Wąsosz
7281
Płoszkiewicz Kazimierz
*około 1845 Racibory
†po 22-01-1907
7282
Podbielska Katarzyna z d. Zalewska
*około 1825 Przestrzele
†
7283
Podbielska Magdalena z d. Michnowska
*około 1841 Koniecki
†
7284
Podbielski Jan
*około 1841 Grędy
†po 30-01-1899
7285
Podbielski Tomasz
*około 1848 Przestrzele
†po 17-02-1914
7286
Podchul Andrzej
*około 1847 Barany
†
7287
Podchul Ewa z d. Poniatowska
*około 1837 Grajewo
†po 22-01-1894
7288
Podchul Jan
*około 1836 Barany
†po 22-01-1894
7289
Podgórska Julianna z d. Mateuszczyk
*około 1835 Wizna
†
7290
Podgórski Maciej
*około 1835 Wizna
†
7291
Podleśny Paweł
*około 1839 Kiełcze
†
7292
Podworny Jan
*około 1844 Barany
†po 11-11-1889
7293
Podworny Teofil
*30-05-1849 Kucze Wielkie
†
7294
Pogorzelska Cecylia z d. Kamińska
*około 1834 Pawełki
†przed 08-08-1893
7295
Pogorzelska Józefa z d. Święcińska
*około 1829 Guty
†
7296
Pogorzelska Katarzyna z d. Wojciechowska
*około 1827 Wiązownica
†
7297
Pogorzelska Ludwika z d. Klimaszewska
*około 1841
†od 24-10-1892 do 26-02-1906
7298
Pogorzelski Adam
*około 1829 Romany
†
7299
Pogorzelski Jan
*około 04-1828 Popowo
†
7300
Pogorzelski Maciej
*1840 Przytuły
†od 24-10-1892 do 26-02-1906
7301
Pogorzelski Wawrzyniec
*1834
†przed 08-08-1893
7302
Pokropek Ludwik
*około 1835 Świętajny
†14-01-1876
7303
Pokropowicz Ewa Elżbieta z d. Ciszewska
*około 1828 Wizna
†
7304
Pokropowicz Józef
*około 1827 Sieburczyn
†
7305
Polakowska Juliana z d. Sokołowska
*około 1827 Kapice
†przed 18-01-1897
7306
Polakowska Justyna z d. Kozłowska
*około 1837 Radziłów
†po 25-05-1886
7307
Polakowska Karolina z d. Locman
*około 1840 Żebry
†po 11-11-1895
7308
Polakowska Marianna z d. Dudkowska
*około 1843 Wólka
†07-05-1924 Wąsosz
7309
Polakowska Marianna z d. Ostrowska
*około 1834 Kubra
†po 10-02-1890
7310
Polakowska Teofila z d. Rogowska
*około 1829 Czerwonki
†06-06-1895 Żebry /Wąsosz/
7311
Polakowski Andrzej
*około 1828 Jeziorki
†po 10-02-1890
7312
Polakowski Franciszek
*około 1833 Rajgród
†08-09-1863
7313
Polakowski Franciszek
*06-11-1832 Żebry
†
7314
Polakowski Jakub
*około 1834 Jeziorki
†po 25-05-1886
7315
Polakowski Jan
*około 1834 Żebry
†przed 11-11-1895
7316
Polakowski Wawrzyniec
*około 1834 Żebry
†po 09-02-1885
7317
Poliks August
*około 1834 Prusy
†przed 26-04-1896
7318
Poliks Ewa z d. Karwowska
*około 1837 Wierzbowo
†14-07-1866 Glinki
7319
Poliks Karol
*około 1848 Prusy
†przed 23-04-1920
7320
Poliks Katarzyna z d. Tarasko
*około 1842 Drozdowo
†23-04-1920 Karwowo /Radziłów/
7321
Poliks Rozalia z d. Chmielewska
*około 1845 Słucz
†
7322
Poliksa Aniela z d. Bielska
*około 1826 Glinki
†po 02-10-1876
7323
Polińska Stanisława z d. Wądołowska
*około 1843 Koniecki par. Wizna
†13-01-1881 Nadbory /Burzyn/
7324
Poliński Stanisław
*około 1831 Nadbory
†21-03-1897 Nadbory
7325
Polkowska Agnieszka z d. Wieczorek
*około 1826 Wąsosz
†
7326
Polkowska Aniela z d. Supińska
*około 1830 Korytki
†po 12-02-1906
7327
Polkowska Anna z d. Chylińska
*około 1844 Kąty
†przed 23-02-1892
7328
Polkowska Anna z d. Karwowska
*około 1834 Brychy
†od 07-02-1882 do 03-08-1887
7329
Polkowska Emilia z d. Przestrzelska
*około 1849 Pluty
†przed 10-07-1906
7330
Polkowska Emilia z d. Lipska
*około 1832 Nadbory
†około 1858
7331
Polkowska Florentyna z d. Godlewska
*około 1829
†30-04-1867 Supy /Przytuły/
7332
Polkowska Franciszka z d. Rogalewska
*około 1825 Brzostowo
†po 19-09-1870
7333
Polkowska Józefa z d. Brzostowska
*około 1839
†
7334
Polkowska Julianna z d. Karwowska
*około 1828 Szlasy
†
7335
Polkowska Karolina z d. Sokołowska
*około 1831
†
7336
Polkowska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1841 Brzostowo
†po 01-03-1897
7337
Polkowska Kornela Paulina z d. Chojnowska
*około 10-1848 Kownatki
†po 18-11-1901
7338
Polkowska Ludwika
*11-01-1848 Kąty
†
7339
Polkowska Marcjanna z d. Trzaska
*około 1826 Kąty
†02-11-1869
7340
Polkowska Marianna z d. Ostrowska
*około 1825 Wąsosz
†07-06-1857 Wąsosz /Wąsosz/
7341
Polkowska Marianna z d. Cwalińska
*około 1844 Czerwonki
†
7342
Polkowska Teofila z d. Bukowska
*około 1836 Karwowo
†po 26-01-1896
7343
Polkowska Teofila z d. Chrzanowska
*około 1849 Supy
†od 10-02-1890 do 10-02-1897
7344
Polkowska Zofia z d. Dąbrowska
*około 1826 Wagi
†po 24-05-1875
7345
Polkowski Andrzej
*około 1827 Wąsosz
†
7346
Polkowski Felicjan
*około 1846 Kąty
†19-07-1880
7347
Polkowski Franciszek
*około 1841 Grajewo
†po 18-11-1901
7348
Polkowski Ignacy
*około 1834 Dębowo
†
7349
Polkowski Jakub
*około 1848 Szyjki
†po 26-04-1910
7350
Polkowski Jakub
*około 1830
†od 15-02-1882 do 10-06-1895
7351
Polkowski Jakub
*około 1843 Karwowo par. Jedwabne
†przed 22-10-1894
7352
Polkowski Jan
*około 1840 Biodry
†24-06-1906
7353
Polkowski Ludwik
*1846 Radziłów
†po 21-07-1912
7354
Polkowski Łukasz
*około 1845 Szyjki
†od 10-02-1890 do 10-02-1897
7355
Polkowski Nikodem
*około 1844 Kąty
†26-05-1892 Doliwy /Przytuły/
7356
Polkowski Piotr
*około 1836 Kąty
†
7357
Polkowski Stanisław
*około 1846 Kąty
†05-10-1891 Kubra /Jedwabne/
7358
Polkowski Stanisław
*około 1832 Biodry
†02-04-1867
7359
Polkowski Tomasz
*około 1845 Biodry
†po 25-04-1916
7360
Polkowski Tomasz
*około 1829 Szyjki
†przed 03-08-1887
7361
Polkowski Wawrzyniec
*około 1833 Wąsosz
†około 1853
7362
Polkowski Wiktor
*około 1838 Karwowo par. Jedwabne
†
7363
Połomski Ignacy
*około 1831 Czerwone
†przed 07-09-1874
7364
Poniatowska Anna z d. Mońko
*około 1837 Kuligi
†
7365
Poniatowska Salomea Julianna z d. Filipkowska
*około 1836 Szczuczyn
†
7366
Poniatowski Andrzej
*około 1827 Kapice
†
7367
Poniatowski Stanisław
*około 1841 Danowo
†
7368
Popiołek Elżbieta z d. Hertel
*około 1826
†
7369
Popiołek Józef
*około 1836 Zanklewo
†po 15-10-1880
7370
Popiołek Marianna z d. Iwanowska
*około 1836 Kucze
†po 15-10-1880
7371
Popiołek Wiktor
*około 1841 Zanklewo
†
7372
Popko Andrzej
*około 1837 Wólka
†
7373
Popko Ewa z d. Samełka
*około 1844 Dybła
†
7374
Popko Józef
*około 1843 Wólka Karwowska
†przed 15-02-1892
7375
Popławska Anna z d. Osiecka
*około 1835 Sieburczyn
†08-05-1884 Sieburczyn /Burzyn/
7376
Popławska Karolina z d. Modzelewska
*około 1841 Pieńki
†od 28-11-1893 do 07-02-1910
7377
Popławska Katarzyna z d. Socik
*około 1838 Ławsk
†14-05-1860 Ławsk
7378
Popławska Marianna z d. Piechowska
*około 1838 Bronaki
†17-05-1904 Sieburczyn /Burzyn/
7379
Popławska Rozalia z d. Saciłowska
*około 1829 Bęćkowo
†04-02-1879 Ławsk /Wąsosz/
7380
Popławski Ignacy
*około 1834 Sieburczyn
†24-12-1899 Sieburczyn /Burzyn/
7381
Popławski Jan
*około 1847 Rajgród
†przed 22-01-1907
7382
Popławski Maciej Kazimierz
*około 1827 Wojdy
†przed 04-02-1879
7383
Popowska Anna z d. Witkowska
*około 1843 Przechody
†od 19-02-1884 do 08-02-1897
7384
Popowska Antonina z d. Chrapowicka
*około 1849 Kapice
†
7385
Popowska Apolonia z d. Kisielewska
*około 1844 Brzozowa Wólka
†po 28-01-1895
7386
Popowska Ewa z d. Piekarowicz
*około 1837 Szczuczyn
†
7387
Popowska Franciszka z d. Malinowska
*około 1841 Ciemnoszyje
†
7388
Popowska Józefa z d. Orzechowska
*około 1843 Sojczyn-Borowy
†przed 12-1871
7389
Popowska Karolina z d. Konopka
*około 1842 Ciemnoszyje
†przed 30-01-1888
7390
Popowska Marcella z d. Wyłuda
*około 01-1842 Kapice
†
7391
Popowska Marcjanna z d. Kozikowska
*około 1837 Ciemnoszyje
†
7392
Popowska Marianna
*około 1840 Kapice
†po 29-01-1883
7393
Popowska Marianna z d. Domańska
*około 1833 Przechody
†przed 06-1876
7394
Popowski Adam
*około 1836 Sojczyn Grądowy
†po 03-02-1902
7395
Popowski Adam
*około 1837 Kapice
†
7396
Popowski Bartłomiej
*około 1829 Kapice
†
7397
Popowski Jakub
*około 1848 Kapice
†po 30-01-1911
7398
Popowski Jakub
*około 1847 Kapice
†
7399
Popowski Mateusz (Maciej)
*około 1833 Kapice
†przed 19-02-1884
7400
Popowski Michał
*około 1837 Kapice
†po 29-01-1883
7401
Popowski Nikodem
*około 1843 Kapice
†
7402
Popowski Piotr
*około 1845 Kapice
†
7403
Popowski Piotr
*około 1826 Kapice
†
7404
Popowski Wojciech
*1839 Kapice
†
7405
Porowska Józefa z d. Supińska
*około 1837 Supy
†od 07-02-1899 do 08-08-1909
7406
Porowska Józefa z d. Milewska
*około 1836 Kąty
†
7407
Porowska Józefa z d. Sierzputowska
*około 1840 Mieszołki
†
7408
Porowska Wiktoria z d. N
*około 1831
†przed 24-09-1889
7409
Porowska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1830 Kąty
†
7410
Porowski Aleksander
*około 1836 Kąty
†
7411
Porowski Jan
*około 1844 Karwowo par. Jedwabne
†
7412
Porowski Stanisław
*około 1836 Mieczki
†przed 12-02-1877
7413
Potęga Józefa z d. Drobińska
*około 1840 Ławsk
†po 21-09-1896
7414
Potęga Leon
*około 1838 Siwki par. Romany
†od 16-11-1891 do 21-09-1896
7415
Potęga Łukasz
*około 1839 Siwki par. Romany
†po 18-09-1899
7416
Potrzebka Antonina z d. Chrostowska
*około 1837 Ławsk
†po 17-11-1884
7417
Potrzebka Franciszek
*około 1835 Glinki
†przed 17-11-1884
7418
Potrzebka Marcjanna z d. Filipkowska
*około 1827 Słucz
†26-12-1859 Słucz /Słucz/
7419
Potrzebka Rozalia z d. Borkowska
*około 1838 Słucz
†17-03-1882 Słucz /Słucz/
7420
Powichrowska Franciszka z d. Zawojska
*około 1827 Bronowo
†
7421
Powichrowska Katarzyna z d. Piotrowska
*około 1832 Wizna
†przed 24-02-1895
7422
Powichrowska Ludwika z d. Serafińska
*około 1842 Bożejewo
†
7423
Powichrowska Marianna z d. Stecz
*około 1834 Wizna
†
7424
Powichrowski Franciszek
*09-01-1843 Wizna
†po 22-02-1909
7425
Powichrowski Jan
*około 1831 Wizna
†przed 24-02-1895
7426
Powichrowski Ludwik
*około 1839 Wizna
†
7427
Powichrowski Stanisław Piotr
*około 1828 Wizna
†
7428
Pozarzecka Marcjanna z d. Gołębiewska
*około 1848 Romany
†
7429
Poznańska Anna z d. Szumowska
*około 1839
†07-02-1881 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
7430
Poznański Aleksander
*około 1843 Burzyn
†10-06-1920 Karwowo-Polki
7431
Poznański Józef
*około 1847 Szostaki
†od 05-02-1895 do 31-01-1905
7432
Proniewska Ewa z d. Radziwon
*08-11-1848 Janczewo
†02-07-1883 Janczewo /Wizna/
7433
Proniewski Wiktor
*około 1842 Strękowa Góra
†
7434
Prusicka Wiktoria z d. Łojewska
*około 1830 Bartki
†po 10-02-1879
7435
Prusicki Jan
*około 1826
†
7436
Prusicki Stanisław
*około 1827
†przed 10-02-1879
7437
Prusinowski Stanisław
*około 1845 Rakowo-Czachy
†
7438
Prusiński Stanisław
*około 1849 Rydzewo-Pieniążek
†04-05-1930 Wiązownica /Słucz/
7439
Pruszko Aniela z d. Filipkowska
*około 1836 Kubrzany
†
7440
Pruszko Anna z d. Krajewska
*około 1849 Bronowo
†
7441
Pruszko Franciszek
*około 1848 Wizna
†po 31-08-1909
7442
Pruszko Franciszka z d. Kierlewicz
*około 1843 Wizna
†po 21-06-1909
7443
Pruszko Jan
*około 1840 Wizna
†przed 21-07-1902
7444
Pruszko Jan
*02-04-1838 Mścichy
†przed 26-11-1894
7445
Pruszko Jan
*około 1831 Wizna
†1866
7446
Pruszko Józef
*około 1835 Rutkowskie
†09-06-1916 Rutkowskie
7447
Pruszko Józef
*około 1843 Wizna
†po 06-02-1888
7448
Pruszko Józef
*około 1836 Wizna
†15-01-1857
7449
Pruszko Karolina z d. Rutkowska
*około 1844 Rutkowskie
†po 09-06-1916
7450
Pruszko Katarzyna z d. Makowska
*około 1837 Makowskie
†30-01-1911
7451
Pruszko Katarzyna z d. Kierlewicz
*około 1832 Wizna
†23-02-1856
7452
Pruszko Ludwik
*około 1839 Krzewo
†
7453
Pruszko Marianna z d. Płatun (Kryton, Krytuń)
*około 1831 Kąty
†po 29-01-1883
7454
Pruszko Marianna z d. Bogdańska
*około 1844 Wizna
†przed 01-1884
7455
Pruszko Nikodem
*około 1834 Mścichy
†przed 12-02-1879
7456
Pruszko Paweł
*około 1834 Wizna
†
7457
Pruszko Stanisław
*1827 Wizna
†
7458
Pruszko Teofila z d. Mrozowicz
*około 1835 Chyliny
†po 26-11-1894
7459
Pruszko Teofila z d. Choińska
*około 1841 Ruś
†przed 01-1887
7460
Pruszyńska Franciszka z d. Sikorska
*około 1827 Bronowo
†
7461
Pruszyńska Michalina z d. Drozdowska
*około 1844 Romany
†po 04-10-1909
7462
Pruszyńska Teresa z d. Rutkowska
*około 1829 Karwowo
†po 13-02-1888
7463
Pruszyński Antoni
*około 1848 Rydzewo-Pieniążek
†14-01-1922 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/
7464
Pruszyński Maciej
*około 1830 Rydzewo-Pieniążek
†po 13-02-1888
7465
Pruszyński Piotr
*około 1830 Żebry
†po 03-02-1880
7466
Przechocka Paulina z d. Zalewska
*około 1830 Lipińskie
†25-04-1853 Danowo
7467
Przechocka Rozalia z d. Chrzanowska
*około 1841 Supy
†od 10-06-1883 do 23-02-1903
7468
Przechocki Ksawery
*około 1849 Danowo
†
7469
Przechocki Piotr
*około 1837 Pieńki
†po 26-02-1906
7470
Przechocki Stanisław
*około 1825 Danowo
†04-04-1868
7471
Przedworska Anna z d. Kadłubowska
*około 1842 Bzury
†30-09-1916 Bzury /Wąsosz/
7472
Przedworska Marianna z d. Zwolińska
*około 1833 Białaszewo
†
7473
Przedworski Adam
*około 1828 Mazewo
†19-08-1855 Szczuczyn /Szczuczyn/
7474
Przedworski Kazimierz
*około 1832 Dołęgi
†
7475
Przedworski Mateusz
*około 1830 Chojnowo
†od 16-11-1891 do 12-11-1894
7476
Przekopowska Agnieszka z d. Wróblewska
*około 1834 Konopki par. Grajewo
†
7477
Przekopowski Jan
*około 1830 Mierucie
†
7478
Przestrzelska Agnieszka z d. Grądzka
*około 1849 Łoje
†22-09-1911 Brychy
7479
Przestrzelska Anastazja z d. Kossakowska
*około 1825 Mocarze
†
7480
Przestrzelska Aniela z d. Ciszewska
*około 1825 Konopki
†po 22-10-1893
7481
Przestrzelska Barbara
*04-10-1847 Brzostowo
†
7482
Przestrzelska Franciszka z d. Grzybowska
*około 1828 Siestrzanki
†po 07-02-1893
7483
Przestrzelska Franciszka z d. Karwowska
*około 1840 Mikuty
†przed 25-10-1892
7484
Przestrzelska Franciszka z d. Wysocka
*około 1838 Chrostowo
†po 08-03-1886
7485
Przestrzelska Franciszka z d. Polkowska
*około 1836 Biodry
†26-02-1884 Chyliny
7486
Przestrzelska Józefa z d. Kossakowska
*około 1849 Grądy Wielkie
†po 26-11-1907
7487
Przestrzelska Julianna z d. Polkowska
*około 1842 Biodry
†15-05-1917 Kąty /Burzyn/
7488
Przestrzelska Julianna z d. Karwowska
*około 1841 Brzostowo
†po 05-02-1894
7489
Przestrzelska Karolina z d. Ramotowska
*około 1839 Grądy Małe
†po 22-04-1902
7490
Przestrzelska Karolina z d. Masłowska
*około 1848 Kubra
†21-10-1898 Biodry /Burzyn/
7491
Przestrzelska Karolina z d. Konopka
*około 1834 Konopki Tłuste
†
7492
Przestrzelska Katarzyna z d. Laskowska
*około 1833 Przestrzele
†przed 05-1875
7493
Przestrzelska Katarzyna z d. Supińska
*około 1830 Szostaki
†
7494
Przestrzelska Ludwika
*około 1832 Kaimy
†po 19-02-1879
7495
Przestrzelska Ludwika z d. Konopka
*około 1832 Konopki Chude
†przed 02-1862
7496
Przestrzelska Marianna z d. Mogielnicka
*około 1838 Kąty
†07-12-1904 Nadbory /Burzyn/
7497
Przestrzelska Marianna z d. Mrówka
*około 1831 Radziłów
†od 26-11-1894 do 03-02-1896
7498
Przestrzelska Marianna z d. Samborska
*około 1834 Sambory
†przed 01-08-1895
7499
Przestrzelska Marianna z d. Rydzewska
*około 1834 Chrostowo
†po 19-02-1895
7500
Przestrzelska Marianna z d. Łojewska
*około 1841 Łoje Grężki
†przed 28-11-1899
7501
Przestrzelska Marianna z d. Borawska
*około 1842 Nadbory
†po 18-02-1896
7502
Przestrzelska Marianna z d. Filipkowska
*około 1847 Borawskie
†od 12-02-1901 do 30-01-1906
7503
Przestrzelska Marianna z d. Chylińska
*około 1834 Stryjaki
†28-11-1867 Kąty /Burzyn/
7504
Przestrzelska Marianna z d. Karwowska
*około 1849 Karwowo
†
7505
Przestrzelska Paulina z d. Mikucka
*około 1842 Barwiki
†od 19-11-1901 do 06-02-1912
7506
Przestrzelska Salomea z d. Święszkowska
*około 1841 Borawskie
†przed 21-09-1905
7507
Przestrzelska Salomea z d. Śmiarowska
*około 1832 Mieczki
†od 27-01-1875 do 11-02-1889
7508
Przestrzelska Teofila z d. Brzostowska
*około 1825 Nadbory
†19-09-1852
7509
Przestrzelska Wiktoria z d. Górska
*około 1838 Chrostowo
†
7510
Przestrzelski Adam
*około 1836 Boguszki
†po 01-08-1895
7511
Przestrzelski Adam
*około 1836 Męczki
†
7512
Przestrzelski Andrzej
*około 1837 Chyliny
†przed 19-10-1909
7513
Przestrzelski Antoni
*około 1831 Mocarze
†po 03-02-1896
7514
Przestrzelski Antoni
*około 1845 Kąty
†od 12-02-1901 do 30-01-1906
7515
Przestrzelski Feliks
*około 1828 Bartki
†
7516
Przestrzelski Franciszek
*około 1832 Mocarze
†18-11-1910 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
7517
Przestrzelski Franciszek
*26-01-1841 Kąty
†po 22-09-1911
7518
Przestrzelski Franciszek
*około 1836 Kaimy
†01-07-1904 Kotówek
7519
Przestrzelski Franciszek
*około 1833 Nadbory
†około 1872
7520
Przestrzelski Franciszek
*około 1846 Pluty
†
7521
Przestrzelski Franciszek Mateusz
*około 1848 Kąty
†
7522
Przestrzelski Grzegorz
*około 1845 Borawskie
†24-07-1924 Mścichy
7523
Przestrzelski Hipolit
*około 1827 Bartki
†25-11-1856
7524
Przestrzelski Ignacy
*około 1831 Pluty
†28-01-1854 Łoje Awissa /Przytuły/
7525
Przestrzelski Jan
*około 1841 Mocarze
†po 28-11-1899
7526
Przestrzelski Józef
*około 1835 Borawskie
†przed 21-09-1905
7527
Przestrzelski Józef
*około 1836 Chyliny
†przed 19-11-1901
7528
Przestrzelski Józef
*około 1837 Mocarze
†przed 08-03-1886
7529
Przestrzelski Julian
*około 1847 Chyliny
†od 09-02-1904 do 06-02-1918
7530
Przestrzelski Julian
*około 1838 Kąty
†przed 04-02-1894
7531
Przestrzelski Julian
*około 1835 Mocarze
†
7532
Przestrzelski Karol
*około 1847 Mocarze
†11-02-1918 Mocarze /Burzyn/
7533
Przestrzelski Ksawery
*około 1841 Kąty
†przed 19-10-1903
7534
Przestrzelski Piotr
*około 1828 Kąty
†po 18-02-1896
7535
Przestrzelski Piotr
*około 1841 Kaimy
†od 17-10-1905 do 25-02-1919
7536
Przestrzelski Piotr
*około 1832 Chyliny
†od 25-10-1892 do 31-01-1910
7537
Przestrzelski Piotr
*około 1831 Kaimy
†po 19-02-1879
7538
Przestrzelski Rajmund
*około 1843
†od 20-02-1900 do 10-07-1907
7539
Przestrzelski Stanisław
*około 1843 Mocarze
†26-04-1873 Kubrzany /Jedwabne/
7540
Przestrzelski Stanisław Grzegorz
*około 1832 Kąty
†27-10-1884 Kąty /Burzyn/
7541
Przestrzelski Tomasz
*około 1843 Męczki
†po 22-04-1902
7542
Przyborowska Barbara z d. Danowska
*01-01-1848 Klimaszewnica
†
7543
Przyborowska Eleonora z d. Kurejwo
*około 1834 Niedźwiedzkie
†po 29-01-1895
7544
Przyborowska Franciszka z d. Łepkowska
*około 1839 Lipnik
†od 22-11-1897 do 05-1899
7545
Przyborowska Józefata z d. Malinowska
*1840 Bukowo Duże
†26-01-1922 Bukowo /Słucz/
7546
Przyborowska Julianna z d. Konopka
*około 1846 Karwowo
†po 06-06-1893
7547
Przyborowska Katarzyna z d. Taurus
*około 1841
†21-04-1897 Bzury /Wąsosz/
7548
Przyborowska Katarzyna z d. Długołęcka
*około 1828 Barany
†
7549
Przyborowska Katarzyna z d. Gryśkiewicz
*około 1846 Czarnówek
†
7550
Przyborowska Rozalia z d. Długołęcka
*około 1832 Szczuczyn
†od 03-02-1896 do 06-1909
7551
Przyborowska Teofila z d. Owsianko
*około 02-1847 Bzury
†przed 10-02-1904
7552
Przyborowska Teofila z d. Mikulska
*około 1847 Pieniążki
†
7553
Przyborowski Adam
*około 1838 Brzozowa par. Białaszwewo
†20-01-1892 Brzozowa par. Białaszwewo
7554
Przyborowski Adam
*09-04-1847 Bzury
†11-03-1851 Bzury
7555
Przyborowski Adam Tomasz
*około 1843 Obiedzino
†po 22-02-1909
7556
Przyborowski Antoni
*około 1845 Przechody
†
7557
Przyborowski Franciszek
*około 1830 Andrychy
†
7558
Przyborowski Jan
*29-04-1842 Bzury
†17-12-1899 Bzury
7559
Przyborowski Józef
*około 1846 Brzozowa par. Białaszwewo
†
7560
Przyborowski Józef
*18-03-1840 Bzury
†
7561
Przyborowski Konstanty
*około 1845 Gnatowo
†
7562
Przyborowski Ludwik
*15-10-1836 Bzury
†
7563
Przyborowski Ludwik
*około 1846 Gałązki
†
7564
Przyborowski Maksymilian
*około 1844 Kiełcze Stare
†
7565
Przyborowski Mikołaj
*07-12-1833 Bzury
†
7566
Przyborowski Stanisław
*około 1836 Gnatowo
†przed 26-01-1922
7567
Przyborowski Szczepan
*26-12-1849 Bzury
†
7568
Przyborowski Tadeusz
*około 1832 Pasichy
†po 29-01-1895
7569
Przykopa Józef
*około 1837 Mierucie
†
7570
Przykopa Łucja z d. Dąbrowska
*około 1838 Niećkowo
†
7571
Przytulska Łucja z d. Tomaszewska
*około 1847 Żebry
†
7572
Przytulski Stanisław
*około 1841 Cyprki
†
7573
Przytuła Marianna z d. Łepkowska
*około 1843 Modzele
†po 21-11-1898
7574
Przytuła Walenty
*około 1844 Zabiele
†przed 21-11-1898
7575
Ptak Adam
*około 1830 Cieciorki
†
7576
Ptak Marianna z d. Chochowska
*około 1838 Cieciorki
†11-01-1892 Kubra /Przytuły/
7577
Ptak Rozalia z d. Bagińska
*około 1837 Bagienice
†przed 28-04-1907
7578
Ptaszyńska Adela z d. Hinc
*około 1849 Poryte
†po 10-02-1896
7579
Ptaszyńska Katarzyna z d. Górska
*około 1849 Rutki
†
7580
Ptaszyńska Marianna z d. Bogdańska
*około 1831 Wizna
†
7581
Ptaszyński Adam
*około 1846 Gutki
†po 21-05-1917
7582
Ptaszyński Adam
*1831 Wizna
†
7583
Ptaszyński Franciszek
*około 1844
†20-03-1848 Dusze /Przytuły/
7584
Ptaszyński Mikołaj
*około 1845 Kubra
†po 10-02-1896
7585
Ptaszyński Wojciech
*około 1839 Wizna
†po 26-11-1883
7586
Puchalska Elżbieta z d. Rydz
*około 1841 Zaręby-Sasiny
†
7587
Puchalska Franciszka z d. Glińska
*około 1827 Rydzewo-Pieniążek
†po 24-01-1888
7588
Puchalska Franciszka z d. Gutowska
*około 1842 Guty Podleśne
†26-07-1863 Grabowo /Grabowo/
7589
Puchalska Wiktoria
*około 1841 Mocarze
†04-04-1881 Mocarze /Burzyn/
7590
Puchalski Wincenty
*około 1838 Kowalewszczyzna
†
7591
Pukkas Aleksander Jan
*około 1848 Warszawa
†
7592
Purwin Zuzanna z d. Czarnecka
*około 1849 Żebry
†
7593
Pużarowski Feliks
*około 1842 Kownacin
†
7594
Pytloska Teresa z d. Karwowska
*około 1827 Żebry
†od 14-05-1879 do 07-11-1881
7595
Pytloski Wincenty
*około 1825 Księże Pole
†przed 25-10-1875
7596
Raciborska Marianna z d. Jankowska
*około 1829 Stare Juchy
†po 29-01-1900
7597
Raciborski Paweł
*około 1833 Bukowo
†08-05-1894 Bukowo Małe /Słucz/
7598
Raczkowska Katarzyna z d. Niedźwiedzka
*około 1838
†po 16-01-1899
7599
Raczkowski Franciszek
*około 1840
†po 16-01-1899
7600
Radkowska Wilhelmina z d. Szulc
*około 1846 Prusy
†przed 23-02-1897
7601
Radkowski Kazimierz
*około 1843 Górskie
†24-11-1903 Grędy /Wąsosz/
7602
Radziwanowska Anna z d. Archacka
*około 1845 Brzozowa Wólka
†
7603
Radziwanowski Jakub
*około 1847 Krzywólka
†
7604
Radziwon Antoni
*27-08-1825 Kramkowo
†przed 11-10-1874
7605
Radziwon Rozalia z d. Sulewska
*około 1825 Sieburczyn
†przed 11-10-1874
7606
Rafałowska Anna z d. Klimaszewska
*około 1831 Klimaszewnica
†po 13-02-1888
7607
Rafałowska Józefa z d. Wojciechowska
*około 1836 Grabowo
†od 22-02-1892 do 01-06-1903
7608
Rafałowska Małgorzata z d. Tyszkiewicz
*około 1832 Brzozowa Wólka
†po 27-01-1896
7609
Rafałowska Zuzanna z d. Joszkowska
*około 1828 Klimaszewnica
†30-10-1856 Kownatki
7610
Rafałowski Adam
*około 1830 Klimaszewnica
†przed 13-02-1888
7611
Rajska Marianna z d. Filipkowska
*około 1832 Słucz
†od 24-01-1886 do 26-02-1900
7612
Rakowska Anna z d. Kowalewska
*około 1832 Stryjaki
†przed 01-1862
7613
Rakowska Katarzyna z d. Bagińska
*około 1834 Przyborowo
†po 09-02-1880
7614
Rakowska Marianna z d. Sulkowska
*około 1845 Konopki-Białystok
†
7615
Rakowska Paulina z d. Czepowicz
*około 1840 Srebrowo
†
7616
Rakowska Salomea z d. Wądołowska
*około 1849 Koniecki par. Wizna
†po 12-02-1907
7617
Rakowski Franciszek
*około 1849 Wilamowo
†po 13-02-1912
7618
Rakowski Jakub
*około 1836 Przyborowo
†
7619
Rakowski Józef
*około 1843 Rakowo-Czachy
†po 12-02-1907
7620
Rakowski Józef
*około 1830 Wizna
†przed 23-02-1873
7621
Rakowski Karol
*około 1834 Przyborowo
†po 09-02-1880
7622
Rakowski Maciej
*około 1840 Marki
†
7623
Rakowski Paweł
*około 1835 Przyborowo
†16-01-1901
7624
Ramotowska Agnieszka z d. Strynkowska
*około 1837 Męczki
†
7625
Ramotowska Agrypina Ludwika z d. Gawkowska
*około 1838 Szczawin
†po 20-01-1890
7626
Ramotowska Anna z d. Wądołowska
*około 1844 Rutkowskie
†po 07-08-1917
7627
Ramotowska Anna z d. Janczewska
*około 1827 Bronaki-Olki
†przed 09-02-1892
7628
Ramotowska Anna z d. Rutkowska
*około 1832 Rutkowskie
†od 07-11-1887 do 01-05-1897
7629
Ramotowska Anna z d. Sulewska
*około 1848 Borawskie
†
7630
Ramotowska Balbina Stanisława z d. Górska
*około 1835 Rutki
†
7631
Ramotowska Emilia z d. Rogowska
*około 1844 Wagi
†po 05-02-1901
7632
Ramotowska Ewa z d. Karwowska
*około 1826 Brychy
†przed 10-1874
7633
Ramotowska Franciszka z d. Rogowska
*około 1845 Trzaski
†po 07-02-1910
7634
Ramotowska Franciszka z d. Wysocka
*około 1826 Makowskie
†
7635
Ramotowska Joanna z d. Koszykowska
*około 1831 Biodry
†
7636
Ramotowska Julianna z d. Chrostowska
*około 1834 Kubrzany
†po 18-06-1895
7637
Ramotowska Julianna
*około 1841 Grądy Wielkie
†
7638
Ramotowska Julianna z d. Wądołowska
*około 1830 Makowskie
†
7639
Ramotowska Julianna z d. Mikucka
*około 1829 Grzymki
†
7640
Ramotowska Karolina z d. Truszkowska
*około 1839 Bagienice
†po 12-11-1894
7641
Ramotowska Karolina z d. Chrzanowska
*około 1847 Kubra
†03-10-1881 Pluty /Przytuły/
7642
Ramotowska Katarzyna z d. Olszewska
*około 1837 Skroda
†przed 12-06-1900
7643
Ramotowska Kazimiera z d. Krajewska
*około 1840 Grądy Małe
†przed 09-07-1897
7644
Ramotowska Magdalena z d. Krajewska
*około 1834 Grądy Małe
†30-09-1886
7645
Ramotowska Marcjanna
*około 1829 Ramoty
†
7646
Ramotowska Marianna z d. Górska
*około 1843 Rutki
†19-04-1929 Grądy Małe /Jedwabne/
7647
Ramotowska Marianna z d. Polkowska
*około 1832 Kąty
†przed 13-07-1914
7648
Ramotowska Marianna z d. Supińska
*około 1829 Korytki
†08-03-1908 Kotowo Plac /Jedwabne/
7649
Ramotowska Marianna z d. Chojnowska
*około 1839 Grądy Małe
†po 03-02-1902
7650
Ramotowska Marianna z d. Wojsław
*około 1828 Marki
†19-02-1856 Kownacin
7651
Ramotowska Marianna z d. Różańska
*około 1842 Toczyłowo
†
7652
Ramotowska Marianna Stanisława
*05-01-1846 Rutkowskie
†
7653
Ramotowska Rozalia z d. Strumiłowska
*około 1831 Rutki
†po 07-05-1883
7654
Ramotowska Teofila z d. Milewska
*około 1833 Bzury
†18-04-1901 Bzury /Wąsosz/
7655
Ramotowska Teofila z d. Kadłubowska
*około 1831 Bzury
†21-12-1862
7656
Ramotowska Teofila z d. Ciśnielewska
*około 1826 Kucze Małe
†
7657
Ramotowska Waleria z d. Mocarska
*około 1834 Rutki
†
7658
Ramotowska Wiktoria z d. Chrostowska
*około 1826 Brodowo
†po 07-11-1882
7659
Ramotowski Adam
*około 1827 Ramoty
†24-06-1896 Ramoty
7660
Ramotowski Adam
*około 1827 Danowo
†po 20-01-1890
7661
Ramotowski Aleksander Jan
*około 1831 Męczki
†05-09-1855 Męczki
7662
Ramotowski Andrzej
*około 1838 Grzymki
†
7663
Ramotowski Antoni
*około 1843 Wagi
†od 11-02-1890 do 07-02-1910
7664
Ramotowski Apolinary
*około 1838 Grądy Wielkie
†
7665
Ramotowski Edward
*około 1846
†po 18-11-1913
7666
Ramotowski Franciszek
*około 1838 Mieczki
†po 28-05-1911
7667
Ramotowski Franciszek
*około 1825 Grądy Wielkie
†27-09-1890 Kotowo Plac /Jedwabne/
7668
Ramotowski Franciszek
*około 1828 Borawskie
†
7669
Ramotowski Jakub
*około 1832 Męczki
†
7670
Ramotowski Jan
*około 1849
†od 24-07-1918 do 10-02-1919
7671
Ramotowski Jan
*około 1835 Męczki
†po 03-02-1902
7672
Ramotowski Jan
*około 1834 Pieńki
†przed 21-11-1892
7673
Ramotowski Józef
*około 1826 Ramoty
†przed 09-02-1892
7674
Ramotowski Józef
*około 1834 Danowo
†przed 12-06-1900
7675
Ramotowski Józef
*około 1841 Grądy Małe
†od 15-11-1892 do 02-09-1896
7676
Ramotowski Józef
*około 1837
†21-08-1872
7677
Ramotowski Julian
*około 1836 Mieczki
†przed 18-06-1895
7678
Ramotowski Karol
*około 1831 Danowo
†po 12-11-1894
7679
Ramotowski Kazimierz
*około 1827 Ramoty
†
7680
Ramotowski Kleofas
*około 1832 Grądy
†od 07-11-1887 do 01-05-1897
7681
Ramotowski Konstanty
*około 1846 Męczki
†
7682
Ramotowski Ksawery
*około 1827 Danowo
†20-06-1863
7683
Ramotowski Ludwik
*około 1841 Męczki
†od 09-07-1897 do 15-09-1902
7684
Ramotowski Nikodem
*około 1829 Sulewo Prusy
†po 18-04-1901
7685
Ramotowski Stanisław
*około 1846 Pluty
†28-01-1908 Pluty
7686
Ramotowski Teofil
*około 1842 Grądy Wielkie
†07-08-1917 Rutkowskie
7687
Ramotowski Teofil
*około 01-1835 Danowo
†06-01-1837 Danowo
7688
Ramotowski Tomasz
*około 1845 Pluty
†
7689
Ramotowski Tomasz Adam
*około 1831 Grądy Małe
†
7690
Ramotowski Walenty
*około 1839 Grądy Wielkie
†
7691
Ramotowski Wiktor
*około 1834 Grądy
†
7692
Raszczyk Marianna z d. Olszewska
*około 1832 Glinki
†
7693
Raulin Jan
*około 1834 Barany
†
7694
Raulin Ludwika z d. Alenkiewicz
*około 1834 Głębockie
†
7695
Rawa Adam
*około 1841 Budne
†13-02-1885 Bagienice
7696
Rawa Anna z d. Budna
*około 1836 Budne
†01-09-1871 Budne /Białaszewo/
7697
Rągowska Katarzyna z d. Gładkowska
*06-07-1833 Boczki
†13-05-1917 Szczuczyn /Szczuczyn/
7698
Rągowski Adam
*około 1831 Konopki-Białystok
†16-08-1886 Szczuczyn
7699
Rećko Franciszka Barbara z d. Piotrowska
*około 1837 Wizna
†
7700
Rejno Jan
*około 1835 Chrzanowo
†21-04-1916 Radziłów /Radziłów/
7701
Rejno Józefa z d. Obrycka
*około 1840 Pawełki
†po 21-04-1916
7702
Remiszewska Agnieszka z d. N
*około 1827
†03-12-1897 Dzierzbia /Poryte/
7703
Remiszewska Aleksandra z d. Mocarska
*około 1827 Żelechy par. Drozdowo
†
7704
Remiszewska Katarzyna z d. Maleszewska
*1832 Kokoszki
†przed 12-11-1877
7705
Remiszewska Marianna z d. Murawska
*około 1844 Janczewko
†
7706
Remiszewska Teresa z d. Leszczewska
*1846 Radziłów
†
7707
Remiszewski Aleksander
*około 1849 Wścieklice
†29-08-1909 Dzierzbia /Poryte/
7708
Remiszewski Aleksander
*około 1843 Boguszki
†06-02-1884 Łomża
7709
Remiszewski Andrzej
*około 1829 Boguszki
†po 23-04-1888
7710
Remiszewski Franciszek
*około 1832 Boguszki
†
7711
Remiszewski Jan
*około 1840 Olszyny
†07-02-1865
7712
Remiszewski Julian
*około 1846 Klimaszewnica
†
7713
Renkiewicz Aniela z d. Kadyszewska
*około 1842 Okrasin
†25-10-1886 Mścichy /Radziłów/
7714
Renkiewicz Aniela
*05-11-1848 Mścichy
†05-10-1857 Mścichy /Radziłów/
7715
Renkiewicz Ewa
*20-03-1845 Mścichy
†
7716
Renkiewicz Jan
*13-10-1840 Mścichy
†07-02-1914 Mścichy /Radziłów/
7717
Renkiewicz Marianna
*07-11-1839 Mścichy
†przed 1842
7718
Renkiewicz Piotr
*około 1825 Mścichy
†07-07-1894 Mścichy /Radziłów/
7719
Robaczyńska Agnieszka z d. Rogińska
*około 1838 Płochowo
†po 05-02-1902
7720
Robaczyńska Anna
*12-05-1845 Wąsosz
†
7721
Robaczyńska Marianna z d. Sulewska
*około 1836 Sulewo Prusy
†
7722
Robaczyńska Rozalia z d. Grygo
*około 1836 Kędziorowo
†08-03-1891
7723
Robaczyński Józef
*około 1829 Kędziorowo
†11-01-1896 Milewo /Wąsosz/
7724
Robaczyński Józef
*około 1841 Wąsosz
†po 05-02-1902
7725
Robaczyński Karol
*około 1836 Wąsosz
†
7726
Roda Andrzej
*około 1826 Jedwabne
†
7727
Roda Aniela z d. Kotowska
*około 1826 Bagienice
†
7728
Rode Adam
*około 1839 Poryte
†
7729
Rode Justyna z d. Cwalińska
*około 1847
†
7730
Rodowicz Józef
*około 1834
†
7731
Rogala Franciszek
*około 1845 Wólka
†przed 03-02-1919
7732
Rogala Jakub
*około 1833 Rakowo
†04-03-1862 Bzury
7733
Rogala Julianna z d. Kryszpin
*około 1845 Wąsosz
†przed 12-1897
7734
Rogalewska Katarzyna z d. Stecz
*około 1837
†
7735
Rogalewski Ludwik
*około 1841 Wizna
†
7736
Rogalska Agata z d. Szleszyńska
*około 1846 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 23-02-1897
7737
Rogalska Cecylia z d. Święczkowska
*około 1827
†27-02-1895 Jaki /Słucz/
7738
Rogalska Emilia z d. Brodowska
*około 1834 Czaple
†od 24-01-1882 do 29-11-1889
7739
Rogalska Franciszka z d. Szleszyńska
*około 1830 Barwiki
†przed 04-08-1914
7740
Rogalska Katarzyna z d. Wolska
*około 1846 Jedwabne
†
7741
Rogalska Marcjanna z d. Gutowska
*około 1839 Bronaki-Pietrasze
†przed 09-02-1897
7742
Rogalska Rozalia z d. Załęska
*około 1833 Sokoły par. Romany
†przed 06-1869
7743
Rogalska Rozalia z d. Sawicka
*około 1845 Skaje
†
7744
Rogalska Wiktoria z d. Niebrzydowska
*około 1830 Jaki
†05-12-1872 Jaki /Słucz/
7745
Rogalski Feliks
*około 1828 Rogale par. Romany
†przed 23-02-1897
7746
Rogalski Franciszek
*około 1847 Bronaki-Pietrasze
†
7747
Rogalski Franciszek
*około 1826 Jaki
†
7748
Rogalski Jan
*około 1835 Bronaki-Pietrasze
†przed 09-02-1897
7749
Rogalski Kacper
*około 1831 Rogale par. Romany
†06-01-1851 Pluty /Przytuły/
7750
Rogalski Maciej
*około 1843 Jaki
†przed 19-07-1904
7751
Rogalski Mateusz
*około 1832 Jaki
†od 18-02-1879 do 24-01-1882
7752
Rogalski Mateusz
*około 1837 Rogale par. Romany
†
7753
Rogalski Michał
*około 1827 Rogale par. Romany
†przed 25-11-1895
7754
Rogalski Michał
*około 1841 Michny
†
7755
Rogińska Anna z d. Zawistowska
*około 1830 Ruda
†po 03-02-1880
7756
Rogińska Franciszka z d. Domańska
*około 1840 Przechody
†po 27-11-1906
7757
Rogińska Franciszka z d. Wądołowska
*około 1842 Nadbory
†26-03-1900 Nadbory
7758
Rogińska Franciszka z d. Wojtkielewicz
*około 1840 Sośnia
†przed 19-06-1882
7759
Rogińska Izabella
*20-04-1840 Mroczki
†
7760
Rogińska Karolina z d. Szymkiewicz
*około 1846 Sojczyn-Borowy
†
7761
Rogińska Katarzyna
*około 1848 Brzozowa Wólka
†po 05-11-1894
7762
Rogińska Marcjanna z d. Paszkowska
*około 1837 Opartowo
†11-03-1864
7763
Rogińska Marianna z d. Merska
*około 1837 Przechody
†przed 21-11-1881
7764
Rogińska Marianna z d. Nietupska
*około 1833 Przechody
†18-01-1865
7765
Rogińska Marianna z d. Karwowska
*około 1845 Romany
†
7766
Rogińska Marianna z d. Archacka
*około 12-1844 Brzozowa Wólka
†
7767
Rogińska Rozalia z d. Czaplicka
*1839 Koziki
†
7768
Rogiński Andrzej
*około 1838 Brzozowa Wólka
†
7769
Rogiński Antoni
*około 1845 Płochowo
†
7770
Rogiński Jakub
*około 01-1844 Popki
†
7771
Rogiński Jan
*około 1840 Brzozowa Wólka
†przed 19-02-1900
7772
Rogiński Józef
*około 1838 Brzozowa Wólka
†przed 05-11-1894
7773
Rogiński Konstanty
*około 1843 Sośnia
†przed 19-06-1882
7774
Rogiński Szymon
*około 1841 Brzozowa Wólka
†
7775
Rogowska Aniela z d. Górska
*około 1829 Wagi
†po 23-01-1897
7776
Rogowska Anna z d. Bukowska
*około 1830 Karwowo
†po 05-02-1877
7777
Rogowska Anna z d. Rogińska
*około 1830 Sośnia
†po 28-02-1876
7778
Rogowska Anna z d. Niebrzydowska
*01-03-1835 Obrytki
†28-08-1870
7779
Rogowska Anna z d. Konopka
*około 1834 Kąty
†
7780
Rogowska Antonina z d. Mierzejewska
*około 1836
†07-11-1920 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/
7781
Rogowska Antonina z d. Mocarska
*około 1830 Karwowo
†po 18-02-1879
7782
Rogowska Antonina Marcjanna z d. Trzaska
*około 1833 Kąty
†przed 01-1868
7783
Rogowska Apolonia z d. Karaś
*1831 Białaszewo
†17-11-1909 Modzele /Wąsosz/
7784
Rogowska Balbina z d. Konopka
*około 1847 Łoje Awissa
†21-02-1872
7785
Rogowska Balbina z d. Karwowska
*około 1847 Wypychy
†
7786
Rogowska Franciszka z d. Kulikowska
*około 1831 Lipińskie
†po 03-07-1899
7787
Rogowska Franciszka z d. Górska
*około 1838 Wagi
†
7788
Rogowska Izabella z d. Trzaska
*około 1835 Kąty
†po 14-02-1916
7789
Rogowska Józefa z d. Lach
*około 1840 Klimaszewnica
†1889
7790
Rogowska Józefa z d. Dębińska
*około 1838 Konopki
†
7791
Rogowska Juliana z d. Kossakowska
*około 1839 Brychy
†po 14-06-1898
7792
Rogowska Julianna z d. Gawecka
*około 1834 Zakrzewo
†po 10-02-1890
7793
Rogowska Julianna z d. Mikucka
*około 1838 Mikuty
†przed 09-02-1885
7794
Rogowska Julianna z d. Kadłubowska
*około 1845 Radziłów
†
7795
Rogowska Julianna Marianna
*23-07-1847 Rutkowskie
†
7796
Rogowska Katarzyna z d. Kamińska
*około 1828 Miłki
†po 22-01-1872
7797
Rogowska Marcjanna
*około 1825 Pluty
†po 21-02-1881
7798
Rogowska Marianna z d. Śmiarowska
*około 1840 Mieczki
†22-04-1911 Chyliny
7799
Rogowska Marianna z d. Cwalińska
*około 1830 Cwaliny Duże
†po 29-01-1890
7800
Rogowska Marianna z d. Karwowska
*około 1832 Przytuły
†po 09-02-1890
7801
Rogowska Marianna
*około 1844
†19-01-1896 Wagi /Przytuły/
7802
Rogowska Marianna z d. Konopka
*około 1832 Karwowo
†po 15-11-1880
7803
Rogowska Marianna z d. Zamojska
*1833 Kurki
†26-11-1873 Modzele
7804
Rogowska Marianna z d. Polkowska
*około 1846 Kąty
†21-10-1884 Kąty /Burzyn/
7805
Rogowska Marianna (Józefa)
*około 1838 Trzaski
†20-04-1908
7806
Rogowska Monika z d. Ramotowska
*około 1837 Wagi
†przed 13-01-1881
7807
Rogowska Monika z d. Karwowska
*około 1849 Supy
†
7808
Rogowska Paulina z d. Wojsław
*15-12-1842 Wojsławy
†
7809
Rogowska Paulina Ludwika z d. Ożarowska
*około 1829 Rutkowskie
†od 09-11-1895 do 06-11-1905
7810
Rogowska Placyda
*około 11-1840 Mikuty
†przed 01-05-1899
7811
Rogowska Placyda z d. Godlewska
*około 1837 Wagi
†przed 03-1891
7812
Rogowska Rozalia z d. Chrzanowska
*około 1825 Kubra
†przed 14-10-1891
7813
Rogowska Rozalia z d. Rydzewska
*około 1827 Kubra
†
7814
Rogowska Rozalia z d. Grabowska
*około 1835 Boczki
†
7815
Rogowska Rozalia z d. Sokołowska
*około 1830 Szaki
†
7816
Rogowska Salomea z d. Kacprowska
*około 1844 Wąsosz
†przed 17-02-1903
7817
Rogowska Salomea z d. Przechocka
*około 1839 Pieńki
†od 28-01-1896 do 13-07-1908
7818
Rogowska Teofila z d. Godlewska
*około 1844 Kotówek
†po 30-01-1899
7819
Rogowska Teresa z d. Gorczyca
*około 1826 Brodowo
†po 26-10-1875
7820
Rogowska Wiktoria z d. Ramotowska
*około 1831 Danowo
†po 28-11-1888
7821
Rogowska Wiktoria z d. Korytkowska
*około 1828 Pluty
†
7822
Rogowski Adam
*około 1832 Klimaszewnica
†przed 11-10-1921
7823
Rogowski Adam
*około 1825 Brodowo
†po 14-06-1898
7824
Rogowski Adam
*około 1826 Pluty
†po 18-02-1879
7825
Rogowski Adam
*około 1827 Supy
†od 07-02-1877 do 30-01-1882
7826
Rogowski Adam
*około 01-1838 Brychy
†przed 09-02-1885
7827
Rogowski Adam
*około 1846 Wizna
†
7828
Rogowski Aleksander
*około 1826 Sojczynek
†po 28-02-1876
7829
Rogowski Andrzej
*około 1839 Pluty
†14-02-1916 Pluty /Przytuły/
7830
Rogowski Andrzej
*około 1827 Supy
†
7831
Rogowski Franciszek
*około 1825 Wagi
†po 23-01-1897
7832
Rogowski Franciszek
*około 1830 Pluty
†
7833
Rogowski Grzegorz
*około 1844 Bartki
†21-03-1896 Łoje Awissa
7834
Rogowski Jakub
*około 1842 Trzaski
†
7835
Rogowski Jakub
*około 1826 Bogusze
†
7836
Rogowski Jakub Antoni
*05-09-1849 Rutkowskie
†
7837
Rogowski Jan
*około 1831 Bartki
†
7838
Rogowski Józef
*około 1831 Pluty
†24-01-1896 Kąty /Burzyn/
7839
Rogowski Józef
*około 1847 Trzaski
†po 04-02-1908
7840
Rogowski Józef
*około 1833 Wagi
†1893 Kąty
7841
Rogowski Józef
*około 1827 Rydzewo-Pieniążek
†po 26-10-1875
7842
Rogowski Józef
*około 1837 Wagi
†09-03-1880 Wagi /Przytuły/
7843
Rogowski Julian
*około 1834 Bartki
†po 19-02-1884
7844
Rogowski Kazimierz
*21-02-1835 Pieńki
†przed 11-02-1890
7845
Rogowski Konstanty
*1848 Wagi
†
7846
Rogowski Ludwik
*około 1843 Rydzewo
†21-03-1918 Wąsosz /Wąsosz/
7847
Rogowski Ludwik
*około 1834 Trzaski
†
7848
Rogowski Maciej
*około 1838 Wagi
†19-09-1893 Glinki
7849
Rogowski Michał
*około 1832 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 10-02-1890
7850
Rogowski Michał
*około 1848 Kurkowo
†
7851
Rogowski Michał
*około 1826 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
7852
Rogowski Mikołaj
*około 1834 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
7853
Rogowski Paweł
*około 1825 Brychy
†
7854
Rogowski Piotr
*około 1830 Brychy
†14-03-1873
7855
Rogowski Stanisław
*około 1829 Pieńki
†od 09-10-1883 do 09-02-1890
7856
Rogowski Stanisław
*około 1845 Pieńki
†
7857
Rogowski Teodor
*około 1838 Klimaszewnica
†przed 04-02-1931
7858
Rogowski Teofil
*około 1833 Rydzewo
†przed 04-02-1879
7859
Rogowski Tomasz
*około 1836 Klimaszewnica
†przed 03-07-1899
7860
Rogowski Tomasz
*około 1831 Sojczynek
†
7861
Rogowski Wawrzyniec
*około 1828 Trzaski
†
7862
Rolkowska Karolina z d. Sankowska
*28-10-1828 Wąsosz
†
7863
Rolkowski Wojciech
*około 1830
†07-10-1884 Niećkowo /Wąsosz/
7864
Rolkowski Wojciech
*około 1830 Wąsosz
†
7865
Roman Franciszka z d. Filipkowska (Truszkowska)
*około 1849
†przed 04-1894
7866
Roman Jakub
*około 1827 Chełchy
†28-01-1890 Chełchy /Niedźwiadna/
7867
Roman Teresa
*1837 Chełchy
†1840 Chełchy /Niedźwiadna/
7868
Roman Wojciech
*około 1825 Chełchy
†1884 Chełchy /Niedźwiadna/
7869
Romanowska Agnieszka z d. Bielawska
*około 1846 Przytuły
†
7870
Romanowska Franciszka z d. Zacharzewska
*około 10-1848 Brzeźnio
†
7871
Romanowska Joanna z d. Chojnicka
*około 1840 Dąbrowa par. Wieluń
†
7872
Romanowska Józefa z d. Barwikowska
*około 1849 Niećkowo
†13-03-1923 Koniecki Duże /Wąsosz/
7873
Romanowska Marianna z d. Modzelewska
*około 1829 Wąsosz
†po 13-02-1882
7874
Romanowska Monika z d. Januszewska
*około 1826 Prusy
†03-02-1875
7875
Romanowska Placyda z d. Koszykowska
*około 1835 Czachy
†
7876
Romanowska Teofila z d. Ostrowska
*około 1844 Kubra
†
7877
Romanowski Franciszek
*około 1847 Dobrzyjałowo
†
7878
Romanowski Jakub (Jan)
*około 1834 Romany
†
7879
Romanowski Józef
*około 1839 Łepki
†
7880
Romanowski Józef Stanisław
*około 1834 Niedźwiedzkie
†
7881
Romanowski Piotr
*około 1831 Tajenko
†po 13-02-1882
7882
Romański Jan z d. Romanowski
*około 1833 Prusy
†
7883
Rost Aleksander
*około 1834 Szczuczyn
†
7884
Rost Kornela z d. Lutostańska
*około 1843 Lutostań
†
7885
Rost Ludwika z d. Olszewska
*około 1840 Szczuczyn
†
7886
Rost Stanisław
*około 1846 Szczuczyn
†
7887
Rost Zofia Izabella z d. Jawidzyk
*około 1842 Cztery Kopy
†28-10-1880
7888
Rostek Karol (Maciej)
*około 1825 Szczuczyn
†13-06-1895 Wąsosz /Wąsosz/
7889
Rostek Marcjanna z d. Milewska
*około 1831 Danówek
†przed 20-01-1896
7890
Rostek Marianna Anna z d. Grochulska
*około 1827 Wąsosz
†08-07-1869 Wąsosz
7891
Rostkowska Agnieszka z d. Łepkowska
*około 1833 Łoje
†po 06-03-1888
7892
Rostkowska Aleksandra z d. Chludzińska
*około 1841 Bagińskie
†od 13-02-1893 do 29-07-1913
7893
Rostkowska Anna z d. Bagińska
*około 1838 Bagienice
†po 14-02-1887
7894
Rostkowska Józefata z d. Pieńkowska
*około 1825 Pieńki
†1866
7895
Rostkowska Józefata Zuzanna z d. Śmiarowska
*około 1843 Mieczki
†
7896
Rostkowska Julianna z d. Polkowska
*około 1842 Kąty
†po 03-07-1894
7897
Rostkowska Katarzyna z d. Polakowska
*około 1830 Borawskie
†po 10-02-1891
7898
Rostkowska Marianna z d. Mroczkowska
*około 1835 Kubrzany
†
7899
Rostkowska Teofila z d. Mieczkowska
*około 1848 Mieczki
†23-06-1882 Rutki
7900
Rostkowska Wiktoria z d. Strumiłowska
*około 1833 Rutki
†przed 10-1866
7901
Rostkowska Wiktoria z d. Laskowska
*około 1829 Przestrzele
†
7902
Rostkowski Antoni
*około 1831 Korytki
†
7903
Rostkowski Franciszek
*około 1825 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 14-02-1887
7904
Rostkowski Jan
*około 1841 Rutki
†
7905
Rostkowski Józef
*około 1830 Rutki
†po 26-11-1900
7906
Rostkowski Leon
*około 1826 Grądy Wielkie
†23-01-1893
7907
Rostkowski Ludwik Piotr
*1839 Rutki
†
7908
Rostkowski Rajmund
*około 1833 Rutki
†od 28-02-1881 do 06-03-1888
7909
Rostkowski Stanisław
*około 1825 Rutki
†przed 16-06-1873
7910
Rostkowski Szczepan
*około 1836 Kuczyny
†po 29-07-1913
7911
Rostkowski Wiktor Stanisław
*około 1844 Rutki
†
7912
Roszkowska Salomea z d. Mroczkowska
*około 1842 Konopki Tłuste
†po 19-02-1906
7913
Roszkowska Wiktoria z d. Ramotowska
*około 1834 Wagi
†
7914
Roszkowski Antoni
*około 1830 Konopki par. Jedwabne
†
7915
Roszkowski Kazimierz
*około 1837 Konopki Chude
†po 19-02-1906
7916
Rozmierski Hilary Kalikst
*około 1828
†07-10-1871 Ciemianka /Grabowo/
7917
Rozwadowska Anna z d. Mieczkowska
*około 1838 Janczewo
†przed 23-04-1906
7918
Rozwadowska Józefa z d. Wróblewska
*około 1843
†po 11-10-1896
7919
Rozwadowska Julianna z d. Szydłowska
*około 1826 Burzyn
†przed 12-09-1881
7920
Rozwadowska Marianna (Marcjanna) z d. Koszykowska
*około 1839 Biodry
†01-09-1911 Biodry /Burzyn/
7921
Rozwadowski Andrzej
*około 1846 Mocarze
†07-06-1910 Mocarze /Burzyn/
7922
Rozwadowski Antoni
*około 1829 Kucze
†14-03-1879 Przytuły /Przytuły/
7923
Rozwadowski Jakub
*około 1837 Biodry
†28-01-1913 Biodry /Burzyn/
7924
Rozwadowski Stanisław
*około 1838 Kucze Wielkie
†23-04-1906 Kucze Małe /Jedwabne/
7925
Rozwadowski Stanisław
*około 1843 Siestrzanki
†przed 18-01-1886
7926
Rozwadowski Wawrzyniec
*około 1844 Kucze Wielkie
†20-01-1896 Kucze Małe /Jedwabne/
7927
Rozwadowski Wojciech
*około 1832
†07-12-1868 Mocarze /Burzyn/
7928
Rózio Ferdynand
*około 1832 Świętajny
†
7929
Rózio Lota z d. Soból
*około 1840 Ełk
†17-02-1877
7930
Rózio Ludwik
*około 1841 Rydzewo
†po 13-02-1899
7931
Rózio Marianna z d. Koronoska
*około 1834 Szczuczyn
†
7932
Rubińska Teofila
*około 1825
†04-02-1832 Świdry
7933
Ruchacz Ewa z d. Sosnowska
*około 1844 Grajewo
†
7934
Ruchacz Maciej
*około 1839 Rajgród
†
7935
Rudlewski Teodor
*około 1826 Mocarze
†24-07-1888 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
7936
Rudnicka Aniela z d. Jaworowska
*około 1825 Rajgród
†po 24-11-1884
7937
Rudnicka Katarzyna z d. Malinowska
*około 10-1847 Załuski
†przed 07-06-1927
7938
Rudnicki czyli Rudnik Mikołaj z d. Rudnicki
*około 1839 Słucz
†przed 07-06-1927
7939
Rudnickka Anna z d. Filipkowska
*około 1841 Żebry
†10-04-1868
7940
Rudnik Andrzej
*około 1825 Witynie
†przed 28-07-1861
7941
Rudnik Franciszek
*około 1825 Żebry
†18-11-1870 Godlewo
7942
Rudnik Franciszka z d. Drzazgowska
*około 1836 Żebry
†28-07-1861 Żebry
7943
Rudnik Karolina z d. Skrodzka
*około 1827 Bukowo Małe
†21-07-1859 Bukowo /Słucz/
7944
Rudnik Marianna z d. Szyskowska
*około 1834 Zalesie
†10-11-1868 Zalesie
7945
Rudzka Józefa z d. Zając
*około 1846 Rajgród
†05-02-1883 Ławsk
7946
Rudzka Karolina z d. Tarnacka
*około 1833 Słucz
†17-07-1875 Ławsk /Wąsosz/
7947
Rudzka Marianna z d. Konopka
*1836 Konopki Monety
†
7948
Rudzki Jakub
*około 1834 Możdżenie
†od 08-02-1896 do 08-06-1896
7949
Rupińska Wiktoria z d. Bogusz
*około 1827 Bukowo Małe
†od 08-02-1875 do 14-02-1887
7950
Rupiński Antoni
*około 1825 Borawskie
†od 14-02-1887 do 12-06-1893
7951
Rupiński Jan
*około 1832 Borawskie
†10-05-1858 Nieciki
7952
Rusiecka Katarzyna z d. Kukowska
*około 1844 Mścichy
†
7953
Rusiecki Jan
*około 1849 Żebry
†
7954
Rusiński Ludwik
*około 1833 Czerwonki
†25-03-1838 Czerwonki /Wąsosz/
7955
Ruszczyk Aniela z d. Łapińska
*około 1826 Białogrądy
†
7956
Ruszczyk Antoni
*około 1844 Sojczynek
†przed 21-11-1898
7957
Ruszczyk Barbara z d. Bargłowska
*około 1848 Klimaszewnica
†po 21-11-1898
7958
Ruszczyk Franciszek
*około 1833 Sojczynek
†po 21-10-1889
7959
Ruszczyk Franciszka z d. Witkowska
*około 1840 Przechody
†przed 20-08-1898
7960
Ruszczyk Franciszka z d. Łajewska
*około 1843 Ciemnoszyje
†po 21-10-1889
7961
Ruszczyk Grzegorz
*1847 Sojczynek
†po 19-02-1900 Wąsosz
7962
Ruszczyk Jakub
*około 1840 Sojczynek
†
7963
Ruszczyk Józef
*około 1846 Sojczyn-Borowy
†po 29-01-1917
7964
Ruszczyk Józef
*około 1834 Przechody
†
7965
Ruszczyk Leon
*około 1827 Przechody
†po 28-10-1887
7966
Ruszczyk Maciej
*około 1834 Brzozowa Wólka
†30-08-1870
7967
Ruszczyk Marianna z d. Bałdyga
*około 1829 Białogrądy
†przed 14-06-1880
7968
Ruszczyk Marianna z d. Szymanowska
*około 1839 Przechody
†24-09-1860
7969
Ruszczyk Teofila z d. Łojewska
*około 1843 Ciemnoszyje
†
7970
Ruszczyk Teresa z d. Orłowska
*około 1840 Kapice
†
7971
Ruszczyk Wojciech
*około 1835 Sojczyn
†po 06-02-1899
7972
Rutkiewicz Adam
*około 1833 Wąsosz
†
7973
Rutkiewicz Anna z d. Wiśniewska
*około 1825 Sokoły
†21-02-1856 Wąsosz
7974
Rutkiewicz Rozalia z d. Liszewska
*1834 Kukowo
†
7975
Rutkowska Anna z d. Chmielewska
*około 1837 Radziłów
†od 06-02-1899 do 11-02-1907
7976
Rutkowska Anna z d. Dudzińska
*około 1832 Radziłów
†po 14-02-1882
7977
Rutkowska Anna z d. Brzozowska
*1835 Flesze
†25-02-1874 Bagienice
7978
Rutkowska Anna z d. Tocicka
*około 1833 Szostaki
†
7979
Rutkowska Antonina z d. Dobkowska
*około 1848 Radziłów
†po 26-02-1889
7980
Rutkowska Antonina z d. Kossakowska
*około 1840 Grądy Wielkie
†
7981
Rutkowska Augusta z d. Mościcka
*około 1843 Grądy Wielkie
†po 05-05-1904
7982
Rutkowska Balbina z d. Szleszyńska
*około 1835 Orlikowo
†przed 23-02-1897
7983
Rutkowska Daniela z d. Chojnowska
*około 1847 Kownatki
†
7984
Rutkowska Eleonora z d. Bagińska
*około 12-1847 Sokoły par. Romany
†
7985
Rutkowska Felicjanna z d. Chojnowska
*około 1847 Grądy Małe
†przed 04-1874
7986
Rutkowska Franciszka z d. Karwowska
*około 1846
†po 09-10-1911
7987
Rutkowska Franciszka z d. Gardocka
*około 1841
†po 18-02-1901
7988
Rutkowska Franciszka z d. Moniuszko
*około 1835 Olszewo par. Romany
†
7989
Rutkowska Joanna (Anna) z d. Dołęga
*około 1838
†10-02-1880 Grądy Wielkie /Jedwabne/
7990
Rutkowska Józefa z d. Kossakowska
*około 1836 Grądy Wielkie
†przed 26-02-1900
7991
Rutkowska Józefa z d. Wądołowska
*około 1840 Rutki
†
7992
Rutkowska Józefata z d. Karwowska
*około 1839 Brzostowo
†przed 09-07-1894
7993
Rutkowska Karolina z d. Siedlecka
*około 1837 Słucz
†
7994
Rutkowska Katarzyna z d. Bagińska
*około 1843 Przyborowo
†po 30-01-1894
7995
Rutkowska Ludwika z d. Przestrzelska
*około 1840 Kąty
†przed 12-02-1889
7996
Rutkowska Magdalena z d. Sulewska
*około 1825 Sieburczyn
†
7997
Rutkowska Małgorzata z d. Dołęga
*około 1840 Makowskie
†od 21-06-1887 do 05-02-1901
7998
Rutkowska Marcjanna z d. Koszykowska
*około 1834 Brzostowo
†po 07-02-1887
7999
Rutkowska Marianna z d. Karpińska
*około 1836 Kosówka
†po 16-01-1899
8000
Rutkowska Marianna z d. Downar
*około 1829 Brzeźnio
†po 28-09-1891
8001
Rutkowska Marianna z d. Olszewska
*około 1831 Grądy Małe
†03-06-1860
8002
Rutkowska Marianna z d. Puchalska
*około 1831
†przed 08-1854
8003
Rutkowska Martyna z d. Jurska
*około 1847 Łoje Awissa
†23-12-1889 Łoje Awissa
8004
Rutkowska Paulina z d. Danowska
*około 1829 Budne
†po 03-03-1889
8005
Rutkowska Paulina z d. Biedrzycka
*około 1848 Święcienin
†przed 17-02-1908
8006
Rutkowska Paulina z d. Kielian
*około 07-1848 Bagienice
†po 28-01-1896
8007
Rutkowska Salomea z d. Rogowska
*1844 Rutkowskie
†10-08-1911 Rutkowskie /Burzyn/
8008
Rutkowska Salomea z d. Przestrzelska
*około 1828 Kąty
†po 04-07-1887
8009
Rutkowska Salomea z d. Gutowska
*około 1849 Bronaki-Pietrasze
†
8010
Rutkowska Teofila z d. Kołakowska
*około 1831 Szymany
†
8011
Rutkowski Adam
*około 1840 Rutkowskie
†po 09-10-1911
8012
Rutkowski Adam
*około 1842 Kubra
†29-03-1872 Kubra
8013
Rutkowski Adam
*około 1831
†27-03-1855 Konopki par. Radziłów /Radziłów/
8014
Rutkowski Andrzej
*około 1834
†po 20-11-1912
8015
Rutkowski Andrzej
*około 1840 Srebrowo
†01-03-1900 Drozdowo /Drozdowo/
8016
Rutkowski Antoni
*około 1844 Chrzanowo
†przed 05-02-1918
8017
Rutkowski Antoni
*około 1846 Rutkowskie
†
8018
Rutkowski Antoni Wiktor
*07-09-1836 Bagienice
†19-09-1838 Bagienice
8019
Rutkowski Baltazar
*około 1831 Mieczki
†
8020
Rutkowski Chryzogon
*24-11-1828 Bagienice
†26-03-1896 Bagienice /Wąsosz/
8021
Rutkowski Franciszek
*około 1840 Rutkowskie
†po 09-07-1894
8022
Rutkowski Franciszek
*około 1843 Rutkowskie
†18-03-1881 Rutkowskie
8023
Rutkowski Franciszek
*około 1836 Mikuty
†
8024
Rutkowski Franciszek
*około 1825 Srebrowo
†
8025
Rutkowski Franciszek
*około 10-1842 Rogale par. Romany
†
8026
Rutkowski Hipolit
*około 1849 Kamianki
†05-05-1904
8027
Rutkowski Ignacy
*25-09-1841 Rutkowskie
†przed 23-02-1892
8028
Rutkowski Jakub
*około 1843 Kossaki
†11-09-1863
8029
Rutkowski Jan
*około 1830 Rutkowskie Duże
†przed 03-03-1889
8030
Rutkowski Jan
*około 1832 Kossaki
†30-10-1865
8031
Rutkowski Jan
*około 1849 Ruś
†
8032
Rutkowski Jan
*około 1838 Rutkowskie
†
8033
Rutkowski Józef
*około 1846 Rutkowskie
†04-08-1923 Rutkowskie /Burzyn/
8034
Rutkowski Józef
*około 1837 Rutkowskie
†21-03-1909 Borawskie
8035
Rutkowski Józef
*około 1829 Bagienice
†po 28-01-1896
8036
Rutkowski Józef
*około 1835 Rutkowskie
†po 26-02-1900
8037
Rutkowski Karol
*około 1833 Czaple
†
8038
Rutkowski Kazimierz
*około 1834 Radziłów
†po 11-02-1907
8039
Rutkowski Kazimierz
*18-06-1838 Rutkowskie
†od 24-11-1896 do 10-02-1902
8040
Rutkowski Kazimierz
*około 1840 Mocarze
†1893 Brzostowo
8041
Rutkowski Leopold
*około 1832 Rutkowskie
†po 07-02-1887
8042
Rutkowski Ludwik
*około 1829 Radziłów
†przed 14-02-1882
8043
Rutkowski Ludwik
*około 1845 Rutkowskie
†od 16-02-1896 do 18-02-1901
8044
Rutkowski Ludwik Jakub
*08-07-1847 Rutkowskie
†po 30-01-1918
8045
Rutkowski Maciej
*około 1827 Wasilówka
†od 21-02-1887 do 07-11-1893
8046
Rutkowski Maksymilian
*około 1844 Kamianki
†09-04-1900 Kamianki /Burzyn/
8047
Rutkowski Michał Mateusz
*około 1842 Modzele
†po 30-01-1894
8048
Rutkowski Paweł
*około 1834 Łempice
†przed 31-01-1881
8049
Rutkowski Piotr Ignacy
*około 1831 Rutkowskie
†
8050
Rutkowski Stanisław
*około 1846 Radziłów
†po 26-02-1889
8051
Rutkowski Stanisław
*około 1835 Kossaki
†14-03-1869
8052
Rutkowski Teodor
*około 1843 Kamianki
†po 05-02-1901
8053
Rybacka Anna z d. Świderska
*około 1825 Czaple
†26-04-1859
8054
Rybacka Józefata z d. Obrycka
*02-05-1847 Gackie
†12-02-1924 Konopki
8055
Rybacki Julian
*około 1845 Lipińskie
†od 26-02-1900 do 12-02-1924
8056
Rybak Franciszek
*około 1838 Kozioł
†przed 13-10-1907
8057
Rybińska Anna z d. Falkowska
*około 1841 Chrzanowo
†
8058
Rybiński Kajetan
*około 1833 Górskie
†24-12-1864 Bagienice
8059
Rybiński Stanisław
*około 1825 Wagi
†
8060
Rydelek Franciszka z d. Świgońska
*około 1837 Grędy
†po 25-01-1892
8061
Rydelek Józef
*około 1844 Grędy
†przed 01-1907
8062
Rydelek Ludwik
*około 1825 Kamińskie
†przed 04-05-1874
8063
Rydelek Marianna z d. Konopka
*około 1838 Skaje
†
8064
Rydelek Piotr
*około 1835 Kamińskie
†po 25-01-1892
8065
Rydzewska Aniela z d. Mieczkowska
*około 1848 Mieczki
†po 21-02-1903
8066
Rydzewska Barbara z d. Chrostowska
*około 1834 Chrostowo
†
8067
Rydzewska Barbara z d. Konopka
*około 1832 Konopki
†
8068
Rydzewska Cyryla Karolina z d. Sokołowska
*około 1847 Gutki
†
8069
Rydzewska Feliksa z d. Godlewska
*około 1843 Rydzewo Szlacheckie
†16-03-1922 Rydzewo Szlacheckie /Słucz/
8070
Rydzewska Franciszka z d. Bagińska
*około 1830
†15-01-1866 Bukowo Małe /Słucz/
8071
Rydzewska Karolina z d. Danowska
*27-10-1825 Sulewo Prusy
†
8072
Rydzewska Katarzyna z d. Borawska
*około 1828 Olszewo par. Romany
†
8073
Rydzewska Konstancja z d. Danowska
*20-10-1848 Sulewo Kownaty
†14-02-1918 Zaborowo /Wąsosz/
8074
Rydzewska Magdalena z d. Zaręba
*około 1841
†03-02-1892 Wólka Mała
8075
Rydzewska Marianna z d. Rutkowska
*około 1836 Mieczki
†od 25-11-1889 do 11-09-1905
8076
Rydzewska Marianna z d. Tyszka
*około 1844 Dzięgiele
†od 23-11-1891 do 25-11-1902
8077
Rydzewska Marianna z d. Sulewska
*30-01-1839 Zaborowo
†1876
8078
Rydzewska Wiktoria z d. Lipińska
*około 1846 Obrytki
†po 25-02-1895
8079
Rydzewska Wiktoria z d. Lewicka
*około 1843 Bagińskie
†22-12-1891
8080
Rydzewski Aleksander
*około 1847 Wólka Piotrowska
†po 14-02-1922
8081
Rydzewski Felicjan
*około 1831 Mieczki
†
8082
Rydzewski Franciszek
*około 1835 Jurzec Szlachecki
†
8083
Rydzewski Ignacy
*około 1836 Bukowo Małe
†przed 15-01-1889
8084
Rydzewski Józef
*około 1843
†po 21-11-1907
8085
Rydzewski Konstanty
*około 1835 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†04-02-1855
8086
Rydzewski Ludwik
*około 1840 Bukowo Małe
†przed 16-03-1922
8087
Rydzewski Łukasz
*około 1826 Żelazki
†przed 13-11-1900
8088
Rydzewski Marcel
*około 1844 Cyprki
†
8089
Rydzewski Stanisław
*około 1827 Rydzewo
†od 09-02-1891 do 03-02-1902
8090
Rykaczewski Michał
*około 1825 Szczuczyn
†24-07-1863 Szczuczyn /Szczuczyn/
8091
Rymkiewicz Anna z d. Milus
*około 1840
†18-03-1916 Wąsosz /Wąsosz/
8092
Rynkiewicz Feliks
*około 1840 Jedwabne
†
8093
Rynkiewicz Franciszka z d. Piaskowska
*około 1846 Wizna
†
8094
Rynkiewicz Karol
*09-01-1835 Przytuły
†14-04-1912 Wizna /Wizna/
8095
Rynkiewicz Zofia Karolina z d. Strzelczyk
*około 1833 Wizna
†po 14-04-1912
8096
Rzadkowska Antonina z d. Zalewska
*około 1841 Przytuły
†przed 20-05-1908
8097
Rzadkowski Jan
*około 1836 Okrasin
†przed 20-05-1908
8098
Saciłowska Anna z d. Kuczyńska
*około 1835 Płochowo
†
8099
Saciłowska Emilia z d. Jeglińska
*około 1840 Osowiec
†
8100
Saciłowska Katarzyna z d. Dec
*około 1829 Wólka Piaseczna
†
8101
Saciłowska Rozalia z d. Witkowska
*około 1837 Ławsk
†po 05-11-1894
8102
Saciłowski Jan
*około 1836 Ławsk
†09-01-1890 Ławsk /Wąsosz/
8103
Saciłowski Konstanty
*około 1834 Sośnia
†
8104
Saciłowski Tomasz
*około 1836 Sośnia
†15-09-1859
8105
Saciłowski Tomasz
*około 1840 Sośnia
†
8106
Sadkowska Róża z d. Łepkowska
*około 1826 Załuski
†
8107
Sadkowski Leopold
*około 1825 Jagodne
†
8108
Sadowska Franciszka z d. Golińska
*około 1838 Przytuły
†
8109
Sadowska Józefa z d. Gryn
*około 1838 Ławsk
†
8110
Sadowska Karolina z d. Ciesiewicz
*około 1830 Wilamowo
†przed 13-01-1894
8111
Sadowska Ludwika z d. Walendzik
*około 1829 Cyprki
†25-02-1918 Bzury /Wąsosz/
8112
Sadowska Marianna z d. Jachimowicz
*31-01-1843 Jadłówek
†przed 22-01-1900
8113
Sadowska Teofila z d. Jabłońska
*około 1836 Bzury
†18-01-1874
8114
Sadowska Wiktoria z d. Trojanowska
*około 1836 Guty par. Wąsosz
†
8115
Sadowski Antoni
*około 05-1836 Pawełki
†
8116
Sadowski Franciszek
*około 1846 Możdżenie
†po 22-01-1900
8117
Sadowski Jan
*około 1832 Włosty
†od 12-02-1900 do 25-02-1918
8118
Sadowski Józef
*około 1844 Ciemianka
†01-05-1882
8119
Sadowski Józef
*około 1831 Białogrądy
†
8120
Sadowski Michał
*około 1827 Romany
†04-06-1865 Orlikowo /Jedwabne/
8121
Sadowski Stanisław Jan
*około 1831 Łojki
†przed 15-05-1893
8122
Sadowski Szymon
*około 1841 Ciemianka
†
8123
Sadowski Wojciech
*około 1830 Romany
†przed 13-01-1894
8124
Sakowska Franciszka z d. Mściwujewska
*około 1849 Mściwuje
†02-06-1889 Orlikowo
8125
Sakowska Julianna z d. Truszkowska
*około 09-1847 Wścieklice
†
8126
Sakowska Katarzyna z d. Chrostowska
*około 1830
†
8127
Sakowska Magdalena z d. Koryszewska
*około 1825 Przestrzele
†
8128
Sakowska Marianna
*około 1826 Białaszewo
†po 15-02-1885
8129
Sakowski Adam
*około 1832
†19-11-1853
8130
Sakowski Antoni
*około 1841 Szymany
†24-08-1875
8131
Sakowski Franciszek
*około 1825 Jedwabne
†
8132
Sakowski Mikołaj
*około 1830 Chludnie
†19-06-1868 Jedwabne /Jedwabne/
8133
Sakowski Piotr
*około 1847 Brzozowa Wólka
†przed 15-09-1925
8134
Sakowski Walenty
*około 03-1847 Szczuczyn
†
8135
Salik Andrzej
*około 1829 Lebiedzin
†
8136
Salkowski Teofil
*1839 Wścieklice
†po 24-02-1908
8137
Samborska Cecylia z d. Borawska
*około 1848 Boguszki
†
8138
Samborska Karolina z d. Rogowska
*około 1829 Pluty
†przed 09-1864
8139
Samborska Marianna z d. Leszczewska
*około 1844 Radziłów
†28-10-1900
8140
Samborska Rozalia z d. Dobrzycka
*około 1846 Biodry
†
8141
Samborska Wiktoria z d. Wądołowska
*około 1835 Rutki
†od 03-10-1883 do 26-01-1891
8142
Samborski Feliks
*około 1831 Sambory
†przed 03-10-1883
8143
Samborski Ignacy
*około 1841 Męczki
†
8144
Samborski Jan
*około 1835 Grochy
†
8145
Samborski Wiktor
*około 1829 Sambory
†od 26-01-1875 do 08-02-1897
8146
Samełka Franciszka z d. Bućko
*około 1826 Dreństwo
†
8147
Samełka Jan
*około 1836 Czarnowo
†
8148
Samełka Łukasz
*około 1828 Chojnowo
†
8149
Samełka Marianna z d. Brzezińska
*około 1828 Koty par. Grajewo
†po 07-12-1857
8150
Samełka Marianna z d. Cichocka
*około 1837 Bzury
†
8151
Samełka Mikołaj
*około 1849 Gnatowo
†
8152
Samełka Wojciech
*około 1829 Chojnowo
†07-12-1857 Bęćkowo /Szczuczyn/
8153
Samełko Adam
*około 1825 Ławsk
†po 13-11-1893
8154
Samełko Anna z d. Pacyńska
*około 1827 Rakowo
†
8155
Samełko Franciszek
*około 1835 Ławsk
†07-07-1865 Ławsk
8156
Samełko Franciszka z d. Piotrkowska
*około 1845 Sokoły
†po 04-10-1909
8157
Samełko Franciszka z d. Filipkowska
*około 1832 Słucz
†po 13-11-1893
8158
Samełko Jakub
*około 1841 Mazewo
†od 03-03-1889 do 30-01-1899
8159
Samełko Jan
*około 1830 Ławsk
†po 25-02-1884
8160
Samełko Kacper
*około 1836 Niećkowo
†
8161
Samełko Karol
*około 1843 Chojnowo
†
8162
Samełko Marianna z d. Drzazgowska
*około 1838 Żebry
†po 18-09-1893
8163
Samełko Tomasz
*około 1831
†24-07-1865 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
8164
Samluk Marianna z d. Salkowska
*1842 Korzeniste
†
8165
Samluk Stanisław
*około 1847 Murawy
†przed 26-11-1901
8166
Saniewska Ewa z d. Klimaszewska
*około 1841 Lipińskie
†19-03-1899
8167
Saniewska Ewa z d. Krzeczkowska
*około 1832 Klimaszewnica
†po 06-02-1888
8168
Saniewska Karolina z d. Dobrzycka
*około 1845 Bukowo Duże
†23-08-1929 Klimaszewnica
8169
Saniewski Marcin
*około 1835 Klimaszewnica
†przed 06-02-1888
8170
Saniewski Mateusz
*około 1843 Klimaszewnica
†
8171
Saniewski Teodor
*około 1845 Klimaszewnica
†od 05-02-1907 do 23-08-1929
8172
Sankowska Katarzyna z d. Brzuchalska
*około 1848 Łempice
†
8173
Sankowska Marianna z d. Salach
*około 1837 Wąsosz
†przed 20-01-1903
8174
Sankowska Rozalia z d. Łęgowska
*około 1832 Żebry
†01-06-1873 Niećkowo
8175
Sankowski Mateusz
*około 1833 Wąsosz
†po 19-05-1891
8176
Sapielska Marcjanna z d. Nieradko
*około 1840 Mścichy
†
8177
Sapielska Teresa
*1845 Karwowo
†1847 Karwowo /Radziłów/
8178
Sapielski Tomasz
*około 1834 Karwowo
†
8179
Saraczewska Rozalia z d. Bożejewicz
*około 1847 Olszanka par. Szczebra
†
8180
Saraczewska Wiktoria z d. Skrodzka
*około 1833 Orlikowo
†
8181
Saraczewski Feliks
*24-05-1835 Orlikowo
†
8182
Saraczewski Jan
*około 1841 Orlikowo
†
8183
Saraczewski Rajmund
*około 1828 Orlikowo
†
8184
Sarakowski Kazimierz
*około 1841 Kalwaria
†
8185
Saraszewska Barbara z d. Szymanowska
*około 1841 Wąsosz
†
8186
Saraszewski Jan
*około 1840
†
8187
Sarnacka Agnieszka z d. Slebicka
*około 1832 Wąsosz
†od 09-05-1875 do 10-11-1890
8188
Sarnacka Katarzyna z d. Laskowska
*około 1832 Ławsk
†przed 16-02-1890
8189
Sarnacki Jan Walerian
*około 1835 Ławsk
†po 26-06-1905
8190
Sarnacki Leopold
*około 1825 Wszebory
†29-08-1892 Brzeźnio /Niedźwiadna/
8191
Sawicka Apolonia z d. Podchul
*około 1840 Barany
†po 02-02-1903
8192
Sawicka Ewa z d. Zejer
*około 1844 Jadłówek
†
8193
Sawicka Katarzyna z d. Zalewska
*około 1840 Bęćkowo
†od 15-10-1888 do 09-1891
8194
Sawicka Marianna z d. Orzechowska
*około 1835 Surały
†po 08-02-1892
8195
Sawicka Marianna (Karolina) z d. Bujnowska
*około 1827 Niećkowo
†31-01-1867 Skaje /Szczuczyn/
8196
Sawicka Rozalia z d. Chodnicka
*około 1836 Łepki
†
8197
Sawicka Teofila z d. Orłowska
*około 1849 Bęćkowo
†po 21-11-1898
8198
Sawicki Franciszek
*około 1828 Glinki
†10-11-1854
8199
Sawicki Jan
*około 1839 Skaje
†przed 02-02-1903
8200
Sawicki Jan
*około 1837 Bęćkowo
†od 15-10-1888 do 06-02-1899
8201
Sawicki Józef
*około 1834 Jambrzyki
†przed 21-11-1898
8202
Sawicki Leopold
*około 1825 Szymany
†
8203
Sawicki Wawrzyniec
*około 1825 Rakowo
†po 06-02-1888
8204
Sawicki Wiktor
*około 1844 Ciemianka
†
8205
Scech Adam
*około 1826 Wykowo
†05-10-1883 Pasichy /Wąsosz/
8206
Scech Ewa z d. Dębowska
*około 1843 Brzozowa par. Białaszwewo
†22-11-1883 Pasichy /Wąsosz/
8207
Sekciński Jan
*około 1841 Zabiele
†od 23-05-1904 do 05-03-1925
8208
Serba Antonina z d. Cimoch
*około 1828 Słucz
†po 14-11-1886
8209
Serba Grzegorz
*około 1842 Słucz
†przed 23-02-1897
8210
Serba Józef
*około 1827 Słucz
†przed 11-02-1879
8211
Serba Katarzyna z d. Żukowska
*około 1828 Chrzanowo-Cyprki
†
8212
Serba Marianna z d. Chmielewska
*około 1846 Słucz
†od 23-02-1897 do 03-06-1907
8213
Serba Stanisław
*około 1825 Kubra
†
8214
Serena Ewa z d. Zacharzewska
*około 1848 Klimaszewnica
†po 21-02-1898
8215
Serena Piotr
*około 1848 Białaszewo
†przed 21-02-1898
8216
Siarkowska Franciszka z d. Kadłubowska
*około 1834 Okrasin
†
8217
Siarkowski Paweł
*około 1834 Okrasin
†
8218
Sieczkowski Stanisław
*około 1848 Dybła
†08-09-1918 Kędziorowo /Wąsosz/
8219
Siedlecka Agnieszka z d. Mieńkowska
*około 1841 Wąsosz
†po 24-02-1892
8220
Siedlecka Aniela z d. Wiśniewska
*około 1846 Siestrzanki
†po 24-01-1910
8221
Siedlecka Ewa z d. Gacka
*około 1830 Bęćkowo
†po 11-02-1896
8222
Siedlecka Karolina z d. Iwanowska
*około 1831 Zanklewo
†
8223
Siedlecka Konstancja z d. Jasińska
*około 1832 Wąsosz
†przed 02-1867
8224
Siedlecka Marianna z d. Borysiewicz
*około 1835 Wąsosz
†23-03-1929 Wąsosz /Wąsosz/
8225
Siedlecka Marianna z d. Zyskowska
*około 1835 Wąsosz
†17-07-1882 Wąsosz /Wąsosz/
8226
Siedlecka Monika z d. Zakrzewska
*1841 Kamińskie
†
8227
Siedlecka Petronela z d. Dzięgielewska
*około 1847 Bagińskie
†po 03-02-1908
8228
Siedlecki Antoni
*1848 Konopki par. Radziłów
†przed 19-11-1917
8229
Siedlecki Antoni
*około 1841 Wąsosz
†08-12-1855 Wąsosz /Wąsosz/
8230
Siedlecki Franciszek
*około 1842 Wąsosz
†po 24-02-1892
8231
Siedlecki Jakub
*około 1848 Wąsosz
†od 21-02-1906 do 12-02-1919
8232
Siedlecki Jan
*około 1846 Siestrzanki
†po 24-01-1910
8233
Siedlecki Jan
*około 1831 Barwiki
†1870
8234
Siedlecki Józef
*14-03-1837 Wąsosz
†od 05-10-1896 do 12-02-1906
8235
Siedlecki Józef
*około 1832 Wąsosz
†
8236
Siedlecki Maciej
*około 1846 Wąsosz
†
8237
Siedlecki Mateusz
*1845 Konopki par. Radziłów
†od 06-11-1894 do 20-11-1905
8238
Siedlecki Stanisław
*około 1835 Wąsosz
†03-01-1883 Wąsosz
8239
Siedlecki Stanisław
*1839 Konopki par. Radziłów
†
8240
Siedlecki Wincenty
*około 1838 Wąsosz
†27-12-1874 Szwelczyn /Wąsosz/
8241
Siedlecki Wojciech
*około 1832 Wąsosz
†przed 21-02-1898
8242
Siejda Kazimierz
*około 1834 Grajewo
†przed 07-11-1887
8243
Siejda Rozalia z d. Bazydło
*około 1836 Szablaki
†po 11-02-1901
8244
Sielawa Franciszek
*około 1840 Radziłów
†przed 08-10-1895
8245
Sielawa Józefa z d. Hermanowska
*1843 Radziłów
†po 08-10-1895
8246
Siemieńska Franciszka z d. Filochowska
*około 1848 Kubrzany
†po 15-02-1904
8247
Siemieńska Ludwika z d. Ciuchnicka
*około 1827
†po 18-02-1895
8248
Siemieński Marcel
*około 1848 Kossaki
†po 15-02-1904
8249
Siemińska Marianna z d. Leszczewska
*około 1841 Kucze Wielkie
†22-09-1906 Kucze Wielkie /Jedwabne/
8250
Siemiński Bartłomiej
*około 1835 Kucze Wielkie
†po 22-09-1906
8251
Siemiński Jan
*około 1830 Kownacinek
†19-05-1870 Zakrzewo
8252
Siemion Franciszka z d. Gutowska
*około 1828 Grabowskie
†11-04-1881 Grabowo /Grabowo/
8253
Siemion Józef
*około 1848 Grabowo
†przed 19-05-1913
8254
Sienicka Anna z d. Zalewska
*około 1832
†po 13-02-1899
8255
Sienicka Marianna z d. Perfumowicz
*około 1849 Osowy Grąd
†
8256
Sienicka Wiktoria z d. Świderska
*około 1829 Golanki
†
8257
Sienicki Ignacy
*około 1826 Czerwonki
†
8258
Sienicki Kazimierz
*około 1833 Rostki par. Romany
†28-11-1867 /Romany/
8259
Sienicki Ksawery
*około 1847 Golanki
†15-04-1893 Golanki /Grabowo/
8260
Sienicki Tomasz
*około 1831
†przed 24-11-1874
8261
Sieniuch Ludwika z d. Supińska
*około 1849 Osowiec
†
8262
Sienkiewicz Aniela z d. Malinowska
*około 1827 Ciemnoszyje
†
8263
Sienkiewicz Aniela z d. Orzechowska
*około 1826 Sojczyn-Borowy
†
8264
Sienkiewicz Anna z d. Sianko
*około 1837 Siankowizna
†od 27-01-1895 do 22-10-1901
8265
Sienkiewicz Antoni
*około 1825 Sojczyn-Borowy
†
8266
Sienkiewicz Jakub
*około 1830
†
8267
Sienkiewicz Małgorzata z d. Mieczkowska
*około 1838
†
8268
Sienkiewicz Marianna z d. Organek
*około 1828 Sojczyn-Borowy
†
8269
Sieradzka Józefa Marianna z d. Ciszewska
*około 1839 Szczuczyn
†
8270
Sieradzki Andrzej
*około 1833 Filipów
†
8271
Sierakowska Anna z d. Mroczkowska
*18-09-1840 Wojsławy
†
8272
Sierakowska Rozalia z d. Kuczewska
*około 1825 Łempice
†po 15-10-1888
8273
Sierakowski Apolinary
*około 1846 Brzozowa par. Białaszwewo
†przed 12-02-1900
8274
Sierakowski Franciszek
*około 1848 Brzozowa par. Białaszwewo
†
8275
Sierakowski Telesfor
*około 1841 Brzozowa par. Białaszwewo
†
8276
Sierbińska Bogumiła z d. Markowska
*około 1847 Osinki
†
8277
Sierbińska Józefa z d. Mocarska
*około 1844 Mocarze
†przed 07-1887
8278
Sierbińska Katarzyna Marianna z d. Sieniuch
*około 1845 Dołęgi
†06-11-1873
8279
Sierbińska Magdalena z d. Danowska
*około 1843 Brzozowa par. Białaszwewo
†po 16-02-1896
8280
Sierbińska Wiktoria z d. Pogorzelska
*około 1834 Popowo
†
8281
Sierbiński Kalikst
*około 1842 Święcienin
†przed 19-10-1891
8282
Sierbiński Ludwik
*około 1846 Mścichy
†09-01-1924 Obrytki
8283
Sierbiński Stanisław
*około 1833 Mścichy
†przed 16-02-1896
8284
Sierzputowska Karolina z d. Przestrzelska
*około 1839 Kaimy
†przed 11-07-1887
8285
Sierzputowska Karolina z d. Borkowska
*około 1844 Słucz
†19-02-1884 Słucz /Słucz/
8286
Sierzputowska Michalina Weronika z d. Lenkowska
*około 12-1849 Turczyn
†
8287
Sierzputowski Jan
*około 1847 Glinki
†po 26-02-1900
8288
Sierzputowski Kazimierz
*około 1833
†
8289
Sierzputowski Władysław
*około 1830 Pniewo
†
8290
Sikorska Ewa z d. Kielian
*około 1841 Bagienice
†po 21-02-1898
8291
Sikorska Franciszka z d. Szczepek
*około 1835 Wizna
†
8292
Sikorska Julianna z d. Pawełczyk
*około 1829 Bronowo
†
8293
Sikorska Karolina z d. Filipkowska
*około 1828 Nieciki
†przed 07-1882
8294
Sikorska Magdalena z d. Dudkowska
*około 1827 Wąsosz
†27-12-1882 Wąsosz
8295
Sikorska Marianna z d. Komosińska
*19-05-1825 Ławsk
†13-02-1860
8296
Sikorska Rozalia z d. Brzozowska
*około 1839 Wizna
†po 29-01-1894
8297
Sikorska Rozalia z d. Zalewska
*około 1840 Wizna
†przed 12-1882
8298
Sikorski Franciszek
*1845 Guty Stare
†
8299
Sikorski Jan
*około 1836
†przed 21-09-1891
8300
Sikorski Józef
*około 1834 Popowo
†od 30-01-1888 do 29-01-1894
8301
Sikorski Julian
*około 1827 Bronowo
†
8302
Sikorski Kazimierz
*około 1840 Bronowo
†
8303
Sikorski Mateusz
*1849 Guty Stare
†
8304
Sikorski Mikołaj
*około 1839 Gałązki
†przed 28-08-1911
8305
Sikorski Tomasz
*około 1836 Bronowo
†1866
8306
Skarżyńska Izabela z d. Tyszka
*około 1831 Dzięgiele
†po 05-11-1877
8307
Skarżyńska Karolina z d. Konopka
*około 1830 Konopki
†
8308
Skarżyński Józef Jakub
*około 1837 Rydzewo
†07-10-1867 Rydzewo-Pieniążek
8309
Skarżyński Marcel
*około 1838 Konopki
†
8310
Skędziel Aniela z d. Bielawska
*około 1831 Cyprki
†po 14-11-1881
8311
Składanek Anna z d. Powichrowska
*około 1848 Wizna
†po 16-02-1909
8312
Składanek Ewa z d. Laskowska
*około 1832 Wilamowo
†po 13-02-1893
8313
Składanek Jan
*około 1845 Wizna
†po 16-02-1909
8314
Składanek Marianna z d. Wądołowska
*około 1832 Rutkowskie
†po 23-02-1879
8315
Składanek Stanisław
*około 1829 Ruś
†przed 13-02-1893
8316
Skrodzka Anna z d. Sadowska
*około 1829 Dzięciołowo
†06-05-1895 Doliwy /Przytuły/
8317
Skrodzka Anna z d. Ladzińska
*14-08-1846 Wąsosz
†od 29-01-1895 do 04-1897
8318
Skrodzka Anna z d. Mateuszczyk
*około 1848 Wizna
†
8319
Skrodzka Ewa z d. Laszczkowska
*około 1830 Łepki
†od 13-08-1889 do 12-02-1893
8320
Skrodzka Ewa z d. Dzięgielewska
*około 1827 Milewo par. Niedźwiadna
†03-01-1858
8321
Skrodzka Ewa z d. Sulewska
*29-04-1849 Sulewo Prusy
†
8322
Skrodzka Józefa z d. Truszkowska
*około 1834 Truszki-Patory
†
8323
Skrodzka Józefata z d. Zalewska
*około 1844 Przyborowo
†po 06-02-1893
8324
Skrodzka Karolina z d. Pieńkowska
*około 1845 Marki
†od 23-02-1892 do 14-11-1899
8325
Skrodzka Karolina z d. Ostrowska
*około 1825 Kędziorowo
†
8326
Skrodzka Katarzyna z d. Filipkowska
*około 1843 Wiszowate
†
8327
Skrodzka Klementyna z d. Śmiarowska
*około 1840 Skroda Wielka
†08-09-1879 Skroda Wielka /Grabowo/
8328
Skrodzka Leonora Ludwika z d. Mroczkowska
*około 1840 Wojsławy
†przed 02-03-1908
8329
Skrodzka Marianna z d. Sokołowska
*około 1843 Borawskie
†po 02-02-1910
8330
Skrodzka Marianna z d. Sulewska
*około 1846 Sulewo Prusy
†po 11-02-1908
8331
Skrodzka Marianna
*około 1849 Skroda Wielka
†po 03-02-1902
8332
Skrodzka Marianna z d. Szymanowska
*około 1838 Surały
†24-01-1862 Łubiane /Grabowo/
8333
Skrodzka Marianna
*28-10-1838 Nieciki
†
8334
Skrodzka Petronela Anna z d. Turowska
*około 1825 Grabowo
†przed 06-1856
8335
Skrodzka Rozalia z d. Godlewska
*około 1847 Wagi
†04-03-1918 Wagi
8336
Skrodzka Rozalia
*około 1828
†po 15-07-1895
8337
Skrodzka Rozalia z d. Wróblewska
*około 1848 Jambrzyki
†
8338
Skrodzka Rozalia Franciszka z d. Rogińska
*około 1825 Skroda Mała
†
8339
Skrodzka Salomea z d. Niebrzydowska
*około 1831 Jaki
†22-08-1872
8340
Skrodzka Salomea z d. Karwowska
*1838 Skroda Wielka
†
8341
Skrodzka Tekla z d. Mikucka
*około 1846 Niećkowo
†od 15-01-1895 do 30-07-1942
8342
Skrodzki Adam
*około 1841 Wizna
†
8343
Skrodzki Antoni
*1849 Grabowskie
†
8344
Skrodzki Franciszek
*około 1848 Glinki
†05-07-1905
8345
Skrodzki Franciszek
*około 1826 Borkowo
†
8346
Skrodzki Franciszek
*1836 Nieciki
†
8347
Skrodzki Franciszek Józef
*około 1827 Skroda Wielka
†
8348
Skrodzki Grzegorz
*1848
†
8349
Skrodzki Jan
*około 1842 Skroda Wielka
†po 02-02-1910
8350
Skrodzki Jan
*około 1841 Jambrzyki
†po 30-01-1899
8351
Skrodzki Jan
*około 1849 Skroda Wielka
†po 03-02-1902
8352
Skrodzki Józef
*około 1846 Szymany
†25-11-1893 Świdry /Wąsosz/
8353
Skrodzki Józef
*około 1844 Skroda Wielka
†
8354
Skrodzki Józef Franciszek
*około 1837 Skroda Wielka
†od 14-11-1899 do 10-02-1916
8355
Skrodzki Kalikst
*1842 Konopki-Białystok
†przed 18-02-1901
8356
Skrodzki Leonard
*około 1849 Wizna
†
8357
Skrodzki Mikołaj
*1837 Skroda Wielka
†
8358
Skrodzki Stanisław
*około 1843 Skroda
†po 21-02-1922
8359
Skrodzki Stanisław
*około 1847 Mściwuje
†
8360
Skrodzki Stanisław
*1840
†
8361
Skrodzki Stanisław
*około 1825 Skroda Wielka
†
8362
Skrodzki Szczepan
*około 1840
†
8363
Skrodzki Walenty Kazimierz
*około 1829 Skroda Wielka
†przed 25-11-1890
8364
Skrodzki Wiktor
*około 1848 Surały
†12-02-1920 Wojsławy /Wąsosz/
8365
Skrodzki Wojciech
*około 1827 Bukowo Małe
†od 12-02-1893 do 21-11-1896
8366
Skrodzki Wojciech
*około 1833 Nieciki
†
8367
Skrzeczkowska Anna z d. Rutkowska
*około 1831 Okrasin
†
8368
Skrzeczkowski Jan
*około 1832 Koty
†przed 26-01-1903
8369
Skubich Adam
*około 1836 Budne
†
8370
Skubich Franciszka z d. Zielińska
*około 1838 Białogrądy
†
8371
Słonicki Józef
*około 1825 Bronowo
†przed 22-11-1874
8372
Słonicki Wojciech
*około 1831 Bronowo
†po 28-01-1872
8373
Słowikowska Marianna z d. Lipińska
*około 1833 Wizna
†15-02-1873 Kaimy /Jedwabne/
8374
Smolińska Franciszka z d. Laszczkowska
*około 1831 Bęćkowo
†
8375
Smolińska Józefa z d. Brzuchalska
*około 1827
†19-04-1890 Kędziorowo /Wąsosz/
8376
Smolińska Józefa z d. Budzińska
*około 1829 Łempice
†po 14-11-1892
8377
Smolińska Marianna z d. Gardocka
*około 1832
†przed 26-10-1891
8378
Smolińska Teresa z d. Żukowska
*około 1834 Rydzewo-Pieniążek
†27-05-1884 Kędziorowo
8379
Smoliński Franciszek
*około 1827
†po 26-10-1891
8380
Smoliński Jan
*około 1834 Wąsosz
†
8381
Smoliński Ksawery
*03-12-1831 Wąsosz
†od 23-01-1899 do 10-02-1908
8382
Smoliński Sylwester
*około 1825 Kędziorowo
†od 22-11-1886 do 03-10-1892
8383
Sobieska Anna z d. Kaszeta
*około 1825 Załuski
†
8384
Sobieski Bogumił
*około 1825 Rakowo
†
8385
Sobieski Franciszek
*około 1825 Przytuły
†przed 21-11-1870
8386
Sobolewska Aniela z d. Zawadzka
*około 1829 Mścichy
†14-07-1864 Mścichy /Radziłów/
8387
Sobolewska Anna z d. Frenzel
*około 1826 Rakowo
†
8388
Sobolewska Franciszka z d. Brykner
*około 1838 Konopki
†po 06-02-1887
8389
Sobolewska Katarzyna z d. Szmit
*około 1827 Cierzpięty par. Nawiady
†13-05-1855 Wąsosz
8390
Sobolewska Katarzyna z d. Kochanowska
*11-09-1829 Niećkowo
†
8391
Sobolewska Kunegunda z d. Wieczorek
*około 1834 Wąsosz
†18-05-1892 Milewo /Wąsosz/
8392
Sobolewska Marcella z d. Wójcicka
*około 1831 Kurejwa
†
8393
Sobolewska Marianna z d. Chonorzewska ?
*około 1830 Ruda
†
8394
Sobolewska Zuzanna z d. Odyjewska
*1836 Niwkowo
†18-03-1904 Radziłów
8395
Sobolewski Andrzej
*około 1828 Mścichy
†14-08-1899 Mścichy /Radziłów/
8396
Sobolewski Jan
*około 1828 Popowo
†
8397
Sobolewski Józef
*około 1827 Kędziorowo
†od 25-01-1875 do 18-05-1892
8398
Sobolewski Nikodem
*około 1832 Siestrzanki
†przed 06-02-1887
8399
Sokalska Józefata z d. Iwanowska
*około 1827 Kucze Małe
†17-12-1901 Kucze Małe /Jedwabne/
8400
Sokalski Baltazar
*około 1827
†10-05-1871
8401
Sokalski Stanisław
*około 1825 Kucze Wielkie
†
8402
Sokołek Anna z d. Kozłowska
*około 1838 Wąsosz
†08-10-1885 Świdry /Wąsosz/
8403
Sokołek Franciszka z d. Bylica
*około 1844 Surały
†po 10-02-1902
8404
Sokołek Wawrzyniec
*około 08-1847 Świdry
†po 10-02-1902
8405
Sokołowska Anna z d. Wysocka
*około 1843 Wiązownica
†po 18-02-1903
8406
Sokołowska Anna z d. Zalewska
*około 1835 Borawskie
†po 09-11-1891
8407
Sokołowska Anna z d. Karwowska
*około 1848 Supy
†
8408
Sokołowska Balbina
*około 1833
†26-11-1843 Gutki /Wąsosz/
8409
Sokołowska Balbina z d. Skrodzka
*około 1827 Skroda Mała
†
8410
Sokołowska Franciszka z d. Bajkowska
*około 1848 Dobrzyjałowo
†01-11-1928 Janczewo /Jedwabne/
8411
Sokołowska Franciszka z d. Hermanowska
*około 1847 Mścichy
†po 24-05-1908
8412
Sokołowska Franciszka z d. Bagińska
*około 1844 Przyborowo
†po 24-11-1896
8413
Sokołowska Franciszka
*około 1837 Gutki
†26-11-1843 Gutki /Wąsosz/
8414
Sokołowska Izabela z d. Ramotowska
*około 1826 Ramoty
†przed 08-10-1900
8415
Sokołowska Józefa z d. Szrejter
*około 1840 Szlasy
†po 15-11-1910
8416
Sokołowska Julianna z d. Saraczewska
*około 1847 Wilamowo
†po 15-11-1892
8417
Sokołowska Julianna Konstancja z d. Rydzewska
*około 1830 Świdry Podleśne
†przed 10-1870
8418
Sokołowska Karolina z d. Gręda
*około 1829 Łojki
†po 03-08-1877
8419
Sokołowska Karolina
*około 1833 Cedry
†
8420
Sokołowska Katarzyna z d. Rutkowska
*około 1829 Srebrowo
†
8421
Sokołowska Ludwika z d. Rydzewska
*około 1825 Bukowo Małe
†
8422
Sokołowska Marianna z d. Dziekońska
*około 1838 Racibory
†po 08-02-1891
8423
Sokołowska Marianna
*02-02-1838 Gutki
†02-12-1843 Gutki /Wąsosz/
8424
Sokołowska Marianna
*około 01-1840 Godlewo
†30-01-1842 Godlewo
8425
Sokołowska Paulina z d. Mieczkowska
*około 1841 Mieczki
†
8426
Sokołowska Rozalia z d. Tafiłowska
*około 1836 Sokoły par. Romany
†16-04-1878 Rakowo par. Drozdowo
8427
Sokołowska Salomea z d. Gardocka
*około 1849 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†po 23-11-1909
8428
Sokołowska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1826 Zaborowo
†przed 22-07-1903
8429
Sokołowski Antoni
*około 1843 Cedry
†po 18-02-1901
8430
Sokołowski Antoni
*około 1829 Sokoły par. Romany
†
8431
Sokołowski Feliks
*około 1842
†po 16-02-1909
8432
Sokołowski Feliks
*około 1838 Zabiele
†01-07-1881 Zabiele /Grabowo/
8433
Sokołowski Feliks
*07-09-1828 Lipnik
†16-08-1856 Lipnik /Wąsosz/
8434
Sokołowski Feliks
*około 1835 Barwikowo
†
8435
Sokołowski Franciszek
*około 1833 Sokoły par. Romany
†po 27-08-1919
8436
Sokołowski Franciszek
*1845 Rydzewo-Pieniążek
†po 18-02-1903
8437
Sokołowski Franciszek
*około 1848 Rostki
†23-12-1885
8438
Sokołowski Franciszek
*około 1848 Szymany
†
8439
Sokołowski Franciszek Michał
*około 1849 Gutki
†
8440
Sokołowski Jan
*około 1837 Godlewo
†15-11-1910 Nadbory /Burzyn/
8441
Sokołowski Jan
*około 1832 Kurkowo
†przed 10-02-1902
8442
Sokołowski Jan
*około 1839 Ramoty
†przed 24-11-1896
8443
Sokołowski Jan
*około 1849
†16-02-1897 Dzięgiele /Romany/
8444
Sokołowski Jan
*około 1847 Wąsosz
†08-09-1872 Wąsosz
8445
Sokołowski Jan
*około 1847 Rogale par. Romany
†
8446
Sokołowski Józef
*około 1826 Dzięgiele
†przed 22-07-1903
8447
Sokołowski Józef
*około 1833 Czachy
†po 08-02-1891
8448
Sokołowski Józef
*około 1848 Doliwy
†od 11-11-1895 do 10-08-1913
8449
Sokołowski Józef
*około 1829 Rutki
†
8450
Sokołowski Karol
*około 1837 Rydzewo-Pieniążek
†po 09-11-1891
8451
Sokołowski Konstanty
*około 1829 Kurkowo
†
8452
Sokołowski Ludwik
*około 1849 Konopki par. Radziłów
†po 24-05-1908
8453
Sokołowski Ludwik
*około 1843 Ramoty
†24-08-1869 Ramoty /Romany/
8454
Sokołowski Maciej
*około 1846 Sokoły par. Romany
†
8455
Sokołowski Mateusz
*około 1840 Godlewo
†30-03-1842 Godlewo
8456
Sokołowski Stanisław
*około 1827 Kisielnica
†przed 15-11-1892
8457
Sokołowski Stanisław
*około 1831 Sokoły par. Romany
†01-06-1866 Sokoły par. Romany
8458
Sokołowski Stanisław
*około 1841 Kurkowo
†
8459
Sokołowski Wojciech
*około 1827 Cedry
†przed 08-10-1900
8460
Sokół Agnieszka (Andżelika) z d. Zyskowska
*około 1830 Kapice
†19-02-1892 Kapice
8461
Sokół Anna z d. Adasiewicz
*około 12-1842 Osowiec
†po 03-02-1903
8462
Sokół Jan
*około 1830 Kapice
†po 10-11-1890
8463
Sokół Jan
*około 1834 Kapice
†po 19-02-1892
8464
Sokół Stefan
*około 1843 Kapice
†03-02-1903 Osov
8465
Solińska Anna
*26-08-1844 Wąsosz
†
8466
Solińska Marianna z d. Duzik
*1841
†po 27-11-1899
8467
Solińska Marianna z d. Czyżewska
*21-04-1829 Wąsosz
†1867 Wąsosz
8468
Soliński Leon Albert
*około 1826
†od 04-11-1890 do 27-11-1899
8469
Soliński Wojciech
*23-04-1847 Wąsosz
†13-03-1903 Wąsosz /Wąsosz/
8470
Sopielski Antoni
*około 1843
†18-08-1845 Karwowo
8471
Sosnowska Antonina z d. Karpińska
*około 1830 Radziłów
†przed 01-1877
8472
Sosnowska Ewa z d. Perzanowska
*około 1827 Ruda
†
8473
Sosnowska Marianna z d. Modzelewska
*około 1836 Danówek
†
8474
Sosnowski Adam
*około 1826 Wojewodzin
†przed 25-10-1880
8475
Sosnowski Józef
*około 1832 Wojewodzin
†
8476
Sosnowski Stanisław
*około 1845 Radziłów
†
8477
Spilewski Feliks
*około 1848 Jadłówek
†
8478
Sredzińska Katarzyna z d. Kaczyńska
*około 1840 Zakrzewo
†przed 04-1882
8479
Sredziński Antoni
*około 1844 Słucz
†
8480
Stanisławska Marianna z d. Rozwadowska
*około 1828 Siestrzanki
†
8481
Stanisławski Piotr
*około 1829 Siestrzanki
†
8482
Staniszewska Barbara z d. Wróblewska
*około 1827
†19-06-1865 Ławsk
8483
Staniszewska Franciszka z d. Trzonkowska
*około 1826 Ciemianka
†17-02-1886 Ławsk
8484
Staniszewska Karolina z d. Skrodzka
*około 1839 Jambrzyki
†po 24-11-1890
8485
Staniszewska Marianna z d. Borawska
*31-10-1840 Rakowo
†po 12-02-1901
8486
Staniszewska Marianna z d. Kalinowska
*około 1848 Kowalewo
†przed 07-1908
8487
Staniszewska Marianna z d. Zając
*około 1837 Kubra
†13-01-1896 Pluty /Przytuły/
8488
Staniszewska Marianna z d. Kalinowska
*około 1835 Grędy
†26-02-1873 Ławsk
8489
Staniszewska Teofila z d. Lewkowska
*około 1843 Pawełki
†
8490
Staniszewska Weronika z d. Szmitka
*około 1840 Kossaki par. Jedwabne
†po 29-01-1895
8491
Staniszewski Grzegorz
*około 1831 Romany
†przed 13-01-1896
8492
Staniszewski Ignacy
*około 1826 Tajno Stare
†05-01-1905 Glinki
8493
Staniszewski Jakub
*około 1840 Pawełki
†po 29-01-1895
8494
Staniszewski Józef
*około 1846 Czarnówek
†po 26-08-1908
8495
Staniszewski Józef
*około 1828 Ławsk
†po 16-11-1890
8496
Staniszewski Mikołaj
*około 1843 Ławsk
†04-10-1869 Ławsk
8497
Staniszewski Paweł
*około 1825 Ławsk
†od 17-02-1886 do 14-11-1892
8498
Staniszewski Stanisław
*około 1847 Ławsk
†od 26-02-1911 do 28-02-1917
8499
Staniszewski Stanisław
*około 1837 Kossaki
†
8500
Staniszewski Zenon
*około 1837 Glinki
†po 24-11-1890
8501
Stankiewicz Anna z d. Mazurska
*około 1847 Siestrzanki
†07-02-1874
8502
Stankiewicz Antoni
*około 1834 Łoje Awissa
†przed 04-02-1896
8503
Stankiewicz Franciszek
*około 1830
†po 10-02-1874
8504
Stankiewicz Franciszek Kajetan
*około 1837 Nadbory
†06-05-1904 Nadbory /Burzyn/
8505
Stankiewicz Jan
*około 1844 Snopki
†po 30-10-1917
8506
Stankiewicz Józefata z d. Szpilewska
*około 1847 Łubiane
†przed 07-02-1912
8507
Stankiewicz Julianna z d. Odyjewska
*około 1841 Nadbory
†od 18-06-1893 do 09-01-1917
8508
Stankiewicz Karolina z d. Choińska
*około 1847 Zanklewo
†24-08-1894 Dąbrowa /Jedwabne/
8509
Stankiewicz Karolina z d. Grabowska
*około 1834 Kramarzewo
†po 10-02-1874
8510
Stankiewicz Kazimierz
*około 1849 Nieławice
†po 13-02-1899
8511
Stankiewicz Ludwik
*około 1843 Nadbory
†09-01-1917 Nadbory
8512
Stankiewicz Ludwik
*1834 Wizna
†
8513
Stankiewicz Marcjanna z d. Czachowska
*około 1841 Łoje Grężki
†po 22-11-1897
8514
Stankiewicz Marianna z d. Ramotowska
*około 1839 Przytuły
†
8515
Stankiewicz Marianna z d. Zamojska
*około 1825 Wojsławy
†
8516
Stankiewicz Marianna z d. Kapelewska
*około 1837 Wizna
†
8517
Stankiewicz Paulina z d. Borawska
*około 1837 Nadbory
†14-02-1875
8518
Stankiewicz Wiktoria z d. Modzelewska
*około 1840 Pluty
†14-09-1876
8519
Stankiewicz Władysław
*około 1837 Mocarze
†po 21-11-1910
8520
Stapińska Teofila z d. Salkowska
*1834 Wścieklice
†
8521
Starszewska Barbara z d. Kosakowska
*około 1832
†
8522
Starszewska Ludwika z d. Skrodzka
*około 1842 Skroda Mała
†
8523
Starszewski Andrzej
*20-11-1835 Guty
†
8524
Starszewski Jan
*około 1837 Kossaki
†
8525
Starszewski Józef
*około 1829
†
8526
Starszewski Piotr
*03-07-1842 Bagińskie
†
8527
Starzyńska Marcella z d. Chrzanowska
*około 04-1840 Ciemnoszyje
†
8528
Starzyńska Marianna z d. Kwiecińska
*około 1849 Ciemnoszyje
†
8529
Starzyński Józef
*około 1837 Łojki
†
8530
Statkiewicz Feliks Jan
*około 1844 Koniecki
†04-08-1885 Łempice /Wąsosz/
8531
Statkiewicz Franciszka z d. Płochocka
*około 1846 Łempice
†po 20-07-1891
8532
Statkiewicz Franciszka z d. Murawska
*około 1835 Ostrołęka
†
8533
Statkiewicz Józef
*około 1844 Kędziorowo
†przed 24-10-1893
8534
Statkiewicz Julianna z d. Krytuń (Płatuń)
*około 1841 Kąty
†od 25-02-1895 do 30-05-1911
8535
Statkiewicz Marianna z d. Danowska
*około 1833 Zalesie
†od 07-10-1895 do 02-05-1921
8536
Statkiewicz Paweł
*około 1835 Kędziorowo
†od 07-10-1895 do 02-05-1921
8537
Stecz Elżbieta z d. Powichrowska
*24-11-1832 Wizna
†przed 01-1870
8538
Stecz Franciszka z d. Przestrzelska
*około 1842 Nadbory
†
8539
Stecz Jan
*około 1826 Wizna
†
8540
Stecz Józef
*około 1847 Bronowo
†
8541
Stecz Katarzyna z d. Szymańska
*około 1832 Bronowo
†
8542
Stecz Rozalia z d. Kuleszczyk
*około 1845 Janczewo
†
8543
Stefanowicz Anna z d. Wiśniewska
*około 1831 Danowo
†po 06-03-1905
8544
Stefanowicz Feliks
*około 1832 Kumelsk
†23-07-1865 Czaple /Słucz/
8545
Stefanowicz Franciszek
*około 1831
†
8546
Stefanowicz Franciszka z d. Wiśniewska
*około 1826 Kędziorowo
†08-11-1852 Kędziorowo
8547
Stefanowicz Jan
*około 1831 Żebry
†od 13-07-1886 do 13-02-1899
8548
Stefanowicz Józef
*około 1845 Żebry
†18-03-1896
8549
Stefanowicz Józef
*około 1840 Żebry
†
8550
Stefanowicz Julianna z d. Dardzińska
*około 1838 Rakowo par. Mały Płock
†po 13-02-1899
8551
Stefanowicz Julianna z d. Węcek
*około 08-1841 Żebry
†przed 09-1872
8552
Stefanowicz Katarzyna z d. Paszkowska
*około 1837 Ławsk
†po 28-08-1901
8553
Stefanowicz Katarzyna z d. Kalinowska
*około 1832 Mazewo
†przed 14-11-1881
8554
Stefanowicz Katarzyna z d. Rudnicka
*około 1829 Witynie
†28-05-1871 Ławsk
8555
Stefanowicz Konstanty
*około 1841 Żebry
†przed 15-08-1924
8556
Stefanowicz Piotr
*około 1828 Żebry
†28-08-1901 Szczuczyn
8557
Stefanowicz Rozalia z d. Borawska
*około 1847 Niećkowo
†1878
8558
Stefanowicz Rozalia z d. Gazowska
*około 1835 Żebry
†08-12-1854
8559
Stefanowicz Szczepan
*około 1849 Żebry
†przed 08-1905
8560
Stefanowicz Tomasz
*około 1825 Żebry
†po 06-03-1905
8561
Stelmaszyńska Petronela z d. Palczewska
*około 1847 Czarnówek
†
8562
Stepnowska Michalina z d. Wróblewska
*około 1848 Jambrzyki
†po 18-02-1908
8563
Stepnowski Józef
*około 1843 Jambrzyki
†01-06-1875
8564
Stepnowski Paweł
*około 1847 Jambrzyki
†przed 18-02-1908
8565
Stepnowski Stanisław
*około 1848 Jambrzyki
†
8566
Stępińska Katarzyna z d. Bobrowska
*około 1832 Czernice
†
8567
Stępińska Marianna
*około 1847 Żebry
†22-05-1857 Żebry /Wąsosz/
8568
Stępiński Andrzej
*około 1835 Konopki
†
8569
Strucińska Teofila z d. Zalewska
*około 1832 Przytuły
†po 11-07-1892
8570
Strucińska Zofia z d. Domurat
*około 1849 Janczewo
†02-02-1873
8571
Struciński Franciszek
*około 1847 Janczewo
†przed 10-1888
8572
Struciński Tomasz
*około 1830 Janczewo
†po 11-07-1892
8573
Strumiłowska Bronisława Teofila z d. Nienałtowska
*09-02-1847 Małachowo
†30-12-1871 Małachowo
8574
Strumiłowska Ewa z d. Boryszewska
*około 1838 Męczki
†przed 23-11-1869
8575
Strumiłowska Karolina z d. Chrzanowska
*około 1828 Małachowo
†po 14-06-1864
8576
Strumiłowska Katarzyna z d. Makowska
*około 1842 Kokoszki
†
8577
Strumiłowska Scholastyka z d. Makowska
*około 1825 Rutkowskie
†27-02-1889 Rutkowskie
8578
Strumiłowski Józef
*około 1841 Rutki
†przed 19-03-1873 Rutki
8579
Strumiłowski Ludwik
*około 1839 Męczki
†
8580
Strumiłowski Stanisław
*około 1832 Rutki
†po 17-06-1897
8581
Stryjewska Marianna z d. Wysocka
*około 1841 Łempice
†
8582
Stryjewski Józef
*około 1846 Myszyniec
†
8583
Strynkowska Anna z d. Karwowska
*około 1833 Karwowo par. Jedwabne
†
8584
Strynkowska Joanna z d. Konopka
*około 1831 Nieławice
†przed 11-11-1890
8585
Strynkowska Julianna z d. Rutkowska
*około 1825 Rutkowskie
†
8586
Strynkowska Marcjanna z d. Bagińska
*około 1826
†05-12-1872 Kokoszki /Wizna/
8587
Strynkowska Marianna z d. Górska
*około 1836 Męczki
†
8588
Strynkowski Dionizy
*około 1830 Kokoszki
†przed 11-11-1890
8589
Strynkowski Dominik
*około 1833 Kokoszki
†
8590
Strynkowski Franciszek
*około 1833 Strękowa Góra
†
8591
Strynkowski Wincenty
*około 1829 Rutki
†12-09-1857 Grądy Małe /Jedwabne/
8592
Strzałka Karol Ludwik
*około 1829 Wydminy
†
8593
Strzałka Katarzyna z d. Górska
*około 1830 Szczuczyn
†
8594
Strzegocka Anna z d. Szydłowska
*około 1841 Przytuły
†26-01-1886
8595
Strzegocki Kazimierz
*około 1840 Łosewo
†po 18-04-1910
8596
Strzelczuk Józef
*około 1835 Bronowo
†po 03-02-1896
8597
Strzelczuk Katarzyna z d. Zawadzka
*około 1832 Bronowo
†po 03-02-1896
8598
Strzelczyk Konstancja z d. Krystowczyk
*około 1846 Jedwabne
†21-01-1899 Jedwabne /Jedwabne/
8599
Strzelczyk Ludwik
*około 1826 Wizna
†
8600
Strzelczyk Ludwika z d. Maszczyk
*około 1848 Zanklewo
†
8601
Strzelczyk Ludwika z d. Składanek
*około 1848 Ruś
†
8602
Strzelczyk Michał Konstanty
*około 1836 Wizna
†23-07-1899 Jedwabne /Jedwabne/
8603
Strzelecki Karol
*około 1826
†16-06-1886 Radziłów /Radziłów/
8604
Strzyżewska Wiktoria z d. Niebrzydowska
*23-01-1839 Sulewo Prusy
†
8605
Strzyżewski Józef
*około 1838 Wólka par. Szczuczyn
†
8606
Strzyżewski Stefan
*około 1847 Szczuczyn
†
8607
Strzyżewski Wojciech
*około 1844 Skaje
†15-09-1918 Kędziorowo /Wąsosz/
8608
Stypułkowska Rozalia z d. Mikulewicz
*około 1833 Bronaki-Pietrasze
†przed 19-12-1899
8609
Stypułkowski Jan
*około 1831 Bronaki-Pietrasze
†przed 19-12-1899
8610
Stypułkowski Józef
*około 1846 Szymany
†po 26-02-1906
8611
Suchocka Marianna z d. Czaplicka
*około 1842 Grabowskie
†
8612
Suchocki Teofil
*około 1845 Suwałki
†
8613
Suchodolska Anna z d. Rakowska
*około 1842 Wilamowo
†19-10-1923 Modzele
8614
Suchodolska Józefa z d. Karwowska
*około 1835 Bukowo Duże
†
8615
Suchodolski Stanisław
*około 1832
†przed 07-10-1895
8616
Suchodolski Stanisław
*około 1831 Glinki
†
8617
Sulewska Amelia
*27-01-1833 Zaborowo
†
8618
Sulewska Anastazja z d. Janczewska
*około 1839 Pniewo
†po 17-02-1901
8619
Sulewska Aniela
*08-02-1834 Sulewo Prusy
†14-03-1858 Sulewo Prusy
8620
Sulewska Aniela
*około 1825
†29-05-1841 Sulewo Prusy
8621
Sulewska Aniela
*07-11-1839 Sulewo Kownaty
†01-09-1843 Sulewo Kownaty
8622
Sulewska Anna z d. Konopka
*około 1846 Konopki
†23-07-1924 Zaborowo
8623
Sulewska Anna z d. Leszczewska
*około 1833 Borawskie
†po 18-05-1896
8624
Sulewska Anna z d. Popławska
*około 1830 Sieburczyn
†po 07-02-1893
8625
Sulewska Anna z d. Święcińska
*około 1832 Gardoty
†od 17-07-1885 do 30-04-1894
8626
Sulewska Anna z d. Myślińska
*około 1830 Burzyn
†
8627
Sulewska Anna z d. Kordaszewska
*około 1827 Burzyn
†
8628
Sulewska Apolonia z d. Chrostowska
*09-02-1830 Sulewo Prusy
†
8629
Sulewska Balbina z d. Rydzewska
*około 1838 Bukowo Małe
†31-05-1880 Sulewo Prusy
8630
Sulewska Balbina
*02-12-1840 Sulewo Prusy
†01-09-1851 Sulewo Prusy
8631
Sulewska Barbara z d. Wojsław
*około 1833 Grędy
†25-03-1875
8632
Sulewska Barbara
*02-12-1844 Zaborowo
†
8633
Sulewska Emilia z d. Przestrzelska
*około 1829 Kąty
†po 15-04-1893 Racibory
8634
Sulewska Emilia z d. Niedźwiedzka
*około 1848 Witkowo
†
8635
Sulewska Ewa
*około 1828 Borawskie
†po 25-11-1889
8636
Sulewska Ewa z d. Bagińska
*około 1829 Bagienice
†przed 1887
8637
Sulewska Ewa z d. Zaborowska
*około 1826 Sulewo Prusy
†16-02-1867 Sulewo Prusy
8638
Sulewska Franciszka
*około 1826 Zaborowo
†28-12-1895 Sulewo Prusy
8639
Sulewska Franciszka z d. Danowska
*17-02-1840 Sulewo Kownaty
†po 09-02-1904
8640
Sulewska Franciszka z d. Sidorowicz
*około 1830 Burzyn
†po 30-01-1888
8641
Sulewska Franciszka z d. Ramotowska
*około 1838 Danowo
†po 24-11-1896
8642
Sulewska Franciszka
*25-04-1845 Zalesie
†
8643
Sulewska Izabela
*około 1825 Zaborowo
†po 23-09-1878
8644
Sulewska Józefa
*07-02-1848 Sulewo Prusy
†21-12-1855 Sulewo Prusy
8645
Sulewska Józefa
*24-04-1837 Sulewo Kownaty
†
8646
Sulewska Józefa z d. Chrostowska
*1841 Bukowo
†
8647
Sulewska Józefa Marianna
*28-08-1843 Zalesie
†
8648
Sulewska Józefata
*20-02-1842 Sulewo Prusy
†14-05-1844 Bagienice
8649
Sulewska Julianna z d. Gadomska
*około 1831 Boczki
†po 18-11-1912
8650
Sulewska Julianna z d. Łempicka
*około 1834 Bagienice
†od 06-02-1878 do 07-07-1896
8651
Sulewska Julianna
*01-06-1832 Sulewo Prusy
†
8652
Sulewska Justyna z d. Letko
*około 1839 Ławsk
†
8653
Sulewska Karolina z d. Mścichowska
*około 1844 Sulewo Kownaty
†24-07-1917 Sulewo Prusy /Wąsosz/
8654
Sulewska Karolina z d. Makowska
*około 1828 Łosewo
†od 18-09-1882 do 24-04-1899
8655
Sulewska Karolina z d. Łempicka
*około 1826 Skarżyn
†12-09-1861
8656
Sulewska Karolina z d. Wiktorowicz
*około 1836 Zalesie
†
8657
Sulewska Karolina
*27-03-1841 Sulewo Prusy
†
8658
Sulewska Katarzyna
*25-11-1827 Godlewo
†06-03-1908 Godlewo /Wąsosz/
8659
Sulewska Katarzyna z d. Zaborowska
*około 1836 Zaborowo
†od 12-11-1883 do 28-01-1895
8660
Sulewska Katarzyna z d. Chodorowska
*około 1841 Burzyn
†1863
8661
Sulewska Katarzyna
*05-12-1841
†
8662
Sulewska Klementyna z d. Olszewska
*około 1848 Giełczyn
†
8663
Sulewska Magdalena
*07-05-1834 Sulewo Prusy
†20-06-1836 Sulewo Prusy
8664
Sulewska Małgorzata z d. Gardocka
*około 1828 Gardoty
†
8665
Sulewska Marianna z d. Wądołowska
*około 1843 Nadbory
†po 05-02-1909
8666
Sulewska Marianna z d. Zalewska
*około 1842 Zalesie
†po 09-08-1904
8667
Sulewska Marianna z d. Mioduszewska
*około 1836 Szczuczyn
†po 23-01-1893
8668
Sulewska Marianna
*około 1827 Zalesie
†02-04-1877 Zaborowo
8669
Sulewska Marianna z d. Mocarska
*około 1841 Rutkowskie
†po 09-02-1885
8670
Sulewska Marianna
*około 1826
†14-05-1840 Bagienice
8671
Sulewska Marianna z d. Danowska
*około 1846 Klimaszewnica
†
8672
Sulewska Marianna
*17-04-1849 Zalesie
†
8673
Sulewska Marianna
*15-07-1838 Zaborowo
†
8674
Sulewska Marianna
*13-10-1835 Zaborowo
†
8675
Sulewska Rozalia z d. Danowska
*31-01-1848 Sulewo Kownaty
†20-12-1897 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
8676
Sulewska Rozalia z d. Maszczyk
*około 1831 Zanklewo
†17-11-1877
8677
Sulewska Rozalia
*22-09-1832 Zaborowo
†
8678
Sulewska Salomea z d. Gardocka
*około 1842
†25-09-1908 Sulewo Prusy /Wąsosz/
8679
Sulewska Teresa Wiktoria z d. Modzelewska
*około 1846 Stawiane
†przed 17-02-1908
8680
Sulewska Wiktoria z d. Jaczyńska
*około 1832 Jaki
†po 07-08-1893
8681
Sulewska Wiktoria z d. Malinowska
*około 1839 Wąsosz
†przed 18-05-1896
8682
Sulewska Wiktoria z d. Kondrat
*około 1839 Grajewo
†po 30-05-1881
8683
Sulewska Wiktoria
*21-12-1833 Sulewo Prusy
†
8684
Sulewska Zuzanna
*03-06-1841 Sulewo Prusy
†po 25-11-1902
8685
Sulewska Zuzanna
*około 1839 Zaborowo
†31-03-1849 Zaborowo
8686
Sulewska Zuzanna
*12-04-1836 Zaborowo
†przed 1839
8687
Sulewski Adam Jan
*około 1849 Gackie
†
8688
Sulewski Adolf
*05-05-1849 Zalesie
†
8689
Sulewski Andrzej
*11-11-1835 Sulewo Prusy
†po 24-11-1896
8690
Sulewski Andrzej
*około 1826 Sulewo Prusy
†04-07-1876 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
8691
Sulewski Andrzej
*około 1826 Borawskie
†23-08-1852
8692
Sulewski Antoni
*1835 Ruś
†po 03-02-1913
8693
Sulewski Antoni
*25-04-1845 Sulewo Prusy
†22-07-1850 Sulewo Prusy
8694
Sulewski Antoni
*13-09-1844 Sulewo Prusy
†21-11-1845 Sulewo Prusy
8695
Sulewski Antoni
*20-10-1846 Sulewo Kownaty
†
8696
Sulewski Antoni
*02-02-1843 Sulewo Prusy
†
8697
Sulewski Apolinary
*około 1826 Włodki
†od 20-11-1883 do 16-01-1899
8698
Sulewski Chryzanty
*27-01-1843 Zaborowo
†
8699
Sulewski Franciszek
*około 1843
†przed 17-02-1908
8700
Sulewski Franciszek
*około 1827 Czerwonki
†po 25-02-1889
8701
Sulewski Franciszek
*około 1832 Szymany
†przed 07-08-1893
8702
Sulewski Franciszek
*30-03-1835 Sulewo Prusy
†po 28-01-1895
8703
Sulewski Franciszek
*około 1826 Sulewo Prusy
†19-12-1883 Sulewo Prusy
8704
Sulewski Franciszek
*około 1829 Zaborowo
†od 20-11-1882 do 30-01-1899
8705
Sulewski Franciszek
*około 1830 Sambory
†przed 16-10-1882
8706
Sulewski Franciszek
*02-04-1842 Bagienice
†05-05-1849 Bagienice
8707
Sulewski Franciszek
*08-09-1828 Wąsosz
†
8708
Sulewski Franciszek Teofil
*03-11-1846 Zalesie
†
8709
Sulewski Ignacy Błażej
*02-02-1839 Sulewo Kownaty
†17-07-1847 Sulewo Kownaty
8710
Sulewski Jakub
*około 1848 Sambory
†po 22-11-1909
8711
Sulewski Jakub
*20-07-1840 Sulewo Prusy
†od 1889 do 12-02-1900
8712
Sulewski Jakub
*około 1832 Czerwonki
†
8713
Sulewski Jan
*około 1848 Ruś
†przed 06-02-1929
8714
Sulewski Jan
*26-09-1827 Sulewo Prusy
†20-02-1901 Godlewo /Wąsosz/
8715
Sulewski Jan
*około 1829 Zaborowo
†po 28-10-1884
8716
Sulewski Jan
*05-01-1836 Zaborowo
†18-02-1889 Wąsosz
8717
Sulewski Jan
*około 1830
†05-07-1851 Sulewo Kownaty
8718
Sulewski Jan
*03-02-1836 Sulewo Prusy
†03-02-1842 Sulewo Prusy
8719
Sulewski Jan
*około 1839 Wizna
†
8720
Sulewski Jan
*28-02-1837 Sulewo Prusy
†
8721
Sulewski Jan
*około 1829 Sulewo Kownaty
†
8722
Sulewski Józef
*około 1832 Sulewo Kownaty
†14-10-1900 Sulewo Kownaty
8723
Sulewski Józef
*około 1833 Zaborowo
†po 08-02-1897
8724
Sulewski Józef
*1839 Ruś
†05-02-1881
8725
Sulewski Józef
*około 1831 Wąsosz
†przed 12-1871
8726
Sulewski Józef
*30-01-1838 Sulewo Prusy
†14-02-1862 Sulewo Prusy
8727
Sulewski Józef
*22-05-1842 Sulewo Kownaty
†12-08-1857 Sulewo Kownaty
8728
Sulewski Józef
*około 1833 Sulewo Prusy
†12-05-1838 Sulewo Prusy
8729
Sulewski Józef
*10-03-1849 Zaborowo
†
8730
Sulewski Józef
*15-01-1848 Sulewo Prusy
†
8731
Sulewski Julian
*około 1849
†09-03-1927 Godlewo
8732
Sulewski Julian
*07-01-1846 Zalesie
†po 25-03-1875
8733
Sulewski Kajetan
*06-08-1837 Zaborowo
†06-02-1878 Bagienice
8734
Sulewski Kazimierz
*28-02-1833 Sulewo Prusy
†od 12-02-1900 do 24-07-1917
8735
Sulewski Kazimierz
*około 1829 Sieburczyn
†po 30-01-1888
8736
Sulewski Kazimierz
*1833 Ruś
†
8737
Sulewski Kazimierz
*04-03-1844 Bagienice
†
8738
Sulewski Marceli
*28-07-1846 Sulewo Kownaty
†od 19-02-1900 do 21-06-1922
8739
Sulewski Marcin
*około 1844 Sambory
†
8740
Sulewski Marcjan Antoni
*około 1848 Borawskie
†
8741
Sulewski Mateusz
*około 1831 Sieburczyn
†przed 05-11-1893
8742
Sulewski Mateusz
*około 1828
†po 25-11-1889
8743
Sulewski Mateusz
*około 1837 Sulewo Prusy
†25-10-1873 Godlewo
8744
Sulewski Michał
*27-09-1842 Sulewo Prusy
†08-09-1845 Sulewo Prusy
8745
Sulewski Mikołaj
*około 1841 Wierciszewo
†po 09-02-1885
8746
Sulewski Nikodem
*około 1830 Borawskie
†od 27-01-1891 do 21-01-1896
8747
Sulewski Paweł
*około 1831 Borawskie
†21-06-1851 Wąsosz
8748
Sulewski Paweł
*około 1829 Prusy
†
8749
Sulewski Piotr
*18-05-1840 Zaborowo
†po 30-05-1881
8750
Sulewski Stanisław
*około 1849
†03-06-1909 Burzyn
8751
Sulewski Stanisław
*29-09-1839 Zaborowo
†przed 18-09-1882
8752
Sulewski Stanisław
*około 1828 Godlewo
†15-02-1865 Godlewo
8753
Sulewski Stanisław
*około 1834 Bagienice
†16-08-1848 Bagienice
8754
Sulewski Stanisław
*04-06-1843 Sulewo Kownaty
†22-12-1845 Sulewo Kownaty
8755
Sulewski Stanisław
*26-04-1845 Sulewo Prusy
†
8756
Sulewski Stanisław Filip
*01-05-1836 Sulewo Kownaty
†po 09-02-1904
8757
Sulewski Stanisław Jakub
*01-05-1833 Wąsosz
†
8758
Sulewski Stanisław Jan
*20-06-1844 Zalesie
†01-05-1885 Zalesie
8759
Sulewski Teodor
*08-11-1843 Sulewo Prusy
†01-01-1850 Sulewo Prusy
8760
Sulewski Walenty
*około 1831 Sieburczyn
†05-02-1909 Sieburczyn /Burzyn/
8761
Sulewski Wawrzyniec
*około 1827 Sulewo Kownaty
†18-02-1889
8762
Sulewski Wawrzyniec
*około 1828 Sulewo Kownaty
†
8763
Sulewski Wiktor
*27-09-1834 Sulewo Kownaty
†
8764
Sulewski Wojciech
*09-04-1837 Sulewo Prusy
†po 25-11-1902
8765
Sulima Adam
*około 1831 Sojczyn-Borowy
†po 29-01-1883
8766
Sulima Katarzyna z d. Ksepka
*około 09-1831 Przechody
†przed 29-01-1883
8767
Sulimowicz Aleksander
*około 1836 Szwelczyn
†18-02-1896 Szwelczyn /Wąsosz/
8768
Sulimowicz Andrzej
*około 1836 Szwelczyn
†po 16-02-1898
8769
Sulimowicz Anna z d. Borusiewicz
*26-07-1842 Wąsosz
†13-08-1860
8770
Sulimowicz Balbina z d. Sokołowska
*około 1846 Godlewo
†07-02-1893 Wąsosz /Wąsosz/
8771
Sulimowicz Franciszka z d. Borusiewicz
*około 1830 Wąsosz
†30-10-1870 Wąsosz
8772
Sulimowicz Franciszka z d. Karwowska
*około 1842 Sokoły
†
8773
Sulimowicz Jan
*około 1841 Wąsosz
†po 31-01-1898
8774
Sulimowicz Katarzyna z d. Sokołowska
*około 1839 Wąsosz
†18-01-1862 Wąsosz
8775
Sulimowicz Leonora
*około 1848 Wąsosz
†07-01-1864 Wąsosz
8776
Sulimowicz Marianna z d. Mścichowska
*około 1842 Sulewo Kownaty
†po 16-02-1898
8777
Sulimowicz Marianna z d. Łepkowska
*około 1832 Wąsosz
†17-04-1886 Szwelczyn
8778
Sulimowicz Stanisław
*około 1839 Szwelczyn
†03-06-1887
8779
Sulimowicz Szymon
*około 1825 Wąsosz
†06-03-1852 Wąsosz
8780
Sulimowicz Teodora
*około 1841
†20-05-1856 Wąsosz /Wąsosz/
8781
Sulińska Franciszka z d. Tarnacka
*około 1846 Wąsosz
†po 12-02-1900
8782
Sulińska Marianna z d. Marczykowska
*około 1838 Marki
†14-02-1868
8783
Sulińska Teofila z d. Mieszało
*około 1840 Brzozowo par. Lachowo
†po 15-11-1898
8784
Suliński Franciszek
*około 1834 Żebry
†31-12-1889 Wąsosz /Wąsosz/
8785
Suliński Tomasz
*około 1835 Wiązownica
†po 15-11-1898
8786
Sulkowska Franciszka z d. Skrodzka
*około 1829 Skroda Wielka
†po 24-11-1874
8787
Sulkowska Paulina z d. Dzięgielewska
*około 1844 Bagińskie
†
8788
Sulkowski Łukasz
*około 1833 Laskowiec
†po 24-11-1874
8789
Supińska Barbara z d. Cybulska
*około 1843 Przytuły
†po 30-10-1893
8790
Supińska Elżbieta z d. Mieczkowska
*około 1827 Mieczki
†przed 04-02-1891
8791
Supińska Franciszka z d. Korytkowska
*około 1836 Olszewo par. Romany
†po 03-02-1891
8792
Supińska Józefa z d. Chrostowska
*około 1836 Wagi
†po 13-05-1889
8793
Supińska Julianna z d. Popiołek
*około 1847 Zanklewo
†
8794
Supińska Katarzyna z d. Przestrzelska
*około 1834 Szostaki
†07-09-1872
8795
Supińska Magdalena Marianna z d. Godlewska
*około 1836 Wagi
†po 26-02-1900
8796
Supińska Marianna z d. Łojewska
*około 1844 Łoje Grężki
†po 27-11-1901
8797
Supińska Marianna
*1835 Bełda
†
8798
Supiński Adam
*około 1845 Supy
†przed 11-02-1907
8799
Supiński Adam
*około 1845 Supy
†przed 13-02-1899
8800
Supiński Antoni
*około 1825 Supy
†24-06-1852
8801
Supiński Felicjan
*około 1838 Chrostowo
†07-08-1909 Chrostowo
8802
Supiński Franciszek
*około 1848 Supy
†25-02-1929 Glinki /Słucz/
8803
Supiński Franciszek
*04-10-1836 Pluty
†
8804
Supiński Jan
*około 1836 Szostaki
†po 16-02-1897
8805
Supiński Jan
*około 1839 Biodry
†po 30-10-1893
8806
Supiński Jan
*około 1849 Brzeziny
†
8807
Supiński Józef
*około 1849
†po 26-02-1900
8808
Supiński Mateusz
*około 1829 Supy
†po 13-05-1889
8809
Supiński Mikołaj
*około 1833 Supy
†przed 03-02-1891
8810
Supiński Piotr
*około 1849 Kleszcze
†
8811
Supiński Stanisław
*około 1826
†05-09-1836 Korytki /Jedwabne/
8812
Supiński Władysław Roch
*około 1848 Osowiec
†
8813
Supiński Wojciech
*około 1828 Supy
†od 24-11-1879 do 04-02-1891
8814
Supiński Wojciech
*około 1826 Chrostowo
†po 20-11-1871
8815
Surawska Anna z d. Żmijkowska
*około 1835 Kieljany
†przed 20-06-1904
8816
Surawska Julianna z d. Szymanowska
*około 1829 Lipnik
†
8817
Surawska Katarzyna z d. Bartosiewicz
*około 1832 Załuski
†po 26-11-1894
8818
Surawska Marianna z d. Walendzik
*około 12-1849 Bzury
†
8819
Surawska Paulina Anna z d. Chrostowska
*około 1839 Niedźwiedzkie
†26-11-1893 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
8820
Surawski Adam
*około 1836 Popowo
†przed 20-06-1904
8821
Surawski Andrzej
*około 1846 Wierzbowo
†
8822
Surawski Franciszek
*około 1832 Popowo
†przed 20-01-1885
8823
Surawski Wiktor Franciszek
*około 1837 Łękowo
†od 26-11-1893 do 14-02-1898
8824
Surgiewicz Antonina
*około 1837
†29-05-1840 Wąsosz
8825
Surgiewicz Joanna
*około 1834 Wąsosz
†03-07-1840 Wąsosz /Wąsosz/
8826
Suskowska Franciszka z d. Wojno
*około 1826 Okrasin
†
8827
Sutkowska Anna z d. Dybikowska
*około 1848 Borawskie
†27-12-1919 Kramarzewo
8828
Sutkowski Franciszek
*około 1847 Białaszewo
†po 27-12-1919
8829
Sypytkowska Anna z d. Nizińska
*około 1830 Osowiec
†przed 18-06-1894
8830
Sypytkowska Izabela z d. Sarnacka
*około 1839 Bagienice
†
8831
Sypytkowska Marianna z d. Głębocka
*około 1845
†przed 07-1890
8832
Sypytkowska Zofia z d. Saciłowska
*około 1829 Sośnia
†po 16-02-1890
8833
Sypytkowski Antoni
*około 1829 Klimaszewnica
†przed 16-02-1890
8834
Sypytkowski Feliks
*około 1849 Popowo
†po 17-02-1901
8835
Sypytkowski Franciszek
*około 1845 Kurejewka
†21-11-1877 Bęćkowo
8836
Sypytkowski Jan
*około 1842 Kurejewka
†25-02-1898
8837
Sypytkowski Piotr
*około 1836 Klimaszewnica
†po 18-06-1894
8838
Sypytkowski Stanisław
*około 1840 Kurejewka
†po 05-02-1894
8839
Szabelska Franciszka z d. Nieradko
*około 1849 Radziłów
†25-10-1890 Radziłów /Radziłów/
8840
Szabelska Katarzyna z d. Kielian
*około 12-1841 Kownatki
†
8841
Szabelska Marianna z d. Kochanowska
*29-06-1832 Niećkowo
†
8842
Szabelski Antoni
*około 08-1842 Słucz
†
8843
Szabelski Ludwik
*około 1828 Dybowo
†
8844
Szabelski Wojciech
*około 1826
†03-09-1839 Bęćkowo
8845
Szabrańska Anna z d. Mścichowska
*około 1843 Surały
†po 16-01-1894
8846
Szabrański Konstanty
*około 1835 Łojki
†po 16-01-1894
8847
Szarek Marianna z d. Sakowska
*około 1832 Szczuczyn
†09-05-1901 Szczuczyn
8848
Szarnecka Ewa z d. Tyszkiewicz
*około 1838 Przechody
†
8849
Szarniecka Weronika z d. Zamirowska
*około 1844 Wólka Piaseczna
†01-05-1880
8850
Szarniecki Michał
*około 1844 Przechody
†22-08-1882
8851
Szczawińska Józefata z d. Borkowska
*około 1827 Możdżenie
†od 13-06-1880 do 07-06-1886
8852
Szczawiński Wawrzyniec
*około 1825 Możdżenie
†21-05-1854
8853
Szczechowska Rozalia z d. Jakubczyk
*około 1833
†03-01-1863 Pasichy
8854
Szczep Julianna z d. Szymańska
*około 1848 Bronowo
†
8855
Szczep Maciej
*około 1831 Giełczyn
†
8856
Szczepankowska Anna z d. Szulc
*03-04-1829 Wąsosz
†po 06-01-1901
8857
Szczepankowska Balbina z d. Turowska
*około 1843 Lipnik
†26-03-1929 Wąsosz
8858
Szczepankowska Karolina z d. Wojciechowska
*około 1828 Wiązownica
†
8859
Szczepankowska Ludwika z d. Skrodzka
*około 1833 Zalesie
†po 18-02-1884
8860
Szczepankowska Marianna z d. Budzińska
*około 1827 Wąsosz
†22-09-1874 Wąsosz /Wąsosz/
8861
Szczepankowska Marianna z d. Chylińska
*około 1826 Konopki
†
8862
Szczepankowski Antoni
*około 1838 Dzierzbia
†po 18-02-1884
8863
Szczepankowski Piotr
*około 1828 Wąsosz
†06-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/
8864
Szczepankowski Stanisław
*około 1839 Grądy Wielkie
†17-12-1893 Grądy Małe
8865
Szczepańska Tekla z d. Płoskiewicz
*około 1836 Wąsosz
†
8866
Szczepański Ignacy
*około 1836 Dzierzbia
†
8867
Szczepek Franciszek
*około 1830 Wizna
†
8868
Szczepek Katarzyna z d. Michałowska
*około 1840 Wizna
†
8869
Szczepkowska Marianna Magdalena z d. Makowska
*około 1844 Białaszewo
†przed 01-09-1898
8870
Szczepkowski Jan
*około 1846 Białobrzegi
†przed 01-09-1898
8871
Szczesik Franciszka z d. Bukowska (Burakiewicz)
*około 1848
†30-01-1896 Niedźwiedzkie /Wąsosz/
8872
Szczesik Jan
*około 09-1844 Boczki
†przed 27-11-1906
8873
Szczesik Józef
*1844 Boczki
†
8874
Szczesik Marianna z d. Sulimowicz
*około 1843 Wąsosz
†po 27-11-1906
8875
Szczesik Teofila z d. Danowska
*13-01-1842 Sulewo Kownaty
†przed 30-05-1871
8876
Szczęsna Anna z d. Grabowska
*około 1836 Wizna
†
8877
Szczęsna Marianna z d. Zalewska
*1826 Srebrowo
†
8878
Szczęsny Antoni
*około 1849 Bronowo
†
8879
Szczęsny Dionizy
*1827 Bronowo
†
8880
Szczęsny Ewa z d. Krajewska
*około 1826 Wizna
†
8881
Szczęsny Jakub
*około 1834 Grądy
†
8882
Szczęsny Szymon
*około 1828 Niwkowo
†
8883
Szczęsny Wojciech
*około 1825 Bronowo
†
8884
Szczubełek Paweł
*około 1829
†
8885
Szczuka Bonifacy Andrzej
*około 1828 Brodowo
†
8886
Szczuka Feliks
*około 1836 Olszewo par. Romany
†
8887
Szczuka Franciszek
*około 1847 Olszewo par. Romany
†
8888
Szczuka Karolina z d. Śmiarowska
*około 1832 Mieczki
†przed 17-02-1879
8889
Szczuka Łukasz
*około 1839 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†26-10-1882
8890
Szczuka Rozalia z d. Moniuszko
*około 1839 Olszewo par. Romany
†16-02-1869 Olszewo par. Romany /Romany/
8891
Szczuka Wiktoria z d. Kulikowska
*około 1835 Łojki
†po 20-05-1889
8892
Szelągowska Anna z d. Tyszkiewicz
*około 1838 Przytuły
†22-09-1911 Kubra
8893
Szelągowska Julianna z d. Szleszyńska
*około 1846 Szyjki
†
8894
Szelągowski Antoni
*około 1836 Rajgród
†przed 07-02-1887
8895
Szelągowski Stanisław
*około 1846 Rajgród
†po 06-06-1898
8896
Szemborowska Marianna
*30-01-1838 Wąsosz
†
8897
Szemborowska Rozalia z d. Kiełczewska
*23-02-1826 Łempice
†06-11-1884 Wąsosz /Wąsosz/
8898
Szemborowski Wojciech
*około 1828 Wąsosz
†30-07-1865 Wąsosz
8899
Szepietowska Barbara z d. Jastrzębska
*około 1835 Czarnowo
†29-07-1885 Obrytki /Wąsosz/
8900
Szeszkowska Karolina z d. Olszewska
*około 1841 Wąsosz
†06-11-1926 Wąsosz
8901
Szeszkowski Jan
*około 1837 Okrasin
†przed 06-11-1926
8902
Szklarzewski Jan
*1847 Okrasin
†
8903
Szklarzewski Józef
*około 1835
†przed 10-11-1896
8904
Szklarzewski Marcin
*1838 Okrasin
†przed 26-11-1912
8905
Szlagatys Adam
*około 1829 Karwowo par. Jedwabne
†
8906
Szlagatys Anna z d. Szorc
*około 1830 Kubrzany
†
8907
Szleszyńska Aniela z d. Godlewska
*około 1829 Karwowo par. Jedwabne
†po 12-02-1900
8908
Szleszyńska Aniela z d. Chrzanowska
*1828 Kubra
†od 31-01-1887 do 06-08-1901
8909
Szleszyńska Emilia z d. Bukowska
*około 1834 Święcienin
†po 09-02-1892
8910
Szleszyńska Emilia z d. Karwowska
*około 1841 Chyliny
†21-09-1878 Czachy /Przytuły/
8911
Szleszyńska Franciszka z d. Polkowska
*około 1837 Radziłów
†około 1866
8912
Szleszyńska Józefa z d. Borawska
*około 1842 Nadbory
†
8913
Szleszyńska Julianna z d. Brzostowska
*około 1839 Łoje Awissa
†09-03-1893 Łoje Awissa
8914
Szleszyńska Karolina z d. Klimaszewska
*około 1835 Chrzanowo
†po 10-02-1896
8915
Szleszyńska Małgorzata z d. Szrejter
*około 1835 Szlasy
†od 27-01-1891 do 12-06-1916
8916
Szleszyńska Marianna z d. Chrzanowska
*około 1831 Brzostowo
†22-03-1908 Barwiki
8917
Szleszyńska Marianna z d. Borzymowska
*około 1835 Łękowo
†
8918
Szleszyńska Paulina z d. Wszeborowska
*około 1840 Marki
†po 25-09-1899
8919
Szleszyńska Rozalia z d. Przyborowska
*około 1829 Gałązki
†22-02-1909 Chełchy /Niedźwiadna/
8920
Szleszyńska Rozalia z d. Kozikowska
*około 1825 Skroda Mała
†po 08-02-1885
8921
Szleszyńska Rozalia z d. Sienicka
*około 1834 Czerwonki
†
8922
Szleszyńska Salomea z d. Jankowska
*około 1835
†po 07-11-1893
8923
Szleszyńska Salomea z d. Dąbrowska
*około 1848 Nieciki
†przed 01-03-1897
8924
Szleszyńska Stanisława z d. Borawska
*około 1849 Pieńki
†
8925
Szleszyńska Wiktoria z d. Malinowska
*1843 Bukowo Duże
†12-03-1919 Bukowo Duże /Słucz/
8926
Szleszyńska Wiktoria z d. Sulewska
*18-12-1848 Zalesie
†po 25-01-1922
8927
Szleszyński Antoni
*około 1843 Cedry
†
8928
Szleszyński Baltazar
*około 1839 Szyjki
†od 25-11-1884 do 24-06-1895
8929
Szleszyński Franciszek
*około 1844 Szyjki
†11-01-1867 Szyjki /Przytuły/
8930
Szleszyński Ignacy
*około 1836 Zalesie
†od 21-11-1896 do 22-11-1899
8931
Szleszyński Ignacy
*około 1842 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†12-10-1895 Kubra
8932
Szleszyński Jan
*około 1849 Czachy
†10-06-1889 Czachy
8933
Szleszyński Józef
*29-01-1839 Szlasy
†przed 21-11-1916
8934
Szleszyński Józef
*około 1825
†po 24-11-1885
8935
Szleszyński Józef
*około 1846 Cedry
†
8936
Szleszyński Józef Jan
*14-12-1835 Czachy
†od 26-11-1894 do 17-02-1911
8937
Szleszyński Julian
*około 1835 Barwiki
†po 07-11-1893
8938
Szleszyński Julian
*około 1838 Niedźwiedzkie
†
8939
Szleszyński Karol
*około 1833 Barwiki
†od 07-02-1881 do 21-10-1890
8940
Szleszyński Ksawery
*około 1834 Dzięgiele
†przed 14-11-1898
8941
Szleszyński Leon
*około 1835 Szlasy
†
8942
Szleszyński Leopold
*około 1836 Czachy
†
8943
Szleszyński Maciej
*około 1837 Mieszołki
†14-07-1869 Mieszołki /Romany/
8944
Szleszyński Nikodem
*około 1832 Czachy
†przed 31-01-1887
8945
Szleszyński Stanisław
*około 1849 Szostaki
†
8946
Szleszyński Tomasz
*około 1830 Rosochate
†przed 01-03-1897
8947
Szleszyński Wincenty
*około 1829 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†
8948
Szleszyński Wojciech
*około 1827 Przyborowo
†
8949
Szmitka Andrzej
*około 1843 Orlikowo
†przed 12-02-1923
8950
Szmitka Apolonia z d. Iwanowska
*około 1826 Kucze Wielkie
†przed 23-02-1873
8951
Szmitka Józef
*około 1841 Kossaki par. Jedwabne
†
8952
Szmitka Justyna z d. Skrodzka
*około 1838 Orlikowo
†
8953
Szmitka Marianna z d. Kowalewska
*około 1836 Stryjaki
†po 16-02-1909
8954
Szmitka Rozalia z d. Zejer
*około 1847 Siwki par. Romany
†po 21-12-1913
8955
Szmitka Stanisław
*około 1836 Kossaki par. Jedwabne
†po 16-02-1909
8956
Szmitka Stanisław
*około 1837 Stryjaki
†od 13-02-1906 do 21-12-1913
8957
Szostak Anna z d. Orłowska
*około 1830 Boczki
†
8958
Szrejter Adam
*około 1835 Trzaski
†po 27-01-1896
8959
Szrejter Aniela z d. Lach
*około 1835 Klimaszewnica
†przed 27-01-1896
8960
Szrejter Julianna z d. Kowalewska
*około 1833 Brychy
†po 20-02-1908
8961
Szrejter Marcel
*około 1829 Borawskie
†20-02-1908 Szlasy
8962
Szrejter Marcjanna (Marcela, Marianna) z d. Orłowska
*około 1830 Boguszewo
†od 07-10-1884 do 12-02-1895
8963
Szrejter Stanisław
*około 1829 Ostrowik
†po 12-02-1895
8964
Szrejter Wojciech
*około 1846 Klimaszewnica
†1911
8965
Sztachanowska Marianna z d. Rudnikowska
*1833 Brychy
†1887 Słucz /Słucz/
8966
Sztachanowski Józef
*około 1840 Ciemianka
†przed 26-01-1891
8967
Sztachelek Ewa z d. Sobolewska
*około 1833 Czarna Wieś
†przed 19-01-1885
8968
Sztachelek Felicja z d. Falkowska
*około 06-1833 Dowspuda
†po 30-01-1899
8969
Sztachelek Franciszek
*około 1834 Białogrądy
†
8970
Sztachelek Józef
*około 1832 Białogrądy
†po 19-01-1885
8971
Sztachelek Kazimierz
*około 1826 Białogrądy
†przed 22-02-1892
8972
Sztachelek Marianna z d. Łapińska
*około 1829 Brzozowa Wólka
†po 22-02-1892
8973
Sztachelek Mateusz
*około 1831 Białogrądy
†
8974
Sztachelek Paulina z d. Wojtkielewicz
*około 1836 Sośnia
†
8975
Sztachelek Teofila z d. Gleba
*około 1831 Ruda
†
8976
Sztachelski Franciszek
*około 1846 Nowa Ruda
†
8977
Sztejn Jan
*około 1849 Łebki Małe
†07-03-1892
8978
Sztrom Marianna z d. Domisiewicz
*około 1847 Bęćkowo
†
8979
Szulc Antonina Tekla z d. Solińska
*około 1833 Wąsosz
†
8980
Szulc Ewa z d. Łepkowska
*około 1837 Szwelczyn
†01-10-1920
8981
Szulc Ignacy
*około 1839 Wąsosz
†po 25-11-1901
8982
Szulc Łucja z d. Sulewska
*około 1830 Srebrowo
†po 20-02-1882
8983
Szulc Marianna z d. Świderska
*około 01-1847 Świdry
†
8984
Szulc Paweł
*około 1826 Wąsosz
†
8985
Szultz Józefa z d. Kulikowska
*około 1832 Kędziorowo
†17-09-1887 Kędziorowo
8986
Szultz Szymon
*około 1841
†przed 27-01-1908
8987
Szumowicz Julianna z d. Sikora
*około 1836 Szczuczyn
†
8988
Szumowicz Maciej Piotr
*około 1836 Tobyłka
†
8989
Szumowicz Wojciech
*około 1826
†
8990
Szumowska Anna z d. Kania
*około 1836 Przechody
†przed 04-05-1903
8991
Szumowska Anna z d. Chrapowicka
*około 1831 Kapice
†od 06-02-1882 do 15-11-1892
8992
Szumowska Józefa z d. Bartlińska
*około 1837 Przytuły
†
8993
Szumowska Józefata z d. Kozłowska
*około 1835 Witynie
†po 04-04-1916
8994
Szumowska Julianna z d. Kardaszewska
*około 1829 Burzyn
†10-1873 Burzyn /Burzyn/
8995
Szumowska Julianna z d. Krasnoborska
*około 1837 Kapice
†25-05-1860
8996
Szumowska Katarzyna z d. Archacka
*około 1834 Ruda
†przed 22-02-1892
8997
Szumowska Katarzyna z d. Chrapowicka
*około 1841 Kapice
†28-09-1882
8998
Szumowska Rozalia z d. Danowska
*31-01-1845 Orlikowo
†po 26-01-1904
8999
Szumowska Scholastyka z d. Cieśnielewska
*około 1830 Kucze Małe
†przed 07-1866
9000
Szumowska Teofila z d. Kukowska
*około 1837 Borawskie
†
9001
Szumowska Wiktoria z d. Surowska
*około 1826 Kucze Małe
†przed 04-1874 Przestrzele
9002
Szumowska Zuzanna z d. Jurska
*około 1843 Kubra
†
9003
Szumowski Andrzej
*około 1830 Witynie
†
9004
Szumowski Antoni
*około 1842 Przechody
†po 21-01-1918
9005
Szumowski Jakub
*około 1827 Witynie
†przed 26-02-1900
9006
Szumowski Jan
*około 1831 Wojewodzin
†po 22-02-1892
9007
Szumowski Jan
*około 1840 Bożejewo
†
9008
Szumowski Kazimierz
*około 1839 Przechody
†przed 15-11-1892
9009
Szumowski Ludwik
*około 1839 Janczewo
†1870
9010
Szumowski Michał
*około 1833 Przechody
†po 04-05-1903
9011
Szumowski Stanisław
*około 1826
†29-12-1865 Przestrzele /Jedwabne/
9012
Szumowski Wojciech
*około 1838 Witynie
†
9013
Szurno Ludwika z d. Łepkowska
*około 1829 Dołęgi
†25-11-1894 Chojnowo /Niedźwiadna/
9014
Szydłowska Franciszka z d. Bielawska
*około 1843 Przytuły
†od 19-10-1885 do 15-11-1892
9015
Szydłowska Józefa z d. Golikowska
*około 1840 Kubra
†03-09-1911 Kubra
9016
Szydłowska Marianna z d. Masłowska
*około 1843 Mocarze
†po 14-11-1918
9017
Szydłowska Pudycjanna z d. Włodkowska
*około 1833 Drożęcin par. Piątnica
†
9018
Szydłowska Rozalia Justyna z d. Jankowska
*około 1840 Śmiarowo
†
9019
Szydłowski Józef
*około 1832 Burzyn
†
9020
Szydłowski Nikodem
*około 1837 Mocarze Budne
†
9021
Szydłowski Piotr
*około 1838 Mocarze
†14-11-1918 Mocarze /Burzyn/
9022
Szydłowski Piotr
*około 1836 Przytuły
†po 15-11-1892
9023
Szydłowski Sylwester
*około 1840 Przytuły
†po 03-09-1911
9024
Szyjko Józefa z d. N
*około 1843
†02-06-1870 Pluty /Przytuły/
9025
Szyjko Marianna z d. Konopka
*około 1841 Karwowo
†
9026
Szyjko Wojciech
*1835 Pluty
†
9027
Szymanowska Anna z d. Kalinowska
*około 1841 Chojnowo
†po 18-12-1912
9028
Szymanowska Anna z d. Zyskowska
*około 1841 Skaje
†11-01-1864
9029
Szymanowska Anna
*1825
†01-05-1842 Kieljany
9030
Szymanowska Balbina z d. Kownacka
*około 1840 Kownatki
†09-08-1890 Kownatki /Wąsosz/
9031
Szymanowska Balbina
*około 1839 Kieljany
†06-07-1858 Kieljany
9032
Szymanowska Franciszka z d. Sulewska
*około 1846 Zalesie
†20-03-1908 Zalesie /Wąsosz/
9033
Szymanowska Franciszka z d. Sulewska
*30-01-1839 Zaborowo
†od 04-03-1889 do 20-11-1901
9034
Szymanowska Franciszka z d. Golańska
*około 1844
†
9035
Szymanowska Franciszka z d. Żbikowska
*1834 Bogusze
†
9036
Szymanowska Franciszka z d. Rogowska
*około 1840 Trzaski
†
9037
Szymanowska Franciszka z d. Rożyńska
*około 1826 Flesze
†
9038
Szymanowska Joanna z d. Grygo
*około 1840 Kędziorowo
†
9039
Szymanowska Józefa z d. N
*około 1832
†01-10-1882
9040
Szymanowska Józefa z d. Łepkowska
*około 11-1826 Ławsk
†przed 10-12-1868
9041
Szymanowska Józefata z d. Roman
*około 1841 Wiszowate
†po 20-02-1906
9042
Szymanowska Julianna Anastazja z d. Chylińska
*około 1843 Kieljany
†
9043
Szymanowska Karolina z d. Mroczkowska
*około 1838
†28-02-1898
9044
Szymanowska Karolina z d. Ladzińska
*03-06-1843 Wąsosz
†przed 28-01-1901
9045
Szymanowska Katarzyna z d. Gardocka
*około 1844 Glinki
†po 09-06-1896
9046
Szymanowska Katarzyna z d. Kamińska
*około 1830 Obrytki
†od 14-02-1876 do 30-07-1884
9047
Szymanowska Katarzyna z d. Kordun
*około 1844 Klimaszewnica
†17-08-1876 Wąsosz
9048
Szymanowska Katarzyna Józefa z d. Łempicka
*30-11-1842 Koniecki
†20-01-1862 Łempice /Wąsosz/
9049
Szymanowska Ludwika
*około 06-1827
†18-12-1828 Kieljany
9050
Szymanowska Marcjanna z d. Ciecierska
*około 1848 Kubra
†
9051
Szymanowska Marianna z d. Wysocka
*około 1833 Chrostowo
†przed 10-11-1896
9052
Szymanowska Marianna z d. Godlewska
*około 1848 Danowo
†
9053
Szymanowska Marianna z d. Detkiewicz
*około 1849 Smolarze
†
9054
Szymanowska Paulina z d. Zakrzewska
*12-11-1837 Wojsławy
†przed 23-02-1897
9055
Szymanowska Petronela z d. Rakowska
*około 1842 Przyborowo
†przed 10-1885
9056
Szymanowska Placyda z d. Karwowska
*około 1846 Mikuty
†przed 10-1885
9057
Szymanowska Rozalia z d. Rogowska
*około 1826 Wagi
†od 14-05-1866 do 27-11-1871
9058
Szymanowska Salomea z d. Zarzecka
*około 1833 Słucz
†
9059
Szymanowska Teofila z d. Ostrowska
*około 1836 Wąsosz
†04-01-1901 Wąsosz /Wąsosz/
9060
Szymanowska Teresa z d. Tyszka
*około 1843
†po 20-02-1911
9061
Szymanowska Teresa z d. Leonowicz
*około 1835 Suwałki
†
9062
Szymanowska Wiktoria z d. Borawska
*około 1831 Borawskie
†przed 27-11-1893
9063
Szymanowski Adam
*około 1837 Szymany
†po 27-10-1919
9064
Szymanowski Adam
*około 1829 Szymany
†
9065
Szymanowski Aleksander
*około 1834 Szymany
†po 23-02-1897
9066
Szymanowski Andrzej
*około 1831 Przeszkoda
†29-10-1901 Przeszkoda
9067
Szymanowski Antoni
*około 1825 Pieńki
†
9068
Szymanowski Bernard Antoni
*około 1828 Bagińskie
†po 20-02-1906
9069
Szymanowski Dominik
*około 1828 Kubra
†
9070
Szymanowski Feliks
*około 1846 Grędy
†po 24-10-1904
9071
Szymanowski Franciszek
*około 1838 Chojnowo
†po 28-01-1901
9072
Szymanowski Franciszek
*około 1836 Gałązki
†po 09-06-1896
9073
Szymanowski Franciszek Paweł
*około 1843 Grędy
†po 20-03-1908
9074
Szymanowski Ignacy
*około 1841
†przed 20-02-1911
9075
Szymanowski Ignacy
*około 1842 Konopki
†po 20-11-1901
9076
Szymanowski Jan
*około 1829
†
9077
Szymanowski Jan
*około 1846 Wizna
†
9078
Szymanowski Jan
*około 1837 Pieńki
†
9079
Szymanowski Józef Romuald
*około 1828 Rajgród
†
9080
Szymanowski Karol
*około 1838 Wąsosz
†
9081
Szymanowski Kazimierz
*około 1847 Surały
†
9082
Szymanowski Ludwik
*około 1839 Koty par. Grajewo
†
9083
Szymanowski Łukasz
*około 1841 Pieńki
†
9084
Szymanowski Mateusz
*około 1834 Chojnowo
†18-12-1912 Chojnowo /Niedźwiadna/
9085
Szymanowski Michał
*około 1829 Danówek
†po 27-11-1893
9086
Szymanowski Stanisław
*około 1838 Kieljany
†po 26-11-1895
9087
Szymanowski Stanisław
*około 1842 Łempice
†
9088
Szymanowski Stanisław
*około 1833 Przechody
†
9089
Szymanowski Władysław
*około 1848 Surały
†przed 12-1909
9090
Szymańczyk Michał
*około 1833 Siedliska
†
9091
Szymańczyk Wiktoria z d. Sokołowska
*około 1834 Rydzewo-Pieniążek
†
9092
Szymańska Józefa z d. Grabowska
*około 1831 Bronowo
†przed 10-1855
9093
Szymańska Katarzyna z d. Kosowska
*1847 Bronowo
†po 23-02-1897
9094
Szymańska Katarzyna z d. Domurat
*około 1825 Wizna
†27-08-1855
9095
Szymańska Marcjanna z d. Wiśniewska
*około 1826 Bożejewo
†przed 05-1868
9096
Szymańska Salomea z d. Opońska
*około 1847 Grądy
†
9097
Szymańska Stanisława z d. Piechowska
*około 1848 Kamianki
†
9098
Szymańska Zofia z d. Marczak
*około 1829 Bronowo
†
9099
Szymański Aleksander
*około 1849 Drozdowo
†
9100
Szymański Franciszek
*około 1845 Bronowo
†po 23-02-1897
9101
Szymański Jan
*około 1827 Bronowo
†po 14-02-1887
9102
Szymański Kazimierz
*około 1849 Bronowo
†
9103
Szymański Konstanty
*około 1828 Bronowo
†22-11-1872
9104
Szymański Ludwik
*około 1835 Bronowo
†19-07-1856
9105
Szymański Mateusz
*około 1849 Bronowo
†
9106
Szymański Stanisław
*około 1828 Bronowo
†03-05-1855
9107
Szymański Szymon
*około 1849 Bronowo
†
9108
Szymański Wojciech
*około 1844 Bronowo
†
9109
Szymkiewicz Anna z d. Gleba
*około 1839 Ruda
†
9110
Szymkiewicz Antonina z d. Kuczyńska
*około 1836 Płochowo
†
9111
Szymkiewicz Ewa z d. Łosiewicz
*około 1826
†22-11-1856 Sojczyn-Borowy
9112
Szymkiewicz Franciszka z d. Ruszczyk
*1837 Sojczyn-Borowy
†15-09-1870
9113
Szymkiewicz Jan
*około 1836 Sojczyn-Borowy
†przed 26-11-1894
9114
Szymkiewicz Jan
*około 1841 Sojczyn-Borowy
†po 19-11-1894
9115
Szymkiewicz Jan
*około 1827 Sojczyn-Borowy
†
9116
Szymkiewicz Józef
*około 1836 Sojczyn-Borowy
†po 20-08-1898
9117
Szymkiewicz Józef
*około 1835 Sojczyn-Borowy
†
9118
Szymkiewicz Katarzyna z d. Zawistowska
*około 1837 Ruda
†przed 20-08-1898
9119
Szymkiewicz Katarzyna
*około 1838 Sojczyn-Borowy
†
9120
Szymkiewicz Kazimierz
*około 1831
†08-03-1870
9121
Szymkiewicz Łucja z d. Szumowska
*około 1836 Przechody
†05-04-1861
9122
Szymkiewicz Marianna z d. Archacka
*około 1848 Brzozowa Wólka
†przed 04-02-1895
9123
Szymkiewicz Marianna z d. Żukowska
*około 1848 Ciemnoszyje
†
9124
Szymkiewicz Paweł
*około 1835 Sojczyn-Borowy
†przed 04-02-1895
9125
Szymkiewicz Rozalia z d. Ziemkowska
*około 1844 Ciemnoszyje
†29-03-1866
9126
Szyszkiewicz Helena Magdalena z d. Zakrzewska
*około 1831 Tarachy
†przed 30-07-1877
9127
Szyszkiewicz Wojciech
*około 1832 Święck Wielki
†
9128
Śledziewska Apolonia z d. Karczewska
*około 1837 Racibory
†po 06-11-1888
9129
Śledziewska Rozalia z d. Supińska
*około 1838 Makowskie
†po 05-02-1901
9130
Śledziewska Teofila z d. Murawska
*około 1849 Wizna
†
9131
Śledziewski Ludwik
*około 1845 Kurpiki
†
9132
Śledziewski Stanisław
*około 1838 Małachowo
†1904 Karwowo
9133
Śliwińska Anna z d. Tyszkiewicz
*około 1845 Grajewo
†po 29-02-1892
9134
Śliwińska Marianna z d. Mioduszewska
*około 1831 Białaszewo
†17-05-1866
9135
Śliwka Józef Benedykt
*około 1829 Łepki
†po 28-10-1889
9136
Śmiarowska Agnieszka z d. Markowska
*około 1828 Wąsosz
†22-01-1896 Wąsosz /Wąsosz/
9137
Śmiarowska Barbara z d. Przestrzelska
*około 1829 Borawskie
†1854
9138
Śmiarowska Cecylia z d. Mieczkowska
*około 1838
†przed 11-02-1889
9139
Śmiarowska Franciszka z d. Mocarska
*około 1837 Mocarze
†po 17-07-1898
9140
Śmiarowska Franciszka z d. Pieniążek
*około 1827 Orlikowo
†1857
9141
Śmiarowska Józefata z d. Filipkowska
*około 1833 Borawskie
†od 03-02-1885 do 23-11-1892
9142
Śmiarowska Marianna z d. Mieczkowska
*około 1829 Mieczki
†po 26-08-1897
9143
Śmiarowska Marianna z d. Mikucka
*około 1843 Słucz
†po 20-01-1890
9144
Śmiarowska Marianna z d. Kurkowska
*około 1826 Grzymki
†przed 05-1851
9145
Śmiarowska Marianna z d. Wysocka
*około 1832 Wypychy
†
9146
Śmiarowska Paulina z d. Kołakowska
*około 1833 Doliwy
†23-09-1895 Doliwy
9147
Śmiarowska Serafina z d. Grabowska
*około 1834 Święcienin
†
9148
Śmiarowska Weronika z d. Mieczkowska
*około 1832 Warszawa
†od 25-11-1884 do 21-07-1895
9149
Śmiarowski Antoni
*około 1836
†18-01-1869 Wąsosz /Wąsosz/
9150
Śmiarowski Fabian
*około 1826
†po 11-02-1889
9151
Śmiarowski Fabian
*około 1825 Mieczki
†po 23-02-1886
9152
Śmiarowski Izydor
*około 1828 Grzymki
†26-02-1899 Grzymki /Romany/
9153
Śmiarowski Jan
*około 1829 Mieczki
†przed 23-11-1892
9154
Śmiarowski Jan
*około 1848
†04-04-1908 Mieczki
9155
Śmiarowski Julian
*około 1831 Olszewo-Góra
†od 07-02-1893 do 17-07-1898
9156
Śmiarowski Ludwik
*około 1827 Mieczki
†od 25-11-1884 do 21-07-1895
9157
Śmiarowski Maciej
*około 1825 Mieczki Czarne
†21-06-1862
9158
Śmiarowski Mateusz
*około 1836 Śmiarowo
†
9159
Śmiarowski Paweł
*około 1831 Doliwy
†
9160
Śmiarowski Serafin
*około 1825 Mieczki
†od 16-11-1874 do 23-02-1892
9161
Śmiarowski Wiktor
*około 1832 Wąsosz
†
9162
Śmiglewska Katarzyna z d. Janczewska
*około 1829 Danowo
†po 29-05-1894
9163
Śmiglewska Marianna z d. Erfort
*około 1847 Niećkowo
†11-08-1880 Niećkowo /Wąsosz/
9164
Śmiglewska Marianna z d. Perkowska
*około 1844 Niećkowo
†
9165
Śmiglewska Teofila z d. Kierznowska
*około 1826 Dołęgi
†
9166
Śmiglewski Kacper
*07-07-1847 Żebry
†14-07-1921 Niećkowo /Wąsosz/
9167
Śmiglewski Mikołaj Tomasz
*około 1831 Słucz
†
9168
Śmiglewski Sylwester
*około 1843 Kędziorowo
†
9169
Świderska Agnieszka z d. Łempicka
*19-04-1835 Bagienice
†przed 01-1894
9170
Świderska Agnieszka z d. Marciszewska
*około 1827 Łempice
†przed 03-02-1879
9171
Świderska Aniela z d. Szymanowska
*około 1828 Danówek
†1877
9172
Świderska Anna z d. Modzelewska
*około 1836 Wąsosz
†po 27-06-1881
9173
Świderska Anna z d. Mścichowska
*około 1834 Gackie
†20-04-1856 Świdry
9174
Świderska Balbina
*31-03-1841 Świdry
†po 12-02-1893
9175
Świderska Ewa Małgorzata z d. Milewska
*1842 Milewo par. Niedźwiadna
†po 30-01-1899
9176
Świderska Franciszka z d. Bogusz
*około 1832 Bukowo Małe
†
9177
Świderska Franciszka
*około 1827 Świdry
†
9178
Świderska Józefa z d. Zalewska
*około 1825 Zalesie
†przed 06-05-1890
9179
Świderska Józefata z d. Modzelewska
*około 1826 Jeżewo Nowe
†po 11-02-1873
9180
Świderska Józefata z d. Chełchowska
*około 1826 Chełchy
†
9181
Świderska Julianna z d. Skrodzka
*około 1831 Skroda Mała
†po 04-09-1883
9182
Świderska Katarzyna
*około 1835 Golanki
†od 25-02-1895 do 27-06-1906
9183
Świderska Katarzyna z d. Włost
*około 1835 Szczuczyn
†
9184
Świderska Marianna z d. Bagińska
*około 1840 Konopki-Białystok
†29-01-1868
9185
Świderska Otylia Julianna z d. Hitte
*około 1830 Smolniki
†od 10-08-1884 do 23-06-1908
9186
Świderska Paulina z d. Święszkowska
*około 1840 Bronaki-Pietrasze
†po 23-06-1902
9187
Świderska Paulina z d. Matyszewicz
*około 1835 Mścichy
†po 16-11-1885
9188
Świderska Salomea Bronisława z d. Pieńczykowska
*około 1836 Sokoły
†30-12-1890 Zofiówka /Wąsosz/
9189
Świderska Weronika z d. Wojsław
*07-04-1848 Wojsławy
†
9190
Świderski Adam
*około 1849 Brzozowa par. Białaszwewo
†18-02-1907 Brzozowa par. Białaszwewo /Białaszewo/
9191
Świderski Adam Józef
*08-01-1841 Świdry
†po 12-02-1893
9192
Świderski Andrzej
*około 1826 Świdry
†po 11-02-1895
9193
Świderski Andrzej
*około 1829 Łosewo
†
9194
Świderski Antoni
*około 1846 Golanki
†po 30-01-1899
9195
Świderski Feliks Ambroży
*19-12-1838 Świdry
†
9196
Świderski Franciszek
*około 1830 Golanki
†przed 17-02-1897
9197
Świderski Franciszek
*około 1828 Golanki
†po 04-09-1883
9198
Świderski Franciszek
*około 1838 Łosewo
†25-06-1874
9199
Świderski Ignacy
*31-07-1843 Wiszowate
†18-04-1882 Wiszowate /Grabowo/
9200
Świderski Jakub
*około 1837 Świdry
†18-12-1877 Wąsosz /Wąsosz/
9201
Świderski Jan
*15-10-1838 Świdry
†przed 19-02-1912
9202
Świderski Jan
*19-08-1839 Świdry
†1899
9203
Świderski Jan
*27-12-1834 Sulewo Prusy
†
9204
Świderski Józef
*około 1835 Łosewo
†po 07-02-1923
9205
Świderski Józef
*około 1829 Golanki
†
9206
Świderski Mateusz
*około 1826 Golanki
†
9207
Świderski Michał
*około 1849 Brzozowa par. Białaszwewo
†
9208
Świderski Paweł Piotr
*29-06-1843 Bagienice
†po 21-02-1887
9209
Świderski Piotr
*około 1848 Sulewo Prusy
†17-09-1918 Sulewo Prusy /Wąsosz/
9210
Świderski Piotr
*około 1830 Łosewo
†po 03-02-1879
9211
Świderski Piotr Ignacy
*około 1833 Golanki
†przed 25-02-1895
9212
Świderski Stanisław
*około 1836 Świdry Podleśne
†
9213
Świderski Stefan
*około 1827 Wizna
†31-08-1876 Ruś
9214
Świderski Teodor Chryzanty
*30-03-1849 Bagienice
†
9215
Świderski Tomasz
*około 1825 Łosewo
†
9216
Świderski Wojciech
*28-03-1832 Świdry
†od 30-12-1890 do 15-06-1908
9217
Świderski Wojciech Aleksander
*około 1841 Łosewo
†przed 09-02-1903
9218
Święcińska Barbara z d. Górska
*08-12-1829 Kieljany
†17-07-1859 Święcienin
9219
Święcińska Ewa z d. Kurkowska
*około 1827 Kurki
†przed 26-01-1891
9220
Święcińska Felicjanna z d. Łaguna
*11-05-1847 Stawiane
†
9221
Święcińska Józefa z d. Borzymowska
*około 1843 Truszki
†17-01-1889
9222
Święcińska Julianna z d. Ramotowska
*około 1828 Cedry
†
9223
Święcińska Marianna z d. Grabowska
*około 1848 Czerwonki
†po 20-02-1928
9224
Święcińska Marianna z d. Chrzanowska
*około 1833 Łosewo
†przed 04-02-1883
9225
Święciński Aleksander
*około 03-1843 Gutki
†po 20-02-1928
9226
Święciński Baltazar
*około 1835 Święcienin
†po 11-02-1896
9227
Święciński Jakub
*około 1832 Gutki
†25-12-1881 Gutki
9228
Święciński Jan
*około 1840 Gutki
†
9229
Święciński Teofil
*1826 Kamińskie
†
9230
Święcka Antonina z d. Kuczewska
*około 1834 Łubiane
†
9231
Święcki Kajetan Wawrzyniec
*około 1835 Słucz
†
9232
Święczkowska Anna z d. Łuba
*około 1847 Okurowo
†13-10-1897 Milewo
9233
Święczkowska Antonina z d. Reda
*około 1833 Czarnówek
†17-06-1872 Mazewo /Niedźwiadna/
9234
Święczkowski Jan
*około 1829 Bęćkowo
†09-11-1884
9235
Święszkowska Ewa z d. Sokołowska
*1834 Zabiele
†po 26-11-1889
9236
Święszkowska Franciszka z d. Rogińska
*około 1839 Rostki par. Romany
†po 09-05-1910
9237
Święszkowska Józefa z d. Szleszyńska
*około 1842
†04-02-1872 Barwiki /Przytuły/
9238
Święszkowska Józefata z d. Kownacka
*około 1832 Barzykowo
†po 13-02-1888
9239
Święszkowska Julianna z d. Grądzka
*około 1826 Konopki Tłuste
†
9240
Święszkowska Katarzyna z d. Mieczkowska
*około 1843 Mieczki
†przed 09-07-1894
9241
Święszkowska Marianna z d. Skrodzka
*około 1837 Skroda Wielka
†
9242
Święszkowska Paulina z d. Konopka
*około 1833 Karwowo
†
9243
Święszkowska Teofila z d. Obiedzińska
*około 1830 Obiedzino
†
9244
Święszkowski Feliks
*około 1834 Borawskie
†po 26-11-1889
9245
Święszkowski Franciszek
*około 1844 Borawskie
†14-06-1904
9246
Święszkowski Franciszek
*około 1832 Borawskie
†
9247
Święszkowski Ignacy
*około 08-1831 Gromadzyn par. Kolno
†
9248
Święszkowski Jakub Krystian
*około 1832 Rydzewo
†
9249
Święszkowski Józef
*około 1833 Bronaki-Pietrasze
†przed 13-02-1888
9250
Święszkowski Paweł
*około 1847 Borawskie
†15-03-1876
9251
Święszkowski Stanisław
*około 1839 Gromadzyn Stary
†02-10-1867
9252
Święszkowski Tadeusz Jan
*około 1835 Rostki par. Romany
†przed 09-05-1910
9253
Święszkowski Tomasz
*około 1840 Rostki par. Jedwabne
†po 09-07-1894
9254
Świgońska Emilia z d. Karwowska
*około 1836 Kownatki
†
9255
Świgońska Karolina z d. Wojciechowska
*około 12-1844 Zakrzewo
†07-04-1866 Żebry
9256
Świgońska Karolina z d. Brzezińska
*około 1825 Boczki
†
9257
Świgońska Karolina z d. Paszkowska
*około 1833 Ławsk
†
9258
Świgońska Katarzyna z d. Rydzewska
*około 1843 Bukowo
†po 20-02-1906
9259
Świgoński Bartłomiej
*około 1833 Możdżenie
†03-06-1876
9260
Świgoński Franciszek
*około 1825 Obrytki
†
9261
Świgoński Józef
*około 1843 Żebry
†od 23-02-1903 do 20-02-1906
9262
Świgoński Leopold
*około 1832 Żebry
†
9263
Świgoński Wojciech
*około 1833 Konopki
†
9264
Tadeuszewicz Małgorzata z d. Baranowska
*około 1841 Świdry
†
9265
Tadeuszewicz Mateusz
*około 1835 Jurbow
†
9266
Tafiłowska Weronika z d. Bagińska
*około 1849 Mieczki
†08-04-1918 Doliwy
9267
Tafiłowski Anzelm
*21-04-1849 Świdry
†
9268
Tafiłowski Jan
*około 1836 Sokoły par. Romany
†przed 13-02-1917
9269
Talmant Bronisława Franciszka Aniela z d. Grochulska
*około 1845 Szczuczyn
†po 09-03-1903
9270
Talmant Jan
*około 1837 Szczuczyn
†przed 09-03-1903
9271
Tałenkiewicz Katarzyna z d. Dębińska
*około 12-1844 Barany
†po 29-01-1912
9272
Tańska Katarzyna z d. Paszkowska
*około 1847 Guty Stare
†
9273
Tański Beniamin Bronisław
*około 1842 Ławsk
†
9274
Tański Karol
*19-08-1841 Ławsk
†
9275
Tarasiewicz Jan
*około 06-1843 Barany
†przed 27-11-1901
9276
Tarasiewicz Jan
*około 1835
†
9277
Tarasiewicz Katarzyna z d. Sulińska
*około 1842 Bęćkowo
†
9278
Tarasiewicz Teofila z d. Sulińska
*około 1829 Żebry
†24-10-1876 Kędziorowo
9279
Tarasko Marianna z d. Duchnowska
*około 1828 Wojsławy
†
9280
Tarasko Petronela z d. Przedworska
*około 1829 Chojnowo
†07-04-1858 Wąsosz
9281
Tarasko Tomasz
*około 1849 Przytuły
†20-03-1920
9282
Taraskowski Ludwik
*około 1840
†przed 12-02-1923
9283
Taraskowski Ludwik
*około 1840
†po 08-02-1897
9284
Taraszewska Katarzyna z d. Gontowska
*około 1837 Kurejwa
†po 14-02-1898
9285
Taraszewski Romuald
*około 02-1841 Augustów
†po 14-02-1898
9286
Taraszkowska Franciszka z d. Dąbrowska
*około 1844 Chrostowo
†
9287
Taraszkowski Józef
*około 1835 Borawskie par. Jedwabne
†
9288
Tarkowska Franciszka Barbara z d. Grochulska
*około 1847 Szczuczyn
†
9289
Tarkowski Michał
*około 1847 Sejny
†
9290
Tarnacka Adelajda z d. Bikowska
*około 1841 Okurowo
†od 09-02-1907 do 18-04-1924
9291
Tarnacka Aniela z d. Wileńska
*około 1838 Konopki
†
9292
Tarnacka Franciszka z d. Kozłowska
*około 1835
†przed 05-02-1902
9293
Tarnacka Franciszka z d. Dąbkowska
*około 1837 Zacieczki
†po 11-07-1892
9294
Tarnacka Franciszka z d. Sobolewska
*około 1844 Niećkowo
†
9295
Tarnacka Julianna z d. Ostrowska
*19-03-1836 Wąsosz
†
9296
Tarnacka Justyna z d. Bujan
*około 1828 Rydzewo
†06-07-1869 Ławsk
9297
Tarnacka Marcjanna z d. Niebrzydowska
*około 1832 Sulewo Kownaty
†przed 09-1890
9298
Tarnacka Marianna z d. Kryszpin
*około 1830
†od 23-01-1899 do 07-1904
9299
Tarnacka Marianna z d. Orłowska
*około 1831 Marki
†przed 09-09-1883
9300
Tarnacka Paulina z d. Myszkowska
*około 1838 Wąsosz
†11-06-1875 Wąsosz /Wąsosz/
9301
Tarnacka Rozalia z d. Kuczewska (Kuczyńska)
*około 1832 Szymany
†po 18-02-1895
9302
Tarnacka Teofila z d. Ekstowicz
*około 1832 Surały
†
9303
Tarnacki Antoni
*około 1836 Ławsk
†po 10-08-1919
9304
Tarnacki Błażej
*około 1832 Ławsk
†przed 09-09-1883
9305
Tarnacki Franciszek
*około 1839 Wąsosz
†18-04-1927 Łempice /Wąsosz/
9306
Tarnacki Franciszek
*27-01-1833 Wąsosz
†po 18-02-1895
9307
Tarnacki Franciszek Marcin
*około 1831 Ławsk
†po 30-01-1893
9308
Tarnacki Jan
*około 1840 Wąsosz
†przed 14-02-1922
9309
Tarnacki Józef
*około 1828
†02-03-1867 Niećkowo
9310
Tarnacki Kacper
*około 05-1847 Bzury
†po 11-07-1892
9311
Tarnacki Maciej
*około 1828 Ławsk
†po 18-02-1895
9312
Tarnacki Michał
*około 1842 Wąsosz
†
9313
Tarnacki Paweł
*około 1827 Poryte
†19-12-1869 Ławsk
9314
Tarnacki Wojciech
*około 1835 Wąsosz
†
9315
Tarnowska Katarzyna z d. Malinowska
*około 1832 Olszanka par. Szczebra
†po 14-02-1887
9316
Tarnowska Ludwika z d. Tarnacka
*około 1846 Ławsk
†po 30-09-1895
9317
Tarnowski Jan
*około 1831 Kurki
†30-09-1895 Ławsk /Wąsosz/
9318
Tarnowski Ludwik
*około 1835 Milewo
†po 14-02-1887
9319
Taurus Józef
*około 1833
†02-05-1875
9320
Tocicka Anna z d. Mogielnicka
*około 1849 Brzostowo
†15-11-1904 Szostaki /Burzyn/
9321
Tocicka Julianna z d. Makowska
*około 1833 Brzostowo
†
9322
Tocicka Ludwika z d. Sokołowska
*około 1838 Rutki
†12-02-1926 Szostaki /Burzyn/
9323
Tocicki Antoni
*około 1845 Szostaki
†03-04-1926 Szostaki
9324
Tocicki Konstanty
*około 1828 Szostaki
†
9325
Tocicki Piotr Paweł
*około 1831 Szostaki
†przed 03-03-1886
9326
Toczyńska Anna z d. Gosiewska
*około 1827 Nieławice
†po 01-05-1877
9327
Toczyńska Józefa z d. Rostkowska
*około 1833 Rutki
†
9328
Toczyńska Wiktoria z d. Wądołowska
*około 1837 Rutki
†po 03-02-1886
9329
Toczyński Franciszek
*około 1836 Męczki
†
9330
Toczyński Rajmund
*około 1830 Męczki
†po 01-05-1877
9331
Toczyński Stanisław
*około 1836 Boguszki
†przed 03-02-1886
9332
Tokarzewska Emilia z d. Sulińska
*około 1843 Radziłów
†przed 01-1878
9333
Tokarzewska Franciszka z d. Wysocka
*około 1829 Żebry
†
9334
Tokarzewska Julianna z d. Chrzanowska
*około 1840 Konopki
†10-01-1901 Czerwonki /Wąsosz/
9335
Tokarzewska Weronika
*01-03-1843 Radziłów
†1852 Radziłów /Radziłów/
9336
Tokarzewski Jakub
*około 1841 Karwowo
†po 10-02-1902
9337
Tokarzewski Serafin
*1847 Radziłów
†1852 Radziłów /Radziłów/
9338
Tolsdorf Karolina z d. Pianko
*około 1839 Bzury
†przed 06-1869
9339
Tolsdorf Marianna z d. Kalinowska
*około 1835 Rudniki
†
9340
Tolt Andrzej
*około 1849 Wizna
†po 13-09-1909
9341
Tołczyk Grzegorz
*około 1831
†
9342
Tołczyk Magdalena z d. Trzaska
*około 1826 Brzostowo
†
9343
Tomaszewska Józefa
*około 1847
†11-11-1920 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/
9344
Tomaszewska Julianna z d. Popielska
*około 1829 Prusy
†
9345
Tomaszewska Marianna z d. Maściewicz
*około 1828
†
9346
Tomaszewska Rozalia z d. Malinowska
*około 1840 Ławsk
†po 03-02-1902
9347
Tomaszewski Paweł
*około 1829 Rydzewo-Pieniążek
†od 24-11-1890 do 29-09-1907
9348
Tomaszewski Wawrzyniec
*około 1835 Borawskie
†15-06-1857 Rydzewo-Pieniążek
9349
Trepanowska Józefa z d. Filipowicz
*około 1849 Bożejewo
†
9350
Trepanowska Józefa z d. Trzmielewska
*około 1831 Wizna
†
9351
Trepanowska Józefata z d. Zajkowska
*około 1837 Niwkowo
†
9352
Trepanowska Julianna z d. Borkowska
*około 1834 Bronowo
†28-01-1856
9353
Trepanowska Katarzyna z d. Maszczyk
*około 1841 Zanklewo
†
9354
Trepanowska Marianna Franciszka z d. Krajewska
*1826 Wizna
†przed 22-11-1892
9355
Trepanowska Paulina z d. Zawadzka
*około 1835 Kramkowo
†
9356
Trepanowska Rozalia z d. Gutowska
*około 1848 Pawełki
†
9357
Trepanowska Salomea z d. Nitkiewicz
*około 1843 Bronowo
†przed 10-1886
9358
Trepanowska Teofila z d. Olszewska
*około 1837 Ruś
†
9359
Trepanowska Teresa z d. Piotrowska
*około 1829 Dziadkowice
†po 27-11-1876
9360
Trepanowski Antoni
*około 1841 Niwkowo
†
9361
Trepanowski Franciszek
*około 1843
†18-02-1899 Niwkowo
9362
Trepanowski Franciszek
*około 1846 Rostki par. Jedwabne
†
9363
Trepanowski Ignacy
*około 1828 Wizna
†
9364
Trepanowski Jan
*około 1832 Wizna
†
9365
Trepanowski Józef
*około 1843 Niwkowo
†
9366
Trepanowski Konstanty
*około 1832 Niwkowo
†
9367
Trepanowski Mikołaj
*około 1846 Niwkowo
†
9368
Trepanowski Stanisław
*około 1833 Wizna
†po 22-11-1892
9369
Trepanowski Wojciech
*około 1846 Niwkowo
†
9370
Trojanowska Antonina z d. Grabowska
*około 1843 Kubra
†
9371
Trojanowska Ewa z d. Konopka
*około 15-11-1844 Sośnia
†po 06-02-1899
9372
Trojanowska Katarzyna z d. Adasiewicz
*około 1831 Osowiec
†
9373
Trojanowska Marianna z d. Stefanowicz
*około 1825 Żebry
†
9374
Trojanowska Weronika z d. Ekstowicz
*około 1827 Łubiane
†22-02-1872 Surały /Grabowo/
9375
Trojanowska Wiktoria z d. Cydzyńska (Czyżewska)
*1846 Surały
†po 06-03-1905
9376
Trojanowski Franciszek
*około 1831 Załuski
†
9377
Trojanowski Marcin
*około 1836 Osowiec
†przed 26-10-1896
9378
Trojanowski Stanisław
*1849 Surały
†po 06-03-1905
9379
Trojanowski Stanisław
*około 1831 Osowiec
†
9380
Trojanowski Wojciech
*około 1845 Szymany
†
9381
Trojanowski Wojciech
*około 1849 Skaje
†
9382
Troks Katarzyna z d. Staniszewska
*około 1848 Danowo
†
9383
Truszkowska Anna z d. Danowska
*1848 Borawskie
†po 21-02-1897
9384
Truszkowska Dorota z d. Grabowska
*około 1844 Prusy
†
9385
Truszkowska Eleonora z d. Wysocka
*około 1840 Mazewo
†
9386
Truszkowska Ewa z d. Górska
*około 1827 Skroda Mała
†
9387
Truszkowska Franciszka z d. Piasecka
*około 1835 Zalesie
†13-10-1875 Zalesie
9388
Truszkowska Józefa z d. Łaguna
*około 1829 Stawiane
†po 24-11-1903
9389
Truszkowska Józefa z d. Kiełczewska
*około 1827
†20-08-1871 Szczuczyn /Szczuczyn/
9390
Truszkowska Józefa Anna z d. Gutowska
*około 1830 Guty Podleśne
†
9391
Truszkowska Józefa Salomea z d. Chludzińska
*około 1833 Bagińskie
†przed 07-02-1887
9392
Truszkowska Józefata z d. Łempicka
*17-03-1836 Koniecki
†od 15-12-1882 do 30-01-1894
9393
Truszkowska Julianna z d. Ciszewska
*około 1836 Szczuczyn
†po 29-01-1894
9394
Truszkowska Julianna z d. Klimaszewska
*około 1839 Klimaszewnica
†po 23-11-1885
9395
Truszkowska Ludwika z d. Popielska
*około 1830 Szczuczyn
†15-04-1879
9396
Truszkowska Ludwika
*około 1830
†07-09-1844 Guty /Wąsosz/
9397
Truszkowska Marianna z d. Mścichowska
*24-03-1849 Sulewo Kownaty
†06-07-1917 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
9398
Truszkowska Marianna z d. Szymanowska
*około 1844 Bagińskie
†przed 1883
9399
Truszkowska Marianna z d. Chrostowska
*około 1826 Gardoty
†10-04-1856 Cedry /Romany/
9400
Truszkowska Marianna z d. Kadłubowska
*około 1828 Łuby
†
9401
Truszkowska Paulina z d. Bukowska
*około 1842 Święcienin
†po 27-02-1922
9402
Truszkowska Teofila z d. Danowska
*08-08-1846 Sulewo Prusy
†
9403
Truszkowska Wiktoria z d. Klimaszewska
*około 1827 Łosewo
†03-01-1871
9404
Truszkowski Adam
*około 1839 Pieniążki
†przed 23-11-1885
9405
Truszkowski Andrzej Aleksander
*około 1847 Truszki-Patory
†po 21-02-1897
9406
Truszkowski Antoni Kazimierz
*około 1846 Truszki-Patory
†
9407
Truszkowski Franciszek
*około 1841 Bagińskie
†12-02-1887
9408
Truszkowski Franciszek
*około 1825 Kołaki
†
9409
Truszkowski Józef
*około 1839 Łosewo
†około 1903 Wąsosz
9410
Truszkowski Józef
*około 1828 Łosewo
†przed 30-09-1879
9411
Truszkowski Józef
*około 1841 Bukowo
†przed 13-08-1889
9412
Truszkowski Józef
*około 1828 Nieciki
†po 07-02-1872
9413
Truszkowski Józef
*około 1846 Truszki
†
9414
Truszkowski Konstanty
*około 1828 Czarnowo
†przed 24-11-1903
9415
Truszkowski Stanisław
*około 1832 Czarnowo
†15-12-1882 Koniecki
9416
Truszkowski Stanisław
*około 1837 Truszki-Patory
†1886 Bagińskie
9417
Truszkowski Stanisław
*około 1847 Truszki-Patory
†
9418
Truszkowski Telesfor
*około 12-1845 Lipnik
†13-11-1866
9419
Truszkowski Wawrzyniec
*około 1825 Lipińskie
†
9420
Trzaska Andrzej
*około 1832
†przed 28-11-1882
9421
Trzaska Andrzej
*około 1838 Olszewo par. Romany
†
9422
Trzaska Andrzej Grzegorz
*około 1841 Borawskie
†14-01-1887 Borawskie
9423
Trzaska Aniela z d. Rogalewska
*około 1833 Brzostowo
†20-04-1910 Brzostowo /Burzyn/
9424
Trzaska Anna z d. Guzowska
*około 1842 Budne
†
9425
Trzaska Dominik
*około 1830 Kąty
†około 1852
9426
Trzaska Emilia z d. Karwowska
*około 1841 Mikuty
†przed 06-1876
9427
Trzaska Ewa z d. Modzelewska
*około 1842 Modzele
†przed 12-1898
9428
Trzaska Franciszek
*około 1827 Łoje
†
9429
Trzaska Jakub
*około 1835 Brzostowo
†05-03-1884 Brzostowo /Burzyn/
9430
Trzaska Jan
*około 1838 Sokoły par. Romany
†od 28-05-1894 do 09-11-1903
9431
Trzaska Jan
*około 1848 Supy
†06-04-1889 Supy /Przytuły/
9432
Trzaska Jan
*około 1835 Brzostowo
†29-08-1864
9433
Trzaska Jane
*1835 Przytuły
†
9434
Trzaska Józefa z d. Szleszyńska
*około 1842 Czachy
†przed 27-11-1888
9435
Trzaska Karolina z d. Banasek
*około 1849
†przed 23-11-1896
9436
Trzaska Ludwik
*około 1849 Supy
†przed 05-1916
9437
Trzaska Marianna z d. Mocarska
*około 1844 Mocarze
†przed 21-05-1901
9438
Trzaska Marianna z d. Chrostowska
*15-03-1848 Biodry
†przed 09-02-1904
9439
Trzaska Marianna z d. Mogielnicka
*około 1840 Brzostowo
†
9440
Trzaska Michał
*około 1826 Supy
†25-10-1886 Supy
9441
Trzaska Michał
*około 1827 Supy
†od 21-06-1881 do 14-11-1894
9442
Trzaska Paulina z d. Chrzanowska
*około 1828 Kubra
†od 21-06-1881 do 14-11-1894
9443
Trzaska Piotr
*około 1844 Supy
†20-01-1886 Supy
9444
Trzaska Stanisław
*około 1842
†po 23-11-1896
9445
Trzaska Stanisław
*około 1839 Brzostowo
†
9446
Trzaska Teofila
*1833 Przytuły
†
9447
Trzaska Wojciech
*około 1833 Chrostowo
†
9448
Trzmielewska Rozalia z d. Kuć
*około 1838 Srebrowo
†
9449
Trzmielewski Józef
*około 1839 Wizna
†
9450
Trzonkowska Anna
*około 1828
†06-06-1831 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
9451
Trzonkowska Franciszka z d. Matysiewicz
*około 05-1848 Mścichy
†21-05-1895 Niećkowo /Wąsosz/
9452
Trzonkowska Katarzyna z d. Karwowska
*około 1833 Wąsosz
†
9453
Trzonkowska Marianna z d. Załuska
*około 1829 Ciemianka
†po 03-02-1891
9454
Trzonkowska Marianna z d. Orłowska
*około 1827 Bęćkowo
†po 22-11-1886
9455
Trzonkowski Antoni
*1837 Ciemianka
†01-09-1863
9456
Trzonkowski Baltazar
*około 1841 Łubiane
†od 21-05-1895 do 30-01-1905
9457
Trzonkowski Jan
*1841 Ciemianka
†po 06-02-1899
9458
Trzonkowski Jan
*około 1827
†16-06-1829 Możdżenie
9459
Trzonkowski Tomasz
*około 1825 Ciemianka
†po 03-02-1891
9460
Turczyńska Ewa z d. Mioduszewska
*około 1825 Bęćkowo
†
9461
Turczyński Antoni
*około 1838 Bzury
†
9462
Turczyński Stanisław
*około 1827 Białaszewo
†26-03-1869
9463
Turowska Anna z d. Cydzyńska
*około 1839 Surały
†
9464
Turowska Karolina z d. Lenda
*około 1829 Lipnik
†
9465
Turowski Józef
*około 1831 Grabowo
†
9466
Turowski Józef
*około 1827 Łękowo
†
9467
Tuzinowska Anna z d. Filipkowska
*około 1847 Słucz
†po 27-10-1913
9468
Tuzinowska Katarzyna z d. Domisiewicz
*około 02-1845 Barany
†przed 04-10-1886
9469
Tuzinowska Magdalena z d. Skrodzka
*około 1845 Nieciki
†
9470
Tuzinowski Jan
*około 1835 Ciemianka
†24-02-1893
9471
Tuzinowski Julian
*około 11-1844 Kacprowo
†po 04-10-1886
9472
Twarowska Marcjanna z d. Trzaska
*około 1830 Supy
†03-12-1909 Kieljany /Wąsosz/
9473
Twarowski Konstanty
*około 1831 Kieljany
†po 03-12-1909
9474
Tyfczyńska Anna z d. Matysiak
*około 1837 Myśliborzyce
†19-02-1881 Grabowo /Grabowo/
9475
Tyfczyński Józef
*około 1840 Płomiany
†od 22-01-1896 do 04-01-1901
9476
Tyl Anna z d. Kruszyńska
*około 1849 Niećkowo
†
9477
Tyl Jan
*około 1843 Wólka Piaseczna
†
9478
Tyll Wojciech
*11-04-1847 Wólka Piaseczna
†
9479
Typiński Piotr
*około 1848 Chrzanowo
†
9480
Tyszka Aleksander
*około 1849 Popowo
†
9481
Tyszka Antoni
*około 1842 Dzięgiele
†przed 12-02-1912
9482
Tyszka Balbina
*23-08-1834 Kurki
†
9483
Tyszka Florentyna Aleksandra z d. Filipkowska
*około 1843 Świdry Podleśne
†po 23-02-1892
9484
Tyszka Franciszek Jan
*około 1833 Nieciki
†po 23-02-1892
9485
Tyszka Jadwiga z d. Górska
*około 1848 Wagi
†po 26-01-1899
9486
Tyszka Jan
*około 1844 Rogale
†przed 26-01-1899
9487
Tyszka Józefa z d. Gardocka
*około 1845 Rydzewo Szlacheckie
†po 25-01-1895
9488
Tyszka Katarzyna z d. Łepkowska
*około 1832 Ławsk
†przed 25-11-1889
9489
Tyszka Katarzyna z d. Księżniak (Księżakowska)
*około 1839
†12-12-1895 Szwelczyn /Wąsosz/
9490
Tyszka Ksawery Dominik
*około 1834
†16-10-1836 Kurki /Niedźwiadna/
9491
Tyszka Ludwik
*około 1841 Dzięgiele
†po 25-01-1895
9492
Tyszka Marianna z d. Twarowska
*około 1834 Kieljany
†
9493
Tyszka Stanisław
*około 1827 Filipki Duże
†przed 20-11-1883
9494
Tyszka Stanisław
*około 1826 Dzięgiele
†
9495
Tyszka Teofila z d. Gierć
*około 1836
†
9496
Tyszka Tomasz
*około 1828 Rogale par. Stawiski
†przed 06-05-1907
9497
Tyszka Wawrzyniec
*około 1826
†09-04-1885 Szwelczyn /Wąsosz/
9498
Tyszka Wojciech
*około 1844 Nieciki
†07-07-1865
9499
Tyszkiewicz Aleksander
*około 1843 Klimaszewnica
†po 30-09-1895
9500
Tyszkiewicz Elżbieta z d. Kraińska
*około 1847 Okrasin
†
9501
Tyszkiewicz Ewa z d. Pruszko
*około 1827 Wizna
†przed 28-11-1871
9502
Tyszkiewicz Franciszka z d. Słonicka
*około 1838 Bronowo
†po 28-01-1896
9503
Tyszkiewicz Franciszka z d. Zakaszewska
*około 1840 Dybła
†przed 30-09-1895
9504
Tyszkiewicz Franciszka z d. Wojtkielewicz
*około 01-1839 Sośnia
†
9505
Tyszkiewicz Jakub
*około 1828 Kapice
†
9506
Tyszkiewicz Jan
*około 1847 Klimaszewnica
†
9507
Tyszkiewicz Józef
*około 1848 Wizna
†
9508
Tyszkiewicz Julianna z d. Słonicka
*około 1835 Bronowo
†
9509
Tyszkiewicz Rozalia z d. Popowska
*około 1829 Kapice
†
9510
Tyszkiewicz Stanisław
*około 1825 Wizna
†od 28-11-1871 do 24-01-1875
9511
Tyszkiewicz Stanisław
*około 1843 Przechody
†
9512
Tyszkiewicz Stanisław
*około 1833 Smolarze
†
9513
Tyszkiewicz Teofila z d. Brzozowska
*1848 Wizna
†
9514
Tyszkiewicz Tomasz
*około 1835 Kapice
†
9515
Tyszkiewicz Wojciech
*około 1841 Smolarze
†po 28-01-1896
9516
Tyszko Marianna z d. Górska
*około 1842 Szczuczyn
†przed 21-08-1906
9517
Tyszko Mateusz
*około 1836 Szczuczyn
†przed 21-08-1906
9518
Ulecka Franciszka z d. Czyżewska
*około 1834 Wąsosz
†po 04-11-1890
9519
Ulecki Jan
*1831 Poryte
†od 04-11-1890 do 29-05-1899
9520
Wachla Anna z d. Ostrowska
*około 1836 Wąsosz
†
9521
Wachla Wincenty
*około 1847
†
9522
Wachulewicz Ignacy
*około 1830 Popowo
†
9523
Wagner von Ankerburg Franciszek
*1840
†1920
9524
Walejewska Karolina z d. Gutowska
*około 1826 Niedźwiadna
†
9525
Walejewski Ludwik
*około 1825 Okół
†
9526
Walendzik Anna z d. Zielińska
*około 1844 Skaje
†przed 26-04-1907
9527
Walendzik Julianna z d. Łepkowska
*około 1836 Lipnik
†1880
9528
Walendzik Karolina z d. Owsianko
*około 1825 Bzury
†po 25-02-1884
9529
Walendzik Katarzyna z d. Borawska
*około 1840 Jambrzyki
†
9530
Walendzik Maciej
*około 1848 Bzury
†16-10-1874 Bzury
9531
Walewska Agata z d. Wityńska
*około 1830 Witynie
†15-01-1906 Jedwabne /Jedwabne/
9532
Walewska Anastazja z d. Stankiewicz
*około 1846 Nadbory
†po 28-11-1907
9533
Walewska Anna z d. Brzostowska
*około 1827 Witynie
†05-05-1867 Witynie /Jedwabne/
9534
Walewska Emilia z d. Zielińska
*około 1845 Radziłów
†po 28-02-1897
9535
Walewska Franciszka z d. Dębińska
*około 1842 Czachy
†po 29-10-1893
9536
Walewska Józefata z d. Rozwadowska
*około 1833 Chyliny
†po 08-02-1887
9537
Walewska Teresa z d. Kadłubowska
*około 1840 Radziłów
†
9538
Walewski Franciszek
*około 1841 Wąsosz
†24-05-1855 Wąsosz /Wąsosz/
9539
Walewski Ignacy
*około 1840 Wąsosz
†przed 08-11-1888
9540
Walewski Józef
*około 1839 Radziłów
†
9541
Walewski Paweł
*22-01-1833 Wąsosz
†przed 05-02-1883
9542
Walewski Tomasz
*około 1846 Radziłów
†po 28-02-1897
9543
Walewski Wiktor
*około 1830 Witynie
†przed 04-02-1902
9544
Waniewska Anna z d. Elcner
*około 1834 Łomża
†08-1871 Wizna
9545
Waniewska Balbina z d. Słonicka
*około 1843 Bronowo
†
9546
Waniewska Julianna z d. Ładyżyńska
*około 1837 Wizna
†
9547
Waniewska Marianna z d. Romańska
*około 1843 Wizna
†przed 02-1886
9548
Waniewski Jan
*około 1835 Bronowo
†1862
9549
Waniewski Mikołaj
*około 1849 Bronowo
†
9550
Waniewski Paweł
*około 1834 Wizna
†po 01-02-1891
9551
Waniewski Stanisław
*około 1842 Bronowo
†
9552
Waniewski Wojciech
*około 1832 Bronowo
†13-01-1871
9553
Waniewski Wojciech
*około 1843 Bronowo
†
9554
Warda Andrzej
*około 1827 Szczuczyn
†
9555
Wardziński Franciszek
*około 1825
†22-06-1864 Niećkowo
9556
Wasilewska Anna z d. Jarosławska
*około 1832 Opartowo
†
9557
Wasilewska Antonina z d. Śmiglewska
*około 1827 Słucz
†
9558
Wasilewska Helena z d. Choińska
*około 1841 Niwkowo
†
9559
Wasilewska Józefa z d. Erlich
*około 1840 Niećkowo
†
9560
Wasilewska Karolina z d. Szczepaniak
*około 1829 Biała Piska
†14-03-1868
9561
Wasilewska Marianna z d. Nowakowska
*około 1834 Mazewo
†przed 20-01-1908
9562
Wasilewska Marianna z d. Koniecko
*około 1849 Solistówka
†od 24-02-1908 do 10-1909
9563
Wasilewska Marianna z d. Mazurkiewicz
*około 1829 Mroczki par. Trzcianne
†01-10-1855 Łempice /Wąsosz/
9564
Wasilewska Rozalia z d. Orzechowska
*około 1840 Łebki Małe
†po 20-02-1911
9565
Wasilewska Teofila z d. Ostrowska
*około 1841 Kubra
†29-10-1865 Kubra /Przytuły/
9566
Wasilewska Teofila z d. Mścichowska
*około 1834 Szczuczyn
†
9567
Wasilewski Aleksander
*około 1839 Barany
†przed 20-02-1911
9568
Wasilewski Antoni
*około 1832 Ostrowik
†
9569
Wasilewski Franciszek
*około 1829 Skaje
†przed 20-01-1908
9570
Wasilewski Grzegorz
*około 1835 Andrychy
†1873
9571
Wasilewski Jan
*około 1847 Zakrzewo
†
9572
Wasilewski Józef
*około 1837 Wizna
†
9573
Wasilewski Kazimierz
*około 1827 Dybła
†
9574
Wasilewski Seweryn
*około 1842 Niedźwiadna
†po 08-11-1922
9575
Wasilewski Stanisław
*około 1841 Jambrzyki
†
9576
Wasilewski Wincenty
*około 1838
†15-01-1891 Okół /Białaszewo/
9577
Wasiulewska Ewa z d. Czarnecka
*około 1848 Słucz
†19-11-1905
9578
Wasiulewska Ewa z d. Sokołowska
*około 1838
†po 23-02-1886
9579
Wasiulewska Katarzyna z d. Borawska
*około 1844 Klimaszewnica
†
9580
Wasiulewska Marcjanna z d. Kamińska
*około 1826 Klimaszewnica
†
9581
Wasiulewski Jan
*około 1848 Glinki
†05-12-1928 Zakrzewo /Słucz/
9582
Wasiulewski Józef
*około 1829 Mocarze
†
9583
Wasiulewski Mateusz
*około 1833 Barany
†po 23-02-1886
9584
Wasiulewski Stanisław
*około 1843 Słucz
†po 27-01-1885
9585
Waszkiewicz Agnieszka z d. Gołąbek
*około 1840 Niećkowo
†
9586
Waszkiewicz Balbina z d. Szeborowska
*około 1829 Wścieklice
†
9587
Waszkiewicz Józef
*około 1836 Szczuczyn
†od 19-11-1900 do 26-01-1915
9588
Waszkiewicz Karolina z d. Borusiewicz
*około 1840 Szczuczyn
†26-01-1915 Szczuczyn /Szczuczyn/
9589
Wądołowska Anna z d. Dąbrowska
*około 1833 Szostaki
†15-05-1894 Bronaki-Olki
9590
Wądołowska Antonina z d. Biedrzycka
*około 1832 Bronaki-Pietrasze
†21-11-1868 Bronaki-Olki
9591
Wądołowska Balbina z d. Leszczewska
*około 1849 Borawskie
†
9592
Wądołowska Elżbieta z d. Górska
*14-11-1848 Makowskie
†
9593
Wądołowska Emilia
*około 1825 Koniecki par. Wizna
†po 07-06-1881
9594
Wądołowska Franciszka z d. Makowska
*około 1838
†po 07-02-1893
9595
Wądołowska Franciszka Salomea z d. Rogowska
*około 1836 Wagi
†po 17-11-1884
9596
Wądołowska Hilaria z d. Konopka
*około 1845 Mocarze
†
9597
Wądołowska Józefa z d. Milewska
*około 1831 Nadbory
†po 11-11-1878
9598
Wądołowska Józefa z d. Samborska
*około 1826 Męczki
†po 21-02-1870
9599
Wądołowska Józefa z d. Bzura
*około 1833 Janczewko
†
9600
Wądołowska Józefa Katarzyna z d. Karwowska
*około 1829 Makowskie
†1882 Koniecki par. Wizna
9601
Wądołowska Józefata z d. Supińska
*około 1837 Korytki
†po 18-02-1908
9602
Wądołowska Józefata z d. Konopka
*około 1836 Konopki Tłuste
†
9603
Wądołowska Julianna z d. Makowska
*około 1848 Makowskie
†od 23-03-1903 do 25-04-1904
9604
Wądołowska Julianna z d. Laskowska
*około 1840 Nieławice
†05-1863
9605
Wądołowska Julianna z d. Mrówka
*około 1826 Sambory
†
9606
Wądołowska Julianna z d. Polińska
*około 1836 Nadbory
†
9607
Wądołowska Julianna z d. Trzaska
*około 1844 Brzostowo
†
9608
Wądołowska Karolina z d. Cwalińska
*około 1838 Cwaliny Duże
†przed 17-04-1894
9609
Wądołowska Karolina z d. Kamińska
*około 1839 Koniecki par. Wizna
†przed 01-1867
9610
Wądołowska Katarzyna z d. Konopka
*około 1829 Konopki
†po 26-11-1888
9611
Wądołowska Katarzyna z d. Jaworowska
*około 1849 Szostaki
†przed 05-06-1899
9612
Wądołowska Katarzyna
*29-04-1848 Biodry
†
9613
Wądołowska Ludwika z d. Sobotka
*około 1830 Orlikowo
†09-11-1858 Bronaki /Jedwabne/
9614
Wądołowska Marcjanna z d. Trzaska
*około 1826 Brzostowo
†1865
9615
Wądołowska Marianna z d. Mocarska
*około 1838 Bartki
†27-11-1908 Rutkowskie /Burzyn/
9616
Wądołowska Marianna z d. Dąbrowska
*około 1847 Rutki
†po 23-03-1911
9617
Wądołowska Marianna z d. Toczyńska
*około 1828 Męczki
†
9618
Wądołowska Marianna Aleksandra z d. Męczkowska
*około 1835 Kamianki
†po 08-03-1886
9619
Wądołowska Paulina Adelajda z d. Romanowska
*około 1831 Szczuczyn
†po 10-02-1887
9620
Wądołowska Petronela Aniela z d. Mieczkowska
*1832 Nieławice
†przed 09-02-1880
9621
Wądołowska Rozalia z d. Konopka
*około 1827 Nieławice
†przed 08-1882
9622
Wądołowska Rozalia Elena z d. Górska
*około 1838 Szczuczyn
†
9623
Wądołowska Stanisława z d. Karwowska
*około 1841 Chyliny
†po 05-02-1894
9624
Wądołowska Teofila z d. Grądzka
*około 1844 Jarnuty
†
9625
Wądołowska Teofila Rozalia z d. Gardocka
*około 1845 Gardoty
†
9626
Wądołowska Wiktoria z d. Cwalińska
*około 1833 Cwaliny
†30-03-1908 Rydzewo-Pieniążek /Słucz/
9627
Wądołowska Wiktoria z d. Kurkowska
*około 1845 Borawskie
†
9628
Wądołowska Wilhelmina Karolina z d. Zejfert
*około 1831 Szczuczyn
†
9629
Wądołowski Andrzej
*około 1841 Bronaki-Olki
†przed 06-03-1905
9630
Wądołowski Antoni
*około 1832 Kokoszki
†po 17-06-1889
9631
Wądołowski Antoni
*około 1837
†25-03-1854 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/
9632
Wądołowski Dionizy (Dominik)
*około 1834 Bronaki-Olki
†przed 05-06-1899
9633
Wądołowski Feliks
*około 1846 Kurpiki
†20-09-1902 Łomża
9634
Wądołowski Feliks
*około 1828 Kossaki
†po 09-02-1880
9635
Wądołowski Franciszek
*około 1842 Bronaki-Pietrasze
†przed 21-10-1894
9636
Wądołowski Franciszek
*około 1836 Sambory
†
9637
Wądołowski Franciszek
*około 1836 Rutki
†
9638
Wądołowski Franciszek
*około 1847 Koniecki par. Wizna
†
9639
Wądołowski Ignacy
*około 1840 Koniecki par. Wizna
†przed 17-02-1896
9640
Wądołowski Ignacy
*około 1831 Sambory
†po 11-11-1878
9641
Wądołowski Jakub
*około 1843 Koniecki par. Wizna
†03-1913 Łomża
9642
Wądołowski Jakub
*około 1834 Koniecki par. Wizna
†
9643
Wądołowski Jan
*około 1837 Koniecki par. Wizna
†po 05-02-1894
9644
Wądołowski Jan
*około 1838 Rutkowskie
†od 24-11-1885 do 27-11-1908
9645
Wądołowski Jan
*około 1847 Koniecki par. Wizna
†
9646
Wądołowski Józef
*około 1844 Rutki
†przed 27-11-1906
9647
Wądołowski Józef
*około 1838 Rutkowskie
†17-01-1875 Rutkowskie /Burzyn/
9648
Wądołowski Józef
*około 1827 Karwowo par. Jedwabne
†06-04-1855
9649
Wądołowski Józef Anzelm
*około 1840 Makowskie
†25-04-1904 Makowskie /Burzyn/
9650
Wądołowski Kazimierz
*około 1835 Koniecki par. Wizna
†przed 15-02-1876
9651
Wądołowski Ksawery Leonard
*około 1849 Koniecki par. Wizna
†
9652
Wądołowski Leonard
*03-11-1833 Koniecki par. Wizna
†przed 07-06-1881
9653
Wądołowski Leopold Aleksander
*około 1828
†przed 17-04-1894
9654
Wądołowski Ludwik
*około 1825 Koniecki par. Wizna
†po 21-02-1870
9655
Wądołowski Mateusz
*około 1833 Koniecki par. Wizna
†
9656
Wądołowski Stanisław
*około 1833 Koniecki par. Wizna
†po 26-11-1888
9657
Wądołowski Stanisław
*około 1842 Kokoszki
†
9658
Wądołowski Stanisław
*około 1839 Rutki
†
9659
Wądołowski Teofil
*około 1845 Bronaki-Pietrasze
†przed 23-02-1892
9660
Wądołowski Walenty
*około 1845 Makowskie
†po 07-02-1893
9661
Wądołowski Walenty
*około 1840
†23-03-1854 Karwowo par. Jedwabne /Jedwabne/
9662
Wądołowski Walenty Wincenty
*około 1838 Koniecki par. Wizna
†
9663
Wądołowski Wiktor
*około 1843 Koniecki par. Wizna
†po 17-02-1914
9664
Wądołowski Wiktor
*około 1834 Koniecki par. Wizna
†przed 30-01-1899
9665
Wądołowski Wiktor Jan
*około 1832 Koniecki par. Wizna
†po 25-07-1880
9666
Wądołowski Wiktor Ludwik
*około 1828 Koniecki-Wądołowo
†po 10-02-1887
9667
Wąsiewski Józef
*około 1849
†
9668
Wątrobiński Kazimierz
*około 1830 Bzury
†przed 26-10-1896
9669
Wejs Antoni
*około 1846 Grądy
†02-09-1916 Niećkowo /Wąsosz/
9670
Wejs Stanisław
*około 1848 Kieljany
†
9671
Werner Aniela z d. Sulewska
*około 1830 Zaborowo
†
9672
Werner Antoni
*08-06-1840 Żebry
†
9673
Werner Franciszka z d. Grabowska
*około 1835 Skroda Mała
†przed 10-1879
9674
Werner Jakub
*19-07-1829 Wąsosz
†
9675
Werner Jan
*04-09-1842 Żebry
†
9676
Werner Karolina z d. Bęćkowska
*około 1833 Glinki
†
9677
Werner Leon
*około 1834
†15-11-1837 Konopki
9678
Werner Ludwika z d. Zacharzewska
*09-01-1829 Przytuły
†05-07-1882 Kieljany
9679
Werner Marianna
*01-02-1838 Konopki
†13-04-1851 Kramarzewo
9680
Werner Marianna
*25-03-1825 Wąsosz
†16-12-1830 Wąsosz /Wąsosz/
9681
Werner Roch
*15-08-1832 Wąsosz
†po 17-01-1898
9682
Werner Wincenty
*05-04-1827 Wąsosz
†11-04-1897 Kieljany /Wąsosz/
9683
Wernik Ludwik
*około 1835 Prostki
†17-11-1891 Brzozowa par. Białaszwewo
9684
Wesołowska Aniela z d. Zajączkowska
*około 1840 Siestrzanki
†po 01-03-1897
9685
Wesołowska Bibianna z d. Wojsław
*01-12-1848 Bagienice
†18-09-1889
9686
Wesołowska Ewa z d. Mroczkowska
*około 1841 Cyprki
†po 21-01-1907
9687
Wesołowska Franciszka z d. Janiszewska
*około 1838 Ruda
†po 13-11-1893
9688
Wesołowska Teofila z d. Czaplicka
*1833 Czarnowo
†po 21-02-1881
9689
Wesołowski Franciszek
*około 1836 Golanki
†przed 21-01-1907
9690
Wesołowski Franciszek
*około 1828 Osowiec
†po 13-11-1893
9691
Wesołowski Jan
*około 1848 Radziłów
†przed 16-01-1899
9692
Wesołowski Ludwik
*około 1826 Burzyn
†przed 15-02-1885
9693
Wesołowski Tomasz
*około 1839
†po 01-03-1897
9694
Węcek Antoni
*około 1845 Grozimy
†od 03-10-1892 do 18-02-1895
9695
Węcek Franciszek
*około 1833 Żebry
†po 24-11-1902
9696
Węcek Jan
*około 1832 Kapice
†po 21-02-1887
9697
Węcek Julianna z d. Budzińska
*około 1839 Kędziorowo
†po 19-02-1906
9698
Węcek Marianna z d. Sokołowska
*1839 Rydzewo-Pieniążek
†19-07-1917 Żebry /Wąsosz/
9699
Węcek Marianna z d. Smolińska
*około 1838 Kędziorowo
†po 24-11-1902
9700
Węcek Marianna z d. Wróblewska
*około 12-1847 Niećkowo
†po 22-09-1902
9701
Węcek Marianna z d. Glińska
*około 1838 Kacprowo
†przed 21-02-1887
9702
Węcek Wojciech
*około 1836 Żebry
†po 19-02-1906
9703
Węckowska Antonina z d. Wykowska
*około 1842 Bronaki-Olki
†
9704
Węckowski Stanisław
*około 1838 Jedwabne
†
9705
Wędrzycki Józef
*około 1835 Brzeźnio
†04-02-1929 Kędziorowo
9706
Wędrzycki Tomasz
*około 1843 Guty Podleśne
†przed 07-1894
9707
Wicik Anna z d. Gutowska
*około 1837
†
9708
Wicik Bogumiła z d. Rusiecka
*około 1840 Czerwonki
†po 08-02-1888
9709
Wicik Emilia z d. Mioduszewska
*około 1847 Glinki
†17-09-1920 Glinki /Słucz/
9710
Wicik Franciszek
*około 1839 Glinki
†przed 02-02-1909
9711
Wicik Jan
*około 1844 Glinki
†02-09-1872 Orlikowo
9712
Wicik Tomasz
*około 1830
†
9713
Wieczorek Anna z d. Szepietowska
*około 1827 Wąsosz
†22-02-1885 Wąsosz
9714
Wieczorek Karol
*około 1836 Wąsosz
†20-09-1889 Wąsosz
9715
Wieczorek Marcin
*około 1831 Wąsosz
†05-01-1867 Wąsosz
9716
Wieczorek Paulina
*około 1837 Wąsosz
†23-01-1842 Wąsosz
9717
Wierciszewska Anna z d. Kuczewska
*około 1836 Kucze
†29-08-1914 Szostaki /Burzyn/
9718
Wierciszewska Barbara z d. Supińska
*około 1832 Szostaki
†
9719
Wierciszewska Józefa z d. Choińska
*około 1830 Zanklewo
†
9720
Wierciszewska Karolina z d. Chrzanowska
*około 1838 Brzostowo
†po 26-11-1907
9721
Wierciszewska Karolina z d. Borawska
*około 1842 Borawskie par. Jedwabne
†po 17-11-1902
9722
Wierciszewska Karolina z d. Niebrzydowska
*około 1831 Modzele
†
9723
Wierciszewska Leopolda z d. Rydzewska
*około 1834 Rydzewo Szlacheckie
†
9724
Wierciszewska Magdalena z d. Murawska
*około 1833
†po 31-01-1881
9725
Wierciszewska Marcjanna z d. Mroczkowska
*około 1833 Wierciszewo
†po 15-02-1904
9726
Wierciszewska Marianna z d. Makowska
*około 1826 Makowskie
†po 25-11-1889
9727
Wierciszewska Marianna z d. Olszewska
*około 1826 Ruś
†
9728
Wierciszewska Marianna z d. Konopka
*około 1825 Bronaki-Pietrasze
†
9729
Wierciszewska Rozalia z d. Żukowska
*około 1844 Jedwabne
†po 20-02-1900
9730
Wierciszewska Teofila z d. Godlewska
*około 1837 Wagi
†od 29-01-1895 do 01-05-1923
9731
Wierciszewska Teresa z d. Tyszka
*około 1836 Nieciki
†03-07-1919 Bukowo Duże /Słucz/
9732
Wierciszewska Weronika z d. Rogowska
*około 1825 Trzaski
†
9733
Wierciszewski Adam
*około 1828 Michny
†
9734
Wierciszewski Antoni
*około 1831 Bukowo Małe
†przed 25-01-1899
9735
Wierciszewski Antoni
*około 1845 Borawskie par. Jedwabne
†przed 25-10-1892
9736
Wierciszewski Benedykt
*około 1827 Wierciszewo
†
9737
Wierciszewski Franciszek
*około 1842 Gardoty
†przed 03-03-1924
9738
Wierciszewski Franciszek
*około 1829 Makowskie
†przed 25-02-1889
9739
Wierciszewski Jan
*około 1842
†18-07-1916 Szostaki
9740
Wierciszewski Kazimierz
*około 1834 Mroczki
†po 01-05-1923
9741
Wierciszewski Kazimierz
*około 1826 Wizna
†
9742
Wierciszewski Ksawery
*około 1848 Mroczki
†po 17-02-1908
9743
Wierciszewski Paweł
*około 1844 Obrytki par. Przytuły (Romany)
†przed 26-01-1915
9744
Wierciszewski Piotr
*około 1838 Brzostowo
†od 30-06-1902 do 26-11-1907
9745
Wierciszewski Piotr
*około 1843 Makowskie
†po 20-02-1900
9746
Wierciszewski Stanisław
*około 1830 Wierciszewo
†przed 27-01-1891
9747
Wierzbicka Józefa z d. Klimaszewska
*około 1847 Czachy
†
9748
Wierzbicka Marianna z d. Piotrowska
*około 1835 Danówek
†od 30-01-1893 do 03-02-1902
9749
Wierzbicka Marianna z d. Ekstowicz
*około 1828 Radziłów
†
9750
Wierzbicki Antoni
*około 1842
†
9751
Wierzbicki Franciszek
*około 1834 Grajewo
†po 03-02-1902
9752
Wierzbicki Jan
*około 1825 Grajewo
†
9753
Wierzbowska Ewa z d. Ramotowska
*około 1831 Ramoty
†po 14-07-1891
9754
Wierzbowska Karolina Augustyna z d. Ramotowska
*około 1830 Cedry
†
9755
Wierzbowski Józef
*około 1830 Mikuty
†
9756
Wierzbowski Piotr
*około 07-1842 Mieszołki
†
9757
Wieteska Paweł
*około 1834 Andrychy
†przed 24-02-1884
9758
Wieteszko Małgorzata z d. Popławska
*około 1830 Ciszewo
†
9759
Wieteszko Zamel
*około 1827 Klusy
†
9760
Wietoska Antonina z d. Tomaszewska
*około 1838 Wojsławy
†02-09-1888 Modzele /Wąsosz/
9761
Wietoska Kleofas
*około 1838 Andrychy
†po 26-10-1896
9762
Wietoska Marianna z d. Chorzelska
*około 1846 Wąsosz
†
9763
Wietoska Rozalia z d. Kadłubowska
*około 1842 Barany
†od 20-01-1902 do 01-10-1906
9764
Wietoska Stanisław
*około 1832 Andrychy
†po 18-05-1910
9765
Wiewiórowska Franciszka z d. Koryszewska
*około 1849 Kubra
†po 11-02-1908
9766
Wiewiórowska Franciszka z d. Dąbrowska
*około 1829 Szostaki
†21-04-1881
9767
Wiewiórowska Ludwika z d. Staniszewska
*około 1844 Biała Piska
†15-07-1892 Doliwy
9768
Wiewiórowska Marianna z d. Górska
*16-03-1849 Kieljany
†po 27-11-1911
9769
Wiewiórowski Jan
*około 1835 Łoje Awissa
†po 27-11-1911
9770
Wiewiórowski Jan
*1849 Supy
†po 11-02-1908
9771
Więckiewicz Franciszek
*1836 Jedwabne
†
9772
Więckiewicz Franciszka z d. Zawadzka
*około 1846 Kucze Wielkie
†
9773
Wiktorowicz Elżbieta
*30-10-1825 Bęćkowo
†28-06-1829 Lipnik
9774
Wiktorowicz Franciszka z d. Żurawska
*około 1835 Wąsosz
†po 29-05-1899
9775
Wiktorowicz Ignacy
*30-07-1849 Wąsosz
†10-10-1923 Świdry
9776
Wiktorowicz Katarzyna
*01-05-1831 Lipnik
†
9777
Wiktorowicz Marcin
*około 1835 Skaje
†od 23-06-1891 do 29-05-1894
9778
Wileńska Anna z d. Wojtkielewicz
*około 1835 Wólka Piaseczna
†po 19-09-1899
9779
Wileńska Karolina z d. Ciecierska
*około 1833
†
9780
Wileński Adam
*około 1844 Siwki par. Romany
†po 19-09-1899
9781
Wileński Jan
*około 1833 Stawiski
†
9782
Wileński Michał
*około 1832
†09-09-1888 Mikołajewo par. Burzyn /Burzyn/
9783
Winclejchter Adam
*około 1848 Jedwabne
†
9784
Wisember Józefata z d. Rakowska
*około 06-1845 Wilamowo
†
9785
Wisember Piotr Franciszek
*około 09-1845 Słucz
†
9786
Wiszowata Balbina z d. Bagińska
*około 1835 Przyborowo
†25-12-1886 Wiszowate /Grabowo/
9787
Wiszowata Bogumiła z d. Załęcka
*około 1825 Golanki
†po 17-02-1870
9788
Wiszowata Franciszka z d. Skrodzka
*około 1835 Skroda Wielka
†
9789
Wiszowata Marianna z d. Niebrzydowska
*około 1839 Niebrzydy
†od 04-02-1894 do 15-07-1901
9790
Wiszowata Marianna z d. Czaplicka
*około 1830 Przyborowo
†
9791
Wiszowata Paulina z d. Konopka
*około 1833 Guty Podleśne
†przed 03-02-1885
9792
Wiszowata Rozalia z d. Chodnicka
*około 1827 Kumelsk
†18-10-1881
9793
Wiszowata Tekla z d. Ramotowska
*około 1831 Golanki
†po 03-02-1902
9794
Wiszowata Weronika z d. Sikorska
*około 1835 Golanki
†przed 13-02-1888
9795
Wiszowaty Aleksander
*około 1835 Wiszowate
†po 03-02-1885
9796
Wiszowaty Andrzej
*około 1833 Guty
†18-02-1892 Wojsławy
9797
Wiszowaty Feliks Witalis
*około 1836 Guty-Poddenki
†po 14-07-1902
9798
Wiszowaty Jan
*1828 Wiszowate
†po 27-10-1890
9799
Wiszowaty Jan
*około 1837 Bagińskie
†
9800
Wiszowaty Józef
*około 1829 Świdry Podleśne
†przed 10-02-1904
9801
Wiszowaty Ksawery
*około 1835 Guty Stare
†po 25-11-1889
9802
Wiszowaty Leon
*około 1825 Bagińskie
†
9803
Wiszowaty Szymon
*około 1834 Wiszowate
†przed 17-01-1888
9804
Wiszowaty Teofil
*około 1825 Bagińskie
†po 17-02-1870
9805
Wiśniewska Anna z d. Zajkowska
*około 1825 Bronowo
†
9806
Wiśniewska Anna z d. Trepanowska
*około 1849 Rostki par. Jedwabne
†
9807
Wiśniewska Anna z d. Znoińska
*około 1845 Niećkowo
†
9808
Wiśniewska Anna z d. Smolińska
*około 1845 Kędziorowo
†
9809
Wiśniewska Anna Marcjanna z d. Danowska
*07-06-1844 Koniecki
†po 24-01-1898
9810
Wiśniewska Antonina z d. Wojsław
*04-05-1832 Wojsławy
†
9811
Wiśniewska Ewa z d. Karwowska
*około 1833 Grozimy
†po 30-05-1892
9812
Wiśniewska Franciszka z d. Gleba
*około 1832 Ruda
†15-02-1877 Kędziorowo
9813
Wiśniewska Franciszka z d. Mogielnicka
*około 1848 Brzostowo
†19-07-1884 Radziłów
9814
Wiśniewska Józefa z d. Zyskowska
*około 1844 Milewo
†po 20-02-1911
9815
Wiśniewska Józefa z d. Bielska
*około 1830 Mścichy
†03-05-1850
9816
Wiśniewska Józefa z d. Skrodzka
*około 1825 Kumelsk
†
9817
Wiśniewska Juliana z d. Wojno
*około 1838 Okrasin
†przed 08-11-1886
9818
Wiśniewska Julianna z d. Wiszowata
*około 1828 Chrostowo
†
9819
Wiśniewska Karolina z d. Domisiewicz
*26-10-1835 Niećkowo
†po 16-01-1899
9820
Wiśniewska Katarzyna z d. Lewkowicz
*około 1830 Bronowo
†od 14-02-1876 do 16-02-1896
9821
Wiśniewska Ludwika z d. Chojnowska
*około 1844 Budy Stawiskie
†24-10-1920 Żebry
9822
Wiśniewska Łucja z d. Werno
*10-12-1848 Żebry
†29-11-1903 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
9823
Wiśniewska Marcjanna z d. Gołębiewska
*około 1845 Przytuły
†przed 12-01-1904
9824
Wiśniewska Marianna z d. Rozwadowska
*około 1842 Siestrzanki
†przed 25-02-1908
9825
Wiśniewska Marianna z d. Baranowska
*około 1843 Orlikowo
†przed 20-06-1905
9826
Wiśniewska Marianna z d. Nieradko
*około 1826 Radziłów
†po 23-11-1885
9827
Wiśniewska Marianna z d. Chrzanowska
*około 1825 Kieljany
†przed 01-1879
9828
Wiśniewska Marianna z d. Czarnecka
*około 1832 Ławsk
†
9829
Wiśniewska Marianna z d. Kalankiewicz
*około 1849 Sośnia
†
9830
Wiśniewska Rozalia z d. Iwanowska
*około 1843 Kucze Małe
†26-01-1919 Kucze Małe /Jedwabne/
9831
Wiśniewska Rozalia z d. Sulewska
*około 1840 Dobra Nadzieja
†po 18-12-1889
9832
Wiśniewska Salomea z d. Baranowska
*około 1829 Ruś
†
9833
Wiśniewska Weronika z d. Łosiewicz
*około 1842 Białaszewo
†po 03-06-1912
9834
Wiśniewski Aleksander
*około 1844 Korzeniste
†11-04-1908 Przytuły
9835
Wiśniewski Antoni
*około 1842 Brodowo
†po 20-02-1911
9836
Wiśniewski Antoni Wiktor
*około 1836 Milewo
†
9837
Wiśniewski Fabian Wawrzyniec
*około 1837 Ławsk
†18-12-1889 Ławsk
9838
Wiśniewski Franciszek
*około 1828 Janczewo
†
9839
Wiśniewski Franciszek
*około 1827 Radziłów
†
9840
Wiśniewski Jan
*około 1828 Żebry
†przed 08-11-1886
9841
Wiśniewski Jan
*około 1825 Mścichy
†przed 12-06-1883
9842
Wiśniewski Jan
*około 1840 Białaszewo
†po 30-05-1892
9843
Wiśniewski Jan
*około 1847 Okrasin
†
9844
Wiśniewski Józef
*około 1848 Radziłów
†1913
9845
Wiśniewski Józef
*około 1834 Żebry
†15-01-1893 Kudłaczewo /Wąsosz/
9846
Wiśniewski Józef
*około 1834 Kędziorowo
†po 07-11-1892
9847
Wiśniewski Józef
*około 1847 Bronowo
†
9848
Wiśniewski Józef
*około 1843 Siestrzanki
†
9849
Wiśniewski Karol
*około 1839 Wólka
†po 20-06-1905
9850
Wiśniewski Karol Marcin
*około 1842 Dybła
†
9851
Wiśniewski Konstanty
*około 1848 Milewo
†23-09-1883
9852
Wiśniewski Ludwik
*około 1841 Wola Zambrowska
†
9853
Wiśniewski Maciej
*około 1831 Włosty
†
9854
Wiśniewski Maciej Antoni
*1841 Radziłów
†03-10-1865 Radziłów /Radziłów/
9855
Wiśniewski Marcin
*około 1849 Bzury
†22-01-1920 Bzury /Wąsosz/
9856
Wiśniewski Marcin
*około 1828 Radziłów
†
9857
Wiśniewski Mateusz
*około 1825 Zanklewo
†30-06-1854
9858
Wiśniewski Michał
*około 1827 Janczewo
†od 27-10-1872 do 14-02-1876
9859
Wiśniewski Piotr
*około 1842 Siestrzanki
†po 25-02-1908
9860
Wiśniewski Piotr
*około 1847 Wyłudzin
†
9861
Wiśniewski Romuald
*około 1842 Pomian
†30-07-1907 Kucze Małe /Jedwabne/
9862
Wiśniewski Stanisław
*około 1844 Mścichy
†02-01-1873 Mścichy
9863
Wiśniewski Stanisław
*17-06-1843 Szwelczyn
†
9864
Wiśniewski Wiktor
*około 1847 Kownatki
†po 04-07-1911
9865
Wiśniewski Wiktor
*około 1849 Żebry
†26-05-1909 Żebry /Wąsosz/
9866
Wiśniewski Wiktor
*około 05-1825 Żebry
†22-08-1854
9867
Wiśniewski Władysław
*około 1842 Szwelczyn
†po 24-01-1898
9868
Witkowska Aniela z d. Drzazgowska
*około 1828 Rydzewo-Pieniążek
†po 18-02-1889
9869
Witkowska Franciszka z d. Gałecka
*około 1829 Guty
†po 22-10-1894
9870
Witkowska Franciszka z d. Glińska
*około 1825 Rydzewo-Pieniążek
†
9871
Witkowska Izabela z d. Czajkowska
*około 1829 Kamianki
†
9872
Witkowska Karolina z d. Pruszyńska
*około 1836 Rydzewo-Pieniążek
†po 09-05-1881
9873
Witkowska Katarzyna z d. Krajewska
*około 1843 Grądy Małe
†
9874
Witkowski Adam
*około 1843 Wąsosz
†
9875
Witkowski Antoni
*około 06-1837 Zakrzewo
†przed 09-05-1881
9876
Witkowski Ignacy Kajetan
*około 1841 Dobrzyjałowo
†
9877
Witkowski Jan
*około 1825 Zakrzewo
†od 04-02-1891 do 22-10-1894
9878
Witkowski Józef
*około 1827 Zakrzewo
†po 18-02-1889
9879
Witkowski Mikołaj
*około 12-1832
†09-06-1834 Niećkowo
9880
Witoszka Marianna z d. Gajewska
*około 1845 Ciszewo
†
9881
Witoszka Tomasz
*około 12-1841 Ławsk
†
9882
Właszczyński Antoni
*około 1840
†02-04-1926 Klimaszewnica
9883
Włodarska Katarzyna z d. Czyżewska
*około 1840 Osowiec
†od 09-02-1886 do 04-08-1911
9884
Włodarski Feliks Stanisław Kostka
*około 1839 Pieńki
†04-08-1911 Borawskie
9885
Włodkowska Julianna z d. Bagińska
*około 1845
†po 16-02-1897
9886
Włodkowska Marcjanna z d. Filipkowska
*około 1836 Borawskie
†po 14-02-1898
9887
Włodkowska Marianna z d. Bagińska
*około 1840 Bagienice par. Romany
†13-11-1871 Bagienice par. Romany /Romany/
9888
Włodkowska Rozalia z d. Rydzewska
*około 1832 Żelazki
†12-1872
9889
Włodkowska Salomea z d. Karwowska
*około 1832 Brychy
†24-10-1853
9890
Włodkowska Teresa z d. Karwowska
*około 1827 Karwowo
†
9891
Włodkowska Wiktoria z d. Karwowska
*około 1847 Sokoły
†po 13-07-1908
9892
Włodkowski Adam
*około 1844
†po 16-02-1897
9893
Włodkowski Kazimierz
*około 1828 Łoje
†po 06-11-1894
9894
Włodkowski Napoleon Apolinary
*około 1837
†przed 09-02-1891
9895
Włodkowski Wojciech
*około 1833 Chludnie
†10-01-1889 Borawskie
9896
Włoszczyńska Julianna Franciszka z d. Koszykowska
*14-01-1847 Brzostowo
†przed 11-11-1901
9897
Włoszczyńska Weronika z d. Zajkowska
*około 1848 Łojki
†
9898
Włoszczyński Jakub
*około 1843 Opartowo
†
9899
Włoszczyński Kazimierz
*około 1841 Opartowo
†przed 11-11-1901
9900
Wodnicka Anna z d. Adaszewicz
*około 1830 Osowiec
†przed 24-10-1875
9901
Wojciechowska Joanna z d. Rutkowska
*około 1846 Kąty
†15-07-1904 Rutkowskie /Burzyn/
9902
Wojciechowska Rozalia z d. Puchalska
*około 1832 Grabowo
†po 12-11-1900
9903
Wojciechowski Ignacy
*około 1833 Czaple
†po 12-11-1900
9904
Wojciechowski Jan
*około 1846 Nowy Dwór
†15-08-1910 Rutkowskie
9905
Wojciechowski Zamel
*około 1828
†24-11-1868 Szczuczyn
9906
Wojno Apolonia z d. Łajewska
*około 1845 Ciemnoszyje
†po 09-09-1923
9907
Wojno Ksawery
*około 1831 Okrasin
†
9908
Wojno Maksymilian
*1840 Okrasin
†09-09-1923 Okrasin
9909
Wojno Marianna z d. Konopka
*około 1849 Sośnia
†
9910
Wojsław Aleksander Leopold
*około 1828 Chełchy
†przed 21-02-1881
9911
Wojsław Aniela z d. Rutkowska
*około 1826 Bagienice
†19-03-1871
9912
Wojsław Aniela
*23-04-1832 Kownatki
†
9913
Wojsław Anna z d. Konopka
*około 1836 Konopki
†po 16-03-1897
9914
Wojsław Anna z d. Żbikowska
*około 1825 Lipińskie
†29-05-1861 Łękowo /Grajewo/
9915
Wojsław Apolinary
*około 1844 Rydzewo Szlacheckie
†po 18-02-1889
9916
Wojsław Apolonia Elżbieta
*12-07-1834 Obrytki
†
9917
Wojsław Balbina
*24-11-1849 Kownatki
†
9918
Wojsław Franciszek
*29-01-1841 Wojsławy
†03-04-1843 Wojsławy
9919
Wojsław Franciszek Józef
*10-08-1839 Kownatki
†po 27-11-1911
9920
Wojsław Gracjan
*07-11-1830 Gałązki
†31-01-1894 Gałązki /Niedźwiadna/
9921
Wojsław Jan
*31-12-1849 Wojsławy
†28-07-1904 Wojsławy /Wąsosz/
9922
Wojsław Jan
*07-01-1837 Wojsławy
†
9923
Wojsław Jan
*12-01-1838 Kownatki
†
9924
Wojsław Józef
*14-01-1846 Wojsławy
†od 27-11-1907 do 03-03-1924
9925
Wojsław Józefa z d. Klimaszewska
*około 1826 Klimaszewnica
†po 16-10-1893
9926
Wojsław Józefata
*31-10-1848 Obrytki
†23-04-1853 Obrytki
9927
Wojsław Józefata Agnieszka z d. Pawłowska
*około 1836 Świdry-Dobrzyce
†
9928
Wojsław Julianna
*08-01-1835 Kownatki
†
9929
Wojsław Katarzyna z d. Święczkowska
*około 1834 Borawskie
†06-05-1884 Gałązki /Niedźwiadna/
9930
Wojsław Katarzyna z d. Mroczkowska
*około 1826 Wojsławy
†20-09-1853 Wojsławy /Wąsosz/
9931
Wojsław Katarzyna Barbara z d. Kosińska
*23-11-1840 Rydzewo Szlacheckie
†po 18-02-1889
9932
Wojsław Leon
*12-04-1834 Obrytki
†22-04-1851 Obrytki /Wąsosz/
9933
Wojsław Leon
*11-04-1842 Obrytki
†28-09-1845 Obrytki
9934
Wojsław Leon
*24-02-1833 Wojsławy
†
9935
Wojsław Makary
*04-01-1835 Wojsławy
†
9936
Wojsław Marianna
*19-08-1837 Obrytki
†14-05-1852 Obrytki
9937
Wojsław Marianna
*16-08-1844 Wojsławy
†12-08-1847 Wojsławy
9938
Wojsław Marianna
*19-01-1828 Łempice
†
9939
Wojsław Mateusz
*29-08-1828 Kownatki
†po 16-10-1893
9940
Wojsław Paweł Józef
*20-03-1838 Obrytki
†po 21-11-1887
9941
Wojsław Piotr
*29-04-1845 Wojsławy
†10-07-1848 Wojsławy
9942
Wojsław Rozalia z d. Wiszowata
*około 1831 Wiszowate
†po 21-02-1881
9943
Wojsław Rozalia z d. Sokołowska
*około 1837 Godlewo
†16-01-1878
9944
Wojsław Salomea z d. Milewska
*około 1840 Danowo
†po 30-01-1909
9945
Wojsław Stanisław
*około 1828 Grądy-Michały
†
9946
Wojsław Stefan
*około 1827
†
9947
Wojsław Teresa z d. Bóbr
*około 1833 Gardoty
†po 21-11-1887
9948
Wojsław Tomasz
*około 1836 Kownatki
†30-01-1909 Danowo /Wąsosz/
9949
Wojsław Tomasz
*około 1826
†20-02-1870 Wojsławy
9950
Wojsław Wawrzyniec
*13-08-1835 Wojsławy
†
9951
Wojsław Wiktoria
*około 1830 Obrytki
†31-03-1892 Sokoły
9952
Wojtanowicz Dorota z d. Sass
*około 1826 Bożejewo
†
9953
Wolanowska Karolina z d. Tocicka
*około 1834 Siestrzanki
†
9954
Wolanowski Karol
*około 1828
†
9955
Wołągiewicz Ignacy Paulin
*około 1832 Skrodzkie
†
9956
Wołkowska Amelia z d. Wrosman (Grossman)
*około 1834 Wydminy
†03-04-1862
9957
Wołkowska Emilia z d. Chyłkowska
*około 1841 Glinki
†przed 07-05-1923
9958
Wołkowski Jakub Stanisław
*około 1834 Ławsk
†przed 07-05-1923
9959
Wołowicz Tomasz
*około 1836
†po 01-12-1931
9960
Wójcicka Anna z d. Orzechowska
*około 1832 Ciemianka
†po 14-02-1887
9961
Wójcicka Wiktoria z d. Gałecka
*1839 Załuski
†
9962
Wójcicki Józef
*około 1828 Kurejwa
†
9963
Wójcicki Wiktor
*około 1847 Chojnowo
†
9964
Wroczyński Franciszek
*około 1845 Kuligi
†
9965
Wronkowska Rozalia
*25-08-1828 Pasichy
†
9966
Wronkowska Tekla z d. Konopka
*około 1847 Chełchy
†przed 21-11-1912
9967
Wronkowski Adam
*około 1841 Słucz
†07-02-1885
9968
Wronkowski Józef
*około 1832 Wojsławy
†25-08-1892 Chełchy /Niedźwiadna/
9969
Wronkowski Leon (Paweł)
*około 1847 Chełchy
†21-11-1912 Chełchy /Niedźwiadna/
9970
Wróblewska Anastazja z d. Borysiewicz
*około 1830 Szczuczyn
†przed 04-11-1889
9971
Wróblewska Anna z d. Kozłowska
*około 1828 Sieburczyn
†
9972
Wróblewska Franciszka z d. Piekarska
*około 1836 Sieburczyn
†po 25-02-1895
9973
Wróblewska Franciszka z d. Borawska
*około 1849 Supy
†po 14-02-1905
9974
Wróblewska Franciszka z d. Wierciszewska
*około 1828 Kołodziej
†
9975
Wróblewska Józefa z d. Gałecka
*około 1845 Załuski
†przed 18-02-1901
9976
Wróblewska Julianna z d. Kalinowska
*22-05-1842 Wąsosz
†po 18-11-1883
9977
Wróblewska Katarzyna z d. Płochocka
*około 1832 Łempice
†po 22-11-1886
9978
Wróblewska Katarzyna z d. Święczkowska
*około 1844 Bronaki-Olki
†01-02-1883 Grędy
9979
Wróblewska Konstancja z d. Orzechowska
*około 1833 Łebki Duże
†28-10-1904
9980
Wróblewska Lowiza Aleksandra z d. Malecka
*około 1847 Prusy
†
9981
Wróblewska Marianna z d. Leszczyńska
*około 1843 Jambrzyki
†przed 08-02-1909
9982
Wróblewska Marianna z d. Olszewska
*około 1841 Bronowo
†po 15-02-1904
9983
Wróblewska Marianna z d. Sankowska
*około 1827 Zanklewo
†przed 16-03-1884
9984
Wróblewska Paulina z d. Sulewska
*około 1845
†26-08-1920 Słucz /Słucz/
9985
Wróblewska Paulina z d. Borusiewicz
*około 1832 Wąsosz
†po 30-01-1899
9986
Wróblewska Teofila z d. Lewkowska
*około 1844 Jedwabne
†
9987
Wróblewski Adam
*około 1841 Jambrzyki
†przed 18-02-1901
9988
Wróblewski Adam
*około 1836 Brzeźnio
†1886 Kowalewo
9989
Wróblewski Franciszek
*około 1840 Grędy
†od 15-02-1920 do 28-10-1923
9990
Wróblewski Jan
*około 1840 Niedźwiadna
†po 08-02-1909
9991
Wróblewski Jan
*około 1844 Wierciszewo
†27-05-1887 Siestrzanki
9992
Wróblewski Jan
*około 1841 Niedźwiadna
†po 18-11-1883
9993
Wróblewski Józef
*około 1828 Brzeźnio
†przed 04-11-1889
9994
Wróblewski Józef
*około 1842 Dołęgi
†19-11-1859 Dołęgi
9995
Wróblewski Kazimierz
*około 02-1838
†05-01-1840 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
9996
Wróblewski Leon
*około 1849 Niedźwiadna
†
9997
Wróblewski Ludwik Stefan
*około 1847 Wierciszewo
†
9998
Wróblewski Łukasz
*około 1844 Jambrzyki
†po 21-01-1902
9999
Wróblewski Marcin
*około 1834 Wierciszewo
†przed 06-02-1888
10000
Wróblewski Michał
*około 1826 Kurki
†po 01-09-1872
10001
Wróblewski Piotr Marcin
*1837 Łebki Duże
†
10002
Wróblewski Stanisław
*około 1836 Brzeźnio
†po 30-01-1899
10003
Wróblewski Tomasz
*około 1828 Burzyn
†
10004
Wróblewski Wawrzyniec
*około 1840 Wierciszewo
†po 15-02-1904
10005
Wróblewski Wawrzyniec
*około 1843 Mocarze
†od 24-01-1898 do 14-02-1905
10006
Wróblewski Wojciech
*około 1825 Wierciszewo
†10-07-1865 Sieburczyn
10007
Wszeborowska Anna z d. Skrodzka
*około 1831 Skroda Mała
†25-04-1861 Skroda Mała /Grabowo/
10008
Wszeborowska Anna z d. Wiśniewska
*około 1849 Ruda
†
10009
Wszeborowska Balbina z d. Kozikowska
*około 1840 Skroda Mała
†przed 10-1869
10010
Wszeborowska Barbara z d. Majewska
*około 1844 Miecze
†przed 30-06-1920
10011
Wszeborowska Karolina z d. Jonowska
*około 1844 Romany
†16-10-1890
10012
Wszeborowska Karolina z d. Zalewska
*około 1830 Zalesie
†
10013
Wszeborowska Rozalia z d. Niedźwiedzka
*około 1833 Kurki
†przed 12-02-1895
10014
Wszeborowska Weronika
*około 1848 Marki
†16-12-1853 Koniecki /Wąsosz/
10015
Wszeborowska Wiktoria z d. Kiełczewska
*około 1844 Guty Podleśne
†
10016
Wszeborowski Adam
*około 1842 Marki
†przed 13-11-1898
10017
Wszeborowski Franciszek
*1830 Budy Poryckie
†po 21-02-1876
10018
Wszeborowski Gracjan
*około 1839 Guty Stare
†po 22-11-1897
10019
Wszeborowski Józef Wiktor
*około 1839 Popowo
†przed 30-06-1920
10020
Wszeborowski Tadeusz
*około 1835 Kiełcze
†od 12-02-1895 do 12-02-1906
10021
Wszeborowski Zygmunt Jakub
*około 1841 Popowo
†
10022
Wykowska Emilia z d. Konopka
*około 1825 Wścieklice
†
10023
Wykowska Józefa z d. Nitkiewicz
*około 1843 Bronowo
†
10024
Wykowska Ludwika z d. Myślińska
*około 1827 Rutkowskie
†
10025
Wykowska Ludwika z d. Mroczkowska
*około 1841 Orlikowo
†
10026
Wykowski Antoni
*około 1843 Bronaki
†
10027
Wykowski Józef
*około 1825 Koniecki par. Wizna
†
10028
Wykowski Michał
*około 1841 Guty par. Dobrzyjałowo
†
10029
Wykowski Stanisław
*około 1842 Wścieklice
†04-05-1893 Kubra /Przytuły/
10030
Wyłuda Elżbieta z d. Orłowska
*około 1833 Kapice
†04-09-1854
10031
Wyłuda Elżbieta z d. Łajewska
*około 1830 Ciemnoszyje
†10-10-1851 Kapice
10032
Wyłuda Józef
*około 1832 Kapice
†04-05-1855
10033
Wyłuda Paweł
*około 1831 Kapice
†przed 07-07-1879
10034
Wyrzykowska Katarzyna z d. Rydzewska
*około 1829 Żelazki
†
10035
Wyrzykowska Teofila z d. Konopka
*około 1844 Bronaki-Pietrasze
†po 13-02-1899
10036
Wyrzykowski Andrzej
*około 1846 Janczewko
†po 13-02-1899
10037
Wysk Franciszka z d. Puchalska
*około 1836 Grabowo
†
10038
Wysk Paweł
*1833 Tajno Łanowe
†
10039
Wysocka Aniela Antonina z d. Sztulc
*około 1845
†
10040
Wysocka Anna z d. Krajewska
*około 1829
†02-05-1897 Wyrzyki
10041
Wysocka Anna z d. Stypułkowska
*około 05-1848 Przestrzele
†po 10-02-1902
10042
Wysocka Anna z d. Kwitkowska
*około 1836 Okrasin
†przed 05-1882
10043
Wysocka Anna z d. Żelechowska
*około 1825 Kokoszki
†
10044
Wysocka Antonina z d. Ostapkowicz
*około 1847 Osowiec
†po 14-07-1913
10045
Wysocka Emilia Teofila z d. Szwejkowska
*około 1840 Niećkowo
†po 03-02-1902
10046
Wysocka Franciszka z d. Liszewska
*około 1832 Budziska
†06-02-1867 Żebry /Wąsosz/
10047
Wysocka Franciszka Apolonia z d. Brzostowska
*około 1840 Kokoszki
†
10048
Wysocka Helena z d. Szczepankowska
*około 1836 Grądy Małe
†po 24-01-1893
10049
Wysocka Helena z d. Cieciora
*około 1836
†przed 23-10-1882
10050
Wysocka Józefa z d. Karwowska
*około 1828 Brzostowo
†
10051
Wysocka Józefata z d. Ciecior
*około 1849 Świdry-Dobrzyce
†
10052
Wysocka Julianna z d. Laskowska
*około 1834 Biczki
†przed 06-1874
10053
Wysocka Karolina z d. Jarząbek
*1827 Niedźwiadna
†06-04-1882 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
10054
Wysocka Karolina z d. Ramotowska
*około 1825 Grądy Wielkie
†15-05-1873
10055
Wysocka Katarzyna z d. Grabowska
*około 1848 Kurki
†30-12-1888 Mazewo /Niedźwiadna/
10056
Wysocka Katarzyna
*około 1829 Dołęgi
†27-04-1835 Dołęgi /Wąsosz/
10057
Wysocka Katarzyna z d. Murawska
*około 1844 Srebrowo
†
10058
Wysocka Leokadia z d. Gutowska
*około 1837
†23-02-1866 Pasichy
10059
Wysocka Marcjanna z d. Godlewska
*około 1829 Wagi
†od 26-06-1894 do 17-02-1896 Chrostowo
10060
Wysocka Marianna z d. Chytryk
*około 1827 Dybła
†po 14-02-1887
10061
Wysocka Marianna z d. Dąbrowska
*około 1827 Pomiany
†po 08-10-1883
10062
Wysocka Marianna z d. Zmińkowska
*około 1832 Szlasy
†po 12-06-1883
10063
Wysocka Marianna z d. Kuczewska
*około 1825 Ciemianka
†20-11-1866
10064
Wysocka Marianna z d. Pieńkowska
*około 1825 Kokoszki
†
10065
Wysocka Rozalia z d. Młynarczyk
*około 1835
†11-03-1880
10066
Wysocka Wiktoria z d. Jarosławska
*około 1840 Ciemianka
†po 22-01-1894
10067
Wysocka Wiktoria Teofila z d. Milewska
*około 1838 Nadbory
†
10068
Wysocki Antoni
*około 1835 Rydzewo Szlacheckie
†po 04-11-1889
10069
Wysocki Baltazar
*około 1834 Łempice
†
10070
Wysocki Franciszek
*około 1841 Łempice
†po 22-01-1894
10071
Wysocki Franciszek
*około 1826 Kokoszki
†1850
10072
Wysocki Jan
*około 1840 Małachowo
†przed 08-11-1892
10073
Wysocki Jan
*około 1841 Kokoszki
†24-01-1874
10074
Wysocki Józef
*17-04-1836 Dołęgi
†po 24-04-1883
10075
Wysocki Józef
*około 1830 Łempice
†przed 14-11-1869
10076
Wysocki Józef
*około 1832 Chrostowo
†
10077
Wysocki Józef
*około 1830 Makowskie
†
10078
Wysocki Józef
*około 1835 Dołęgi
†
10079
Wysocki Ludwik
*około 1840 Dołęgi
†przed 26-10-1919
10080
Wysocki Łukasz
*około 1835 Niedźwiadna
†po 30-12-1888
10081
Wysocki Łukasz
*około 1834 Łempice
†27-04-1856 Łempice
10082
Wysocki Maciej
*około 1840 Rydzewo Szlacheckie
†po 24-01-1893
10083
Wysocki Paweł
*około 1836 Wyrzyki
†
10084
Wysocki Rafał
*około 1842 Wojsławy
†30-10-1865 Szczuczyn /Szczuczyn/
10085
Wysocki Rajmund
*około 1834 Janczewo
†
10086
Wysocki Stanisław
*około 1837 Łempice
†po 03-02-1902
10087
Wysocki Tadeusz
*około 1833 Żebry
†od 10-02-1902 do 25-11-1907
10088
Wysocki Wojciech
*około 1833 Grądy Wielkie
†
10089
Wyszomierski Wiktor
*05-09-1848 Rynołty
†
10090
Zabielska Julianna z d. Łempicka
*około 1848 Święcienin
†po 01-07-1908
10091
Zabielska Konstancja z d. Biedrzycka
*około 1847 Mieczki
†przed 21-02-1911
10092
Zabielska Marianna z d. Skrodzka
*około 1832 Skroda Mała
†
10093
Zabielska Rozalia z d. Ramotowska
*około 1841 Ramoty
†
10094
Zabielski Andrzej
*około 1830 Rajgród
†przed 01-07-1908
10095
Zabielski Franciszek
*około 1849 Zabiele
†
10096
Zabielski Grzegorz
*około 1845 Zabiele
†
10097
Zabielski Józef
*około 1842 Kołaki Strumienie
†od 21-02-1911 do 15-05-1923
10098
Zabielski Mateusz
*około 1829 Grabowskie
†05-10-1874 Grędy
10099
Zaborowska Izabela z d. Truszkowska
*około 1847 Truszki
†09-03-1910 Sulewo Kownaty /Wąsosz/
10100
Zaborowska Józefa
*około 1849 Bagienice
†10-05-1856 Bagienice
10101
Zaborowska Karolina z d. Karwowska
*około 1836 Zaborowo
†po 11-11-1901
10102
Zaborowska Katarzyna z d. Niebrzydowska
*około 1829 Niebrzydy
†09-10-1854 Zaborowo
10103
Zaborowska Ludwika z d. Chrzanowska
*około 1829 Kieljany
†30-07-1863 Sulewo Kownaty
10104
Zaborowska Marianna
*około 1835
†16-05-1842 Sulewo Kownaty
10105
Zaborowska Stanisława z d. Ossowska
*około 1844 Rumiejki
†14-12-1880
10106
Zaborowski Andrzej
*17-08-1849 Zaborowo
†19-09-1883
10107
Zaborowski Antoni
*około 1841 Bagienice
†przed 03-03-1930
10108
Zaborowski Jan
*17-12-1844 Sulewo Kownaty
†po 09-03-1910
10109
Zaborowski Józef
*około 1842 Bagienice
†od 16-01-1899 do 12-02-1900
10110
Zaborowski Julian
*około 1847 Bagienice
†
10111
Zaborowski Kajetan
*około 1829 Zaborowo
†po 11-11-1901
10112
Zaborowski Konstanty
*około 1838 Sulewo Kownaty
†13-10-1878
10113
Zaborowski Paweł
*około 1838 Zaborowo
†
10114
Zaborowski Stanisław
*około 1829 Sulewo Kownaty
†04-05-1836 Sulewo Kownaty
10115
Zaborowski Stefan
*około 1831 Sulewo Kownaty
†16-12-1835 Sulewo Kownaty
10116
Zacharzewska Anna z d. Szleszyńska
*około 1829 Chełchy
†
10117
Zacharzewska Ewa z d. Milewska
*około 1849 Brychy
†po 17-11-1913
10118
Zacharzewska Kryspina
*08-05-1835 Przytuły
†
10119
Zacharzewska Weronika z d. Pęzka
*około 1841 Pęzy
†07-01-1899 Słucz
10120
Zacharzewski Adam Apolinary
*około 1848 Jurzec
†
10121
Zacharzewski Antoni
*około 1843 Przytuły
†
10122
Zacharzewski Apolinary
*około 1849 Słucz
†02-04-1892
10123
Zacharzewski Jan
*około 1838 Słucz
†
10124
Zacharzewski Józef
*około 1828 Jedwabne
†
10125
Zacharzewski Konstanty
*około 1844 Słucz
†11-11-1926 Słucz /Słucz/
10126
Zacharzewski Piotr
*około 1843 Mocarze
†po 17-11-1913
10127
Zacharzewski Wawrzyniec
*11-08-1825 Przytuły
†
10128
Zadroga Zofia z d. Wiktorowicz
*około 1833 Święcienin
†
10129
Zając Anna z d. Majewska
*około 1827 Janczewo
†
10130
Zając Emilia z d. Gis (Gizio, Pis)
*około 1849 Grabowo
†
10131
Zając Feliks
*około 1848 Chrzanowo
†po 20-02-1906
10132
Zając Jakub
*około 1832
†29-11-1883 Glinki
10133
Zając Julianna z d. Żukowska
*około 1833 Chrzanowo-Cyprki
†
10134
Zając Rozalia z d. Kryszczyńska
*około 1825 Kubra
†przed 22-02-1892
10135
Zając Rozalia z d. Janczewska
*około 1828 Danowo
†przed 13-02-1882
10136
Zajączkowska Ewa z d. Sulewska
*około 1837 Szostaki
†26-02-1909 Siestrzanki /Burzyn/
10137
Zajączkowska Katarzyna z d. Wiśniewska
*około 1836 Marianki
†po 31-08-1891
10138
Zajączkowski Jan
*około 1848 Szczuczyn
†przed 01-1891
10139
Zajączkowski Piotr
*około 1837 Siestrzanki
†od 30-01-1888 do 21-02-1898
10140
Zajczewska Franciszka z d. Danowska
*26-09-1826 Danowo
†od 15-02-1874 do 08-1888
10141
Zajk Andrzej
*około 1825 Łojki
†
10142
Zajk Antoni
*około 1837 Łojki
†przed 29-01-1883
10143
Zajk Ewa z d. Pachucka
*około 1839 Brzozowa Wólka
†po 15-02-1904
10144
Zajk Józefa z d. Glińska
*około 1833 Wiązownica
†po 08-02-1892
10145
Zajk Maciej
*około 1827 Białaszewo
†po 08-02-1892
10146
Zajk Marianna z d. Organek
*około 1828 Sojczyn-Borowy
†
10147
Zajkowska Ewa z d. Koniecko
*około 1843 Czarnówek
†po 26-11-1901 Dołęgi
10148
Zajkowska Katarzyna z d. Wesołowska
*około 1845 Szostaki
†po 18-09-1904
10149
Zajkowska Krystyna Wiktoria z d. Brzostowska
*około 1829 Rutkowskie
†
10150
Zajkowska Salomea z d. Konopka
*około 1826
†
10151
Zajkowska Zofia z d. Duda
*około 1826 Sędki
†30-01-1868 Sulewo Prusy /Wąsosz/
10152
Zajkowski Franciszek
*około 1832 Bronowo
†02-03-1871
10153
Zajkowski Ignacy
*około 1839 Niwkowo
†18-09-1904 Szostaki /Burzyn/
10154
Zajkowski Jan Józef
*22-07-1849 Sulewo Prusy
†13-09-1871 Niećkowo
10155
Zajkowski Józef
*około 1846 Dobrzyjałowo
†
10156
Zajkowski Klemens
*około 1843 Szymany
†12-10-1866
10157
Zakaszewska Józefata z d. Sawicka
*około 1836 Klimaszewnica
†
10158
Zakaszewska Magdalena z d. Karwowska
*około 1835 Żebry
†
10159
Zakaszewski Franciszek
*około 1832 Niećkowo
†
10160
Zakaszewski Józef
*około 1826 Grozimy
†15-11-1859
10161
Zakrzewska Adela Barbara z d. Szleszyńska
*około 1849 Czachy
†po 03-11-1880
10162
Zakrzewska Agnieszka z d. Jaczyńska
*około 1826 Kurki
†04-03-1869 Wojsławy
10163
Zakrzewska Anna z d. Mroczkowska
*około 1848 Pieniążki par. Romany
†20-11-1900 Doliwy /Przytuły/
10164
Zakrzewska Balbina z d. Skrodzka
*około 1848 Nieciki
†przed 07-02-1899
10165
Zakrzewska Ewa z d. Żbikowska
*1830 Bogusze
†09-01-1869 Bogusze /Grajewo/
10166
Zakrzewska Felicja z d. Boguszewska
*około 1836 Dołęgi
†
10167
Zakrzewska Franciszka z d. Staszewska
*około 1829 Przytuły
†po 18-11-1872
10168
Zakrzewska Franciszka
*04-04-1830 Wojsławy
†
10169
Zakrzewska Karolina
*około 1841 Wojsławy
†04-09-1843 Wojsławy
10170
Zakrzewska Katarzyna
*26-02-1832 Wojsławy
†
10171
Zakrzewska Petronela z d. Łapińska
*około 1825 Ciemnoszyje
†od 21-02-1887 do 21-01-1902
10172
Zakrzewska Stanisława z d. Chojnowska
*około 1835 Grądy Małe
†przed 28-01-1890
10173
Zakrzewska Stefania z d. Misiewicz
*około 1841 Barany
†
10174
Zakrzewska Teresa z d. Chmielewska
*około 1826
†19-11-1863 Radziłów /Radziłów/
10175
Zakrzewska Wiktoria z d. Rogowska
*około 1826
†po 26-09-1887
10176
Zakrzewski Adam
*około 1825
†
10177
Zakrzewski Franciszek
*13-10-1831 Wojsławy
†po 26-09-1887
10178
Zakrzewski Franciszek
*02-04-1842 Wojsławy
†06-06-1875 Wojsławy
10179
Zakrzewski Franciszek
*1842
†
10180
Zakrzewski Franciszek
*08-09-1846 Danowo
†
10181
Zakrzewski Jan
*około 1829 Przytuły
†po 18-11-1872
10182
Zakrzewski Jan
*około 1848 Szczuczyn
†
10183
Zakrzewski Jan Jakub
*07-02-1835 Wojsławy
†od 28-05-1901 do 10-03-1917
10184
Zakrzewski Józef
*25-03-1847 Łoje Awissa
†
10185
Zakrzewski Longin Stanisław
*około 1839 Budne
†
10186
Zakrzewski Ludwik Bartłomiej
*około 1834 Pachuczyn
†przed 28-01-1890
10187
Zakrzewski Mikołaj
*15-09-1838 Wojsławy
†18-05-1851 Wojsławy /Wąsosz/
10188
Zakrzewski Mikołaj
*około 1831 Czarnowo
†
10189
Zakrzewski Piotr
*15-05-1830 Wojsławy
†
10190
Zakrzewski Piotr Paweł
*19-11-1844 Wojsławy
†15-02-1889 Wojsławy
10191
Zakrzewski Stanisław
*07-08-1847 Wojsławy
†20-03-1881
10192
Zakrzewski Stanisław
*około 1845 Chojnowo
†
10193
Zakrzewski Sylwester
*31-12-1849 Wojsławy
†02-08-1852 Wojsławy
10194
Zakrzewski Tomasz
*około 1848 Rydzewo-Pieniążek
†przed 17-01-1910
10195
Zalc Katarzyna z d. Brzostowska
*około 1835 Szczuczyn
†29-03-1877
10196
Zalc Wilhelm
*około 1837 Pisz
†06-02-1894
10197
Zalewska Agnieszka z d. Sokołowska
*około 1839 Kapice
†14-04-1885 Płochowo /Białaszewo/
10198
Zalewska Anna z d. Księżakowska
*około 1830 Kolno
†04-01-1887 Wąsosz /Wąsosz/
10199
Zalewska Anna z d. Kraińska
*około 1829 Okrasin
†20-12-1877 Okrasin /Radziłów/
10200
Zalewska Anna z d. Trykuska
*około 1842 Radziłów
†przed 12-1861
10201
Zalewska Balbina z d. Bagińska
*około 1826 Lipnik
†11-08-1905 Zalesie /Wąsosz/
10202
Zalewska Balbina z d. Gryczewska
*około 1834 Przytuły
†po 17-02-1896
10203
Zalewska Balbina z d. Górska
*15-12-1832 Kramarzewo
†09-01-1895 Kramarzewo /Wąsosz/
10204
Zalewska Barbara z d. Grzymkowska
*około 1837 Okrasin
†
10205
Zalewska Elżbieta z d. Dąbrowska
*około 1827 Sieburczyn
†od 07-11-1881 do 03-01-1905
10206
Zalewska Emilia z d. Kosmaczewska
*około 1849 Radziłów
†po 18-09-1924
10207
Zalewska Emilia z d. Borawska
*około 1835 Konopki
†od 26-07-1896 do 12-02-1901
10208
Zalewska Emilia z d. Nieradko
*około 1838 Radziłów
†po 18-01-1892
10209
Zalewska Ewa z d. Gwiazdowska
*około 1848 Klimaszewnica
†przed 01-1910
10210
Zalewska Ewa z d. Bronakowska
*około 1842 Gnatowo
†od 13-07-1897 do 04-07-1905
10211
Zalewska Ewa z d. Zawadzka
*około 1826 Kramkowo
†
10212
Zalewska Ewa Jadwiga
*25-02-1844 Zalesie
†
10213
Zalewska Franciszka z d. Kacperska
*około 1833 Radziłów
†
10214
Zalewska Franciszka z d. Pruszko
*około 1830 Wizna
†
10215
Zalewska Franciszka z d. Zyskowska
*około 1847 Stawiane
†
10216
Zalewska Franciszka Felicjanna z d. Danowska
*około 1843 Niedźwiadna
†
10217
Zalewska Izabela z d. Rutkowska
*około 1845 Kruszewo-Brodowo
†po 17-11-1913
10218
Zalewska Józefa z d. Gardocka
*około 1846 Mocarze
†po 21-09-1903
10219
Zalewska Józefa z d. Zając
*około 1843 Chrzanowo-Cyprki
†
10220
Zalewska Józefa z d. Chojnowska
*około 1847 Sokoły
†
10221
Zalewska Józefa Karolina z d. Sienicka
*około 02-1848 Jaki
†06-06-1924 Jaki /Słucz/
10222
Zalewska Juliana
*około 1841
†06-01-1846 Zacieczki /Wąsosz/
10223
Zalewska Julianna z d. Zawadzka
*około 1845 Bronowo
†04-06-1910 Burzyn /Burzyn/
10224
Zalewska Julianna z d. Walewska
*około 1833 Radziłów
†od 05-03-1889 do 05-02-1901
10225
Zalewska Julianna z d. Wolicka
*około 1829 Kubrzany
†przed 12-1881
10226
Zalewska Karolina z d. Zielińska
*około 1836 Ruda
†
10227
Zalewska Katarzyna z d. Ptaszyńska
*około 1841 Konopki
†po 06-02-1899
10228
Zalewska Katarzyna z d. Konopka
*około 1839 Konopki
†od 28-05-1895 do 29-11-1902
10229
Zalewska Katarzyna z d. Gałązka
*około 04-1844 Kurejewka
†przed 21-02-1898
10230
Zalewska Katarzyna z d. Zielińska
*około 1830 Ruda
†20-04-1871
10231
Zalewska Katarzyna
*około 1833
†08-03-1844 Zalesie /Wąsosz/
10232
Zalewska Katarzyna
*1828 Srebrowo
†1834 Kramkowo /Wizna/
10233
Zalewska Katarzyna
*18-01-1847 Wąsosz
†
10234
Zalewska Katarzyna z d. Jaskowska
*około 1839 Białogrądy
†
10235
Zalewska Katarzyna z d. Leoszewska
*około 1838 Mocarze
†
10236
Zalewska Marianna z d. Rutkowska
*około 1837 Radziłów
†05-03-1908
10237
Zalewska Marianna z d. Modzelewska
*1829 Wąsosz
†17-02-1897 Wąsosz /Wąsosz/
10238
Zalewska Marianna z d. Korzeniecka
*około 07-1842 Wąsosz
†09-09-1910 Wąsosz /Wąsosz/
10239
Zalewska Marianna z d. Szymanowska (Szymańska)
*około 1829 Wizna
†po 27-01-1890
10240
Zalewska Marianna z d. Chiedorowska
*około 1841 Barany
†po 29-11-1901
10241
Zalewska Marianna z d. Łojewska
*około 1829 Łoje Grężki
†od 05-02-1883 do 18-02-1901
10242
Zalewska Marianna z d. Kadłubowska
*około 1835 Karwowo
†przed 15-02-1885
10243
Zalewska Marianna z d. Lipińska
*około 1835 Mocarze
†28-11-1869
10244
Zalewska Marianna z d. Bartlińska
*około 1842
†przed 07-1875
10245
Zalewska Marianna z d. Zaręba
*około 1833 Łojki
†16-06-1861
10246
Zalewska Marianna z d. Rogowska
*około 1827 Wizna
†
10247
Zalewska Marianna z d. Zając
*około 1844 Kubra
†
10248
Zalewska Marianna z d. Zacharzewska
*około 1840 Janczewo
†
10249
Zalewska Marianna
*16-06-1847 Bęćkowo
†
10250
Zalewska Marianna z d. Przyborowska
*około 1827 Pasichy
†
10251
Zalewska Marianna z d. Borawska
*około 1843 Niedźwiedzkie
†
10252
Zalewska Marianna z d. Danielewska
*około 1828 Smolarze
†
10253
Zalewska Michalina Wiktoria z d. Wietska
*13-05-1847 Suwałki
†
10254
Zalewska Paulina z d. Ramotowska
*około 02-1849 Danowo
†16-04-1919 Zalesie
10255
Zalewska Rozalia z d. Godlewska
*18-10-1847 Wojsławy
†19-08-1924 Zalesie
10256
Zalewska Rozalia z d. Wróblewska
*około 1831 Czernice
†po 04-03-1889
10257
Zalewska Rozalia z d. Bagińska (Dobrzycka)
*około 1826 Kurkowo
†od 11-02-1884 do 05-11-1888
10258
Zalewska Rozalia z d. Pawłowska
*około 1831 Mścichy
†po 07-10-1878
10259
Zalewska Rozalia z d. Orłowska
*około 08-1845 Bęćkowo
†31-08-1884 Bęćkowo /Wąsosz/
10260
Zalewska Sylwestra z d. Łajewska
*około 1840 Białogrądy
†po 10-02-1890
10261
Zalewska Teodora z d. Wiszowata
*około 1825 Przyborowo
†po 14-05-1861
10262
Zalewska Teofila z d. Kulikowska
*01-04-1837 Łojki
†28-03-1926 Łojki
10263
Zalewska Teofila z d. Wierciszewska
*około 1831 Mroczki
†przed 18-09-1882
10264
Zalewska Teresa z d. Gleba
*około 1834 Ruda
†po 08-02-1896
10265
Zalewska Weronika z d. Szklarzewska
*około 1849 Okrasin
†po 15-11-1921
10266
Zalewska Wiktoria z d. Cybula
*około 1829 Ruda
†24-06-1861 Ruda /Białaszewo/
10267
Zalewski Adam
*około 1826 Szlasy
†od 05-02-1883 do 18-02-1901
10268
Zalewski Aleksander Adam
*1837 Radziłów
†
10269
Zalewski Aleksander Marcel
*około 1832 Łojki
†01-02-1897 Łempice /Wąsosz/
10270
Zalewski Andrzej
*1836 Wiązownica
†po 17-11-1913
10271
Zalewski Andrzej
*około 1836 Pomiany
†
10272
Zalewski Andrzej
*12-11-1836 Zalesie
†
10273
Zalewski Antoni
*około 1831
†24-03-1898 Burzyn /Burzyn/
10274
Zalewski Antoni
*14-11-1848 Wąsosz
†
10275
Zalewski Franciszek
*około 1844 Radziłów
†18-09-1924 Radziłów
10276
Zalewski Franciszek
*około 1829 Ruda
†od 23-11-1903 do 12-11-1912
10277
Zalewski Franciszek
*około 1829 Doliwy
†po 06-02-1899
10278
Zalewski Franciszek
*około 1836 Bęćkowo
†29-11-1901 Bęćkowo
10279
Zalewski Franciszek
*około 1829 Radziłów
†od 05-03-1889 do 05-02-1901
10280
Zalewski Franciszek
*około 1848 Jaki
†przed 19-02-1906
10281
Zalewski Franciszek
*1846 Radziłów
†1858 Radziłów /Radziłów/
10282
Zalewski Franciszek
*06-12-1846 Zalesie
†
10283
Zalewski Franciszek
*około 1841 Klimaszewnica
†
10284
Zalewski Grzegorz
*około 1832 Zalesie
†od 28-05-1895 do 29-11-1902
10285
Zalewski Hilary
*1832 Srebrowo
†
10286
Zalewski Jan
*około 1839 Osowiec
†po 15-02-1927
10287
Zalewski Jan
*około 1847 Szlasy
†06-06-1921 Szlasy /Przytuły/
10288
Zalewski Jan
*około 1830 Ruda
†po 29-01-1894
10289
Zalewski Jan
*około 1844 Bęćkowo
†po 21-02-1898
10290
Zalewski Jan
*około 1834 Mieszołki
†przed 08-1877
10291
Zalewski Jan
*około 1835 Ruda
†
10292
Zalewski Jan
*około 1832 Kolno
†
10293
Zalewski Józef
*około 1831 Lipińskie
†po 19-02-1900
10294
Zalewski Józef
*około 1839 Rzeszów
†przed 21-09-1903
10295
Zalewski Józef
*13-10-1846 Kucze Wielkie
†
10296
Zalewski Józef
*14-11-1849 Kucze Małe
†
10297
Zalewski Karol
*około 1827 Bęćkowo
†
10298
Zalewski Karol
*1835 Kucze Małe
†
10299
Zalewski Kazimierz
*około 1828 Radziłów
†po 07-10-1878
10300
Zalewski Kazimierz
*03-03-1849 Koniecki
†
10301
Zalewski Konstanty
*około 1849 Białaszewo
†po 30-08-1920
10302
Zalewski Maciej
*około 1826 Wizna
†27-01-1890 Wizna /Wizna/
10303
Zalewski Maciej
*około 1838 Wścieklice
†po 17-02-1896
10304
Zalewski Maciej
*około 1835 Borawskie
†po 03-09-1889
10305
Zalewski Marcel
*około 07-1842 Płochowo
†19-05-1916 Wąsosz /Wąsosz/
10306
Zalewski Mateusz
*13-09-1844 Kucze Wielkie
†13-12-1918 Kucze Małe /Jedwabne/
10307
Zalewski Michał
*około 1839 Bęćkowo
†16-06-1888 Bęćkowo /Wąsosz/
10308
Zalewski Michał Piotr
*około 1839 Radziłów
†przed 15-11-1921
10309
Zalewski Mikołaj
*około 1835 Szlasy
†16-06-1878 Szlasy /Przytuły/
10310
Zalewski Paweł
*około 1826 Mieszołki
†12-04-1904 Kubrzany /Jedwabne/
10311
Zalewski Paweł
*1840 Radziłów
†po 18-01-1892
10312
Zalewski Paweł
*około 1834 Ruda
†
10313
Zalewski Piotr
*około 1829 Słucz
†14-09-1914 Kudłaczewo /Wąsosz/
10314
Zalewski Piotr
*około 1833 Zalesie
†
10315
Zalewski Piotr
*około 1825 Ruda
†
10316
Zalewski Stanisław
*około 1842 Mścichy
†
10317
Zalewski Stanisław
*03-05-1848 Zalesie
†
10318
Zalewski Stanisław
*około 1846 Klimaszewnica
†
10319
Zalewski Szymon
*około 1828 Mocarze
†03-01-1905 Burzyn /Burzyn/
10320
Zalewski Szymon
*około 1833 Racibory
†po 09-01-1895
10321
Zalewski Wiktor
*około 1830 Radziłów
†1871 Radziłów
10322
Zalewski Wincenty
*około 1830
†
10323
Zalewski Wojciech
*25-04-1844 Zalesie
†03-12-1903 Zalesie /Wąsosz/
10324
Załęcka Anna Marianna z d. Wiszowata
*około 1832 Bagińskie
†od 07-02-1898 do 10-02-1904
10325
Załuska Adam
*około 1831 Niedźwiedzkie
†
10326
Załuska Adam
*około 1840 Ostrowik
†
10327
Załuska Anna z d. Łojewska
*około 1844 Łoje Grężki
†
10328
Załuska Franciszka z d. Suchcicka
*około 1839
†19-01-1891 Kotowo Plac /Jedwabne/
10329
Załuska Józef
*około 1825
†od 19-01-1891 do 14-02-1898
10330
Załuska Teresa (Teofila) z d. Zalewska
*około 1837 Zakrzewo
†12-07-1881
10331
Zambrowska Anna z d. Arciszewska
*około 1829 Lipnik
†
10332
Zambrowska Julianna Konstancja z d. Jaźwińska
*około 1843 Wojdy
†23-02-1929 Załuski /Niedźwiadna/
10333
Zambrowski Adam
*około 1837 Lachowo
†po 08-11-1886
10334
Zambrowski Baltazar
*około 1827 Łękowo
†
10335
Zambrowski Jan
*około 1834
†
10336
Zambrowski Paweł
*około 1827 Grabowskie
†od 06-02-1893 do 23-02-1929
10337
Zamirowska Franciszka z d. Saciłowska
*około 1827 Osowiec
†31-03-1867
10338
Zamirowska Józefa z d. Markowska
*około 1840 Białaszewo
†
10339
Zamirowska Paulina (Karolina) z d. Orłowska
*około 1842 Wólka Piaseczna
†
10340
Zamirowski Adam
*22-12-1837 Wólka Piaseczna
†
10341
Zamirowski Kazimierz
*około 1844 Wólka Piaseczna
†przed 05-11-1900
10342
Zamirowski Stanisław
*około 1828 Osowiec
†po 16-10-1876
10343
Zamojska Agnieszka z d. Jabłońska
*01-03-1843 Bzury
†po 20-02-1911
10344
Zamojska Anna
*22-12-1848 Wojsławy
†
10345
Zamojska Józefata
*około 1838 Dołęgi
†19-07-1848 Dołęgi /Wąsosz/
10346
Zamojska Józefata
*około 1837
†07-12-1841 Wojsławy /Wąsosz/
10347
Zamojska Marianna z d. Budzińska
*około 1830 Łempice
†przed 01-1879
10348
Zamojska Rozalia z d. Potapska
*około 12-1844 Świdry
†
10349
Zamojski Adam
*24-05-1847 Grędy
†
10350
Zamojski Andrzej
*około 1833 Wojsławy
†14-03-1889 Skaje /Szczuczyn/
10351
Zamojski Antoni
*około 1836
†26-07-1839 Wojsławki /Wąsosz/
10352
Zamojski Franciszek
*około 1845
†przed 22-01-1912
10353
Zamojski Franciszek
*około 1844 Modzele
†11-10-1892
10354
Zamojski Franciszek
*około 1831 Skaje
†
10355
Zamojski Jan
*23-08-1845 Wojsławy
†po 20-02-1911
10356
Zaniewska Aniela z d. Bielska
*1845 Mścichy
†1889 Mścichy /Radziłów/
10357
Zaniewska Marianna z d. Laskowska
*około 1843 Radziłów
†po 28-02-1897
10358
Zaniewska Rozalia z d. Tacik
*około 1845 Dzierzbia
†po 06-02-1906
10359
Zaniewska Rozalia z d. Kraińska
*około 1831 Okrasin
†1869 Okrasin /Radziłów/
10360
Zaniewski Maciej
*około 1842 Okrasin
†od 20-07-1889 do 28-01-1895
10361
Zaniewski Stanisław
*około 1830 Okrasin
†po 06-02-1906
10362
Zaniewski Tomasz
*około 1837 Okrasin
†po 28-02-1897
10363
Zaręba Aniela z d. Wojciechowska
*około 1830 Rydzewo-Pieniążek
†
10364
Zaręba Jan
*około 1830
†przed 31-01-1916
10365
Zaręba Karolina z d. Duchnowska
*około 1843
†27-02-1871 Sośnia /Białaszewo/
10366
Zaręba Konstancja z d. Niebrzydowska
*około 1829 Niebrzydy
†
10367
Zaruski Szczepan Roch
*około 1847 Górskie
†
10368
Zarzecka Agnieszka z d. Modzelewska
*1825 Wąsosz
†17-07-1870
10369
Zarzecka Antonina Paulina z d. Żółtkowska
*około 1834 Szczuczyn
†
10370
Zarzecka Balbina z d. Orłowska
*około 12-1844 Grozimy
†po 26-11-1906
10371
Zarzecka Barbara z d. Wilewska
*około 1832 Borawskie
†przed 01-1872
10372
Zarzecka Józefata z d. Kalinowska
*około 1832 Niwkowo
†
10373
Zarzecka Katarzyna z d. Grzybowska
*około 1843 Siestrzanki
†
10374
Zarzecka Ludwika z d. Konopka
*około 1844 Karwowo
†
10375
Zarzecka Magdalena z d. Dermond
*około 1848 Mścichy
†
10376
Zarzecka Marianna z d. Wojciechowska
*około 1829 Wąsosz
†11-04-1870 Wąsosz
10377
Zarzecka Petronela z d. Grzymkowska
*około 1838 Wąsosz
†od 07-02-1898 do 11-11-1901
10378
Zarzecka Rozalia z d. Ladzińska
*około 1840 Wąsosz
†
10379
Zarzecki Andrzej
*około 1836 Borawskie
†po 16-11-1885
10380
Zarzecki Franciszek
*około 1838 Wilczewo
†po 11-11-1901
10381
Zarzecki Franciszek
*około 1847
†po 07-05-1900
10382
Zarzecki Jakub
*około 1832 Niwkowo
†
10383
Zarzecki Marcel
*około 1842 Wilczewo
†po 26-11-1906
10384
Zarzecki Stanisław
*około 1841 Wizna
†
10385
Zawadzka Aniela z d. Piórkowska
*około 1839 Okrasin
†
10386
Zawadzka Ewa z d. Łajewska
*około 1826 Przechody
†
10387
Zawadzka Franciszka z d. Zyskowska
*około 02-1839 Przechody
†po 06-02-1899
10388
Zawadzka Franciszka z d. Kalisiewicz
*około 1846 Kramkowo
†
10389
Zawadzka Józefa z d. Jarosławska
*około 1832 Klimaszewnica
†od 12-06-1883 do 24-01-1888
10390
Zawadzka Julianna z d. Matejkowska
*około 1839 Bronowo
†
10391
Zawadzka Karolina z d. Maciorowska
*około 1840 Przechody
†
10392
Zawadzka Katarzyna z d. Trojanowska
*około 1828 Osowiec
†po 28-01-1874
10393
Zawadzka Katarzyna z d. Dermond
*około 1839 Mścichy
†01-12-1866
10394
Zawadzka Katarzyna z d. Matejkowska
*około 1849 Bronowo
†
10395
Zawadzka Katarzyna z d. Serafińska
*około 1828 Bożejewo
†
10396
Zawadzka Weronika z d. Kraińska
*około 1845 Okrasin
†28-01-1890
10397
Zawadzka Wiktoria z d. Wróblewska
*około 1835 Czernice
†po 24-01-1881
10398
Zawadzki Antoni
*około 1848 Konopki par. Radziłów
†
10399
Zawadzki Franciszek
*około 1844
†
10400
Zawadzki Franciszek
*około 1845 Kramkowo
†
10401
Zawadzki Jan
*około 1830 Kramkowo
†
10402
Zawadzki Józef
*około 1831 Przechody
†
10403
Zawadzki Ludwik
*około 1826 Dębówka
†po 24-01-1881
10404
Zawadzki Marcin
*około 1828 Białaszewo
†15-10-1855
10405
Zawadzki Marcin
*około 1833 Przechody
†
10406
Zawadzki Mateusz
*około 1834 Ciemnoszyje
†11-03-1870
10407
Zawadzki Stanisław Bonifacy
*1838 Mścichy
†
10408
Zawadzki Wojciech
*1827 Płochowo
†po 28-01-1874
10409
Zawistowska Emilia z d. Grzybek
*około 1843 Radziłów
†
10410
Zawistowska Ewa z d. Wiśniewska
*około 1834 Ruda
†
10411
Zawistowska Juliana z d. Rydzewska
*około 1832 Cyprki
†23-03-1883
10412
Zawistowska Paulina Aniela z d. Modzelewska
*07-01-1848 Modzele
†
10413
Zawistowski Franciszek
*około 1836 Danowo
†
10414
Zawistowski Jakub
*około 1831 Ruda
†
10415
Zawistowski Jan
*około 1848 Ruda
†
10416
Zawistowski Józef
*około 1832 Szymany
†
10417
Zawojska Franciszka z d. Dymnicka
*około 1833 Wizna
†
10418
Zawojska Marianna z d. Pruszko
*około 1830 Wizna
†po 24-01-1881
10419
Zawojski Walenty
*około 1833 Bronowo
†po 24-01-1881
10420
Zawojski Walenty
*około 1831 Bronowo
†
10421
Zbrzezny Jan
*około 1835 Szczuczyn
†po 27-01-1868
10422
Zdankiewicz Anna z d. Koniecko
*około 1842 Rakowo
†po 14-01-1907
10423
Zdankiewicz Baltazar
*około 1827 Milewo
†
10424
Zdankiewicz Józef
*około 1834 Załuski
†przed 20-07-1885
10425
Zdankiewicz Marianna z d. Wiśniewska
*około 1839 Skaje
†przed 20-07-1885
10426
Zdankiewicz Marianna z d. Jóźwik
*około 1830 Skaje
†22-03-1852
10427
Zdankiewicz Rozalia z d. Łabuszewska
*około 1825 Tobyłka
†przed 22-11-1886
10428
Zdankiewicz Wojciech
*około 1841 Załuski
†od 09-05-1903 do 14-01-1907
10429
Zdankowska Franciszka Barbara z d. Kalinowska
*około 1843 Szczuczyn
†10-03-1880
10430
Zdankowska Marianna z d. Krzyżanowska
*około 1832
†24-09-1862 Niedźwiadna /Niedźwiadna/
10431
Zdankowska Michalina z d. Kozłowska
*około 1838 Marki
†
10432
Zdankowski Franciszek
*około 1825 Klimaszewnica
†po 10-02-1879
10433
Zdankowski Jan
*około 1831 Milewo
†
10434
Zdanowicz Jan
*około 1830 Kapice
†
10435
Zdanowicz Karolina z d. Chrostowska
*około 1833 Ławsk
†po 14-06-1907
10436
Zdanowicz Marianna z d. Popowska
*około 1832 Kapice
†
10437
Zdanowicz Piotr
*około 1828 Ławsk
†14-06-1907 Ławsk /Wąsosz/
10438
Zduńczyk Antoni
*około 1835 Kowalewo
†po 07-11-1892
10439
Zduńczyk Józefa Katarzyna z d. Raszczyk
*około 1838 Kowalewo
†po 07-11-1892
10440
Zduńczyk Paweł
*około 1843 Kumelsk
†
10441
Zduńczyk Rozalia z d. Łoś
*07-10-1848 Ławsk
†przed 1871
10442
Zegarowicz Rozalia z d. Cieciuch
*około 1831 Brzozowa Wólka
†przed 13-09-1897
10443
Zejer Józefa z d. Kalinowska
*około 1849 Drożęcin par. Piątnica
†po 19-08-1913
10444
Zelkowska Julianna z d. Mroczkowska
*około 1836 Mroczki
†
10445
Zelkowski Stanisław
*około 1830 Skroda Mała
†
10446
Zielińska Anna z d. Nizio
*około 1826 Popowo
†od 08-11-1886 do 14-11-1892
10447
Zielińska Anna z d. Bukowska
*około 1840 Bagienice
†po 03-02-1891
10448
Zielińska Anna z d. Krysiewicz
*około 1836 Bronowo
†
10449
Zielińska Anna z d. Borawska
*około 1846 Chojnowo
†
10450
Zielińska Antonina z d. Cieciora
*około 1829 Grędy
†
10451
Zielińska Ewa z d. Rogińska
*około 1834 Brzozowa Wólka
†przed 31-05-1892
10452
Zielińska Ewa z d. Brzozowska
*około 1834 Ruda
†
10453
Zielińska Franciszka z d. Zawistowska
*około 1840 Ruda
†po 01-03-1905
10454
Zielińska Franciszka z d. Wicik
*około 1831 Glinki
†po 24-11-1890
10455
Zielińska Franciszka z d. Wiśniewska
*około 1825 Skaje
†21-02-1862
10456
Zielińska Karolina z d. Dejdż
*około 1836 Tarachy
†po 13-04-1876
10457
Zielińska Karolina z d. Bagińska
*około 1848 Lipnik
†
10458
Zielińska Karolina z d. Kuczborska
*około 1827 Popowo
†
10459
Zielińska Karolina Celestyna z d. Kailińska
*około 1848 Kalwaria
†
10460
Zielińska Katarzyna Paulina z d. Wysocka
*około 02-1843 Łempice
†po 01-03-1886
10461
Zielińska Marianna z d. Kalinowska
*około 08-1848 Wąsosz
†24-12-1920 Wąsosz
10462
Zielińska Marianna z d. Gazowska
*około 1831 Żebry
†po 23-02-1897
10463
Zielińska Marianna z d. Milewicz
*około 1845
†przed 20-10-1896
10464
Zielińska Marianna z d. Budna
*około 1834 Wojsławy
†13-05-1869
10465
Zielińska Marianna z d. Ekstowicz
*około 1839 Radziłów
†
10466
Zielińska Marianna z d. Długołęcka
*02-06-1832 Bęćkowo
†
10467
Zielińska Rozalia z d. Olszewska
*około 1832 Siwki par. Romany
†po 09-02-1897
10468
Zielińska Rozalia z d. Olszewska
*około 1836 Słucz
†
10469
Zielińska Weronika z d. Gardocka
*około 1828 Mieszołki
†
10470
Zielińska Wiktoria z d. Skrodzka
*około 1828 Bukowo Małe
†od 15-02-1885 do 04-03-1889
10471
Zieliński Adam
*około 1829 Lipnik
†po 14-11-1892
10472
Zieliński Adam
*około 1839 Wąsosz
†od 22-05-1894 do 23-01-1905
10473
Zieliński Aleksander
*około 1844 Ruda
†od 23-02-1897 do 26-10-1926
10474
Zieliński Andrzej
*około 1846 Skaje
†02-05-1877
10475
Zieliński Antoni
*około 1841 Ruda
†po 01-03-1905
10476
Zieliński Franciszek
*około 1835 Obrytki
†przed 31-05-1892
10477
Zieliński Franciszek
*około 1826 Chojnowo
†23-02-1849
10478
Zieliński Franciszek
*około 1837 Wilamowo
†
10479
Zieliński Jan
*około 1849 Bęćkowo
†przed 18-11-1935
10480
Zieliński Jan
*około 08-1847 Wąsosz
†26-01-1920 Wąsosz /Wąsosz/
10481
Zieliński Jan
*około 1841 Rajgród
†przed 27-10-1897
10482
Zieliński Jan
*około 1843 Skaje
†przed 01-03-1886
10483
Zieliński Józef
*1848 Radziłów
†1851 Radziłów /Radziłów/
10484
Zieliński Józef
*około 1844 Rajgród
†
10485
Zieliński Julian
*około 1846 Ciemnoszyje
†
10486
Zieliński Karol
*około 1838
†po 20-10-1896
10487
Zieliński Karol
*około 1841 Wysokie Mazowieckie
†
10488
Zieliński Paweł
*około 1849 Wąsosz
†przed 03-10-1898
10489
Zieliński Paweł
*około 1835 Kacprowo
†
10490
Zieliński Piotr
*około 1831 Mieszołki
†przed 1855
10491
Zieliński Stanisław
*około 1825 Wilamowo
†07-01-1868 Czaple
10492
Zieliński Stefan
*około 1832 Bronowo
†
10493
Zieliński Tomasz
*około 1831 Czarnówek par. Ostrykół
†przed 19-11-1888
10494
Zieliński Wiktor
*około 1845 Wierzbowo
†od 08-11-1897 do 15-11-1920
10495
Zieliński Wojciech
*około 1829 Wilamowo
†po 09-02-1897
10496
Zieliński Wojciech
*około 1833 Chojnowo
†
10497
Ziemkiewicz Józefata z d. Danowska
*około 1828 Klimaszewnica
†
10498
Ziemkiewicz Paweł
*około 1843 Sośnia
†
10499
Ziemkiewicz Wiktoria z d. Orłowska
*około 1848 Wólka Piaseczna
†
10500
Ziemkowska Helena z d. Malinowska
*około 1831 Ciemnoszyje
†przed 12-1890
10501
Ziemkowska Klara z d. Zawadzka
*około 1843 Przechody
†od 24-02-1884 do 26-01-1903
10502
Ziemkowska Małgorzata z d. Łajewska
*około 1837 Ciemnoszyje
†po 11-06-1885
10503
Ziemkowski Franciszek
*około 1840 Ciemnoszyje
†po 26-01-1903
10504
Ziemkowski Jan
*około 1830 Ciemnoszyje
†23-10-1897
10505
Ziemkowski Wojciech
*około 1827 Ciemnoszyje
†11-06-1885 Ciemnoszyje
10506
Zienkiewicz Marianna z d. Jankowska
*około 1825 Olszewiec
†
10507
Ziółkowska Emilia z d. Nejman
*1838 Białobrzegi
†przed 16-06-1884
10508
Ziółkowski Jan
*około 1835 Ciemnoszyje
†od 16-06-1884 do 16-07-1905
10509
Ziółkowski Stanisław
*około 1837 Ciemnoszyje
†
10510
Znoiński Adam
*około 1839 Korzeniste
†
10511
Znoiński Franciszek
*około 1839 Korzeniste
†03-10-1865
10512
Zorczykowska Józefa z d. Samełko
*około 1830 Ławsk
†26-06-1858 Ławsk
10513
Zorczykowski Marcin
*około 1829 Ławsk
†22-07-1877 Wąsosz
10514
Zwolińska Marianna z d. Cieciuch
*około 1843 Brzozowa Wólka
†przed 01-1892
10515
Zwolińska Teofila z d. Rogińska
*około 1837 Brzozowa Wólka
†po 11-02-1895
10516
Zwoliński Józef
*około 1842 Ciemnoszyje
†17-05-1930 Ciemnoszyje
10517
Zwoliński Marcel
*około 1847 Ciemnoszyje
†
10518
Zyluk Felicjanna z d. Gadzałowska
*około 1835 Mazewo
†11-11-1880 Milewo /Wąsosz/
10519
Zyskowska Aniela z d. Mikulska
*1831 Przechody
†
10520
Zyskowska Anna z d. Kuczyńska
*około 1838 Kapice
†po 26-02-1903
10521
Zyskowska Ewa z d. Doliwa
*około 1830
†przed 08-1892
10522
Zyskowska Ewa z d. Mieńkowska
*około 1832 Wąsosz
†po 27-01-1890
10523
Zyskowska Ewa z d. Wojtkielewicz
*około 1830 Sośnia
†07-03-1864
10524
Zyskowska Franciszka z d. Szarnecka
*około 1840 Przechody
†po 29-01-1894
10525
Zyskowska Franciszka z d. Cybula
*około 1826 Białogrądy
†po 18-11-1872
10526
Zyskowska Franciszka z d. Karpińska
*około 05-1829 Wiązownica
†29-12-1864
10527
Zyskowska Józefa z d. Zakaszewska
*około 1833
†01-05-1865 Rakowo
10528
Zyskowska Józefa z d. Kozłowska
*około 1833 Mierucie
†
10529
Zyskowska Julianna z d. Sokołowska
*około 1830 Wólka Piaseczna
†po 05-02-1872
10530
Zyskowska Karolina z d. Masłowska
*około 1840 Sośnia
†po 23-02-1903
10531
Zyskowska Karolina z d. Gutowska
*około 1845 Ławsk
†05-04-1901 Wąsosz /Wąsosz/
10532
Zyskowska Karolina z d. Rogala
*około 1825 Miechowo
†03-08-1845
10533
Zyskowska Katarzyna z d. Nieradko
*około 1825 Radziłów
†14-04-1864
10534
Zyskowska Ludwika z d. Metelska
*około 1833 Osowiec
†
10535
Zyskowska Marianna z d. Kamińska
*około 1840 Wąsosz
†po 10-02-1907
10536
Zyskowska Marianna z d. Dymarska
*około 1840 Przechody
†po 18-01-1897
10537
Zyskowska Marianna z d. Borawska
*około 1849 Kędziorowo
†po 18-09-1899
10538
Zyskowska Marianna z d. Orłowska
*około 03-1849 Niećkowo
†przed 07-02-1898
10539
Zyskowska Marianna z d. Kosobudzka
*około 1827 Bzury
†17-10-1871
10540
Zyskowska Marianna Józefa z d. Milewska
*około 1835 Szczuczyn
†
10541
Zyskowska Paulina z d. Chojnowska
*około 1836 Szczuczyn
†po 17-01-1898
10542
Zyskowska Rozalia z d. Gąsiewska
*około 1834 Racibory
†po 16-10-1895
10543
Zyskowska Rozalia z d. Leszczyńska
*około 1844 Skaje
†
10544
Zyskowska Teofila z d. Orłowska
*około 1830 Szczuczyn
†
10545
Zyskowska Wiktoria z d. Mikulska
*około 1831 Kapice
†01-01-1851
10546
Zyskowski Adam
*około 1826 Kapice
†przed 23-02-1903
10547
Zyskowski Adam
*około 1830 Kapice
†przed 15-02-1885
10548
Zyskowski Adam
*około 1847 Wólka Piotrowska
†
10549
Zyskowski August
*około 1847 Wąsosz
†06-05-1849 Wąsosz
10550
Zyskowski Franciszek
*około 1827 Smolniki
†przed 27-01-1890
10551
Zyskowski Franciszek
*około 1826 Osowiec
†11-11-1872 Osowiec
10552
Zyskowski Hilary
*około 1827 Przeszkoda
†przed 17-01-1898
10553
Zyskowski Jan
*11-12-1843 Wąsosz
†po 10-02-1907
10554
Zyskowski Jan
*około 1836 Kapice
†przed 18-01-1897
10555
Zyskowski Jan
*około 1827 Kapice
†
10556
Zyskowski Jan
*około 1830 Osowiec
†
10557
Zyskowski Marcel
*około 1831 Skaje
†przed 07-02-1898
10558
Zyskowski Marcin
*około 1831 Przechody
†przed 29-01-1894
10559
Zyskowski Marcin
*około 1832 Skaje
†
10560
Zyskowski Mikołaj
*około 1826 Smolniki
†17-02-1883 Żebry
10561
Zyskowski Piotr (Paweł)
*około 1829
†
10562
Zyskowski Stanisław
*około 1827 Miecze
†przed 01-1893
10563
Zyskowski Wiktor Jan
*około 1829 Kroszewo
†
10564
Zyskowski Wojciech
*około 1847 Skaje
†przed 18-09-1899
10565
Żabińska Marianna z d. Sobocińska
*około 1837 Orlikowo
†
10566
Żabiński Jan
*około 1838 Kaimy
†
10567
Żbikowska Franciszka z d. Rogalska
*około 1834 Jaki
†po 11-02-1901
10568
Żbikowska Julianna
*1826 Bogusze
†
10569
Żbikowska Karolina
*1830
†02-04-1832 Łękowo /Grajewo/
10570
Żbikowska Karolina
*21-10-1846 Łękowo
†
10571
Żbikowska Marianna
*01-08-1848 Łękowo
†
10572
Żbikowska Salomea
*1837 Bogusze
†
10573
Żbikowski Adam
*około 1828 Łękowo
†od 23-01-1899 do 11-02-1901
10574
Żbikowski Józef Jan
*1828 Łękowo
†
10575
Żbikowski Karol Adam
*04-11-1849 Łękowo
†
10576
Żbikowski Marcel
*1833 Łękowo
†19-12-1840 Łękowo /Grajewo/
10577
Żbikowski Stanisław
*11-01-1844 Łękowo
†28-11-1845 Danówek /Grajewo/
10578
Żebrowska Feliksa z d. Dobrzycka
*około 1840 Szymany
†
10579
Żebrowska Józefata z d. Wiszowata
*1841 Wiszowate
†przed 12-1882
10580
Żebrowska Julianna z d. Chrostowska
*około 1835 Biodry
†
10581
Żebrowska Karolina z d. Przestrzelska
*około 1826 Borawskie
†15-12-1890 Borawskie /Przytuły/
10582
Żebrowska Marianna z d. Dobrzycka
*1834 Bagińskie
†
10583
Żebrowska Marianna Magdalena z d. Mroczkowska
*około 1834 Kamińskie
†po 03-02-1897
10584
Żebrowska Rozalia z d. Zabielska
*około 1832 Zabiele
†przed 15-02-1885
10585
Żebrowska Weronika z d. Sokołowska
*około 1826 Ramoty
†przed 05-1863
10586
Żebrowski Aleksander
*około 1838 Przyborowo
†
10587
Żebrowski Feliks
*około 1834
†21-10-1886
10588
Żebrowski Franciszek
*około 1836 Żebrki
†od 19-11-1883 do 03-02-1897
10589
Żebrowski Paweł
*1832 Żebrki
†
10590
Żebrowski Stanisław
*około 1831 Żebrki
†07-03-1862
10591
Żebrowski Teofil
*1848 Przyborowo
†
10592
Żelechowska Anna Aleksandra z d. Bzura
*25-05-1835 Bzury
†
10593
Żelechowska Balbina z d. Karwowska
*około 1834 Kąty
†29-05-1884 Brzostowo /Burzyn/
10594
Żelechowska Franciszka z d. Filipkowska
*około 1836 Kubrzany
†
10595
Żelechowska Katarzyna z d. Roszkowska
*około 1833 Konopki Chude
†po 24-11-1885
10596
Żelechowska Ludwika z d. Wysocka
*około 1848 Kokoszki
†po 15-12-1904
10597
Żelechowska Marcella (Marcjanna) z d. Remiszewska
*około 1836 Grzymki
†po 23-01-1899
10598
Żelechowska Marianna z d. Przestrzelska
*około 1834 Kaimy
†
10599
Żelechowska Rozalia z d. Konopka
*około 1848 Konopki Tłuste
†około 1894 Makowskie
10600
Żelechowska Teofila z d. Mroczkowska
*około 1836 Mroczki
†przed 21-07-1891
10601
Żelechowski Felicjan
*około 1830 Żelechy par. Drozdowo
†26-06-1884 Brzostowo /Burzyn/
10602
Żelechowski Jakub
*około 1840 Drożęcin par. Piątnica
†
10603
Żelechowski Jan
*około 1844 Żelechy par. Drozdowo
†przed 24-11-1908
10604
Żelechowski Jan
*około 1832 Rutki
†po 24-11-1885
10605
Żelechowski Józef
*około 1843 Kokoszki
†po 15-12-1904
10606
Żelechowski Konstanty
*około 1835 Nieławice
†przed 23-01-1899
10607
Żelechowski Stanisław
*1834 Bogusze
†
10608
Żelechowski Wojciech
*około 1844 Wizna
†06-03-1917 Makowskie
10609
Żelechowski Wojciech
*około 1832 Mroczki
†przed 21-07-1891
10610
Żmigrodzka Paulina
*około 12-1830
†09-01-1832 Świdry
10611
Żmijewska Katarzyna z d. Rożyńska
*około 1839 Danówek
†po 12-02-1900
10612
Żmijewska Teofila z d. Modzelewska
*około 1830 Poryte
†
10613
Żmijewski Adam
*około 1832 Flesze
†
10614
Żmijewski Ksawery
*około 1834 Flesze
†po 12-02-1900
10615
Żmijewski Mikołaj
*około 1837
†28-10-1843 Wąsosz /Wąsosz/
10616
Żochowska Marianna z d. Konopka
*około 1849 Wizna
†
10617
Żochowska Rozalia z d. Kotyńska
*około 1833 Burzyn
†20-03-1916 Sieburczyn /Burzyn/
10618
Żochowski Piotr
*około 1827 Wierciszewo
†przed 20-03-1916
10619
Żochowski Stanisław
*około 1848 Smolarze
†
10620
Żołnierzewicz Paweł
*około 1843
†przed 08-11-1886
10621
Żołnierzewicz Wiktoria z d. Sutkowska
*około 1842 Białaszewo
†16-02-1920 Święcienin /Radziłów/
10622
Żubrowska Eleonora z d. Sulimowicz
*około 1826 Wąsosz
†
10623
Żuchowski Konstanty
*około 1840 Białaszewo
†przed 12-02-1899
10624
Żuchowski Michał
*około 1832 Białaszewo
†
10625
Żukowska Anna z d. Kalinowska
*około 1835 Wizna
†29-04-1901 Grądy /Wizna/
10626
Żukowska Antonina z d. Mioduszewska
*1848 Glinki
†09-08-1922 Glinki /Słucz/
10627
Żukowska Emilia z d. Szydłowska
*około 1846 Mocarze
†po 16-02-1909
10628
Żukowska Józefa z d. Truszkowska
*około 1848 Nieciki
†po 24-06-1913
10629
Żukowska Julianna z d. Malinowska
*około 1829
†
10630
Żukowska Katarzyna z d. Siedlecka
*około 1827 Słucz
†od 12-02-1872 do 07-02-1887
10631
Żukowska Salomea z d. Iwanowska
*około 1838 Kucze
†po 03-02-1892
10632
Żukowski Adam
*około 1832
†po 03-02-1892
10633
Żukowski Jan
*około 1825 Witynie
†
10634
Żukowski Józef
*około 1845 Rydzewo-Pieniążek
†od 01-03-1908 do 09-08-1922
10635
Żukowski Szczepan
*około 1848 Jedwabne
†
10636
Żurawska Franciszka z d. Sikorska
*około 1849 Wąsosz
†po 20-02-1911
10637
Żurawski Józef
*około 1830 Wąsosz
†przed 20-05-1890
10638
Żurawski Kacper
*około 1849 Wąsosz
†po 20-02-1911
10639
Żurawski Paweł
*około 1832 Wąsosz
†24-03-1838 Wąsosz /Wąsosz/
10640
Żuryńska Karolina z d. Grodzicka
*około 1833 Fornetka
†22-02-1918 Wąsosz /Wąsosz/
10641
Żylińska Konstancja z d. Jagodzińska
*około 1847 Wąsosz
†po 28-09-1896
10642
Żyliński Wojciech
*około 1832 Chojnowo
†po 28-09-1896
Prace nad rozwojem Drzewa zawieszone z powodu niewydolności programu. Szczegóły w zakładce "Start".
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl